چگونه استفان میلر دخالت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بیشتر مهاجرت خود را, وسواس

Stephen Miller
میلر وسواس با محدود کردن مهاجرت و مجازات مهاجران آمده است به تعریف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.تصویر توسط بری Blitt

یک بعد از ظهر در ماه نوامبر یک و نیم دوجین مقامات دولتی نشسته در یک میز کنفرانس در کاخ سفید در حال انتظار برای ورود استفان میلر مشاور ارشد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. میلر به حال احضار مقامات از بخش امنیت داخلی وزارت امور خارجه و دادگستری به بحث در مورد دولت جدید سیاست ابتکار: یک سری از توافق با دولت مرکزی امریکا است که نیروی پناهجویان به درخواست برای حفاظت در این منطقه به جای در ایالات متحده است. میلر که کمک کرده بود, را می پردازد, می خواستم به می دانم که زمانی که مفاد آنها می تواند به اثر. به طور معمول همه بالا می رود زمانی که بالای مقامات کاخ سفید وارد اتاق. اما زمانی که میلر سکس با پوشیدن یک کت و شلوار تیره و بیان کنایه امیز حل و فصل همه باقی مانده نشسته چشمان خود را انداخت. “شما را به ملاقات با میلر و سعی کنید با آسیب به عنوان کوچک که ممکن است” سابق دولت رسمی به من گفت. میلر یک عادت سرزنش کردن مقامات به خصوص کاهش رتبه آنهایی که برای یک سازمان را درک شکست. چاد گرگ در حال حاضر سرپرست D. H. S. استفاده می شود به توصیه همکاران به جلب رضایت میلر با چیدن یک آیتم از لیست طولانی از خواسته ها و تعهد به اجرای آن است. “این یک جنگ فرسایشی” گرگ به آنها گفت. “شاید او فراموش استراحت در حالی که شما خودتان خرید برخی از زمان.”

یکی از شرکت کنندگان در نشست نوامبر اشاره کرد که ال سالوادور ندارد عملکرد سیستم پناهندگی. “آنها نمی نیاز به یک سیستم” میلر قطع شود. او شروع به صحبت کردن بیش از مردم, درخواست, سوالات, و سپس قطع کردن پاسخ.

به عنوان این جلسه به پایان رسید میلر برگزار شد تا دست خود را به یک نظر نهایی. “من معنی نیست که برای آمدن در سراسر به عنوان خشن,” او گفت:. صدای او کاهش یافته است. “این درست است که این همه من در مورد مراقبت. من اصلا یک خانواده است. من لازم نیست که هر چیز دیگری است. این زندگی من است.”

میلر است که سی و چهار با نازک شدن مو و تیز و باریک و بلند چهره آنومالی در واشنگتن: یک مشاور با مجموع قدرت بیش از یک موضوع واحد است که به تعریف یک کل دولت است. “ما تا به حال هرگز یک رئیس جمهور که زد و برنده در مهاجرت” مظفر Chishti از سیاست های مهاجرت موسسه به من گفت. “و او به قول خود نگه داشته در مهاجرت است.” میلر که یک speechwriter در طول مبارزات انتخاباتی در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن طولانی ترین خدمت ارشد aide. او همچنین یک اینترنت الگوی رفتاری یک معضل و گرفتن همه نماد نژاد پرستی و کینه توزی دولت فعلی است. در بازیگران و فوق العاده پلاریزه مقامات او را در آغوش نقش archvillain. میلر می توان فریاد بیش از مصاحبه در اخبار آخر هفته نشان می دهد و یا سرزنش کردن خبرنگاران در کاخ سفید جلسه اتاق او همچنین قول داد برای سرکوب یک “دولت عمیق” توطئه علیه مغلوب ساختن پیشی جستن. هنگامی که او را متهم روزنامه نگاران از پناه دادن به یک “جهان وطنی و تعصب” و یا انکار است که مجسمه آزادی نماد امریکا را به عنوان هویت یک ملت از مهاجران او در شکل دادن به سیاست و تحریک رئیس جمهور ترین مبارز انگیزه.

جی جانسون که به ریاست وزارت امنیت داخلی تحت باراک اوباما به من گفت: “D. H. S. متولد شده از پدر و مادر هر دو حزب در کنگره پس از 9/11 زمانی که وجود دارد برای حمایت از کابینه بزرگ در سطح بخش به تحکیم کنترل تمام روش های مختلف کسی می تواند وارد این کشور است.” D. H. S. سومین federal department با پنجاه میلیارد دلار بودجه و کارکنان برخی از دویست هزار کارمند پوشا فدرال مدیریت اضطراری آژانس امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت و مهاجرت و گمرک. از زمان تاسیس آن در سال 2002 به پایان اوباما در انتخابات ریاست جمهوری این گروه تا به حال پنج دبیران; تحت مغلوب ساختن پیشی جستن آن را تا به حال پنج ، “مهاجرت بیش از حد گرم است و بیش سیاسی و آن را غرق D. H. S.” جانسون گفت.

“تغییرات گسترده میلر مهندسی در مرز مهاجرت و سیاست مورد نیاز است که این فرایند سیاستگذاری در D. H. S. نادیده گرفته می شود,” آلن Bersin سابق ارشد مقام وزارت به من گفت. “آیا شما فکر می کنم پر از خلا؟” میلر به کشت پایین تر در سطح مقامات در این وزارت که پاسخ به طور مستقیم به او ارائه, اطلاعات, سیاست روز رسانی و اطلاعات اغلب پشت کارفرمایان خود را. “در آغاز سال 2017, هیچ یک از ما می تواند پیش بینی کرده اند که او را خوب بکار بردن این نوع از قدرت” سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت به من گفت. سی فعلی و مقامات سابق من مصاحبه یکی می یاد کاخ سفید مشاور به عنوان بی امان به عنوان میلر و یا به عنوان موفق در تحمیل اراده خود را در سراسر سازمان. این مقامات ابراز تنفر از او به عنوان یک تازه بدوران رسیده و تمسخر او affectations—خود را “متکبر monotonal صدا” و قلع گوش مبالغه—اما تعداد کمی راحت شد رفتن به رکورد حتی پس از خروج از دولت است. میلر معروف کینه جو و مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اجرا می شود برای یک دوره دوم او مطمئن است تنها به رشد قوی تر. “میلر ندارد به مغلوب ساختن پیشی جستن به باور همه چیز او می کند” یکی از مقامات به من گفت. “او فقط به مغلوب ساختن پیشی جستن به آن می گویند.”

زمانی که میلر و صحبت من با گوشی آن را خاموش کنید. بدون مخاطب او به همان پیام در نصف حجم—مناجات از نقاط صحبت کردن در مورد تمام راه هایی که در آن رئیس جمهور تحویل داده شده بود در مبارزات انتخاباتی خود وعده داده است. پس از آن کاخ سفید فرستاده من یک نقل قول برای تخصیص: “این بزرگترین افتخار زندگی من به کار برای رئیس جمهور تهمت و برای حمایت باور نکردنی خود را به دستور کار است.”

میلر وسواس با محدود کردن مهاجرت و مجازات مهاجران تبدیل شده است به تعریف مشخصه از مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید به حدی است که مبارزه و حاکم بر موضوع دیگر قابل تشخیص است. در گذشته سه سال و نیم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برچیده مهاجرت سیاست ها و رویه ها که شکل گرفت در این دوره از چند دهه استفاده از قوانین کنونی به شدت در برابر اجرای مهاجرت غیر قانونی و به دنبال امکانات جدید به منظور کاهش مهاجرت قانونی. مغلوب ساختن پیشی جستن است کاهش پناهنده برنامه تقریبا به پایان رسید پناهندگی در مرز جنوبی; نوشته شده و یک قانون انکار کارت سبز به خانواده هایی که ممکن است دریافت مزایای. میلر است طراحی این طرح قانع کننده مغلوب ساختن پیشی جستن است که آینده سیاسی خود بستگی دارد بر روی آنها—و در رفتن و حتی بیشتر. اگر تهمت است نه reëlected میلر دوباره هرگز چنین قدرت. D. H. S. رسمی به من گفت: “رفتن به 2020 میلر است که در یک چهارراه.”

این رادیکالیسم میلر views تمایل به پنهان کردن چقدر او تکامل یافته به عنوان یک متخصص فنون جنگی پس از او وارد واشنگتن است. او در سانتا مونیکا کالیفرنیا پسر یهودی دموکرات ها اما در آن زمان او وارد دبیرستان, او تا به حال تبدیل شدن به یک گوش خراش محافظه کار است. “او بسیار لیبرال متنوع مدرسه” مگان هیلی یکی از همکلاسی های خود را به من گفت. “در مدرسه ای که در آن پیشرفته در نظر گرفته شد سرد او هنوز مرد است که هیچ کس دوست داشت.” حملات تروریستی 9/11 زمانی صورت گرفت که او در یک تاریخ و زمان حفاری شخصیت او. “ضد آمریکایی در حال گسترش در سراسر مدرسه مانند راش” او بعدها نوشت. “اسامه بن لادن احساس بسیار خوش آمدید در سانتا مونیکا دبیرستان.” در دانشگاه دوک جایی که او مورد مطالعه علوم سیاسی و نوشت: یک ستون برای دانش آموز, روزنامه او آشنا شد و با حضور در محافظه کار و برنامه های تلویزیونی و رادیویی. خصومت او نسبت به مهاجران تشکیل بخشی از سیاست خود را اما نمی ایستادگی کردن. او مخالف جناح چپ تعصب در کلاس درس دعوت شده بحث سخنرانان به دانشگاه و سازمان یافته “Islamo-فاشیسم هفته آگاهی.” “آمریکا بدون فرهنگ است مانند بدن بدون روح” او نوشت: در یک ستون. “هنوز بسیاری از جوانان امروز امریکا به عنوان چیزی جز یک نقطه جلسه برای فرهنگ دیگر ملل است.” خود را بیشتر قابل توجه باعث شد به دفاع از یک گروه از سفید بازیکن چوگان سرپهن که به دروغ متهم به تجاوز به یک زن بود که رقص در یک مهمانی. سردبیر ستون خود بعد گفت آتلانتیک “او برداشت بیشتر contrarian از مواضع به بیان نوشت: اکثر هذلولی نثر او می تواند . . . سپس عقب نشسته و منتظر واکنش افراد.”

پس از فارغ التحصیلی در سال 2008 او پیشنهاد کار به عنوان دبیر مطبوعاتی برای Michele Bachmann, یک نماینده جمهوری خواه از مینه سوتا که به توجه ملی پس از یک مهاجر ثبت نشده و در نزدیکی منطقه سقوط ماشین به یک اتوبوس مدرسه, کشته شدن چهار فرزند. میلر تحت فشار قرار دادند باخمان برای رفتن بر روی تلویزیون. در فاکس نیوز او در توصیف این فاجعه به عنوان مثال از “هرج و مرج در مقابل قانون” و در یک بعد, کمپین جلوگیری از سرزنش مهاجران برای “آوردن در بیماری, در آوردن مواد مخدر در آوردن خشونت است.” را پس از سقوط پس از باخمان شد reëlected میلر پست خود را ترک کرد و در زمان ارتباطات کار در دفتر جف جلسات آلاباما و سپس سنا حریف سرسخت مهاجرت است.

جلسات و میلر با نزدیک شدن مهاجرت از دیدگاه های مختلف. در طول دهه نود و اوایل دو هزار نفر مهاجرت کرده بودند چهار برابر شده در آلاباما و جلسات مصمم پوپولیستی رشد نگران در دولت به طور فزاینده نیروی کار خارجی. میلر نگرانی تمایل به بیشتر فرهنگی و التهابی—او پرسش در مورد توانایی لاتین آمریکایی ها برای یادگیری زبان انگلیسی و اسلام سازگاری با هنجارهای آمریکایی.

“او واقعا مظهر روح از سطح میانی مدیریت بلوز است.”
کارتون توسط لارس Kenseth

جلسات معرفی میلر به این فکر می کنم مخازن به عنوان NumbersUSA و مرکز مطالعات مهاجرت که تولید داده های لادن گزارش اجتماعی هزینه های مهاجرت. به زودی میلر بود حضور در جلسات هفتگی در بنیاد میراث محافظه کار-موسسه سیاست با یک گروه کوچک از کنگره کارکنان. “او می خواهم می رسند با این سیاست مفاهیم او فقط می خواهم التماس کردن” یک شرکت کننده به من گفت. “او آمد در سراسر به عنوان فوق العاده هوشمند اما فوق العاده جناح راست.” به ترین جمهوری خواه کارکنان او برای او شناخته شده بود انبوه ایمیل در مورد مهاجرت کامل از لینک به مقالات از حاشیه های وب سایت. “من فقط شروع به حذف آنها را زمانی که من می خواهم نام خود را” یک مقام ارشد جمهوری خواه کارمند به من گفت. “هر کس بود.”

میت رامنی زد برای ریاست جمهوری در سال 2012 بر روی یک پلت فرم که شامل تعهد به کاهش مهاجرت های غیر قانونی. او استدلال کرد که اگر دولت فدرال ساخته شده است زندگی سخت تر برای مهاجران مستند نشده با محدود کردن خود فرصت های اشتغال تعداد زیادی خواهد “خود تبعید.” پس از رامنی از دست حزب جمهوریخواه کمیته ملی راه اندازی اورژانس گزارش آینده حزب که در آن نظرسنجی و مقامات منتخب به این نتیجه رسیدند که از نامزدهای جمهوریخواه نقل مکان کرده بود بیش از حد درست است. این گزارش هشدار داد که اگر حزب نیست “در آغوش و قهرمان اصلاحات جامع مهاجرت” آن تجدید نظر خواهد “در ادامه به کوچک شدن به هسته آن حوزه.” در شب دوم ریاست جمهوری اوباما مراسم تحلیف در ماه ژانویه 2013 خود رئیس سابق ستاد رام امانوئل که تمایل به مقابله با موضوع مهاجرت—”سوم راه آهن از سیاست آمریکا” است—به خوبی شناخته شده بود در داخل دولت گفت: مقامات کاخ سفید که در حال حاضر “حتی یک فرد نابینا” می تواند هدایت جامع اصلاحات لایحه از طریق کنگره است.

در بهار سال 2013 یک گروه دو حزبی از سناتورهای شناخته شده به عنوان باند هشت که شامل جمهوریخواه مارکو روبیو جان مک کین و لیندزی گراهام—پیشنهاد لایحه ای که ساخته اند تغییرات در سیستم مهاجرتی در حالی که ایجاد یک مسیر به شهروندی برای میلیون ها نفر از مردم مستند نشده. این قانون به طور گسترده ای در آغوش در سنا بود اما استوار بر یک سازش که دفع جلسات: قانونی در ازای افزایش border-اقدامات امنیتی. و یا به عنوان او آن را دیدم عفو برای هیچ چیز.

در جلسات در طول بهار و تابستان سال 2013, جمهوریخواه, کارکنان, بحث در شرایط احتمالی لایحه. زمانی که میلر مجاز به نشستن در او در زمان یادداشت و پرسش و پاسخ در مورد باطنی مقررات. جلسات یکی از شش سناتور که نمی شد انتظار می رود رای گیری برای لایحه در هر شکل; Miller وجود دارد به “اطلاعات پانچ آن را و آن را به یک حمله” با توجه به ارشد جمهوریخواه aide. “آن را با ارسال یک سیگنال به سناتور دموکرات برای دور ماندن از این لایحه و یا به آنها سوزش سر دل بیش از آن. و آن را یک نوع بت سیگنال به آمریکا.”

استیو Bannon سپس سر از Breitbart اخبار در مقایسه با کاری که جلسات و میلر انجام شد برای جلوگیری از این لایحه به “حقوق مدنی جنبش در نوزده-دهه شصت” و او شروع به برقراری ارتباط به طور منظم با میلر که فرستاده وب سایت ایده ها و اطلاعات برای مهاجرت ، راست مطبوعات مشخص و ارائه معرفی شده توسط روبیو برای توزیع گوشی های تلفن همراه در مناطق مرزی به طوری که ساکنان می تواند گزارش گذرگاه های مرزی به عنوان یک اندازه گیری به “عفو گوشی” برای مهاجران; یک مسیر به شهروندی را در “مزایای خط-پریدن از بیگانگان غیر قانونی.” میلر در زمان خبرنگاران تماس در اواخر شب خود ضروری برای هر کسی که پوشش سیاست مبارزه در واشنگتن است. “به عنوان یک کارمند, خدمت, خود, رئیس, او بسیار عالی بود” جولیا پرستون سابق خبرنگار باربه من گفت. او به میلر به طور منظم. “این مسائل عاطفی است برای او.” در یک گفتگو در مورد H1-B ویزا “او صحبت شد تا شور و حرارت است که او در واقع گریستم.”

مخالفان این لایحه شروع به احساس اعتماد به نفس بیشتری. “میلر با بازی در نقش بسیار قابل توجهی” در “کبودی” قانون ارشد سنا مشاور گفت. یک بحران در حال توسعه بود در مرز جنوبی که در آن ده ها هزار نفر از کودکان بی سرپرست و همچنین خانواده ها از آمریکای مرکزی بودند پس از رسیدن در جستجوی پناهندگی. دولت اوباما سعی در تطهیر این وضعیت اما بحران همزمان با بازگشایی اولیه کمپین است که در آن پوپولیستی چای اعضای حزب بودند به چالش کشیدن اعضای G. O. P. استقرار. در ژوئن 10 روز قبل از جمهوری خواه کارکنان در خانه برنامه ریزی شده بود به ارائه یک نسخه از این لایحه به رهبری حزب دوم-بالاترین-رتبه جمهوری خواه در خانه, اریک کانتور از ویرجینیا خود را از دست داده اولیه به دیو لخت علمی و سیاسی نوچه که تا به حال اجرا به سمت راست از کانتور در مهاجرت. “که واقعا وقتی پایین شروع به سقوط کردن” سیسیلیا مونز که مشغول به کار در کاخ سفید در آن زمان به من گفت. مهاجرت لایحه در حال حاضر به تصویب مجلس سنا اما مجلس یک جمهوری خواه هرگز آن را آورده به کف برای رای دادن.

میلر “یک مدرک کارشناسی ارشد در سیاست های مهاجرتی در طول این فرآیند” یکی از جمهوری خواه دستیاران که با او کار می کرد در آن زمان به من گفت. “قبل از این که او نمی باید هر گونه سیاست تجربه در همه. آن همه ارتباطات است. در سال 2013 او آموخته که در آن تمام اجسام به خاک سپرده شد.” میلر مطالعه دهه’ ارزش مهاجرت, قوانین و مقررات, قوانین و اختیاری قضاوت طراحی شده بودند که برای هدایت و خوی اجرای. اعتراض او به بی میلی از استقرار سیاستمداران به شدت به تفسیر قوانین موجود. “او می خواهم بگو: آن را آسان به سادگی اجرای قانون به عنوان آن نوشته شده است’ ” از همکاران سابق خود را به من گفت. “که در واقع هنگامی که از او قابل توجه ترین استدلال است. واقعیت مبتنی بر استدلال های حقوقی. به او بگو: وجود دارد بسیاری از روش اداری اعمال شده در قانون است. چرا ما نیاز به نگرانی خودمان را با تمام چیزهای اضافی?’ “

میلر با اشاره به بسیاری از نقاط ضعف در قوانین مهاجرت به خصوص عمل گسترده از “بگیر و آزادی” است که در آن تعداد زیادی از مهاجران اجازه داده شد به باقی می ماند در ایالات متحده در حالی که آنها منتظر موارد خود را به شنیده می شود توسط قضات مهاجرت. جلسات تا به حال اصلاحات پیشنهاد شده برای پایان دادن به سیاست اما آنها شکست خورده برای به دست آوردن حمایت در میان جمهوری خواهان. “میلر پاسخ بود ‘قوانین نیاز به تغییر,’ ” دستیار گفت. “او unimpressed وعده های بیشتر border-عوامل گشت یا یک تریلیون دلار برای یک دیوار مجازی. مردم با استفاده از قوانین نه فقط از یک متخلخل مرز.”

در ژانویه سال 2015 زمانی که جمهوری خواهان در زمان کنترل سنا میلر و جلسات منتشر عمل متقابل به حزب 2012 postmortem به نام “مهاجرت Handbook برای اکثریت جمهوری خواه.” آنها نوشت: “در هیچ مسئله ای است که وجود دارد بیشتر جدایی روزمره شهروندان و نخبگان سیاسی نسبت به مسئله مهاجرت است.”

پنج ماه بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام نامزدی خود را در ماه ژانویه سال 2016 میلر در زمان مرخصی از جلسات را به پیوستن به این کمپین. جلسات در نظر گرفته که مغلوب ساختن پیشی جستن یک متحد مهاجرت و تا به حال شک و تردید خود را در مورد electability اما در ماه فوریه Bannon او را متقاعد کرد که تهمت می تواند برنده. جلسات اول شد سناتور به تایید او. Bannon بود که مشاوره مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نیز متقاعد کوری Lewandowski تهمت اصلی هندلر برای ترویج میلر به موقعیت speechwriter. “شما نمی توانید فقط بال آن. مهاجرت بیش از حد مهم است,” او به یاد می آورد گفت. “شما نیاز به سیاست مردم در این است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی احساس بیشتر شبیه به یک درجه پایین شورش از مانند یک حرفه ای عمل. کمپین تظاهرات خود را با نشئه جمعیت جسارت میلر که اغلب به عنوان یک warmup عمل برای مغلوب ساختن پیشی جستن. قدم زدن در این مرحله با آرامش لبخند او شبیه یک توهین طنز پیشرو شعارهای “ساخت دیوار.” او می خواهم فلش یک نشانه صلح و راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن که خواهد تلاوت یک لیست از جنایات مرتکب شده توسط مهاجران مستند نشده. سپس رو به رشد حزن انگیز او می خواهم دعوت از پدر و مادر یک قربانی روی صحنه به ارائه تسلیت خود را.

در ماه اوت سال 2016 در یک تجمع در شهر فینیکس تهمت تحویل یک سیاست سخنرانی در مهاجرت نوشته شده توسط Miller. آن را به طور معمول خشن و تهاجمی کامل نژادپرستانه fearmongering اما آن را نیز شامل جزئیات طرح. “سیستم مهاجرت ما بدتر از هر کسی متوجه” مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شد. “تعداد بی شماری از آمریکایی ها که فوت کرده اند در سال های اخیر خواهد بود اگر امروز زنده نیست برای باز کردن مرز سیاست های این دولت.” ده نکته از لیست مورد نظر سیاست را دنبال کرد: در میان آنها یک “end برای گرفتن و انتشار” “تحمل صفر برای بیگانگان جنایی,” مجازات برای پناهگاه شهرستانها نذر برای معکوس اوباما دستور اجرایی و یک “تصویر بزرگ” چشم انداز برای اصلاح سیستم مهاجرت “را برای خدمت به منافع آمریکا و کارگران آن است.” میلر گفت: واشنگتن پست است که آن را “به عنوان اینکه همه چیز را که من احساس کردم در عمیق ترین سطح از قلب من در حال حاضر بیان شده توسط یک نامزد برای کشور ما بالاترین مقام.”

دولت و کنگره کارکنان که پشتیبانی محدودیت های مهاجرتی تحت تاثیر قرار گرفتند تهمت سخنرانی. یک مقام رسمی که در پیوست یک گروه از مشاوران مهاجرت به کمپین گفت: “من نمی خواهم نامزد بسیار, اما او گفت که همه چیز درست در مورد اجرای قانون است.” اعضای گروه در ادامه به پیوستن به تیم انتقال و بعد از آن کارکنان دولت است. “پر کردن کسانی که مهاجرت کردن شغل در دولت بود و بالا وسواس. این یک شوک و ترس چیز” این مقام گفت. “فانتزی بود که وجود دارد می تواند یک جدول کامل از دستور اجرایی که مغلوب ساختن پیشی جستن را امضاء و سپس راه رفتن دور. وجود دارد خواهد بود سی چیزهایی اتفاق می افتد در یک روز در یک ساعت وجود دارد و نمی خواهد به اندازه کافی وکلا برای رسیدگی به همه شکایت های قانونی. آنها حتی نمی خواهد می دانم که به شکایت.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات “میلر حتی نمی لاس زدن با یک آژانس یا نامزدی موقعیت” یک مقام کاخ سفید به من گفت. “او می خواست به دانستن آنچه که کاخ سفید مشاور موقعیت بيشترين می گویند در مهاجرت است.” او خواسته به سر سیاست داخلی شورای با نفوذ اما آمورف گروه در داخل کاخ سفید است. این موقعیت به او نزدیکی به رئیس جمهور و عایق از کنگره موشکافی; او خواهد مسئله به جای اجرای دستورات است. “بقیه از ما به شهادت قبل از کنگره است. که یک بررسی کنید. اگر شما در حال رفتن به الاغ خود را قبل از بريدن کنگره شما در حال رفتن به احساس راحت قانون شکنی” سابق top رسمی دولت به من گفت. “میلر هرگز به شهادت برای هر چیزی است.”

مهاجرت restrictionists داشته اند جای پایی در کنگره برای چند دهه, اما آنها نداشته دسترسی به کاخ سفید در یک قرن. حتی در میان نظریه پردازان میلر رویکرد متمایز بود. در نظر او بیشتر بحث برانگیز دولت سیاست های مهاجرتی بودند بیشتر به راحتی می تواند تقسیم و تسخیر رای دهندگان. او ترس جمهوریخواه خانه رهبران در سال 2013 توسط caricaturing دموکرات ها و جمهوریخواهان میانه به عنوان طرفداران “مرزهای باز”; در حال حاضر او با هدف ارسال پیام از کاخ سفید است. یکی از اقدامات فکر رئیس جمهور مهاجرت-گروه مشورتی بود به منظور جلوگیری مسافران از چندین اکثریت مسلمان کشور از ورود به ایالات متحده این گروه آماده شده بود این ممنوعیت به طوری که آن را زنده ماندن چالش های قانونی اما میلر مداخله کرد. “میلر دو انگیزه هایی است که او را به جنگ با” یکی دیگر از مقامات ارشد جمهوری خواه مشاور به من گفت. “یکی این است که به بمب پرتاب کننده او همیشه بود. دیگر این است که سعی کنید برای تضمین پیروزی برای رئیس جمهور.” در روزهای منتهی به مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح میلر و همکاران نزدیک به نام ژن همیلتون یکی دیگر از سابق جلسات کارمند در اواسط سی سالگی پیش نویس یک فرمان اجرایی به نام “حفاظت از کشور از تروریست خارجی, ورود به ایالات متحده”—ممنوعیت سفر.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن آن را امضا کردند هیچ یک از مقامات در وزارت امنیت داخلی که مسئول اجرای تحریم شده بود مطلع در پیشبرد. مسافران با ویزای معتبر بودند ناگهان به دام افتاده در آمریکا فرودگاه قادر به ورود به کشور; پناهندگانی که پس از سالها انتظار شده بود بررسی و تایید برای ورود تبدیل شد به عقب. هزاران نفر از معترضان و حقوق مدنی وکلای شروع تجمع در فرودگاه های سراسر کشور و سناتور گراهام و مک کین با صدور بیانیه ای گفت: “ما نباید پشت ما را بر آن دسته از پناهندگانی که . . . مطرح اثبات تهدید برای ملت ما و کسانی که دچار وحشت غیر قابل بیان.” جارد کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور ارشد بود و خشمگین. روز بعد زمانی که رئیس جمهور کارمندان ارشد مونتاژ در اتاق وضعیت میلر گفت: جان کلی سر D. H. S.; تام Bossert رئیس جمهور میهن-مشاور امنیت; و از مقامات وزارت خارجه “این است که نظم نوین جهانی. شما نیاز به در هیئت مدیره” با توجه به یک حساب کاربری در “Border جنگ” توسط جولی Hirschfeld دیویس و مایکل D. برشی.

این ممنوعیت شد و بلافاصله به چالش در دادگاه فدرال; از آن زمان هجده ماه و سه نسخه از سفارش قبل از آن گذشت حقوقی جمع اوری. به جای censuring میلر تهمت و سرزنش دادگاه ها و وکلا در وزارت دادگستری از جمله جلسات بود که در حال حاضر دادستان کل خود برای “آبیاری پایین” ،

میلر و نه هدایت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان سبقت او. در داخل کاخ سفید او شناخته شده به عنوان “راه رفتن دانشنامه” در مهاجرت و رئیس جمهور مشاوران سیاسی که اذعان کرد که مبارزه در این موضوع بوده است کلیدی برای مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در سال 2016 به تعویق افتاده به او به عنوان یک متخصص. کسانی که با رزرو—مانند رکس Tillerson, وزیر امور خارجه و H. R. مک مستر ملی-مشاور امنیت—تا به حال مسئولیت های دیگر. میلر می تواند outmaneuver آنها اگر او با استفاده از حق بین کانال. او با ارسال e-mail صرفهجویی و اجتناب از تماس مقامات به طور مستقیم به موضوع در دستور رله پیام خود را از طریق واسطه ها.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند به ندرت درک کامل ماده از خود دولت را در دستور کار مهاجرت آن کاهش یافت و به میلر به تعریف آنچه که پیروزی مانند نگاه. یکی از رئیس جمهور های مورد علاقه روال با توجه به کسی که به هر دو آنها را به بازی پلیس خوب به میلر پلیس بد: “او به شما لبخند و بگو که برای تلفن های موبایل O. K. به من اما استفان من می دانم که شما هرگز برای آن بروید.’ “

میلر استناد رئیس جمهور به طور مداوم به ویژه هنگامی که او مواجه می شوند مقاومت از مقامات دیگر است. یکی از آنها به من گفت: “کسی که به او می گویند, ‘استفان آنچه شما در حال تلاش برای انجام این کار ممکن نیست.’ و پاسخ او خواهد بود ” ممکن است. من خطاب به رئیس جمهور یک ساعت پیش, و او گفت: آن را تا به حال انجام می شود.’ “(هوگان Gidley یک سخنگوی کاخ سفید گفت: من “سیاست استفان آثار هستند نه خود را دارد اما در عوض یک مومن و هوشیار اجرای دستور کار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخشان گذاشته است.”)

“شما ممکن است در زمان باقی مانده برای یک کتاب, اما تنها اگر آن را نمی کند نیاز به مقدار زیادی از تحقیقات است.”
کارتون توسط فرانک Cotham

برای هفت ماه اول ریاست جمهوری خود تهمت vacillated در مورد لغو اقدام معوق برای ورود دوران کودکی بسیار محبوب برنامه که اوباما تا به حال نهاد از طریق اقدامات اجرایی. IF محافظت از اخراج برخی از هفت صد هزار نفر که در حال آمدن به ایالات متحده به عنوان کودکان. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مبارزه کرد و در برابر آن معکوس خود را. میلر بود viscerally خصمانه به DACA. در یک e-mail به یک Breitbart ویرایشگر او گفت که گسترش “متولد سهم” از نیروی کار ایالات متحده بود یک نمونه از “مهاجرت” در حال استفاده “به جای موجود میباشد.” در ماه سپتامبر سال 2017, تحت فشار از میلر و دیگر کاخ سفید مشاوران تهمت توافق به لغو IFتنظیم شش ماه مهلت کنگره برای پیدا کردن یک راه حل قانونی. مبارزه در گرفت که منجر به کوتاهی خاموش کردن دولت. جمهوریخواهان حاضر به اعطای هر گونه “عفو” مگر اینکه آنها می توانند چیزی قابل توجهی در بازگشت اما با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن تناقض در DACAبه رهبری حزب نمی تواند سنج آنچه او می خواست از مذاکرات است.

غالبا مغلوب ساختن پیشی جستن مراقبت در مورد ساخت یک دیوار در امتداد مرز جنوبی. برای میلر هدف اصلی از مذاکره کاهش تعداد مهاجران قانونی که نمی شد چیزی که کنگره قبلا مایل به تامل. اما با IF گیرندگان به عنوان یک تراشه چانه زنی شرایط متفاوت بود. “میلر می دانستم که این پنجره بسته شد که تنها شانس خود را به زور دستور کار خود بود و اگر IF کودکان و نوجوانان شد و در خط” یک جمهوری خواه دستیار کار می کرد که از نزدیک با میلر به من گفت.

در ژانویه 11, 2018 تهمت احضار Dick Durbin یک سناتور دموکرات از ایالت ایلینوی و لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی به کاخ سفید به طوری که آنها می تواند توضیح دهد که شرایط دو حزبی مقابله آنها می رسیده است. این امر ارائه یک مسیر به شهروندی برای IF دریافت کنندگان ارز برای افزایش امنیت مرزی و اجرای اقدامات است. رئیس جمهور گفت: سناتور که او آماده بود برای بازگشت خود برنامه ریزی کنید. اما دو ساعت بعد زمانی که آنها وارد دفتر بیضی آنها دریافتند که آنها به تنهایی نیست. میلر دعوت کرده بود یک گروه از راست خواهان—از جمله روحانی و دیوید پردو حامیان مالی از یک لایحه برای کاهش مهاجرت قانونی در نیمه به آنها بپیوندید. “ثابت است و در” Durbin گفته یک مشاور. هنگامی که گراهام آورده مهاجران هائیتی در حالی که توضیح یک جنبه از توافق تهمت پرسید: “چرا ما می خواهیم همه این افراد از shithole کشور؟” او در حال حاضر حاضر به تایید معامله او حمایت کرده بود که آن روز صبح.

در این هفته است که به دنبال هر زمان که مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ مثبت به یک اورتور توسط دموکرات ها میلر شفاعت. “هر کس دسترسی به رئیس جمهور گذشته—که چه چوب” یک مقام کاخ سفید به من گفت. “میلر همیشه مطمئن ساخته شده او آن شخص است.” گراهام گفت: “تا زمانی که استفان میلر مسئول مذاکره مهاجرت ما نمیرسد.”

این تصاویر برای اولین بار شروع به ظاهر شدن در فاکس نیوز در اوایل ماه آوریل سال 2018: یک هزار نفر از مهاجران از هندوراس بسیاری از آنها سفر خود را با خانواده های انبوه در مرز بین مکزیک و گواتمالا قبل از رفتن به سمت شمال به ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم به روز رسانی از خوراک توییتر خود را به عنوان گروه پیشرفته به جنوب مکزیک بیش از یک هزار مایل از ایالات متحده او تجدید خواستار مرز دیوار حمله مکزیک برای عدم انجام بیشتر و excoriated دموکرات برای “مسخره لیبرال قوانین مانند گرفتن و انتشار است.” در سال اول ریاست جمهوری خود گذرگاه های مرزی شد پایین با توجه به آنچه تحلیلگران به نام “مغلوب ساختن پیشی جستن اثر” به عنوان مهاجران و قاچاقچیان متوقف به در نظر گرفتن که آیا تهمت اقدامات نسبت به مهاجران خواهد بازی خود را بدهند. اما ممکن است تا سال 2018 وجود دارد حدود پنجاه هزار دغدغه های یک ماه در مرز دو شماره که او در زمان ، هر چند این افزایش عمدتا به دلیل بی ثباتی در مرکزی امریکا و کاخ سفید متهم Kirstjen نیلسن که تا به حال گرفته D. H. S. قبلی دسامبر پس از جان شد کلی مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد. در جلسه کابینه, در مارس 9th, کلی متمرکز بحث و گفتگو در سیاست های مهاجرتی است. سپس توسط رئیس جمهور خواستار شد نیلسن پنج بار در روز برای شکایت. در این دیدار او berated او را برای نیم ساعت. “چگونه است که هنوز هم این اتفاق می افتد؟” مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار شدند. “چرا شما نمی باید راه حل؟”

میلر به حال ایده های خود را. در سال 2013 در بدون همراه-افراد زیر سن قانونی بحران رسمی در یخ پیشنهاد کرده بود جدا از پدر و مادر و کودکان هنگامی که آنها به مرز, به امید جلوگیری از دیگر خانواده ها از سفر شمال. کاخ سفید تا به حال رد این پیشنهاد به عنوان غیر انسانی اما میلر در آن دوباره. “او با وسواس ایده از عواقب” بالا D. H. S. رسمی که مشغول به کار با میلر در آن زمان به من گفت. “او همیشه می خواهم به ما می گویند: آنها قانون شکنی و تنها راه ما تغییر است که اگر یک نتیجه.’ “عواقب خاص بودند. این مقام گفت: “میلر ساخته شده برای ما روشن است که اگر شما شروع به درمان کودکان بد به اندازه کافی شما قادر خواهید بود برای متقاعد کردن پدر و مادر دیگر به توقف تلاش برای آمدن با آنهاست.” میلر در حال حاضر رهبری, نشست در کاخ سفید برای فشار D. O. J. مقامات به تعقیب مرز crossers به عنوان جنایتکاران. (انجام شد که پایه و اساس جدا از خانواده: در حالی که پدر و مادر مواجه با اتهامات جنایی خود را به کودکان تحت درمان بودند به عنوان افراد زیر سن قانونی بدون همراه.) در ماه آوریل او و همیلتون نوشت: ریاست جمهوری تفاهم نامه هدایت سازمان به پایان گرفتن و انتشار آنها نیز تشکیل شده یک نامه امضا شده توسط دادستان کل جلسه تبیین سیاست های, به نام تحمل صفر برای تعقیب همه بزرگسالانی که دستگیر شده بودند توسط D. H. S. برای ورود غیر قانونی.

جلسات اعلام سیاست جدید در یک گردهمایی از اجرای قانون مقامات در ایالت آریزونا گفت که اگر پدر و مادر گرفتار شدند “قاچاق” فرزندان خود را به کشور آنها می شود و از آنها جدا شده و تحت درمان به عنوان جنایتکاران. رئیس گمرک و حفاظت مرزی, Kevin McAleenan و سر از یختام هومن امضا کردن بر صفر تحمل آیا به عنوان Nielsen. میلر اما مجبور سیاست به عمل قبل از D. H. S. آماده بود به پیاده سازی آن. زمانی که مرز عوامل شروع به جدا کردن خانواده ها و دولت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است قصد دارد دوباره آنها یک نتیجه مستقیم از “فشار او را به خرس” بالا D. H. S. رسمی گفت. اواخر ژوئن بیش از بیست و پنج صد نفر از کودکان از جمله یک صد و دو زیر سن پنج بوده و جدا از پدر و مادر خود را, بسیاری از آنها نمی دانند که در آن دولت تا به حال آنها را گرفته است. در یک یخ بازداشتگاه در ال پاسو گروه جدا مادران مخفیانه رد و بدل اطلاعات در کافه تریا به کامپایل لیست خود را از دست رفته کودکان و قاچاق را به درخواست وکلای محلی برای کمک به.

صدها نفر از پدر و مادر تبعید شدند بدون فرزندان خود را. از آمریکای مرکزی آنها به نام متناوب عملکرد ایالات متحده در خطوط تماس ویژه ای راه اندازی شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی در تلاش به آنها را پیدا کنید.

میلر با زور و اجبار در دفاع از جدایی خانواده گفتن بار است که رای دهندگان به حمایت از کاخ سفید “90-10.” در واقع این خشم بود به خصوص بعد از یک ضبط کوچک, کودکان, گریه برای پدر و مادر خود را در تگزاس بازداشتگاه به بیرون درز شد به ProPublica. یک گشت مرزی عامل می تواند شنیده شود با تمسخر گفت: “در اینجا ما باید یک ارکستر.” سیاست تحت سلطه تلویزیون, اخبار و Ivanka و Melania Trump لابی رئیس جمهور برای پایان دادن به آن. برخی در داخل دولت فکر می کردم که این سیاست توجیه بود اما اجرای آن بوده است ضعیف است. چند مقامات سرزنش میلر. “چگونه بسیاری از چیزهایی که کاهش یافته است به دلیل بد messaging?” a D. H. S. آژانس سر به من گفت. “آیا میلر قرار است به استاد پیام?” در ژوئن 18th, مقامات کاخ سفید تصمیم گرفت برای توضیح دولت به موقعیت عمومی در یک کنفرانس مطبوعاتی. سارا هاکبی ساندرز رئیس جمهور رئیس کرزی تحت فشار نیلسن به تحویل این جلسه به عنوان یک وسیله محافظ کاخ سفید از سرزنش. نیلسن مشاوران بودند یکنواخت مخالف است. “او را تبدیل به چهره از سیاست” یکی از آنها به من گفت. اما به گفته یک مقام رسمی بود که در حال حاضر برای گفتگو ساندرز گفته نیلسن “رئیس جمهور این است که کشته شدن در این و آن گروه خود را. چگونه شما نمی خواهید به بیرون رفتن وجود دارد؟”

در کنفرانس مطبوعاتی نیلسن جایگزین بین انکار است که دولت ایجاد کرده بود یک سیاست برای جدا کردن کودکان از والدین خود و دفاع از تحمل صفر را به عنوان یک اندازه گیری لازم برای اجرای قوانین مهاجرت. چهل و هشت ساعت بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید جدایی سیاست سرزنش نیلسن برای سیاسی خود را شکست. “من هیچ ایده چگونه میلر موفق به فرار از این یکی” این مقام به من گفت. “او می داند که چگونه و چه زمانی به ناپدید می شوند.”

به عنوان تهمت به تثبیت کنترل خود بر حزب جمهوری خواه از آن آسان است برای دیدن میلر به عنوان یک تجسم از راست به نوبه خود از محافظه کار سیاست است. اما در سال گذشته, او ساخته شده است که دشمنان در میان مردم در D. H. S. که به اشتراک گذاشته شده خود را به اهداف از اجرای سفت و بازسازی حقوقی-سیستم مهاجرت در عین حال نگران شد او را تحقیر برای سیاست کانال و بی توجهی به قانون است. به عنوان یکی از آنها به من گفت میلر انجام “یک نوع دائمی مبارزات سیاسی.” میلر سعی در جلب مقامات برای تقویت رئیس جمهور ادعا می کند در مورد مهاجر و جنایت. دیوید Lapan یک سرهنگ بازنشسته که کار را برای جان کلی در D. H. S., به من گفت: “او می گفت: ‘شما نیاز به کار سخت تر برای نشان دادن چقدر بد مهاجران هستند. برجسته داستان های جنایی مهاجران گرفتن شارژ بعد از اینکه منتشر شد.’ “

در روزهای جمعه میلر تشکیل جلسه در آیزنهاور ساختمان اداری در کنار کاخ سفید برای بحث در مورد راه هایی که در آن فدرال بوروکرات بودند در حال سقوط کوتاه از اجرای مغلوب ساختن پیشی جستن کرد. در نهایت حرفه ای مقامات متوقف حضور و میلر مخاطبان شد سیاسی منصوب شد که در حال حاضر تراز وسط قرار دارد با او. او harangued آنها را بیش از حد. در یک جلسه ناراضی با یخ رسمی که تا به حال یک بار مشغول به کار در مرکز مطالعات مهاجرت او به او گفت: “من برای شما ارسال حق بازگشت به نوشتن پست های وبلاگ برای C. I. S.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید خانواده-جدایی سیاست او مجبور شد به یکی دیگر از امتیاز. بیشتر خانواده ها بودند فرار مرکزی امریکا و سفر به آمریکا به علت در بخشی به چرخه اقدامات محدود بودن به تصویب رسید و سپس refashioned و گاهی رها شده پس از دادگاه با چالش های سیاسی و شکست است. زمانی که مرز سیاست تغییرات مکرر و آشکار راه, اخبار تمایل به گسترش از طریق مرکزی امریکا است. “مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده برای فروش زمین برای قاچاقچیان: بیا در حال حاضر قبل از اینکه خیلی دیر شده!” جیمز Nealon سابق ارشد D. H. S. رسمی به من گفت. بخش فرار از بازداشت فضا و تا به حال به از سر گرفتن و انتشار سیاست.

با توجه به D. H. S. رسمی که از نزدیک با میلر به عنوان “مشکلات رو پیچیده تر و به عنوان ناکامی های نصب شده” رفتار او شد نامنظم. در جلسات او را درخواست داده بودند که بی ربط به بحث و گفتگو و سپس راه اندازی به یک مونولوگ. یکی دیگر از D. H. S. رسمی گفت: “شما نمی دانید که استفان شما قرار بود برای به دست آوردن. او می تواند بسیار بیان, پس از آن او می شود به نقل از Breitbart در diatribe. آن را در همه جا بود.” سیاست خود را ایده های اغلب غیر عملی و یا نامربوط به موضوع مورد بحث. او می خواست این اداره به خانه همه مهاجران در خلیج گوانتانامو و F. B. I. به انجام مهاجرت بازداشت. یکی از مقامات به من گفت: “آن را خسته کننده است. هیچ کدام از این مشکل را حل کند ما بود. و در پایان عملیات او هل دادن سوال این بود: شما در حال رفتن به چیزی معنی دار و پایدار نیست که فقط یک تیز پذيرش است؟”

مقامات بخش احساس است که آنها می دانستند که چگونه برای مدیریت مرز بحران است. آنها نیاز به منابع بیشتر به خانه و خانواده و فرزندان و دیگر سازمان های مورد نیاز برای جذب سرریز. اما این مقام گفت: میلر “تا به حال انتظارات غیر منطقی در مورد چگونه سریع بوروکراسی می تواند نوشتن قوانین به رفع بزرگترین مشکلات ما بود. خود را در موقعیت به طور پیش فرض این بود که یک دسته از بوروکرات ها در روده ها از یخ و یا خدمات مهاجرت و شهروندی که نمی خواهم این اتفاق می افتد.”

چرا که میلر به حال وارد شده خود را به D. H. S. s سیاستگذاری فرایند مقامات احساس موظف به سپر کار خود را از او. در یک نقطه به نگه داشتن میلر از کشف جزئیات یک سیاست بحث سر D. H. S. برگزار شد جلسات در طبقه بندی امنیتی پناهگاه شناخته شده به عنوان یک SCIFکه در آن تلفن همراه ممنوع است و قوانین سختگیرانه از محرمانه بودن در اثر هستند. متقاعد شده است که یک دوز و کلک از دولتی بود که در تلاش برای خنثی کردن تهمت را در دستور کار میلر به طور موثر مقامات را مجبور به رفتن زیرزمینی در خود سازمان. استیو Bannon به من گفت: “استفان را تجربه کرده است و جدایی او اعتقاد عمیق دولت که همه آنها در حال رفتن به نشت در تلاش برای متوقف کردن سیاست های خود تلاش.”

به طور فزاینده ای میلر مشت کردن در سطح بالا D. H. S. مقامات حتی کسانی که مورد علاقه بسیاری از همان سیاست است. مکرر هدف فرانسیس Cissna مدیر اداره شهروندی و مهاجرت خدمات پس از 2017 که کار کرده بود به تغییر شکل سیستم مهاجرت در راه است که اغلب بیش از حد فنی به ضبط جریان اصلی مورد توجه است. Cissna شده بود یک وکیل مهاجرت در این دولت بیش از یک دهه است; هنگامی که او ازدواج کردم او کیک عروسی تزئین شده بود با یک خوراکی نسخه از مهاجرت و تابعیت عمل می کنند. “او یک مهاجرت nerd,” باربارا Strack یک همکار سابق به من گفت. Cissna بود یک قهرمان به اعضای restrictionist جنبش: عمیقا آگاه او قاب اقدامات خود را به عنوان یک تعهد به حاکمیت قانون.

برای ماه Cissna مشغول به کار بود در این دولت مهم ترین تلاش برای تعمیرات اساسی حقوقی-مهاجرت به سیستم: “عمومی-شارژ قاعده” که اجازه می دهد دولت برای جلوگیری از میلیون ها نفر از مردم به طور نامتناسبی مهاجران از آمریکای لاتین و آفریقا و آسیا و از گرفتن کارت سبز بر اساس درآمد خود را. آن را به طور معمول دو سال طول می کشد به طور کامل پیاده سازی یک قاعده اما میلر می خواستم آن را با سرعت بیشتری انجام می شود. او در حال حاضر ابراز تنفر Cissna برای آنچه که او به نام “پناهندگی تقلب بحران” در مرز پس از Cissna آژانس بود که مسئول رسیدگی به درخواست های پناهندگی. پس از او hectored Cissna در بین یک تماس تلفنی با ده ها تن از مقامات گوش دادن در Cissna گفت: او را به ایستادگی کردن.

“من نمی ایستادگی کردن” میلر فریاد زد. “من نمی ایستادگی کردن. من نمی ایستادگی کردن.”

در فرصتی دیگر در طول یک جلسه در کاخ سفید, وضعیت اتاق میلر lambasted رونالد Vitiello سر از یخکه تا به حال مشغول به کار در اجرای مهاجرت برای بیش از سه دهه به تنهایی نمی بازنویسی قوانین فدرال در بازداشت کودکان است. “شما باید به کار بر روی این مقررات در تمام طول روز هر روز” میلر به او گفت. “آن را باید اولین فکر شما هنگامی که شما از خواب بیدار. و آن را باید به گذشته فکر شما را قبل از رفتن به رختخواب است.”

کارتون توسط Liana Finck

Cissna, Vitiello و دیگران خشمگین بودند میلر عدم علاقه در تنظیم سیاست های صدا. “ما می گویند” خوب این قانون می گوید: این و که شما می خواهم نیاز به ایجاد تغییرات’ ” رسمی به من گفت. “پس از آن ما می خواهم تماس تلفنی و پیشنهاد می شود کمی متفاوت است. ما می گویند شما هنوز هم نمی توانید انجام دهید که. آنها می خواهم به ما می آیند دوباره. در نهایت مطمئن شوید که آن قانونی بود, اما آن را نیز احمقانه است.” مقامات به فکر می کنم که میلر بود ارضی; او می خواست به تنها مهاجرت متخصص در اتاق در تمام زمانها و او مایل به تضعیف افراد همفکر که ممکن است مانع از دسترسی او به رئیس جمهور. یکی از آنها به من گفت: “او یک مؤمن واقعی. اگر او بودند و او می خواهم می خواهم برای دریافت دستور کار درست انجام شود.”

در مارس میلر آغاز پاکسازی D. H. S. آن آغاز شد و با شلیک نیلسن و سپس ادامه داد: با فردی گری از Vitiello, Cissna رئیس گمرک و حفاظت مرزی و بالا گروه وکیل. Restrictionist گروه مانند مرکز مطالعات مهاجرت اعتراض Cissna خروج. چاک Grassley که کار کرده بود با Cissna در کمیته قضایی مجلس سنا گفت که رئیس جمهور شد “کشیدن فرش از افرادی که در حال تلاش برای کمک به او در انجام رساندن هدف خود است.” اما با نیلسن و دیگر مقامات رفته میلر بود و قادر به حرکت وفاداران به موقعیت های بالا. یکی از آنها بود متی Albence جدید سر از یخکه در کنگره شهادت از سال 2018 در مقایسه با خانواده-بازداشتگاه به “اردوگاه تابستانی.” ارشد D. H. S. رسمی گفت: “در حال حاضر وجود دارد می شکند در زنجیره ای از فرمان.”

ناراضی گروه جانبازان را دیدم بسیاری از میلر و اقدامات به عنوان سیاست miscues و خطاهای قانونی, اما آنها به احتمال زیاد نشانه هایی از میلر و موفقیت است. پس از آن بن بست سیاسی در مهاجرت است که کاخ سفید بود به عمد تشدید. مایکل Chertoff که منجر D. H. S. تحت جورج دبلیو بوش به من گفت: “تنها دو استدلال می شنوید در حال حاضر” آیا اجرای این قانون در همه ” یا ” سخت گیرانه بود.’ “میلر به بهره برداری تماس با جناح چپ دموکرات ها برای لغو یخ و برای جرم زدایی از گذرگاه های مرزی. در کل, خشم عمومی از بین می رود و دادگاه های فدرال که به طور فزاینده ای پر از تهمت انتصاب شروع به رعایت سیاست های اجرایی. ایالات متحده اسکان دادن کمترین تعداد پناهندگان در تاریخ آن وجود دارد بیش از پنجاه و پنج هزار پناهجویان گیر در مکزیک تحت یک سیاست به نام مهاجر حفاظت پروتکل; و آمریکای مرکزی پناهندگی معاملات شناخته شده به عنوان امن کشور سوم توافقات—در حال گسترش است. یک مقام ارشد سابق به من گفت: “بدون میلر نیلسن هنوز هم خواهد بود ، خواهد بود وجود دارد هیچ امن کشور سوم موافقت نامه بدون M. P. P. او تحت فشار قرار دادند و تحت فشار قرار دادند. او به سادگی کار می کند سخت تر از هر کس دیگری.”

در ماه اکتبر گذشته رئيس جمهور در چهارمین رئیس امنیت داخلی کوین McAleenan که پر از سمت چپ توسط نیلسن اعلام کرد استعفای خود را شش ماه به این کار است. “آنچه که من لازم نیست که کنترل بیش از تن, پیام های عمومی و رویکرد این بخش به طور فزاینده ای قطبی زمان,” او گفت: واشنگتن پست. مقامات کاخ سفید در ابتدا اعتماد McAleenan بود که یک شغل رسمی و خدمت کرده بود در طول دولت اوباما. در عین حال رئیس جمهور به زودی در آمد بستگی دارد McAleenan تجربه: پس از او را به عهده گرفت گروه تعداد مهاجران دستگیر و در مرز جنوبی کاهش یافت و نزدیک به شصت درصد است. او همچنین منجر مذاکره مرکزی آمریکا پناهندگی می پردازد. زمانی که McAleenan اعزامی از میلر در ابتدا حاضر به قبول آن است.

در اواخر پاییز به عنوان برگ برنده را استیضاح جلسات شروع میلر سعی به محدود کردن خود را قرار گرفتن در معرض عمومی. “او کمی بیش از حد مداوم توجه, بنابراین او می دانست که او تا به حال به قطع به عقب” یک دولت رسمی به من گفت. میلر جان سالم به در تحولات در مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی توسط نمایندگی خود را به عنوان یک عضو از حمایت بازیگران. این استراتژی تقویت شد مرگ استیو Bannon که چند ماه قبل از اخراج شدن در ماه اوت سال 2017 به نظر می رسد در پوشش از زماندر کنار تیتر “بزرگ Manipulator.” جلسه مجبور شد در ماه نوامبر سال 2018 پس از recused خود را از روسیه آغاز کرد. مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به مسخره او اغلب در مقابل میلر. با توجه به کسی که شاهد مبادلات میلر هرگز صحبت کرد تا به دفاع از مربی خود. او “بخشی از خانواده در حال حاضر” یک مقام کاخ سفید به من گفت.

در پایان ماه نوامبر میلر بود که در اخبار هر چند انتخاب نیست. مرکز قانون فقر جنوب به دست آورد و منتشر شده صدها نفر از ایمیل است که میلر به حال رد و بدل شده بین 2015 و 2016 با سردبیران در Breitbart. آنها شامل لینک به مقالات در سفید-supremacist وب سایت VDareو همچنین به عنوان یک مشتاق اشاره به “اردوگاه پرستاران” یک نژادپرست فرانسوی رمان در مورد نابسامانی های مهاجرت. در یک e-mail میلر approvingly ارسال مقاله استدلال می کند که ایالات متحده باید اخراج مهاجران در قطار “به ترساندن افرادی که می خواهید برای خنثیسازی کشور ما است.” در کنگره وجود دارد خواستار استعفای خود را, اما تنها از دموکرات ها.

E-mail رسوایی به سختی ثبت نام در کاخ سفید که در آن میلر مواجه چالش بیشتر است. در مغلوب ساختن پیشی جستن دستور جارد کوشنر—که در حال حاضر مسئول مذاکرات صلح در خاورمیانه تعمیرات اساسی موافقت نامههای بین المللی تجاری و پیشرو رئیس جمهور reëlection کمپین—اضافه شده مهاجرت به نمونه کارها خود را. “استفان درک می کند که کوشنر واقعی قدرت” سابق کاخ سفید گفت. “او هرگز صلیب کوشنر.”

“هنگامی که کوشنر در آمد به کار در این, او به مردم گفت که آنها بیش از حد نزدیک به این موضوع که او با فاصله از آن است که مورد نیاز بود” یک مقام ارشد جمهوری خواه مشاور به من گفت. تعداد زیادی از مردم کوشنر مشورت در تپه توصیه می شود که او شروع به تلاش کوچکتر معاملات از جمله در DACA. “من انجام این کار بزرگ و یا من آن را انجام نمی در همه” او پاسخ داد. در ماه مه از یک افتا در کاخ سفید, گل رز, باغ, برگ برنده اعلام کرد خطوط گسترده ای از کوشنر را “مبتنی بر شایستگی” طرح مهاجرت که در آن متقاضیان خواهد بود ارزیابی بر اساس روابط خانوادگی به عنوان در حال حاضر سیستم اما در ترکیبی از عوامل از جمله زبان و مهارت آموزش و اشتغال در چشم انداز. (در ردیف اول نشسته بود و لیندزی گراهام که در حال حاضر یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن قویترین متحدان.) در سال 2013 زمانی که میلر برای اولین بار درگیر در سیاست های مهاجرتی او و جلسات صحبت در مورد در حال حرکت به یک شایستگی مبتنی بر سیستم “آن بود خندید مورد” یکی از سابق جمهوری خواه دستیاران به من گفت. “این فقط یک حاشیه موقعیت. آن را از لحاظ سیاسی غیر ممکن است موقعیت.” در حال حاضر این پیشنهاد نشان دهنده کاخ سفید را “متوسط” زمین هر چند از آن است که هنوز هم بعید است برای دریافت از طریق کنگره است.

شش-صد-صفحه لایحه که جزئیات کوشنر طرح شده است گردش در واشنگتن است. آن را نمی خواهد به طور مستقیم کاهش تعداد مهاجران قانونی اجازه ورود به کشور در هر سال اما تا کنون میلر است coöperated با کوشنر نوشتن بخش هایی از آن که در آدرس پناهندگی و خانواده بازداشت. “جارد قدرتمند ترین کاخ سفید, مشاور اما او بسیار شلوغ” کسی که از نزدیک با هر دو میلر و کوشنر به من گفت. “میلر است که تمرکز بر روی یک چیز. او و کوشنر را موقعیتی اتحاد است. آنها هر دو فکر می کنم رئیس جمهور نیاز دارد و هر یک از آنها بر این باورند در دیگر وفاداری مطلق به مغلوب ساختن پیشی جستن. در همه زمان در اطراف آنها من هرگز شنیده یا یکی از آنها می گویند یک کلمه منفی در مورد دیگر و این درست نیست از هر کس دیگری.”

به تازگی تعدادی از مهاجران ره در مرز کاهش یافته است به طور قابل توجهی از یک صد و چهل و چهار هزار در ماه مه سال 2019 به سی و شش هزار در ماه گذشته. پناهجویان گیر در مکزیک داده اند تا در رسیدن به ایالات متحده امریکا را قانونی و اخلاقی ایستاده زنده ماندن ممکن است دولت سیاست های مهاجرتی اما تهمت موفق در تحقق یکی از بدنام ترین توییتهایی: “کشور ما پر است.”

با مرز عملا مهر و موم میلر است که عطف توجه خود را به سمت داخل. D. H. S. آغاز شده ارسال مسلح از عوامل گشت مرزی با مگس کش زدن تیم به نیویورک و شیکاگو و دیگر به اصطلاح پناهگاه شهرستانها که در آن اجرای قانون محلی آن را محدود کرده است coöperation با یخ. “هیچ یک از چپ در D. H. S. به گفتن ‘نه’ به میلر دیگر” ارشد بخش رسمی به من گفت. یکی دیگر رسمی شد و در حال حاضر در یک جلسه که در آن میلر حمایت اجازه می دهد یخ افسران به جلو و کودکان از مدرسه است.

تابستان امسال ماه قبل از انتخابات در دیوان عالی کشور است که انتظار می رود به حکومت در مورد اینکه آیا دولت می تواند لغو DACA. “همه چیز—همه چیز!—بستگی دارد که تصمیم گیری” یک ارشد سابق D. H. S. رسمی به من گفت. اگر دیوان عالی کشور به پایان می رسد IFسپس “میلر را در وجد. او در نهایت باید اهرم بیش از دموکرات کنگره که او در حال مرگ به کل این زمان. او را بگو: شما همه نگران ما قصد داریم به اخراج آنها. چه خواهد شد شما توافق می کنید؟’ “این مقام ادامه داد: “این خواهید بود که تابستان از یک کمپین و میلر را در خود جلال است.” ♦

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>