چگونه پزشکان در خط مقدم در حال مقابله با عدم قطعیت از COVID-19

Person in a personal protective equipment suit sanitizing a face mask
پزشکان در سراسر کشور به دنبال یکدیگر برای پاسخ به سوالات در مورد تجهیزات حفاظت فردی درمان و بالینی ارائه در coronavirus بیماران.عکس توسط Alex ویلز / نیویورک تایمز / Redux

برای هومن Kamel یک intensivist در منهتن بیمارستان های آخر هفته درست قبل از او شروع به دیدن COVID-19 بیماران خود را در I. C. U. شد تاریک ترین زمان. Kamel یک شوخ blunt-صحبت دکتر که در سن خوزه و آمد به پزشکی از دانشگاه هاروارد و کلمبیا و U. C. S. F. در عادی زندگی حرفه ای او یک پژوهش پزشک و صرف بیشتر وقت خود را به مطالعه علل و درمان سکته مغزی است. در اوایل ماه فوریه هنگامی که هنوز وجود دارد کمتر از یک صد تایید COVID-19 موارد در ایالات متحده Kamel تماشا گسترش این اپیدمی با بهره اما هیچ خاص ضرورت. به سمت وسط ماه است که او به من گفت که به تازگی خود را حس شخصی زنگ شروع به پا زدن نه به خاطر هر گونه تغییر در شرایط خارجی اما از آنجا که همسر خود را با توجه, در چند هفته, به هنگام تولد به فرزند دوم خود را. “وجود دارد این نوع از افزایش اضطراب به طور کلی هنگامی که شما در حال انتظار برای یک بچه,” او گفت:. “بنابراین بسیاری از علاقه اولیه او به عنوان یک دکتر به طور کلی بلکه شخصا فکر ما باید جوراب زنانه ساقه بلند در Purell, فرمول همه این مسائل است؟”

در هفته های پس از تولد نوزاد یک پسر متولد شد Kamel اضطراب علامت دیگری از شکاف. Kamel خود استادانی توییتر معتاد شده بود پس از گزارش از پزشکان شاغل در داخل و اطراف سیاتل که در آن شیوع تشدید شد. در اواسط ماه مارس او در سراسر توییتر موضوع است که ظاهرا تکثیر یادداشت های نوشته شده توسط یک مراقبت بحرانی, دکتر, کار در خط مقدم. یادداشت نوشته شده بود در یک مات پزشکی مختصر و آنها توصیف یک بیمارستان بود که به شدت کوتاه از تجهیزات حفاظت فردی (P. P. e) و تاخت و تاز کردن با شدت بیمار COVID-19 بیماران مبتلا به برخی از آنها در دهه بیست سالگی خود را و تا به حال هیچ زمینه ای شرایط پزشکی. “تا آنجا که شما سعی کنید به صورت منطقی و علمی فکر, من فکر می کنم مغز یک راه خنده دار از رد چیزهایی است که به طور مستقیم مربوط به شما” Kamel به من گفت. “حتی با توجه به گزارش های اولیه از چین و پس از آن مسائل خارج از ایتالیا وجود دارد این عنصر مانند O. K., it’s gonna be مختلف در اینجا بدون اینکه قادر به مشخص کنید که چرا آن را هر گونه متفاوت است.” اما این یادداشت از سیاتل بودند از خواب بیدار کردن تماس. در عرض یک هفته او گفت: “من فقط یک کامل خراب است. من در پسر من و فکر کردن مانند, چگونه است که او برای رسیدگی به زندگی به عنوان یک یتیم?”

در مارس 21, در میان خود, دل تنگی, Kamel یک e-mail از کسی که او می دانست از او رزیدنتی پزشکی اولیه-مراقبت پزشک است که با این نسخهها کار در هند رزرو در مینه سوتا است. اولیه-پزشک مراقبت های دیده بود یک مقاله در زمان مورد قرنطینه احزاب در نظر گرفتن محل کاملا آنلاین و از او دعوت کرد—التماس واقعا—اعضای دیگر از اقامت خود را در کلاس به ملاقات با او در یک زوم تصویری-کنفرانس تماس بگیرید.

مجازی مهمانی اتفاق افتاده است که شنبه شب و گفتگو تبدیل شده است تا به سرعت به COVID-19 که Kamel نوزاد پسر به سختی دارای یک ذکر است. در عوض ساکنان صحبت در مورد چگونه به بهترین مدیریت یک بیماری است که پنج ماه پیش تا به حال هرگز دیده می شود در یک انسان است. تا کنون بسیاری از جهان را مورد توجه قرار داده است حق اختصاص داده شده به توقف انتقال این بیماری, آیا با قرنطينه و اجتماعی فاصله و یا واکسن. اما پزشکان در تماس نیاز به پاسخ به یک سوال: چه زمانی که COVID-19 نشان داد تا در بیمارستان درب. آنها نیاز به دانستن این که آیا آن را غیر معمول برای بیماران بهتر است قبل از آنها بدتر مثلا (به نظر می رسد اتفاق می افتد با برخی از فرکانس) و یا اینکه آیا هیدروکسی کلروکین را تشدید کند فقیر قلبی نتایج (ممکن است, اما به احتمال زیاد نیست). در زمان عادی این نوع از سوالات است که می تواند طبقه بندی شده اند توسط کارآزمایی های تصادفی و متا-آناليز اما این نوع از علم زمان است که آنها نمی باید.

عدم P. P. E. شد یکی دیگر از نگرانی. بسیاری از پزشکان در تماس قبلا تمرین در خارج از کشور در مکان هایی مانند بولیوی و اوگاندا و هائیتی و آنها می شده است در شرایطی بود که در آن داده نشده است که آنها می خواهم که قادر به محافظت از خود در برابر هر contagions آنها درمان شدند. با این وجود این تصور که ممکن است تا آنها را به امن کاربردی P. P. E. برای خود و همکاران خود در بیمارستان در ایالات متحده بود و تکان دهنده تازگی. مینه سوتا اولیه-مراقبت پزشک خود گفت که او می خواهم scoured قفسه های خود را در فروشگاه سخت افزار محلی برای ساخت و ساز-درجه N95 ماسک و آماده به ارسال بسته نرم افزاری به هر کسی که آنها مورد نیاز است. یک متخصص قلب و عروق است که هم زندگی می کردند در مینه سوتا گفت که او می خواهم به نوشتن نامه به فرمانداری مورد نیاز حیاتی برای بیشتر P. P. E.

ضرورت گفتگو در مورد P. P. E. ریشه در بخش بزرگی از همان ترس است که Kamel تا به حال تجربه شده است. اگرچه بسیار مورد COVID-19 که ترسناک است برای همه—سرعت انتقال و مقیاس گسترش پزشکی و ویرانی اقتصادی چپ در پی آن—برای مراقبت از سلامت کارگران و دیگران در خط مقدم از شیوع بیماری وجود دارد یک نگرانی خاص. بدون کافی P. P. E. آنها را در معرض خطر جدی ابتلا به این بیماری خود را. و از آنجا که بسیاری از پزشکان در تماس متأهل با فرزندان جوان هر چه خطرات آنها با مته سوراخ خود همه خواهد بود اما قطعا با خانواده خود را.

Kamel است که گوش دادن به تماس از انتهای دیگر از روی نیمکت شد و او گفت: “کاملا وحشت زده پس از مکالمه ما.” اما Kamel به من گفت که از دیدن چهره اقامت خود, دوستان, کسی که با او می خواهم به اشتراک گذاشته شده برخی از سخت ترین روز در طول آموزش های خود را به عنوان یک پزشک بود که یک “بزرگ وجودی بلند است.” “این خیلی اطمینان بخش به احساس می کنم مثل من به این تنهایی. ما می خواهم به انجام کاری بسیار دشوار است در گذشته و ما می توانیم در مقابله با این.”

Kamel و دیگر پزشکان در خط مقدم از این بیماری همه گیر در حال حاضر عامل در یک فضای فراگیر عدم قطعیت است. هر چند بیشتر و بیشتر است که یاد گرفته هر روز هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات برخی از آن بسیار اساسی است که ما به سادگی فراموش نشده اند در مورد COVID-19. اطلاعات در مورد چگونگی گسترش بیماری در میان جمعیت, چگونه پیشرفت آن در بدن بیماران و چگونه بالینی آن دوره ممکن است کوتاه و یا ameliorated است که معمولا در نظر گرفته شده بسیار مهم برای پزشکان در تلاش برای کشف کردن چگونه برای مراقبت از بیماران خود را. برای COVID-19 اما همه از این است که هنوز در حال مرتب کردن.

ترکیب این مشکلات این است که یک حس قوی در میان بسیاری از پزشکان به من گفته شده است که دولت فدرال و به خصوص مراکز کنترل بیماری های عرضه شده در این نوع از رهبری بالینی که لحظه ای خواسته. برای پر کردن آن خلاء پزشکان شده اند قادر به نگاه به بالا تاثیر مجلات پزشکی و موسسات دانشگاهی مانند دانشگاه واشنگتن در سیاتل و بریگهام و بیمارستان زنان در بوستون. اما بسیار شبیه Kamel آنها نیز با اتکا بر شبکه های غیر رسمی برای دریافت اطلاعات و پشتیبانی آنها نیاز دارید.

Prashant Bhave, یک متخصص قلب و عروق در کارولینای شمالی به من گفت که بر روی زمین گزارش های او شنیده می خواهم از دوستان و همکاران سابق او داده بود مفید متعادل به برخی از آنچه که او شده است می خواهم از دیدن و شنیدن در جای دیگر. “اگر شما می خواهم به تماشای Coronavirus نیروی کار و یا اخبار شما ممکن است بدست یک حس است که وجود دارد, ماسک, کمبود,” او گفت:. “اما شما نمی لزوما درک کنند که وجود دارد اضطراری-گروه ساکنان با استفاده از همان ماسک به مدت یک هفته در یک زمان. من که از طریق جوامع دیگر از افرادی که در واقع انجام این کار است.”

علاوه بر صحبت کردن به دوستان و همکاران Bhave به تازگی به تماشای جریان زندگی می کنند از راند در U. C. S. F., که در آن پزشکان مورد بحث علائم و درمان COVID-19. در خود بیمارستان, او گفت:, “ما در حال تلاش برای کشف کردن که آیا هر بیمار با COVID نیاز اکوکاردیوگرام? چه آزمایش خون شما در حال رفتن به ارسال ؟ هستند کسانی که به رفتن به چیزهایی که شما در حال رفتن به انجام هر بیمار است ؟ وجود دارد و نه اجماع در آن و پس از گوش دادن به گراند دور از U. C. S. F. جایی که من واقعا احترام مردم است فوق العاده با ارزش است.”

به دلایل روشن بسیاری از اولین یافته از پزشکان آمریکایی پدید آمده از منطقه سیاتل که در آن کشور شیوع اولین بار در زمان نگه دارید. در اواسط ماه مارس در سراسر زمان که Kamel خواندن ناشناس بالینی یادداشت آنلاین, الیزابت کاپلان یک hospitalist در دانشگاه واشنگتن آموخته است که مسئولیت های خود را به زودی شامل دست زدن به هجوم COVID-19 بیماران. یکی از وظایف جدید به اعتراف و تریاژ به اصطلاح قانون-outs از بیماران که در انتظار بودند در آزمون برای تعیین اگر آنها به این بیماری است. “من هنوز انجام هر گونه مراقبت های بالینی, اما من متوجه کار من این بود که رفتن به تغییر,” او گفت:. کاپلان بسیار انجام, پزشک, اما او به من گفت که یکی از عمیق ترین ترس بوده است که او ممکن است آسیب بیمار به دلیل چیزی است که او نمی دانم. در معمول بیمارستان کار وجود دارد همیشه کارشناسان و انتشار دستورالعمل ها است که می تواند پر کردن هر گونه شکاف و او ممکن است در آموزش و یا آموزش و پرورش. اما با COVID-19: “مردم در اطراف من بودند ترسیده بودند و یادگیری در همان زمان. که ناشناخته—که من اجازه رفتن به بیماران پایین بودن قادر به ارائه آنها را به هر چیزی—ترسناک بود.”

در پنجشنبه, آوریل 12th, کاپلان نوشته شده توجه داشته باشید کوتاه در Facebook. او می خواهم به کار رفته که آن روز صبح در یک پیر پشم گوسفند وجانوران دیگر سیاه و سفید است که او استفاده می شود برای پوشیدن در طول اقامت و گفت: در توجه داشته باشید که او “می خواستم به تصویب در قدردانی به بهداشت و درمان کارگران که من روت یا که آموزش من است.” کاپلان گفت: من بعد از آن است که وضعیت کنونی تا به حال “آورده ترس من استفاده می شود به رفتن به یک تماس در محل اقامت وقتی که من نگران بودم ناکافی است.” پست او گفت: جلب بسیاری از پاسخ هر دو آنلاین و خاموش از جمله از پزشکان سراسر کشور که تا به حال بالینی سوالات. “آنها از من پرسید” چه کار می کنی در مورد P. P. E.? چه درمان شما با استفاده از ؟ چه بالینی ارائه شما در حال دیدن?’ “کاپلان قادر به آنها را به یک وب سایت که توسط دانشگاه واشنگتن ارائه شده است که به طور منظم به روز شده راهنمایی برای پزشکان در خط مقدم. مبادلات او گفت: “به من این حس باور نکردنی از رفاقت و همچنین یادآوری است که من آموزش داده شده بود به خوبی در عملکرد به عدم قطعیت است.”

در اوایل فوریه, ربکا, سکس متخصص قلب و عروق در مینه سوتا که نوشتن نامه به فرماندار بود یک کابوس است که در آن او و همکاران او بودند با پوشیدن hazmat مناسب و تصمیم گیری است که بیماران خود را برای قرار دادن بر روی هواکش. “من فوق العاده روز قیامت از آغاز” او به من گفت. “من فقط نگاه شوهر من و من گفت:” هیچ راهی وجود دارد این است که رفتن را شامل می شود.’ “برای آماده شدن برای ورود COVID-19 او نگه داشته تا با آنچه که منتشر شده در عمده مجلات پزشکی و تماشای یک وبینار با قلب و عروق است که تا به حال سازماندهی شده توسط سازمان های حرفه ای. اما او نیز با تکیه بر یک گروه غیر رسمی از قلب و عروق در سراسر کشور که داد و ستد پیام های تصویری در یک نرم افزار به نام مارکو پولو. “یکی از همکاران من را در I. C. U. و بگو: O. K. اعداد در دیترویت چنین و چنین. این است که چگونه بسیاری از حکومت استراحتی داریم. ما نیز فقط دیدم این مورد که در آن ما تا به حال جمع آوری مایع در اطراف قلب است که ما تا به حال به تخلیه.’ “

چارلز اورت بحرانی-مراقبت از ریه در منطقه خلیج به من گفت که او هم می خواهم به نگه داشتن چشم در این شیوع در طول ماه های فوریه و اوایل ماه مارس بود و حتی خود او ساخته شده اپیدمیولوژیک مدل برای برآورد که چگونه بسیاری از بیماران بیمارستان خود را ممکن است ببینید. اما بر خلاف Cogswell او در ابتدا معتقد بودند که مقامات دولت فدرال و در جای دیگر که می خواهم گفت که شیوع هنوز نسبتا موجود در ایالات متحده در آن زمان تعدادی از گزارش های نگران کننده ای از آمریکا و ایتالیا به تغییر ذهن خود را. یادداشت از ناشناس پزشک در سیاتل ساخته شده است به خصوص قوی برداشت. هر چند او تا به حال هیچ ایده که آنها را نوشت—و هنوز هم نیست — او می گوید آن را به او روشن که “این بود بالینی ادراک فرد است. این بود که دکتر, صحبت, صد درصد است.” اورت به من گفت که C. D. C., که در آن نقطه “یک منطقه مرده” برای اطلاعات بالینی و یادداشت ها به او کمک کرد درک آنچه انتظار می رود.

اورت ترک توییتر چندین سال پیش—”من اظهار نفرت از آن که من بیشتر اما من از آن متنفرم چون من آن را دوست داشتم خیلی”—اما او به سرعت متوجه شدم که آن را یکی از معدود مکان هایی برای دریافت اطلاعات او ممکن است نیاز به. “این اتفاق می افتد نه در C. D. C. جلسات هر روز راه من احساس مانند آن را باید” او به من گفت. “من مثل هیچ کس وجود دارد که هر رسمی و منابع رسمی از اطلاعات در اینجا. ما در یک درجه اعتبار ساقط است. تمام اطلاعات در مکان های که در آن من نمی رفتن و من نمی دانم که چگونه برای دسترسی به. و ما به کسی نیاز دارند وظیفه است. بنابراین من به معنای واقعی کلمه گفت که یک حساب توییتر؟’ “تنها یکی از اعضای خود را پزشک, گروه بود. “من مانند,” ببخشید شما آن هستید. شما رو به در توییتر.’ “

احتمالا این محل به ذکر است که من می دانم همه این پزشکان—Kamel, R, Cogswell اورت و کاپلان—از طریق همسر من, Jess که یک عفونی-بیماری پزشک در SUNY Downstate در مرکز بروکلین. برای بسیاری از دو ماه گذشته او به تماشای قابل توجهی در بیم و هراس به عنوان تعدادی از موارد در نیویورک بزرگ شد از قطره ای به یک جریان به قریب به اتفاق قربانیان سیل جزر و مد. بسیاری از بیماران قابل توجهی از مشکلات بهداشتی و بسیاری از آنها ضعیف است. جس شده است عمیقا در مورد آنها نگران—نه تنها به خاطر COVID-19 نتایج بدتر برای افراد مبتلا به اصطلاح co-morbidities اما همچنین به این دلیل که اخیر مستندات لازم به عنوان آنها تبدیل شده اند مطرح وخیم خطر برای افرادی که در حال حاضر زندگی می کنند از لحاظ اقتصادی و پزشکی مخاطره آمیز زندگی می کند. روز چهارشنبه یک بیمار زد و گفت که او خانه-مشاور سلامتی مرده بود از مورد مشکوک به COVID-19; که با خیال راحت می تواند کمک به او را بیمار می خواستم به دانستن در حالی که او تحت قرنطینه?

نگرانی در مورد او بيمار است نه یک تجربه جدید برای Jess. اما چه چیزی ساخته شده است که شیوع کیفی متفاوت از حالت عادی عمل تصور می شد که او ممکن است با وجود هر احتیاط را, این بیماری برای من و ما با دو بچه. در برخی از سطح این البته یک نگرانی معقول. در تجربه خود من وجود دارد یک عنصر از کمدی سیاه و سفید در انجام آیین های شدید اجتماعی فاصله در حالی که از دیدن همسر خود را به بیمارستان هر روز صبح. با این وجود خطر برای هر کدام از ما درد و رنج یک نتیجه بد از COVID-19 بسیار پایین بود و خطر ابتلا به بچه های ما بود و حتی پایین تر است. و داده ها به کنار هر فرصتی وجود دارد از چیزی جدی اتفاق می افتد به نظر می رسید بیش از یک نمایشگاه برای وارد شدن به سازمان دیده بان همسر من عمل او ضروری تجارت است. جس دختر و نوه از پزشکان در آشپزخانه ما تابلو اعلانات آویزان است و یک کپی از نامه ای که آلبرت سابین فرستاده پدر بزرگ او همراه با یک دسته از واکسن فلج اطفال—و یک دکتر است که چیزی او را دوست دارد و چیزی است که من او را دوست دارم برای دوست داشتن.

در هفته های اخیر جس نگرانی گرفته شده به شکل اضطراب پیش بینی. هنگامی که مردم بپرسید که چگونه او شده است احساس به عنوان آنها اغلب این روزها او گاهی اوقات در پاسخ با یک داستان در مورد پایان سال اول اقامت در زمانی که نه از همکلاسی های او تصمیم گرفت برای رفتن چتربازی بیش از هاوایی است. جس و در زمان خاموش در یک هواپیما به اندازه یک وانت هر یک از آنها بسته به یک پشت سر هم مربی. جس و مربی شروع به پریدن کرد ، هنگامی که آنها در نهایت فرود آمد exhilarated او از دوستان گفت که تماشای جس گام به گام از هواپیما شده بود وحشتناک ترین بخشی است.

با نهایی آخر هفته از ماه مارس زمانی که فرماندار اندرو کومو تعیین شده SUNY-Downstate یک COVID-تنها بیمارستان جس هنوز رتبهدهی نشده است برای دیدن یک مورد تایید شده از این بیماری است. روز خود را سپری می شد, در بیشتر قسمت ها در گوشی با او به طور ناگهانی به خانه محدود به بیماران و زوم با همکاران خود را به آماده شدن برای له می دوزند. برنامه جدید COVID-19 بخش شد هر روز در حال تغییر و جس انتظار می رود برای شروع مشاوره بر روی آنها در هر لحظه. اما که صبح روز یکشنبه در حالی که بچه های ما بازی فقط رقص در حال حاضر در تلویزیون اپل او یک سرفه های خشک. او بلافاصله در یک ماسک قرار داده و هنگامی که آن زمان برای ناهار جدا شده خودش به غذا خوردن. که بعد از ظهر من سوار به رئیس خود را انتخاب کنید تا یک دماسنج. (ما شکسته شد و من تا به حال تایید کرد پیش از آن در روز است که هیچ کدام وجود دارد به حال برای خرید در هر نقطه در محله ما.) ایستاده بر روی خود خم شدن در یک فاصله امن جس رئیس به من گفت که شبکه های که از طریق آن اطلاعات مورد COVID-19 رفت و آمد بود هر چند سریع تر در حال حاضر به دلیل اینترنت یادآور روزهای اولیه ایدز اپیدمی زمانی که او تا به حال شده است یک دکتر جوان. “این فقط همه درخواست هر یک از دیگر آنچه آنها از دیدن” او گفت:.

بعد از آن شب من شروع به احساس بیمار ، علائم در هیچ جایی نزدیک به غیر قابل تحمل و من تا به حال هیچ یک از شرکت-کلاسیک COVID-19 تایی از تب و سرفه و یا تنگی نفس. به جای من تا به حال یک درد مبهم در پشت چشم همراه با کلی خستگی. این نوع از چیزی است که در فصل دیگر من می خواهم که نوشته شده به عنوان یک نفرت انگیز اما قابل کنترل سرد است. روز سه شنبه اما جس قادر به گرفتن تست شده برای COVID-19. بعدی شب اقامت رئیس پیامک او نتیجه: مثبت.

یکی از عجیب و نگران کننده ویژگی های COVID-19 به عنوان یک بیماری است که به نظر می رسد برای پیشرفت در یک غیرخطی مد: مردم اغلب احساس بد و پس از آن بهتر است و سپس بد دوباره. احتمال یک رکود ناگهانی به نظر می رسد که نمی توان رد کرد تا زمانی که شما به طور کامل بهبود می یابند. در حال حاضر, هر چند هر دو از ما خوش شانس بوده است. جس نه احساس به خصوص به خوبی, اما او قادر بوده است به صرف بسیاری از ساعات روز در تلفن کمک به بیماران خود را به شکل از چگونه به روال پزشکی و خدمات آنها نیاز در زمانی که آنها نمی تواند از لحاظ جسمی او مراجعه درمانگاه. روان-سلامت, خدمات او می گوید: در خصوص تقاضای بالا: بیماران خود را به خصوص کسانی که با بیماری های زمینه ای هستند وحشت زده که آنها را مریض و اضطراب تبدیل شده است مشکل خود را در نیاز به وضوح. با وجود اینکه قادر به انجام یک نسخه از کار خود را از خانه او بی تاب است برای بازگشت به بیمارستان حداقل به این خاطر که او به احتمال زیاد برخی از ایمنی به ویروس. توسط پنجشنبه شب SUNY Downstate حال اذعان کرد بیش از دو صد و پنجاه بيمار با COVID-19 و در روز شنبه رئیس جمهور از بیمارستان با سی ان ان گفت که او عرضه فولاد لباسهای آنقدر کم است که خود کارکنان پزشکی را مجبور به شروع به استفاده از باران ponchos و کیسه زباله به جای. “ما در میانه یک جهانی همه گیر و هر کس می خواهد به احساس مفید” جس به من گفت. “برای من چیزی که من می توانید انجام دهید مفید است به پشت در محل کار.”

هومن Kamel خود را آغاز COVID-19 چرخش دو هفته پیش. در روز قبل از او آغاز شد و او به من گفت: “من فقط تا محزون. آن را خیلی تاریک بود. و سپس من شروع شده و من هم مثل همه حق می دانید ؟ هنگامی که شما به آن را دریافت کند شما ببینید چه چیزی شما در برخورد با. من احساس بسیار بهتر است. آن را هنوز هم در یک وضعیت وحشتناک و آن را استرس زا به عنوان جهنم است. اما آن را احساس می کنم مثل برخی که دل تنگی برداشته.”

هنگامی که چرخش آغاز شده Kamel تصمیم به تراشیدن سر خود را به عنوان او تا به حال در طول اقامت. در بخشی از گفت او عصبی به صرف نیم ساعت آن را به کوتاه کردن مو در مجاورت نزدیک به شخص دیگری اما مانند الیزابت کاپلان او نیز احساس ارتباط عمیق به سال خود را از آموزش پزشکی. “این فقط احساس مانند O. K., اگر ما قصد داریم بر روی این نوع از فوت اجازه دهید آن را انجام دهد.” برای محافظت از خود و کودکان و نوجوانان و همچنین مادرش که هفتاد و که کمک به با شب تغذیه—Kamel نقل مکان کرد و در خارج از آپارتمان خود در منهتن و به یکی متعلق به یک دوست در بروکلین. هر روز در حالی که او در کار خود همسر خود را پیدا و تحویل چند نیازهای اساسی: تی شرت کیسه زباله آبجو. در نهایت فشار که جدایی شد بیش از حد: آخرین پنج شنبه, Kamel نقل مکان کرد و به خانه برگشت.

“ما از لحاظ فنی در خط مقدم دارد اما در سایر افرادی که آن را بسیار سخت تر” Kamel گفت: وقتی که من پرسید که چگونه او صرف روز خود را در I. C. U. امدادگران و اورژانس و پزشکان او گفت: “آنهایی که در حال کار در کمتر شرایط کنترل شده. آنها واقعا هیچ ایده چه چیزی آنها در حال رفتن برای دیدن. و سپس راه هوایی تیم انجام لوله—آن است که یک چیز دشوار به طور کلی در بیماران بدحال اما به انجام آن را با لایه محافظ دنده آنها را می پوشند و در معرض خطر خود را . . . “

Kamel را در I. C. U. یکی از اولین در بیمارستان و اختصاص داده شده به طور کامل به COVID-19 بیماران. واحد خود را اولین مورد در مارس 15, و در زمان او نشان داد تا در مارس 24th, تمام دوازده از آن در دسترس هواکش شد در حال استفاده است. این هواکش را درمان نیست اما آنها را با هر نوع شانس نگه داشتن بیماران تنفس طولانی به اندازه کافی برای سیستم ایمنی بدن خود را—در حال حاضر تنها ثابت شده برای درمان COVID-19—برای ریشه کن کردن این بیماری است. “این ویروس باعث می شود بسیار منتشر پنومونی در تمام طول ریه” او به من گفت. “و سپس پاسخ بدن به این ویروس التهاب باعث آسیب. بنابراین ریه ها نیست, عملکرد خوبی, و آن را بسیار سخت به نگه داشتن سطح اکسیژن در خون تا به جایی که آنها نیاز به. و گاهی اوقات یک تنظیمات شما باید برای استفاده راحت نیست. بنابراین بسیاری از چالش: چگونه می توانم به شما استفاده از ونتیلاتور در راه که در آن شما می توانید به اندازه کافی اکسیژن به خون خود را بدون ایجاد آسیب بیشتر به ریه ها؟”

Kamel تا به حال هیچ مشکل گرفتن لباس و دستکش و یا روش ماسک, اما او در بیمارستان بود و بیشتر به کمبود N95 ماسک. “هر کس در جای خود می توانید حداقل یک N95 که آنها پس از آن می توانید استفاده مجدد,” او گفت:. یک ماسک هر روز من از او پرسیدم یا یکی در هر هفته ؟ “آنها فقط, یکی,” او گفت:. “این ایده آل نیست.” در زمان ما صحبت کرد Kamel خود را تا به حال سه N95s—دو نفر از آنها به او فرستاده اولیه-مراقبت پزشک در مینه سوتا—که او دوچرخه سواری را از طریق. هر روز او می پوشد یک ماسک برای مدت دوازده ساعت در تغییر است. در پایان شیفت مراقب باشید به آلودگي آن مقعر سطح او قرار می دهد N95 در یک کیسه کاغذی و امیدوار است که این چهل و هشت ساعت تا بعدی آن استفاده خواهد شد به اندازه کافی برای کشتن هر زنده ماندن ویروس. سپس او به خانه می رود و قرار می دهد در ماسک دیگری به اطراف خود و همسر و فرزندان. “من با پوشیدن ماسک در همه زمان ها است که بسیار وحشتناک” او به من گفت. “من فکر می کنم بوی فولاد ماسک برای رفتن به خشکیده در مغز من برای زندگی است.”

از من خواسته Kamel چه حالت بود در داخل I. C. U. “این فقط شرایط انسانی می دانید ؟” او گفت:. “بالا و پایین. وجود دارد این تند و تلخ لحظات که در آن شما FaceTiming با یک عضو خانواده. من رفتم به یک اتاق قرار داده و بیمار دختر در تلفن به طوری که او می تواند او را ببینید ، مادر او تسکین یافته در کما, در یک سوپر بیمار است. شما در حال تماشای دختر گریه. او قادر می شود وجود دارد در فرد به دلیل وجود این همه محدودیت در بازدید کنندگان به سعی کنید برای محافظت از هر کس از این ویروس است. به طوری که فوق العاده غم انگیز است.” در همان زمان او گفت: “بودن با کارکنان ما و دیدن چگونه همه را صف آرایی—مانند پرستاران ما—باور نکردنی شده است. آنها پله تا بشقاب و بدانند چگونه به پیکربندی مجدد I. C. U. برای مراقبت از این بیماران و انجام آن را با فضل و طنز خوب است. شده است که بسیار شگفت انگیز به تماشای.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>