چگونه تگزاس خواهان سیاسی Coronavirus همه گیر

A sign on the door.
این مردانگی ذاتی در نظر گرفتن خطرات در طول یک بیماری همه گیر است به خصوص قوی در تگزاس که در آن دولت G. O. P. موجب اقتدار “عزت نفس و اعتماد به نفس.”عکس توسط David J. فیلیپ / AP

آن زمان که سیلوستر ترنر شهردار هوستون تعطیل حزب جمهوری خواه از تگزاس کنوانسیون—عظیم دوسالانه جلسه جمهوری خواهان تگزاس که برنامه ریزی شده بود به محل این رویداد تا به حال به تاخیر افتاده است یک بار قبل از. کنوانسیون تا به حال شده است در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مه اما COVID-19 وارد شده بود در ایالات متحده و حزب جمهوری خواه نقل مکان کرد و به سرعت به انجام کار درست. “ما می خواهیم مطمئن شوید که ما صاف منحنی” جیمز دیکی رئیس R. P. T. گفت. “این وظیفه همه تگزاسی به اقدام عمدی برای جلوگیری از گسترش coronavirus.” زمانی که حزب اعلام کرد که این کنوانسیون را به صبر کنید تا ماه جولای هیچ کس گریه سیاست است. آن اوایل ماه مارس و هیچ کس در حال ادا کلمات “ووهان ویروس.” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در عین حال به کشتی سوار در یک کمپین مشخص ملی در پاسخ به همه گیری در شرایط سختی به جای مصلی در آن تظاهرات و کنوانسیون به عنوان یک نشان از قدرت و سرپیچی.

در شروع این بیماری همه گیر در ایالات متحده به نظر می رسید به عنوان اگر تگزاس قرار بود به امان بدترین. وجود دارد شیوع بیماری در مناطق روستایی از دولت عمدتا حول گوشت-بسته بندی گیاهان و زندان اما کسانی که از جمعیت جدا شد. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به ترتیب اولویت از برگشت به کار ارسال توییتهایی که خواست فرمانداران به “آزاد” خود را تشکیل تگزاس, فرماندار, گرگ ابوت آغاز بازگشایی اقتصاد دولتی است. فقط یک ماه گذشته بود پس آن را به حال اول تعطیل. زمانی که شهرداری خواسته این توانایی نیاز به ماسک در شهرهای خود و یا به دنبال برنامه های خود را برای بازگشایی ابوت خودداری کرد. هنگامی که صاحب یک سالن مو و سرپیچی از دستورات به تعطیل دولت معاون فرماندار دن پاتریک پرداخت هفت هزار دلار وثیقه آزاد شد. در مصاحبه با فاکس نیوز را Tucker Carlson, پاتریک گفت که دولت باید همچنان باز کردن در حالی که مردم بیش از سن هفتاد و باید مراقبت از خود را. “آیا قربانی این کشور,” او گفت:. “خراب نکنید این رویای آمریکایی است.”

به عنوان بخشی از بازگشایی روند موکول کنوانسیون حزب جمهوری خواه خواهد ادامه به عنوان برنامه ریزی شده. جورج R. Brown, مرکز همایش بزرگ شیشه ای-و-ساختمان های فولادی در مرکز شهر هوستون بود و هنوز هم در دسترس است. جولای تاریخ R. P. T. بعدها توجه بود به خوبی در C. D. C. پنجره ای که ایجاد شده بود در ماه مارس. دانش سطحی از وقایع شروع به نشان می دهد تا بر روی وب سایت. نمایندگان می تواند حضور “ناهار و یاد می گیرد” و شنیدن سخنرانی از, در میان دیگران, ابوت, پاتریک و تگزاس زمین کمیسر جورج W. بوش (پسر جب). نیز وجود دارد خواهد بود یک جشن ضیافت و یک صبحانه برای جشن های مردمی در ایران ، و سپس به تگزاس نقل مکان کرد و به آخرین مرحله از بازگشایی و آشکار مردم بسته بندی شده به رستوران ها و کافه ها بیش از آخر هفته روز یادبود COVID-19 آمد.

اول مسلم نشانه ای از مشکل برای جمهوری خواهان ممکن است Kaufman County district نشست. زمانی که دولت کنوانسیون شده بود با تاخیر Dickey تشویق کرده بود منطقه جلسات به موکول نیز به نام ایمنی. Kaufman County است که فقط در خارج از دالاس تا به حال انتخاب یک تاریخ در اوایل ماه ژوئن و تشکیل نشست خود را در یک کلیسا. ماسک توصیه شد اما “لازم نیست.” کلیسا اجازه داده شد برای پر کردن تنها به پنجاه درصد ظرفیت وجود دارد کافی ضد عفونی کننده دست در دسترس است. جیمی ویور یک سبیل پرپشت منطقه در سطح نماینده, باز این جلسه با یک شوخی در مورد این بیماری همه گیر. “در یکی از راه های دموکرات ها را به ما به نفع” او گفت:. “آنها درمان coronavirus!” چند روز بعد یکی از شرکت کنندگان در یک هفتاد و پنج ساله به نام بیل بیکر بیمار. تا پایان ماه ژوئن 25th—او از COVID-19.

این بار اما, R. P. T. نمی reschedule آن کنوانسیون. حتی به عنوان دولت دموکراتیک پارتی در زمان آن کنوانسیون حاضر که جمهوری خواهان پیش جعلی. روز بعد از بیکر, مرگ, مدیر اجرایی, پارتی, Kyle Whatley گفت: آنلاین شهر-سالن نشست “همه سیستم ها بروید مردمی. این اتفاق می افتد.”

در خارج از حزب جمهوری خواه رهبری با این حال نگرانی در مورد کنوانسیون در حال رشد بودند. آن خواهد بود شش هزار نفر داخل سالن نشست—یک رویداد که پر از هتل ها و رستوران ها در اطراف محل برگزاری و برنامه ریزی شده بود را در زمان کانون شیوع. تا پایان ماه ژوئن وجود دارد بیش از سی هزار مورد مستند از COVID-19 در شهرستان هریس که شامل هوستون. اجباری ماسک سفارش شده بود در جای خود در این شهر از ماه ژوئن 19th, نیاز به کسب و کار برای به اجرا درآوردن ماسک-پوشیدن اما نیاز نیست آنها را برای افراد است. حزب جمهوری خواه به دلیل آن بود نه یک کسب و کار را برای اجرای این قانون است.

در ژوئن 23, ابوت صادر شده به منظور محدود کردن اندازه از تجمعات قرار داده اما هیچ محدودیتی در آن برگزار می شود در داخل خانه. یک هفته بعد Texas Medical Association به نام G. O. P. به انصراف از کنوانسیون. در همان روز Turner, هوستون, شهردار, رد تماس است که او لغو جمع آوری شده است. او خواهد آن را ترک تا به جمهوریخواهان سازمان گفت: به “تصمیم گیری عاقلانه.”

در جولای 2nd, Dickey به نام یک جلسه اضطراری در زوم به بحث در مورد این کنوانسیون. “این بی سابقه است و ما با چالش های بی سابقه ای گفت:” در حالی که به نظر در جریان زندگی به شوخی در مورد مشکلات فنی. (“چه کسی است که هک کردن یک ریه ؟” کسی که پرسید: در حالی که یکی از نمایندگان سرفه. “لطفا قطع زمانی که شما در حال صحبت کردن نیست” شخص دیگری نوشت.) چند نمایندگان حمایت از برگزاری کنوانسیون آنلاین. بسیاری از این خواست حزب به فشار رو به جلو است. “من فکر می کنم بزرگترین نوری ما باید در درون خود ما حزب” Randall Dunning عضو دولت جمهوری خواه کمیته اجرایی گفت. “آنچه ما نیاز داریم این است که برای نشان دادن شجاعت…. ما که به عنوان تحت فشار قرار دادند توسط رسانه ها. ما نیاز به ایستادن برای این چیزها.” Coronavirus او افزوده بود: “یکی از ضعیف ترین همه گیری تا کنون.” Dunning که شناخته شده است به لاف زدن در مورد پوشیدن زره بدن صریح عضو حزب اما موضع خود را به طور گسترده ای پشتیبانی می کند. جنجال بر کنوانسیون در مورد ایمنی او گفت: آن را در مورد سیاست.

وجود دارد یک نوع مردانگی ذاتی در نظر گرفتن خطرات در طول یک بیماری همه گیر—یک نگرش است که بر روی صفحه نمایش در سراسر کشور در هر زمان تهمت برنامه (و یا تلاش برای برنامه ریزی) یک رالی—است که به خصوص قوی در دولت مانند تگزاس که در آن درخواست تجدید نظر از قدرتمند سیاست مخلوط به راحتی با آمده-و-را-آن زحمت وجود دارد از تفنگ-حقوق محافل. وب سایت برای R. P. T. اشاره می کند که “در اوایل تگزاسی زندگی را دوست داشت و مرگ او به طور کامل توسط تلاش های خود را بدون تکیه بر دولت برای تحقق نیازهای خود را. درست مثل مدرن Texans مهاجران اولیه بر این باور در خانواده ها و کلیساها و همسایگان در بوروکراسی. که حس احترام به خود و اعتماد به نفس است که هنوز هم حسادت از جهان است.”

تگزاس است که انتخاب یک دموکرات به ایالت دفتر از سال 1994 حاضر به اجرای قانون مراقبت مقرون به صرفه است و بارها و بارها قطع بودجه برای مدیکید و بودجه آموزش و پرورش. (نیز وجود دارد که هیچ مالیات بر درآمد دولت.) رهبران این زبان صحبت می کنند از آزادی های فردی و تاکید بیش از قدرت اجتماعی قرارداد. معترضان در اینجا خواهد شد نگرانی یک ماسک با ماندگاری نیاز به عنوان نزدیک به کمونیست و در عین حال مورد علاقه خود حس اعتماد به نفس فرود آمد دولت در وسط یک کمدی تاریک که انعکاس شرایط استبدادی به رهبری سازمان ملل مانند برزیل (که در آن رئیس جمهور Jair Bolsonaro استفاده, گی لکه دار برای توصیف ماسک-پوشیدن قبل از انقباض COVID-19 خود را). شدید, استقلال, زمانی که ارزش بالاتر از همه چیز به نظر می رسد تقریبا به عنوان قوی به عنوان چگالی نیویورک وقتی که می آید به گسترش یک ویروس است.

ترنر یک دموکرات نیست گفت: می خواهید سیاسی به ویروس. هنگامی که یک مقاله در هوستون کرونیکل اشاره کرد امتناع خود را به تعطیل کنوانسیون ترنر توییتی در پاسخ به “آسان تر برای خبرنگار به من انتقاد از فرماندار که سیاسی رئیس حزب جمهوری خواه.” و سپس در جولای 2nd, زوم جلسه R. P. T. در زمان رای گیری و تصمیم گرفت با یک تعداد از 40-20 به جلو بروید با این رویداد است. روز بعد ترنر گفت که او به بررسی گزینه های خود را. “در حال حاضر که کمیته اجرایی ساخته شده است که تصمیم به حرکت به جلو در این شهرستان تصمیم خواهد گرفت که چه مراحلی باید انجام شود برای محافظت از سلامت و ایمنی کارکنان و بازدید کنندگان و عموم مردم” او اشاره کرد در آزادی مطبوعات. سه روز بعد او با ارسال نامه ای به Dickey و R. P. T. رسما درخواست G. O. P. به لغو. “جهان در حال تجربه یک بار در یک قرن بیولوژیک رویداد,” او نوشت. بیش از چهل و چهار درصد از I. C. U. بیماران در شهرستان هریس بیمارستان ها مثبت بودند COVID-19. “در حالی که این آمار بسیار نگران کننده اجازه دهید ما را فراموش نکنید که آنها به نمایندگی از مردم که رنج می برند,” ترنر اضافه شده است.

در پاسخ Dickey اصرار داشت که “شهردار ترنر باید به حال اطلاعات در مورد اقدامات که به طور داوطلبانه اجرا شده است.” روز بعد ترنر دریافت نامه ای از کارکنان این سازمان که به نام کنوانسیون “روشن و در حال حاضر خطری برای سلامت کنوانسیون شرکت کنندگان و کارگران محلی هتل و رستوران داران و Houstonians به دلیل افزایش بیماری همه گیر.” حزب جمهوری خواه ساخته شده اعلام کرد: این کنوانسیون را در این سخنرانی خواهد بود ساخته شده تقریبا. رتبه و فایل اعضای حزب اجازه داده می شود در داخل ساختمان; ویژه سخنرانان از جمله ابوت پاتریک و خار را در از ایمنی از خانه های خود. “آنها در حال انجام است که برای ما به منظور تمرکز تمام توجه در کسب و کار از نشست” Whatley حزب اجرایی, مدیر گفت.

و در صبح روز جولای 8th, ترنر اعلام کرد که او به دنبال راهی برای لغو رویداد خود را. “ما تعطیل هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان و این کنوانسیون است که هیچ بیشتر و یا بهتر است,” او گفت:. مادر او را به حال مشغول به کار به عنوان یک خدمتکار هتل به او اضافه شده و او نمی خواست کار خود را در طول یک کنوانسیون بود. Dickey که دیگر به نظر می رسید خیلی علاقه مند در مسطح منحنی تا به حال در یک مصاحبه مطبوعاتی آماده است: “پس از اجازه می دهد ده ها هزار نفر از معترضان به صلح و دوستی جمع آوری در همان شهر در همان منطقه بدون هیچ گونه ایمنی و اقدامات ما گرفته اند, او به دنبال انکار یک حزب سیاسی مهم انتخاباتی تابع است که باید به همان اندازه تحت حفاظت قانون اساسی است.”

نسبت به اعتراض به کشتار جورج فلوید هوستون بومی ترنر گفت: بی ربط بود. “هنگامی که مردم در حال راهپیمایی و یا نشان دادن آنها در حال قدم زدن آنها در حال حرکت” او هنوز توییتی. “هیچ کس در حال ساخت خود را به صبحانه و یا در خدمت آنها است.” ترنر تماس هوستون اول, غیر انتفاعی عمومی است که اجرا می شود در مرکز کنوانسیون که به زودی در بر داشت یک راه برای لغو آمریکا قرارداد. آنچه اتفاق می افتد در هوستون به مبلغ یک “نیروی majeure” این گروه توضیح داد: به عنوان شهر تا به حال نزدیک به چهل هزار تایید coronavirus موارد غرق بیمارستان و یک مستند در ادامه گسترش ویروس. روز بعد R. P. T. تلاش برای به دست آوردن یک دستور است که اجازه کنوانسیون رفتن. “این باید گفت که بدون یک دیدگاه سیاسی را نمی توان بر اساس نابرابر درمان” Dickey گفت: دوباره اشاره به زندگی ماده تظاهرات که پر بود هوستون خیابان در ماه ژوئن. “شهردار ترنر و اعلام کرد قصد خود را برای قطع کنوانسیون روند و disenfranchise جمهوری خواهان در سراسر کشور و دیروز او قرار داده و طرح خود را به عمل است.”

بعد از آن روز یک شهرستان هریس قاضی رد دستور. در پاسخ R. P. T. صادر مطبوعاتی با عنوان “هیچ تعجب—شهرستان هریس دادگاه را انکار می کند RPT درخواست برای کمک.” “ما از آنها برای سریع انکار بنابراین ما می تواند به جلو حرکت می کند با درخواست ما آماده کرده بود” Dickey در بیانیه ای گفت:. صبح دوشنبه تگزاس دیوان عالی کشور را تکذیب کرد حزب درخواست تجدید نظر در یک 7-1 تصمیم گیری است. “حزب استدلال می کند این حقوق در قانون اساسی برای برگزاری کنوانسیون . . . که بدون شک درست است” دادگاه نظر می خواند. “اما کسانی که حقوق نمی دهد آن را به سادگی در اختیار استفاده از این مرکز است.” در ضمن coronavirus موارد در هوستون رسیده بود چهل و پنج هزار بيمارستان منطقه در حال اجرا از I. C. U. تخت و R. P. T. شد بحث در مورد گزینه های خود را. پیام در آمد از محافظه کار شهرستانهای ارائه به میزبان این رویداد است. “من باور دارم که قادر به اعتراض یک متمم اول قانون اساسی حق من حمایت که حق” خوانده شده را علامت Keough یک قاضی از Montgomery County گفت: در Facebook تصویری. “اما شما می دانید چه چیز دیگری من حمایت ؟ من از این واقعیت است که بیان سیاسی نیز متمم اول قانون اساسی درست است.” مونتگومری است که در شهرستان هریس را همسایه شمالی بود باز برای کسب و کار Keough اعلام کرد و نمی خواهد اعمال هر گونه فشار سیاسی در سازمان. در عوض در روز دوشنبه این کمیته اجرایی در زمان دیگری رای و تصمیم گرفت که از سال 2020 تگزاس امور خارجه جمهوری خواه کنوانسیون خواهد لگد کردن در روز پنج شنبه به طور کامل آنلاین.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesfruit party oynaKamagrabuy stripe accounteskort kızlar kadıköyinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelermoto kuryeBağlama büyüsü