چگونه پزشکان زندگی می کنند با خطرات ناشی از کوروناویروس

A view of the corridor outside the intensive care unit of the hospital of Brescia Italy.
بسیار نوشته شده است در مورد بیمارستان’ ظرفیت جذب آمدن موجی از بیماران, اما چگونه می توان از آنها جلوگیری از انتقال ویروس خود را ؟ عکس توسط کلودیو Furlan / LaPresse / AP

گزارش ها از شمال ایتالیا اغلب روشن کردن این اخبار اما به تازگی آنها را leadened آن است. شنبه گذشته, The New England Journal of Medicine منتشر شده است احساس خطر از اعزام یک گروه از پزشکان در Papa Giovanni XXIII بیمارستان در برگامو. “ما خود بیمارستان است که به شدت آلوده است و ما فراتر از نقطه اوج” دکتر Mirco Nacoti و دوازده نویسندگان نوشت. آنها نگران بودند نه فقط در مورد بیماری خود در بیمارستان اما در مورد ایمنی بیمارستان ها به طور کلی—در مورد نقش پزشکی سیستم می تواند تحت فشار شدید در پخش جدید کروناویروس.

“ما در حال یادگیری است که بیمارستان ها ممکن است اصلی COVID-19 حامل به عنوان آنها به سرعت در حال پر بیماران آلوده تسهیل انتقال به مثلا بیماران مبتلا به” برگامو پزشکان نوشته است. وضعیت خود را در بیمارستان بد بود که از دور افتاده بيمارستان در منطقه بدتر بود: بيماران دروغ گفتن بر روی تشک بر روی زمین و داروها و اکسیژن شد در دسترس نیست. گورستان غرق شد “که ایجاد خواهد شد یکی دیگر از مشکلات بهداشت عمومی است.” در این میان یک بیماری همه گیر پزشکان استدلال آشنا مدل مراقبت بیمار محور در یک بیمارستان دیگر نمی تواند انجام این کار; کاملا متفاوت که آنها را به نام “جامعه محور مراقبت” مورد نیاز بود که در آن بیشتر مراقبت های بهداشتی خواهد بود تحویل خارج از بیمارستان از طریق جامعه نظارت و مراقبت در منزل و کلینیک های سیار. اگر موج اول از نگرانی در مورد بیمارستان ها در همه گیر شده است در مورد ظرفیت خود را برای جذب آمدن موجی از بیماران این گزارش اشاره در یک ثانیه است که در آن تمرکز ممکن است در مورد چگونه برای جلوگیری از بیمارستان ها و افرادی که در آنجا کار می کرد از انتقال ویروس خود را.

بیش از چند روز گذشته خبر از بیمارستانهای آمریکایی در خط مقدم از این بیماری همه گیر است و با تاکید بر عدم استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی. وجود ندارد تقریبا به اندازه کافی سواب که در پیچ و تاب و تبدیل به تولید عمدتا در شمال ایتالیا. نیز وجود دارد کافی نیست ساده ماسک های جراحی و یا محافظ N95 ماسک و یا لباس. به عنوان تعدادی از موارد افزایش به ده ها هزار نفر در هفته گذشته در بیمارستان شروع به صدور باز تماس برای کمک به تامین وسایل لازم. برخی از این تلاش ها تا به حال یک کمی غریب و طعم مانند پیام در وب سایت مشیت سنت جوزف سلامت که در عمل پنجاه و یک بیمارستان ها عمدتا در غرب: “برای کسانی که در منطقه سیاتل با یک قلب مایل توانایی دوختن و یک دستگاه دوخت ما یک فرصت برای ایجاد ماسک در حال حاضر.” دیگران بیشتر عمل گرا است. پیتر Slavin رئیس جمهور از بیمارستان عمومی ماساچوست در گفتگو با ان بی سی بوستون وابسته به سعی کنید برای آبکاری مردمی توسعه برنامه برای N95 ماسک. “ما تعداد زیادی از 3-D پرینتر در این کشور است. فرمول برای ساخت این ماسک آنلاین در دسترس است به صورت رایگان” Slavin گفت. من با صحبت Slavin در صبح روز دوشنبه و او به من گفت که او مطمئن بود که آیا این حق تاریخی قیاس بود “پروژه منهتن یا طرح مارشال و یا دانکرک اما ما نیاز به از بند باز کردن تخیلی انرژی از مردم در سراسر کشور برای حل این مشکل است.”

عمومی پاسخ داده است این درخواست در حجم. انواع اشخاص بزرگ و کوچک شده اند اختصاص خود را به لباس و ماسک-ساخت شود. “من بیشتر در مورد فیلم صحبت در اینجا” یک فیلمنامه و پادکستر به نام جفری ژانگ در توییتر نوشت در روز جمعه “اما در اینجا می رود. ما در حال حاضر pivoting کارخانه ما به تنها ایجاد ماسک های جراحی و پزشکی دیگر لباس در تامین کوتاه مدت. ما می توانیم از 2 میلیون ماسک در روز و به دنبال کمک در هر راه ممکن است.” رئیس R. & D. a publicly traded پزشکی-تامین شرکت در دره سیلیکون به من ارسال پیام مستقیم گفت که او سرد-تماس با یک شرکت ارائه برای کمک به تولید شد و به دنبال منجر می شود. (من نوشته بودم یک قطعه در هفته گذشته در مورد چگونه پزشکان مرور یک محدودیت است.) یک مرد در فانتزی لیگ بسکتبال ساخته شده مشابه درخواست در لیگ هیئت مدیره پیام—او در حال رفتن به شروع به ساخت و تولید تجهیزات حفاظت فردی و او نیاز به تماس با ما.

Slavin گفت که بسیاری از مردم تا به حال در پاسخ به تماس خود را برای P. P. E. تولید کنندگان که جرم عمومی تعیین کرده بود تا یک تیم جدید برای رسیدگی به همه آنها. هر دبیرستان به نظر می رسید به یک چاپگر 3-D و هر دبیرستان علم باشگاه به نظر می رسید به می خواهم برای کمک به. Slavin گفت: “مدیریت این فوران حمایت از قضا تیره و تار سیستم و حتی بیشتر.” او صدا آرام قادر به توجه ironies که ممکن است حرفه ای عادت بود اما خود اطمینان بخش است. دستیابی به بیشتر تجهیزات حفاظت فردی بخشی از یک بزرگتر تلاش او گفت: برای کمک به حفاظت از کارکنان و نگه داشتن بیمارستان از تبدیل شدن به یک بردار برای انتقال. واحدهای در حال تاسیس برای COVID-19 بیماران به عنوان آنها در بیمارستان ها در سراسر کشور; همه کارکنان ملزم به پوشیدن ماسک های جراحی در همه زمان ها و برخی از ورودی به بیمارستان بسته شده اند به طوری که هر کسی وارد می شود channelled گذشته دست-بهداشت ایستگاه ها و قرار دادن در یک ماسک. هدف از این تغییرات است که به ارائه یک سمت داخل رو به شکل حفاظت به عایق کارکنان در برابر گرفتن بیمار بلکه بیرون رو یکی به عایق ، Slavin گفت: “نه تنها ما می خواهیم به نگه داشتن مراقبت های بهداشتی ما کارگران امن و سالم برای سلامت خود ما نیز نمی خواهیم آنها را آلوده بیماران است.”

روز دیگر یکی دیگر از مقاله در The New England Journal of Medicine, گرفتار چشم من—یک مقاله نوشته شده توسط یک جوان اورژانس-پزشکی پزشک در سان فرانسیسکو به نام مسیحی رز که به ذکر است که در ووهان چهل و یک درصد از COVID-19 انتقالات انجام گرفته در داخل بيمارستان. رز به نقل از یک W. H. O. رسمی به نام مایک رایان که گفت: “ما همیشه گفته که نقطه ورود برای coronavirus شلوغ اورژانس.” رز مقاله محور در خود تحقق است که با کمک به بیماران مبتلا به بیمار با COVID-19 او نیز آن را بیشتر احتمال دارد که او را تا پایان انتقال ویروس خود را. رز زندگی با همسر و مادر در قانون که دارای یک بیماری ریوی مزمن و او به ویژه آسیب پذیر به COVID-19. هنگامی که رز بود به طور بالقوه در معرض این ویروس در Kaiser Permanente سان فرانسیسکو بیمارستان او ماند با یک همکار تا زمانی که همسر خود را راه اندازی زیرزمین و اتاق ایزوله. باید او سهوا آلوده و مادر خود را در قانون افزایش نوشت: “او ریه رزرو آنقدر پایین است که او به احتمال زیاد باد در یک مکانیکی تنفسی در فشرده-واحد مراقبت احتمالا در طبقه سیزدهم در U. C. S. F. جایی که من روت چندین سال پیش. . . . آن است که بعید است که او می میرند که این نامرئی مهاجم این میکروسکوپی دشمن خواهد بود پایان داستان او. این همه فقط به خاطر من به خانه آمد.”

من به رز که سبیل و افسرده شیوه در خانه در هفته گذشته پس از او در بازگشت از شیفت شب در Kaiser Permanente. بیمارستان نبود و در عین حال ضعف او گفت: اما در حال حاضر وجود دارد برخی از لجستیکی تنش: وجود هفده دستورالعمل جداگانه ای برای قرار دادن در COVID-دنده محافظ, رز گفت و یازده دستورالعمل جداگانه ای برای گرفتن آنها را. “شب گذشته من تا به حال یک بیمار که نیاز C. P. R. و من صرف تقریبا چهار ساعت مثل دو دور از C. P. R. گرفتن این مسائل را به من به طوری که من می تواند در اتاق,” او گفت:. راهنمایی در مورد زمانی که به استفاده از دنده محافظ و هنگامی که برای جلوگیری از انجام این کار می تواند گیج کننده و استرس زا باشد. “انسان خطاپذیر است” رز گفت. “شما نیاز به نه بگو شاید یک N95 ماسک کار می کند شاید آن را نمی کند اما این مهم نیست چون ما به اندازه کافی ندارد به هر حال, اما اگر شما یکی شاید دوباره از آن استفاده کنید.’ شما فقط باید به آنها بگویید: “ما آنها را داشته باشد. در اینجا یک ماسک. از آن استفاده کنید. و لطفا خود را لمس نمی چشم.” “

در اوایل بحران رز به من گفت که او متوجه شده است که همکاران خود را احساس شد تا حدودی حذف شده از دوستان و خانواده خود را در خارج از بیمارستان به خاطر آنها دچار استرس و خطر بحران قبل از هر کس دیگری. “آنچه برای من عجیب و غریب بود متوجه شد که بسیاری از ما واقعا احساس تنهایی” رز گفت. “این فقط از دست این احساس که همه همکاران اورژانس—پرستاران techs—احساس می کنید که در آن ما می دانیم که چقدر بد آن می شود اما در جامعه را احساس نمی کند آن نشده است.” دیگر بیمارستان ها مشغول هستند با COVID-19 همه گیر, البته, پزشکی بیشتر در معرض خطر کلی جمعیت را جذب می کند. در حال حاضر روش ها و پیشگیرانه اسکن در حال لغو شدن. به تعویق انداختن یک جلسه شیمی درمانی و خطر است که شما سرطان ممکن است متاستاز افزایش می یابد; به تعویق انداختن آن دو و سپس سه بار و خطر افزایش دوباره و دوباره. با ساخت بیمارستان ها همیشه کمی کمتر امن P. P. E. بحران ماهرانه را افزایش می دهد خطر ابتلا به هر کس از یک فرد بیمار مراجعه به بیمارستان در راه همان است که یک عارضه جانبی ممکن است بالا بردن خطر از تجویز دارو.

که فاصله بین پزشکان و هنوز هم وجود دارد, گل رز, گفت:, اما این بسته تا حدودی. شاید سرانجام عمومی را تحت همان روانی تنظیمات که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بود. “ما می دانیم که مردم تغییر بیشتر قرار گرفتن در معرض آنها را به خطر تا مردم احساس خواهد شد واقعا استرس در ابتدا و سپس آن را عادی.” رز گفت: “مغز خود را فقط با تغییر راه شما زندگی می کنند با آن است. و همه ناگهانی شما شروع به عادی سازی چیزهایی هستند که واقعا غیر طبیعی است.” افزایش صدا سپاسگزار برای چند هفته گذشته از زمانی که COVID-19 بیماران trickled در و او و همکارانش تا به حال فرصتی برای تمرین هفده گام برای پوشیدن دنده محافظ و همچنین بیشتر مهم مانور به منظور کاهش خطر است که آنها ممکن است گسترش ویروس. “آن را مانند هر کس احساس می کند در coaster غلتکی قبل از شما بیش از این افت” رز گفت. “آن را مانند شما در مورد آماده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>