Billie Eilish را سفیدی اجازه می دهد تا او را به عنوان متعلق به ژانرهای مطلب “احترام” به توده های Grammys رای دهندگان.پاتریک McMullan / گتی

Billie Eilish روسری پایین عنکبوت scowls در دوربین های دیجیتال و آواز می خواند در مورد قتل همه دوستان او. او می پوشد کفش ناخوانا با کلمات FUCK Uو او باعث می شود موسیقی با دندان-مته سر و صدا. او یک خزش; او نپرداخته است. چه جهنم است که او انجام در اینجا در Grammys, مرحله, به اجماع انتخاب biz موسیقی را توده ها ؟

18-year-old Eilish در زمان خانه پنج شش غنائم او نامزد دریافت جایزه بود شب گذشته و از جمله همه از “چهار بزرگ” جوایز: رکورد سال ترانه از آلبوم سال و بهترین هنرمند جدید. (او 22 ساله برادر Finneas اوکانل که تولید و همکاری می نویسد: آهنگ های به اشتراک گذاشته شده در چهار بزرگ و برنده دو جایزه خود را.) تنها زمان دیگر کسی جاروب دسته کلی بود و در سال 1981 زمانی که ultrasoft و در حال حاضر مبهم کرنش Christopher Cross جای کسی را گرفتن پینک فلوید را دیوار در یک سال و زمانی که شاهزاده کثیف ذهن و برخورد را در لندن خواستار شد حتی نامزد شده است. صلیب را نقطه عطف در حال حاضر اغلب در اشاره به نشان دهد که چگونه بد, the Grammys هستند و Eilish به نظر می رسد بسیار hipper انتخاب کنید. (آهنگ های او هستند نه در مورد قایق بادبانی برای شروع است.) اما برای همه قرار لبه وجود دارد ایمنی در رفت و برگشت.

پس از سال ها از نصب خشم به سمت گرمی برای feting فیلمهای عروسی خوانندگان بیش از نوآوران این سال نامزد بود و واقعا خطر ناک کلاس از محبوب شورشیان. غریب رپ-کشور Lil Nas X “شهر قدیمی جاده” که شکست بیلبورد نمودار سوابق در آن 19-هفته اجرا در شماره 1 به نظر می رسید یک قفل برای رکورد از سال است. این توانمند سازی رپ-آواز Lizzo بود محتمل برنده در تمام دسته بندی های کلی در کنار Eilish را rappish زمزمه-pop. “ما می خواهیم به تغییر به واقعی بودن و فراگیر” میزبان Alicia Keys گفت: در یک موسیقی تک صدایی (نپرس) ساخته شده است که شب را تنها اشاره ای به رییس Grammys مدیر عامل دبورا Dugan اخیر حساب از تبعیض نژادپرستی و فساد در ضبط شد. متنوع تخته سنگ از برندگان در زمینه عمومی ممکن است نشانه های بسیار تغییر است که کلید crooned در مورد.

به جای Eilish ضرب و شتم همه آنها را. این است که نه کاملا سزاوار است: او باهوش و استعداد ساخته شده است که یک addictively متمایز آلبوم و او عملکرد حافظه در شب گذشته برای یک دختر دوست داشتنی و تصنیف که به نمایش آواز او توانایی. او همچنین یک جوان عمدی زن که حاضر جنسی الگو و کوکی-برش صدا است که صنعت موسیقی است foisted بر روی دیگر جوان عمدی زنان در گذشته است. اما کلیت او رفت و برگشت نکات است که او را تحسین مدیون نه تنها برای او مهم هنری, ابتکار و خلاقیت است. او كه خودش به چند ربع و عجیب کشاکش تجدید نظر شود. او نیز به خوبی متصل, محبوب, و سفید, و کسانی که همه چیز هنوز هم مغلوب ساختن پیشی جستن ترین چیز دیگری در Grammys.

قطعا موسیقی-صنعت ایجاد کرده است بسیاری سوار بر او. اسطوره شهرت او این است که او را منفجر کرد از یک تکه از اتاق خواب pop آپلود SoundCloud; حقیقت این است که مدیران و بازاریابان وابسته به عمده برچسب و خدمات جریان glommed در اوایل زندگی حرفه ای او و باز مسیر که چند دیگران قادر به دسترسی به. اگر آهنگ ها و عملکرد سبک نیست دستگیری چنین دسترسی می شده اند و بی معنی است. اما کار با اوکانل او ساخته شده بسیاری از ویژگی های اولیه در اپل بیت 1 و اواخر شب تلویزیون. او و برادرش سهولت در دوربین و میکروفن بود در برخی از سطح honed خود را تربیت به عنوان homeschooled بچه ها دو کار بازیگران در لس آنجلس.

Eilish این بحث این است که یک درهم آمیخته از نفوذ و مهم ترین آنها ممکن است hip-hop. رپ فرهنگ او اطلاع اندازه و مسیر مناسب راه خود را از صحبت کردن او rat-a-تات آوازی تحویل و دام کوبه ای از آهنگ های او بوده است و سریع به ستایش هیپ-هاپ و کار با emcees. Rap, اما, نمی کند و معمولا کرایه خوبی در Grammys. Hip-hop تولید شده تنها دو آلبوم از برندگان سال تا کنون و برخی از مبتکرانه ترین سیاه هنرمندان شده اند پاداش تنها در نوع خاص دسته بندی به جای کلی آنهایی که (برای اطلاعات بیشتر اینجا را Tyler, the Creator صحبت ambivalently شب گذشته خود را در مورد بهترین رپ آلبوم برنده برای یک آلبوم که صدا نیست بسیار بسیار شبیه به رپ). Eilish قادر به کش رفتن تأثیرات از امریکا محبوب ترین نوع بدون در نظر گرفتن اعتبار و یا آمار گرفتن pigeonholed.

چرا که او سفیدی اجازه می دهد تا او را به عنوان متعلق به ژانرهای مطلب “احترام” به توده های Grammys رای دهندگان. وجود اینکه چند گیتار در آهنگ های او, Dave Grohl است به نام آینده از راک اند رول و در جوایز موسیقی آمریکا او را به نام هنرمند مورد علاقه—Alternative Rock. “راک” از هویت خود را بیشتر پایین می آید به یک زنجیره لادن و سنگین و سرپوشیده تصویر است که به یک اصل و نسب کشش از طریق Sid باطل و زباله را شرلی منسون. مسابقه است که به وضوح بخشی از این تصویر است. رپرهای Travis Scott and Lil Uzi Vert باید یک مد مشابه حس به Eilish و موسیقی خود را آشکارا تعدادی سنگ. اما آنها از نظر فرهنگی مصرف می شود در درجه اول به عنوان هنرمندان هیپ هاپ با کمی شانس بدست آوردن یک جایزه در جایزه گرمی.

راه هایی که Eilish تجدید نظر به Grohls جهان نیز اجازه می دهد او را به پیروزی بیش از دیگر سفید هنرمندان زن که نوشته شده به عنوان “پاپ شاهزاده خانم.” Eilish را thumping آمار “پسر بد” نشسته در همان رادیو چرخش به عنوان هنرمندان مانند بریتنی اسپیرز و لیدی گاگا و آریانا گراند, هیچ یک از آنها موفق به کسب general-دسته گرمی. Eilish را اشاره از نارضایتی—غرقه شدن در موسیقی پاپ بلکه بودن بیش از حد بد برای آن—احتمالا اجازه می دهد تا او را به گریز از جنسیتی که حضور چنین هنرمندانی. پذیرش از یکی از بسیاری از جوایز شب گذشته o’connell ساخته شده است یک مورد برای سرمایه-من اهمیت از آهنگ های خود را: “ما نوشت: یک آلبوم در مورد افسردگی و افکار خودکشی و تغییر آب و هوا و بودن پسر بد … هر آنچه که بدان معنی است.” درست است که وجود دارد flintiness و ماده به Eilish کار اما همان را می توان گفت برای گرانده با تشکر از U بعدییک آلبوم سال نامزد غرق در اضطراب واقعی صحبت تم.

این نامطلوب چیز در مورد Eilish سلطه در آفریقا است که در آن او misfit وضعیت—که زیبایی را در برخواهد داشت بنابراین بسیار مهم به او در عبور-گروه موفقیت—به سوال. اما او زرنگ و دانا بازیکن بازی; او می داند که آن را سرد نیست برای تبدیل شدن به overdog. او mouthed “لطفا نمی شود من” قبل از او پنجمین جایزه اعلام شد و سخنرانی به ضرب گلوله کشته شدند طریق با خجالت. پس از پیروزی آلبوم سال, او گفت: این جایزه باید به Thank U بعدی. برای بهترین هنرمند جدید او به شوخی پیش بینی واکنش در حالی که پرداختن به runners-up: “من می دانم که طرفداران خود را در حال سخت هسته و آنها در حال رفتن به مبارزه برای شما و آنها شما را دوست دارم و آنها در حال رفتن به صحبت گه در مورد من برای سال ها به این دلیل است.” مطمئن شوید به اندازه کافی #scammys در حال حاضر روند به لطف حامیان توبیخ و هنرمندان. این یک اصطلاح Eilish خودش ممکن است خنده همراه با قدردانی طنز از این واقعیت است که کسی که خیلی جدید و ظاهر متفاوت در حال حاضر تبدیل به طلسم برای بسیار قدیمی شکایت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyhec.su

نرم افزار گرامرلی