چگونه بیماری های همه گیر تاریخ تغییر

microscope image of 2019nCoV.
شیوع مانند شیوع کروناویروس یک آینه برای بشریت بازتاب اخلاقی روابط است که مردم را به سمت یکی دیگر مورخ Frank M. اسنودن می گوید.منبع عکس از موسسه ملی بهداشت / نیویورک تایمز / Redux

در کتاب جدید خود “شیوع و جامعه: از” مرگ سیاه “تا به امروز” Frank M. اسنودن یک استاد بازنشسته تاریخ و تاریخ پزشکی در دانشگاه ییل, بررسی راه های که در آن شیوع بیماری باید به شکل سیاست خرد و انقلاب و تثبیت نژادی و تبعیض اقتصادی. شیوع نیز تغییر جوامع آنها از طریق تاثیر روابط شخصی کار هنرمندان و روشنفکران و انسان ساخته شده و محیط طبیعی. عظیم در دامنه کشش در سراسر قرن ها و قاره ها, اسنودن حساب به دنبال توضیح بیش از حد, راه های که در آن ساختارهای اجتماعی اجازه داده اند بیماری به شکوفا. “بیماری های همه گیر نیست رویدادهای تصادفی که پریشان جوامع capriciously و بدون هشدار” او می نویسد. “در مقابل هر جامعه تولید خاص خود را دارد. معمولا ، آنها را به مطالعه این است که درک است که جامعه و ساختار آن استاندارد زندگی و سیاسی خود را اولویت است.”

من صحبت با تلفن با اسنودن روز جمعه گذشته به عنوان گزارش در گسترش COVID-19 چهار بازارهای سراسر جهان و دولت های درگیر در درجات مختلفی از آمادگی برای حتی بدتر آمده است. در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح ما در مورد سیاست محدود کردن سفر در طول شیوع چگونه غیر انسانی پاسخ به بیماری باید طرح میتوانست به دولت ها و راه هایی است که هنرمندان باید در برخورد با توده مرگ است.

من می خواهم برای شروع با یک سوال بزرگ است که: چه طور کلی عمده راه های که در آن همه گیر را به شکل مدرن ،

یکی از راه های نزدیک شدن به این است که به بررسی چگونگی علاقه مند شدم این موضوع که تحقق—من فکر می کنم دو یکی است. شیوع یک دسته از بیماری است که به نظر می رسد به نگه دارید تا آینه به انسان به عنوان به که ما واقعا هستند. که است که می گویند بدیهی است که آنها همه چیز را به انجام با ما, ارتباط با ما, مرگ, به مرگ به زندگی ما. آنها همچنین منعکس کننده روابط ما با محیط زیست—محیط زیست ساخته شده است که ما ایجاد و محیط زیست طبیعی است که پاسخ می دهد. آنها نشان می دهد که اخلاقی روابط است که ما باید نسبت به یکدیگر به عنوان مردم و ما شاهد این هستیم که امروز.

که یکی از پیام های بزرگ است که سازمان بهداشت جهانی نگه می دارد و بحث در مورد. بخش عمده ای از آمادگی برای رویارویی با این حوادث است که ما باید به عنوان انسان به درک که همه ما در این هم که چه تاثیر می گذارد یک فرد در هر نقطه بر هر کس همه جا که ما به همین دلیل به ناچار بخشی از یک گونه و ما نیاز به فکر می کنم در این راه به جای در مورد بخش از نژاد و قومیت و وضعيت اقتصادی و تمام بقیه از آن.

من تا به حال انجام برخی از مقدمات خواندن و فکر این موضوع بود که گاهی واقعا عمیق فلسفی و دینی و مسائل اخلاقی. و من فکر می کنم همه گیری را به شکل تاریخ در بخشی به دلیل آنها به رهبری انسان به ناچار به فکر می کنم در مورد آن ، شیوع طاعون به عنوان مثال مطرح شده کل سوال از رابطه انسان با خدا. چگونه می تواند از آن بود که یک رویداد از این نوع می تواند رخ دهد با یک حکیم دانا و عالم مطلق الوهیت? که اجازه می دهد کودکان به شکنجه در غم و اندوه, در شماره های گسترده? آن را به حال یک اثر در اقتصاد است. طاعون کشته و نیمی از جمعیت از تمام قاره ها و در نتیجه تا به حال یک اثر فوق العاده ای بر آمدن انقلاب صنعتی در برده داری و بردگی. شیوع همچنین به عنوان ما می بینیم در حال حاضر دارای اثرات فوق العاده ای اجتماعی و ثبات سیاسی. آنها تعیین کرده اید نتایج جنگ و آنها نیز به احتمال زیاد بخشی از شروع جنگ گاهی اوقات. بنابراین من فکر می کنم ما می توانیم می گویند که وجود دارد یک منطقه مهم زندگی انسان است که بیماری های همه گیر نشده عمیقا لمس.

شما در تلاش برای ایجاد یک نقطه در مورد چگونه راه ما به این چیزها است که اغلب یک تابع از ما نژادی یا قومی یا مذهبی انداز به جای ما به طور کلی بشریت است که واکنش نشان داده و منزلت انسان در برخی از راه است ؟ و یا به شما ساخت یک نقطه متفاوت?

من فکر می کنم من در تلاش بود برای دو امتیاز. من فکر می کنم علی زنجیره ای با این نسخهها کار در هر دو جهت. بیماری نمی پریشان جوامع تصادفی و پر هرج و مرج راه. آنها دستور حوادث به دلیل میکروب های انتخابی گسترش و پراکندن خود را به کاوش محیط زیست سوله که انسان ایجاد کرده اند. کسانی که سوله های بسیار نشان می دهد که ما—که آیا برای مثال در انقلاب صنعتی, ما در واقع مراقبت آنچه که اتفاق افتاده به کارگران و فقیر و بیماری که آسیب پذیر ترین مردم زندگی می کردند.

وبا و سل در جهان امروز حرکت در امتداد خطوط گسل ایجاد شده توسط فقر و نابرابری و راه است که در آن به عنوان یک مردم ما به نظر می رسد آماده به قبول آن است به نحوی درست و مناسب و یا حداقل اجتناب ناپذیر است. اما این هم درست است که این راه است که ما پاسخ بسیار بستگی به ارزشها و تعهدات ما و احساس ما از اینکه بخشی از نژاد بشر و نه کوچکتر از واحد است. هنگامی که بروس Aylward که منجر W. H. O. ماموریت به چین آمد به ژنو در پایان آن شد و پرسید: یک سوال بسیار شبیه به یکی از شما را مطرح کرد و گفت که عمده چیزی که باید اتفاق می افتد اگر ما آماده می شود در حال حاضر و در آینده وجود دارد باید کاملا تغییر اساسی در ذهن ما مجموعه. ما باید به فکر می کنم که ما باید به کار با هم به عنوان یک گونه انسان به طور سازمان یافته برای مراقبت از یک دیگر به درک که سلامت آسیب پذیر ترین افراد در میان ما یک عامل تعیین کننده برای سلامت همه ما است و اگر ما آماده هستند برای انجام این کار, ما همیشه آماده برای مقابله با این چالش های ویرانگر به انسانیت ما.

که بسیار تلخ فکر می کردم اگر من ممکن است می گویند تا آنجا که من فکر می کنم بعید است ما در حال رفتن به تجربه ای که تغییر ذهن-مجموعه.

[می خندد] من نمی خواهم به نشان می دهد که من زیادی خوش در این زمینه اما من موافق آن چیزی است که باید اتفاق می افتد. نیز وجود دارد یک سمت تاریک به بشریت است و بخشی از منافع از این. چه انتخاب خواهد ما را ؟ چگونه خواهد شد و ما به زمانی که ما در مواجهه با این ؟ من فکر نمی کنم آن را از پیش تعیین شده و یک انسان اخلاقی درام است که در مقابل از ما.

این ایده از یک ارتباط بین ما چگونه پاسخ به این چیزها و شيوع آنها تقریبا کتاب مقدس.

من کاملا با آن موافقم. این واقعا یک موضوع وجود دارد که در آن سطح است که یک بخشی از ما حس اخلاقی ضروری است. من فکر می کنم که بخش عظیمی از تاریخ اپیدمی بیماری است.

قبل از این می شود بیش از حد تیره, اجازه دهید من از شما درخواست یک فندک سوال—

آره من متاسفم به چنین منافع. من اعتراض.

وجود دارد برخی از همه گیری که در آن واکنش نشان داده است چیزی الهام بخش در مورد بشریت ؟

من قطعا فکر می کنم که. من فکر می کنم زمانی که من گفت: آن را نشان می دهد یک آینه به خودمان آن را نشان نمی دهد فقط تاریک بشریت است. آن را نیز نشان می دهد قهرمانانه طرف. واقعا خوب است و پزشکان بدون مرز در بحران ابولا و راه های که در آن آنها قرار داده و زندگی خود و آینده خود را آگاهانه به طور مستقیم بر روی خط برای هیچ از خود علاقه ای ندارند و هیچ پاداش و اما صرفا به این دلیل که آنها متعهد به دفاع از زندگی و سلامت از ضعیف ترین مردم در جهان است. و پزشکان بدون مرز در حال انجام است که هر روز در بسیاری از نقاط جهان و از آنها حتی در حال حاضر در چین به مقابله با این.

من معتقدم که این چیزی است که همچنین بیرون آوردن بالاترین کیفیت. در واقع رمان نیز نوشته شده است در مورد این رویدادهای مهم. تاثیر آن بر ادبیات ما و فرهنگ ما. من فکر طاعون بزرگ رمان است که “نامزد” توسط رمان نویس ایتالیایی الساندرو Manzoni. او در مورد اسقف اعظم میلان کاردینال Borromeo که رفت به آفات خانه ها و مایل بود به غیر روحانی کردن زندگی خود را به نگاه پس از فقیرترین و بسیاری از ناخوشی مردم در گله خود را.

آنچه که مورد نظر رهبران جهان و یا رژیم پاسخ مثبت یا مثبت تغییرات سیاسی ناشی از یک بیماری همه گیر?

کاملا. من فکر کردن در مورد پایان chattel برده داری در دنیای جدید است. که و موفقیت هائیتی شورش و Toussaint Louverture مشخص شد بالاتر از همه با تب زرد. زمانی که ناپلئون فرستاده بزرگ ناوگان برای بازگرداندن برده داری در هائیتی به شورش موفق چون بردگان از آفریقا به حال ایمنی که اروپایی ها بودند که در ارتش ناپلئون ندارد. آن منجر به هائیتی استقلال. همچنین اگر کسی فکر می کند از آمریکا نقطه نظر این چیزی بود که منجر به ناپلئون تصمیم به کنار گذاشتن طرح فرانسه قدرت در دنیای جدید و در نتیجه به توافق با توماس جفرسون در سال 1803 به لوئیزیانا خرید که دو برابر اندازه, ایالات متحده است.

به آن تلنگر در اطراف چگونه اغلب وجود این بیماری رفته دست در دست با سرکوب سیاسی و یا استفاده شده است به عنوان بهانه ای برای سرکوب سیاسی?

من فکر می کنم آن بوده است نیز دیده می شود به عنوان بخشی از سرکوب سیاسی. من متقاعد هستم که در قرن نوزدهم بود, وحشتناک یک زمان نه تنها از شورش بلکه از سرکوب سیاسی. برای مثال کشتار مردم پس از انقلاب 1848 در فرانسه و در پاریس در خاص و یا پس از کمون پاریس. بخشی از دلیل که این طوری بود خشونت آمیز و خونین بود که افرادی که در فرمان تو را دیدم که این کار کلاس های خطرناک سیاسی, اما آنها نیز بسیار خطرناک پزشکی است. آنها تا به حال به احتمال بسیار از رها کردن حوادث در جامعه است. من فکر می کنم که واقعا بخشی از این استعاره از طبقات خطرناک و من فکر می کنم که منجر به گفتن این رفتار غیر انسانی از کشتار سال 1871 پس از کمون پاریس بوده است قرار دهید.

آنچه را که شما ساخته شده از چین در پاسخ به این زمان coronavirus?

که واقعا جالب سوال بپرسید و آن یکی که من فکر می کنم ما در حال رفتن به نیاز به فکر می کنم طولانی و سخت به دلیل آن است که تعدادی از جنبه های آن است که واقعا پیچیده است. اولین چیزی که قوی بازو روش های معرفی شده توسط چینی در ژانویه 23rd, زمانی که آنها معرفی کمربند sanitaire که عمده قرنطینه توسط cordoning با سربازان و پلیس در تمام مناطق جغرافیایی و جوامع است. در این مورد در ووهان شهر از برخی از یازده میلیون و سپس هوبئی استان است که تقریبا شصت میلیون نفر آنها تصمیم به تحمیل یک مستند.

که چیزی است که harkens به طاعون اقدامات بوده است و که بارها و بارها تکرار شده از جمله در بیماری همه گیر ابولا. مشکل با sanitaire کمربند است که این دست و پا چلفتی. این یک پتک. می رسد بیش از حد دیر شده و آن را تجزیه می کند که عنصر اساسی در بهداشت عمومی است که اطلاعات. که است که می گویند که تهدید با مستند مردم نمی coöperate با مقامات. مقامات بنابراین دیگر نمی دانم چه خبر است و مردم را به پرواز که گسترش این بیماری همه گیر. من بسیار مبهوت به ببینید که این واکنش دولت چین در ابتدا. آن را متفاوت از هنجارهای عمومی سلامت را توسعه داده اند که پس از طاعون سال که استرس مورد یافته های افراد و سپس ردیابی و جداسازی.

بنابراین من وحشت زده شد و انتظار بدترین. معلوم می شود من باور دارم که رژیم به آرامی شروع به تغییر مسیر است. یکی می بیند که, گذشت زمان, چینی بسیار سخت کوش در مورد جمع آوری سوابق, تلاش برای استنباط coöperation از جمعیت در یک معنا به ترمیم آسیب از اوایل روز. من فکر می کنم این یک داستان از بیش از یک پاسخ. این همه بد و نه خوب است.

من کاملا نمی به همراه پاسخ W. H. O. که در ستایش این عنوان فوق العاده بهداشت عمومی. که باعث می شود من ترس. این است که به می گویند که دیگر رژیم و کشورهای دیگر که در آن وجود دارد strongmen باید به اعمال مستندات به عنوان محاکمه شد با ابولا در غرب آفریقا جایی که آن کار نمی کند? که من وحشتزده. من فکر نمی کنم که این درس است. من فکر می کنم این رویکرد دقیق تری که احتمالا آن کار نمی کند به خوبی در چین و در واقع پینگ مایل به می گویند بر خلاف سازمان بهداشت جهانی به اندازه کافی عجیب است که اشتباهات وجود دارد که ساخته شد و آنها مجبور به تغییر مسیر و که آنها نیاز به یادگیری از این اشتباهات. من فکر می کنم که آنچه در چین قادر به انجام است.

جالب است چرا که پیش از شما بودند و گفت که سازمان بهداشت جهانی و یا حداقل اعضای آن با دعوت از مردم برای پیدا کردن انسانیت مشترک خود را, اما در همان زمان شما می گویید آنها نیز مایل به ستایش یک پاسخ بود که حداقل در ابتدا تا حدودی غیر انسانی است.

بله. من نه توجیه آن, اما من می گویند من می توانم آن را درک کنند چرا که این امر می تواند وحشتناک به بیگانه بزرگترین عضو مجمع بهداشت جهانی و به یک کشور بیگانه که در میان این بحران است. بنابراین من می تواند درک و چرا از آن اتفاق افتاده است. در همان زمان بوده است وجود دارد مقدار زیادی از استرس در مجموع صداقت تولید شواهد ارتباط داده ها بر اساس, واقعی, از روش های علمی برای سلامت عمومی است و نه آنچه که اتفاق افتاده است در مراحل اولیه چینی پاسخ. آن را به بازی می آیند بعد از آن.

برای حرکت به عقب در زمان کمی وجود دارد گسترده تم در چه هنرمندان در واکنش به شیوع?

من فکر می کنم یکی از چیزهایی که من آموخته ام در مورد شیوع این است که هر بیماری که من آن را ببینید این است که مانند یک فرد است. هر یک یک فرد و متفاوت از دیگر. آنها نه تنها قابل تعویض علل مرگ. آن بستگی به طبیعت هر فرد و چگونه جوامع و هنرمندان واکنش نشان می دهند به آنها. این بستگی دارد که چگونه بسیاری از مردم آنها را بکشند اگر آنها کشتن مردم در مشقت بار راه اگر آنها کشتن کودکان و جوانان و یا اگر آنها را ترک یتیم در پشت و یا اگر آنها آشنا بیماری و یا اگر آنها از خارج می آیند.

در مورد طاعون را برانگیخته مشکلات مرگ و مير و مرگ ناگهانی. هنرمندان در پاسخ به این, به خصوص در این قاره. در کشورهای کاتولیک اصلی محوری بود که این را به عنوان یک یادآوری است که این زندگی موقت و موقت. یکی می بیند توجه به تم ناگهانی از مرگ است که رقص خوفناککه در آن هر کس جاروب دور. البته استفاده از ساعت شنی, از, استخوان, از vanitatem. شما می دانید “غرور و نشاط همه غرور میگوید واعظ.” وجود این حس و احساس نیز یک عبادت برای طاعون پرستاران بودند که به طور گسترده ای به تصویر کشیده شده. یکی می توانید ببینید که این رفتن در سراسر اروپا—فرقه های مذهبی این تم از مرگ ناگهانی توبه و امور خود را و روح خود را در جهت قبل از طاعون ممکن است ناگهان شما را قطع. آن را به حال یک تحول اثر در پیکرنگاری از هنر اروپا.

شما می توانید این را ببینید و حتی به قرن بیستم با فوق العاده, فیلم های اینگمار برگمن “مهر هفتم” که در آن طاعون است یک استعاره برای چه برگمن در مورد نگران بود در سال 1957 است که جنگ هسته ای. یکی می توانید ببینید که آن را به تمام چیزهایی است که من صحبت کردن در مورد با توجه به طاعون از جمله رقص خوفناک که با این فیلم به پایان می رسد. شما می بینید نقاشی از گریم ماشین درو آمدن و آن را واقعا یک مثال از تداوم این هنری پاسخ به مرگ است.

دیگر بیماری های تحریک پاسخ متفاوت است. یکی می تواند بحث در مورد سل و چگونه از آن متفاوت بود و در دوره رمانتیک در قرن نوزدهم. که واقعا یکی از عجیب و غریب چون به نظر من سل یکی از وحشتناک ترین و دردناک ways to die, که در آن, در پایان, شما خوشگل و در عین حال از سوی دیگر, شما باید آن را ستایش با اپرا قهرمانان در مرحله ای که به عنوان زیبا. یا “کابین عمو تام” است که نه تنها در مورد برده داری. آن را نیز در مورد سل.

چرا سل جلال?

من می خواهم بگویم چیزی است که من امیدوارم که شما را به لبخند اما من می خواهم به قادر به شما یک پاسخ قطعی به آن است. انسان ها موجودات خنده دار نیست ، همه از چیزهایی که انجام می شود بسیار آسان به درک اما با توجه به طاعون آن را یک بیماری است که هر کس تحت تاثیر قرار. من فکر می کنم که مهم است. آن را پایان جهان نهایی حساب نهایی آخرالزمان. با سل از سوی دیگر مردم فکر می کردند چیزی که درست نیست. آنها فکر می کردند—و آموزه های پزشکی از اوایل قرن نوزدهم به آنها آموخت این است که آن را یک بیماری نخبگان از هنرمند زیبا از تصفیه شده و آن را ساخته و مردم را بسیار زیبا تر به طوری که مد سعی کردم به نوبه خود به tubercular موجودات است. شما ببینید تولوز-لوترک نقاشی خواندن-به دنبال زنی که با قرار دادن پودر برنج در چهره او به طوری که او را نگاه رنگ پریده مانند سل مردم است. Pre-Raphaelites در واقع ازدواج مدل های خود را که مبتلا به سل. ویکتور هوگو گفته شد توسط دوستان خود را که او تا به حال یک خطا به عنوان یک نویسنده که بود که او نبود tuberculous و بنابراین او نمی تواند به بزرگی یک نویسنده به عنوان او می شده اند در غیر این صورت.

وجود دارد یک آمریکایی متفکر و نویسنده در مورد فرهنگ, Arthur C. جاکوبسن که تا به حال این ایده که امریکا در پایان قرن نوزدهم به عنوان سل بود شروع به حالا که قرار بود به صورت یک بحران برای هنر علوم و فرهنگ آنجا را نمی شود از نوابغ دیگر راه وجود داشته است در زمان بیماری سل.

که شگفت انگیز است.

من یک داده در مورد علم, اما علوم گاهی اوقات باید یک undertow و این یکی از undertows از جوانه تئوری بیماری است. جوانه نظریه در واقع کمک به فقرا است. TB آن اصرار شد اکثریت نه یک بیماری و زیبا و با کلاس اما زشت کلاس بودند که کثیف و فقیر. وجود دارد, تفسیر کل تغییرات. اگر شما نگاه آندره ژید را “Immoralist” در اوایل قرن بیستم او توجه خود را مورد بیماری سل به عنوان شنیع ترین و نفرت انگیز ترین چیزی است که همیشه می تواند اتفاق می افتد. این ایده از یک بیماری است و برای همیشه ناپدید شد و سل است که هرگز دوباره.

اجازه دهید در اینجا به پایان: ما ممکن است با دیدن یک پاسخ به یک بیماری همه گیر است که ترکیبی از تراژدی و کمدی که ما دیدم چند روز پیش که در آن یک دسته از مقامات بهداشت کردم تا در کاخ سفید و تصمیم به ستایش رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و همچنین بحث در مورد آنچه اتفاق می افتد. آیا شما هر گونه سرگرم کننده داستان از تاریخ mad پادشاهان یا حاکمان دیوانه برخورد ضعیف و یا شاید tragicomically با شیوع?

بله. من مطمئن هستم که آن را دقیقا اما من فکر می کنم واکنش ناپلئون به این بیماری بودند که از بین بردن حکومت خود بودند غم انگیز و عجیب و غریب در یک, شوخی, نوع راه, که در آن او نیست و ارزش زندگی سربازان خود را. او در نتیجه قادر به بحث در مورد آمدن تب زرد در غرب هند به عنوان یک توهین شخصی.

من فکر می کنم که این چیزی است که ما ممکن است دوباره. آن چیزی که شاید شما می خندند. شاید تاریخ دیده می شود به عنوان بهترین کمدی در نگاه به گذشته نیست, اما من فکر می کنم آنچه مورد اتفاق می افتد این در سال آینده با توجه به خاص این بیماری در ایالات متحده در حال رفتن به سرگرم کننده در همه. به مقامات کاخ سفید گفت: “آه آن را چیزی بیش از سرماخوردگی, ما باید آن را تحت کنترل” هنگامی که آنها هیچ چیز تحت کنترل تا آنجا که من می توانید ببینید و آنها قرار دادن مردم در شارژ که باور نداشتند و حتی در علم است.

شیوع و solipsism دو چیز است که طبیعت انسان نمی تواند می کرد.

من با شما که یکی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesfruit party oynaKamagrabuy stripe accounteskort kızlar kadıköyinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelermoto kuryeBağlama büyüsü