چقدر زمان یخ می متیوز و Marner رسیدگی ؟ برگها در مورد پیدا کردن

Auston متیوز و میچ Marner را انباشت اشیاء بدست آمده تا فقط کمتر از 27 درصد از افرا برگها اهداف از آنها شد linemates در ماه دسامبر.

فشار به تولید است و حتی بیشتر پس از روز جمعه در خبری که به جلو Andreas Johnsson است در دراز مدت با مصدومیت زانو که نیاز به جراحی دارد. مربی شلدون Keefe گفت Johnsson, صدمه دیده در پنج شنبه شب 3-2 دست دادن به دالاس ستاره ها را از دست ندهید حداقل هشت هفته.

برگها نیز آموخته است که بالا defenceman مورگان Rielly را پس Jan. 12 با شکسته پا نمی بازگشت تا اواخر مارس و در اولین. Keefe گفت Rielly برنامه ریزی شده است برای شروع وزن-مقاومت ناتوانی در هفته آینده یا بیشتر.

با Feb. 24 مهلت تجارت نزدیک و برگها چسبیده به یک نقطه حذفی گمانه زنی ها بر محور دفاع کمک کند. اگر Johnsson — با $3.4 میلیون (آمریکا) حقوق و دستمزد کلاه ضربه — قرار داده است در دراز مدت مجروح ذخیره آن می تواند به مدیر کل Kyle Dubas مالی اتاق را به یک حرکت قابل توجهی.

جرم هر چند بوده و برگها قدرت — با واشنگتن پایتخت برای دوم در لیگ در اهداف به عنوان روز جمعه بازی با 205 یکی کمتر از Tampa Bay Lightning.

یک تکه بزرگ از این جرم از ماتیوز-Marner جفت شدن. متیوز به ثمر رساند تا تیم-بالا 20 گل در 22 بازی از این دو پیوستند. Marner تا به حال شش گل به رفتن با 25 کمک تاپ در این باشگاه که در طول.

که 26 از باشگاه 97 گل در آن کشش. بقیه برگها’ top شش جلو — جان توارث الکس Kerfoot ژاک هایمن و ویلیام Nylander — ترکیب برای 40.

منهای Rielly — که متصلب تا 72 امتیاز در فصل گذشته و در حال حاضر Johnsson, Keefe شده است به دنبال متیوز و Marner بیشتر و بیشتر. در پنج شنبه شب هر دو را دیدم و حرفه ای-بالا یخ زمان: ماتیوز 27:05, Marner 26:39.

برای دومین مستقیم بازی آنها آغاز شده با ویلیام Nylander به عنوان یک linemate. که آزمایش به پایان رسید و پس از اولین دوره روز شنبه هر چند Keefe گفت که او ممکن است آن را یک شات.

برگها بزرگترین مشکل دیر ارائه شده است تا اهداف اولیه در این دوره است. سفت, دفاعی, اگر چه, این است که سخت تر زمانی که خط آبی — نیز از دست رفته مجروح کودی Ceci — کوتاه-دست.

“این بخشی از بازی است. اکثر تیم ها از طریق آن به” Keefe روز جمعه گفت در مورد صدمات قبل از این تیم در سمت چپ جاده بازی شنبه در اتاوا و یکشنبه در بوفالو.

“چه نشانی از آن است که ارائه فرصت های بیشتر برای بچه ها که نه به حال به همان اندازه فرصت به عنوان آنها ممکن است دوست یا نیست شدن فرصت ها در همه. این کمک می کند تا این تیم رشد کند و این چالش بزرگی برای تیم ما … تیم های خوب دریافت نمی fazed صدمات. ما امیدواریم که به در یک نقطه بهتر به عنوان یک تیم زمانی که ما بازیکن مصدوم بازگشت.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Mark Zwolinski

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>