چگونه دولت در پاسخ به بیماری های همه گیر مانند Coronavirus

The Hamburg harbour in 1892
هامبورگ, آلمان با تجربه در مقیاس بزرگ اپیدمی وبا در سال 1892 در زمانی که این بیماری تا به حال تا حد زیادی از بین رفت از بسیاری از اروپا است.منبع تصویر توسط J. Schonberg / اخبار مصور لندن / شاتر

Sir Richard J. Evans, شهردار از Gresham کالج در لندن است یکی از preëminent دانشمندان رایش سوم و آلمان مدرن. بهترین و شناخته شده برای خود را سه گانه در مورد هیتلر و جنگ جهانی دوم ایوانز نیز گسترش دانش خود را به تعداد زیادی از دیگر مناطق از جمله بیماری های همه گیر. در سال 1987 او منتشر شده “مرگ در هامبورگ: جامعه و سیاست, در سال وبا (1830-1910).” اخیرا او به یک سری از سخنرانی ها در Gresham کالج با عنوان “آفت بزرگ: همه گیر در تاریخ از قرون وسطی تا به امروز.”

من به تازگی صحبت با تلفن با ایوانز به امید آوردن برخی از دیدگاه تاریخی به این بیماری همه گیر کوروناویروس—به طور خاص برای درک اینکه چگونه رهبران در طول تاریخ از جمله کسانی که با استبدادی گرایش را در واکنش به بهداشت و درمان اضطراری. در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح مورد بحث ما چگونه فن آوری های جدید از راه آهن به طب مدرن را شکل داده اند شیوع روش های مختلفی که در بریتانیا و ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس و به همین دلیل حتی تحت اشکال مختلف دولت “این بیماری همه گیر است که تصمیم گیرنده است.”

چیزی است که بزرگترین غذای آماده زمانی که شما در نظر بگیرید که چگونه همه گیری را به شکل تاریخ بشر ؟

جامعه بشری همواره موضوع عمده شیوع و برخورد با آنها کاملا مشابه راه در طول قرن ها حتی بیش از هزاران سال است. البته جامعه انسانی خود را نیز تغییر راه که در آن همه گیر کار می کنند. William H. McNeill بزرگ جهان مورخ نوشت: یک کتاب به نام “طاعون و مردم” جایی که او ساخته شده یک استدلال قوی برای تاثیر آفت بر جامعه بشری. نگاهی به “مرگ سیاه” به عنوان مثال در سال 1349 که به کشته شدن شاید نیمی از جمعیت در اروپا است. اثرات اقتصادی کاملا عمیق, هنگامی که شما فکر می کنم از کمبود نیروی کار به عنوان مثال بیش از حد تعداد کمی از مردم به کار در این زمینه—و تغییر در روابط اجتماعی و ساختارهای اجتماعی.

اما من فکر می کنم آن را نیز یک فرایند دو طرفه. برای مثال در قرون وسطی و یا حتی در اواخر امپراتوری روم طاعون گسترش نسبتا به آرامی و شما می توانید مقابله با آن توسط قرنطینه مگر اینکه جوامع نبودند به خوبی سازماندهی شده به اندازه کافی برای انجام این کار است. سپس شما یک شتاب در قرن نوزدهم است که می آید با راه آهن. وبا یک بیماری بود که تا به حال شناخته شده در خارج از شمال شرقی هند, اما, انگلیسی, امپراتوری را در شمال هند, باز کردن مسیرهای تجاری. راه آهن و گسترش وبا بسیار به سرعت در حال هنگامی که آن را به اروپا است. Steamships در سراسر اقیانوس اطلس و از دوره صنعتی شدن با ازدحام بیش از حد و فقر و ساخته شده آن را بسیار آسان تر برای گسترش آن در شهرستانها و شهرهای کوچک. آن است که یک فرایند دو طرفه. که اولین چیزی که برای من رخ می دهد.

آنچه در آن بود در مورد هامبورگ ساخته شده است که شما می خواهید به مطالعه آن شهرستان و چرا شما فکر می کنم که مورد مطالعه بسیار جالب یا مهم است ؟

آن را تنها شهر در غرب مرکزی اروپا بود که در مقیاس بزرگ اپیدمی وبا در سال 1892. آن را بیشتر و یا کمتر از بین رفت از بسیاری از اروپا جدا از تزاری روسیه مدتها قبل از این مرحله است. وجود ندارد یک بیماری همه گیر در بریتانیا به عنوان مثال پس از سال 1866 و بنابراین من می خواستم به دانم چرا این یکی رخ داده است خیلی دیر و به همین دلیل است که آن را خیلی بد—منظورم ده هزار مرگ و میر در حدود شش هفته است. این چیزی است که واقعا به من در آن نگاه کنید.

همچنین من دریغ به انجام این کار, اما به من اجازه نقل قول لنین که می گوید که وجود دارد برخی از حوادث که باز مانند یک فلش از رعد و برق در سراسر چشم انداز است. آنها شما را به دیدن همه نوع از چیزهایی که شما نمی خواهد در غیر این صورت ببینید. هر کسی که زندگی می کردند از طریق اپیدمی وبا در سال 1892 در هامبورگ نوشت و نامه و یا خاطرات و یا روزنامه ها و یا هر آنچه که—آنها همه در مورد آن نوشت. منبع مواد فوق العاده است. آن می تواند شما را قادر به دیدن تمام ساختار شهر و طبیعت سیاست و جامعه است. سپس آن را فقط در آماری سنی است, بنابراین شما باید مقدار زیادی از آمار خوب است که شما می توانید با استفاده از به دنبال در چیزهایی مانند توزیع اجتماعی بیماری ،

پس از آن وجود دارد یک سوال بزرگتر این است که هامبورگ البته دومین شهر در آلمان است. این یک بندر بزرگ, یکی از بزرگترین در جهان است. این یک شهرستان مستقل-دولت در آلمانی امپراتوری و آن زد آن امور خود را. آن اجرا شده توسط تجار که سرکوب خبر از ورود این بیماری از روسیه, چرا که آنها فکر می کردند که قرنطينه خواهد تحمیل شود و این امر آسیب های تجارت.

من فکر می کنم ما می توانیم برخی از تشابه وجود دارد در حال حاضر روز. Coronavirus در چین آغاز شد و در ابتدا در چین مقامات سعی در سرکوب اخبار. هنگامی که آن را کردم و آنها نمی تواند شامل آن دیگر و سپس خود را تغییر دهند ، شما می توانید نگاه در راه است که در آن جامعه در تعامل با بیماری های همه گیر و شما می توانید برخی از شباهت ها در سراسر قرن.

آیا شما دیدن تفاوت ها در سراسر قرن ، آیا شما فکر می کنید مردم را بدست دقیق در مورد این چیزها و یا طبیعت انسان است فقط آنچه در آن است ؟

تفاوت وجود دارد. اول از همه علم پزشکی رو خیلی بهتر در شناسایی بیماری و خیلی بهتر در حال توسعه اقدامات پیشگیرانه. ما با اطمینان انتظار در هجده ماه یا بیشتر از یک واکسن برای coronavirus. در قرن نوزدهم و قبل از علم پزشکی تا به حال بسیار کمی ایده چه چیزی باعث بیماری و برای مدت زمان بسیار طولانی تصور می شد به عنوان مثال وبا باعث شد دمه یا یک نوع نامرئی گاز برخاسته از زمین و مسمومیت مردم است.

آن را تنها توسعه جوانه نظریه توسط پاستور و کخ در اواخر قرن نوزدهم ساخته شده است که مردم متوجه است که آن را گسترش توسط bacillus. به دلیل توسعه این میکروسکوپ می تواند دیدن این موجودات. این متفاوت از یک ویروس در برخی از راه های مبارزه با آن توسط اسید و ضد عفونی اما به ویژه با آب پاک. وبا انجام شده است در آب و, بنابراین اگر شما می توانید آب تمیز ابنسينا آب, آب تصفیه شده, سپس مردم می توانند با استفاده از آن و نه آلوده. همچنین اقدامات بهداشتی تا حدودی شبیه به امروز. دوباره شستن دست های خود را به خصوص پس از شما با رفتن به حمام بود بسیار بزرگ راهی برای جلوگیری از انتقال وبا از آنجا که آن را یک بیماری دستگاه گوارش.

یک تفاوت این است که در قرن نوزدهم مردم تا به حال انواع نظریه ها در مورد چگونگی گسترش بیماری است, اما آن را تنها در زمان خود ما که علم تبدیل شده است پیچیده و دقیق به اندازه کافی برای پین کردن آن و به منظور توسعه در طرز حیرت انگیزی زمان کوتاه یک اقدام پیشگیرانه است. وجود دارد هیچ درمان شناخته شده برای وبا و یا طاعون و یا هر بیماری عمده واقعا برای یک زمان بسیار بسیار طولانی نه واقعا تا قرن بیستم. دومین تفاوت عمده این است که بسیار قابل توجه است. آن چیزی است که برخی به نام پزشکی از جامعه است. اگر شما نگاهی به وبا در قرن نوزدهم که آیا آن را در بریتانیا در سال 1832 و یا در ناپل در سال 1884 و یا در بسیاری از کشورهای دیگر هنگامی که آن را وارد مقامات تلاش برای تحمیل قرنطينه انزوا و بعد از آن در قرن نوزدهم ضد عفونی و…. وجود دارد به دلیل شورش مردم در اعتراض به دخالت دولت در این راه. در حال حاضر ما در حال تقاضاهای مصرانه برای اقدامات پیشگیرانه بنابراین ما تقاضاهای مصرانه برای دولت به مداخله را امتحان کنید و کنترل این بیماری است. ما قبول علم پزشکی در راه است که آن را نه پذیرفته شده در سطح در قرن نوزدهم. من فکر می کنم که بسیار خوب است که ما در حال حاضر گوش دادن به پزشکان بیشتر از مردم را در قرن نوزدهم. پس از آن در قرن نوزدهم و پزشکی به من گفت: بسیار موثر در کشتن بیماری و وجود دارد بسیاری از سردرگمی در مورد آنچه که از آن ناشی می شود.

آنچه در مورد راه هایی که در آن بیماری های همه گیر تمایل به تاثیر سیاست و سیاسی سازه ؟ آیا شما فکر می کنم که وجود دارد تم های مشترک وجود دارد ؟

وجود دارد قطعا هستند بله. در ساختارهای سیاسی شیوع فراموش تضعیف مشروعیت حکومت و دولت اگر آن را بیش از حد کوچک برای مقابله با یک بیماری و یا اگر آن را در تلاش برای سرکوب آن در خاص است. من فکر می کنم به ناچار آن باعث ایجاد یک بحران در دولت است. بخش بزرگی از آن اقتصادی است. عمده شیوع آوردن اقتصاد را متوقف کند و شما می توانید ببینید که. من در حال حاضر ذکر شده, مرگ سیاه. اگر شما نگاهی به وبا به ویژه در هامبورگ در سال 1892 اساسا به این دلیل که دولت تاجر از شهر سعی در سرکوب این بیماری و سرکوب اخبار از بیماری و شکست خورده برای مقابله با آن به اندازه کافی دولت در برلین فقط فرستاده رابرت کخ این متخصص شناسایی انواع باکتریها با یک تیم و آنها اساسا در زمان بیش از دولت شهرستان. من فکر می کنم شما می توانید ببینید که منجر به واقعا تغییرات عمده ای در راه این شهرستان اجرا شد پس از آن. آن می تواند باعث یک بحران بزرگ. البته در شرایط اقتصاد آن منجر به کسری در درآمدهای دولت و همچنین باعث آسیب شدید به تجارت برای چند ماه قبل از آن بهبود یافت.

آنچه در مورد دولت ها در تلاش برای استفاده از بحران برای به انجام رساندن اهداف خود و یا رهبران سیاسی در تلاش برای انجام این کار ؟ این است که چیزی که شما دیده اید یا متوجه در طول تاریخ ؟

خوب جالب است. وبا رسیده پروس در هجده سالگی هم من آمد در سراسر در آرشیو فوق العاده متوجه چاپ شده توسط دولت پروس بود که در آن در واقع به مردم گفت که چه چیزی شما را مجبور به انجام این است که اعتماد به مقامات و اطاعت از آنچه مقامات می گویند. شما قرار نیست به سوال اقدامات دولت و پس از آن اعتماد به خدا. من فکر می کنم نیز وجود دارد یک تفاوت عمده در نظر دین. منظورم این است که اروپا در هر راست تا اواخر قرن نوزدهم است که یک مذهبی جامعه تا مردم واکنش نشان داد و با دعا نه واقعا انجام هر گونه خوب در کوتاه مدت.

دولت با استفاده از, بیماری, همچنین, آن را در واقع بیشتر محبوب در واکنش به بیماری اعتراض های مردمی. وجود دارد یک مثال بسیار خوب بسیار به تازگی در هائیتی که در آن وبا شکست در این سری از بلایای فقط چند سال پیش زلزله, طوفان و پس از آن وبا. دولت بسیار ضعیف است و مردم مقصر وبا در نپال ملل متحد نیروهای که می خواهم وارد, وجود دارد, و آنها را سرزنش کاملا صحیح می باشد. وجود دارد شورش در برابر سازمان ملل متحد نیروهای نظامی و البته اعتراضات علیه دولت. من فکر می کنم آن را کمتر رایج برای دولت برای استفاده از همه گیر برای اهداف خود را دارند. آنها واکنش در همه زمان ها به جای بازیگری است.

جالب است که شما باید همه این دولتها در سراسر جهان در حال حاضر است که مردم نامیده دیکتاتوری یا استبدادی یا استبدادی متمایل. کنار گذاشتن چین برای یک دقیقه و فقط به دنبال در انگلستان و ایالات متحده با رهبران که حداقل باید انگیزه که مرتب سازی بر اساس آنها با این وجود به نظر می رسد به طور کامل واکنشی به جای فعال در اقدامات آنها در حال گرفتن.

جالب توجه وجود دارد تفاوت در این راه کشورهای مختلف پرداخته اند با این. من فکر می کنم انگلستان پاسخ بسیار در سنت داوطلبانه لیبرالیسم به بی بند و عدم مداخله دولت است. بریتانیا شده است بسیار کندتر به معرفی عمده مقررات و عمده مداخله دولت است. این تمایل بیشتر, تا به حال به تکیه بر اقدام داوطلبانه توسط مردم است.

اگر شما اتفاق می افتد به در نگاه متحده با یک مقدار قوی تر دولت با حضور در جامعه در قاره اروپا مانند فرانسه و ایتالیا و یا اسپانیا وجود دارد خیلی بیشتر اجرای اقدامات دولت—جداسازی اجرا توسط پلیس, به عنوان مثال. من فکر می کنم که یک تفاوت عمده در سنت و سپس فرهنگ سیاسی جوامع مختلف.

هنگامی که شما تحصیل قرن بیستم تاریخ و به خصوص در قرن بیستم فاشیسم و استبداد وجود دارد نمونه هایی از بزرگ بهداشت شیوع و چگونه بودند کسانی که با برخورد?

هیچ ببخشید. من فکر نمی کنم وجود دارد ،

که یک پاسخ قابل قبول.

شاید آنها خوش شانس بودند. من نمی دانم. من مطمئن هستم که در پایان وجود دارد تفاوت بزرگ بین استبدادی و لیبرال دموکراتیک ایالات متحده و یا در راه آنها واکنش نشان می دهند به یک بیماری همه گیر. این خواسته بسیار مهم مداخله دولت هر نوع دولت و یا هر نوع از دولت شما هر نوع حزب سیاسی است که در قدرت است. در راه این بیماری همه گیر است که خواستار عکس. در بریتانیا وجود دارد گسترده شده است فشار افکار عمومی برای دولت به دخالت در بیشتر استبدادی راه در جامعه در شکل دادن به واکنش و شکل دادن به رفتار عمومی. در پایان, آن ممکن است آسان تر برای یک رژیم مانند چین به اعمال مقررات و محدودیت. سپس اگر شما نگاه کنید در برخی از جوامع دیگر شده است که نسبتا موفق در مبارزه با کروناویروس—نگاهی به کره جنوبی. که یک دولت دموکراتیک و در عین حال که موفق شده بیش از حد.

شما صحبت کردن در مورد تفاوت بین بریتانیا و ایالات متحده آمریکا است که قطعا باید آشکار خود را در اوایل, اما آن را بسیار ممکن است که در یک ماه آینده خواهد بود همه را در تلاش برای انجام همان چیزی که قرار دادن همان گروه-ایدز در همان قریب به اتفاق مشکل است.

که می کند بستگی دارد. هنگامی که شما به یک مرحله بعد از این بیماری همه گیر می شوند بسیار مهم است که چه نوع از سیستم مراقبت های بهداشتی شما. خدمات بهداشت ملی انگلستان را تحت فشار فوق العاده ای است اما من فکر می کنم آن را احتمالا بهتر مجهز برای مقابله از سرویس های بهداشتی در ایالات متحده مانند آن است.

برای بازگشت به هامبورگ برای یک دقیقه می تواند به شما صحبت بیشتر در مورد چگونه همه چیز را تغییر زمانی که آنها در نهایت از این اپیدمی وبا? من می دانم که کتاب خود را می رود به حدود سال 1910 اما آنچه در پایان به حال شما دیده می شود و چگونه جامعه متفاوت است ؟

من فکر می کنم در هامبورگ بود بسیار غیر معمول در امپراتوری آلمان به دلیل آن را به عنوان نوع انگلیسی شهرستان. آن را بسیار Anglophile. که یکی از چیزهایی است که مشخص می شود که در شهرستان است که آن را تا به حال این بی بند و مداخله نگرش دولت نسبت به جامعه و سیاست و پس از آن که تغییر کرده است. از آن تر شد آنچه که شما ممکن است تماس پروس. از آن تر شد از بالا به پایین بیشتر استبدادی در راه آنها سازمان یافته همه چیز.

نیز وجود دارد از دست دادن بزرگ از مشروعیت شهر پدران است. که منعکس شد در رشد محبوبیت سوسیالیست ها در هامبورگ سوسیال دموکرات ها. دولت شهرستان در برخی از راه های کمتر لیبرال و تجدید نظر در رای گیری حقوق به حق رای به دور از کار کلاس برای محافظت از خود قانون است. آنها بیشتر میشود و به امپراتوری آلمان. من فکر می کنم آن بیشتر شد, آلمانی, اگر دوست دارید و پس از آن بود که بسیاری از مفاهیم. من فکر می کنم آن را دشوار است برای اتصال است که با ظهور سوسیالیسم ملی است که نسبتا ضعیف در هامبورگ در انتخابات شرایط را در نوزده-بیست سالگی.

بنابراین به طور خلاصه برخی از آنچه که شما می گویند شما می بینید بیشتر پیوستگی از تفاوت در چگونه متحده پاسخ دهد حتی اگر ما در عصر جدید با طب مدرن و مدرن ارتباطات و ما می توانید ببینید چه خبر است خیلی بیشتر به سرعت و غیره. این است که دقیق است ؟

آره دقیق است. منظورم این است که همانطور که گفتم قطعا ویژگی های مشترک پدیدار شود. برای مثال از نظر اطلاعات در دسترس ساخته شده, دوباره, شده اند وجود دارد بسیاری از شکایات در انگلستان است که به اندازه کافی اطلاعات در دسترس ساخته شده به مردم است. که نسبتا استاندارد در سراسر همه گیر در تاریخ است.

از نظر تفاوت های بیشتر شما همچنین می توانید نگاه در اثر فشرده تر و سریع تر ارتباطی سراسر جهان است. تجارت همواره نقش مهمی در گسترش بیماری و باور نکردنی سرعت که با آن coronavirus گسترش در سراسر جهان است که در بخش بازتابی از راه های که در آن ما همه محدود هم به ویژه با سفر هوایی. شما می توانید به عقب نگاه کنید و سپس به قرن نوزدهم و ببینید که چگونه گسترش این بیماری شد و توپ رو به بالا با مقدمه ای از راه آهن. قبل از این که شما رو کشتی قایقرانی. حرکت آنها نسبتا به آرامی اما شما می توانید ببینید که چگونه طاعون شد و در سراسر مدیترانه توسط حمل و نقل و تجار و….

ریچارد با تشکر از شما برای این. من می شنوم شما سرفه در حال حاضر, بنابراین من امیدوارم که شما در داخل باقی بماند.

من نیاز به یک لیوان آب. این صحبت کردن بیش از حد و اسحاق.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>