چگونه رپتورز مربی نیک پرستار انجام یک سمفونی رایگان فرم hoops و جاز

شما ببینید آن را در راه رپتورز بازی زمانی که آنها خود را در بهترین. این یک جریان آزاد سبک خواندن-و-واکنش بسکتبال که تداعی افکار درخشان خلاقیت موسیقی جاز.

وجود ساختار است اما نه بیش از حد از آن است. بازیکنان داده می شود فرصتی برای بداهه نوازی زمانی که آنها احساس مانند آن را به نمایش فردی عظمت در این طرح از یک تیم ورزشی و وجود دارد هیچ انکار موفقیت آن است.

و در قلب آن است که ذهن خلاق مربی نیک پرستار که رویکرد به نظر می رسد ادغام شور و شوق خود را برای بازی و موسیقی.

“تلونیوس مانک یکی از مورد علاقه من جاز (هنرمندان) از bebop عصر و به من نشان داد که بازیکنان بسیاری از Thelonious نواختن پیانو و صحبت کردن با آنها در مورد چگونه آن را مربوط به آنچه ما در حال انجام” پرستار گفت: در ماه گذشته. “وجود دارد برخی از ساختار اما ما همیشه می خواهم به برخی از زمان وجود دارد برای آنها به نوعی به من نشان می دهد آنچه آنها انجام می دهد مانند بخش انفرادی از جاز چیز خواهد بود.

“این که چگونه من به نوعی ساخته شده است که ارتباط بین موسیقی و بسکتبال) و گاهی اوقات شما حتی نمی دانید که آنچه شما در حال رفتن به انجام ، اما ما به شما این آزادی وجود دارد و برای ایجاد آن و زمانی که شما واقعا می توانید ببینید گاهی برخی از مسائل خاص.”

پرستار می پردازد به مراتب بیشتر از فقط لب تمایل خود را به مخلوط موسیقی و بسکتبال. در تاریخ 11 مارس — شب رودی Gobert از یوتا جاز آزمایش مثبت برای coronavirus منجر به NBA زمان وقفه — او راه اندازی نیک پرستار بنیاد که به ارائه فرصت ها برای جوانان تورنتو به مش بسکتبال, موسیقی و فرصت های آموزشی.

Frontman Max Kerman and Arkells have shared the stage on occasion with Raptors coach/guitarist Nick Nurse, who sees a deep connection between basketball and music.

در میان مهمانان ویژه در این رویداد راه اندازی شد nyc daily pictures کانادا گروه موسیقی است که تبدیل به یکی از رپتورز موسیقی کثافت.

“نیک ما را دعوت به یک تلونیوس مانک مستند روز دیگر و آن را فوق العاده سرد” nyc daily pictures گیتاریست و خواننده مایک DeAngelis گفت که شب. “و او به یک سخنرانی کوچک در مورد چه نوع رایگان-بخشی از بسکتبال است که بسیار شبیه به فرم آزاد موسیقی جاز در چگونه شما واکنش نشان می دهند به یکدیگر و شکستن قوانین.”

ارتباط بین همیلتون-بر اساس nyc daily pictures و اجرا می شود ، اعضای گروه به طور منظم وسایل در رپتورز بازی ها و نشست و با آنها برای اجرای برنامه: در این بنیاد راه اندازی و یکی از آنها تورنتو کنسرت پس از رپتورز برنده مسابقات قهرمانی NBA در ماه ژوئن گذشته.

“ما نمی کنید برای دیدن بیش از حد از قسمت داخل او مربیگری اما قطعا راه او توضیح داد: از آن جایی که او به نوعی به بازیکنان آزادی او را به تعجب — فقط بیرون رفتن وجود دارد و بازی, آیا شما می دانید که چگونه به انجام و تعجب خودتان … من فکر می کنم این راهی است که ما نوع برخورد با یکدیگر (در گروه),” DeAngelis گفت.

“اگر چیزی وجود دارد که ما در مورد پرشور ما را تشویق یکدیگر به آن بروید. و موسیقی نیز فقط به دنبال آن به دنبال هر آنچه شما می خواهید به انجام. آن را در مورد به مردم بگویند که چه باید بکنید. آن را در مورد آنها را قادر می سازد.”

پرستار برابر با کار تیمی در بسکتبال و در یک گروه: لازم است اما نه خفقان.

“وجود دارد این کتاب که مایک فقط به عنوان خوانده شده. آن را به نام ” شهر رونق,'” nyc daily pictures, خواننده حداکثر کرمان گفت:. “ما شنیده نویسنده (Sam Anderson) در Zach لاو پادکست و او بود صحبت کردن در مورد بسکتبال (بودن) یکی از این ورزش که در آن هر فرد در دادگاه برای پیدا کردن زمان مناسب به خودخواه و همچنین زمان مناسب به فداکارانه و دانستن زمانی که برای انجام یک یا دیگر ترفند برای موفقیت است.

“من فکر می کنم در یک گروه وجود دارد چیزی است که برای آن بیش از حد. این دانستن زمانی که شما آن را به پاره کردن یک گیتار و یا زمانی که آن زمان خود را برای دفاع از خود و همچنین زمانی که شما آن فقط به عنوان مکمل.”

که قطعا jibes با چه پرستار می پرسد از رپتورز. وجود اصول بنیادی در هسته آنها چگونه بازی اما این شانس را به بداهه نوازی — برای رفتن با جریان و کشف چیزهایی در پرواز شده است این تیم علامت تجاری از پرستار شد سر مربی در سال 2018 است. آن می رود با شخصیت او تمایل خود را برای انطباق اجازه دهید به برخی از بد رخ می دهد به طوری که خوب می تواند از آن آمده است.

اجازه دهید به یک تیم نفس بکشد.

“وجود دارد یک کل تن از دلایل (برای عشق خود را از موسیقی) اما به نظر من نوع از کمی و بزرگتر پیدا کنم خیلی بیشتر دلایل” 52 ساله مربی گفت. “از پخش موسیقی در شیوه های ما فقط برای افزایش انرژی از مردم با استفاده از موسیقی به کار کردن به اونا رفتن به هر نوع خلق و خوی شما — موسیقی می تواند عرضه آن است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

“من فکر می کنم آموزش این بدیهی است که می تواند به گسترش برخی از خلاقیت است. که یکی دیگر از چیزی که من از نوع فشار خودم را به حفظ و یادگیری امیدوار است که برخی از آن ترجمه به کار من که من می توانم خلاق بمانید در این نوع از چیزی.”

پرستار به دنبال یک بیت از که خلاقیت فقط چند هفته قبل از NBA تعطیل. او ساخته شده یک طرف سفر به افسانه ای ون گلدر جاز استودیو در طول یک رپتورز در سفر به نیویورک برای ملاقات با راهب پسر و نوه و پرستار فرصتی برای بازی به صورت یک بیت در یک سال 1954 Steinway که راهب ثبت یک دسته از آلبوم در.

“بود که فوق العاده سرد” گفت: پرستار که شروع به نواختن پیانو با درس گرفتن از عمه بزرگ خود را در Carroll, آیووا “و من برای به اشتراک گذاشتن تمام چیزهای که با آنها — چگونه من می خواهم قالبگیری تا کلیپ های خود را به پدر/پدربزرگ بازی در بین کلیپ ها را از ما جرم و برخی از چیزهایی مانند آن.

“آنها هیجان زده به شنیدن آن است. آنها فکر آن را سرد بیش از حد.”

Doug Smith

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>