چگونه Coronavirus متبلور دموکراتیک بحث

اوان Vucci / AP

یکجلسه 30 دقیقه به امشب بحث دموکراتیک سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ساخته شده یک ادعا است که خلاصه کل ماراتن اولیه فصل است.

“مردم به دنبال نتایج نه یک انقلاب می شود.”

او استدلال در برابر مدیکر برای همه طرح که تحت سلطه بسیاری قبلی دموکراتیک بحث سیاست پیشنهاد است که به نمایندگی مرکزی خط در میان بسیاری از داوطلبانی که پس از مبارزه برای نامزدی. در حال حاضر در مسابقه را به فقط دو بایدن و نویسنده که پیشنهاد سناتور برنی ساندرز ورمونت. و بحث بر مدیکر برای همه—در واقع کل مبارزات انتخاباتی است که اتفاق می افتد در یک زمینه به طور چشمگیری جدید به عنوان ملت در پاسخ به سرعت در حال گسترش رمان coronavirus که در حال حاضر آلوده بیش از 3000 آمریکایی و تهدید به پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور است.

این اثر موج دار شدن از شیوع COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus رویت شد از لحظه ای که بایدن و ساندرز در زمان مرحله امشب. بحث برنامه ریزی برای آریزونا شده بود محروم از آن زندگی می کنند مخاطبان و نقل مکان به سی ان ان استودیو در واشنگتن دو podiums شد مجموعه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تایید شده شش فوت از هم جدا و پس از ورود به مجموعه بایدن آغاز آرنج دست انداز با sheepishly خندان ساندرز به جای سنتی دست دادن.

بایدن است فرشهای خود را به عنوان نامزد ثبات آزمایش کهنه که می توانید مسئولیت رسیدگی به یک بحران بیشتر از توانایی دولت آمریکا نامنظم رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. پاسخ به این سوالات مورد انتظار از او چگونه خواهد پاسخ به همه گیر بایدن تکیه بر واکنش دولت اوباما به شیوع بیماری ابولا. او می خواهم تماس با یک جلسه در اتاق وضعیت سطح شیب دار تا, تست, ساخت بیمارستان با ظرفیت و فشار برای “عمده, عمده, عمده بسته کمک مالی” در راستای کمک به کارگران نه شرکت. تمرکز بر فوریت اینجا و در حال حاضر. بایدن وعده داده شده به “گوش دادن به کارشناسان.”

ساندرز در مورد همه که بیش از حد. اما او با استفاده از این بحران به عنوان یک فرصت—شاید یکی از آخرین به مدافع برای تغییر انقلابی است که تعریف خود را دو مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری. همه گیر او گفت: “در معرض dysfunctionality از سیستم مراقبت های بهداشتی و چگونه ضعیف آماده ما با وجود چقدر پول خرج می کنیم.”

در پاسخ به بایدن را به احتیاط در برابر یک انقلاب, او گفت:, “این است که به اندازه کافی خوب نیست نه به درک ما چگونه به اینجا رسیدیم و به کجا می خواهیم برای رفتن به آینده است.”

“به امید خدا این بحران در حال رفتن برای پایان دادن به” ساندرز ادامه داد. “و ما قصد داریم به توسعه اقتصاد است که در آن نیمی از مردم ما زندگی چک چک و تلاش برای قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است.”

بایدن در تمسخر ساندرز پیشنهاد که مدیکر برای همه را ساخته اند که ملت بهتر قادر به تحمل یک بیماری همه گیر از آنجا که مردم دریغ نکنید برای رفتن به دکتر از ترس که آنها نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه برای درمان. “با تمام احترامی که برای مدیکر برای همه, شما باید یک سیستم پرداخت در ایتالیا. آن کار نمی کند وجود دارد می شود.” “این هیچ ربطی به با مدیکر برای همه است. که نمی خواهد مشکل را حل کند در تمام.”

دو مرد bickered تلخی در زمان بی باک امید برخی از رهبران دموکرات که بایدن سرب و coronavirus بحران خواهد بی درنگ ساندرز به عقب نگه دارید در یک روح وحدت. ساندرز تخلیه در بایدن رکورد در سنا آوردن رای خود را در ورشکستگی لوایح و نظرات خود را به سال پیش نشان می دهد که او حمایت و کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر. بایدن گاهی اوقات تلاش برای پاسخ و برافروخته ساندرز التماس بینندگان برای رفتن به “یوتیوب” به واقعیت-بررسی رقیب خود را در حافظه است.

بایدن سعی بارها و بارها برای هدایت مکالمه به دور از سیاست nitty-ریگ دار. “این یک بحران ملی. من نمی خواهم به عقب و جلو از نظر ما سیاست, اینجا,” او گفت:.

او می خواست به فراتر از ساندرز به پروژه ریاست جمهوری در یک تصویر و تبدیل به آینده مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن. به این منظور او به نام رئیس جمهور را به بسیج نظامی برای کمک به داخلی در پاسخ به coronavirus و بعد از او متعهد به معرفی یک زن به عنوان معاون رئیس جمهور.

هنوز این سوال بزرگ حلق آویز بیش از بایدن و ساندرز امشب را بی سابقه ای بهداشت عمومی بحران را به رای دهندگان بیشتر و یا کمتر و مقاوم در برابر تغییرات سیستماتیک?

این یک بحث بایدن شده است برنده آسانی از اواخر سال به عنوان هفته اولیه این COVID-19 شیوع همزمان با قفسه های قابل توجهی به طور بالقوه غیر قابل عبور نماینده رهبری بیش از Sanders. معاون سابق رئیس جمهور تا به حال یک شب برک آوت در سه شنبه و coasted به دو رقمی برنده بیش از سناتور ورمونت در هفته گذشته در میشیگان میسوری و می سی سی پی. بایدن که به شدت مورد علاقه در سه نماینده غنی می گوید که رای گیری روز سه شنبه: فلوریدا, اوهایو, و ایلینوی.

ساندرز امشب روشن ساخته است که او نمی توانست بی سر و صدا که او را حداقل یک مهاجم در مقابل فشار بایدن و برای او خیلی بیشتر تحول مترقی دستور کار است. او موفق شد در بسیاری از نقاط امشب فقط به عنوان او در سال 2016 و برای سال گذشته در سراسر کشور است. اما آن را نمی ممکن است به اندازه کافی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>