چگونه بیماری های همه گیر انتقام ویران کردن و باز کردن ذهن

Black Death
اجتماعی و التهاب ناشی از مرگ سیاه کمک کرده و منجر به رنسانس.تصویر توسط بیانکا Bagnarelli

بزرگ بحران تمایل به ارمغان می آورد عمیق اجتماعی تغییر برای خوب یا بد. عواقب ناشی از جنگ اقتصادی و افسردگی شده اند عمیقا مورد مطالعه; عواقب ناشی از بیماری های همه گیر کمتر. در این بهار به منظور درک ما ممکن است در آینده من تصمیم گرفتم نگاهی به گذشته از طریق چشم از Gianna Pomata استاد بازنشسته در موسسه تاریخ پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز. هنگامی که ما برای اولین بار صحبت در اسکایپ, او بلافاصله نسبت COVID-19 به طاعون که زده اروپا در قرن چهاردهم—”نه در تعداد مرده اما از نظر دادن تا راه مردم فکر می کنم.” او رفت و در “مرگ سیاه واقعا نشانه پایان قرون وسطی و آغاز چیز دیگری است.” که چیز دیگری بود و رنسانس.

پس از بازنشستگی Pomata بازگشت به خانه خود در شهر شهر بولونیا. “شما می دانید بولونیا, راست?” او در این گفتگو برای اولین بار در مارس 27th. چند دهه پیش من بود بهترین مرد در عروسی وجود دارد. من به یاد می آورد غول کلیساها قرمز-سفال بام سنگ مرمر گردشگاهها تحت قوسی porticoes; شکوه شهر پرتاب شده کم, کهربا-رنگی پر از دانش آموزان و سرکش ساله. در طول قرون وسطی بولونیا شد و به بیش از صد برج آسمان خراش دوران خود را که در خدمت به عنوان showplaces از ثروت و جاه طلبی برای قدرتمند الیگارشی. دو نفر از آنهایی که باقی مانده اند تبدیل به نمادهای بولونیا: یک کمی از واژه plumb دیگر به عنوان cockeyed به عنوان پسر عموی خود در پیزا. “شما به یاد داشته باشید پیازا Maggiore قلب شهر در نزدیکی دو برج?” Pomata گفت. “این جایی که من زندگی می کنند.”

Pomata کشور شده بود در سراسر کشور مستند از مارس 10. “در ایتالیا خیابان همیشه شلوغ, شب و روز,” او گفت:. “ما شهرهای قرون وسطی ساخته شده برای راه های مختلف زندگی—نه برای خودرو بلکه برای مردم است. در حال حاضر به دیدن آنها خالی از مردم است بسیار غم انگیز است.” هنگامی که ما صحبت کرد تعداد موارد تایید شده در ایتالیا رسیده بود هشتاد و شش هزار نفر است. تنها در ایالات متحده تا به حال تعداد بیشتری داشتن فقط تحت الشعاع چین است.

Pomata که شصت و نه, کرده, پوست قهوه ای, با, باز, چهره. آن روز tortoiseshell عینک استراحت نیمه افراشته بر روی بینی خود را از زیر به سمت بالا اشاره عجیب و غریب ابرو. مثل من او شروع به نشان دادن رنگ پریدگی از سلول. پس از صرف مقدار از زندگی بزرگسالان در ایالات متحده, انگلیسی او تا به حال کمی لهجه اما او حفظ ایتالیایی اهنگ طولانی در گسترده صدادار است.

از من خواسته Pomata تصور کنید که راه رفتن از آپارتمان او شش صد و هفتاد و دو سال پیش در جریان مرگ سیاه. چگونه می بولونیا به نظر می رسد متفاوت است ؟ “اگر شما سعی کنید تصور کنید یک طاعون زده شهرستان در قرون وسطی اولین چیزی که شما می بینید خواهد بود مرده مردم در خیابان” او گفت:. “همانطور که ما باید برای ارسال ارتش به تابوت به crematories در دیگر شهرها در برگامو در حال حاضر و در قرون وسطی آنها نمی تواند مقابله با بسیاری از مرده. بدن فقط انباشت اشیاء بدست آمده تا در خیابان.” “او متوقف شد و گفت: “من اصلا شاعرانه دید از قرون وسطی است.”

ایتالیا در آغاز قرن چهاردهم بود که مجموعهای از مرفه شهر-متحده است که تا به حال شکسته از نظام فئودالی. برخی از آنها مانند ونیز تشکیل تجاری جمهوری شد seedbeds برای سرمایه داری. ونیز و دیگر شهرهای ساحلی از جمله جنوا, پیزا و امالفی راه اندازی شبکه های تجاری و تاسیس پایگاه در سراسر مدیترانه و به عنوان دور به عنوان دریای سیاه. ایتالیایی دیگر شهرستانها مانند بولونیا شد, رایگان مشترک, که بدان معنی است که دهقانان فرار فئودالی شهرکهای اعطا شد آزادی یک بار آنها را وارد دیوارهای شهر. سرف شد صنعتگران. یک طبقه متوسط شروع به شکل. اوایل قرن چهاردهم بود قوی و بلند پروازانه. سپس ناگهان مردم شروع به مردن.

بولونیا بود که یک دژ آموزش پزشکی. این شهر معروف دانشگاه تاسیس شده در 1088 است و قدیمی ترین در جهان است. “آنچه را که آنها تا به حال ما تماس مدرسی پزشکی” Pomata به من گفت. “هنگامی که ما می گویند “اسکولاستیک” ما معنی چیزی است که بسیار انتزاعی نمی بتن نه تجربی.” دانشمندان اروپا در آن زمان مورد مطالعه تعدادی از کلاسیک پزشکان—از جمله بقراط فیلسوف یونانی قرن پنجم قبل از میلاد در نظر گرفته است که پدر پزشکی و جالینوس دوم قرن روم بود که با نفوذ ترین, پزشکی در دوران باستان—اما مدرسی پزشکی بود سر در گم با مفاهیم نجوم. زمانی که پادشاه فرانسه به دنبال درک علت طاعون دانشکده پزشکی در دانشگاه پاریس سرزنش سه گانه رابطه زحل و مشتری و مریخ در چهلمین درجه دلو که تا به حال رخ داده است در تاریخ 20 مارس 1345.

“من فقط فکر می کنم همه چیز کار خواهد کرد برای بهترین و بهترین منظورم من است.”
کارتون توسط باربارا کوچکتر

“این که آیا آن را فرود آمد بر ما انسانها از طریق نفوذ اجسام آسمانی و یا فرستاده شده توسط خدا در خشم صالح به سرزنش ما به دلیل شرارت ما آن را آغاز کرده بود چند سال قبل در شرق” جیووانی بوکاچیو نوشت: در Decameron که تکمیل شد توسط 1353 است و در طاعون در فلورانس. “در شروع آن در مردان و زنان به طور یکسان خاص ورم خواهد توسعه در کشاله ران یا زیر بغل که برخی از آنها رشد می کنند مانند مردم عادی اپل و دیگران مانند یک تخم مرغ است.” این چرک پر ورم به نام buboes بودند و التهاب غدد لنفاوی. آنها در نهایت به فوران. اندام های داخلی شکست در خونین کف و اجسام تاریک با گانگرن به همین دلیل است که طاعون آمد به نام مرگ سیاه.

قبل از ورود در ایتالیا, مهاجم سرایت کرده بود در حال حاضر به کشته شدن میلیون ها نفر از مردم آن را به عنوان سوخته از طریق چین و روسیه و هند و ایران و سوریه و آسیای صغیر. گفته شد که کل سرزمین های که در آن هیچ کس زنده مانده بود. منبع این بیماری گاهی تصور می شود “دمه” و یا هوایی که در نظر گرفته شد ناسالم مانند نسیم دریا. تناقض وجود دارد همچنین یک باور عامیانه است که مسئولین که تمیز توالت شدند ایمنی بدن است که برخی از افراد منجر به محدود خود را برای ساعت یک روز در میان فضولات انسانی, جذب فرض دارویی بو. “مشاوره از پزشکان و قدرت دارو به نظر می رسد بی فایده و unavailing,” بوکاچیو نوشت. برخی از مردم نگهداری می شود که “مطمئن ترین دارو برای چنین شر بیماری بود و به شدت به نوشیدن لذت بردن از لذت های زندگی و رفتن در مورد آواز و داشتن سرگرم کننده و رضایت بخش اشتهای خود را با هر وسیله در دسترس در حالی که خنده در همه چیز.” دیگران او مشاهده “تشکیل خود را به شرکت ها و زندگی در انزوا از هر کس دیگری.” The Decameron می گوید از ده دوستان که پناهگاه در محل سرگرم کننده یکی دیگر از داستان در حالی که طاعون assails فلورانس. این فحاش قصه های پرداخت کمی توجه به قرون وسطی مفاهیم تقدس یا تقوا; در واقع این جامعه است که منزوی افراد جوان توصیف است amoral و خوش ریاکارانه. کشیش به تصویر کشیده شده به عنوان احمق شهوانی حریص connivers. نامشروع جنسی برتر است. خاکی رئالیسم از Decameron نوشته شده در ایتالیایی بومی به جای در کلاسیک لاتین آیه به صدا یکی از یادداشت ها باز رنسانس.

Pomata به من گفت: “چه اتفاقی می افتد پس از مرگ سیاه آن را مانند یک باد—هوای تازه آمدن در این هوای تازه از عقل سلیم است.” فکری سرنگونی تحصیلی-پزشکی استقرار در قرون وسطی بود که ناشی از پزشکان که در کنار متون کلاسیک و به تدریج تبدیل به شواهد تجربی. این یک احیای علوم پزشکی که اخراج شده بود پس از سقوط رم باستان از یک هزار سال پیش از آن. “پس از مرگ سیاه هیچ چیز همان بود” Pomata گفت. “آنچه که من انتظار می رود در حال حاضر چیزی به عنوان نمایشی است که رفتن به اتفاق می افتد بسیار زیادی در پزشکی اما در اقتصاد و فرهنگ است. چون خطر این وجود دارد فوق العاده پاسخ انسان است به فکر می کنم در یک راه جدید است.”

در قرن چهاردهم تارتار رزمندگان در کریمه گذاشته محاصره به دریای سیاه شهرستان بندر Caffa که متعلق به یک گروه از ثروتمند ژنوایی معامله گران است. مانند بسیاری از ارتش در تاریخ تاتارها نیز مبارزه با دشمن نهان: انجام آنها را با آنها یک بیماری وحشتناک که کشته شدن برخی از قربانیان در چند روز و چپ دیگران به مرگ در تنبل عذاب. قبل از عقب نشینی از Caffa های تارتار طور کلی Khan Jani التماس دستور داد که بیمار بدن مرده رزمندگان یکباره بیش از دیوارهای شهر در یکی از اولین نمونه از جنگ بیولوژیکی. دست پاچه شهروندان در زمان به قایق مرور از طریق داردانل به دریای اژه و دریای مدیترانه. ده کشتی ها از آن ساخته شده به سیسیل در مهر 1347.

Sicilians بودند وحشت زده برای پیدا کردن خود را در سواحل قایق با مردان مرده هنوز در oars. دیگر ملوانان مرده و یا به سختی زنده بودند در تختخواب, پوشش داده شده با بوی بد زخم. وحشت Sicilians سوار کشتی ها به دریا است اما خیلی دیر شده بود. موش و کک حامل يرسينيا pestisاین باکتری است که باعث طاعون به سرعت آلوده بندر مسینا. ژانویه ایتالیا را فرا گرفته. کشتی ورود در پنجره رعیت دولت از راگوسا—حال و روز Dubrovnik—نياز به نشستن در لنگر برای quaranta روزیا چهل روز است که در آن واژه “قرنطینه” می آید.

قرون وسطی و میر ارقام یک موضوع از حدس و گمان اما بولونیا اعتقاد بر این است به از دست داده اند و نیمی از جمعیت آن در سال 1348. شهرستانها در سراسر اروپا بودند خالی. که برای اولین بار شیوع بین 1347 و 1351 است و تخمین زده می شود به کشته شدن دست کم هفتاد و پنج میلیون نفر در سراسر جهان, و شاید به عنوان بسیاری از دویست میلیون نفر است.

“کودک رها شده پدر شوهر, همسرم, شوهر, یک برادر دیگر یک خواهر دیگر” معاصر نویسنده Marchione دی Coppo Stefani مشاهده شده است. عمق ترانشه حفر شد در churchyards. “کسانی که مسئول بودند برای مرده انجام آنها را بر روی پشت خود را در شب در آن مرده و پرتاب آنها را به خندق” استفانی ادامه داد. صبح روز بعد خاک پرتاب شد در بدن به عنوان جدید اجساد انباشته شده بودند در “لایه لایه درست مثل یک قرار می دهد لایه پنیر در یک لازانیای.”

Pomata به من گفت: “Chroniclers طاعون توصیف فرو ریختن خانواده است. در همان زمان انسان های خلاق است. آنها واکنش نشان می دهند به این درک فروپاشی اخلاقی با ایجاد نهادهای جدید است. برای مثال آنها ایجاد انجمن بهداشت که مسئول قرنطینه.” برای اولین بار در بیمارستان تقسیم بیماران به بخش خاصی به طوری که استخوان های شکسته و زخم می گویند, درمان شدند به طور جداگانه از بیماری است. نیز وجود دارد افزایش در انجمن های صنفی, برای مراقبت از هزینه های پزشکی و هزینه های مراسم تشییع جنازه. “بنابراین شما می توانید هر دو روند” Pomata گفت. “از یک طرف طاعون با این نسخهها کار به عنوان یک نوع اسید است. از سوی دیگر مردم سعی می کنید به دوباره ایجاد شد—و شاید بهتر شد.”

هنگامی که من به نام Pomata دوباره در آوریل 7 با استفاده از زوم, او تا به حال راه اندازی یک آواتار: یک دسته گل از یاس. من از او پرسید که چرا او تا به حال انتخاب آن است. “وجود دارد یک بوش از یاس درب بعدی به مادر بزرگ من کشور کوچک خانه زمانی که من یک کودک بود,” او گفت:. خانه در ساردینیا که در آن Pomata بزرگ شدم. “من عاشق مادر بزرگ من و من عاشق آن خانه. بنابراین من فقط دوست دارم که گیاه. این رنگ به یاد دارم از زمانی که من بسیار بسیار کمی.” یاس شکوفه ها ظریف آبی مانند یک بعد از ظهر تابستان در تگزاس که در آن من زندگی می کنند, وقتی که رنگ تقریبا شده مقصور از آسمان. یاس به خوبی رشد می کند در گرما.

Pomata خواهر, Daniela یک اتاق اورژانس در بولونیا در سانت’Orsola-Malpighi کلینیک, بزرگترین بیمارستان در ایتالیا. دو خواهر زندگی می کنند در همان ساختمان. “ما استفاده می شود با هم به طور مداوم و در حال حاضر من می توانید ببینید او” Pomata گفت. از آغاز شیوع خواهر او تا به حال تاکید کرد که کروناویروس نبود معمولی و آنفولانزا. “او می گوید:” من هرگز چنین سینه آنها ویرانگر,’ ” Pomata به من گفت. هنگامی که ما صحبت کرد قبل از وجود دارد که از ترس سانت’Orsola خواهد اجرا از تخت در آن فشرده-واحد مراقبت. در حال حاضر بحران آغاز شده بود به سهولت.

از من خواسته Pomata اگر ایتالیایی ها که بهبود خواهد بود و مجاز به بازگشت به کار. “وجود دارد این است که هیچ کار برای آنها” او گفت:. حتی قبل از جهانی انفجار اقتصادی ناشی از کوروناویروس بیکاری جوانان ایتالیایی ها بود سی درصد است. “آنچه شما نیاز دارید این است که دقیقا همان چیزی است که تغذیه انجام شده است در ایالات متحده—شما تزریق پول به سیستم.”

Pomata دختر کاترین در نیویورک زندگی می کند جایی که او با این نسخهها کار در صنعت فیلم. “من نمی خواهم این وضعیت در همه وجود دارد” Pomata گفت. “او با شوهرش او را با خودش به طوری که خوب است. آنها زندگی می کنند در یک آپارتمان کوچک در نزدیکی دانشگاه کلمبیا در قسمت فوقانی سمت غرب. تا همین اواخر او در راه رفتن به پارک مرکزی اما در حال حاضر او نمی کند چرا که او احساس می کند که مردم همیشه توجه به فاصله.” کاترین او را فرستاده بود یک تصویری از کلیسای جامع سنت جان الهی فقط بلوک از کاترین آپارتمان بود که برنامه ریزی برای خانه موقت بیمارستان. این تأکید مقیاس بگیرد. “کاترین عاشق نیویورک” Pomata گفت. “زندگی در نیویورک شد و یک رویا است. اما در حال حاضر من فکر می کنم او بسیار می ترسم.”

یکی دیگر از ویژگی های COVID-19 همه گیر یادآوری Pomata از مرگ است. “ما نمی رفتن و بازدید از مرگ ما نمی توانیم جشن مجالس ترحیم,” او گفت:. “من فکر می کنم اگر چیزی اتفاق می افتد به دختر من و من حتی نمی تواند او را ببینید ، آن را فقط احساس می کند غیر قابل تحمل.”

کارتون توسط پل Noth

“من تأمل در این ایده از بیماری امواج” به من گفت: هنگامی که Pomata و من صحبت کرد و دوباره در ماه مه. دانشمندان صحبت کردن در مورد موج دوم COVID-19 در پاییز یا شاید بسیاری از امواج. 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی در اوایل بهار ناپدید شده در تابستان و سپس بازگشت و در پاییز. اکتبر سال 1918 بود مرگبارترین ماه در تاریخ آمریکا است. موج سوم آمد و در سال 1919 بعد از آن بیماری عقب نشینی داشتن به کشته شدن حداقل پنجاه میلیون نفر در سراسر جهان از جمله نزدیک به هفت صد هزار آمریکایی است. عمومی-بهداشت مقامات مخوف روز virus خواهد بازگشت. در سال 1976 آن را انجام داد. این زمان آن را کشته و تنها یک آمریکایی جوان استخدام ارتش به نام David Lewis. نوع دیگری از همان گونه بازگشت و به عنوان یک بیماری همه گیر در سال 2009 اما ثابت می شود خفیف تر از معمول آنفولانزای فصلی.

این طاعون آمد در سه بیماری های همه گیر. برای اولین بار به عنوان شناخته شده طاعون از ژوستین به طول انجامید از قرن ششم تا هشتم با چند letups ، ravaging امپراطوری بیزانس. دوم همه گیر مرگ سیاه, وارد در ایتالیا در ماه دسامبر سال 1347 و به سرعت گسترش در سراسر اروپا است. زائران انجام آن را به مکه سال بعد. طاعون به زودی آلوده اسکاندیناوی. یک سوم از جمعیت مصر درگذشت. فرعی شیوع ادامه داد: به نظر می رسد در اروپا برای سه صد سال است. طاعون بزرگ لندن که دانیل دفو وقایع آمار در سال 1665. پس از آن طاعون مرموزی پژمرده.

“وجود دارد بسیار محدود و در قسمت مارسی در اوایل قرن هجدهم” Pomata به من گفت. “و آن را برای اروپا اما نه برای آسیا.” آخرین طاعون همه گیر آغاز شد و در اواسط قرن نوزدهم در چین و گسترش به هند که در آن کشته شدن شش میلیون نفر است. در آغاز قرن بیستم این بیماری سفر به امریکا, که در آن یک چینی ساکن سان فرانسیسکو اول به مرگ آن است. هنری گیج فرماندار کالیفرنیا در آن زمان سعی کردم به بازی کردن شیوع بینی کرده بودند ایمنی بدن به بیماری ها; نمرات درگذشت. طاعون شده است هرگز به طور کامل ریشه کن شده اما با هر موج آن ممکن است کشته اند به طوری موثر است که این گرسنگی خود را از انسان میزبان. داشتن پافشاری در کک و موش جمعیت باکتری در ادامه به آلوده کردن انسان از زمان به زمان. به عنوان بسیاری از دو هزار مورد گزارش شده به سازمان بهداشت جهانی هر سال اغلب شامل یک تعداد انگشت شماری در جنوب غربی آمریکا.

سیاه و مرگ ناشی اقتصادی و جمعیتی سقوط در سراسر اروپا اما برخی از مناطق ویران بازگشت به سرعت جای تعجب. لندن, موتور انگلیسی رفاه حتی در قرون وسطی از دست داده و حدود چهل هزار تن از شهروندان از جمعیت شاید هفتاد هزار اما آن را به زودی لذت بیشتری فراوانی از همیشه. از من خواسته Pomata در مورد ایتالیا, اقتصادی, تجربه پس از مرگ سیاه. “این یک زمان بسیار خوبی برای یک صنعتگر,” او گفت:. “ناگهان کار بسیار کمیاب بود و از آنجا که بازار دستمزد تا به حال به افزایش است. بورژوازی صنعتگران و کارگران شروع به قوی تر صدای تنها به دلیل کار بسیار کمیاب بود. هنگامی که شما لازم نیست که مردم شما را مجبور به پرداخت آنها بهتر است.” نسبی ایستاده از کار و سرمایه معکوس: فرود تربیت شدند و ضرب و شتم توسط غوطه وری قیمت مواد غذایی و افزایش دستمزد در حالی که سابق سرف بود که بیش از حد فقیر به ترک هیچ چیز به جز یک بخش از زمین های خود را بزرگتر و پسران به طور فزاینده ای خود را قادر به گسترش ثروت خود را در میان تمام فرزندان خود را از جمله دختران خود. زنان بسیاری از آنها را زنان بیوه وارد depopulated مشاغل مانند بافندگی و دم.

در یک نقطه در گفتگو Pomata اعتراف کرد “من خیلی ناراحت و عاطفی آن را دشوار است به وضوح فکر می کنم.” پرسیدم چه بود مشکل خود را. “اول از همه آن است که کشف شکنندگی شدید زندگی,” او گفت:. “خیلی از ما راه زندگی دیوانه است. در حال حاضر مثلا در ایتالیا نداریم ماسک صورت است.” ماسک چنین استفاده می شود ساخته شده وجود دارد اما امروز این کار شده است سپاری به چین است. اگر این بیماری همه گیر به حال زده در اوایل نوزده-نود او معتقد است که ایتالیا را در پاسخ به طور موثر تر از شروع و نه فقط به خاطر ماسک شده اند در دست است. “ما ملی سیستم مراقبت های بهداشتی بهتر بود بودجه ما تا به حال بیشتر بیمارستان ها, بیمارستان ها شدند, بهتر, مجهز, آنها تا به حال فشرده تر-واحد مراقبت و تمام شده است که برش, برش, برش برای سیاست های ریاضت اقتصادی دیکته شده توسط بروکسل”—است که اتحادیه اروپا است. با این وجود زمان بحث در مورد بحران چگونه می تواند طلسم پایان E. U. باعث ترس او. “من یک Europeanist,” او گفت:. “من همیشه معتقد بودند در اروپا به عنوان یک فرهنگ و یک ایده سیاسی. اما در حال حاضر من این را ببینید. و من بسیار عصبانی است.”

Pomata ذکر شده در مقاله که ماریو دراقی سابق رئيس جمهور از بانک مرکزی اروپا تا به حال منتشر شده در تایمز مالیدر ماه مارس نشان می دهد که رهبران اروپایی سؤال شد برخی از ایده های اساسی در مورد رشد اقتصادی است. دراقی شده در “اوج اروپایی بوروکراسی شده است که در اجرای سیاست های اقتصادی به نام ریاضت” Pomata توضیح داد. ردیف جنوبی کشورهای اروپایی—عمدتا در اسپانیا و ایتالیا و پرتغال و یونان—اند تلاش شده است با بدهی های سنگین بارهای; های شمالی کشور از جمله آلمان و هلند که به نگه داشتن بدهی اصرار دارند که باید آن را بازپرداخت در یک سفت و سخت برنامه. او در توصیف این E. U. اخلاق را به عنوان “هزینه های بیشتر از ما است, ارتداد و ما باید آن را انجام دهد.” او گفت: “این مشکل به عنوان جان مینارد کینز گفته است که زمانی که شما در یک بحران شما را حفظ نیست که موضع زیرا باعث بحران بدتر است. است که آنچه اتفاق افتاده در بحران سال 1929. او گفت: آنچه شما انجام دهید این است که ایجاد یک زیرساخت—شما در ساخت یک هرم اگر شما را به ساخت هر چیزی. شما در ایجاد شغل و اقتصاد متوقف نمی شود.”

او ادامه داد: “برای یک مدت زمان طولانی بوروکرات های اروپایی و اروپایی طبقه حاکم شده است بصورتی پایدار و محکم ضد کینزی. و امروز بخشی از آن کلاس—او در بالای آن! و ناگهان او می نویسد: در فایننشال تایمز گفت در مقابل آنچه که او موعظه شده این همه سال.”

دراقی توصیف coronavirus به عنوان “یک فاجعه انسانی به طور بالقوه نسبت های کتاب مقدس.” او افزود: “چالش ما این است که چگونه به عمل با قدرت کافی و با سرعت برای جلوگیری از رکود اقتصادی از شکلگیری به طولانی مدت افسردگی عمیق تر ساخته شده توسط مجموعهای از پیش فرض خروج از آسیب غیر قابل برگشت. آن را در حال حاضر روشن است که پاسخ باید شامل یک افزایش قابل توجه بدهی های عمومی است.”

Pomata گفت: “من خوشحالم که امروز صحبت کرد. اما طبقه حاکم اروپایی نخبگان به واقعا تجدید نظر.” از آن پس رهبران آلمان و فرانسه پیشنهاد ایجاد کمک های مالی تامین شده توسط جمعی وام گرفتن کمک خواهد کرد که جلوگیری از فقیر مناطق اروپا از افتادن به طولانی رکود است. در پایان ماه مه E. U. ارائه دو تریلیون دلار coronavirus-پاسخ طرح با هدف احیای پهن اقتصاد به خصوص در جنوب. اگر کشورهای عضو تصویب این طرح می تواند علامت لحظه ای که E. U. حرکت به سوی یک چارچوب فدرال مانند است که از ایالات متحده است. وزیر اقتصاد آلمان اولاف شولز است در مقایسه با اندازه گیری به اقدامات صورت گرفته در سال 1790 توسط الکساندر همیلتون معمار آمریکایی سیستم مالی به دولت ایالات متحده فرض کنیم جنگ انقلابی بدهی متحده است.

Pomata توصیف این بیماری همه گیر به عنوان “یک شتاب دهنده روانی تجدید.” او توضیح داد: “ما به گوش دادن بیشتر شاید. ما بیشتر آماده به صحبت کردن با یکدیگر است. یک بار دیگر من به ماریو دراگی مثال چون من تا اصابت آن است. یک انسان شناس باید نوشتن در مورد این نوع از چیزی. ماریو دراگی جهان بسیار پایدار است. او تا به حال برخی از باورها در مورد چگونه اقتصاد باید به کار گرفته شود. و ناگهان او را در یک گردباد و او را به فکر می کنم دوباره.”

در سال 1345 مدت کوتاهی قبل از طاعون ویران ورونا, ایتالیا شاعر و محقق Petrarch شد rummaging از طریق کتابخانه این شهر کلیسای جامع. در میان فاسد نسخه های خطی وجود دارد, او نامه نوشته شده توسط Marcus Tullius Cicero روم دولتمرد و سخنران است که گاهی اوقات با اعتبار ساخت لاتین یک زبان ادبی. تا Petrarch کشف سیسرو بود تقریبا کاملا فراموش شده عنوان شد بسیاری از چهره های بزرگ دوران کلاسیک. خواندن سیسرو نامه—و یا دیگر رها شده با این نسخهها کار مانند تیتوس لیویوس تاریخ رم—نشان داد به Petrarch چگونه تخریب تمدن تبدیل شده بود. او تعمید دوره پس از سقوط رم قرون تاریک. زیبایی از سیسرو زبان به دقت فکر او ملتهب Petrarch با جاه طلبی برای بازگرداندن شکوه گذشته است. و این به معنای باز کردن ذهن معاصران خود را به امکان تغییر.

“برای Petrarch آن مورد disliking زمان و سن و وضعیت ایتالیا” Pomata گفت. وی با بیان سرخوردگی خود را با عصر خود را با نامه نوشتن به اقوام. “این می تواند مانند کسی که امروز disliking حاضر دولت آمریکا و مایل به صحبت کردن با توماس جفرسون و یا مارتین لوتر کینگ.”

قرون وسطی نیست پایان قطعی تا سقوط قسطنطنیه در 1453, زمانی که محققان از امپراطوری بیزانس مهاجرت به اروپا به خصوص ایتالیا آوردن کتابخانه های خود را با آنها. اما تفکر جدید شد و در حال حاضر در راه, موجب تا حدودی با Petrarch را در آغوش, از, فکر, همین دلیل است که او اغلب اشاره به عنوان تحریک رقم از رنسانس. هنرمندان اصلاح باستان تکنیک های طراحی و نقاشی با چشم انداز. نوازندگان بهبود ملودی. اومانیسم بی قراری راکد حاکمیت دین بر ذهن مردم. میکل آنژ, داوینچی, Palladio, برونلسکی, بوکاچیو, Petrarch, ماکیاولی و دانته آلیگیری شد پایه و اساس سنگ های اروپایی فکر می کردم. کاشفان ایتالیایی از جمله کریستوفر کلمبوس, Giovanni da Verrazzano و Amerigo Vespucci تغییر نقشه جهان. گالیله تاسیس روش علمی. رنسانس ایتالیا بود و شاید بزرگترین شکوفایی علم و هنر در تمدن غرب است.

“بیشتر غیابی.”
کارتون توسط P. C. Vey

قبل از coronavirus همه گیر, آمار, اقتصاد ایتالیا در حال حاضر یکی از ضعیف ترین در اروپا—تولید ناخالص داخلی خود را در یک مرده متوقف شود. ایالات متحده در ضمن رسیده بود تقریبا اشتغال کامل قبل از سقوط به سطح افزایش بیکاری دیده نمی شود پس از رکود بزرگ. کنگره و فدرال رزرو باید در عمل با زور و اجبار و کاهش اخیر در نرخ بیکاری نشان می دهد که برخی از مشاغل در آمریکا خواهد آمد به سرعت. در عین حال جروم پاول رئیس بانک فدرال پیش بینی کرده است “راه طولانی” به بهبود است. هر دو در ایالات متحده و در کشورهای دیگر دوران قابل توجه نرخ بیکاری است که احتمال ایجاد یک نیروی کار مازاد—معکوس از وضعیت پس از مرگ سیاه.

ما به نظر می رسد در نقطه دیگر که جامعه را رادیکال تنظیمات برای خوب یا بد. تاریخچه ارائه می دهد مخلوط درس. طاعون از آتن در 430 قبل از میلاد منجر به یک دوره طولانی از بی قانونی و بی اخلاقی. شهروندان ایمان در آتن دموکراسی که هرگز دوباره آن ایستاده است. میلیون ها نفر از مرگ و میر ناشی از 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی و جنگ جهانی اول در آورده حق رای زنان بلکه افتتاح خروش بیست که برجسته نابرابری ثروت بی نظیر, تا روز. پس از شوک از جنگ جهانی دوم امریکا تبدیل شده خود را به قوی ترین قدرت اقتصادی در تاریخ تا حد زیادی از طریق گسترده طبقه متوسط است. اما پس از 9/11 ایالات متحده جعلی یک مسیر تاریک. به جای بهره گیری از افزایش میهن پرستی و اوج بین المللی خوب خواهد شد و آمریکا به عراق حمله کرد و شکنجه افراد مظنون در گوانتانامو; در خانه مرفه آمریکایی ها اساسا سنگر خود را از همکار خود-شهروندان اجازه می دهد نژادی و نابرابری های اقتصادی به چرک. کشور ما در حال حاضر تشکیل شده بود و در ترس و خشم است که هنوز هم معطل از آن روز غم انگیز.

Pomata و من شروع کردم به حدس و گمان دوباره در پتانسیل نتایج مثبت از زمان همه گیر. “مردم توجه در ونیز که آب به طور ناگهانی شفاف,” او گفت:. “آن را تمیز می کند. و حتی من در اینجا در بولونیا من پنجره ای باز شود و معمولا این بوی بد به دلیل بیش از حد بسیاری از motoriniو در حال حاضر آن بوی خوب. مثل این است که در حومه شهر.”

در Austin, این شهر که در آن من زندگی می کنند من هم باید ارزشمند نبود معمول ترافیک سر و صدا, محله خیابان با توجه به عبور و مرور و exhilarated کودکان بر روی دوچرخه. من الهام گرفته شده اند عکس از لس آنجلس به دنبال به طرز مرموزی بکر و نوظهور مناظر هیمالیا از پنجاب مخفی برای دهه دود. می تواند این تصاویر را یک گالوانیزه اثر مانند سال 1972 عکس زمین گرفته شده از فضا توسط خدمه آپولو 17 که کمک به ارمغان بیاورد جنبش زیست محیطی برای زندگی ؟ جو احساس پاک پاک; ستاره ها واضح تر و بیشتر قابل مشاهده است. رابطه میان انسان و جهان طبیعی است که بیشتر متعادل و هماهنگ است. چنین زیست محیطی ترمیم البته باید در هزینه از سقوط اقتصاد و سوراخ رویاهای. ترافیک لزوما رزومه نفت خواهد بود پمپ هواپیما را خاموش. اما من تعجب می کنم اگر با شکوه تجربه زندگی با آلودگی کمتر, اما, لحظه, خواهد معطل در آگاهی ما به عنوان یک دست یافتنی سرنوشت—و به عنوان یک یادآوری است که عمده تحولات امکان پذیر است.

در اواخر بهار و ایتالیا و شروع به باز دوباره. “شروع فردا, آنها در حال رفتن به استراحت قوانین کمی” Pomata به من گفت که با شور و هیجان. “شما تصور می شود قادر به رفتن و بازدید از اقوام,’ اما البته هیچ کس نمی داند به چه معنا است ، یک نامزد? یک عاشق ؟ یک معشوقه? ما در حال ساخت تعداد زیادی از جوک ها در مورد معنای نسبی در ایتالیا در این لحظه!”

Pomata خوش بینی بود بیشتر رو توسط این واقعیت است که کشور خود را خاموش منسجم و خوبی مدیریت کرد: عفونت های جدید بودند petering وجود دارد. ایتالیا تا به حال شش هزار مورد جدید یک روز هنگامی که بهار آغاز شده و تنها دو صد یک روز هنگامی که آن به پایان رسید. در این میان کانون سرایت نقل مکان کرده بود به خود من بخشی از جهان است. در اوایل ژوئیه در تگزاس گزارش شده بیش از نه هزار عفونت یک روز یکی از چندین ایالت های جنوبی که به تقویت گسترش این بیماری به سطح رکورد. بیمارستان در هوستون شد و نزدیک شدن به ظرفیت کامل و آستین آماده شد آن مرکز کنوانسیون به عنوان یک سرريز پزشکی پاسگاه. فرماندار گرگ ابوت که آغاز شده بود به شدت بازگشایی دولت در ماه آوریل و حتی ممنوع شهرداران برای اجرای قوانین مربوط به استفاده از ماسک صورت در حال حاضر با اکراه شنود گذاشته و ترمز و هشدار دهنده از “شیوع گسترده.” تگزاس به پایان رسید تا در واقع در همان بیماری که به ایتالیا رفته بود در زمانی که Pomata و من برای اولین بار صحبت کرد.

Pomata شوکه شده بود از این جهت که همه گیر شد در ایالات متحده است. او را درک دلایل تظاهرات توده ای و تظاهرات سیاسی اما به عنوان یک پزشکی مورخ او خونتان به یاد مذهبی است که در حال گسترش طاعون در قرون وسطی در اروپا. و به عنوان کسی که تا به حال اطاعت باقی مانده در داخل خانه برای ماه او affronted با امتناع از بسیاری از آمریکایی ها به پوشیدن ماسک در فروشگاه مواد غذایی و حفظ اجتماعی فاصله. در یک e-mail او را محکوم کرد کسانی که blithely نادیده گرفته و مشاوره های علمی, نوشتن “آنچه من در حال حاضر در ایالات متحده است که همه گیر است و نه منجر به تفکر خلاق اما بر خلاف تقویت شده است همه بدترین بیشتر کلیشه ای و غیر منطقی و طرز تفکر است. من بسیار متاسفم برای دولت و کشور خود را که به نظر می رسد در چنگال وحشتناک حمله بی خردی.” او ادامه داد: “من متاسفم چون من آن را دوست دارم و بسیار دریافت کرده اند از آن.”

من درک او غم انگیز ارزیابی بلکه احساس کردند که امریکا می تواند در آستانه مقدار مورد نیاز را تغییر دهید. مانند جنگ و افسردگی یک بیماری همه گیر را ارائه می دهد یک X-ray جامعه ما اجازه می دهد برای دیدن همه ی مکان های شکسته. ممکن بود که آمریکایی ها را انجام دهد هیچ چیزی در مورد شکاف در معرض توسط pandemic: به نژادی و بی عدالتی های سمی تعصب های دولتی بی کفایتی ، بی احترامی به علم از دست دادن جایگاه در میان کشورهای چیز ساییده شده از جامعه اوراق قرضه. سپس دوباره زمانی که مردم با خود را شکست و آنها باید از این فرصت برای ترمیم آنها.

ما توافق کردیم در یک چیز: هیچ چیزی در مورد جوامع ما می تواند واقعا ثابت شود تا زمانی که همه باقی مانده گیر کرده در داخل. در یک نقطه زمانی که Pomata و من fantasizing در مورد پایان اسارت ما من از او پرسید که چه او می خواست به انجام زمانی که او در نهایت به بیرون رفت دوباره. “من در واقع احساس گرسنگی بشر تماس با ما,” او گفت: با یک بیت از تعجب. “من هرگز نوشته شده تا بسیاری از نامه ها که در این دوره از زندگی من!” او سپس اشاره کرد: “البته من خواهر من از پنجره و ما نمی توانیم در آغوش یکدیگر.” بالاتر از همه Pomata گفت: او مدت زمان طولانی تر برای دیدار مادر خود زندگی می کند که در ساردینیا و برای شنا کردن وجود دارد دوباره. در این تابستان او برنامه ای برای سفر. “افراد مسن نیاز به ورزش” او گفت:. “من نمی صرف زمان در ساحل غیبت با دوستان. من حتی نمی گرفتن خورشید. من فقط رفتن بلافاصله به دریا.” ♦


راهنمای Coronavirus

  • Coronavirus واکسن است در مسیر به سریع ترین تا کنون توسعه یافته است.
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • توصیه هایی برای حفظ اجتماعی فاصله سلماس بازگشایی از معاشرت و استفاده از حمام به پوشیدن ماسک.
  • چرا از راه دور کار بسیار سخت و چگونه می توان آن را ثابت شده است.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum birthday giftkameralı su kaçağı bulmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurma