چقدر است Coronavirus آلوده رهبران جهان و اخلال در دولت?

Donald Trump and Jair Bolsonaro
در مارس 7th, دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده بود و شانه به شانه با برزیل جمهور Jair Bolsonaro و دبیر مطبوعاتی خود که با COVID-19 این هفته است.عکس از Alamy

در سال 1918 اسپانیایی-پاندمی آنفلوانزا—کلکسیون دیگری زئونوز ویروس منتقله از حیوان به انسان است که در مورد یک پرنده—مشغول به کار راه خود را از طریق وودرو ویلسون ، دخترش مارگارت گرفتار آن است. بنابراین رئیس جمهور و وزیر ارشد و کارکنان و اعضای سرویس مخفی جزئیات و کاخ سفید گوسفند. “دو گوسفند متعلق به اشرافی گله که frolics در کاخ سفید در زمینه indisposed و تحت مراقبت یک کارشناس بخش کشاورزی” واشنگتن پست گزارش در 27 ژانویه سال 1919. “آنها در یک بیمارستان حیوانات و گفت: به آنفلوآنزا علائم است.” آنفولانزا با ویلسون در ماه آوریل سال 1919 هنگامی که او در پاریس برای مذاکرات صلح به طور رسمی پایان جنگ جهانی اول. تب افزایش یافت و به صد و سه درجه و با او مشکل تنفس غیر قابل کنترل سرفه و توهم. Wilson بیماری, پزشک خود کاری گریسون نوشت: “یکی از بدترین طریق است که من تا کنون به تصویب رسید. من قادر به کنترل اسپاسم سرفه اما وضعیت او نگاه بسیار جدی است.” ویلسون خود را از پدر خود کارکنان و کاخ سفید گوسفند تمام آن را از طریق.

مذاکرات صلح برای پایان دادن به جنگ بزرگ نزدیک به هم پاشید. آیا به عنوان زندگی در واشنگتن که گزارش تقریبا سی و چهار هزار مورد در فقط چهار ماه اکتبر سال 1918 و در ژانویه سال 1919. تقریبا سه هزار درگذشت. مدارس و کلیساها کتابخانه ها و زمین های بازی دادگاه, دانشگاه تئاتر و رویدادهای عمومی در سراسر این کشور بسته شد. مجالس ترحیم ممنوع شد. کسب و کار دستور داده شد به کار بر روی یک برنامه مبهوت. زمان آنفلوانزا زوال یافت مرگ و میر در ایالات متحده شش صد و هفتاد و پنج هزار نفر است.

یک قرن بعد, میکروب از رمان coronavirus دوباره رخنه نه بر اساس قدرت یا سیاست. کاخ سفید اعلام کرد که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آزمون برای coronavirus منفی بود. هنوز از Brasília به پاریس تهران به Ulaanbaatar, مقامات دولتی در شش قاره—کابینه وزرا و نمایندگان مجلس و رهبران نظامی ارشد سیاستگذاران و مقامات بهداشت—آلوده شده اند با بیحس کننده سرعت توسط ویروس. ده ها تن رفته اند به قرنطینه. “آن را معقول و منطقی به انتظار اختلال در خدمات عمومی و دولتی است که ما حتی پیش بینی نشده” لیندسی Wiley عمومی-بهداشت و قانون و اخلاق و متخصص در دانشگاه آمریکایی به من گفت.

در ایتالیا است که دارای بیشترین تعداد از موارد پس از چین, نیکولا Zingaretti سر از حزب دموکرات و یک شرکت شریک در دولت ائتلافی در توییتر اعلام کرد که او آلوده شد. در روز سه شنبه, پزشکی, رئیس, ایتالیایی, استان ورزه, روبرتو استلا درگذشت COVID-19. رئيس جمهور از پارلمان اروپا دیوید Sassoli تصمیم گرفتند به خود قرنطینه پس از بازگشت او از ایتالیا. در فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی قطع چهره به چهره جلسات پس از او وزیر فرهنگ و Franck Riester سقوط بیمار با بیماری; پنج فرانسه از اعضای پارلمان نیز تشخیص داده شده است با کوروناویروس. در اسپانیا, مجلس به حالت تعلیق تمام فعالیت های روز سه شنبه زمانی که خاویر ارتگا اسمیت دبیر راست Vox, پارتی, آزمایش مثبت او با حضور در یک حزب تجمع در مادرید با بسیاری از دیگر قانونگذاران. عکس های گرفته شده ارتگا پستال ده ها تن از هواداران با دست دادن, آغوش و بوسه. Vox عذرخواهی کرد و موظف است که آن پنجاه و سه نفر از اعضای پارلمان خود قرنطینه به مدت دو هفته.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو تصمیم گرفتند به خود-قرنطینه—و telework—پس از همسرش سوفی Grégoire-Trudeau, آزمایش مثبت برای COVID-19 روز چهارشنبه پس از بازگشت از لندن است. انگلیسی junior بهداشت وزیر نادین Dorries آزمایش مثبت در مدت کوتاهی پس از او به ملاقات با نخست وزیر بوریس جانسون. دفتر او نوشته شده و نشانه روی درب: “COVID-19 وارد نکنید.” در توییتر او در توصیف این بیماری به عنوان “pretty زباله.” در لهستان به طور کلی Jarosław میکا رفت و به انزوا روز سه شنبه پس از او آمد با کوروناویروس. او فقط از یک نظامی کنفرانس در آلمان که پنتاگون پس از آن گفته شد و همچنین با حضور سپهبد کریستوفر Cavoli فرمانده ارتش ایالات متحده نیروهای خود در اروپا و چند تن از اعضای هیات.

در ایران یکی از چهار اوایل نقاط داغ, دو معاون رئیس جمهور و سه وزیر و نه درصد از اعضای پارلمان مدیر اورژانس خدمات پزشکی رئیس مدیریت بحران, سازمان, ارشد سپاه پاسداران افسران برجسته روحانیون در یک لیست طولانی از مقامات آلوده. علی اکبر ولایتی یک پزشک آموزش دیده در دانشگاه جانز هاپکینز و مشاور ارشد رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای را به قرنطینه رفت در روز پنج شنبه. دیگر مشاور ارشد درگذشت, هفته گذشته است. ولایتی که به عنوان وزیر امور خارجه برای شانزده سال بود آلوده در حالی که کار با کارکنان پزشکی در, راه هایی برای مهار این بیماری است.

پس از اولین مورد در ترکیه اعلام شد, در روز چهارشنبه, رئیس جمهور, رجب طیب اردوغان, قانونگذاران گفت “هیچ ویروس قوی تر از ما اقدامات است.” اما او به دنبال در اطراف با یک مشاور با یک دوربین حرارتی برای اسکن کسانی که نزدیک به او را برای یک تب. مغولی جمهور Khaltmaagiin Battulga رفت به احتیاطی قرنطینه پس از بازگشت از یک روز سفر به چین, کانون COVID-19. استرالیا صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون بستری شد به یک بیمارستان در کوئینزلند در روز جمعه پس از او آزمایش مثبت است. Dutton به تازگی از جلسات در واشنگتن با, در میان دیگران, دادستان کل ویلیام Barr و تهمت و مشاور Ivanka Trump. Dutton بخشی از کابینه بحث و گفتگو در روز سه شنبه در مورد دولت استرالیا را بسته محرک.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت یک مسئله بزرگ شد که فابیو Wajngarten مطبوعاتی وزیر برای رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro آمد با COVID-19 این هفته است. در مارس 7th, تهمت ایستاده بود و شانه به شانه با Wajngarten و Bolsonaro زمانی که آنها بازدید Mar-a-Lago. Wajngarten کاهش یافته است در یک جشن تولد برای Kimberly Guilfoyle, این دختر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور که رئیس جمهور تهمت نیز حضور داشتند. در شب جمعه, برزیل سفارت توییتی که در برزیل اقدام سفیر در واشنگتن نستور فرستر که نشسته در مغلوب ساختن پیشی جستن جدول شنبه در Mar-a-لاگو بود همچنین آزمایش مثبت برای coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به اقدام در مورد سلامتی خود را در مقابل سناتور ریک اسکات, فلوریدا, حزب جمهوری خواه که تصمیم گرفتند برای رفتن به انزوا چرا که او در ملاقات با Bolsonaro و هیئت همراه شان روز دوشنبه در میامی. “سلامت و ایمنی مردم آمریکا تمرکز من است و من را ساخته اند این تصمیم به خود قرنطینه در فراوانی از احتیاط او گفت:” در روز پنج شنبه. بنابراین کارولینای جنوبی, سناتور لیندزی گراهام که در Mar-a-Lago.

دو جمهوری خواه کنگره—Doug Collins گرجستان و مت Gaetz از فلوریدا و تگزاس سناتور تد کروز رفت و به خود قرنطینه هفته گذشته پس از در معرض بودن به یک فرد ناشناس آلوده با ویروس در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس در ایالت مریلند در این ماه. Gaetz تا به حال عناوین ساخته شده برای کلاهبرداری تهدید COVID-19 زمانی که او در توییتی یک عکس از خود را در یک ماسک ضد گاز استفاده می شود برای محافظت در برابر مواد شیمیایی, جنگ, پس از آن قبل از پرواز در نیروی هوایی یک رئیس جمهور است. مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد و در همان کنفرانس. در تمام پنج قانونگذاران جمهوریخواه و دو دموکرات که خود را قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض به افرادی که آزمایش مثبت است.

خطر ابتلا به بیماری های جدی و مرگ و میر ناشی از کوروناویروس با افزایش سن به خصوص برای سالمندان بیش از شصت مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داده است. در واشنگتن بسیاری از مقامات بالا واجد شرایط به عنوان شهروندان ارشد آغاز با رئیس جمهور تهمت که تبدیل به هفتاد و چهار در ماه ژوئن. معاون رئیس جمهور مایک پنس شصت. رهبر اکثریت سنا میچ مک دانل های کنتاکی از حزب جمهوری خواه است هفتاد و هشت. روز سه شنبه مجلس نانسی پلوسی کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت: همکار قانونگذاران “ما کاپیتان کشتی. ما گذشته را ترک کنند.” Pelosi نوبت هشتاد در مارس 26. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت هفتاد و نه.

“افتضاح بسیاری از رهبران در سراسر جهان هستند که در گروه سنی” دکتر هوارد Markel مدیر مرکز تاریخ پزشکی در دانشگاه میشیگان و متخصص در سال 1918 آنفولانزای همه گیر به من گفت. “هنگامی که شما یک دولت ساخته شده از شهروندان ارشد که در محله های نزدیک مانند کنگره یا مجلس عوام در بریتانیا در بالای سیاسی وظایف جایی که آنها ملاقات بسیاری از مردم, لرزش دست ها و بوسه نوزادان—اینها همه فعالیت های در نظر گرفته در معرض خطر برای گسترش یک ویروس تنفسی. این حرفه که نمی عمل اجتماعی فاصله.” (رئیس جمهور ویلسون بود که شصت و سه زمانی که او به آنفولانزای اسپانیایی.)

COVID-19 معرفی یک عامل خطر برای حکومت در سراسر جهان است. هر دو مکانیک و فرایند حکومت می تواند مانع شود اگر مقامات دولتی بیمار هستند و نه در قدرت یا نه ، “ما به رسوخ کردن رهبران ما با قدرت های جادویی اما این میکروب بسیار دموکراتیک” Markel گفت. “هر کسی که بیش از شصت به شما خواهند گفت که نمی تواند فکر می کنم و به سرعت یا استقامت آنها یک بار بود. هر کسی که بیش از سن هفتاد و نباید مصرف در مشاغل این قدر.”

دولت های محلی و ایالتی بوده است نهفته ، شنبه شب نیویورک اندرو کومو فرماندار اعلام کرد که دو نفر از اعضای دولت و مجلس—هلنه دادند و چارلز بارون—با آلوده شدند COVID-19. دادند شصت و هفت و بارون شصت و نه. هر دو از گرجستان و لوئیزیانا با تاخیر خود را به مقدماتی که قرار بود به اتفاق این هفته است. روز جمعه میامی شهردار فرانسیس سوارز آزمایش مثبت او ملاقات کرده بود دو بار با Wajngarten در روز دوشنبه.

خطرات ناشی از اخلال دولت دروغ نیست فقط در بالای صفحه. خدمات دولت که تاثیر زندگی روزمره—از پایه پلیس به خدمات اورژانس به مسکن بازرسی و خدمات اجتماعی—نیز ممکن است به یک ضربه. دوازده نفر از آتش نشانان و پلیس که در پاسخ به LifeCare تسهیلات در Kirkland, Washington — یک کانون شیوع در سواحل غرب—قرنطینه بودند پس از تجربه علائم شبه آنفولانزا. ایستگاه های آتش نشانی 21 گرفته شده آفلاین و تبدیل به انزوا مرکز در معرض اولین پاسخ دهندگان. “مطالبات در توجه و منابع دولت تا حد زیادی افزایش می دهد در این نوع از بحران” ویلی گفت. “در حال حاضر COVID همه گیر به نظر می رسد آماده برای بازی کردن بیش از یک دوره طولانی تر از زمان روزمره بیشتر نیاز ممکن است تحت تاثیر قرار.”

یک قرن پیش, اسپانیایی-آنفولانزای همه گیر شد کشنده ترین در تاریخ بشر است. حدود یک سوم از جمعیت جهان آلوده شد. آنفولانزا ضربه رهبران سیاسی در سراسر جهان: بریتانیا شاه جورج پنجم و نخست وزیر دیوید لوید جورج اسپانیا را شاه آلفونسو سیزدهم همراه با نخست وزیر و چند تن از اعضای کابینه خود آلمان قیصر ویلهلم دوم امپراتور اتیوپی Haile Selassie I. آنها جان سالم به در برد اما برآورد نهایی مرگ و میر در سراسر جهان در بازه زمانی از بیست میلیون تا پنجاه میلیون. این COVID-19 مرگ و میر ممکن است رویکرد این اعداد با توجه به اینکه نرخ مرگ و میر در چین که در آن شیوع آغاز شد و در حال حاضر در حال کاهش است. فعلی جهانی مرگ و میر است و در حدود پنج هزار و هشت صد. اما به عنوان جهان غرق به COVID-19 اپیدمی آنفولانزای اسپانیایی است یک یادآوری جدی—و یک تماس را به اقدامات پیشگیرانه است که علم پزشکی است شناسایی بیش از قرن گذشته—که بیشتر مردم از آنفولانزای اسپانیایی از در جنگ جهانی اول.


راهنمای Coronavirus

آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.

چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.

Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.

ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.

عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.

چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>