چگونه یک شبکه کاملا میخ های مجازی خود جوایز نشان می دهد

برای هر عملکرد وجود دارد یک بخش اختصاص داده شده به تشویق بینندگان به استفاده از صدای خود را یک هنرمند با استفاده از سخنرانی برای ارائه یک تماس به عمل است.شرط جوایز 2020 / گتی

شب گذشته شرط جوایز ساخته شده آن را بلافاصله روشن با اولین اجرای خود را که آن را نمی خواهد به طور منظم جوایز نشان می دهد—و نه فقط به دلیل آن را به حال برای قرار دادن با هم از راه دور. به جای باز کردن با نامزد ستاره debuting یک آهنگ جدید یا داشتن آن میزبان کمدین آماندا Seales لگد همه چیز با یک مونولوگ سه ساعت مراسم آغاز شد و با 12 سال خواننده انجیل Keedron برایانت بستن کمربند خود را ویروسی تصنیف “من فقط می خواهم به زندگی می کنند.” هنگامی که او به پایان رسید آواز تصاویری از تظاهرات اخیر علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند آب گرفتگی روی صفحه نمایش و رپرهای Nas Rapsody, YG و فکر پیوست و دشمن خود را به انجام محرک 1989 سرود “مبارزه قدرت است.” زمانی که آهنگ به پایان رسید جوایز نشان می دهد احساس می کردم که راه را اشتباه توصیف شب. در این سال تولید شد تیز با هدف televise انقلاب است.

این در حال حاضر یک high-stakes سال به شرط جوایز. سالانه جشن تجلیل سیاه هنرمندان در سرگرمی های مورد نیاز علامت گذاری نقاط عطف مختلف در سال 2020: شبکه 40th anniversary, جوایز نشان می دهد در 20 و ارائه را simulcasting در اولین پخش از شبکه CBS است که کمک خواهد کرد که آن رسیدن به وسیع ترین مخاطبان است. تولید برنامه ریزی شده بود همه ستاره نکردم باش بزرگداشت مناسبت ها.

چیزهایی بدیهی است که تغییر در ماه های منتهی به این مراسم به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور به لغو اجراهای زنده و کشتار جورج فلوید برانگیخته شد. نشان می دهد تهیه کننده اجرایی کانی اورلاندو به من گفت که این تیم در پشت این جوایز نشان می دهد تصمیم گرفته بود توسط مارس به تلاش کاملا مجازی نشان می دهد اما وقتی تظاهرات شروع شد و این قابل درک است که این مراسم تا به حال به آن را به هوا. “این خواهد بود ما بزرگترین نشان می دهد تا کنون” او به من گفت که بیش از زوم “نه به خاطر سالگرد اما به دلیل چه خبر است.”

Keedron برایانت انجام شده در virtual مراسم است. (شرط جوایز 2020 / گتی ایماژ)

بنابراین در هفته قبل از اینکه شب گذشته را نشان می دهد به جای نظارت بر کارکنان صدها نفر به مونتاژ داخل مایکروسافت تئاتر در لس آنجلس, اورلاندو بود حضور 20-به-30-فرد زوم جلسات بارور شدن و پولیش ایده هایی برای هنرمندان اجرای برنامه ریزی تدارکات برای شاخه های به طوری که آنها به دنبال سلامت و دستورالعمل های ایمنی و نگه داشتن در تماس با COVID-19 نیروی کار برای, شرط پدر و مادر شرکت ViacomCBS. هنرمندان تا به حال به ثبت عملکرد خود را با تیم های خود را به جای کار با معمول 50-به-60-عضو خدمه ارائه شده نشان می دهد شرکت های تولید. هنگامی که ما صحبت در چهار روز قبل از پخش اورلاندو اشاره کرد که او می خواهم به طور معمول در تئاتر در حال حاضر نگه داشتن چشم در تمرینات; در عوض, او نظارت postproduction در چه نوازندگان را مشاهده کنید. “آن را به چالش کشیده بود و من قصد ندارم به تظاهر آن نیست, اما آن را به چالش کشیدن در یک راه خوب,” او گفت:. “این یک تحول … هدف ما این بود که فقط برای تنظیم و ایجاد یک نشان می دهد که در آن اگر شما در حال تماشای آن شما هنوز هم همان احساس است.”

شرط جوایز در نتیجه تا به حال یک مشکل تعادل برای رسیدن به: آن را به حال برای سرگرمی و جشن بزرگترین ستاره در سیاه و سفید و فرهنگ از راه دور در حالی که همچنین با تأمل در این حساب با نژادپرستی و نابرابری اتفاق می افتد در سراسر کشور و در سراسر جهان است.

نشان می دهد نیست خودداری از سیاسی و اجتماعی تفسیر در گذشته اما تهیه کننده اجرایی Jeannae Rouzan-خاک رس اعتراف کرد که تن-ناشنوایی شده اند می تواند یک خطر بالقوه است. هنوز هم او نبود عصبی در مورد آنچه هنرمندان را برای اجرای برنامه های خود بسیاری از درخواست به ترکیب اجتماعی-عدالت پیام به مجموعه خود را ، “ما همیشه در بر داشت یک راه برای ادامه به جشن فرهنگ ما و همچنین مطمئن شوید که در وسط اجرای برنامه است که سرگرم کننده و جشن ما به شما یادآوری از چیزهایی که در درون جامعه ما است که ما نیاز به آگاه باشید که ما نیاز به مطمئن شوید که مردم را به طور جدی” او به من گفت که بیش از این گوشی قبل از پخش. “شما در حال رفتن به دیدن یک بازی سرگرم کننده عملکرد از مگان تو Stallion, اما شما همچنین خواهید به یادآوری شود که این یک انتخابات سال که از آن زمان به رای بدهند.”

در واقع برای هر عملکرد وجود دارد یک بخش اختصاص داده شده به تشویق بینندگان به استفاده از صدای خود را مجری ارشاد مخاطبان به عمل و یا یک هنرمند با استفاده از سخنرانی برای ارائه یک تماس به عمل است. “ما باید به رای مثل زندگی ما بر روی آن بستگی دارد” Beyoncé گفت: پس از پذیرش جایزه بشردوستانه. “از آنجا که آن را ندارد.”

تولید کنندگان نیز تبدیل شدن به آشنا با مرور “مجازی” نمایش فضای پس از کنار هم قرار دادن “صرفه جویی در ما Selves” ویژه که بودجه مطرح شده برای جوامع از رنگ تحت تاثیر این بیماری همه گیر. سپس آنها می خواهم خوب است با هنرمندان ارائه هر چه آنها آمد تا با از اتاق نشیمن خود را “از آنجا که هیچ کس تا به حال دیده می شود هر چیزی شبیه به آن” Rouzan-خاک رس گفت. جوایز هر چند آنها نگاه به این رویداد کمتر از یک نگاه اجمالی در داخل ستاره زندگی می کند و بیشتر از یک شیرجه به خود ذهن خلاق: “ما به آنها گفت: ‘فکر می کنم این به عنوان یک فرصت برای شما برای انجام تمام آن چیزهایی که شما می خواستم برای انجام روی صحنه است که در این مرحله محدوده شما به,’,” او توضیح داد. “ما می خواهیم آن را به احساس زندگی می کنند و ما نمی خواهیم آن را به احساس می کنم مثل یک موسیقی تصویری. هیچ کس می خواهد برای اتصال به یک نمایش کامل از ویدیو های از موسیقی.”

در حالی که برخی از هنرمندان مانند تابستان واکر و آشر متکی نورپردازی دراماتیک و مرحله بندی به بخش خود را زندگی می کنند احساس می کنید دیگران در زمان استفاده از فیلمسازی جادوگری و ارزش تولید بالا: مگان تو کیک گوشت گاو را به صحرا-مجموعه Mad Maxالهام گرفته از قانون مثلا نمی توانست انجام همان راه را داخل یک سالن و چوپان X هلی عملکرد با نتیجه بصری-اثرات ترفند که بوده ام سخت به انجام فیزیکی مرحله. “این یک نوع متفاوت از نگرانی … هنگامی که شما تولید نشان می دهد این راه آن را به شما طول می کشد یک دقیقه برای دریافت وجود دارد” اورلاندو گفت. “شما در حال دیدن نیست [چه در حال انجام] شما در حال دادن بسیاری از جلسات شما با دادن مقدار زیادی از دستورالعمل شما در حال دیدن برخی از مسائل برخی از قطعات.” اما بعد از آن دوباره او کنایه آمیز “من همیشه عصبی تا زمانی که نشان می دهد انجام شده است.”

مشخصات فنی زبان, نمایش زد یکپارچه. مطمئن Seales های صوتی در زمان های صدا مانند او می خواهم ثبت شده زیر آب, و بله, برخی از مجریان تصمیم به فیلم در مقابل بیشتر زیبا جالب پس زمینه از دیگران—نائومی کمپبل از دست رفته باید این یادداشت در مورد نگه داشتن دوربین افقی. اما هر عملکرد حتی با لحاظ اجتماعی فاصله اعضای گروه و ماسک-پوشیدن پشتیبان رقصنده وارد گردد دقت ساخت نشان می دهد احساس منسجم.

این کمک کرد که تقریبا هر هنرمند در سراسر ژانرهای مختلف تحویل یک پیام مستقیم در مورد سیاه و تجربه در این لحظه: رپر DaBaby شروع با یک اجرا یا نمایش مجدد جورج فلوید مرگ بر روی زمین با یک افسر پلیس را به زانو در گردن او. جنیفر هادسون اجتناب تصاویری به جای امید بستن برای یک تفسیر روح بارها تحت پوشش نینا سیمون کلاسیک “جوان با استعداد و سیاه و سفید.” Alicia Keys انجام R&B آهنگ “بهترین راه مردن” ادای احترام به قربانیان از پلیس با قتل به پایان رسید و مجموعه خود را با زانو زدن در مرکز شهر لس آنجلس خیابان تحت پوشش خود را با نام.

کلمات سیاه زندگی مهم به نظر می رسد در طول شب: در هنرمندان پیراهن در پس زمینه و در یک نقطه در پشت Seales که می خواهم فیلم برداری از بخش در مقابل یک صفحه نمایش سبز در اتاق نشیمن خود را. اگر خطوط بین موسیقی و اجرای زنده زخم تاری پیام نشان می دهد آفرین روشن بود: سیاه و سفید هنرمندان باید جشن گرفته شود نه تنها برای موفقیت خود را, اما همچنین برای نقش آنها به عنوان مفسران اجتماعی تغییر دهید.

هنوز “این نشان می دهد که, جشن, خط پایین” Rouzan-خاک رس به من گفت. “ما در حال جشن که همه چیز عالی و فوق العاده بودن و در مورد به اشتراک گذاری فرهنگ ما با بقیه جهان است.” برای هر چیز دیگری که آیا یادآوری برای رای دادن و یا تماس به اقدام او گفت: “وجود یک خط خوب و تعادل”—تعادل است که نشان می دهد را اجرا می دانستم که چگونه به اعتصاب.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.