چگونه مونیخ تبدیل آن شیوع کروناویروس به یک مطالعه علمی

Someone has their blood drawn outside.
یک محقق تساوی خون برای تست برای COVID-19 آنتی بادی است.عکس توسط مانوئل Nieberle برای نیویورکر

در یک صبح روشن در مارس ایزابل Klugherz یک دانشجوی پزشکی در Ludwig-Maximilians University, در مونیخ, وارد در مرکز جغرافیایی شهر Milbertshofen منطقه. بیش از ماه قبل به عنوان مونیخ خیابان خالی تحت مستند سفارشات یک استثنا اعطا شده بود برای غربت دانشجويان پزشکی در نعناع سبز-اسکراب و ماسک صورت. دانشگاه, گروه بیماری های عفونی بود و غربالگری برای شيوع سرمی SARS-CoV-2—آنتی بادی تست—ارسال توسط پلیس-همراهی تیم های پیچ در پیچ الگوی از پیش تعیین شده الگوریتم در غیر این صورت شناخته شده به عنوان یک random walk. شروع در مرکز یک منطقه انتخاباتی ادامه گذشته چند خانه عبور به سمت دیگر خیابان را انتخاب کنید خانه سوم و دست کشیدن. در ماه گذشته Klugherz بود زدم و در نزدیک به یک هزار درب و ساکنان شده بود به شدت مشتاق در مورد شرکت; یک مرد تا به حال تلفظ آن را مهم تر از خود را روز یکشنبه جشن توده مقدس. که صبح الگوریتم led Klugherz به آرام جاده whitewashed مدرن ساختمان. روز قبل از او تا به حال پیامک یک دوست زندگی می کردند که نزدیک به اجازه دهید او را می دانم که او می تواند در این منطقه است. در حال حاضر به طور غیر منتظره الگوریتم به رهبری او را به درب خود را. او زنگ زد زنگ. هنگامی که دوستان خود را پاسخ داده و در بر داشت Klugherz خارج ایستاده او هنوز در خواب خود را.

در اواخر ماه مارس دولت ایالت بایرن که شامل مونیخ بود که در تلاش برای تصمیم می گیرید که چگونه برای پاسخ به آنچه به نظر می رسد شتاب جامعه گسترش COVID-19. مایکل Hoelscher, مدیر گروه بیماری های عفونی و طب گرمسیری در L. M. U. درگیر بود در مقام بحث در مورد اینکه آیا برای تحمیل citywide مستند. که به او یک نتیجه گیری. با توجه به این بیماری را با نرخ انتقال تحت شدید ترین حالات آن می تواند حدود دو سال و نیم برای رسیدن به گله ایمنی در آلمان است. “نه یک گزینه” Hoelscher گفت. آنچه که کمتر روشن بود که چگونه این شهرستان می تواند به طور موثر پیگیری این بیماری را گسترش. چرا که بسیاری از موارد COVID-19 به نظر می رسد بدون علامت به عنوان Hoelscher بود که در یک مقاله منتشر شده در ژانویه تشخیصی تست به تنهایی و تنها با ارائه یک جزئی اندازه گیری. “بنابراین من گفت:” O. K. ما نیاز به چیزی ” او به من گفت. تنها راه برای دریافت یک اندازه گیری دقیق از این بیماری همه گیر او استدلال بود به پیاده سازی در مقیاس گسترده ای آنتی بادی آزمایش. ظرف شش ساعت فقط قبل از این مستند اعلام شد, در مارس 21, او موفق به دریافت یک میلیون یورو از دولت است.

Hoelscher بلند است با یک موج موهای بور که او را نگه می دارد خار پشت پاک از صورت خود را در روز ملاقات ما او را در لباس بلند و باریک مناسب شلوار جین و یک normcore ژاکت لایه بیش از یک آبی آکسفورد پیراهن. مانند بسیاری از عفونی-بیماری محققان از نسل او Hoelscher شروع حرفه ای کار بر روی H. I. V. و ایدز. در اوایل دو هزار نفر او زد مطالعه بر کارگران جنسی و بار کارگران در تانزانیا به یاد بگیرند که آیا آن را ممکن است به توان و حذف H. I. V. بیش از یک بار. (دبورا Birx این coördinator کاخ سفید Coronavirus نیروی کار یکی از همکاران خود را.) “نگاهی H. I. V.” Hoelscher گفت. “شما باید بیماری شما تولید یک پاسخ ایمنی بدن و واکنش سیستم ایمنی بدن, شماره 1 است که قادر به کشتن ویروس خود را. اما همچنین می تواند نه محافظت از شما را از گرفتن یک دوم H. I. V. عفونت است.” H. I. V. ویروس, تیم او کشف کرده بود که قادر به “مخفی کردن” خود را در پاسخ ایمنی پیاده ژنوم آن به سلول های. “به طوری که به عنوان مثال که در آن آنتی بادی کمک نمی کند که در برابر آن” او گفت:. “در تاریخ تا کنون ما تنها قادر به تولید و یا تولید یک واکسن اگر پاسخ ایمنی طبیعی خواهد بود قادر به جلوگیری از عفونت ثانویه است.”

مایکل Hoelscher, مدیر Ludwig-Maximilians دانشگاه گروه بیماری های عفونی و طب گرمسیری به مطالعه H. I. V. و ایدز است.

SARS-CoV-2 است که به وضوح متفاوت است. اما آن همچنین برگزاری نمایشگاه ویژگی های غیر معمول. “این می تواند چندین اندام” Hoelscher گفت. “نه تنها مجاری تنفسی تحتانی. این تکرار می تواند در دستگاه تنفسی فوقانی می تواند به احتمال زیاد تکرار در ارگان های مختلف است.” دوره بیماری در این زمان است که آن باقی می ماند در بدن طولانی است و در برخی موارد تیم خود را یافت پاسخ ایمنی توسعه نیست تا زمانی که نزدیک به دو ماه پس از عفونت است. “کاملا تعجب آور یا ترسناک” Hoelscher گفت: “این است که ممکن است واقعا برخی از این دلیل به این باور است که شما نمی توانید به پاک کردن آن از بدن خود را.”

نه چندان دور از Hoelscher دفتر L. M. U. حال راه اندازی یک تست چادر در نزدیکی درختان صنوبر از Leopoldstrasse یک امر بلوار که اجرا می شود از طریق شهر. آزمون افراد که ترجیح داده اند به خون کشیده شده و خارج از خانه خود را می تواند به اینجا می آیند به جای. خارج از چادر ورودی من با مایکل Pritsch یک جوان عفونی-بیماری, دکتر, که با این نسخهها کار در Hoelscher آزمایشگاه. Pritsch است کمک به اجرای این مطالعه اما او آمده بود به چادر برای آزمایش خود را. در اواخر ماه آوریل دانشجويان به او آموزش دیده بود به دنبال الگوریتم و به پایان رسید تا در درب جلو. “من خانه من بود قلعه” Pritsch به من گفت. “هنگامی که من به خانه آمد و پس از شانزده ساعت کار من تا به حال من پنج دقیقه از وقت آزاد است.” و سپس آنها رنگ خود را بل. “حتی در خانه من بدون این coronavirus چیز” او گفت:. دو دانش آموز در اسکراب و ماسک استقبال او به چادر و به او پیشنهاد یک ماسک جدید. او امضا فرم رضایت نامه را که او می خواهم کمک ارسال و سپس تحت فشار قرار دادند تا آستین خود را به عنوان یکی از دانش آموزان منگوله دار لاستیک تورنیکه در اطراف بازو. Pritsch پیشنهاد wryly که او احتمالا بررسی خود را داده است. (“نوشتن نیست که!” او گفت:.)

در داخل یک تست چادر محافظ عینک رفتن به یک کیسه پس از استفاده.
Andreas وایزر مطالعه سر virologist در آزمایشگاه خود را در L. M. U.

نمونه خون تحویل داده شده به آزمایشگاه که Andreas وایزر مطالعه سر virologist راه اندازی در اواخر ماه مارس است. وقتی که من ملاقات وایزر در اولین اتاق از آزمایشگاه شلوغ با دو بزرگ و عمیق فریزر یک یخچال بزرگ و ایمنی زیستی در دولت او برگزار شد از یک ویال برای من برای دیدن. مواد جدا کرده و به پایین تیره مایل به قرمز “متراکم بخشی” که حاوی مواد سلولی و بالا متعفن زرد “مایع” بخش حاوی بالقوه آنتی بادی. در اتاق مجاور بودند دو آنتی بادی-ماشین آلات تست یک تولید شده توسط روشه که شبیه یک غول دستگاه فتوکپی و دیگری توسط Euroimmun که بیشتر شبیه یک حجیم پلاستیکی پرینتر. روشه و Euroimmun آزمون بررسی های مختلف پاسخ ایمنی بدن به ویروس به طوری که آنها می توانید یک نوع از “مقطعی” بررسی برای اصلاح برخی از آماری هنوز عدم اطمینان ذاتی در تست آنتی بادی; با دو برابر کردن وایزر می شود یک نتیجه دقیق تر. “مخلوط کردن آزمون است که باید هدف های مختلف پروتئین بر روی ویروس به شما می دهد برتر اطلاعات” او به من گفت. “ما را به بهترین از هر دو جهان است.”

به صورت محلی اجرا آنتی بادی مطالعات coördinated توسط رابرت کخ موسسه همتای آلمانی به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در حال انجام در سراسر آلمان در یک تلاش هماهنگ برای ساخت بیش از همه عکس از این بیماری در کشور است. Hoelscher بخش یکی از بهترین منابع در یکی از ثروتمندترین مناطق در آلمان است. آن را خام این کشور در COVID-19 موارد در ژانویه و تولید به طور گسترده ای در مطالعات ذکر شده در بدون علامت انتقال در اروپا است. از آن پس Hoelscher بخش را به خود مشغول کرده, پیگیری, ثبت, مشاهده و کمیت این بیماری کمک دولت آلمان در تلاش به در یک بار مطالعه و شامل SARS-CoV-2. “ما احساس می کنیم که وجود دارد تعداد زیادی از سوالات است که تنها پس از” اولیه شیوع Hoelscher به من گفت: آیا آنتی بادی ایمنی? اگر پس برای چه مدت ؟ می توانید کسانی که آلوده شده اند تبدیل به reinfected?

آلمان اولین COVID-19 خوشه ظهور فقط در خارج مونیخ در صبح روز دوشنبه, ژانویه 27th. C. E. O. از Webasto خودرو-تولید کننده قطعات دریافت یک ایمیل از یک مدیر در شانگهای: یک کارمند که تا به حال بازدید مونیخ دفتر هفته گذشته تا به حال تبدیل شدن به تب طول پرواز بازگشت به چین و آزمایش مثبت پس از فرود. یک کارمند که می خواهم در کنار او نشسته در طی یک سخنرانی به حال احساس بیمار بیش از آخر هفته و رفت به Hoelscher آزمایشگاه به آزمایش می شود. در ساعت او نتیجه: مثبت برای SARS-CoV-2. به عنوان به زودی به عنوان Webasto را C. E. O. یافت روز دوشنبه بعد از ظهر او به نام های محلی-مقامات بهداشتی در باواریا بهداشت و ایمنی مواد غذایی قدرت. “این کمی شانس برای آلمان است که اولین مورد در بایرن” مرل Böhmer, متخصص اپیدمیولوژی که با این نسخهها کار بر روی هفت نفر نیروی کار در بایرن دفتر به من گفت.

با توجه به Böhmer, باواریا با سیزده میلیون نفر جمعیت است که تنها دولت فدرال در آلمان با چنین سریع-پاسخ نیروی کار; آن را در محل قرار داده شد در سال 2014 طی اپیدمی ابولا. دو روز پس از این کشور خود را تایید اولین مورد از COVID-19, Böhmer تیم فرستاده شده به یک گروه از پزشکان به Webasto به سواب کارکنان—پانزده بیشتر تست مثبت است. هر در معرض خطر تماس با این شرکت که به پایان رسید تا بیش از دو صد نفر قرار داده شد به یک سخت دو هفته قرنطینه. “ما قادر به مهار این شیوع” Böhmer به من گفت. “و اعطا آلمان, من فکر می کنم دو تا سه هفته زمان برای آماده سازی.” مونیخ نمی تواند به مستند تا حدود دو ماه بعد. در آن زمان ساکنان تا به حال دیده می شود این ویروس بالقوه در شمال ایتالیا در حدود یک صد مایل دور. آنها به راحتی متقاعد به ماندن در خانه.

یک سد حفاظتی برای شام در یک باواریا رستوران.
اجتماعی-فاصله نشانگر در یک پیاده رو در مونیخ.

آلمان مانند آمریکا و یک مرکز جهانی سفر و تامین خطوط به صورت خودکار آن-تولید و صنعت در حال نزدیک متصل به چین است. آن را نیز یک سیستم فدرال طراحی شده در دوران پس از جنگ برای جلوگیری از تمرکز قدرت در برلین. زمانی که من در ابتدا از طریق پست الکترونیکی رابرت کخ موسسه اطلاعات در مورد چگونگی تماس با ردیابی کار کرده بود در مونیخ, آنها به من اشاره به بخش محلی. “RKI پشتیبانی از محلی مقامات بهداشتی که در آن خواسته شده است که” یک R. K. I. هرزه به من نوشت: “اما محلی مقامات بهداشتی همیشه آنهایی که در اینجا.” با بزرگترین صنعت داروسازی در اروپا (و پزشکی, تکنولوژی, صنعت دوم تنها به ایالات متحده) آلمان توسعه یافته بود اولین آزمایش تشخیصی در اواسط ژانویه و مقیاس به یک قوی تست زیرساخت تا پایان مارس. اما وقتی که می آید به مهار تست است تنها به عنوان خوب به عنوان توانایی برای پیگیری سریع ردیابی اقدامات است. این روش موفق شد در ژاپن, مثلا, که در آن تیم های تماس-ردیابی “خوشه busters” موفق شده است یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در جهان بدون توسل به اژدهایی محدودیت. “این بسیار مهم است در چنین شرایطی به صحبت کردن با دیگر کارشناسان به تبادل اطلاعات به سرعت و به عقاید دیگر” Böhmer به من گفت. “شما باید در سطح جهان گسترش بیماری است که شناخته نشده بود تا دسامبر سال گذشته است. شما باید به فکر باز و کارشناسان و ترکیب تمام تخصص.”

گمانه زنی های زیادی در مورد عوامل پشت در آلمان نسبتا پایین مرگ و میر است با اشاره به عمومی بالا-هزینه های بهداشت و درمان. به عنوان یک اخیر دویچه بانک گزارش مشاهده شده در بسیاری از موارد زمینه ای و شرایط از پیش موجود است که در جای دیگر باید منجر به نتایج بد با COVID-19 اغلب زود تشخیص داده و به خوبی درمان در آلمان. اما قوی دسترسی به مراقبت های بهداشتی نمی تواند به طور کامل حساب برای چه کمی از این کشور I. C. U.-ظرفیت تخت در پایان ثابت لازم است. ولفگانگ Greiner بهداشت و درمان-مراقبت از اقتصاددان در دانشگاه بیلفلد به من گفت: “این نه آنقدر که ما مراقبت به طوری که بسیاری از بیماران به دلیل, در پایان روز, ما تا به حال بسیاری از ما به عنوان انتظار می رود.”

دولت تلاش گسترده برای تشویق افراد بیمار به اولین تماس اولیه خود را-پزشکان مراقبت و جلوگیری از سربار بيمارستان. یکی از دوستان که مشغول به کار در بخش مراقبت های واحد در برلین بیمارستان به من گفت که به دلیل تسهیلات باقی مانده نیز زیر ظرفیت خود پزشکان قادر به صرف چند ساعت در هر روز به دقت پیگیری و کالیبراسیون دستگاه تنفسی درمان هر بیمار منحصر به فرد. تعدادی از شهرهای آلمان آمد تا با دیگر نوآورانه مداخلات—یک برنامه در هایدلبرگ که معروف شد به عنوان تاج تاکسی فرستاده تیم از پزشکان به بازدید از بیماران در خانه های خود نظارت پیش از پنومونی و درمان آنها با اکسیژن برای جلوگیری از نیاز به بستری شدن در بیمارستان. این همه کوچک محلی تلاش. اما با یک بیماری است که بسیار موضعی است آنها به مبلغ یک ابزار موثر برای نگه داشتن در آلمان: مرگ و میر و زیر آن از برخی از کشورهای همسایه. بسیاری از کارشناسان صحبت کردم با این باورند که اوایل مهار تلاش در مونیخ و سایر شهرهای آلمان اجازه به ماندن در مقابل این ویروس را گسترش به جای داشتن به بازی گرفتن. مستند آمد و در لحظه مناسب است.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان که دارای مدرک دکتری در کوانتوم شیمی ستایش شده است, هر دو در داخل و خارج از آلمان برای او متمرکز غیر سیاسی داده محور مدیریت بیماری همه گیر. حتی به عنوان رهبران منطقه ای در سراسر آلمان bickered بیش از خاموش کردن روش با برخی از آنها رقابت برای توجه ملی در انتخابات آینده مرکل برگزار می شود به طور موثر آنها را در خط. او همچنین خواست سخت مقررات به عنوان کشور به تدریج بازگشایی شد که آن را شروع به انجام تنها زمانی که عفونت های کمتر از هفت صد و پنجاه به طور متوسط در هر روز: تمام مسافران در پروازهای ورود به آلمان باید با پر کردن یک فرم بیان کرد که صندلی آنها را اشغال کردند و که در آن آنها خواهد ماند; رستوران در برلین است که باید نقل مکان کرد و بسیاری از ناهار خوری خارج شده اند به شدت تشویق به خراب کردن نام و شماره تلفن از تمام کاربران و توجه داشته باشید که در آن هر یک از آنها نشسته است. اگر بیش از پنجاه نفر از هر صد هزار آزمون نتایج در یک منطقه دوباره مثبت موضعی “ترمز اضطراری” را دوباره اعمال محدودیت های اجتماعی که در حال حاضر اتفاق افتاده در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور که در آن شیوع ارسال هفت هزار کارگر در یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد به قرنطینه. (دولت عالی اداری دادگاه برش تمدید دوره قرنطینه در پاسخ به قانونی اعتراض.) یک ویدیو از مرکل stoically توضیح “R-جز” ویروسی رفت.

مردم رفتن در مورد کسب و کار خود را در مرکز شهر مونیخ در اواخر ماه مه.

مرکل عملکرد به سختی بهانه کاستی در جای دیگر. “وجود دارد یک کل روایت از” امریکا هرگز نمی تواند این کار را به خاطر ما خیلی مستقل فکر,’ ” Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه به من گفت. “و من مانند” من می دانم که بسیاری از آلمانی ها—آنها بسیار مستقل فکر.’ “لورا Olbrich, دیگر, دکتر, در Hoelscher تیم است و در اصل از دویسبورگ مبارزه post-شهر صنعتی در شمال آلمان. او این باورند که دانشمندان ضربه زدن بر روی درب نمی خواهد کار به راحتی وجود دارد به خصوص اگر آنها همراه بودند توسط افسران پلیس. حتی در مونیخ, احتیاطی مراقب باشید به خود گرفته اند و ایجاد اعتماد عمومی: پس از اولیه دست کشیدن اعضای تیم توضیح داد که آنها چه کسانی بودند و چه آنها انجام می شود. ساکنان لازم نیست که بلافاصله موافقت خود را با شرکت به عنوان یک تیم جداگانه ای خواهد بازگشت به اولین نمونه خون. این مطالعه همچنین جذب مقدار زیادی از توجه مطبوعات بنابراین ساکنان اغلب در حال حاضر در مورد آن را می دانستند. “وجود دارد یک زن که در واقع فریاد زد:” من امیدوار بودم به طوری که شما می آیند به من!’ “Olbrich به من گفت. “”این واقعا خنده دار است مانند برنده شدن در قرعه کشی.’ “

مطالعه در مونیخ, در میان چیزهای دیگر, آزمایش ژنتیک نشانه آن است که ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا برخی از افراد بسیار بیمار از COVID-19 و دیگران فقط یک بیماری خفیف ، (در حال حاضر دانشمندان دریافته اند که شواهدی وجود دارد که برخی از انواع خون ممکن است نقش بازی کند.) “ما می بینیم که وجود دارد ارتباط بین این که آیا شما علائم و سطح خود را از بادی” Hoelscher گفت. “اگر مردم COVID—بسیار خفیف و بدون علامت و یا هر آنچه که برخی از آنها به نظر می رسد که آنتی بادی کمتر از کسانی که به شدت بیمار است.” بسیاری از مردم که می خواهم به این ویروس اما تنها یک مورد خفیف به عبارت دیگر به نظر می رسد به یک قابل ضعیف پاسخ ایمنی است. تا کنون هیچ کس نمی تواند می گویند دقیقا همان چیزی است که به معنای. اما در هر صورت آنتی بادی به نظر می رسد نه به گذشته که نشان می دهد یک دوم عفونت می تواند امکان پذیر است. “این یک نشانه بد برای یک واکسن” Hoelscher به من گفت.

حداقل به ارائه حفاظت مستمر یک تلقيح که متکی بر پاسخ آنتی بادی امر باید به طور معمول readministered شاید هر دو سال یا بیشتر. این پاسخ ايمنی سلولی به COVIDبه اصطلاح—طبیعی-قاتل سلول که می تواند به کاهش شدت بیماری دوره طول می کشد اما به نظر نمی رسد برای حفاظت در برابر عفونت است. در نهایت موثر واکسن Hoelscher فکر می کند ممکن است سعی کنید به ترکیب هر دو پاسخ ایمنی بدن. “به نتیجه مطلوب خواهد بود که ما چیزی است که محافظ” Hoelscher گفت. “اما بسیاری از محققان بر این باور نیست که ما را استریل ایمنی. بنابراین داشتن ایمنی است که مانع از یک مورد شدید بیماری است که در حال حاضر چیزی کاملا خوب است.”

روز بعد از من بازدید Hoelscher آزمایشگاه آشنا شدم یاکوب رایش و لارا اشنایدر در یک خیابان خلوت اندود شده با باریکه باریکه نرده های چوبی و با دقت زاویه دار هجز. این بود که در آن چند هفته زودتر ایزابل Klugherz به اتمام بود او تصادفی پیاده روی و زخم در دوست خود را درب. رایش و اشنایدر هر دو در سبز scrubs و قطرات-فیلتر ماسک, انجام, زیادی, زرد, بن پلاستیکی و یک صندلی تاشو. در entryway از ساختمان یکی از شرکت کنندگان پیشنهاد کرد که از آنجا که آب و هوا خوب بود و آنها در حیاط پشت. فضای باز را کاهش می دهد هر گونه خطرات غیر ضروری.

این پروتکل برای بازدید از صفحه اصلی است, جای تعجب نیست سخت است. اولویت این است که برای جلوگیری از محققان از آوردن هر چیزی و یا هر چیزی را گرفتن. آنها دستور به لمس هر چیزی. یک پژوهشگر با صدای بلند می خواند تمام اطلاعات مورد نیاز به رضایت در حالی که دیگر می کشد و در یک شب و دستکش. پس از آن شرکت کنندگان باید امضا کردن دستکشهایش ریخته محقق بازیابی مقالات و ورقه آنها را به یک آستین پلاستیک برگزار شد با غیر دستکش محقق. دستکشهایش ریخته محقق مجموعه تا صندلی تاشو گذارد و از یک محافظ ورق در بالا از بهترین سطح در دسترس است.

برخی از تجهیزات پزشکی استفاده می شود که در خانه بازدیدکننده داشته است.مانوئل Nieberle

مستاجران چهار گراد دانش آموزان تا به حال یک میز پیک نیک ذخیره شده در ریخته پشت ساختمان آنها گشوده و آن را در وسط حیاط. اتحادیه اروپا پرچم آویخته شد در سراسر پشت درب پنهان پشته از کتاب ها و خالی کردن بطری های آبجو در داخل. در کنار درب دو فرزند منعکس در ترامپلاین به عنوان آنها به تماشای این صحنه اتفاق می افتند در همسایگان خود ، رایش درج یک سرسوزن به کلاه بردار از اول موضوع آرنج و سپس با یک خراش انگشت. (این تیم امیدوار است که شرکت کنندگان خواهد شد در نهایت قادر به خود را جمع آوری نمونه با یک خراش انگشت در صفحه اصلی.) احساس کمی گیج و منگ یکی از دانش آموزان نامزد کارشناسی ارشد در فیزیک دراز در پشت او زانو در هوا در سایه در طرف دیگر از روی نیمکت.

من از مطالعه جدیدترین کنندگان چه واکنش آنها شده بود به نقاب دانشجویان پزشکی در درب خود را; آنها شانه ای بالا انداخت nonchalantly. آن را هیجان انگیز بود به بخشی از این جامعه عظیم تلاش آنها گفت و آن را نیز یک نوع از خدمات مدنی تحویل راست به خانه خود را. رایش و اشنایدر به من گفت که آنها اغلب نزدیک در حالی که راه رفتن را از طریق مونیخ توسط افرادی که مایل به شامل در مطالعه است. هر یک از آنها تا به حال احساس بیشتر یا کمتر شبیه حس شور و شوق. در اوایل این بیماری همه گیر پاسخ هر دو آنها را هر چند هنوز معتبر و پزشکان داوطلب شده بودند به کار در بیمارستان. در پایان آنها مورد نیاز است. اما سفر از طریق شهر بازدید مردم در خانه های خود جمع آوری داده ها در الگوهای بیماری شده بود که آنها را یکی دیگر از راه برای کمک. “در این وضعیت شما نمی توانید گوش خود را بسته” اشنایدر گفت. “این عجیب و غریب برای دیدن تاریخچه اتفاق می افتد.”


راهنمای Coronavirus

  • Coronavirus واکسن است در مسیر به سریع ترین تا کنون توسعه یافته است.
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • توصیه هایی برای حفظ اجتماعی فاصله سلماس بازگشایی از معاشرت و استفاده از حمام به پوشیدن ماسک.
  • چرا از راه دور کار بسیار سخت و چگونه می توان آن را ثابت شده است.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme