چگونه گرتا Thunberg تبدیل وجودی ترس به یک جنبش

Greta Thunberg.
پس از یک زمان گرتا Thunberg و خانواده او تصمیم گرفت که ناجور بود تنها پاسخ منطقی نه تنها به تغییر آب و هوا است اما به زندگی مدرن است.عکس توسط هارلی ویر / هنر شریک

گرتا Thunberg خود را آغاز کرد “مدرسه اعتصاب برای تغییر آب و هوا” در 20 اوت سال 2018 زمانی که او پانزده سال. طرح او این بود تا نشان دهد در مقابل پارلمان سوئد از اولین روز پاییز مدت تا زمانی که این کشور در انتخابات پارلمانی سه هفته بعد. هر روز صبح او را از دوچرخه به مجلس, ورود, وقتی کلاس را شروع کرده اند. پس از ارسال در رسانه های اجتماعی او را به خاموش کردن تلفن خود را به عنوان می شده اند مورد نیاز در کلاس درس. در طول روز او نشسته بر روی زمین در خارج از ساختمان مطالعه کتاب های درسی خود را, اگر چه او روشن ساخته است, در مصاحبه های که او در حال آماده شدن برای آینده می شود بی معنی است. “چرا باید هر فرد جوان توان به مطالعه برای آینده ای که هیچ کس در حال انجام است به اندازه کافی برای نجات آینده?” او نوشت: در نگهبان در نوامبر آن سال. در ساعت زمانی که مدرسه به طور معمول پایان او بسته بندی شده تا به همه چیز خود و حدودا خانه. در یک ماده از روز او شد در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده و از چهره های شناخته شده برای خود را دقیق بیان علمی علل تغییر آب و هوا و قطعی محکومیت او بارید بر او بزرگان برای عدم به آن آدرس. پس از سوئد در انتخابات او تصمیم گرفت برای ادامه مبارزات انتخاباتی توسط قابل توجه تنها در روزهای جمعه جرقه چه جهانی تبدیل شده است, جنبش دانشجویی به نام جمعه ها برای آینده است. این اعتراض او ادامه داد: هر جمعه که آیا پیشرو هزاران نفر از دانش آموزان در شهرستانها در سراسر جهان و یا به عنوان در هفته گذشته در حالی که او از بهبود از یک مورد مشکوک از coronavirus ارسال آنلاین از صفحه اصلی.

در سوئد یک سال پس از Thunberg شروع حرکت او او همکاری نویسنده کتاب “ما و خانه در آتش: صحنه ای از یک خانواده و یک سیاره در بحران است.” منتشر شد در ایالات متحده در ترجمه انگلیسی توسط پل Norlen و Saskia وگل در مارس 17th, یکی از روزهای اولیه از جرم اختلال در زندگی عمومی در پاسخ به گسترش coronavirus در ایالات متحده است. در سال گذشته برخی از Thunberg سخنرانی نیز منتشر شده به عنوان یک کتاب به نام “هیچ کس بیش از حد کوچک است برای ایجاد یک تفاوت.” او missives زنگ—”من می خواهم شما را به وحشت” است که مکررا در سخنرانی های—عجیب و غریب هستند به عنوان خوانده شده در طول بیماری همه گیر. در اینجا ما وحشت در مقیاس جهانی اما به صورت های مختلف هر چند نامربوط دلیل.

“ما در خانه در آتش” یک خانواده خاطرات. نویسندگان آن ذکر شده به عنوان Malena Ernman و Svante Thunberg, گرتا پدر و مادر و گرتا و خواهر کوچکترش بیتا Ernman. اصلی قصه این است Malena Ernman یک خواننده اپرا شد که یک شبه مشهور در سوئد پس از برنده شدن در یک سخنرانی تلویزیونی آهنگ مسابقه و رقابت در یوروویژن در سال 2009. در epigrammatic فصل ترین محور در صحنه زندگی خانوادگی این claustrophobic کتاب روایت یک داستان از ناامیدی که در آن آب و هوا-تغییر فعالیت تبدیل یک خانواده احاطه روانی تشخیص به یکی که حس هدف و آژانس است. Thunberg مدرسه اعتصاب معلوم شد اوج و پنج سال مملو داخلی بحران شامل قسمت بیماری های روانی که موجب Ernman و خانواده اش به این سوال که آیا مشکل ذخیره کردن با آنها و یا با جهان است. پس از یک زمان خانواده تصمیم گرفت که ناجور بود و در واقع تنها پاسخ منطقی نه تنها به این واقعیت از آب و هوا را تغییر دهید اما به زندگی مدرن است. توسط Ernman را به حساب هر دو تغییر آب و هوا و روانی ضعف عواقب ناشی از جامعه ای که overvalues بهره وری, خوش بینی, توسعه اقتصادی و برون گرایی بیش تفکر سکون و کوچکتر کمتر زندگی فعال است. “من باید یک کتاب نوشته شده است در مورد احساس من” Malena Ernman می نویسد. “اما من تا به حال. از آنجا که ما احساس می گه. من احساس می گه. Svante احساس می گه. کودکان احساس می گه. این سیاره احساس می گه. حتی سگ احساس می گه.” آنها او نتیجه می گیرد که “سوخته مردم در سوخته سیاره است.”

Malena Ernman که متولد سال 1970 بود که در حال حاضر موفق mezzo-soprano که به طور منظم تور opera مدار اروپا هنگامی که او باردار شد و با گرتا در سال 2002. Svante Thunberg دوست پسر او کمتر از شش ماه بود که یک بازیگر. که سال زن و شوهر تصمیم گرفت که Malena که به دست آورده پول بیشتری را به کار و Svante قرار خواهد کار خود را در انتظار نگه داشته به افزایش گرتا که متولد شد و در ژانویه 2003 در استکهلم. “شما بهترین در جهان در آنچه شما انجام” Svante گفت: Malena در آن زمان با توجه به Malena. “همانطور که برای من بیشتر شبیه من باس, بازیکن, اما در سوئد تئاتر است.”

برای دوازده سال بعد Svante خود توصیف “خانه دار است.” زن و شوهر فرزند دوم بیتا متولد شد و سه سال پس از گرتا در سال 2006. زمانی که دختران کوچک بودند خانواده رهبری یک منزوی زندگی صرف بیشتر در جاده ها سفر در سراسر اروپا با توجه به Malena برنامه از اجرای برنامه. “هیچ بستگان به جز مادر بزرگ مونا. هیچ دوستان است. بدون شام. بدون احزاب است. فقط ما.” Malena و Svante لذت می برد تنهایی. “زندگی روزمره ما بود و هیچ کس دیگری را. زندگی روزمره ما بود شگفت انگیزی است.” زمستان سپری شد با هم در “روشن fin-de-siècle آپارتمان” و چشمه “برگ پارک.” تابستان زمان خانواده به کلاسیک-موسیقی و اپرا جشنواره در Glyndebourne سالزبورگ و Aix-en-Provence.

در سال 2009 Malena برنده Melodifestivalen های تلویزیونی سوئدی آواز مسابقه. بعد از آن سال او به پایان رسید در نهم در یوروویژن که در آن او نشان داده سوئد با یک آهنگ به نام “La Voix”نیم یورو-پاپ سرود رقص و نیم آریا اپرا. در این کتاب Malena می نویسد برای مخاطبان برای آنها شهرت او در حال حاضر شناخته شده است. گرتا را تلخ شخصیت و ظاهر یک تضاد کامل با او درخشنده telegenic مادر پلاتین-بور گیسوان و درخشان دندان های سفید و آن سخت است به عنوان یک غیر سوئدی به سنج چه نوع از افراد مشهور Ernman است دقیقا. ناگهان محبوب علاقه opera او به ما می گوید تلقی شد نتیجه “Malena اثر است.” اما شهرت او نه تغییر عادات. “اجتماعی بودن خجالتی باعث می شود یک فرد فوق العاده کارآمد” او می نویسد. “به محض این که من کنسرت یا اجرای بیش از من مستقیم به خانه بروند.”

با توجه به Malena Ernman, گرتا همیشه استثنایی کودک با حافظه عکاسی. او می دانست که پایتخت هر کشور و منطقه در جهان است و می تواند تلفظ نام از شهرستانها به جلو و عقب. او تا به حال یک کپی از جدول تناوبی عناصر حلق آویز بیش از رختخواب بلند می خوانند و آن را از حافظه در کمتر از یک دقیقه. در مدرسه این دانش آموزان دیگر مورد آزار واقع شدند و او با اتکا بر مداخله خصوص مراقبت از معلم به حفظ نمرات او.

در سال 2014 زمانی که گرتا یازده ساله بود او شروع به گریه در همه زمان ها. “او گریه در شب هنگامی که او باید خواب بوده اند. او گریه در راه خود را به مدرسه. او گریه در کلاس و در طول او را می شکند و معلمان به نام خانه تقریبا در هر روز است.” گرتا متوقف نواختن پیانو خنده و صحبت و به نظر می رسید برای پیدا کردن راحتی و تنها با خانواده سگ شکاری طلایی موسی.

در پاییز 2014, گرتا, خوردن را متوقف. Malena می نویسد که در ابتدا معلوم بود که آیا باعث شد جسمی یا روانی. گرتا تا به حال اولین حمله وحشت یک روز در ماه سپتامبر هنگامی که خانواده پخت دارچین نان و پدر و مادرش او را تشویق به خوردن. زمانی که گرتا رد Svante و Malena فریاد زد و او را به اطاعت. دختر خود Malena می نویسد: اجازه دهید “گردابی فریاد زدن که طول می کشد بیش از چهل دقیقه.” پس از آزمایش خون از بیمارستان نشان داد که وجود دارد هیچ جسمی مشکلی با او گرتا شروع دستخوش گسترده ارزیابی روانی. در توصیه پزشکان خانواده شروع به نگه داشتن یک لیست بر روی دیوار چقدر او را خوردند هر روز و به چه مدت آن را در زمان او را به خوردن آن. (“صبحانه: 1/3 موز. زمان: 53 دقیقه.”) اگر قوام گرتا را gnocchi نبود کامل او آن را رد کرد. بیش از حد بسیاری از gnocchi در یک صفحه و او غرق شد. (“ناهار: 5 gnocchi. زمان: 2 ساعت و 10 دقیقه.”)

گرتا متوقف صحبت کردن با هر کسی اما اعضای خانواده. تا پایان سال 2014 او در آستانه بستری شدن در بیمارستان. Ernman خواهد با عجله از خانه روی دوچرخه از اجراهای او در استکهلم قبل از او تا به حال حتی حذف مرحله خود را آرایش یک بسته نرم افزاری از اعصاب است. “Svante باقی می ماند خانه هرگز ترک کودکان را در کنار” او می نویسد. در اوایل 2015, گرتا در نهایت دریافت مجموعه ای از تشخیص: اسپرگر رنج می برد بالا-عملکرد اوتیسم و اختلال وسواسی-اجباری و همچنین selective mutism. او شروع به مصرف یک داروی ضد افسردگی به نام سرترالین. اما Malena می نویسد: “چه اتفاقی افتاد به ما دختر نمی توان به سادگی توضیح داد توسط پزشکی مخفف.” به جای گرتا بود به سادگی برگزاری نمایشگاه تنها پاسخ منطقی به جهان اطراف او: “در پایان او به سادگی نمی تواند آشتی دادن تناقضات زندگی مدرن است.”

در سخنرانی Thunberg می گوید که او برای اولین بار در مورد مشکل تغییر آب و هوا در سن هشت سالگی. Ernman بازگو لحظه در مدرسه وقتی دخترش برای اولین بار به تماشای یک فیلم مستند در مورد Great Pacific Garbage Patch. به عنوان Ernman می نویسد: آن را به سرعت فراموش شده توسط همکلاسی هایش: “جدید اپل گرفته شده از خز کمرنگ کردن کت و هر کسی که شده است به نیویورک, مذاکرات در مورد چگونه بزرگ آن است.” اما گرتا نمی تواند بازگشت به حالت عادی. Malena نمی کند با دقت اشاره کردن لحظه ای که تغییر آب و هوا شد گرتا خاص وسواس; و نه نشانی از او سوال درستی از دختر او پاسخ. “گرتا تشخیص, اما آن را رد نمی کند که او حق است و بقیه از ما آن را تمام کردم اشتباه” او آمده است. گرتا می بیند ما دی اکسید کربن “تغییر جو به یک غول پیکر قابل مشاهده تخلیه زباله.” همبرگر در صفحه دیگر مواد غذایی اما “زمین تا عضله از یک زندگی که با احساسات و آگاهی و روح است.”

گرتا تشخیص و درمان کمک به ایجاد ثبات در همه چیز. او شروع به حضور در یک مدرسه متفاوت. در ضمن بیتا رفتار مختل خانواده یک بار دیگر. Malena اول تعجب که آیا بیتا به حال A. D. H. D. در سن چهار سالگی زمانی که دخترش انداخت منظم بداخلاقی در مورد قرار دادن بر روی لباس های تمیز و گفت که آنها “احساس خشک است.” او به حالت تعلیق او سوء ظن در آن زمان یک تصمیم او بعد پشیمان. “منطقی چیز برای ما بود به جیغ, موج ما اسلحه و خواستار آن است که یک دختر چهار ساله او توضیح رفتار بد مانند دو احمقها” او می نویسد.

به عنوان او مسن تر شدیم بیتا شیرین بود و به خوبی رفتار و مستبد در خانه. “ما همچنان به آموزش رفتار” Malena می نویسد. “ما مجموعه ای از مرزهای واضح و روشن.” بیتا نیست توجه آنها است. در زمان او رسید در سن ده اشتباه برای تلفن های موبایل سلیقه لباس می تواند او را از دست دادن کنترل. زندگی شد یک جنگ اراده ها بین پدر و مادر و دختران. “با گرتا آن همه کیلوگرم دقیقه جداول و ساختار” Malena می نویسد. “با بیتا این همه هرج و مرج اجبار تمرد و وحشت است.” تنها شباهت, شد, سنی که کودکان علائم به نقطه بحران: “زمانی که ساعت اعتصاب ده یا یازده سال است.”

خانواده انزوا هنگامی که یک منبع از شادی در حال حاضر تبدیل خانواده به یک نوع بوته از جنون. “ما فریاد. ما لگد کردن درب. ما ابتدا. ما پوند دیوار. ما گریبان است. ما گریه. ما کمک بخواهد و ما تحمل” Malena می نویسد. Svante و بیتا در زمان سفر به ایتالیا, جایی که بیتا به حال یک حمله وحشت و تا به حال به صفحه اصلی گرفته شده. “شما فقط منتشر 2.7 تن CO2 در هوا” گرتا آگاهانه آنها را زمانی که آنها بازگشت به استکهلم. “و که مربوط به سالانه تولید گازهای گلخانه ای از پنج نفر در سنگال.”

در یک فصل به نام “تصنیف از تابستان سال 2016” Malena توصیف نادر از خانواده را تجربه یک فصل زمانی که گرتا تنها می تواند خوردن وعده های غذایی که آماده بودند در راه حق و نمی تواند غذا خوردن در اطراف افراد دیگر و زمانی که بیتا شروع به پاسخ دادن به هر تلاشی در گفتگو با “خفه شو شما ادم سفیه و احمق لعنتی.” برای بیتا “جدید تجربه” در حال حاضر “خارج از بحث است.” او توسعه یافته چنین حساسیت به صدا که خانواده خوردن در بشقاب پلاستیکی به او خشنود است. خارج بیتا با تلاش بی وقفه اجتناب پله در تخته سنگ به عنوان او راه می رفت پایین خیابان, اگر چه, Malena یادداشت “این تنها با من که او تا به این تکرارهای.”

بیتا نیز با استعداد است. او می تواند یاد بگیرند که آهنگ ها به سرعت و انجام آنها بدون اعصاب. (از روی کنجکاوی من به تماشای یک ویدیو از بیتا آواز پاپ آهنگ در یوتیوب—یک unsmiling, سرد, عملکرد.) او در نهایت “مبتلا به A. D. H. D. عناصر اسپرگر رنج می برد,” اختلال وسواسی-اجباری و مقابلهای-اختلال نافرمانی. خانواده به تصویب رسید “کم انگیختگی رویکرد است.” آنها را متوقف جلسه خشم با خشم. هر یک از والدین در زمان کودکی و زندگی در یک محل متفاوت است. “ما کودکان و کار” Malena می نویسد. “که همه ما می توانیم مدیریت Svante و I. همه چیز به کنار گذاشته شود.” به زودی, Malena تا به حال شکست و دریافت خود را تشخيص A. D. H. D. در سن چهل و پنج. دکتر هشدار داد خانواده از خطرات ناشی از “co-اوتیسم” یا منطبق بیش از حد به خود مربوطه تشخیص.

پس گرتا Thunberg شروع به صحبت علنی در تغییر آب و هوا, او گفت: کمی که شده است گفت: قبل از اینکه توسط دیگر آب و هوا فعالان. آنچه باعث می شود او استثنایی است که نه تنها جوانان خود را اما او عصبی تفاوت که او اغلب به ارمغان می آورد تا در سخنرانی. “من فکر می کنم در بسیاری از راه های که ما مبتلا به اوتیسم هستند طبيعی و بقیه مردم بسیار عجیب و غریب,” او گفت: در یک انقراض شورش تظاهرات در لندن در سال 2018 است. “آنها می گویند که تغییرات آب و هوایی است که یک تهدید وجودی و مهم ترین موضوع ، و در عین حال آنها فقط حمل بر مثل قبل. اگر انتشار گازهای گلخانه ای برای جلوگیری از, پس از آن ما باید برای متوقف کردن انتشار گازهای گلخانه ای. به من که سیاه است یا سفید. وجود مناطق خاکستری وقتی که می آید به بقا است.” آن است که گرتا را بیماری روانی است که مانع او از سادگی acquiescing به سبک زندگی است که منجر به تغییر آب و هوا اما بقیه خانواده اش به سرعت به دنبال او منجر شود. به عنوان Malena می نویسد: در پاسخ به دکتر ایده که خانواده ممکن است تبدیل به “شرکت مبتلا به اوتیسم,” “این درست است که برخی از روزها ما را انتخاب کنید به بازی همراه با تشخیص دلیل گاهی تشخیص درست و به هنجار اشتباه است.” با توجه به خانواده خاطرات گرتا به او گفت جت تنظیم مادر “شما مشاهیر اساسا به محیط زیست چه ضد مهاجر سیاستمداران به جامعه چند فرهنگی است.” Ernman توصیف فکر کردن به سفر او به توکیو; او “آفتاب خیس selfies” با شرم. در این دوره Svante بخوانید “طوفان نوه من” توسط جیمز هانسن رئیس سابق ناسا‘s برنامه شاتلهای فضایی و سپس حدود بیست کتاب های بیشتری در مورد تغییر آب و هوا و سپس به گوشت خرید و مسافرت هوایی. هنگامی که او در زمان بیتا به لندن برای دیدن دختر مورد علاقه گروه Little Mix آنها رفت و توسط ماشین های الکتریکی.

به آرامی گرتا را فعالیت شروع به کاهش برخی از علائم. در یک کارگاه آب و هوا در دایره قطب شمال او صحبت کرد و برای اولین بار در سال, بالا بردن دست خود را به ارائه یک آمار در مورد بهره وری از پانل های خورشیدی. او خوردند او اسپارتان روزانه ناهار لوبیا ماکارونی با خرج کردن از نمک در این شرکت از افراد دیگر است. او فکر کردم او را به شروع اعتصاب پس از یک تماس تلفنی با بنیانگذاران ساعت صفر یک جوانی آب و هوا-فعالیت گروه تاسیس در سال 2017 در ایالات متحده است. Malena می نویسد که او و Svante در ابتدا تمایلی به حمایت گرتا را اعتصاب. خانواده مورد بحث چگونه سوال اول گرتا خواهد بود پرسیده بود “آیا پدر و مادر خود شما قرار داده تا به این؟” “من آن را مانند آن است” Malena به نقل از گرتا عنوان کرد و گفت. “من یکی که تحت تاثیر شما و نه راه دیگری در اطراف.” Svante او را به خرید یک قطعه قراضه از چوب که بر روی او رنگ کلمات در زبان سوئدی “مدرسه اعتصاب برای آب و هوا.” در اوت 20, 2018, گرتا زود از خواب بیدار شد و بسته بندی کوله پشتی با schoolbooks یک کوسن و فوق العاده ژاکت. او به ارمغان آورد یک صد چاپ آگهی با حقایق در مورد بحران آب و هوا. آنها به عنوان خوانده شده: “ما کودکان معمولا نمی آیا به شما می گویند. ما را به عنوان شما انجام دهد. و چون شما grownups نمی دهد گه در مورد آینده من نه I.” از روز اول یک فیلم مستند خدمه و خبرنگاران از سوئدی روزنامه Dagens و غیره و آفتونبلادت آمد به مصاحبه گرتا. اجتماعی-رسانه, نوشته های ویروسی رفت. Svante خواندن مصاحبه. “او را درک نمی کنند که چگونه از آن اتفاق افتاده است اما این بهترین مصاحبه در آب و هوای او تا به حال خوانده” Malena می نویسد. “گرتا را پاسخ شفاف و قطع حق را از طریق سر و صدا.” یک روز Thunberg خوردند وگان پد تایلندی در مقابل یک گروه از هواداران است. انرژی خود را رشد. او selective mutism به پایان رسید. بیتا, در ضمن یافت جدید تشخیص برای خودش در اینترنت: misophonia یا حساسیت به صدا.

به عنوان بسیاری از مفسران اشاره کرده اند که ظهور COVID-19 ویروس و جهانی تخریب زیستگاه های طبیعی به طور مستقیم مرتبط است. این ویروس است که تصور می شود زئونوز که به معنی آن بود که برای اولین بار انتقال از حیوان به انسان است. این بیماری با توجه به اپیدیولوژی اغلب در نتیجه تحول زیستی زمین به مزارع و مرتبط با تجارت جهانی در حیوانات وحشی. ما “جنگ با طبیعت” به عنوان Thunberg به نام آن بوده است به خود آسیب مبدل به عنوان منافع خود و ظهور این ویروس جدید است نه یک بحران جدا از نابودی محیط زیست بلکه نشانه ای از آن است.

“تصور کنید که اگر در زندگی واقعی است و همه چیز ما به معنی چیزی” است که به عنوان یک بخش از خانواده خاطرات. این یک بچه گانه, بیانیه, اما یکی که سخت است برای متوقف کردن فکر کردن در مورد به ویژه در زمینه جهانی همه گیر. (ماه گذشته به عنوان برخی از مردم قفل شده خود را در خانه و دیگران در زمان استفاده از پروازهای ارزان به “کار از راه دور” از هاوایی و یا همچنان به جمع آوری در میله های زندان.) در چند سال گذشته به عنوان طوفان و آتش سوزی را بدتر یخبندان ذوب شدن شتاب توده مرگ آف از حشرات و دیگر حیوانات وحشی مستند شده و آب و تبدیل شده است به طور فزاینده ای انحرافی تولید گازهای گلخانه ای بالا رفته نه پایین. ما موفق به انتخاب سیاستمداران حاضر به چالش کشیدن سوخت فسیلی در صنایع و یا آغاز یک تحول اقتصاد ما. سوئد تولید گازهای گلخانه ای هستند و در همان سطح آنها در سال 1992 Malena Ernman امتیاز زمانی که U. N. اولین کنفرانس آب و هوا برگزار شد در ریو.

روی جلد “هیچ کس بیش از حد کوچک است به تفاوت” یک عکس از Thunberg در یک yellow raincoat هود تا بیان جدی در چهره او “مدرسه اعتصاب برای آب و هوا” ثبت نام تکیه بر دیوار پشت سر او. آن را سخت به بگویید که آیا ارائه این کتاب است که در اندازه جیبی و فاصله دو خط به معنای شوم و یا الهام بخش بود و تازگی نسخه ای از یک سخنرانی. Thunberg سخنرانی قبل از نهادهای حاکم بر جهان عناوینی مانند “شما اقدام مانند خراب غیر مسئولانه فرزندان” و (سخنرانی خود قبل از کنگره ایالات متحده) “هر کجا بروم من به نظر می رسد احاطه شده توسط Fairy Tales.” او اصرار بر بدبینی می آید به عنوان یک تسکین. خود توجیه افسردگی هر فرد است که خوش بینی زیاد است اما بحران آب و ارائه یک وضعیت که در آن امید ظهور می تواند تنها از یک جمعی پذیرش ملال انگیز آینده. بخشی از شناختی مشکل تغییر آب و هوا است که به نظر می رسد وجود داشته باشد در عرصه انتزاعی از “روزی من خواهد مرد” به جای فوری قلمرو چیزی مانند coronavirus—”این می تواند کشتن من در عرض پنج تا چهارده روز پس از آخرین باری که من آویزان کردن با دوستان من است.” آن را دشوار است حتی به عالم فکر فرو رفتن که آنچه که ما در حال تجربه با این بیماری همه گیر در عرصه های زیست محیطی بحران و نه جدا از آن.

هر سخنرانی که Thunberg داده است بکند در این توهم است که همه چیز کار خواهد کرد در پایان. “چگونه شما جرات وانمود کند که این می تواند حل شود با کسب و کار به عنوان معمول و برخی از ویژگی های راه حل؟” Thunberg گفت: به مجمع عمومی سازمان ملل متحد در سپتامبر گذشته پس از سفر او به جمع آوری و توسط یک باد-خورشید-و آبی-طراحی قایق بادبانی قایقرانی از انگلستان است. “به من هشدار داده شده است که مردم به وحشت در مورد بحران آب و هوا است که یک چیز بسیار خطرناک است به انجام,” او گفت: بانک, تکنولوژی تیتان و الیگارشی مونتاژ در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس در ماه ژانویه است. “اما نگران نباشید. آن را خوب است. به من اعتماد کن من قبل از این انجام داده و من می توانم به شما اطمینان دهم آن را نمی شود به هر چیزی است.” او تکرار خواسته برای پایان دادن به همه سوخت فسیلی استخراج, اکتشاف, و یارانه. او با اشاره به آشکار است که “هیچ ایدئولوژی سیاسی یا ساختار اقتصادی شده است قادر به مقابله با تغییرات آب و هوایی و زیست محیطی اضطراری و ایجاد منسجم و پایدار در جهان است.”

آن است که هیچ گسل از Thunberg که او admonishments را تبدیل به یک محور از نمایش با شکوه از نگرانی است که به همراه جمعی ما انسان شکست به دنبال حتی واضح ترین و به خوبی تحقیق راه حل برای این مشکل در دست است. بیشتر Thunberg برگزار شده است—زمان مجله فرد از سال 2019 دو نامزد برای دریافت جایزه صلح نوبل—بیشتر او شروع به تابع از طریق هیچ گسل از خود را به عنوان یک نوع از شیر فشار. او سخنرانی های ارائه شده این توهم را از هدف و تغییر در حالی که هر کس در یک موقعیت برای اتخاذ تغییرات چشمگیر در سبک زندگی از busybodies حضور در جهان انجمن های تخصصی اقتصادی به ما kleptocratic سیاستمداران است اجتناب موثر آنها. Joan of Arc رهبری ارتش به نبرد اما امروز فرزند آب و هوا رزمندگان باید برای رقابت با gerontocracy. “شما آمده است در اینجا و به شما می گویند آن را به راه من یا بزرگراه; من نمی پاسخ به این که” سناتور دموکرات دایان فاینستاین که هشتاد و شش سال گفت: سخنرانی یک گروه از فرزند آب و هوا فعالان که به دیدار او در سال 2019 در یک به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده تصویری. “من انتخاب شد تقریبا یک میلیون رای کثرت و من می دانم آنچه من انجام می دهند” او ادامه داد. (در یک ویدیو از تعامل کودک با یک شایان ستایش مانع سخنرانی گریه می کند در پاسخ, “مهم نیست. ما کسانی هستیم که در حال رفتن به نهفته باشد!”)

“حل بحران آب و هوا که بزرگترین و پیچیده ترین چالش که انسانهای هوشمند که تا کنون با آن مواجه” Thunberg گفت: در داووس در سال 2019. “و پس از بحران آب و هوا یک بحران است که هرگز یک بار درمان شده است به عنوان یک بحران مردم به سادگی آگاه از تمام عواقب ناشی از زندگی روزمره ما است.” مدیریت coronavirus منجر به برخی از فداکاری و اجتماعی اختلالات است که Thunberg کرده است پس او شروع مبارزات انتخاباتی خود را و ایجاد یک حس فوریت است که آتش سوزی و سیل و زایمان توده و سرطان و خوشه و منقرض شده dugongs ها ندارد. آن ساخته شده است سفر اثرگذارندهها نگاه منحط و غلط پاک شهرستانها از آلودگی هوا و تحویل موقت اقتصادی ضربه به سوخت فسیلی در صنایع. در حال حاضر ما می دانیم آنچه در آن مانند به نظر می رسد که “زندگی واقعی است و همه چیز ما به معنی چیزی است.” اما هیچ کس نمی خواست این تغییر اتفاق می افتد به این ترتیب حداقل از همه Thunberg. جمعه گذشته اعضای آلمان فصل از روزهای جمعه برای آینده جمع آوری شده برای پرسش و پاسخ با Thunberg در زوم. صحبت از سوئد سگ او nosing به فریم از فیلم او نگاه خسته و رنگ پریده و تصادفا در لحظات را به عنوان او تلاش برای بیان پاسخ. “ما همیشه نمی تواند این را به عنوان چیزی مثبت چون بالاتر از همه مردم در حال مرگ هستند و این یک اورژانس جهانی,” او گفت: به دیجیتال مونتاژ جوان آلمانی. “این یک تراژدی و مردم در حال مرگ هستند.”

همه گیر ممکن است نشان داده اند بشریت ظرفیت خود را برای پاسخ جمعی, اما آن را انجام می شود بنابراین در چنین هزینه های بالا که تماس به آدرس تغییر آب و هوا ممکن است تبدیل شدن به حتی کمتر از یک اولویت است. در ایالات متحده میلیون ها شغل از دست داده ممکن است به افزایش بیشتر تقاضا سیاسی برای سبز جدید مقابله-نوع مشاغل فدرال برنامه اما زیان های اقتصادی فقط به عنوان به احتمال زیاد به تسریع تماس با ضایعات موجود در محیط زیست حمایت و مقررات و با نام اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن. (E. P. A. در حال حاضر آرام اجرای آلودگی قوانین در طول همه گیر; هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن نورد سوخت-استانداردهای بهره وری و ملاقات با مدیران نفت که درخواست نقدی برای زنده ماندن از افت جهانی قیمت نفت است.) محیط زیست مقررات زدایی جنگل زدایی غیرقانونی معدن و تجارت در حیات وحش شکوفا در شرایط اقتصادی اروپاست. با مشخصه دوره سلامتی و هوشیاری Thunberg به او گفت از راه دور مخاطبان است که نگرانی های زیست محیطی, به احتمال زیاد خواهد نادیده گرفته و بدون پایدار فعالیت. “مردم در حال رفتن به استفاده از تاج بحران به عنوان یک دلیل به دنبال کسب و کار به طور معمول” Thunberg هشدار داد. “ما نیاز به مطمئن شوید که پاسخ و راه است که ما به بهبود است و راه درست آن را انجام دهد.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>