چگونه افکار عمومی تغییرات برای بهتر

افکار عمومی نیست و معمولا حرکت در انفجار قطع شده اما در پی جورج فلوید قتل ناگهانی تغییر فرهنگ در نژادی و زیست

توسط NEWS-SINGLE در 29 خرداد 1399
Public opinion doesnt usually move in staccato bursts but in the wake of George Floyds murder a sudden culture shifton...
افکار عمومی نیست و معمولا حرکت در انفجار قطع شده اما در پی جورج فلوید قتل ناگهانی تغییر فرهنگ در نژادی و زیست محیطی عدالت—ممکن است رخ دهد.عکس های دیوید McNew / گتی

مشترکین به بحران آب و هوا خبرنامه دریافت این قطعه را در جعبه. ثبت نام برای دریافت اقساط آینده.

شما می تواند احساس زمانه تغییر در این روز به عنوان فرهنگی قدرتمند بخش هایی از جامعه ما تصمیم گرفت که در آینده نهفته است با معترضان خواستار پاسخگویی برای امریکا گذشته و ایمنی از آن در حال حاضر مقامات. بالای برنج در پنتاگون عذرخواهی کرد برای شرکت در مغلوب ساختن پیشی جستن مقدس-عمل بالا بردن عکس op. N. F. L. کمیسر راجر Goodell زمان به اینترنت می گویند, "ما, ملی, فوتبال, لیگ محکوم به نژاد پرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید." و نسکار—طولانی مناسب ازدواج از نام تجاری شرکت و مصر خوب ol'-boyism—ممنوع مؤتلفه پرچم در آن نژادها و حوادث. نه تنها این, اما, Richard Petty—این winningest راننده در بورس-تاریخ مسابقه و در حال حاضر یک تیم مالک که گفت: در سال 2017, که او می خواهم آتش هر راننده ای که اعتراض سرود ملی—اجازه آفریقایی-آمریکایی راننده بابا والاس دوباره ماشین خود را با موضوع زندگی نشانها برای هفته گذشته مسابقه در Martinsville, Virginia. این اقدامات بنیادی البته از موفقیت سازمان در ساخت Black Lives Matter پیام انعکاس—نظرسنجی نشان می دهد که در این دوره از چند هفته حمایت از جنبش مشخصی تقریبا بیست درصد است.

افکار عمومی نیست و معمولا حرکت در, قطع, انفجار مانند آن. اگر شما نگاه کنید مثلا در رای گیری داده های مورد پشتیبانی برای ازدواج بین نژادهای مختلف, این افزایش از چهار درصد در حدود سال من متولد شد و در سال 1960 به حدود نود درصد در حال حاضر—آن را چنین آهسته و پیوسته منحنی است که شما می خواهم تقریبا حدس می زنم آن را منعکس مرگ افراد بیشتر از نظرات. فرهنگ معمولا تغییرات به تدریج—دردناکی به تدریج برای کسانی از ما که می خواهید تغییر دهید. اما گاهی اوقات نگرش نوسان کاملا به طور ناگهانی به عنوان اگر فشار شده بود در سکوت ساختمان را تا پشت یک سد تا زمانی که آن را پشت سر هم. که در سکوت ساختمان فشار معمولا به شکل خوب سازماندهی (در این مورد فوق العاده کار با نسل فعلی مدنی-فعالان حقوق) و نقض خود را معمولا می آید از حوادث. تصویری از جورج فلوید مرگ آنقدر تلخ است که آن را خلاصه کرد در یک اقدام نمادین راه هیچ شاهد می تواند در جلوگیری از درک خیلی از کشور تاریخ نژادی.

اغلب بزرگ سازماندهی می گویند با اتحادیه های کارگری به دنبال یک قرارداد جدید است—به صورت فوری و ملموس اقدامات و طرف با عضلات بیشتر و وحدت به طور کلی غالب است. هدف از دیگر انواع سازماندهی دقیقا به تغییر روال حاکم حس چه عادی و طبیعی و آشکار است. وقتی اتفاق می افتد که بیشتر تغییر اساسی (reëxamining نقش پلیس در جامعه ما به عنوان مثال) به طور ناگهانی می تواند بر روی میز است. هیچ تضمینی وجود ندارد که همه چیز درست خواهد شد اتفاق می افتد و این فشار باید بی امان اما آنچه غیر ممکن بود هفته پیش در حال حاضر به نظر می رسد حداقل قابل قبول است. در بحران آب و هوا, هر مبارزه در برابر یک خط لوله و یا یک frack خوب در برابر شرکت نفت یا بانک که پشت آن مهم است که در حق خود است. اما هر یک نیز به عنوان یک راه برای ایجاد فشار است که در نهایت حرکت ما روانی از جهان است که می بیند فسیلی-سوخت اقتصاد کشش به آینده به یکی که درک ما نیاز به تغییر.

نشانه هایی وجود دارد که ما در حال رسیدن است که تغییر پارادایم هر دو به دلیل قدرتمند سازماندهی (هشت میلیون نفر از مردم در خیابان ها در پاییز گذشته برای جهانی آب و هوا اعتصاب) و از آنجا که محیط زیست, حوادث مانند آتش سوزی در کالیفرنیا و استرالیا نشان می دهد ما واقعیت ترسناک بیشتر به سادگی تمام وقت. در سراسر جهان بیشتر و بیشتر شهرستانها و کشورهای در حال نورد اقتصادی-recovery برنامه ای که بر آب و هوا اقدام به عنوان اگر که بارز ترین ایده است. (در آن است.) حتی در این کشور شما می توانید آن را در رای گیری: یک رشته از بررسی های اخیر نشان می دهد که مسئله گرم شدن زمین مغلوب ساختن پیشی جستن واحد بیشترین آسیب پذیری. و شما می توانید آن را حس قابل توجه در گوشه و کنار این فرهنگ بیش از حد—گوشه که پرداخت مقدار زیادی از توجه به بازاریابی و برندسازی و پیش بینی آینده. Lyft, اعلام روز چهارشنبه که همه از اتومبیل های مورد استفاده در شبکه خود خواهد بود الکتریکی تا سال 2030 نمی خواهد در حل بحران آب و هوا. (در واقع اگر این تساوی مردم به دور از مترو می تواند آن را بدتر می کند; آنچه ما واقعا نیاز به برق و اتوبوس و دوچرخه برقی.) اما این نشانه مانند والاس ماشین گردان آهنگ نسکار—که پس از سال ها و سال ها از سازماندهی یک منطق جدید است که شروع به رانندگی حوادث.

عبور از میکروفن

بازیگر جین فوندا اختصاص داده شده است که بسیار از سال گذشته به آب و هوا سازماندهی برگزاری هفتگی سری عمران-نافرمانی اقدامات است که او خواستار آتش مته جمعه. آنها کشیده طریق زمستان در واشنگتن و هنگامی که او رفت و برگشت به کالیفرنیا برای فیلم بعدی فصل از "فضل و فرانکی" فعالیت مهاجرت با او. او در توصیف وقایع در آینده کتاب "چه می توانم انجام دهم؟: راه من از آب و هوا ناامیدی به عمل است."

شما بوده ام به یک فعال ترین زندگی خود را. آیا انرژی در اطراف آب و هوا و عدالت نژادی عدالت شما یادآوری نوزده-دهه شصت و یا متفاوت است ؟

این احساس های مختلف در حال حاضر. این تظاهرات به مراتب متنوع تر است. همه وجود دارد-سفید جوامع در جنوب کالیفرنیا به عنوان مثال که در آن بسیاری از صدها نفر از مردم سفید شده اند راهپیمایی حمل سیاه, زنده, توجه به نشانه ها. هیچ کس انتظار می رود که. بسیاری از عوامل هستند که در بازی کار شده است که انجام می شود توسط سیاه و سفید زندگی می کند ماده SURJ (نمایش به صورت نژادی و عدالت) و مردم سفید 4 سیاه زندگی برخی از نمونه. انتخابات از مغلوب ساختن پیشی جستن مجبور بسیاری از سفید پوستان به رسمیت شناختن درجه که سفید برتری شد و هنوز هم بسیار زنده در این کشور است. این تعجب آور بود به مردم سیاه و سفید, اما بسیاری از سفید پوستان احساس کردند که اوباما در انتخابات ریاست جمهوری حاکی از آغاز تا پایان که بدخیمی. قتل جورج فلوید بود پس بنابراین عمدی است که آن را بیدار بسیاری از مردم است . . . آخرین کلش پس از Breonna تیلور به ضرب گلوله کشته شد و در بستر و Ahmaud Arbery به ضرب گلوله کشته شد در حالی که آهسته دویدن. بسیاری از مردم سفید پوست بودند سرکوب توسط پلیس در تظاهرات متعاقب آن گرفتن یک طعم و مزه از آنچه که سیاه پوستان را تحمل کرده اند و برای بیش از حد طولانی است. من فکر می کنم جوان آب و هوا اعتصاب که در زمان به خیابان ها توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان در پاییز گذشته واقعا به حال تاثیر بر آگاهی مردم از جاذبه بحران آب و هوا, اما همچنین آنها اعتراض و نافرمانی مدنی O. K. نشان داد و آن را موثر بود. من فکر می کنم این کمک را O. K. مردم برای پر کردن خیابان ها علیه خشونت پلیس در حال حاضر. رک و پوست کنده آب و هوا و نژادی و بی عدالتی به نظر نمی رسد مانند دو جداگانه باعث می شود دیگر.

چه در حال روشن ترین خاطرات را در ذهن خود از این سال از آتش مته جمعه?

بودند بسیاری وجود دارد اما من به یاد داشته باشید نوامبر 1st, چهارمین آتش مته جمعه. به عنوان ما جمع شده بودند به آماده شدن برای که تجمع آن ضربه من به وضوح: این کار! مردم در حال سفر از سراسر کشور به عضویت این جامعه در حال رشد, چرا که آنچه در آن بود در حال تبدیل شدن و قرار دادن بدن خود را در خط. درصد زیادی از آنها تا به حال هرگز درگیر در نافرمانی مدنی و از آنچه دیدم و آنچه را که آنها به من گفت که آن تحول برای آنها. آنی لئونارد مدیر اجرایی صلح سبز U. S. A., و من با هدف rouse افرادی که جدید به نافرمانی مدنی و این چیزی است که اتفاق می افتد و این باید تبدیل به جدید طبیعی است.

یکی دیگر از پاک کردن حافظه دسامبر 20th. ما راهپیمایی به هارت ساختمان مجلس سنا به انجام تحصن در. من به اطراف نگاه کرد و در آنجا بود کشیش ویلیام باربر دوم Ai-jen پو, گلوریا استاینم, Dolores Huerta و هدر مکتیر Toney همه ما راهپیمایی هم تمام کسانی که رهبران اصلی جنبش که با هم برای آب و هوا. که احساس جدید.

برخی از فعالان می گویند که آنها را نمی توان زحمت رای گیری در این سال به دلیل جو بایدن است "فقط یکی دیگر از قدیمی مدرسه Dem." شما از طریق بسیاری از انتخابات—آیا 2020 احساس مهم به شما ؟

هرگز خیلی در خطر است. دانشمندان ما گفته اند بدون قید و شرط است که ما را به ده سال کاهش سوخت فسیلی تولید گازهای گلخانه ای در نیم قبل از ما به نقطه اوج در هنگام سقوط از سیاره اکوسیستم خواهد بود فراتر از کنترل ما است. اگر جو بایدن برنده نیست, آن را تقریبا غیر ممکن خواهد بود به انجام این کار است.

اما حتی اگر بایدن برنده ما نیاز به پر کردن خیابان ها, برقراری تماس, استخدام دوستان و همکاران او را به انجام کار درست. و تا مطمئن شویم که او برنده ما نیاز به کار مانند جهنم و رسیدن هر کس به رای دادن.

آب و هوا در مدرسه

مهم—و هست-مستند—مطالعه جدید از برکلی گلدمن دانشکده سیاست عمومی quantifies چه کاهش هزینه های انرژی خورشیدی و انرژی باد می تواند برای امریکا است. اگر ما اتخاذ سیاست هایی برای سریع buildout از انرژی های تجدید پذیر می تواند تامین نود درصد از برق کربن رایگان 2035 و برق هزینه مشتریان کمتر از آن هزینه های آنها را امروز. "مطالعات قبلی به این نتیجه رسیدند یا باید صبر کنیم تا سال 2050 به decarbonize یا صورتحساب خواهد شد تا اگر شما decarbonize," آمل Phadke یک از نویسندگان این مطالعه گفت. "من فکر می کنم ما واقعا نیاز به دوباره این نتیجه گیری به دلیل کاهش چشمگیر در هزینه ها."

به همان اندازه مهم مطالعه جدید از کربن ردیاب ابتکار جادوها چه حرکت بود که برای سوخت فسیلی صنعت: ارزش زغال سنگ و گاز و ذخایر نفت را کاهش نزدیک به دو سوم. که بدان معنی است که البته که این صنعت خواهد شد و همچنین قدرت سیاسی خود را برای جلوگیری از تغییر کاهش می یابد. کف, شستشو را تکرار کنید.

یکی دیگر از نی در باد: در یک گزارش تازه N. G. O. امور مالی سازمان دیده بان تیری Philipponnat یک تنظیم کننده های مالی که در خدمت به عنوان یک اتحادیه اروپا متخصص پایدار, سرمایه گذاری, توصیه ساخت بانک ها را کنار بگذارند سرمایه بیشتر زمانی که آنها در حال ساخت وام به سوخت فسیلی صنعت به حساب این خطر که همه که گاز و زغال سنگ و نفت به پایان خواهد رسید تا رشته زیرزمینی. با توجه به پیشنهاد خود را به عنوان بار مالی توضیح میدهد: "خطر وزن برای بانک مواجهه جدید سوخت فسیلی ذخایر خواهد بود افزایش یافته و از 100 درصد به 1,250 درصد است." این امر اساسا آن را غیر ممکن است برای بانک ها به قرض دادن به پروژه های در حال گسترش فسیلی-سوخت سیستم. این نوع از اعداد است که تغییر شکل آینده است.

در حال حاضر که نرخ بیکاری در حال اجرا است بسیار بالا به خصوص در میان افراد جوان و آفریقایی-آمریکایی و Latinx بزرگسالان در اینجا نسبتا دقیق پیشنهاد برای یک غیر نظامی آب و هوا سپاه است که محور در کالج ها و طراحی شده است به منظور کاهش نه فقط در دماهای اما نابرابری.

اگر شما علاقه مند در آب و هوا و آب و هوا یکی از معلمان بزرگ است, جف, کارشناسی ارشد, co-founder از آب و هوا زیرزمینی وب سایت. وبلاگ او از آنجا شروع شد دسته 6 شده است حیاتی ترین بخش از آن به خصوص در طول فصل طوفان. اما سخت به تصور کنید که دلایل صاحبان این شرکت در حال عمیق-sixing آن است. خوشبختانه کارشناسی ارشد و همکارش باب Henson به نظر می رسد nimbly تغییر در این عملیات بیش ییل آب و هوا اتصالات.

رتبه بندی

آن بوده است فوق العاده داغ در سیبری تمام بهار—به اندازه کافی داغ است که به سرعت در حال ذوب پرمافراست بی ثبات نفت-مخزن ذخیره سازی و در نتیجه یکی از بزرگترین نشت اخیر در منطقه تاریخچه.

تغییر آب و هوا ساخته شده است ترسناکتر هنگامی که آن را در تعامل با دیگر نیروهای: David Helvarg ارائه می دهد ترسناک یک پیش نمایش از آنچه که ممکن است بالاتر از متوسط فصل طوفان با تمام پتانسیل تخلیه و پناهگاه در محل سفارشات داشتن را در میان coronavirus نگرانی. اگر شما فکر می کنم وجود دارد هر چیزی انتزاعی در مورد تمام است که خواندن Gaurab باسو و سمیر Chaudhuri حساب از طوفان Amphan توفنده از خلیج بنگال در ماه گذشته. با هم تداخل دارند و اثرات آن بر مردم ریه ها از آتش سوزی دود و COVID-19 همچنین می تواند به صورت ناراحت کننده تابستان از غرب.

سه گروه عمده از شرکت های بیمه گفت که رفتن به جلو آنها را به دیگر تعهد غول Adani معدن زغال سنگ برنامه ریزی برای استرالیا.

گرم کردن

نه موسیقی این هفته اما شعر در "نویسندگان بر روی زمین": یک مجموعه داستان و آیه از نویسندگان جوان در سراسر جهان به مقابله با این واقعیت است که این سیاره آنها وارث است در معرض خطر است. در اینجا گزیده ای از شعر وانی Dadoo سن شانزده از هند:

در شهر من
اگر شما ایستاده در ساحل و دیدن خورشید غرق شدن در دریا
و پشت سر شما وجود دارد که یک ردیف از ساختمان های تجاری
شما می خواهم به توافق برسند
که مرگ سرخ نور خورشید به نظر می رسد تذهیب
پنجره های شیشه ای و فلزی تیرهای.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن