چگونه اپیدیولوژی درک رمان Coronavirus

Person holding up a coronavirus swab kit
“من فکر نمی کنم ما باید یک حس بزرگ و دقیقا به همین دلیل کودکان در حال گرفتن بیمار” اپیدمیولوژی جاستین Lessler گفت.منبع عکس توسط میگوئل مدینه / خبرگزاری فرانسه / گتی

به بحث در مورد آخرین تحولات در دانش ما از این بیماری همه گیر کوروناویروس من به تازگی صحبت با تلفن با جاستین Lessler استادیار اپیدمیولوژی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health. Lessler که مورد مطالعه شیوع آنفلوانزا و سرخک و وبا است به خصوص علاقه مند در مدل سازی انتقال دینامیک به عنوان یک روش کنترل گسترش بیماری. مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح را پوشش می دهد راه هایی که ما درک درستی از این بیماری همه گیر بهبود یافته است, آنچه که ما می توانند یاد بگیرند از دولت های مختلف’ پاسخ و به همین دلیل افراد مسن به نظر می رسد بیشتر در خطر ابتلا به بیماری های جدی.

چگونه درک ما را از coronavirus تغییر در طول ماه گذشته یا بیشتر و در چه راه?

من فکر می کنم در تعدادی از راه های. برخی از آن به تازگی تایید برخی از چیزهایی که ما را مشکوک از سارس و دیگر coronaviruses اما مطمئن نیستم. برای مثال ما یک مقدار درک بهتر از آنچه که دوره کمون در حال حاضر (به طور متوسط پنج روز) و نسل زمان است که در آن زمان بین زمانی که یک فرد آلوده است و زمانی که آنها آلوده به شخص دیگری (حدود شش ماه). ما در حال شروع به یادگیری خیلی بیشتر در مورد چگونه عفونی است و زمینه که در آن عفونی است. ما تا به حال سیگنال از این یک ماه پیش اما در حال حاضر آن است که بسیار روشن است که توزیع سن مرگ و شدید نتایج وسرد است, با افراد مسن داشتن بسیار بالا است میزان مرگ و میر و بچه های جوان اساسا مرگ نه در همه. اما ما در حال حاضر می دانیم که بچه های آلوده. معلوم نیست چرا وجود ندارد موارد قبل از, اما در حال حاضر ما نسبتا با اعتماد به نفس است که آنها در حال آلوده شدن. آنها فقط نمی گرفتن بیمار است.

شما می توانید درخواست برخی از اعداد به برخی از آن چیزهایی است ؟

ما کاملا مطمئن و بر اساس داده ها از ووهان چین که حدود هشتاد درصد از مرگ و میر در آن رخ می دهد در سن شصت و یا بیش از در حالی که کمتر از یک در هزار رخ داده در کودکان زیر بیست. بنابراین بسیار استارک توزیع سن. یک مطالعه من با شنژن C. D. C. یافت—و این است که در عین حال کارشناسی این یک preprint—که نرخ از عفونت های مشابه در بچه های جوان که در معرض و در جامعه بیش از همه. البته ما از دیدن بچه ها در بیمارستان بستری و در حال مرگ, بنابراین ما می دانیم که آنها علامت دار شدن بیماری شدید.

بنابراین هر کسی می تواند آن را دریافت کند اما آن را فقط چگونه به طور جدی آن را تحت تاثیر قرار می?

آره یا نه شما بیمار است. آنچه در آن به معنی یک بیماری است که کمی مبهم است, اما اگر شما در حال فکر کردن در مورد آن را به عنوان آلوده شدن با این ویروس به نظر می رسد مانند کسی که می توانید انجام دهید. اما اگر شما در حال فکر کردن از آنچه در آن به معنی یک بیماری که در واقع گرفتن بیمار و سپس آن را به نظر می رسد که کودکان حداقل تا حدودی محافظت شده است.

آیا ما باید یک حس چرا که ممکن است ؟

من فکر نمی کنم ما باید یک حس بزرگ و دقیقا به همین دلیل کودکان در حال بیمار شدن. ما باید برخی از ایده های خوب چرا افراد مسن ممکن است مرگ در نرخ بالاتر از بزرگسالان جوانتر و کودکان است. اما چرا کودکان ممکن است بیمار شدن در تمام و یا گرفتن به طور جدی به اندازه کافی بد برای همیشه نشان داده است که کمی کمتر روشن است.

وجود نظریه برای این که چرا این مورد با افراد مسن?

از نظر افراد مسن, من فکر می کنم وجود دارد سه نظریه اصلی. برای اولین بار است که یکی از گیرنده های درگیر در این ویروس نیز در ارتباط با بیماری های قلبی و عروقی, و آن را ممکن است تشدید بیماری های قلبی و عروقی است که تمایل به بسیار در حال حاضر در افراد مسن است. دوم این است که افراد مسن هستند فقط ضعیف تر و این که جمعیت شده اند که نهفته اند غلظت بالایی از سستی. ما یک حس چگونه درست است که این بیماری وارد جمعیت که در آن سستی است که به طور مساوی توزیع شده در سراسر جمعیت است. اما من فکر می کنم مردم فکر می کنم این کمی بیشتر از آن. یک سوم نظریه است که می توان آن را نوعی از ایمنی بتونه کاری. ایده این است که به نحوی به افراد بالای سن خاصی شده اند در معرض یک نسخه از coronavirus در اوایل زندگی خود را که به نحوی immunologically ابتدا آنها را به یک واکنش شدید به این زمان ویروس. من فکر می کنم شواهد و مدارک است که هنوز مشخص نیست در اطراف آن نظریه, اما آنها ممکن است شروع به شکل در اطراف یک یا دیگر.

چه چیزی شما را از این ایده از تعطیلی مدرسه?

من فکر می کنم که این بستگی به آنچه شما در حال تلاش برای به انجام رساندن. اگر شما در حال تلاش برای متوقف کردن بیماری همه گیر مرده در آهنگ های خود را, آن است که احتمالا چیزی که به انجام است. اگر شما در حال تلاش برای به سادگی آهسته آن را کمی پیچیده تر از آن است چون ما واقعا نمی دانند که نقشی که بچه ها در حال بازی در انتقال نشده است. ما می دانیم که آنها آلوده شده اند اما ما نمی دانیم که اگر آنها آلوده به دیگران است.

اگر مردم در حال آلوده کردن هر یک از دیگر و بچه های آلوده می تواند چرا که آنها نمی تواند به آلوده کردن دیگران ؟

آنها به ندرت به توسعه علائم شدید. و دلایل وجود دارد به این باور است که اگر شما نمی نشانه توسعه و کمتر بیمار شما کمتر احتمال دارد آلوده به دیگران است. این نیست که هیچ بدون علامت بچه را تا کنون شخص دیگری آلوده اما در آن صورت ممکن است که آنها می گویند یک صدم به احتمال زیاد برای انجام این کار به عنوان یک علامت و ما فقط نمی دانم.

آیا بزرگترین درس را به ما آموخته از چین کره جنوبی و ایتالیا ؟

من قطعا می گویند که آنچه در چین شده است قادر به انجام شده است کاملا قابل توجه است. آنها تا به حال یک مواج بیماری همه گیر است که نگاه مانند آن را از کنترل خارج شد و با بستن همه چیز را آنها موفق به متوقف کردن بیماری همه گیر در آهنگ های خود را. که یک دستاورد چشمگیر, اگر چه کسانی هستند که اقدامات شدید ما واقعا ترجیح می دهند را در اکثر نقاط جهان و, اگر ما تا به حال به آنها را در همه جا پیامدهای آن می تواند بسیار بد خود را. و در حال حاضر ایتالیا تا به حال به انجام چیزی مشابه به همین. کره جنوبی به نظر می رسد انجام می شود تا حدودی بهتر کار گرفتن نگه دارید از همه چیز به سادگی توسط ramping تا تست و با متوسط بیشتر اجتماعی-فاصله-نوع اقدامات است. امیدوارم ما یک حس چگونه به خوبی کار می کرد که مدتی به زودی.

آنچه را که شما ساخته شده از گزارش از آزمایشگاه در سراسر جهان در مورد توسعه یک واکسن? خواهد توسعه در همه مختلف در میان یک بحران مثل این ؟

من فکر می کنم آن است که بسیار مهم است و چیزی است که ما باید به کار بر روی. من موافقت می کنم که وجود دارد این است که برخی نگران هستند که شاید همه چیز خواهد بود عجله برای محاکمه در انسان کمی بیش از حد سریع. اما من فکر می کنم جامعه علمی نشان داده خیلی خوب و با نظم و انضباط است که در گذشته بوده است. ما نیاز به یک واکسن. واکسن می تواند تفاوت بین این که یک فاجعه است که بسیار کمی وجود دارد که ما می توانیم در مورد در مقابل چیزی که می تواند موجود و ضعیف کردن. بدون واکسن, همه ما می توانید انجام دهید این است که سوار این یا آن کشش به احتمال زیاد. و که در حال رفتن به یک سوار. یک واکسن یا برخی بسیار موثر درمان است ما گزینه اصلی برای ساخت آن است ،

بسیاری از این گفتگو در اطراف اجتماعی فاصله شده است در مورد گروه های بزرگ. آیا شما گفتن مردم در زندگی خود را اساسا به قرنطینه خود را اگر این چیزی است که آنها قادر به انجام و یا این است که بیش از حد شدید ؟

قطعا هر کسی در زندگی من بیش از سن شصت و پنج یا هفتاد من گفتن است که به. قطعا برای هر کسی در آن گروه های سنی بالاتر است که در بسیار خطر شخصی من بوده است و گفت: “شما باید خود جدا کنند.” من تشویق شده اند هر کس دیگری من می دانم که برای به حداقل رساندن تماس و کاهش میزان تماس آنها با داشتن اما در این نقطه به سعی کنید به فکر می کنم در مورد آنچه که پایدار برای آنها شخصا.

چقدر اعتماد دارید در دولت فدرال پاسخ و شما نگران سیاسی شدن علم ؟

من فقط سعی کنید به تمرکز بر انجام آنچه من می توانم و ساخت این تفاوت که من می تواند توجه هر چه نفوذ من باید با تلاش برای پاسخ به آنچه که من را به عنوان مهم ترین سوال در مورد این بیماری است. من می خواهم به طفره رفتن از سوال شما در کلمات دیگر. [می خندد.]

چه خود را روز به طور متوسط مانند در حال حاضر ؟

چه روز من است ؟ همکار من که از دیدن من خنده است چرا که آن را گیج کننده است. من من من بچه ها به مدرسه و پس از آن من در اصل کار در coronavirus مسائل و یا صحبت به خبرنگاران گفت تا زمانی که من مجبور به رفتن. آنها را انتخاب کنید تا در پنج-سی و آنها را در رختخواب در نه. همسر من ساکن شب کار, بنابراین من باید کودک-مراقبت از مسئولیت. و سپس من تا یک یا دو و پس از آن من در 4 A. M. من دختر میانه-of-the-night بطری و دوباره آن را انجام دهد. و امیدوارم که من نمی سقوط.

و چه کار عمدتا تشکیل شده است ؟

آن عمدتا متشکل از سازماندهی افراد دیگر اما بسیاری از آن است که متمرکز در حال اجرا تجزیه و تحلیل و تلاش برای به دست آوردن دسترسی به پاک کردن داده ها و کمک به پیدا کردن شرکای تجاری که نیاز به کمک, اما همچنین می تواند به ارائه اطلاعات است که کمک می کند تا واکنش جهانی و پس از آن کار با آنها را به درک اطلاعات خود را پاک کردن داده های خود را و سپس اجرای برنامه ریزی-سناریو مدل ها و چیزهایی مانند آن است که به آنها کمک کند درک آنچه در جریان است و آنچه ممکن است در آینده.


راهنمای Coronavirus

آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>