چگونه من مایل به دریافت اطلاعیه

Portrait of woman using credit card for paying her online order.
عکس از Alamy

اگر من رسیدن به این حد بر روی کارت اعتباری خود را, من می خواهم برای مطلع شدن توسط یک سری از به طور فزاینده ای از کوره در رفته تماس های تلفنی از مادرم اما از کسی که برای تلفن های موبایل قابل ملاحظه ای شبیه به او. اگر من بیش از من در حد من می خواهم به ارسال یک غم چشم کودک خواهد شد که خیره به من reproachfully تا زمانی که من آن را دریافت کنید با هم و حداقل پرداخت.

اگر من قبض تلفن است که به دلیل من می خواهم به ارسال پیامک یک تصویر از یک توله سگ ناز. بدون نیاز به به من بگویید که توله سگ زندگی بستگی به من پرداخت این لایحه است. من در حال حاضر می دانیم. اوه خدا نمی دانم.

لطفا اطلاع بدید که من پرواز خواهد بود و خروج در زمان ارسال من صدای هوا شاخ و GIF از یک پیر مرد رقص با شادی. نه شش پرچم مرد (اخ). اگر پرواز تاخیر, لطفا اجازه دهید من می دانم که با ارائه یک نیم دوجین دونات مستقیم به Lyft من هستم زیرا من فکر می کردم که من تا به حال به در فرودگاه در 8 A. M.ahem, دلتا. ترکیبی از کرم پر و لعاب لطفا بدون ژله و برای خاطر آسمان بدون شکلات لعاب. چرا کسانی که چنین زباله?

صحبت از Lyft فقط باید درایور صدای بوق شاخ خود را با عصبانیت زمانی که او در خارج مانند خدمات ماشین استفاده می شود به انجام. من در سن که در آن شما شروع به گرفتن نوستالژی عجیب ترین چیز است.

من ترجیح می دهم به دریافت اطلاعیه از فرزند من در مدرسه در قالب یک gnawing احساس که چیزی بسیار اشتباه است.

من نیازی به مطلع می شود که هر چیزی که اتفاق می افتد بر من Instagram account. که چه goddam برنامه برای.

لطفا به من یادآوری می کنند که من در آینده دندانپزشک انتصاب در راه است که خدا در نظر گرفته شده—در صدای درهم ایمیل از پذیرش دو ساعت قبل از قرار ملاقات که من فراموش کرده بود در مورد به طور کامل اما در حال حاضر من حدس می زنم من باید برای قرار دادن بر روی شلوار ؟

توجه داشته باشید برای iOS توسعه دهندگان: نصب یک اولویت است که اجازه می دهد تا اخبار و اطلاعیه ها بود و با مقدمه “من بسیار متاسفم که به شما بگویم این اما . . . “

لطفا به من یادآوری می کنند که من کابل لایحه است که به علت داشتن شوهر من تعجب می کنم با صدای بلند برای بار پنجاهم اگر ما فقط نباید قطع بند ناف در حال حاضر—منظورم این است که در تمام این جریان خدمات ما برای پرداخت.

من می خواهم برای هشدار به فعالیت غیر معمول در کارت اعتباری خود را از طریق ارواح که می آیند به من در خواب, اما همچنین ارسال متن.

من خوشحال هستم که به عنوان ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما ارائه می دهد بسیاری از راه هایی برای ارائه گفت: مراقبت های بهداشتی از طریق تلفن, اما به جای ارسال من شاد یادآوری برای نوشیدن آب و خوردن سبزیجات لطفا فقط صرف بیش از پنج دقیقه صحبت کردن به من در زمانی که من در آمده با آنچه به نظر می رسد بسیار خطرناک مول.

من می دانم که من کتاب کتابخانه سر رسیده است و من می دانستم که این امر می تواند دقیقه من آن را بررسی. من یک زباله بشر و حق با تو بود از جا در رفته. این به طور فزاینده ای عصبانی نامه—اول از شما و بعد از آژانس مجموعه—آنچه من سزاوار است. در واقع من احتمالا سزاوار بازدید از کتابخانه و پلیس فقط می خواهم که در Stephen King داستان من بخوانید (جالب اینجاست که در کتاب کتابخانه گذشته).

Yelp: مرا از جهنم به تنهایی Yelp از.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>