چگونه می توانم به شما خراب کردن یک تروریست?

ساکنان لندن راه رفتن توسط این سایت از یک سال 2019 حمله تروریستی است.هنری Nicholls / ایسنا

چگونه می توانم به شما خراب کردن یک تروریست? این یک سوال فوری ویژه برای بریتانیا باشد. حدود 220 نفر در زندان هستند برای ترور جرائم در کشور اکثر آنها اسلام هستند. تا زمانی که به تازگی 20 ساله Sudesh امان یکی از آنها بود. او در ماه ژانویه منتشر شد پس از گذراندن نیمی از مدت سه سال حبس برای داشتن افراطی مواد. ده روز بعد او را کشته و پس از چاقو دو نفر در جنوب لندن.

این دومین جمله حمله در بیش از دو ماه. در پایان ماه نوامبر 28 ساله عثمان خان به کشته شدن دو نفر نزدیک پل لندن نیز در یک حمله با چاقو و همچنین کشته شدن توسط پلیس. او به پایان رسید دو deradicalization برنامه به عنوان بخشی از خود را از 16 سال حبس خود که او نیز در خدمت نیمه. خود قربانیان همکار شرکت کنندگان در یک کنفرانس در مورد زندانی توانبخشی.

بحث سیاسی در بریتانیا پس از آخرین حمله متمرکز به شدت در چرا عمان آزاد شد. او واجد شرایط به صورت خودکار از آزادی از زندان و در عین حال در نظر گرفته شد به اندازه کافی از یک تهدید به داده می شود پلیس نظارت است. دولت در حال حاضر می خواهد به تغییر قانون پس از ترور هوادار در خدمت جملات طولانی و منوط به ارزیابی دقیق قبل از انتشار. اما که نمی خواهد به طور کامل مشکل را حل کند. “اگر شما در حال بازسازی زندانیان که آیا شما اجازه دهید آنها را در دو یا چهار سال نیست بسیار مهم است” گفت: آرتور اسنل رئیس سابق دولت بریتانیا ضد افراطی جلوگیری از برنامه در وزارت امور خارجه که در حال حاضر اجرا می شود یک کسب و کار -هوش شرکت است.

دوره خان با حضور نشده اند به طور کامل مورد بررسی قرار, بنابراین اثر آنها ناشناخته است. “من فکر می کنم ما باید بسیار مراقب باشید در مورد گفت: کسی که کاملا تغییر بوده یا درمان” طراح یکی از آنها کریستوفر دین گفت: پس از این حمله است. نخست وزیر بوریس جانسون در deradicalization است که شاید بیش از حد تلخ—او به خبرنگاران گفت: پس از آخر هفته گذشته را دارویی و نقدی که “موارد موفقیت واقعا بسیار کمی”—اما این برنامه ها منابع فشرده و انگلیس را ضعیف بودجه زندان ها به شدت مجهز به آنها ارائه شده است.

استاندارد برنامه شامل چندین جلسه مشاوره که تشویق مجرمین به تجدید نظر هویت خود را. هدف این است که به سادگی به ارائه زندانیان با یک جایگزین بدون خشونت نسخه ای از دین خود را—اسنل که در مصاحبه های مشکوک تروریستی بازداشت شدگان در عراق به من گفت آن قابل توجه بود “کمی متوسط خود را اسلامگرا می داند در مورد اسلام است.” مردان که از تونس به عربستان سعودی و دیگر کشورها صحبت بیشتر دانشجویان با گذراندن یک سال فاصله از متعصبان مذهبی. “آنها تقریبا جهانی شد جوان مردان بدون حس بسیار از جهت و یا وضعیت و با پیوستن به شورشیان در عراق آنها احساس برای اولین بار در زندگی خود را که آنها اهمیت است که آنها انجام می دهند چیزی مهم تقریبا قهرمانانه” او گفت:. “بنابراین اساسا این یک بهداشت روانی موضوع است.”

بخش اول از deradicalization است که درک افراد روانی دولت قبلی تروما و شرایط شخصی—و نه فقط سیاسی خود و اعتقادات مذهبی. “ما استفاده می شود به کار با گروهی که مشغول به کار در انگلستان به زندان” مصطفی آید یک معاون مدیر در موسسه مطالعات استراتژیک گفت و گو بین المللی اتاق فکر به من گفت. “راه آنها شرح داده شده آن را” ساختارشکنی های تروریستی و بازسازی انسان است.’ آن را به هر چیزی که تنظیم و برنامه ریزی شده است.”

یکی از نشانه های یک تروریست جهان بینی آن است سفتی: ما و آنها, صالح و کافران. ترک خوردگی است که کلید به deradicalization با توجه به رشاد, علی سابق عضو حزب التحریر ” یک گروه جهادی است که بریتانیا بارها در نظر گرفته شده ممنوع. علی, در حال حاضر یک عضو ارشد در موسسه مطالعات استراتژیک گفت و گو به من گفت که ایجاد یک “شناختی باز” اجازه می دهد تا مردم به داد اعتقادات خود بود و حیاتی است.

در زمینه سیستم کیفری این مشکل است. مسلمانان در مقایسه با نسبت جمعیتی در زندانها در مقایسه با جمعیت در بزرگ که یک گزارش دولت یافت نشد “می تواند سنج با radicalisers’ پیام قربانی از مسلمانان.” پس از تاریخ 7 ژوئیه 2005 بمب گذاری در لندن دامنه ترور جرائم گسترده تر بود شامل “ستایش” و دفاع از تروریسم. کسانی که در زندان برای چنین جرائم—اکثریت مردان—نخست اهداف بیشتر افراط گرایی در زندان به آنها حرکت می کند از تجلیل به عمل است. و همچنین به عنوان آموزش زندان امام در مبارزه با افراط گرایی در این گزارش توصیه می شود برای جداسازی افراطی ترین زندانیان.

توصیه به جداسازی افراط گرایان نکات در یکی از مشکلات اساسی مقابله با افراط گرایی اسلامی در زندان: این بسته سیستم های است که می تواند به توسعه قوی سلسله مراتب. شده اند وجود دارد گزارش شریعت شوراها در زندان و از بالا رتبه بندی تروریست ها انتصاب خود را به عنوان “امراء.” حماس و دیگر سازمان ها ممنوع شده راهنما در بازمانده, زندان, Ayad گفت: “و این “دستنامه” عبارتند از مشاوره در مورد چگونه به احمق deradicalization برنامه های. حماس راهنمای هشدار می دهد که “طعمه آسان می افتد برای شکارچی طناب” و می گوید زندانیان به تعامل با سپاه پاسداران و یا اعتراف به گناه در حالی که اسناد و مدارک دیگر ارائه مشاوره در صحنه چه آید calls “ساخته بازی هماهنگ خود را با برادران.” به عبارت دیگر چگونه به اعترافات دروغین. او می افزاید: “همه در حال اجرا ‘derad’ برنامه نیاز به دانستن است که این استراتژی وجود داشته باشد. ما هرگز نباید مردم را در ارزش اسمی.”

در واقع علی گفت: سردرگمی و عدم اطمینان هستند و اغلب بهتر نشانه هایی که deradicalization است که کار از قوی تعهدات است که یک فرد تغییر کرده است. “شما در حال صحبت کردن در مورد افراد مبتلا به سیاه و سفید نمایش در اخلاق; تمام پاسخ های خود را در حال قرار دادن بر روی صفحه برای آنها; آنها قوی هویت و عضویت در یک گروه,” او به من گفت. “اگر کسی می شکند که سیاه-و-سفید—مشاهده اخلاقی ملالت و آنچه را که آنها در حال رفتن به صورت. آن را مانند ترک یک فرقه است. وجود دارد یک حس داشتن هیچ جامعه هویت و بحران اخلاق و بحران و شاید حتی تبدیل شدن بیشتر شده است.” سوال و سپس علی گفت که “چگونه ما مجدد آنها ایجاد حس تعلق کمک به آنها را دوباره پیدا کنند.

یک جای ارائه پاسخ در عربستان سعودی است. این کشور یک رهبر جهانی در deradicalization. (البته شما همچنین می تواند استدلال می کنند که پادشاهی اصلی خانه اسامه بن لادن نیز یک رهبر جهانی در رادیکالیزه شدن.) شاهزاده محمد بن نایف مرکز مشاوره و مراقبت های, به عنوان نام نشان می دهد, تصویب یک رویکرد بسیار متفاوت از بریتانیا’si حبس از افراط گرایان نامعقول در زندان است. این مرکز دارای یک استخر شنا ، هنر درمانی کلاس های فشرده مشاوره. بیش از 3000 مردان باید از طریق تصویب آن پس آن را باز کرد و آنها در حال ارائه مسکن و حمایت های دیگر—از جمله کمک به پیدا کردن یک همسر—زمانی که آنها را ترک. این ادعا 80 درصد میزان موفقیت.

حتی اگر شما را از عربستان برنامه advertized موفقیت در ارزش اسمی درس که دموکراتیک لیبرال کشورها می توانند یاد بگیرند که از عربستان سعودی هستند به ناچار محدود—”اگر ما دادن اتومبیل به سابق تروریست ها, ما می خواهم واقعا احمقانه” آید گفت:—اما سرمایه گذاری خود را در درمان و تمرکز بر روی پست-حبس, پشتیبانی, انجام, برجسته کردن مسائل با رویکرد است. در انگلیس در زندان deradicalization برنامه های داوطلبانه و جملات کوتاه ارائه هیچ وقت برای تکمیل آنها به هر حال. کسانی که جملات خود یک مشکل: چند تن از کارشناسان گفت: آنها نه تنها موفق به deradicalize افراط گرایان اما در بسیاری از موارد وضعیت بدتر با افزایش احساس خود را از آزار و اذیت و شکایت. در انتشار, انگلیسی, زندانیان داده می شود £46 (60 دلار) تخلیه عطا کند و اگر آنها خوش شانس یک محل در یک وثیقه خوابگاه. سپس از آنها انتظار می رود به بازسازی زندگی خود و پیدا کردن کار تا حد زیادی خود به خود جز در حال حاضر آنها را تحمل ننگ مرتبط با ترور محکومیت.

به وضوح deradicalization می تواند کار چندین دانشگاهیان در حال حاضر مشغول به کار در این زمینه در حال سابق افراط گرایان و برای بیش از یک دهه یکی از برجسته انگلستان ضد افراط گرایی برنامه های اجرا شده توسط سابق القاعده هواداران که تا به حال از سفر به افغانستان. وجود دارد هر گونه تفاوت آشکار بین کسانی که با موفقیت deradicalized و دیگران از من خواسته اسنل. “بسیاری از آنها بسیار روشن است.” آنها علاقه مند به ایده های جدید آموخته اطلاعات جدید و استارک جهان بینی شروع به فرو ریختن. دیگران هر چند قادر به درک اخلاقی انتخاب آنها ساخته شده بود و یا اثرات خود را اعمال. “نه هر فردی می تواند تغییر” علی گفت. “درست مثل ما نمی تواند جلوگیری از هر حمله تروریستی … و این جنگ است. ما می خواهیم برای حفظ این جامعه باز است. همیشه وجود خواهد داشت افراد ما نمی تواند رسیدن به.”

شاید بهترین راه برای فکر می کنم از آن است که هر تروریستی هوادار چه کسانی می رسد, زندان, در حال حاضر نشان دهنده یک شکست تظاهرات از جامعه را عدم توانایی در متوقف کردن ایده های افراطی از شکوفایی. اسنل اذعان دارد که جلوگیری از برنامه که طراحی شده است برای مقابله با افراط گرایی به جای سمت چپ بسیاری از مسلمانان احساس که خود را به کل جامعه بود که بی آبرو. همچنین در ابتدا موفق به نشانی تهدید در حال رشد از راست تروریسم و آن را تلاش برای جذب نامربوط بخش عمومی کارگران مانند معلمان به پتانسیل نقطه افراط گرایان. اما اسنل گفت: آیا زور دولت به رسمیت شناختن علل ریشه—جداسازی عدم نقش مدل های خارجی-سیاست روایات—که منجر به افراط گرایی است.

امان سفر به آن خیابان در Streatham جنوب لندن یک مسیر strewed با شکست. به عنوان دولت در پاسخ به واضح ترین — این واقعیت است که او منتشر شد که مشروط کارکنان هنوز اعتقاد او تهدید را نکنید که دیگران. می تواند او شده اند deradicalized? بر خلاف بسیاری از مبارزان اسلام گرا اسنل مواجه امان تا به حال یک دانش قوی از قرآن با توجه به خود است. اما در جهات دیگر او جا یک الگوی رایج بود و تروریست ها: جزئی محکومیت های کیفری برای داشتن حشیش و سلاح توهین آمیز یک کنترل ارتباط با دوست دختر خود, احساسات, از شکایت و بیگانگی. سال و نیم او در زندان به سر برد به نظر می رسد به رانده اند او را عمیق تر به یک طرز فکر افراطی به جای شکستن آن را.

“مجازات است در سیاسی رواج” اسنل به من گفت. اما مجازات به تنهایی نمی unmake تروریست ها. هیچ کس در بریتانیا خواهد استدلال می کنند که افراط گرایان باید با توجه به یک آپارتمان بسیار کمتر یک مرد متاهل, اما آنها نیاز به یک جدید هدف زندگی به جای درک احساس وجودی مبارزه است. آنها همچنین باید تمام چیزهایی که زندان سیستم مبارزات به هر زندانی: روان-سلامت, پشتیبانی, آموزش و پرورش, آموزش و آینده است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>