چگونه تنهایی از Coronavirus انزوا می کشد تلفات خود را

A lone man in his room looking out the window
به عنوان coronavirus نیروهای ما به لحاظ اجتماعی فاصله زندگی کم عمق به نظر می رسد بیشتر شبیه به بقا از زندگی.تصویر توسط Kyu Tae Lee

در کاخ سفید در نشست خبری روز جمعه پیتر الکساندر یک خبرنگار ان بی سی نیوز, خواسته رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد عوارض روانی از COVID-19 بحران: “نزدیک به دو صد مرده چهارده هزار که بیمار هستند, میلیون ها نفر به شما به عنوان شاهد که می ترسم” الکساندر گفت. “چه چیزی به شما می گویند به آمریکایی ها که در حال تماشای شما در حال حاضر که می ترسم؟” مغلوب ساختن پیشی جستن شات پشت “به من می گویند که شما در حال وحشتناک گزارشگر این چیزی است که من می گویم. من فکر می کنم آن را بسیار تند و زننده سوال و من فکر می کنم آن را به یک سیگنال بسیار بد است که شما در حال دادن به مردم آمریکا.” برای هفته رئیس جمهور به نظر می رسید بی اعتنا به دامنه coronavirus تهدید; در حال حاضر او به نظر می رسد بی عاطفه در مورد اضطراب فزاینده در میان آمریکایی ها و نادان در مورد فیزیولوژی و ترس پس از یک هفته بی سابقه ای در تاریخ آمریکا است که در طی آن بسیاری از کشور بسته شده است پایین اقتصاد است زمین را متوقف کند و میلیون ها نفر گفته شده است در خانه بمانند. از هفته گذشته مقامات دولتی دستور داده اند که یک سوم آمریکایی ها—زندگی در نیویورک و کالیفرنیا و ایلینویز, New Jersey, کانکتیکات, میشیگان و ماساچوست—به باقی می ماند در داخل خانه. برای بسیاری از بقیه از ما زندگی عادی متوقف شده است به عنوان چوب خط حساب کردن از موارد soars. این همه احساس ترسناک آخرالزمانی—و برای بسیاری از ترسناک است.

لس آنجلس شهردار اریک Garcetti, نشان داد بیشتر شفقت نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که او به دادگاه تجدید نظر در همان روز برای ساکنان آمریکا دومین شهر بزرگ در خانه بمانند. “من می دانم که شده است وجود دارد بسیاری از گريه و آن را O. K. گریه,” او گفت:. “من می دانم که شده است وجود دارد بسیاری از ترس و آن را O. K. ترسم.” روز شنبه فرماندار نیویورک اندرو کومو اذعان کرد “واقعا قابل توجه” های روانی و اجتماعی استرس ما زمان نامشخص است. “مردم در حال مبارزه با احساسات آنجا که آنها در حال مبارزه با اقتصاد,” او گفت:. “این دولت می خواهد برای شروع به رسیدگی به آن است.” او به دادگاه تجدید نظر به روانپزشکان و روانشناسان و درمانگران مایل به داوطلب برای تماس با دولت برای کمک به راه اندازی یک شبکه به ارائه روان-سلامت کمک برای افرادی که نگران هستند یا جدا شده است.

به عنوان فرمانداران سراسر کشور آغاز شد سفارش مستندات من صحبت با دانشمندان علوم اعصاب و روانشناسان در مورد تاثیر بر بدن انسان—نه از این پاتوژن اما از تنش های مختلف است که همراه با آن است. رمان coronavirus فرا گرفته و جهان در زمانی که بیشتر مردم زندگی می کنند به تنهایی بیش از هر زمان در تاریخ بشر است. این روند شد قابل توجه در اوایل قرن بیستم در میان کشورهای صنعتی; آن شتاب در نوزده-دهه شصت. در ایالات متحده تعداد تقریبا دو برابر بیش از نیم قرن گذشته با توجه به تحقیقات خبرخوان جهان ما در داده ها. در سال 2019 بیست و هشت درصد از خانواده ها بودند تنها-کسی—از بیست و سه درصد در سال 1980. استکهلم ممکن است نشان دهنده اوج این روند در سال 2012 شصت درصد از خانواده ها در سوئد شهر تنها یک نفر است. روانشناسان توجه داشته باشید که تفاوت بین زندگی و تنهایی و تنهایی. من به تنهایی زندگی می کنند و هیچ خانواده و معمولا فکر نمی کنم در مورد آن. اما به عنوان پاتوژن نیروهای ما به لحاظ اجتماعی فاصله من شروع به احساس تنهایی. من از دست این توانایی برای دیدن و صحبت با در آغوش گرفتن یا گذراندن وقت با دوستان. زندگی کم عمق به نظر می رسد بیشتر شبیه به بقا از زندگی.

اگر فقط ما می تواند همه تقلید تام هنکس شخصیت در “بازیگران” چه کسی جان سالم به در برد چهار سال رشته در یک جزیره دور افتاده تنها با یک والیبال—با نام مستعار ویلسون با چهره ای خاموش گردد یک اثر از او خون آلود دست به عنوان یک همراه و همدم. (Wilson, کپی بسیار محبوب شد تقریبا شبیه خرس عروسکی است که آنها هنوز هم برای فروش در آمازون و در Wilson Sporting Goods.) اما علم به ما نشان می دهد که اضطراب و انزوا دقیق فیزیکی تلفات در مدار در مغز. آنها افزایش آسیب پذیری در برابر بیماری—تحریک بالاتر فشار خون و ضربان قلب استرس و هورمون ها و التهاب در میان افرادی که ممکن است در غیر این صورت بیمار نیست. طولانی مدت تنهایی می تواند حتی افزایش میزان مرگ و میر. در سال 2015 جولین هولت-Lunstad عصب شناسی و روانشناس در دانشگاه بریگهم جوان منتشر شده یک تحلیل از هفتاد و مطالعات مربوط به 3.4 میلیون نفر بررسی تاثیر انزوای اجتماعی و تنهایی و به تنهایی زندگی می کنند. نتایج قابل توجه در نور از امروز همه گیر. نقد و بررسی دریافتند که تنهایی افزایش نرخ مرگ زودرس توسط بیست و شش درصد; انزوای اجتماعی منجر به افزایش میزان مرگ و میر از بیست و نه درصد و به تنهایی زندگی می کنند با سی و دو درصد—بدون توجه به این موضوع سن و جنس و محل سکونت و یا فرهنگ.

“به خاطر داشته باشید این است که به دنبال اثرات مزمن در طول زمان” Holt-Lunstad به من گفت. “آنچه ما در حال تجربه در حال حاضر است یک اختلال در معمول ما الگو است. همه ما امیدواریم که این موقتی است و نه چیزی است که تبدیل به یک بیماری مزمن دولت است.” اما او هشدار داد این خطر وجود دارد که مردم جدا باقی می ماند پس از خطر ریزید. در شرایطی که عموم نوشیدن آب سیستم های ناامن شد حتی بعد از اینکه مشکل حل شد و آب ساخته شده بود امن دوباره مردم اعتماد ندارند آنها و خودداری از نوشیدن از آنها. یکی دیگر از روانشناس ذکر بازماندگان هولوکاست که به پایان رسید تا زندگی در کشورهای توسعه یافته و به خوبی انجام می دهند از نظر مالی پس از آن اما هنوز هم احتکار مواد غذایی به دلیل تروما بود به طوری حک شده بر روی مغز خود را. “هنگامی که ما از یک عادت آن را سخت به عقب بر گردیم در” Holt-Lunstad گفت. “فقط مانند ما نگران رکود اقتصادی ما باید نگرانی در مورد رکود اقتصادی اجتماعی—ادامه الگوی فاصله اجتماعی فراتر از آنی همه گیر است که باید گسترده تر اجتماعی اثرات به خصوص برای افراد آسیب پذیر است.”

درک علم کمک می کند. تنهایی است و نه فقط یک احساس است. این یک بیولوژیکی هشدار سیگنال به دنبال انسان های دیگر, آنجا که گرسنگی یک سیگنال است که منجر به یک فرد به دنبال مواد غذایی و یا تشنگی است که یک سیگنال به شکار برای آب هولت-Lunstad گفت. از لحاظ تاریخی اتصالات شده اند ضروری برای بقا است. در طول بیماری همه گیر کوروناویروس تنهایی سیگنال افزایش می دهد ممکن است برای بسیاری از محدود راه های کاهش آن.

تقاطع چالش های متعدد در طول COVID-19 بحران به سلامت اشتغال و دسترسی به منابع—تولید شدید تلاقی شرایطی که به طور قابل توجهی افزایش می دهد خطر ابتلا به افسردگی با این نوع از اختلال استرس پس از سانحه یا P. T. S. D. ارتباط با مناطق جنگی و یا خشونت فیزیکی. حدود نیمی از مردم تحت تاثیر طوفان کاترینا که آمار لوئیزیانا و سواحل خلیج فارس در سال 2005 توسعه روانی-اختلالات سلامت با توجه به از دست دادن خانه, عزیزان, درآمد یا امنیت مالی دکتر سو Varma, موسس, مدیر پزشکی مرکز تجارت جهانی روان-برنامه سلامت در دانشگاه نیویورک به من گفت. “آنچه امروز متفاوت از 9/11 حملات و یا طوفان کاترینا یا سونامی در ژاپن است که آن قسمت تا به حال محدود انتهای. با این همه گیر ما هیچ پایانی در چشم پس از آن بیشتر آسیب زا است.”

تروما مرکب است زیرا مردم ندارد معمول رسانه—مردم دیگر برای رفتن به. “قدرت لمس انتشار اکسی توسین است که طبیعی هورمون نوازش. شما ببینید آن را در مادر و نوزاد پیوند ارگاسم و آغوش” Varma گفت. تحت شرایط فعلی مردم در حال گرفتن همان سطح اکسی توسین انتشار از تماس انسان.

مطالعات نشان می دهد که سلامت عواقب طولانی مدت تنهایی معادل سیگار پانزده سیگار در روز Varma گفت. این وضعیت می تواند سریع بیماری های قلبی عروقی و سکته مغزی چاقی و یا مرگ زودرس می شود. آن است که همراه با چهل درصد افزایش خطر ابتلا به زوال عقل یک مطالعه انجام شده توسط کالج دانشگاه ایالتی فلوریدا از پزشکی به این نتیجه رسیدند در سال 2018 است. تنهایی نیز افزایش می دهد خطر ابتلا به افسردگی بالینی است که خود را آماری خطرات. فقط یک قسمت از یک اختلال افسردگی اساسی—معنی دو هفته و یا بیشتر از یک خلق و خوی افسرده و پنج نفر از نه شناخته شده علائم خطر دوم قسمت پنجاه درصد Varma گفت. علائم آن عبارتند از: کم خلق و خوی از دست دادن علاقه به فعالیت هایی را که لذت گناه, کم, انرژی, تمرکز, مشکلات اشتها یا وزن, تغییر, بی خوابی یا کم کردن سرعت. دو قسمت از افسردگی و افزایش احتمال سوم با هفتاد و پنج درصد و سه قسمت افزایش احتمال چهارم تا نود و پنج درصد است. چرخه افسردگی می شود به طور فزاینده سخت برای شکستن.

این بیماری همه گیر است مجبور نوع بشر—و مغز ما به انجام مخالف آنچه را که آموخته ایم به انجام بیش از هزار سال به منظور زنده ماندن. جیمز Coan عصب شناسی در دانشگاه ویرجینیا در مقایسه با راه عملکرد مغز در زمان استرس که از یک سمندر. “سمندر می خواهد, سرد, تاریک, wet place در کوه های بلو ریج. آن را سازگار با محیط زیست است. این می داند که در آن برای پیدا کردن مواد غذایی وجود دارد. اگر یک سمندر پیاده روی را از زیر سنگ به خورشید بر خشک و داغ روز, از آن خواهد شد یک پاسخ استرس—و می خواهید به عقب بر گردیم در زیر سنگ” Coan گفت. “معضل ما امروز این است که همه ما سمندرها را در آفتاب گفت: نه برای رفتن به عقب در زیر سنگ چرا که زیستگاه نیز محیط زیست تو رفتگی در دیوار برای این ویروس است.”

مغز دارای پهنای باند محدود برای حل مشکلات و برای تنظیم احساسات Coan که می آموزد در یک کلاس که چرا مردم دست نگه دارید به من گفت. و بنابراین ما شدید جامعه پذیری در خدمت و در عین حال یکی دیگر از هدف: به گسترش است که پهنای باند. مغز فرآیندهای همه شیوه ای از اطلاعات بیشتر کارآمد در حضور افراد دیگر حتی اگر آنها شش فوت دور تر از آن را در حالی که به تنهایی و یا در حالی که درگیر شدن با کسی که در یک صفحه نمایش و یا یک تلفن. “تقریبا همه ما ترجیح می دهند یک فرد زندگی می کنند به جای یک کنترل از راه دور, شخص,” او توضیح داد. “این یک بیولوژیکی اصل به نام اقتصاد ، مغز می خواهد برای انجام کاری در کمترین هزینه ممکن و بودن با دیگران را کاهش می دهد هزینه تقریبا همه چیز آن را ندارد.” Coan پیدا کرده است که به سادگی با نگه داشتن دست با یک دوست می تواند به کاهش اضطراب است که باعث می شود یک فرد به کوه یک پاسخ استرس و حتی کاهش فعالیت در “عصبی درد امضا” و در نتیجه یک اثر ضد درد قابل مقایسه با دارو. لمس آرام مغز عاطفی فعالیت است اما اتصال از طریق ویدئو کنفرانس نیاز به اضافی مدار مغز را برای به دست آوردن همان اثر. “ویدئو کنفرانس می تواند کمک به” Coan گفت: “اما این نیاز به کار بیشتر از مغز از حضور فیزیکی خواهد بود.”

در شش قاره و مردم نشان داده اند ابتکار و خلاقیت در ساخت مجازی ارتباطات—از طریق زوم, اسکایپ, FaceTime, و دیگر سیستم عامل های دیجیتال—پس از coronavirus رفت و جهانی در ماه فوریه. وجود دارد سایت های بازی که در آن دوستان می توانند با یکدیگر رقابت عملا مجازی و باشگاه که در آن مردم پست ویدئوها به همان آهنگ است. یکی از همسایه ها از طریق پست الکترونیکی من در مورد پیوستن مجازی حزب کوکتل. در دراز مدت اما تبدیل به دستگاه های تنظیم استرس آورده اجتماعی فاصله و انزوا فراهم خواهد شد کاهش می گرداند. “است که آشکار خواهد شد در ما به عنوان استرس بیمار شدن با چیزهای دیگر و یا داشتن نرده ها و یا شاید حتی کسانی که دستگاه کار نمی کند دیگر” Coan گفت. “انسان باید این نیاز مبرم برای اتصال. مغز ما آموخته اند از وحشیانه تکاملی درس است که انزوای اجتماعی است که حکم اعدام.”

ممکن است یکی مثبت محصول از این بیماری همه گیر. “من معتقدم که این یک موهبت است که بشریت در جهان غرب به این بیماری” امی Rokach یک روانشناس بالینی در دانشگاه یورک در کانادا به من گفت. برای قرن گذشته زندگی بشر است متمرکز به طور فزاینده ای در پول و مواد و وسایل, که, به خصوص با تکنولوژی منجر به غفلت از روابط انسانی است. در حال حاضر که ما در حال به طور ناگهانی گیر در خانه بهترین وسیله برای بازمانده روانی و بیولوژیکی است برای ارتباط برقرار کردن با مردم توسط هر معنی در دسترس است. حتی به عنوان من مشاهده قرنطینه من شنیده ام از دوستان من را دیده اند در دهه های و در یک مورد از چهل و پنج سال. “تنهایی یک تجربه ما نمی را انتخاب کنید. آن را همیشه دردناک” Rokach گفت. “زمانی که ما در پایان یک دوره انزوا و بیرون آمدن از این فکر نمی کنم جامعه تغییر خواهد کرد. ما آهسته آموزان به عنوان یک گونه است. اما ما از آن آمده و می گویند, ” من تمام انواع چیزهای خوب است.’ با هم بودن ممکن است به تقویت ما فردی اوراق قرضه توسط نشان میدهد که ارتباط انسان می تواند کمک به حفظ سلامت ما و صرفه جویی در سلامت عقل ما.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>