چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند سرقت انتخابات

Somnuk Jansinka / Shutterstock / پل Spella / اطلس

حتی در عادی جمهور coronavirus همه گیر خواهد در حال حاضر چالش های واقعی به 2020 آمریکا انتخابات. همه چیز در مورد شخص رای گیری می تواند خطرناک باشد. انتظار در خط کردن یک ماشین رای گیری و کار در ایستگاه های رای گیری تمام اجرا گرفتار اجتماعی-فاصله داشتیم. در حال حاضر مریلند کنتاکی و جورجیا و لوئیزیانا به تعویق افتاد خود را در انتخابات مقدماتی در حالی که وایومینگ نیویورک و اوهایو را تغییر داده خود را به رای گیری روش. البته دیگر دموکراسی مشکلات مشابه; انگلستان است که تعویق انتخابات محلی برای یک سال.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امکانات برای چگونه coronavirus می تواند ویران در انتخابات هستند بیشتر از همه در مورد. این است که یک رئیس جمهور است که مراقبت در مورد حرمت روند انتخابات. پس از همه, او هرگز به نظر می رسید به خصوص در مورد روسیه را به تلاش برای دستکاری 2016 نتیجه (احتمالا به این دلیل که آنها از طرف او) و او استیضاح برای اوکراین خواستار کمک به او در انتخاب مجدد تلاش.

علاوه بر این رئیس جمهور است که بارها و بارها به شوخی در مورد ماندن در گذشته پایان دوره دوم خود است و غالبا در آغوش رهبران مستبد و سیاست. ساخت مسائل حتی بدتر از حزب جمهوری خواه به طور گسترده تر شده است نمایش داده می شود تمایل به خم شدن قوانین برای خود سیاسی به دست آوردن اغلب در تلاش برای سرکوب رای (به خصوص اقلیت آرا) پاکسازی رول رای دهندگان و اجرای تهاجمی نژادی بر اساس gerrymanders. آمریکایی ها به سادگی نمی تواند اعتماد است که دولت او را حفظ یکپارچگی 2020 انتخابات.

این نهاد امریکا در یک موقعیت خطرناک است. حمایت های حقوقی برای انتخابات وجود دارد و قوی هستند. قانون اساسی و قانون فدرال نیاز به انتخاب یک رئیس جمهور در ماه نوامبر و دولت است که رئیس جمهور به پایان می رسد زیر ژانویه. دیوان عالی کشور بارها برگزار می شود که هنگامی متحده اعطای ساکنان خود را حق رای انجام این کار تبدیل به یک حق اساسی است. چهل و نه متحده به رسمیت شناختن حق رای در دولت خود را قانون اساسی و 26 تضمین می کنند که انتخابات باید آزاد و باز است. هر گونه تلاش از سوی رئیس جمهور و یا قانونگذاران ایالتی برای محروم کردن مردم از حق رای به منظور اطمینان از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد خواهد پرهیاهو و نقض این حقوق است. اما بسیاری هنوز هم می تواند به اشتباه به خصوص در سطح دولت است.

خطر آغاز می شود با این واقعیت است که صرف نظر از آنچه مردم بر این باورند که قانون اساسی را نمی دهد آمریکایی ها حق رای برای رئیس جمهور. بلکه قانون اساسی می گوید که در یک کالج از انتخاب کنندگان رای برای رئیس جمهور و ماده دوم قانون اساسی می دهد متحده نزدیک به قدرت نامحدود به تصمیم می گیرید که چگونه این انتخاب کنندگان انتخاب شده است. در سال های اولیه از آمریکا, جمهوری بسیاری از قانونگذاران ایالتی تصمیم گرفت که نامزد انتخابات ریاست جمهوری دولت را انتخاب کنندگان پشتیبانی می کند. کارولینای جنوبی با استفاده از این روش تا سال 1868. امروز تمام کشورهای 50 اعطای ساکنان خود را حق رای برای رئیس جمهور و مردم رای تعیین کننده است که انتخاب کنندگان از هر ایالت را انتخاب کنید جمهور است. هر دولت می تواند تغییر آن قانون و به جای آن اجازه می دهد آن قوه مقننه به تصمیم می گیرید که انتخاب کنندگان را در انتخاب رئیس جمهور بعدی.

به عبارت دیگر دولت یک مقدار زیادی از قدرت در تصمیم گیری چگونه انتخابات را اجرا خواهد کرد. امروز جمهوری خواهان کنترل 30 قانونگذاران ایالتی و دموکرات ها تنها 19 با یک کشور تقسیم شده است. (نبراسکا از لحاظ فنی اتحاد حزبی قانونگذاران اما از آن است که قابل اعتماد قرمز دولت است, بنابراین من آن را با جمهوری متحده است.) این قرمز-قانونگذاران ایالتی کنترل 305 آرا و تنها 270 مورد نیاز برای حفظ ریاست جمهوری است. احتمالا بسیاری از ایالت های, اگر نه همه را تعیین کرده که انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن برای چهار سال دیگر. از آن 30 متحده, 22 نیز فرمانداران جمهوریخواه که بدان معنی است که در این کشورها وجود دارد خواهد بود هیچ فرماندار دموکرات به حق وتو جمهوری خواه قانون دور گرفتن افراد فرصت برای رای برای رئیس جمهور. کسانی 22 متحده نشان دهنده 219 انتخاباتی-کالج آرا—شدیدا نزدیک به 270 مورد نیاز برای مغلوب ساختن پیشی جستن به رای.

می تواند متحده واقعا محروم آمریکایی ها از حق رای برای رئیس جمهور ؟ در بوته v. گور, یک محافظه کار اکثریت در دیوان عالی کشور برگزار شد که دولت “را می توانید از این قدرت برای تعیین انتخاب کنندگان” در هر زمان. و دادگاه است و حتی محافظه کارانه تر امروز از آن بود در سال 2000 به عنوان عدالت برت Kavanaugh کرده و به جای عدالت آنتونی کندی.

پیچیده تر سوال این است که آیا متحده می تواند انجام این کار, اما آیا آنها خواهد بود. قانونگذاران جمهوری خواه شده اند صبورانه وفادار به ناروا خود را در سراسر پر سر و صدا تصدی. اگر مغلوب ساختن پیشی جستن به درخواست متحده به تعیین انتخاب کنندگان به جای داشتن یک انتخابات آنها قطعا ممکن است به دنبال درخواست خود را به خصوص کسانی متحده که در آن رئیس جمهور محبوبیت گسترده ای برخوردار است. در 24 از 30 متحده با قانونگذاران جمهوری خواه اکثریت مردم تصویب رئیس جمهور در عملکرد شغلی با توجه به ماه گذشته گالوپ نظرسنجی. کسانی متحده کنترل 224 آرا—به اندازه کافی برای پرتاب انتخابات نتایج به شک. متحده نیز می تواند ویران در انتخابات با در نظر گرفتن مراحل در حال حاضر به آماده شدن برای رای دادن در طول یک بیماری همه گیر. اگر تنها چند متحده مجاز خود قانونگذاران را تعیین کرده و یا به تعویق افتاد انتخابات انتخاب نامحدود انتخابات ماه نوامبر می تواند در نتیجه هیچ کاندیدایی اکثریت انتخاباتی-کالج رای.

این نگرانی واقعی است. اگر هیچ نامزد برنده اکثریت انتخاب کنندگان دوازدهم متمم سبب مجلس نمایندگان به تصمیم می گیرید که خواهد رئیس جمهور شود. اگر چه خانه است که تحت کنترل دموکرات ها پیش بینی نتیجه این است که ساده نیست. اصلاح نیاز به خانه برای انتخاب رئیس جمهور با رای دادن متحده به عنوان نه به عنوان فردی از اعضای. بنابراین به جای 435 فرد رای وجود دارد خواهد بود 50 دولت رای.

اصلاح نمی گویند که چگونه این نمایندگان برای هر دولت باید تصمیم خود دولت رای بدهند. اگر زمان خانه شدند و وظیفه انتخاب رئیس جمهور بعدی و ایالات متحده با بیشتر جمهوری خواهان از دموکرات ها در هیئت رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن او را پیروزی 25 رای. بیست و سه ایالت بیشتر دموکرات عضو مجلس نمایندگان از حزب جمهوری خواه تا دموکرات نامزد به احتمال زیاد دریافت 23 رای. فلوریدا و پنسیلوانیا به طور مساوی تقسیم بین دموکرات ها و جمهوری خواهان خروج خود را از رأی گیری انتخابات ریاست جمهوری در هوا. آیا منطقه کلمبیا خواهد بود مجاز به رای دادن در این شرایط کاملا خاص. متن دوازدهم متمم نشان می دهد که فقط متحده می تواند رای اما بیست و سوم متمم به سی انتخاب کنندگان که برای رای دادن رئیس جمهور و “انجام چنین وظایف” را به عنوان مورد نیاز توسط دوازدهم.

اگر تهمت تلاش می کند به استفاده از coronavirus به دستکاری در انتخابات و اگر متحده کمک به او در انجام این اختلافات ممکن است بوجود می آیند در مورد این که آیا یک دولت ریاست جمهوری انتخاب کنندگان معتبر هستند. این نوع از اختلاف رخ داده پس از سال 1876 انتخابات ریاست جمهوری. دموکرات ساموئل بریتیش برنده رای مردمی با 3 درصد بیش از او خواه حریف Rutherford B. Hayes. به عنوان یک نتیجه, بریتیش زمان 184 آرا به هیز را 165. اما احزاب در چهار متحده نمی تواند توافق در کدام نامزد برنده 20 باقی مانده آرا. روز قبل از مراسم تحلیف در یک کثیف پشت درهای بسته معامله دموکرات توافق کردند که اجازه می دهد تا تمام 20 از این انتخاب کنندگان به او رأی برای هیز در ازای تضمین که دولت جمهوری خواه خواهد برداشت فدرال آمريکا از ایالات جنوبی.

پس از این افتضاح کنگره تصویب قوانین برای مقابله با اختلاف قواره از انتخاب کنندگان. سپس در سال 1933 بیستم متمم قانون اساسی به کنگره قدرت بیشتر برای ایجاد قوانین برای شمارش آرا و حل و فصل اختلافات. در نتیجه قانون هنوز به متحده تقریبا کامل قدرت به تعیین نتیجه انتخابات ریاست جمهوری ، آن نیاز به کنگره به شرایط انتخاب کنندگان اگر خود دولت به دنبال روش های مناسب برای حل و فصل هرگونه اختلاف و گواهی آنها را شش روز قبل از تاریخ مشخص شده در دسامبر—به اصطلاح امن-harbor تاریخ.

در طول بحث بیش از فلوریدا در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2000 دادگاه عالی قضات محافظه کار استدلال کرد که چون فلوریدا نمی تواند به صورت دستی بازشماری آن برگه های رای قبل از آن انتخابات را امن-harbor تاریخ 12 دسامبر سال 2000 در تلاش برای انجام این کار خواهد خطر محرومیت تمام رای دهندگان فلوریدا. خود را حاکم در بوته v. گور تصمیم گرفت انتخابات برای کاندیدای جمهوری خواه جورج دبلیو بوش. مخالف قضات با اشاره به این که کنگره خواهد بود رایگان به قبول فلوریدا انتخاب کنندگان حتی اگر دولت گواهی آنها را پس از آن تاریخ است. پس از همه آنها اشاره کرد در سال 1960 هاوایی انتخاب دو قواره انتخاب کنندگان و کنگره تصمیم به تعداد یک تخته سنگ است که منصوب شد و پس از ایمن-harbor تاریخ.

تحت این قوانین اگر برخی از ایالت های تصمیم گیری برای تعیین انتخاب کنندگان (شاید در مغلوب ساختن پیشی جستن ارشاد) در نور از coronavirus و رای دهندگان چالش اعتبار کسانی که انتخاب کنندگان دولت تصمیم گیری در آن اختلاف احتمالا قطعی تا زمانی که دولت به دنبال آن از نظر قانونی تجویز شده روش. و جمهوری خواهان کنترل به اندازه کافی متحده برای تجاوز و یا بسیار نزدیک به 270 انتخابات رای لازم برای انتخاب یک رئیس جمهور.

با وجود این نقاط ضعف به دادگاه عالی تصمیم گیری برای حفاظت از برابری آراء ارائه برخی از پادمان. دادگاه حکم داده است که هنگامی که قانونگذاران ایالتی به مردم حق رای در انتخابات, دولت نمی تواند تداخل با ورزش است که راست یا رقیق کردن وزن از مردم رای. در سال 1964 دیوان عالی کشور در نظر گرفته که آیا آلاباما امتناع reapportion آن قانونی مناطق به منعکس کننده تغییرات عمده ای در آن جمعیت نقض رای دهندگان حقوق. ترین-مناطق پرجمعیت بود تا 41 بار رای دهندگان واجد شرایط از حداقل پرجمعیت.

دیوان عالی کشور برگزار شد که انتخاب مقامات دولتی “در یک رایگان و unimpaired مد است که شالوده سیستم سیاسی ما” و در بر داشت که در آلاباما بود unconstitutionally رقیق آرا در پرجمعیت ترین مناطق. دو نفر از مناطق کوچکتر بود و جمعیت از بین 13,000 و 15000 نفر و ارسال دو سناتور به مجلس سنا آلاباما در حالی که دو تا از بزرگترین مناطق تا به حال 300,000 و 600.000 هزار نفر و فرستاده تنها سه سناتور در هر. در نتیجه آرای مردم در حداقل پرجمعیت (و سفیدتر) منطقه بودند چند بار قوی تر از کسانی که از زندگی مردم در مناطق متراکم تر. با این حکم رای دهندگان در هر ایالت که به محروم کردن آنها از حق رای برای رئیس جمهور می تواند راه اندازی یک قدرتمند چالش قانونی این ادعا که خود را حق رای دادن قدرت نقض شده است. آنها می تواند استدلال می کنند که رای خود را به حال شده است unconstitutionally رقیق مانند کسانی که از رای دهندگان در آلاباما چرا که آنها خواهد بود قادر به بیان اولویت خود را برای رئیس جمهور تنها vicariously از طریق رای گیری برای دولت خود نمایندگان. آرای کسانی که در نزدیکی متحده رای گیری به طور مستقیم برای دولت خود را انتخاب کنندگان ریاست جمهوری خواهد بود نمایی قدرتمند تر است.

آمریکا باید حفاظت از انتخابات از دخالت—و نه فقط روسیه این بار اما همچنین داخلی. در حال حاضر طرح وجود دارد به انجام این کار. در مارس 16, سناتور ctq دموکرات از مینه سوتا و Ron Wyden دموکرات ایالت اورگن معرفی بلایای طبیعی و اورژانس رای گیری عمل 2020 برای اطمینان از یکپارچگی در این سال انتخابات است. قانون پیشنهادی را تشویق متحده به رای گیری زودهنگام بیشتر به طور گسترده ای در دسترس آن را بسیار آسان تر برای رای دادن از طریق پست و نیاز متحده برای ایجاد احتمالی سیستم های رای گیری و شمارش آراء در طول یک دوره اضطراری است. این سناتور با اشاره به این کشور است که به منظور انتخاب 35 سناتور, 11 فرمانداران و 435 عضو مجلس نمایندگان در علاوه بر این به رئیس جمهور در ماه نوامبر. فراتر از اجرای اصلاحات در این قانون متحده باید پست الکترونیکی-در و رای غیابی جهانی در دسترس است.

آمریکایی ها با موفقیت انجام انتخابات در بحران. رای دهندگان رفت و به پای صندوق های رای در طول جنگ جنگ جهانی دوم و ویتنام است. نیویورک رای در انتخابات شهرداری تنها دو هفته پس از 9/11 حملات تروریستی است. در این کشور حق رای مقدس است. آمریکایی های آفریقایی تبار را به خطر انداخته اند و حتی زندگی خود را قربانی رای به زنان و تلاش برای بیش از یک قرن به ادعا می کنند حق خود را به انجام این کار. به افتخار که میراث ما باید مقابله با این چالش و ارائه امن و آسان راه را برای آمریکایی ها به رای دادن در این ماه نوامبر.

این داستان بخشی از پروژه “نبرد برای قانون اساسی” با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>