چگونه است که جفری اپستین هنوز هم پس گریزان?

Chauntae دیویس و جفری اپستاین در ‘کثیف غنی’Netflix

During زندگی اش جفری اپستاین بود تشبیه به گتسبی و تام ریپلی به eugenicist supervillain و جیمز باند و در عین حال نادر نگاه اجمالی ارائه شده از او در Netflix بکشد مجموعه مستند جفری اپستاین: Filthy Rich ویترین کسی به مراتب بیشتر دنیوی است. بد خلق و بی حوصله یک hulked تا حسابدار در نوع یک دکمه آبی رنگ پایین و یک پلاستیک تماشای او رول چشمان خود را از طریق ضبط رسوب و پنجه نرم می کند پنجم به تقریبا همه چیز او پرسید: نوار خود را با نام کامل و لیست خوابگاه. “من می خواهم برای پاسخ به این سوال; من واقعا” او می گوید: یک وکیل که از او پرسید که آیا دوستان یک بار او را فرستاد سه 12 سال دختران به عنوان هدیه تولد. اما به توصیه وکیل او محدود به همان شکل پاسخ همان generic غیر انکار, انکار, مهم نیست چقدر هیولا شارژ. خودداری اطلاعات ممکن است بزرگترین ترفند از همه.

این گرایش او را در یک بار غیر قابل مقاومت, موضوع برای تحقیق و یک غیر ممکن است. با چند استثنا دارد رکورد از هر دو جنایی-قضایی و رسانه ها وقتی که می آید به اپستاین یکی از شکست است. “چه کسی در جهان است که جفری اپستین?” یک پف 2002 , New York magazine, مشخصات خواسته. در آن بیشتر روشن خط عجیبی آمد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که اشاره کرد که اپستاین “دوست داشتن زنان زیبا تا آنجا که من و بسیاری از آنها جوان تر طرف.” یک سال بعد Vicky بخش Vanity Fair داستان در اپستاین جستوجو کرد که رمز و راز از او ثروت خود را از وسواس حفظ حریم خصوصی و کنجکاو معاشرت از برندگان جایزه نوبل—اگر چه اتهامات بخش کشف در مورد اپستاین تعرض یک کارمند و زیر سن قانونی, خواهر, قطع شد و قبل از انتشار. پرونده های جنایی علیه اپستین در فدرال و ایالتی سطح مشابه fizzled (53-صفحه 2007 کیفرخواست علیه او شامل بیش از سه ده اتهام قربانیان منجر به یک یار معامله که او در آن خدمت فقط 13 ماه در بال فلوریدا زندان شهرستان).

ویرجینیا رابرتز Giuffre (Netflix)

برای مدت زمان طولانی اپستاین به نظر می رسید و می رسد. و حتی پس از یک سال 2018 بررسی توسط میامی هرالد خبرنگار جولی K. Brown منجر به تجدید دادستانی علاقه به سرمایه و به خود گرفته به بازداشت در نیویورک او باقی مانده ناشناختنی. این الگوی رفتاری را برانگیخت با اعدام در سال گذشته در یک سلول زندان—”اپستاین نمی کشتن خود”—امتیاز به murkiness حتی مرگ خود را. هاردکور, سوال وجود دارد: آیا اپستاین به طور معمول ارائه سیاستمداران سلطنتی و چهره های عمومی با قاچاق زنان برخی از آنها زیر سن قانونی به کامپایل یک پرونده از باج خواهی مواد ؟ احتمالا با توجه به یکی از شاکیان که ادعا می کند خود را در جزایر ویرجین خانه سیمی با دوربین های دیجیتال و سنگین نکات ساخته شده توسط اپستین خود را. او یک transhumanist که می خواست او و آلت تناسلی مرد باید منجمد شود و پس از مرگ او ؟ ظاهرا. چگونه او ایجاد ثروت خود را? با وجود تلاش های قابل توجهی در untangling ثروت خود را هیچ کس واقعا نمی داند.

کثیف غنی است که اولین موج از اپستاین آثار رهبری برای تلویزیون است. براون میامی هرالد خبرنگار در حال نوشتن یک کتاب است که به طور همزمان در حال اقتباس به یک سری HBO; عمر و سونی نیز باید اپستاین نشان می دهد در حال پیشرفت است. بر اساس یک 2017 کتاب در مورد اپستاین شرکت نوشته شده توسط جرم رمان جیمز پترسون و کارگردانی لیزا برایانت کثیف غنی قابل توجه است عمدتا به دلیل آن را پخش در Netflix بکشد که تقریبا اطمینان این نوع مخاطب انبوه و قرار گرفتن در معرض است که ممکن است لرزش اطلاعات بیشتر سست; روز پنج شنبه آن No. 1 on Netflix, پربیننده ترین لیست در ایالات متحده است. بیش از چهار قسمت وجود دارد تقریبا هیچ چیز در راه تازه و اطلاعات جدید از یک شاهد عینی implicating شاهزاده اندرو دوباره در سوء رفتار جنسی تسهیل اپستاین و سپس شریک Ghislaine ماکسول. (شاهزاده اندرو بارها رد ویرجینیا رابرتز Giuffre این اتهامات که او را وادار به داشتن رابطه جنسی با او زمانی که او 17.) به جای این مستند با تمرکز بر زنان که می گویند آنها جان سالم به سوء استفاده در اپستاین دست. دوباره و دوباره این زنان توصیف بودن اغوا به اپستین دایره و در معرض تجاوزات جنسی و برخی از بزرگسالان و در حالی که برخی از آنها هنوز هم در مدرسه.

تاپیک مسلم ارزش دادن به صدای مردم که ارائه شد سایشی برای بسیاری از زندگی خود و اجازه دادن به آنها توضیح دهید که چگونه این سیستم که قرار است برای محافظت از آنها را بارها و بارها شکست خورده است. اما گه غنی نیز رنج می برد از یک عدم شفافیت معلق در هوا بیش از آن موضوع اصلی به جای هدف قرار دادن آن مشت. سری برجسته watchable و enraging. اما از آن می آید و نه به ریشه نزدیک تر اپستاین از هر قبلی reportorial تلاش موفق شده اند. این مسائل نه به خاطر اپستاین خود است بنابراین شایسته تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی اما از آنجا که بسیاری از آمار و ارقام در دایره خود را همچنان به فرار از توجه. “هیولا هنوز هم در خارج وجود دارد و آنها هنوز هم سوء استفاده افراد دیگر” رابرتز Giuffre یکی از اپستین شاکیان افزود: در پایان قسمت آخر. “چرا آنها نشده اند به نام یا شرمنده و در عین حال فراتر از من است.” چرا در واقع? و چرا در اینجا نشان می دهد که به نظر می رسد قادر به انجام این کار ؟


Presumably جاری دلیلی برای tiptoeing در اطراف اپستین co-توطئه گران است یکی همان است که محافظت او برای بسیاری از زندگی خود را که کج حقوقی نوسان است که ثروتمند و قدرتمند می تواند ادعا می کنند بیش از حداقل باشد و حتی بیش از documentarians ساخت سریال برای سرگرمی سیستم عامل است. از تمام اتهامات مطرح شده توسط غنی کثیف, من نمی تواند به توقف و فکر کردن در مورد چگونه فلوریدا دادستان (به رهبری آینده وزیر کار الکس Acosta) پاسخ داد: هنگامی که پرسیده شد که چرا آنها می خواهم برش اپستاین چنین bafflingly سخاوتمندانه برخورد. مطلق ممکن است از اپستین “ارتش حقوقی superstars” Acosta ضمنی در سال 2011 نامه دفاع معامله شد و شکست ناپذیر. اپستاین انباشته بود چنین نفوذ وکلا بودند که پس قصد حفر به مخالفان خود که هر گونه معامله در تمام باید تفسیر به عنوان یک برنده. به عبارت دیگر عدالت هیچ شانسی هنگامی که آن را در برابر حفره دار بی پروا نیروی بزرگ نام وکلای دفاع جنایی.

شانا ریورا (Netflix)

تغییرات این معادله به نظر می رسید برای محافظت از اپستاین برای بسیاری از زندگی خود را غنی کثیف نشان می دهد. خودتان را احاطه کرده با به اندازه کافی قدرتمند مردم و زندگی را سخت به اندازه کافی برای هر کسی که شما را تهدید می کند و شما می توانید عایق خود را از هر گونه عواقب. قسمت دوم نرخهای پایین به اپستاین ریشه در جزیره ادم ساده لوح—چگونه او به طور خلاصه با حضور کوپر یونیون بدون فارغ التحصیلی و در حالی که تدریس در مدرسه دالتون, مفتون راه خود را به یک کار در استرنز. زمان آن کشف شد که اپستاین دروغ گفته بود در رزومه او دوستیابی رئیس خود را ، بعد او رفت و به کار برای برج های مالی شرکت که مدیر عامل سابق استیون Hoffenberg میآید تا در یک comically صادقانه ، اپستاین “قطعا به دادگاه تجدید نظر به ما” Hoffenberg می گوید: “از آنجا که ما در حال اجرا یک طرح پونزی و … او می تواند ارائه نتایج در این جنایتکار سازمانی.” اپستاین شد Hoffenberg را تحت اللفظی شریک در تخلفات, “انجام جنایات کنار من روزانه است.”

برایانت تکه تا حدودی مه آلود داستان اپستاین را از مسیر خصوصی, معلم مدرسه برای میلیاردر مدیر پول با حساب چگونه اپستاین تاسیس یک نوع هرمی خود را. به جای سرمایه آن درگیر زیر سن قانونی دختران و وحشت و درخشندگی آن بود که آن را تبدیل به کسانی که دختران خود را به همدستان. در بالای اپستاین و پنج مورد اعتماد ترین عوامل: Ghislaine ماکسول, Lesley Groff, سارا Kellen, Nadia Marcinkova و آدریانا راس. (جدا از Maxwell سری نادیده دیگران اگر چه داستان های خود را به نظر می رسد شایسته بررسی—Epstein گزارش شرح داده شده Marcinkova خود را به عنوان “برده جنسی” و به کار او به عنوان یک شرکت کننده در سوء استفاده قبل از بودجه آموزش خود را به عنوان یک خلبان. Kellen است که در حال حاضر ازدواج به راننده نسکار برایان Vickers. همه چهار زن بودند عایق از پیگرد قانونی اصلی و تقاضای معامله اپستاین به توافق در سال 2008.)

در زیر این زنان بودند ، آنهایی که مصاحبه در Filthy Rich آمد عمدتا از طرف دیگر از پالم بیچ فلوریدا از محروم پس زمینه و آسیب upbringings معرفی شده توسط سایر دختران که پرداخت کردم برای هر تازه وارد و آنها را به اپستاین را یک “،” آنها 14, 15, 16 سال است. آنها می آیند برای تعریف زندگی خود را متمایز از دوره های قبل اپستاین و پس از. کورتنی وحشی توصیف به برایانت چگونه او مستقیم-یک دانش آموز که ترومپت زمانی که او ملاقات کرد سرمایه. مادر او تلاش کرده بود با اعتیاد و وحشی بود و گاهی اوقات بی خانمان شده. بیش از سه یا چهار سال او تخمین می زند که او به ارمغان آورد اپستاین بین 40 و 60 دخترانه جدید درآمد 200 دلار در هر وقت و پول او را به شدت مورد نیاز است. “من احساس می کردم که او راه نجات من,” او می گوید در مصاحبه.

کورتنی وحشی (Netflix)

این عنصر که بهترین متمایز کثیف غنی از دیگر اپستاین بازجویی است که حس خود را از insidiousness که با اپستاین قربانی دختران و زنان و سپس آنها را متقاعد به نوبه خود به قربانی دیگران است. این مجموعه باعث می شود فضا برای زنان به بحث در مورد چگونه آنها دست و پنجه نرم کردن با احساسات از خرد کردن گناه علاوه بر اینکه آسیب دیده اند. (در یک صحنه از یک ضبط مصاحبه ماموران در پالم بیچ اداره پلیس به یک وحشت دختر که قربانی است که او فقط اعتراف به یک جنایت است.) انگیزه ماکسول که گفته فعال و شرکت در برخی از ضرب و جرح (او با رد تمام اتهامات) هستند سخت تر به تجزیه به خصوص که او ناپدید شده از حوزه عمومی; هنوز هم او وضعیت اجتماعی باعث می شود آن را سخت به تصور کنید که او به عنوان آسیب پذیر به عنوان محروم دختران آنها اپستاین به طور معمول هدف قرار دادند.

کثیف غنی نمی حفاری به این نوع از سوالات و یا مصاحبه با افرادی که ممکن است تمایل به. آن را میسازد یک تعداد انگشت شماری از حقایق در مورد اپستاین و سپس مردم را تشویق می کند که او مواجه می شوند—بازماندگان کارآگاهان خبرنگاران و وکلا—به جزئیات قطعات آنها ایفا کرده است. که هیچ یک از این مردم واقعا او را می دانستند (با استثنای احتمالی اپستاین وکیل Alan Dershowitz که طغیان دفاع از خود توضیح دهد که چرا هیچ کس دیگری در اپستاین طرف توافق کردند به مصاحبه) باعث کثیف غنی کمتر کامل اکتشاف از جفری اپستین از نظر او از طریق فیلتر زنانی که جان سالم به در او را. به صدای افرادی که خاموش شد هر دو توسط اپستین و توسط جنایی-سیستم عدالت شایسته انجام حتی اگر بیننده نمی تواند کمک کند که مایل دقیق تر تحلیل پاسخگویی از دیگران در اپستین دایره. هنوز هم این واقعیت است که این سری است که در Netflix بکشد تضمین می کند که بیشتر توجه خواهد شد به افرادی که بهره مند قابل ملاحظه ای از ارتباط خود را با اپستاین در حالی که او زنده بود و چه کسی نباید برای لذت بردن از لوکس از سکوت پس از مرگ او.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>