چه سان فرانسیسکو مسطح منحنی

بلومبرگ / گتی / اطلس

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

London نژاد که قرار بود به صبر در اطراف برای COVID-19.

سان فرانسیسکو تا به حال هنوز به تایید یک مورد از کروناویروس که نژاد این شهر 45-سال اول-دوره شهردار اعلام وضعیت اضطراری در اواخر فوریه. دو هفته بعد نژاد تصمیم به ممنوعیت تجمع بیش از 1000 نفر در این منطقه خلیج محبوب رزمندگان طلایی امور خارجه که در این سال نقل مکان کرد و به سان فرانسیسکو تعقیب و گریز از مرکز پس از نزدیک به نیم قرن در اوکلند. تصمیم او همراه با NBA اولین مورد مثبت از coronavirus مجموعه ای در حرکت یک زنجیره ای از حوادث است که به طور موثر تعطیل همه ملت های ورزشی بزرگ لیگ.

در آن زمان نژاد شنیده انتقاد که او در حال حرکت بیش از حد به سرعت.

“دیگر نه!” او به من گفت با خندیدن وقتی که ما صحبت از طریق تلفن در این هفته.

نزدیک به یک ماه پس از آن دستورات اولیه برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله سان فرانسیسکو و فرا منطقه خلیج را به عنوان یک مدل ملی برای چه زود و تهاجمی عمل می تواند به جلوگیری از انفجاری افزایش موارد است که غرق بیمارستان در نیویورک که در آن رهبران بودند آهسته تر به پاسخ می دهند. سان فرانسیسکو مورد تعداد 857 به عنوان از آوریل 10—تنها با 13 ثبت شده مرگ و میر به دلیل coronavirus—بسیار پایین تر است که در کلانشهرهای قابل مقایسه با اندازه مانند نیواورلئان, دیترویت, بوستون و واشنگتن در شهرستان منحنی پایین و مسطح و بیماران نیست سیل به آن اتاق اورژانس.

“همه شواهد نشان می دهد که آنها انجام می دهند بسیار بهتر و ساده ترین توضیح برای این است که آنها را اجتماعی-فاصله اقدامات بسیار جدی و آنها این کار را در اوایل می گوید:” امیلی Gurley, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی جهانی COVID-19 شیوع.

سان فرانسیسکو و کالیفرنیا به عنوان یک کل باید تلاش خیلی بیشتر از نیویورک به سطح شیب دار تا, تست, ظرفیت, بالا بردن احتمال این که نسبتا کم تعداد موارد تایید شده رنگ بیش از حد تصویر گلگون از بحران وجود دارد. اما اپیدیولوژی و بهداشت عمومی مقامات می گویند که در حالی که موارد مثبت هستند مطمئنا بودن undercounted—به عنوان آنها در سراسر کشور—سان فرانسیسکو را با ثبات عمومی-نظام سلامت و کم تعداد مرگ ارائه اعتبار از موفقیت آن است.

“ما شاهد این هستیم که ما تخت بیمارستان بسیار کامل در این نقطه” ایوان مالدونادو, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه استنفورد دانشکده پزشکی به من گفت. “ما فقط دیدن نیست سنبله بزرگ وجود دارد.”

“مرگ سخت برای مخفی کردن” می افزاید: کوروش Shahpar, یک سان فرانسیسکو–مدیر بر اساس در حل و فصل برای صرفه جویی در زندگی یک سازمان غیر انتفاعی است که مبارزه جهانی بوده است ،

نژاد دستور داد تا کسب و کار بسته و با صدور سراسر شهر بود پناه-در-محل سیاست موثر در 17 مارس در یک نقطه زمانی که سن فرانسیسکو تا به حال کمتر از 50 تایید coronavirus موارد است. (فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom به دنبال آن با مشابه ایالت سفارش چند روز بعد.) در آن تاریخ شهر نیویورک در حال حاضر بیش از 2000 موارد مثبت. اما فرماندار نیویورک اندرو کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, تمایلی هم به شاتر مدارس و یا موضوع یک stay-at-home بخشنامه برای ملت ایران و بزرگترین شهر را ندارد اقدام مشابه برای چند روز. آن زمان شهر نیویورک به طور کامل تعطیل در مارس 22, بیش از 10000 موارد گزارش شده در سراسر آن پنج بخش نیویورک.

نژاد پرخاشگری نمی شد در ابتدا محبوب است. او به عنوان ratcheted تا اجتماعی شهر-فاصله مقرر برجسته سان فرانسیسکوییها شروع به تماس یکی از شهردار سیاسی و مربیان سناتور کامالا هریس. “لندن نژاد در مورد تعطیل کردن شهر” آنها شکایت هریس به من گفت. او به آنها گفت به اعتماد به نژاد است.

“او در زمان باور نکردنی سیاسی گرما و نقد” هریس گفت: “و او تا به حال شجاعت به تصمیم گیری است که او در روده مبتنی بر علم و پژوهش او به او گفت این بود که چیزی که حق را برای مردم خود حتی زمانی که افراد دیگر نمی تواند آن را ببینید نشده است.”

اقتصادی مشکلات خاموش شدن باعث خواهد شد از دست داده است در نژاد. او در یک مکان عمومی پروژه مسکن توسط مادر بزرگ خود را از آنها هریس گفت: نژاد به ارث برده عملی خط. نژاد, خواهر, درگذشت, از مواد مخدر, مصرف بیش از حد در حالی که برادر او در حال حاضر در زندانی در 44 سال حبس برای قتل نفس. “مادر بزرگ او سختی بود بانو” به یاد می آورد هریس که شناخته شده نژاد برای سال. “او عملی, عملی به خود هسته است.”

“حقیقت این روز است و نه سال بعد آن را هفته بعد” سناتور گفت. “پس حقیقت به ما می گوید لندن نژاد بود واقعا هوشمند است. او درست در زمان مناسب حتی اگر آن چیزی نیست که مردم می خواستند بشنوند.”

به حدی مسیرهای متفاوت گرفته شده توسط سان فرانسیسکو و نیویورک دو شهرستانها در ارتباط با کمبود مسکن مقرون به صرفه و خمیازه کشیدن ثروت و شکاف ها و آینه گسترده تر تقسیم بین کشور های شرقی و غربی. واشنگتن که در آن یک خوشه از coronavirus موارد در یک خانه سالمندان ساخته شده دولت اوایل کانون این بیماری در امریکا تا به حال موفقیت های بیشتر از بسیاری از کشورهای دیگر شامل شیوع بیماری در ماه های پس از آن برای اولین بار فوران وجود دارد. فرمانداران ایالت اورگن و کالیفرنیا را حتی قرض داده هواکش به نیویورک و ملی ذخایر پس از خود را تامین نشده است تخلیه شده است.

اپیدیولوژی به من گفت که سان فرانسیسکو و دیگر شهرستانها ساحل غرب به احتمال زیاد بهره مند از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اواخر ژانویه محدودیت در سفر از چین در حالی که رئیس جمهور تاخیر در ممنوعیت پروازها از اروپا که او نیست تا اواسط ماه مارس ضربه نیویورک ، (تحقیقات جدید پشت این نشان می دهد که بسیاری از نیویورک در اوایل موارد آمد از اروپا در اواسط ماه فوریه در نیویورک تایمز روز چهارشنبه گزارش.)

“نیویورک بود مانند ایتالیا و سان فرانسیسکو و واشنگتن بیشتر شبیه هستند و نه لزوما کره جنوبی اما برخی از کشورهای آسیایی است که تا به حال رشد نرخ” Shahpar سابق رهبر جهانی واکنش سریع در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به من گفت. “واقعا آن را مورد شناسایی اولیه از یک مشکل گفت:” ما در حال رفتن به فعال تر از واکنشی است.'”

این است که تفاوت در تصمیم گیری—فعال در مقابل واکنشی که از هم جدا کرده است رهبران در تمام سطوح دولت در طول این بحران است. “این ویروس شده است جلوتر از ما از یک روز” کومو تاسف در روز پنج شنبه به عنوان او اعلام کرد که یک بار دیگر در نیویورک دیده بود یک رکورد روزانه—799—در coronavirus مرگ و میر.

که ممکن است درست باشد برای کومو و د Blasio که کشیده پاهای خود را به ذکر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما این درست نیست برای نژاد است.

Public-مقامات بهداشتی در سان فرانسیسکو شروع به نظارت بر شیوع کروناویروس در اطراف تعطیلات در ماه دسامبر مری الن کارول که اجرا می شود شهر را اداره مدیریت اضطراری به من گفت. اواخر ژانویه نژاد تا به حال فعال در سان فرانسیسکو اورژانس-مرکز عملیات در آماده سازی برای شیوع—اولین حرکت در هر شهر بزرگ در کشور است. شهردار پس از نقل مکان به پست فرماندهی به Moscone Center وسیع و پیچیده که در آن بالا مقامات شهرستان می تواند در-فرد در حالی که اجتماعی فاصله. همه از جمله نژاد می پوشد یک ماسک زمانی که آنها ملاقات کارول گفت.

نژاد به من گفت که چه کردم توجه او زود بود و رنگ پریده عکس و فیلم بیرون آمدن از ووهان چین در این منطقه بیمارستان تاخت و تاز کردن توسط coronavirus بیماران. “یک تصویر ارزش هزار کلمه, دیدن این تصاویر را از آنچه که به طور بالقوه می تواند اتفاق می افتد و پس از آن شنوایی خود را از پزشکان به شما بگویم که ما ممکن است از این ظرفیت برای رسیدگی به این وضعیت” شهردار گفت: یادآوری یک جلسه مطبوعاتی که در طی آن او مشاوران گذاشته امکانات برای یک سناریوی مشابه در stark جزئیات. “ما باید تن از بیمارستان ها در سان فرانسیسکو. آیا ما اصلا ظرفیت تحمل شیوع این ظرفیت?” نژاد به یاد می آورد تفکر است. “این زمانی است که من فقط مانند , آه خدای من این جدی است. و ما نیاز به در واقع صدای زنگ در راه است که کمک می کند تا ما را به آماده شدن.”

او گفت که در اوایل ماه ژانویه او به رسمیت شناخته شده است که دولت فدرال آماده ارائه کمک مورد نیاز به افزایش این شهر تامین تجهیزات حفاظتی. در فوریه 25, بالا CDC رسمی نانسی r. schultze ، گفت: خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی که شیوع کروناویروس در آمریکا “ممکن است شدید” است و مردم باید آماده برای اختلال در زندگی روزمره از جمله تعطیلی مدارس. در سی تهمت بود بنا به گزارش خشم که شد r. schultze ، بالا بردن چنین زنگ. در سان فرانسیسکو نژاد اعلام وضعیت اضطراری که روز بسیار.

یک هفته بعد شهردار بود و اصرار ترکیبات خود را در توییتر به “آماده شدن برای اختلال ممکن است از شیوع.” که همان روز د Blasio تشویق شد نیویورکی “با زندگی خود را دریافت کنید در شهر با وجود Coronavirus.”

به عنوان شهردار سان فرانسیسکو نژاد دارای یک موقعیت که دو کالیفرنیا پیشرو دموکرات—Newsom و سناتور دایان فاینستاین—استفاده به عنوان یک سکوی پرشی به ایالت ، اما برای پرورش آن شده است آسان برای اولین بار دو سال در تالار شهر. او با صعود به این کار به طور خودکار در زیر شهر قانون در دسامبر 2017 و پس از شهردار اد لی مرگ غیر منتظره از یک حمله قلبی. در آن زمان نژاد تنها زن آمریکایی آفریقایی تبار پیشرو عمده U. S. شهرستان. اما شش هفته بعد هیئت ناظران سرنگون و نصب یکی دیگر از نماینده مجلس, یک مرد سفید پوست در محل خود. رسما به هیئت مدیره نمی خواست به او یک پا تا در انتخابات شهرداری بیش از یک عضو که در حال اجرا بود برای این کار. برخی از نژاد حامیان اما می گویند که این حرکت smacked نژادپرستی.

نژاد یک دموکرات تراز وسط قرار دارد با این حزب ایجاد جناح برنده mayoralty در انتخابات ویژه چند ماه بعد با شکست دادن دو مترقی نامزدها با کمک جدول بندی از سان فرانسیسکو سیستم رتبه-انتخاب رای گیری. او برنده انتخابات برای یک دوره کامل در سال 2019 اما صرف مقدار از سال مبارزه ترقی خواهان در این شهر فراگیر مشکل بی خانمانی و در انتخابات محلی که در آن نامزد او تایید شده بودند را شکست داد. (نژاد حمایت یکی دیگر از از دست دادن اسب در انتخابات ریاست جمهوری حمایت سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار میدوی از طریق کوتاه مدت پیشنهاد شده است.)

“این یک سال سخت سال گذشته” تصدیق Andrea شبنم استیل نژاد متحد و بنیانگذار ظهور امریکا, ملی, حمایت, گروه که استخدام و آموزش دموکراتیک زنان به اجرا است. “او ندارد coattails است که بسیاری از ما را دوست داشته دیده می شود.”

نژاد عملکرد در پاسخ به شیوع کروناویروس می تواند کسانی که زودتر تصادفا به زودی فراموش می شود. استیل bemoans این واقعیت است که شهردار هنوز به این اعتبار که “عزیزان” مانند کومو را با وجود بیشتر نتایج چشمگیر. در مکان های استیل به من گفت: نژاد بوده است و هر دو آرام و فرمانده. “او کاملا matter-of-fact در مورد اینکه چرا او آنچه را که او انجام داد. او گوش به کارشناسان و او در زمان عمل” استیل گفت. “او نبود equivocating در مورد او تصمیم گیری شود.”

خود پذیرش نژاد تا به حال هیچ تجربه خاص با همه گیر پاسخ قبل از coronavirus. حوادث سان فرانسیسکو صرف ترین زمان تمرین برای زلزله و آتش سوزی, اگر چه آن را یک بیماری همه گیر-پاسخ طرح در دست. “این است که ما تا به حال تمرین است. اما آن یکی که ما آماده شد برای” نژاد گفت.

نژاد ممکن است نسبتا جدید به بهداشت عمومی بحران اما مقامات او تکیه بر اعطای, Colfax, مدیر سابق HIV/AIDS در سیاست دولت اوباما; توماس Aragón شهرستان بهداشت عمومی ارشد; و کارول—دهه تجربه. Colfax کار خود را آغاز کرد و در سال 1980 در اوج اپیدمی ایدز در سان فرانسیسکو و اپیدیولوژی من صحبت کرد و گفت: با درس از این دوره به احتمال زیاد منجر به این شهر پاسخ سریع به شیوع فعلی.

“من فکر می کنم آنها به یاد داشته باشید که چقدر سخت این بود که ما نمی کردن استخر شنای سرپوشیده و دیدم چه اتفاقی افتاد به این بیماری همه گیر در آن نقطه” گفت: در Maldonado استنفورد اپیدمیولوژی.

مقامات در سان فرانسیسکو در حال محتاط در مورد اولیه خود را با موفقیت و آگاه است که آن می تواند زودگذر اگر شهر اجازه می دهد تا بیش از حد به سرعت در شبکه های اجتماعی از فاصله. “ما در حال و نه در هر راه تنفس آه امداد در این نقطه و یا اعلام پیروزی در هر راه” کارول گفت.

نژاد نگران است در مورد این شهر بزرگ با جمعیت بی خانمان و به ویژه کسانی که معتاد به مواد مخدر هستند که همکاری اجتماعی-فاصله شیوه های. شهر گسترش یافته پناهگاه ظرفیت برای گسترش زندگی مردم در آنها و همچنین سرمایه گذاری پول بیشتر در تمیز کردن پناهگاه است. اما آن شکسته نشده تا چادر شهرستانها از افراد بی خانمان در مشاوره از CDC و پرورش گفت: بسیاری از کارگران در حال حاضر بیشتر تمایلی به ارتباط برقرار کردن با افراد بی خانمان که در حال حاضر به پایبندی به اجتماعی فاصله. “این قراره دشوار خواهد بود,” او گفت:. (نژاد درست بود نگران شود: پس از ما صحبت کرد, این شهر اعلام کرد که شیوع در یکی از آن بزرگترین پناهگاه بی خانمان تا به حال آلوده 70 ساکنان و کارکنان با کوروناویروس.)

به عنوان برای او شهر را به طور کلی وضعیت آن آرامش نسبی در ملی طوفان نژاد دوسوگرا حتی عصبی است. او نگران است که خبر خوبی خواهد beget, خبر بد که داستان از سان فرانسیسکو موفقیت منجر خواهد شد و خود را خانه نشین شهروندان به آرامش در لحظه آنها را باید اقامت ماندم, به. “سان فرانسیسکوییها هستند مطابق و مردم شده اند باور نکردنی با پیروی از این دستور. اما در یکی دیگر از توجه داشته باشید وجود دارد بسیاری از مردمی که نه” نژاد اعتراف کرد. “و من راحت اجازه.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesfruit party oynaKamagrabuy stripe accounteskort kızlar kadıköyinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelermoto kuryeBağlama büyüsü