چگونه پلیس اتحادیه مبارزه با اصلاحات

پلیس اتحادیه های کارگری دهه را صرف گردآوری نفوذ است. آنها اغلب از آن استفاده می شود برای مبارزه با آنچه پاتریک

توسط NEWS-SINGLE در 7 مرداد 1399
Image may contain Human Person Helmet Clothing Apparel Shoe Footwear Military Uniform Military Police and Officer
پلیس اتحادیه های کارگری دهه را صرف گردآوری نفوذ است. آنها اغلب از آن استفاده می شود برای مبارزه با آنچه پاتریک لینچ سر از شهر نیویورک P. B. A. تماس "نرم افزار-جنایی طرفداران."عکس ناتالی Keyssar برای نیویورکر

در ماه مه تنها چند روز پس از مینیاپولیس افسر پلیس کشته جورج فلوید ستوان باب Kroll این bellicose رهبر در این شهر از پلیس اتحادیه توصیف فلوید به عنوان یک خشونت آمیز جنایی گفت که معترضان جمع شده بودند به ضجه و زاری مرگ او شد تروریست ها و شکایت کرده است که آنها نبودند درمان بیشتر تقریبا توسط پلیس. کرول که صحبت unsentimentally در مورد درگیر شدن در سه تیراندازی خود گفت که او در جنگ به متهم ماموران دوباره. در روزهای کنتاکی اتحادیه پلیس در اطراف بسیج افسران که تا به حال به ضرب گلوله یک E. M. T. کارگر به نام Breonna تیلور در خانه اش. آتلانتا پلیس صحنه یک سازمان بیمار از افسران که به کشته شدن Rayshard بروکس متهم شدند. پلیس فیلادلفیا فروش تی شرت جشن همکار-پلیس بود که در تصویری چماقی یک تظاهرات دانشجویی با یک جراحی باتون. لیست در می رود.

همراه با هر چیز دیگری در مورد جامعه آمریکا که پرتاب شد به هولناک امداد توسط Floyd به قتل شده است وجود دارد عجیب و غریب ستیزه جویی بسیاری از پلیس اتحادیه های کارگری. اجرای قانون می کشد بیش از یک هزار آمریکایی در سال است. بسیاری از آنها غیر مسلح و نامتناسب شماره آفریقایی-آمریکایی است. تعداد بسیار کمی از افسران درگیر صورت جدی اگر هر گونه عواقب و بسیاری از آن مصونیت از مجازات است که بدهکار به قدرت پلیس اتحادیه های کارگری.

در بسیاری از شهرها از جمله نیویورک اتحادیه های کارگری یک نیروی سیاسی خود را امضا و کمپین کمک های مالی آرزو توسط هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات. قانون آنها پشتیبانی تمایل به گذشت نامزدهای خود را انتخاب. آنها اصرار بر نمایش عمومی از احترام و ممکن است تحقیر شهرداران که دلگیر آنها. آنها مخالف اصلاح طلبان از جمله روسای پلیس که در تلاش برای آتش حتی بدترین انجام افسران. در دورانی که دیگر اتحادیه های کارگری به طور پیوسته رو به کاهش در عضویت و نفوذ پلیس اتحادیه نگه داشته اند تعداد آنها را تا خزانه خود را پر. در ویسکانسین جمهوریخواه فرماندار اسکات واکر به رهبری یک کمپین موفق به از بین بردن اتحادیه حقوق برای بسیاری از دولت های عمومی کارکنان. استثنا شد و آتش نشانان و پلیس.

پلیس اتحادیه لذت بردن از یک پارادوکس سیاسی. محافظه کاران سنتی لغات کارگری اما حمایت پلیس. سمت چپ انتقادی و تهاجمی پلیس و در عین حال اغلب خاموش آن انتقاد از پلیس اتحادیه های کارگری—که بعد از همه, عمومی-بخش های در معرض خطر و عمدتا مترقی گونه است.

در بینابینی منطقه امن پلیس اتحادیه می تواند اعضای خود ارائه فوق العاده ای حمایت. افسران متهم به سوء رفتار ممکن است با توجه به وکیل پرداخت می شود و زمان کافی برای بررسی شواهد قبل از صحبت کردن به محققان. در بسیاری از موارد به حالت تعلیق افسران خود را پرداخت تضمین شده و انضباطی توصیه های نظارت تخته نادیده گرفته می شوند. شکایت خیلی دیر می شوید. سوابق سوء رفتار ممکن است مخفی نگه داشته و برای همیشه نابود شود پس از به عنوان کمی به عنوان شصت روز.

با ظهور Black Lives Matter جنبش انتقاد از پلیس تبدیل شده است کمتر و خاموش. خواستار انعکاس پال خواستار قطع بودجه دولت نیروهای پلیس و لغو اتحادیه های کارگری. اما ایالات متحده تا هجده هزار nonfederal سازمان های پلیس در آن hyperlocalized سیستم با بیش از هفت صد هزار ماموران به نمایندگی از اتحادیه های کارگری. آنها را نمی توان به راحتی جدا.

پلیس خیرخواه انجمن شهر نیویورک که نشان دهنده رتبه و فایل افسران در N. Y. P. D., بزرگترین شهری پلیس اتحادیه در کشور با بیست و چهار هزار غرامت پرداخت اعضای. زمانی که P. B. A. تاسیس شد و در هجده نود آن را ضعیف چیزی که اختصاص داده شده به جمع آوری پول برای زنان بیوه افتاده افسران. این کار وحشیانه بود پس از آن. افسران بد, پرداخت, ندیده, overworked و پرتاب کردن از شغل خود را در هر زمان به قدرت سیاسی دست به دست. آنها می تواند درخواست برای یک دستمزد زندگی می کنند و یا هشت ساعت بعد اما افزایش جنبش کارگری می خواستم چیزی را با آنها انجام دهد. پلیس بودند اعتصاب و یا بدتر; اولین کارگری کشته شده در آمریکا کار مبارزه در سال 1850 بودند خیاط clubbed به مرگ توسط پلیس نیویورک در خیابان نهم و سی و هشتم خیابان.

پس از جنگ جهانی اول آمریکا فدراسیون کارگری شروع به صدور منشور به پلیس محلی در سینسیناتی, St. Paul بوستون و لس آنجلس. مدیریت وحشت زده شد. پلیس نمی شد و کارگران عادی استدلال رفت; آنها بیشتر شبیه به سربازان و یا ملوانان و اتحادیه های کارگری را تقسیم وفاداری خود را تضعیف میکند زنجیره ای از فرمان. بوستون اعتصاب پلیس از سال 1919 هنگامی که نوپای اتحادیه خواستار به رسمیت شناختن از این شهر مجبور به یک حساب. وجود گسترده بود غارت و گزارش تجاوز به عنف هشت نفر کشته شدند توسط دولت شبه نظامی. رئیس جمهور وودرو ویلسون به نام اعتصاب "جنایت علیه تمدن" و بسیاری از این شهر پلیس اخراج شدند. نوپای کارگری در شهرهای دیگر نابود شدند و علت پلیس unionization راه اندازی شد برای نسل های. آن را کمک نمی کند که در سال 1937 شیکاگو دعوت به همکاری قابل توجه در steelworkers و خانواده خود را به قتل می ده.

در اوایل دهه شصت سفید نژادی اضطراب کمک به تقویت اتحادیه های موقعیت. مدنی-جنبش حقوق به جمع آوری نیرو, خیابان جرم و جنایت در حال افزایش بود و سفید پرواز بود تبدیل شهرستانها. بخش عمومی اتحادیه نیز شکوفایی. در نیویورک معلمان اتحادیه امن حق چانه زنی جمعی در سال 1961—یک پیروزی بزرگ. این شهر پلیس های بعدی بودند. در سال 1963 شهردار رابرت واگنر جونیور مترقی امضا فرمان اجرایی را به آنها اعطا جمعی-چانه زنی حقوق. شهرهای دیگر به دنبال پلیس و اتحادیه های کارگری بودند که در نهایت پذیرفته شده در بسیاری از کشور است.

N. Y. C. P. B. A. اطمینان سیاستمداران توسط امیدوار کننده نیست به اعتصاب و یا به سهامداران با دیگر اتحادیه, اما آن را به سرعت اظهار قدرت خود را در راه های دیگر. شهردار بعدی جان لیندسی یک Kennedyesque جمهوری خواه به تعهد به ایجاد یک قوی غیر نظامی شکایت-نقد و بررسی هیئت مدیره برای ارائه به پلیس نظارت. این P. B. A. نصب قاطع علیه این طرح است. یک پوستر نشان داد یک جوان طبقه متوسط سفید در حال ظهور از مترو بر روی یک خیابان تاریک به دنبال وحشت زده با متن همراه است که خواندن "غیر نظامی بررسی هیئت مدیره باید متوقف شود! زندگی خود را . . . زندگی خود را . . . ممکن است بر روی آن بستگی دارد." یک تلویزیون تجاری بررسی آسیب از شورش در هارلم در سال 1964 با صدای بیش از intoning, "پلیس شد بنابراین مراقب باشید برای جلوگیری از اتهامات که آنها عملا ناتوان است." این P. B. A. رهبری بود که اگر هر چیزی ضخیمتر میشود. رئیس جمهور جان Cassese, گفت:, "من مریض و خسته از دادن به گروه های اقلیت با هوی و هوس خود را و خود را از قولنج و فریاد." در سراسر شهر بود رفراندوم لیندسی طرف با شکست مواجه شد با اختلاف تقریبا دو به یک و نیویورک شهرداران بوده است اطلاع از زمان.

در این شهر بزرگ و تا حد زیادی جدا, سیاه, جامعه, خشونت پلیس شده بود اول-شماره سفارش برای چند دهه. 1964 شورش شده بود موجب زمانی که خارج از وظیفه پلیس کشته و پانزده سال سیاه, دانشجو, جیمز پاول. فعالان رهبری N. A. A. C. P. و توسط روزنامه ها مانند آمستردام خبرشده بود تماس برای اطلاعات بیشتر پلیس پاسخگویی پس حداقل بیست و غیر نظامی برای نظارت پس از چهل. یکی دیگر مکرر تقاضا برای استخدام بیشتر سیاه افسران. یکی از کمتر-به یاد خطوط Martin Luther King, Jr.'s افزایش سخنرانی در ماه مارس در واشنگتن در سال 1963: "ما هرگز نمی تواند راضی باشد به عنوان طولانی به عنوان Negro قربانی وحشت غیر قابل بیان از خشونت پلیس."

زمانی که شهردار دیوید Dinkins به دنبال نصب نظامی نقد و بررسی هیئت مدیره در سال 1992 P. B. A. صحنه وحشی اعتراض در تالار شهر با ده هزار خاموش وظیفه افسران تقریبا همه سفید و بسیاری از حمل اسلحه و نوشیدن الکل است. تظاهر کنندگان دست تکان داد نژادپرستانه پلاکارد—"کمپرسی حمام همراه"—حمله به خبرنگاران و تماشاگران, تخریب اعضای شورای شهر' ماشین با هجوم تالار شهر و سرریز بر روی پل بروکلین که در آن آنها را متوقف ترافیک و شروع به پریدن کرد در اشغال اتومبیل. این یک وحشی عملکرد پلیس مصونیت از مجازات و در وظیفه افسران را هیچ چیز برای جلوگیری از ضرب وشتم.

"فوق العاده! اضافی! همه چیز در مورد آن! تبلیغات هدفمند بر اساس سابقه جستجو را!"
کارتون جودی Zellman

جیمی برسلین وجود دارد, گزارش Newsdayو او در توصیف یک صحنه از سمی نژاد پرستی. "پلیس برگزار شد تا بسیاری از خام نقاشی های Dinkins, سیاه, انجام, انحرافی, اعمال جنسی," او نوشت. Newsday بود ، یک شهر councilwoman Una کلارک که سیاه بود و مانع از عبور برادوی "توسط یک آبجو نوشیدن خاموش وظیفه پلیس است که گفت: به خود شخص وابسته" این کاکاسیاه می گوید او یک عضو از شورای شهر است.' "به عنوان رالی رسید, رودلف جولیانی دادستان سابق ایستاده بر روی یک خودرو منجر شعارهای زشت و ناپسند از طریق یک تصادف تعقیب درهم bullhorn. او را شکست داد Dinkins سال آینده و در ادامه به دو دوره به عنوان شهردار.

در پایان دهه شصت یک racialized قانون نظم و ایدئولوژی حال ظهور به عنوان یک نوع از بررسی آمریکایی اجماع و آن را اساسا غالب پس از ارائه مفهوم سیاسی است که در آن پلیس اتحادیه های رشد. در N. Y. P. D. امروز با قوس داشتن خم نسبت به ورود افراد از رنگ را تشکیل می دهند کمی بیش از نیمی از نیروی لباس شخصی. و در عین حال اتحادیه—پنج وجود دارد برای صفوف مختلف با P. B. A. بزرگترین تا کنون—را های مختلف برداشت. خود رهبری, خود, سیاست, و خود را گاه به گاه تظاهرات توده نه به ذکر است N. Y. P. D. را شورش جوخه هنوز به عنوان خوانده شده به شدت سفید. سفید, پلیس, سیاه و قهوه ای مظنون: که باقی می ماند پارادایم غالب.

Patrick J. Lynch رئیس جمهور N. Y. C. P. B. A. او پنجاه و هفت بود و به تازگی انتخاب unopposed به یک ششم چهار سال مدت است. لینچ که بزرگ شدم و هنوز هم زندگی در بیسید کوئینز یک پلیس پلیس banty و عجول و بی پروا تمیز-shaven با موهای ژل زده مستقیم. او زخم تنگ و فرمانده فریاد که او می تواند به حفظ برای مدت طولانی بدون هیچ-سوالات-گرفته شده در کنفرانس های مطبوعاتی. خشم و انزجار خود را حالت پیش فرض. افسران او هرگز اشتباه است. هر کسی که انتقاد آنها اشتباه است. شهرداران دشمن هستند. پلیس برنجی هستند که نزدیک به دشمن است. به تازگی لینچ گفت: "Pro-جنایی طرفداران ربوده اند شهر ما و دولت است. مطیع قانون نیویورک در حال درد و رنج و افسران پلیس که حفاظت از آنها مورد حمله قرار گرفت." که در مارس, اما از آن شده است می تواند در هر زمان در بیست سال گذشته. "Pro-جنایی" به نظر می رسد ، لینچ می گوید زیادی.

لینچ و P. B. A. ارائه جامد قرارداد اعضای خود را سخاوتمندانه با پرداخت به خصوص برای اضافه کاری و مزایای خوب. نیویورک پلیس اغلب بازنشسته پس از بیست سال خدمت با حقوق بازنشستگی که بر اساس یک 2018 تجزیه و تحلیل غیر انتفاعی شهروندان بودجه کمیسیون به طور متوسط $74,500 و با مقدار زیادی از زمان برای شروع یک شغل دوم به طور معمول در امنیت است. اتحادیه—با آن سنگین سیاسی بودجه, توانایی خود را برای راه اندازی شدید رسانه های مبارزات و ترس از آن می تواند الهام بخش در هر سیاستمداری که نمی خواهند به نقاشی به عنوان نرم افزاری در جرم و جنایت نیز تحویل داده زمانی که می آید به سیاست های عمومی. در شصت, N. Y. P. D. کاهش یافته دیرین نیاز است که افسران خود را در پنج بخش نیویورک و P. B. A. مبارزه هر پیشنهاد که مورد نیاز بود را زنده کرد. و بنابراین اکثریت سفید آن اعضای زنده در لانگ آیلند یا در حومه شهر. Dinkins در نهایت موفق به نصب یک غیر نظامی شکایت-نقد و بررسی هیئت مدیره, اما آن انضباطی توصیه های به بخش در حال به ندرت به دنبال. در اتحادیه زباله هاي خود را در هر مرحله.

N. Y. P. D. نیست بیشتر منزوی, lawless اداره پلیس در اطراف. آن است که در واقع یکی از حداقل خشونت آمیز سازمان های پلیس در این کشور صد در بزرگترین شهرستانها. در طول هفت سال گذشته با توجه به یک پایگاه داده ساخته شده توسط یک گروه به نام نقشه برداری خشونت پلیس پلیس در سنت لوئیس کشته شدن چهارده برابر بیشتر از غیر نظامیان سرانه از پلیس نیویورک داشته باشد. در نیویورک پلیس کشتن سیاه غیرنظامیان در 7.8 برابر رای سفید کرد. در شیکاگو عامل است 27.4.

در ماه ژوئن لینچ محکوم جورج فلوید کشتن به عنوان "قتل یک فرد بی گناه." اما حتی در نیویورک افغانستان رفته اند unprosecuted به حدی فوق العاده ای. در سال 2014 اخبار روزانه نگاه صد و هفتاد و نه قتل مرتکب شده در-وظیفه N. Y. P. D. افسران قبلی پانزده سال و در بر داشت که تمام کسانی که مرگ و میر در حال تولید تنها سه کیفرخواست و محکومیت—آورده که هیچ زمان زندان. بی میلی به متهم تا حدودی ناشی از روابط نزدیک میان پلیس محلی و منطقه وکلای بسیاری از آنها را به کمپین کمک های مالی از اتحادیه های کارگری—اما همچنین از دادستان آگاهی که داوران تمایل به این باور افسران پلیس.

لینچ در N. Y. P. D. است همزمان با دیدنی و جذاب کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز. اولین ماموریت خود را زمانی که او عضو نیروی در سال 1984 شامل Ninetieth حوزه در ویلیامزبرگ بروکلین. این Ninetieth شد یک محله بد و سپس با ده ها تن از تجاوز و قتل و بیش از یک هزار سرقت در سال است. امروز آن است . . . ویلیامزبرگ. علل آنچه که اغلب به نام نیویورک معجزه پیچیده هستند و به شدت مورد بحث; جرم و جنایت خشونت آمیز کاهش یافته است تقریبا در هر شهر عمده آمریکا. نیویورک پلیس ادعا اعتباری. جوان, سفید, طبقه متوسط معترضان اخراج کردن زندگی موضوع و شعار "نمی توانم نفس بکشم" تمایل به اذعان کرد که خود را gentrified محله مدیون چیزی به پلیس خود را در پشت پلی کربنات ضد شورش با سپر.

حس بودن unthanked اجرا می شود عمیق در N. Y. P. D. مردم در اعتراض به خشونت پلیس با توجه به لینچ "بدیهی است که نه درک خطر و فداکاری ما را برای آنها." مایک o'meara که سران حمل و نقل-پلیس اتحادیه بدحجابی مقامات دولتی در اخیر تظاهرات فریاد می زدند: "توقف درمان ما مانند حیوانات و اراذل و اوباش و شروع به درمان ما با برخی از احترام!" در ماه فوریه پس از شهردار, بیل د Blasio ابراز همدردی خود را به دو افسر پلیس که به ضرب گلوله کشته شده بود ، Sergeants خیرخواه انجمن پرسیدم شهردار DeBlasio اعضای NYPD هستند اعلام جنگ بر شما! ما احترام نمی گذارند شما نیست ما مراجعه کنید و در بیمارستان است. شما به فروش می رسد NYPD به موجودات ناپسندیده 1% که نفرت پلیس اما به شما رای می دهند." S. B. A. همچنین مسئول doxxing شهردار پدر کیار; پس از او بازداشت شد و در طول یک تظاهرات مسالمت آمیز در اواخر مارس آن منتشر شده گزارش پلیس از جمله قد و وزن و آدرس در توییتر. این عضو شورای شهرستان ریتچی تورس توصیف S. B. A. به عنوان "یک گروه نفرت masquerading به عنوان یک اتحادیه کارگری."

لینچ برای همه خشم عمدی است و بیشتر استراتژیک است. او قاب هر سوال آن است که آیا افسران حقوق و یا پلیس خشونت به عنوان یک روش ساده دودویی. "این مسئله ای نیست که جمهوری خواه یا دموکرات" خواند و گفت: جمعیت در سالن شهر گام سال گذشته در مورد یک قرارداد تقاضا است. "این است که حق-و-اشتباه در موضوع است." در همان رویداد جاستین Brannan مترقی عضو شورای شهر ارائه شده دیگر دودویی: "آیا به من بگویید که شما یک اتحادیه مرد اگر شما نمی پشتیبانی پلیس و P. B. A."

برای اعضای آن را ممکن است برای قدردانی از کار در اتحادیه های کارگری را ابراز تأسف می کنند در حالی که خود را بدهند. کرک Burkhalter می آید از یک پلیس خانواده است. پدر بزرگ پور در جنوب پیوست و نیروی جوان است. Burkhalter پیوست و در بیست و یک, چند سال پس از برادر خود. "این بود تمام من می دانستم که" او به من گفت. او همیشه سپاسگزار برای اتحادیه' قدرت چانه زنی: "اگر آن را برای آن قانونی لابی من نمی شده اند تا با تمام مزایای من, بهداشت و درمان, بازنشستگی است." او در آغاز به عنوان یک patrolman در سال 1984 همان سال که لینچ پیوست و ساخته شده راه خود را به کارآگاه درجه اول به عنوان یک اتحادیه نماینده. او به کالج رفت و در دانشکده حقوق در زمان خود و پس از بازنشستگی استاد در نیویورک مدرسه قانون است. "این درد مرا به دیدن آنچه در جریان است در اداره پلیس در حال حاضر" او به من گفت. "کسانی که برخی از بهترین دوستان من, مردم من بزرگ شده." او می گوید که او را درک اتحادیه' defensiveness اما نه خود زاج: "تصور کنید یک پرستاران اتحادیه که متنفر بیماران که رفت و در تلویزیون و صحبت در مورد چقدر مشکل بیماران را به آنها بدهید."

پلیس اتحادیه های کارگری ممنوع از, قابل توجه, اما آنها تحمیل خود را از طریق غیر قانونی کار slowdowns—یک تاکتیک شناخته شده به عنوان "آبی آنفولانزا." نیویورک مبهوت از طریق بسیاری از آنها از جمله حداقل یک کارگردانی در د Blasio. این تظاهرات به طور معمول در برابر درک بی عدالتی به پلیس بلکه یک طعم و مزه از بی قانونی است که پلیس می تواند موضوع خود را شهر. چگونه می توانم شما را مانند یک بی حال پا کشیدن پاسخ به 911 تماس? احساس unappreciated افسران حتی ممکن است در نظر ترک پست خود را به طور کامل. در ماه ژوئن پلیس در بوفالو هل سالمند تظاهر به زمین با نیروی کافی برای شکستن جمجمه و سپس راهپیمایی گذشته او قیافه او به عنوان خونریزی. پس از دو افسر که فشار بودند به حالت تعلیق در انتظار بررسی همه پنجاه و هفت نفر از نخبگان واکنش اضطراری تیم استعفا داد و در همبستگی.

تدریجی خروج از ضرب و شتم پلیس می دانستند که هر کس در محله و آنها همه می دانستند که حداقل در, احساساتی, حافظه, شده است یک گام بزرگ به سوی بیگانگی بین پلیس و شهروندان است که یکی می تواند احساس تقریبا در هر آمریکایی بزرگ شهر. پلیس امروز منزوی در گشت خودروهای ناشناس minatory و خیلی بیشتر به شدت مسلح از پیشینیان خود. اما خوب قدیمی روز از ضرب و شتم پلیس شد در بسیاری از راه های خیلی خوب نیست. یکی از نیویورک معروف ترین پلیس در قرن نوزدهم بود که الکساندر (Clubber) ویلیامز که ادعا می کرد به bludgeoned صدها miscreants به تسلیم و جشن گرفته شد به عنوان یک قهرمان در هارپر ماهانه در سال 1887. خشونت بود—و—بخشی از این کار است.

در دیگر کشورهای توسعه یافته وجود دارد هیچ چیز قابل مقایسه با نرخ افغانستان است که ما تجربه—یا در غنی تر جوامع قیافه. در انگلستان و ولز سه یا چهار مرگ غیر نظامیان در دست پلیس در یک سال به طور متوسط. جمعیت ایالات متحده بزرگتر است, البته, اما نه سه صد بار بزرگتر است.

با توجه به پل Hirschfield یک راتگرز جامعه شناس که نوشته است در مورد حقوق بین الملل-اجرای عمل تفاوت است که تا حدی در این کار اساسی محیط زیست است. "پلیس آمریکا روبرو می شوند که در شرایط بیشتر شبیه آمریکای لاتین, از شمال اروپا" او به من گفت. "این نابرابری گسترده تاریخ اسارت و فتح ضعیف شبکه امنیت اجتماعی. تمرکز زدایی. پلیس به احتمال زیاد به برخورد شهروندان با سلاح گرم در اینجا. ما لازم نیست که سطح فساد پلیس آنها را در مکزیک اما ما مانند دیگر کشورهای توسعه یافته است. حقوقی آستانه برای استفاده از زور پایین تر است." یکی دیگر از تفاوت آموزش است. در برخی از کشورهای اروپای غربی پلیس راهنمایی و رانندگی هستند به عنوان انتخابی به عنوان یک کالج آمریکایی. استخدام در آلمان مطالعه برای حداقل سه سال با اساتید است که کارشناسان در زمینه های خود را. ماموران در ایالات متحده اغلب شروع به کار با عنوان کمی تا یازده هفته آموزش عمدتا در سلاح های گرم و زنده ماندن است. Burkhalter پیشنهاد کرده است که موجود آموزش توان با جایگزین دو سال درسی که شامل دوره های آموزشی در طیف وسیعی از موضوعات قانون, جامعه شناسی, روانشناسی—و نه همه کلاس ها آموزش داده می شود به عنوان عمل در حال حاضر با اجرای قانون پرسنل. "درک روشنی از ماهیت جامعه آنها را خدمت می کنند و همه آن پیچیدگی های اساسی برای هر عضو از یک سرویس حرفه ای" او نوشته است.

کار پلیس است مسلم دشوار است. افسران گشت اغلب در مواجهه با مردم در بدترین و بیشترین تلاش در کشور است که بیشتر سلاح گرم در دست بخش خصوصی از آن شهروندان تهدید به ضرب گلوله واقعی است. اما آماری اجرای قانون را ندارد لیست ده تا از خطرناک ترین مشاغل در آمریکا است. ماهیگیری تجاری بدتر است به عنوان سقف و ساخت و ساز. مطالعات گشت ماموران سرویس تماس نشان داده اند که کمتر از پنج درصد مربوط به جرایم خشونت آمیز.

ست استوتون یک افسر سابق پلیس که در حال حاضر می آموزد قانون در دانشگاه کارولینای جنوبی معتقد است که اجرای قانون را "جنگجو مشکل" شروع می شود در اولین روز از آموزش است. "می شود ماموران پلیس گفته است که نخست خود را هدف ضرب المثلی 'اولین قانون اجرای قانون" است برای رفتن به خانه در پایان هر شیفت," او نوشت: در دانشگاه هاروارد بررسی قانون در سال 2015. "اما آنها آموخته است که در آنها زندگی می کنند به شدت خصمانه جهان است. جهان است که کاملا به معنای واقعی کلمه گانینگ برای آنها. . . . به عنوان یک نتیجه از افسران یاد می شود می ترسم." این پیام سپس به ضرب جوان پلیس در کار است. تنها راه برای زنده ماندن است که توسط hypervigilance پرداختن غیرنظامیان در یک تن از "بلامنازع فرمان" و شناسایی کسانی که به آسانی نمی ملحق شدن به قدرت به عنوان دشمنان است.

در ماه ژوئن سه N. Y. P. D. افسران خریداری milkshakes مرکز شهر و نمی خواهم طعم و مزه. پس از آنها ذکر شده از این حادثه خود را به گروهبان بودند با عجله به بیمارستان بلوو. کارآگاهان' وقف انجمن توییتی یک "فوری پیام ایمنی": "امشب سه نفر از همکاران ما افسران عمدا مسموم توسط یک یا بیشتر کارگران در زاینده رود در 200 برادوی است." این اتحادیه در ادامه برای excoriate ترسو و جنایتکاران و pandering مقامات منتخب احتمالا پشت این حمله است. این P. B. A. نیز به این عمل می کنند. افسران "کشف کردند که یک ماده سمی اعتقاد به سفید قرار داده شده بود در نوشیدنی" اتحادیه توییتی. "ما نمی توانیم اجازه گارد ما را حتی برای یک لحظه." Sean Hannity بیان وحشت خود را.

پس از تحقیقات بیشتر وجود نداشت و سم در milkshakes. شاید وجود داشته است برخی از باقی مانده تمیز کردن راه حل در لرزش دستگاه. آن اتفاق می افتد. افسران خوب بود اتحادیه های حذف شده خود را توییتهایی و وحشت Shake Shack کارگران شانه ای بالا انداخت. پلیس گزارش کردم کوپن به صورت رایگان مواد غذایی و نوشیدنی است. پلیس به هیستری در مورد مواد غذایی سریع کارگران دستکاری با سفارشات خود را محدود به N. Y. P. D.; آن منتشر شده است در سراسر کشور به کانزاس و ایندیانا و گرجستان است. تا کنون آن را تمام شده است خیالی.

در کمتر آشفته بار پلیس باید یک مطلب پیش پا افتاده دلیل باید با احتیاط از رستوران ها. "پلیس اجتناب از غذا خوردن در ملاء عام به دلیل آنها نمی خواهند به انتخاب شغل" ستوان ادوین ریموند از N. Y. P. D., به من گفت. "مردم می آیند تا به شما, شما می خواهید به شکایت صاحبخانه خود شما درگیر زمانی که شما فقط می خواهید به غذا خوردن."

به طور سنتی گالوانیزه موضوع برای منتقدان اجتماعی پلیس فساد بود—راست-بالا گرافت. پاتریک لینچ بود که نخستین بار به اجرا برای رئيس جمهور اتحادیه توسط یک رسوایی فساد شامل P. B. A. سرب مذاکره و کج وکلا که با ارسال چندین نفر به زندان است. او انتخاب شد, در سی و شش در یک اصلاحات بلیط. تنها رقابت جدی او در مواجهه آمد در سال 2015 پس از یک جناح از افسران ناراضی بود با دفاع ضعیف از miscreants در یک بلیط-رفع رسوایی در برانکس. آنها می خواستند بیشتر همبستگی در سراسر فساد است. آنها از دست داده است.

خشونت متفاوت است. اگر ما بپرسید برای قوی تر مقررات ما جانبداری با مردمان بد. در سال گذشته لینچ گفت , شهرستان و دولت مجله که ضد خشونت معترضان نیست در واقع می خواهم "اصلاحات" (او را بترساند نقل قول): "هدف آنها این است که پایان هر اجرای قانون در شهر نیویورک دوره است." بیل د Blasio رو از وسط با پلیس در مبارزه برای شهردار زمانی که او وعده اصلاحات. در دفتر او عجله پایان توقف-و-frisk سیاست بود که مملو از دهها و به شدت کاهش می یابد این شهر زندان جمعیت. او همچنین در مورد صحبت هشدار خود را سیاه و سفید پسر دانته در مورد خطرات که یک مرد جوان از رنگ مرور پلیس متوقف می شود—یک بیت از پدری رئالیسم که پلیس دریافت به عنوان جزئی. اما پس از آن بود که اریک گارنر تراژدی که واقعا منفجر د Blasio رابطه با N. Y. P. D.

در جولای 17, 2014 در جزیره استاتن جلب شد گفته سست فروش سیگار به رهگذران. پلیس در نظر گرفته او و دیگر سیگار فروشندگان در خیابان خلیج به عنوان یک کیفیت زندگی مشکل—یک "پنجره شکسته" است که نیاز به ثابت. جلب شد و یک مرد بزرگ سیاه و خودداری از پلیس که برای دستگیری او. او تا به حال هیچ کار اشتباهی انجام داده است. دوست خود رمزی ارتا شروع به فیلم برخورد; بدون ویدئویی خود را, ما نمی خواهد می دانم که گارنر نام. افسر دانیل Pantaleo در لباس ساده و ضبط جلب سوار او را به زمین قرار داده و او را در ببرن. در این ویدئو ما صدای جلب فریاد "نمی توانم نفس بکشم" یازده بار به عنوان Pantaleo و چهار همکاران خود را در زمان cuffing او. در آن زمان آنها به پایان رسید جلب شد بی اثر است. یک ساعت بعد او در یک بیمارستان مرده. پس از کالبد شکافی این شهر معاینات پزشکی حکم اعدام یک قتل ناشی از, در بخشی از ببرن.

پاتریک لینچ معتقد است که نبود ببرن اما یک "کمربند ایمنی"—غیر خفه takedown که مجاز توسط N. Y. P. D. گزارش دستگیری ظ توسط Pantaleo شریک گفت: دروغ که هیچ نیروی مورد استفاده قرار گرفت. در استاتن آیلند یک هیئت منصفه کاهش یافته است به دادستانهای Pantaleo. شاهدانی که به نام شده بود به شهادت بعدا شرح داده شده در این مجموعه مقالات به عنوان تمرکز کمتر بر پلیس تخلفات از چه گارنر انجام داده بود. Pantaleo باقی مانده بر روی میز وظیفه. شهر رد تماس توسط فعالان و وکلا برای جلب خانواده به انتشار افسر انضباطی سابقه بوده است. گروه آهسته تحقیقات خود را به اجازه می دهد, فدرال حقوق مدنی بررسی به ادامه. این آشکارا یک تصمیم سیاسی به اجازه احساسات سرد است. وزارت دادگستری در زمان چهار سال و نیم برای بررسی پرونده و پس از ویلیام Barr نصب شده بود به عنوان دادستان کل نقض آن است.

"در اینجا نقطه ضعف."
کارتون تام تورو

اما احساسات بود و نه سرد. در ماه دسامبر سال 2014 drifter با سابقه کیفری به نیویورک آمد و به قتل دو افسر پلیس ظاهرا به انتقام گارنر و دیگران قبل از کشتن خود. لینچ به خشم. او تا به حال شده است از اختلافات با د Blasio که از نظر او "ضد پلیس." در حال حاضر او را تشویق بر وظیفه پلیس به نوبه خود پشت خود را بر شهردار هنگامی که او آمد به بیمارستان در بروکلین که در آن افسران گرفته شده بود. در افسران تشییع جنازه صدها نفر از پلیس دوباره تبدیل پشت خود را در de Blasio. نظرسنجی نشان داد که اکثر نیروهای جدید سایتهای از این نمایش و بسیاری از افسران ظاهرا احساس می کرد که بی احترامی مرده اما هیچ کدام تا می گویند publicly. در یک کنفرانس خبری, کنفرانس لینچ گفت که افسران و میر را ترک کرده بود خون در بسیاری از اما "که خون شروع می شود بر روی پله های شهرداری در دفتر شهردار."

د Blasio شور و شوق برای پلیس اصلاحات به نظر می رسید به نابودی آن شب. رتبه و فایل دنبال کرد تا با یک هفته دو, رکود, در, که دستگیری ها کاهش یافت و پنجاه و شش درصد است. لینچ در ادامه به دفاع از Pantaleo. "او یک مدل از آنچه ما می خواهیم یک افسر پلیس به," او گفت: سی ان ان. "او به معنای واقعی کلمه یک عقاب دیده بانی." Pantaleo را انضباطی ضبط شد و در نهایت به بیرون درز کرد و نشان داد تعداد زیادی از آنچه که به نام اثبات شکایات از جمله دو کمک کرد که منجر به طرح دعوی در دادگاه که در شهر موظف شد به حل و فصل.

پس از وزارت دادگستری ترک مورد 2019, N. Y. P. D. در نهایت تکمیل تحقیقات خود را. که ماه اوت بیش از پنج سال پس از جلب مرگ این کمیسر پلیس, James P. اونیل اخراج Pantaleo. شلیک یک افسر بسیار نادر است و حتی در یک نیروی سی و شش هزار نفر است. لینچ پاسخ: "کار مرده است. ما افسران پلیس در پریشانی. نه به این دلیل که آنها یک کار دشوار نیست چرا که آنها خود را در معرض خطر اما از آنجا که آنها متوجه آنها رها شده است." Pantaleo است که در حال حاضر تحت پیگرد با P. B. A. پشتیبانی به کار خود بازگشت.

Pro-پلیس تحلیلگران همیشه صحبت در مورد بد سیب; آن را تنها چند پلیس که بی ادبی—ده درصد در صدر. اما مشکل این است که دیگر نود درصد به ناچار به دانستن در مورد سوء رفتار و در نتیجه ساخته شده همدست. چرا آنها جلو آمده? همه متنفر موش و همه اشاره به رنگ آبی دیوار سکوت و یا چیزی به نام "پلیس کشت." فرانک Serpico های N. Y. P. D. بهترین و شناخته شده whistle-blower کردم به ضرب گلوله در سر مواد مخدر در طول یک حمله تحت مناقشه شرایط.

این Wickersham کمیسیون برای اولین بار از بسیاری از ریاست جمهوری و کمیسیون تنظیم به مطالعه و توضیح بی قانونی و مدنی اختلال مشاهده شده در سال 1931 "این یک قانون نانوشته در ادارات پلیس که افسران پلیس باید هرگز در مقابل شهادت برادر خود را کردند." در چه شهری مدرن افسران پلیس به عنوان تجربه به طور فزاینده متخاصم محیط هر دو در محل کار کم درآمد محله و در تیررس ثابت نقد هوشمندانه دانشگاهیان و مقالات مثل این یکی نباید تعجب است که پلیس احساس می کنید که آنها هیچ چاره ای جز به پوشش برای یکی دیگر. هیچ کس دیگری پشت خود را.

کرک Burkhalter نمی بینم اصلاحات به عنوان مسئولیت های کارگری به تنهایی. "پلیس, فرهنگ," او می گوید: محصول یک "رابطه همزیستی" بین پلیس و دادستان و قانونگذاران و عمل "قرار دادن دستبند روی هر کس برای هر چیزی که کمی" نیست سرچشمه در سطح خیابان. "افسر ندارد تشخیص اینکه آیا به دستگیری در بسیاری از موارد" او به من گفت.

در زمان کد محرمانه به مقامات منتخب. در شیکاگو در سال 2014 یک افسر به نام جیسون ون دایک به ضرب گلوله یک نوجوان در سن پسر به نام Laquan مک دونالد شانزده بار. گزارش پلیس گفت که مک دونالد پیشرفته بود در افسران با مطرح چاقو. بیش از یک سال بعد پس از یک فعال و روزنامه نگار مستقل شکایت تحت قانون آزادی اطلاعات این شهر منتشر شد داش-cam تصویری که مک دونالد نشان داد نه پیشرفت با چاقو اما راه رفتن دور. این coverup نبود مرتکب شده توسط پلیس به تنهایی. رهبران شهر می دانستم که آنچه که در آن تصویری. رام امانوئل شهردار هر چند وی پس از تماشا آن مبارزه برای سیزده ماه برای جلوگیری از انتشار آن.

مدرن در جنبش کارگری پلیس اتحادیه های کارگری در حال پرت خود را در سیاست به خوبی به حق حتی Teamsters و معاملات ساختمان. آنها می توانند علت شایع با جنبش زمانی که اتحادیه-کشتار قانون بافندگی به عنوان آن را به طور خلاصه در ایالت نیویورک چند سال پیش. اما زمانی که آنها می دانند که آنها را در امان خواهد بود همانطور که در ویسکانسین آنها ساکت بمانند حتی در حالی که معلمان و پرستاران و کارگران بهداشت در حال له.

برای سمت چپ یک مشکل با چکش پلیس اتحادیه های کارگری است که حق است انجام چیزی مشابه به همین. ملی بررسی و وال استریت ژورنال , سرمقاله, صفحه تشخیص مشکلات با پلیس اتحادیه های کارگری و پاسخگویی و آنها بموقع گسترش استدلال به معلمان اتحادیه های کارگری و کارگران شهرداری. خود احساسات است: مجسمه نیم تنه همه آنها را. بنیامین ساکس, یک استاد کار و صنعت در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد امتیاز به داده های جدید نشان می دهد که زمانی که پلیس باید دسترسی بیشتر به چانه زنی جمعی را در ارتباط با یک افزایش کوتاه مدت در پلیس کشتار غیر نظامیان به طور خاص nonwhite شهروندان است. اتحادیه قوی مانند شهر شیکاگو اغلب خطرناک تر پلیس فرهنگ از شهرستانها با ضعف قوانین کار را انجام دهد. در دالاس مثلا پلیس های اصلی اتحادیه است نه تنها چانه زنی عامل. چندین گروه مختلف از جمله سازمان علایق آفریقایی-آمریکایی و لاتین افسران ثبت نام در اتحادیه قرارداد. نتیجه این است که هر دو شفاف تر و به طور قابل توجهی کمتر خشونت آمیز پلیس.

بن Brucato یک جامعه شناس در رود آیلند کالج استدلال می کند که پلیس اتحادیه های کارگری در حال مهمتر متفاوت از سایر اتحادیه های کارگری. "این سازمان تابع به عنوان لابی برای هر دو مقاومت در برابر پاسخگویی به قانون و سپر دخیل افسران" او می نویسد. یک بخش عمومی اتحادیه مجزا از آن بخش خصوصی به همتایان خود در مذاکرات لزوما شامل حداقل از نظر اخلاقی یک شخص ثالث—عمومی مالیات دهندگان. و در عین حال بسیاری از پلیس های کارگری در قرارداد خود و ایدئولوژی خود را به نظر می رسد به هیچ تدارک برای این نامرئی شخص ثالث. آنها دفاع از اعضای خود در برابر عموم و مجازات whistle-blowers با حتی بیشتر غیرت از مدیریت می کند. پلیس اتحادیه های کارگری "نشان دهنده صدها نفر از هزاران نفر از مردم و جز در چند متحده باید توانایی سازماندهی و بدون هر گونه مخالفت از دولت" Brucato به من گفت.

Brucato معتقد است که راه حل برای لغو پلیس اتحادیه های کارگری. او تا به یک لیست از ده گام به سوی این هدف از جمله لغو قرارداد توده اخراج در صورت غیر قانونی slowdowns و تعقیب فدرال به صورت مداوم انسداد عدالت است. دیگر اطناب می خواهید برای دیدن عمده فدراسیون های کارگری مانند A. F. L.-C. I. O. قطع روابط با پلیس اتحادیه های کارگری. ساکس موافق است که وجود دارد یک نیاز فوری برای اصلاحات اما او نشان می دهد با توجه به بیشتر رویه مراحل: محدود کردن چانه زنی جمعی به غیر از مسائل انضباطی; باز چانه زنی جلسات عمومی; تشویق به بخش های متعدد کارگری به نمایندگی از متنوع تر views. بسیاری از تحلیلگران تاکید بر نیاز به استفاده از نیروی پروتکل هایی است که شناخته شده برای صرفه جویی در زندگی می کند اما این اتحادیه را رد.

همه از این نیاز به اراده سیاسی از یک نوع است که تا همین اواخر به نظر می رسید غیر قابل تصور است. در سال 1994 سناتور جو بایدن از نزدیک با پلیس اتحادیه ها برای کمک به, خود, جرم, لایحه نوشته شده است. او بعدها به اعتبار کامل به انجمن ملی پلیس و سازمان های: "شما بچه ها نشسته بودند که میز کنفرانس معدن برای یک دوره شش ماهه و شما نوشت: این لایحه است." (اتحادیه رها بایدن در طول اوباما زمانی که آنها را دیدم او را به کار بر روی کیفری-عدالت اصلاحات.) و چه کسی می تواند فراموش رئیس جمهور تهمت عملکرد در سال 2017, زمانی که او leeringly گفت: اجرای قانون جمعیت در لانگ آیلند است که او شخصا از ذهن نیست اگر آنها ضربه برخی از مظنونین' سر در ماشین-قاب درب. افسران تحسین. تهمت می دانستم که مخاطبان خود را. در طول سال 2016 کمپین برادرانه منظور از پلیس ملی اتحادیه با سه صد و پنجاه هزار اعضای, تا به حال به طور رسمی تایید او. در سال 1968 آن را تایید جورج والاس.

در اوایل ماه ژوئن چیزی قابل توجه در نیویورک اتفاق افتاده. به عنوان شهر و ورزشگاه در اعتراض به خشونت پلیس این N. Y. P. D. با پاسخ واضح نمایش بیشتر خشونت پلیس. بسیاری از خشونت گرفتار شد ، افسران مجروح شدند و با پرتاب آجر و بطری و اغلب به نظر می رسید تاکتیکی اشتباه گرفته شود. آنها موفق محیطی از برخی از تظاهرات با آرامش و اتهام دیگران با باتوم و اسپری فلفل. بسیاری تا به حال نوار بیش از خود نام و نشان اعداد. تمام خطوط از پلیس ضد شورش به نظر می رسید به سفید است. د Blasio, مواجه با تصویری از دو پلیس S. U. V. s رانندگی به ازدحام معترضان را سرزنش معترضان برای ازدحام در. وقتی که جدی غارت شکست برای سه شب در میدتاون و پایین منهتن پلیس به نظر می رسید به ناپدید می شوند. یک شنیده ام که به آنها گفته شد به ایستادگی کردن اما نه چرا.

آنها شلوغ شده بود و در جاهای دیگر قطعا دستگیری برخی از بیست و پنج در صد مردم است. اتهامات حیطه زد. در برخی از نقطه, بازتاب وزارت دادگستری علاقه به آنچه که دادستان کل Barr به نام "خارج از آشوبگران," F. B. I. رو درگیر در بازجویی از بازداشت شدگان. به عنوان تظاهرات وارد دومین هفته 8 P. M. مقررات منع رفت و آمد برای اولین بار اعمال شده در نیویورک پس از جنگ جهانی دوم به پلیس یک میدان گسترده ای است که در آن به بازداشت برخی از آنها به ظاهر خودسرانه دیگران به وضوح هدف اعتراض سازمان. در برانکس پلیس خاص حقوقی از ناظران ملی وکلا صنفی.

در آلبانی هر چند مهم تغییر رخ داده است. مدنی و آزادی خواهان پلیس اصلاح طلبان و متحدان خود شده بود برای سال تلاش برای لغو قانون دولت شناخته شده به عنوان بخش 50-a است که مهر و موم شده پلیس انضباطی سوابق ساخت آن غیر ممکن است بدانید که اگر یک افسر تا به حال سابقه سوء رفتار. به می دانم که اگر آن مسلح کارکنان سوء استفاده از انحصار خشونت مسلم به نظر می رسید اما پلیس اتحادیه های کارگری تا به حال مبارزه سخت به نگه داشتن 50-یک کتاب. آن را به حال هرگز حتی برای یک رای در کمیته. سیاستمداران مانند de Blasio توافق کردند که باید آن را لغو, اما هیچ چیز در مورد آن. Antagonizing پلیس اتحادیه های کارگری فقط به ارزش آن است. مایکل Sisitzky رئیس پلیس شفافیت و پاسخگویی پروژه در نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی مشغول به کار در این موضوع برای سال. "ما نمی دانیم که چگونه به قاب آن" او به من گفت. "این فقط برای تلفن های موبایل بسیار ضعیف—'لغو 50-a.' سپس ناگهان ما شروع به دیدن آگهی ها در تظاهرات 'لغو 50-a.' "

آرمان از زندگی زمینه شد و در حال حاضر در جریان اصلی سیاسی. فرماندار اندرو کومو گفت که امضای هر گونه اصلاحات لایحه که قانونگذاران ایالتی فرستاده او و چند روز بعد آنها او را فرستاده 50-یک لغو یک ممنوعیت جدید در چوک نگه می دارد ، او را امضا کرد. فعالان مانند Sisitzky آماده کرده بود این قانون و خانواده های کسانی که کشته شده توسط پلیس از جمله اریک گارنر حال حمایت خستگی ناپذیر; قانونگذاران از رنگ حزبی داده بود و آن را حیاتی فشار نهایی. اما Sisitzky به من گفت: "آنچه که نقل مکان کرد و صورتحساب آن بود عظیم غلیان احساسات مردم به خیابان ها خواستار عمل است."

برای سال های بسیاری P. B. A. و آن همکار-اتحادیه استدلال که باز کردن پلیس-سوء سوابق به مخاطره می اندازد نه تنها افسران بلکه خانواده خود را. این بود fearmongering: سوء سوابق نیست که عبارتند از: صفحه اصلی آدرس و یا شماره تلفن. پس از این اصلاحات لوایح تصویب اتحادیه برگزار شد تجمع تحت بزرگراه در Randall جزیره. لینچ و o'meara خروشان حمایت ردیف glowering پلیس. پس از تمام خدمات خود را, تمام خود را قربانی آنها نمی تواند بر این باورند که آنها حتی نمی توانید یک صندلی در پشت میز.

از من خواسته Sisitzky در مورد آن است. "هیچ صندلی در پشت میز ؟" او گفت:. "آنها همیشه نشان داده در راه است که سازمان های دیگر تنها می تواند از خواب." به هر حال, آن را به عنوان اگر آنها در حال رفتن دور. "اتحادیه سعی خواهد کرد به reassert خود را البته." حق با او بود. در ماه ژوئیه ، P. B. A. شکایت کرد شهر نیویورک برای جلوگیری از انتشار سوابق سوء و یک قاضی فدرال به سرعت اعطا موقت سفارش محدود. Sisitzky را منع شد از انتشار سوابق آن در حال حاضر به دست آمده است.

اما کرک Burkhalter احساس کردند که حداقل برای لحظه ای از حرکت به سوی اصلاحات بود به اندازه کافی قوی است که اتحادیه باید در نظر سازش. "وجود دارد هیچ نیازی نیست برای این شکاف بین اتحادیه های کارگری و جامعه" Burkhalter که سیاه و سفید است, گفت:. "سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و P. B. A.—آنها می توانند هر یک از آنها چه می خواهند. آن را مجموع صفر." اما زمان ممکن است در حال اجرا برای اتحادیه های کارگری گفت: "چه مدت این مزایای مادام العمر رفتن به گذشته در این آب و هوا? شما بهتر است بر روی اسب خود را و مطمئن شویم که توانسته اعتماد به نفس را در شما, چرا که رفتن به اولین چیزی را باید بروید."

پس از پیروزی در آلبانی نیویورک, پلیس اصلاح طلبان در زمان یک زن و شوهر از روز های همه گیر و پس از آن تبدیل توجه خود را به شهرستان سالن. این شهر مالی 2021 بودجه خواهد بود ارسال شده در جولای 1st, و هدف اجماع در میان اصلاح طلبان بود و یک میلیارد دلار کاهش در N. Y. P. D. شش میلیارد دلار بودجه است. د Blasio گفت که او به نفع اما هیچ کس به او اعتماد داشتند. مردم و معترضان در کمی گوه از پارک خارج از شهر سالن تلاش به نوبه خود فشار.

Joo-Kang Hyun, مدیر جوامع آمریکا برای پلیس اصلاحات طولانی در حال اجرا مبارزات انتخاباتی به پایان تبعیض آمیز پلیس در نیویورک شد و یک کلید رهبر در تلاش برای لغو 50-یک. کانگ مبارزه کرده است پلیس اتحادیه های کارگری و N. Y. P. D. برای سال ها در تلاش برای به دست آوردن حتی نام افسران مسئول قتل. "مردم واقعا باید حق می دانید که در گشت زنی در خیابان های خود را," او گفت:. "واقعا هر چند فاحش پلیس, قتل تنها نوک کوه یخ است. آن را روزانه تحقیر روزانه سوء استفاده از قدرت."

در حال حاضر او تا به حال تبدیل کامل خود را با توجه به بودجه شهرستان است. "این یک چالش مستقیم به outsized قدرت که پلیس اتحادیه های کارگری بود," او گفت:. "این حرکت به کاهش N. Y. P. D. بودجه? این چیزی است که آنها واقعا می ترسم از." او و دیگر فعالان در زمان یک خط سخت با د Blasio. "ما نمی خواهید برای دیدن هر funny math," او به من گفت. "این زمان به فکر می کنم در مورد چه نوع از شهرستان ما خواهید بود."

زمانی که شهردار و شورای شهر درباره بودجه مقابله با فعالان کاملا ناراضی است. معامله ادعا به تغییر مسیر یک میلیارد دلار از پلیس اجتماعی به سرمایه گذاری بود اما پر از خنده دار ریاضی. این مجموعه کاملا غیر واقعی کلاه در وقت اضافه, امیدوار کننده برای کاهش در سال گذشته برآورد هزینه از هشت صد و بیست میلیون دلار توسط دو سوم. آن را حذف N. Y. P. D. پرداخت به پلیس در مدارس, اما تنها با ساخت وزارت آموزش و پرورش آنها را پوشش میدهد. آن را فاقد یک در سراسر-هیئت مدیره استخدام یخ—حتی به عنوان دیگر شهرداری سازمان با داشتن بودجه خود را کاهش, به آدرس COVIDدوران کمبود. به فعالان' ناامیدی از مقامات منتخب حمایت کرد. کانگ پیشنهاد کرد که اعضای این شورا که رای دادند برای این امر صورت مترقی مخالف است. "این councilpersons در حال رفتن به مسابقه در سال 2021," او گفت:.

"این فوق العاده است که چیزی است که ما می تواند همه را با هم انجام دهد."
کاریکاتور جولیا مناسب

پلیس اتحادیه های کارگری در حال حاضر آزرده توسط دولت در سطح اصلاحات شد بیشتر تحریک شده توسط مجموعه ای از شهر نیویورک اساسنامه گذشت هفته بعد ارائه شده است که محدودیت های جدید در چوک نگه می دارد و نظارت و پشتیبانی به فیلم پلیس فعالیت است. ترسناک افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز—که از اواخر ماه ژوئن به قتل در این شهرستان شد و تا بیست و سه درصد بیش از سال گذشته—الهام شدید دور انگشت اشاره. آن د Blasio گسل. (لینچ به Hannity: "شهر داده است خیابان های ما است.") آن بود که پلیس انجام نمی دهد شغل خود را. (بازداشت شدند به طور چشمگیری پایین و روحیه بود که گفته می شود کم است.) این وثیقه-اصلاح قانون و همه گیر کاهش تخلیه زندان. این پرونده قضایی. این انحلال یک لباس شخصی "anti-crime unit"—Pantaleo قدیمی خدمه.

در ماه جولای درموت شیا این کمیسر پلیس تصمیم به رفتن کامل پاتریک لینچ. در یک سخنرانی برای فرماندهان ارشد او گفت: "افرادی که ندارم سرنخ در مورد چگونه به نگه داشتن نیویورکی امن به طور ناگهانی فکر می کنم آنها می دانند که در مورد پلیس." او به نام این شهر از رهبران "ترسو که نمی ایستادگی کردن برای آنچه حق است." او اعلام کرد: "ما در حال دادن این goddam شهرستان به مجرمان."

د Blasio پاسخ ترسو بود. او گفت که در حالی که شیا انتخاب عبارت بود نه "سازنده" سرخوردگی خود را قابل فهم بود. در ضمن N. Y. P. D. افسران با پای خود رای. آغاز اعتراضات بیش از پنج صد تن از افسران را برای ثبت بازنشستگی—تقریبا دو برابر این رقم از همان آخرین دوره سال است. رئیس lieutenants' اتحادیه گفت: این پست که پلیس بودند احساس "خود را باخته و رها شده است." یکی دیگر از عوامل احتمالی: بسیاری از افسران به دست آورده بود مقدار بسیار عظیمی از اضافه کاری بین کارگر تظاهرات و پوشش همه گیر روز بیمار و حقوق بازنشستگی خود را بر اساس خود را نهایی و دستمزد سال بودند به عنوان سود به عنوان آنها می خواهم تا کنون بود. دفتر که دسته بازنشستگی آنقدر غرق بود که با دیدن مردم تنها با تعیین وقت قبلی.

در گرم های اخیر بعد از ظهر من خودم را در colloquy با نیم دوجین ماموران پلیس مستقر در خارج از مقابل ورودی این موزه آمریکایی تاریخ طبیعی. آنها وجود دارد برای مدت آنها گفت: متأسفانه. مأموریت خود بود بلندی بالا ما در فرم از تدی روزولت مجسمه که ایستاده بود در آن نقطه برای هشتاد سال.

این یکی از مشکل ساز بناهای تاریخی. روزولت نشسته بر اسب هر دو آنها را فوق العاده عضلانی. او یک هفت تیر در هر ران و مصمم زل زل نگاه کردن بیش از حد نجیب نصف ثابت در افق. در هر دو طرف و کمی پشت سر او یک تفنگ حامل ، یک بومی آمریکایی در یک پر روسری اش نیمه پایین تر تحت پوشش توسط یک پتو—شما از شنیدن او را به نام "generic دشت هند است." دیگر عمومی است در شرق آفریقا, برهنه حمل یک سپر و یک پتو بیش از یک شانه. در روح انقلابی لحظه موزه تصمیم گرفته بود برای حذف مجسمه و پلیس وجود دارد برای جلوگیری از آن برداشته در موعد مقرر توسط اراذل و اوباش. چیزهایی که آرام بالا و پایین پارک مرکزی غرب است. هنوز هم خلق و خوی ترش بود.

"شما تا به حال به عنوان خوانده شده '1984'?" یک افسر پرسید. او گوشتی و عادلانه در اواخر سی سالگی با جزیره لهجه.

او راننده سرشونو تکون دادن در مجسمه های بسته-پایین موزه کل وضعیت است.

"Nah," همکار او گفت:. "این است که 'مزرعه حیوانات.' "

"Nah" اولین پلیس گفت:. "این چینی های فرهنگی انقلاب است. پاک کردن گذشته عمل مانند هیچ یک از آن تا کنون اتفاق افتاده است." او صدا آشفته منزجر غمگین.

"حتی آبی نهنگ؟"

"آره, همه چیز," او گفت:.

تغییر آینده است و همه آن را می داند. اما تهمت و بیشتر ارتجاعی پلیس-اتحادیه رهبری یک چیز مشترک دارند: همه آنها به نظر می رسد از دست رفته آخرین قایق از بد روز. پاتریک لینچ, قطعا, یک یادگاری از اواسط قرن پلیس زمانی که پلیس بودند همیشه حق و معمولا سفید و می تواند در دست سیاه و سفید و قهوه ای و محله. اجتماعی مجوز که مدل پلیس منقضی شده است. نسل جدیدی از افسران عمدتا نه سفید منتظر به دست گرفتن قدرت در اتحادیه های کارگری.

در نیویورک, درصد از آفریقایی-آمریکایی افسران است که در کاهش, به عنوان بزرگ نسل همگروهی بازنشسته. اما اعداد لاتین و آسیایی-آمریکایی افسران هنوز هم در حال رشد است. هر چند آن را غیر ممکن است برای تعمیم افسران رنگ به نظر می رسد کمتر مشتاق تر از خود را سفید همکاران در مورد اتحادیه رهبری است. هر یک از من خواسته ایم توصیف کرده است احساس نمی شود نشان داده شده است. یک برادرانه سازمان از افسران به نام سرپرستان انجمن به مدت طولانی عقیده داشت از اتحادیه خصومت غیر نظامی نظارت.

من زده شد توسط یک تصادف در مصاحبه های تلفنی با N. Y. P. D. ماموران یکی از آنها بازنشسته شد. در هر دو مکالمات ما به پایان رسید تا بحث در مورد آخرین محلی پلیس رسوایی که در آن یک افسر گرفتار شد تصویری استفاده ببرن به کسی که در مرور در Rockaways. افسر دیوید Afanador قبلا سعی شده است برای جنایت حمله—او تپانچه-میل گزارشی, unresisting شانزده ساله, شکستن دندان های خود را—اما او تبرئه در دادگاه. در مورد او به سرعت به حالت تعلیق اتهام "اقدام به تشدید اختناق" با بحث هیات منصفه. هر دو مصاحبه شوندگان خواستار توجه به جزئیات در Afanador تصویری: یک افسر دوم اصرار او را به سهولت. این چیزی بود که آنها را هیجان زده. این یک همدستی نقض—کوچک اما شاید نشان دهنده مورد از نود درصد reining در ده. "این چیزی است که ما می خواهم برای دیدن" بازنشسته افسر گفت. "آن مرد را به یک قهرمان واقعی." ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن