چگونه Coronavirus قتل وسط کلاس

A teacher leaving a boarded up preschool building.
مهد کودک در میان هزاران کسب و کارهای کوچک هستند که در معرض خطر نابودی به عنوان اقتصادی shutdown باعث coronavirus همه گیر نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش.تصویر توسط تلولا Fontaine

کلی بیتس یک چهل و یک ساله و مادر تنها زندگی می کند که با او نه ساله دختر, دانیل, خوش شانس, در کللینگدل پنسیلوانیا با درآمد متوسط در محله پیری قرمز-آجر ردیف خانه های چند مایل از فرودگاه فیلادلفیا. بیتس که بید و با چشم های قهوه ای رشد کرده بود در جنوب فیلادلفیا در دهه هفتاد و هشتاد به عنوان بخشی از شهر رو به رشد آفریقایی-آمریکایی طبقه متوسط: او پدر بود و گرمایش پیمانکار و مادر او کار می کرد برای زنگ تلفن شرکت. اما در طول دهه جرم و جنایت در محله افزایش یافته و در سال 2015 بیتس خریداری یک خانه سه اتاق خوابه در کللینگدل برای هفتاد هزار دلار امیدوار به فرار از خشونت است. “من می خواستم دانیل به بیرون بروید و بازی و نه نگرانی در مورد گرفتن شات” بیتس به من گفت که به تازگی. پس از سال 2016 بیتس کار کرده است به عنوان دستیار کارگردان در Kinder, آکادمی زنجیره ای از پنج کودک-مراقبت از مراکز در سراسر فیلادلفیا. از طریق کار خود را وجود دارد, او موفق به دریافت یک کمک مالی به کسب مدرک لیسانس خود را در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش است و حدود یک سال دور از فارغ التحصیلی. “بچه ها عشق من,” او به من گفت. “من بخشی مامان, بخشی, پدر, بخش درمانگر قسمت و بخش مواد غذایی-برنامه افسر.”

در مارس 16th, به عنوان coronavirus گسترش در پنسیلوانیا فرماندار تام ولف دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار از جمله مراقبت از مراکز تعطیل به طور نامحدود. آن شب لسلی اسپینا مهربان آکادمی پنجاه و چهار ساله صاحب تصمیم گرفت که او در حال رفتن به مجبور به دراز کردن تمام صد از کارکنان. دولت تا به حال اختصاص داده شده به حمایت از کودک-مراقبت از مراکز اما اسپینا فکر نمی کنم آن را بیش از یک ماه یا بیشتر. او همچنین نگران است که دیگر او منتظر به او اجازه کارکنان دیگر خط خواهد بود برای بیکاری. او می خواهم شناخته شده بسیاری از کارکنان برای چند دهه و تا به حال کمک به بالا بردن فرزندان خود را در مراکز. “این تصمیم تقریبا شکست من” اسپینا گفت. “آن را مانند کسب و کارهای دیگر. آنها خانواده من هستند.” یکی از کارگران او تا به حال به اخراج او از مادر خود Debby که هفتاد و سه.

روز بعد از این مراکز بسته شده و او به ملاقات با کارکنان در زوم و آنها را به خواندن نامه او نوشته بود اعلام اخراج. او اجازه نمی دهد او در تماس است, به طوری که او نمی خواهد که به شکستن در مقابل او. “ما مورد استفاده قرار گیرد برای تبدیل شدن به لسلی برای رفع هر مشکل” مونیکا هرناندز مدیر مرکز به من گفت. “در اینجا یک مشکل او نمی تواند رفع کند.” اسپینا ارائه شده برای راه اندازی یک در یک آموزش با کارکنان برای مرور دولت محرمانه بیکاری-مزایای سیستم. او و دستیار او روزها را صرف کمک به کارکنان است که نمی باید کامپیوتر ارسال می کند. اسپینا را تا به حال به درخواست دو بار پس از برنامه های اولیه از دست داده بود.

که شنبه بعد از ظهر بیتس در زمینه بیکاری. زمانی که من به او صحبت کرد در این گوشی چند روز بعد او احساس گیجی. “من همیشه قادر به ارائه برای من و دختر من,” او گفت: “در حال حاضر من فقط اعمال می شود برای مواد غذایی تمبر برای اولین بار در زندگی من است.” بیتس به طور معمول باعث می شود حدود چهل و یک هزار دلار در سال است. “من یک فرد زندگی می کند که بررسی به بررسی” او به من گفت. “اما من مراقبت از مسئولیت من و من زندگی نمی کنند من فراتر از معنی است.” در 2019, او بازپرداخت مالیات را به دانیل در اولین کروز به باهاما. در این سال با درآمد او از آن استفاده می شود به او پرداخت وام خودرو, پرداخت, آب و قبض گاز و ماشین و بیمه عمر. پس از آن او تا به حال هشت صد دلار در حساب بانکی خود را.

اسپینا به نام بیتس خصوصی به ارائه کمک. در حدود نود و پنج از نود و هفت فرزند در آکسفورد دایره شرق فیلادلفیا شعبه مهربانتر آکادمی که در آن بیتس مشغول به کار هستند در برخی از قالب کمک های عمومی و مرکز مراقبت روزانه در عمل در همکاری با یک پوشک بانک غذا و شربت خانه در کنار درب. (در همه مهربانتر آکادمی مکان حدود نود درصد از خانواده ها دریافت کمک های عمومی است.) بیتس عادت کرده بود به کمک به خانواده ها در Kinder آکادمی پیدا کردن یک کمی اضافی کمک زمانی که آنها به آن نیاز است. در حال حاضر او در بر داشت خودش را نیاز به برخی از کمک بیش از حد. “من هرگز تصور هر چیزی شبیه به این اتفاق می افتد,” او به من گفت. که روز شنبه او سوار به توقیف مرکز و بسته بندی کیسه های مواد غذایی با سیب, میوه, فنجان, مینی پنکیک حبوبات و کارتن شیر مورد استفاده در Kinder آکادمی برای بچه ها میان وعده و ناهار.

از همه نصب نگرانی بیتس بود و بیشتر وحشت زده و قادر به پرداخت وام مسکن خود را. “اگر من از دست دادن خانه من احساس می کنم مثل یک شکست به عنوان یک پدر و مادر” او به من گفت. هر لایحه دوم آمده: “اگر من چراغ قطع ما می خواهیم با استفاده از شمع است.”

در چهار هفته اخیر به عنوان بخش بزرگی از اقتصاد جهانی را تعطیل بیش از سی و سه میلیون آمریکایی را برای ثبت بیکاری است. مردم با شغل که نیست ضروری یا که ارائه telework غیر ممکن است به طور ناگهانی و بدون کار و در بسیاری از موارد پس انداز. با توجه به C. E. O. تغذیه و امریکا و همه گیر است که به احتمال زیاد به ترک اضافی هفده میلیون آمریکایی نیازمند کمک غذایی در شش ماه آینده. به تازگی در لس آنجلس پیتسبورگ و ایروینگ تگزاس, مردم منتظر خارج pantries غذایی در خطوط کشیده است که مایل است. دهها هزار نفر از مردم که نمی توانید پرداخت صورتحساب خود را رفته اند در اجاره اعتصاب.

فاجعه تبدیل شده است به طوری وخیم بنابراین با توجه به سرعت بخشی به میراث بحران مالی 2008. حداقل دستمزد در شرایط واقعی است که بیش از سی درصد پایین تر از آن بود که پنجاه سال پیش. (پس از نوزده-دهه هشتاد بسیاری از منافع آمریکا را رو به رشد اقتصاد رفته اند به ثروتمند.) در ضمن هزینه های مسکن باید بیش از دو برابر از سال 2000. “هنگامی که مردم می گویند که آنها زندگی می کنند به چک چک آن نیست که آنها در حال مدیریت پول خود را ضعیف” شارون پروت ارشد معاون رئیس جمهور در مرکز بودجه و اولویت های سیاست به من گفت. “به جای خود هزینه های مسکن در حال گرفتن سهم نامتناسب از درآمد خود را.” در نتیجه باریک حاشیه خطا: چهل درصد از آمریکایی ها ندارد و چهار صد دلار پول نقد یدکی در مواقع اضطراری و نیاز به تکیه بر روی کارت های اعتباری و یا دوستان و خانواده به آمده تا با پول است. “ما می دانیم برای کم دستمزد کارگران پرداخت نشده سه روز دور از یک شغل را تهدید می کند توانایی خود را به خرید مواد غذایی برای یک ماه” ویکی شب و یک کارشناس سیاست جدید امریکا, غیر انتفاعی, اتاق فکر گفت.

“این است که بدتر و عجیب و غریبتر از هر چیزی من تا کنون دیده ام” هایدی Shierholz یک مدیر سیاست در موسسه سیاست اقتصادی گفت. Shierholz به عنوان اقتصاددان ارشد در وزارت کار از سال 2014 تا 2017 و برخورد نزدیک با سرعت در بازیابی از بحران مالی 2008. “ما می دانیم که چگونه برای قرار دادن مغز ما در اطراف ترکیدن یک حباب دارایی از هفت تریلیون دلار را در بازار مسکن و یا پایان دات کام بوم,” او گفت:. “اما ما لازم نیست که عمل در برخورد با خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.” ما در حال شروع به دیدن خواهد بود که بیشتر تحت تاثیر رکود اقتصادی است. زنان در حال از دست دادن مشاغل در یک نرخ بالاتر به دلیل وجود دارد که بیشتر آنها در بخش خدمات بیشترین خطر قرار داده است. بحران نیز افزایش نژادی و نابرابری اقتصادی: سیاه و لاتین کارگران هستند احتمال بیشتری برای کار خدمات-صنعت و مشاغل—در رستوران ها و هتل ها—و است که بخش اول به تعطیل و حداقل به احتمال زیاد به طور کامل بازگشایی در کوتاه مدت. “ما همیشه در طول این رکود اما این یکی به احتمال زیاد به بدتر” Shierholz به من گفت.

در اواخر ماه مارس به کاهش فاجعه کنگره با تصویب دو تریلیون دلاری بسته محرک های مراقبت عمل می کنند که شامل پرداخت های نقدی به کارگران وام به کسب و کارهای کوچک و گسترش این دسته از آمریکایی ها واجد شرایط برای کمک های بیکاری. “ما عادی سیستم سوراخ شما می توانید درایو یک کامیون از طریق” Shierholz گفت. هنوز وجود دارد و همچنین نقص در بسته محرک اقتصادی که مهمترین آنها عدم پادمان است که اجازه فدرال پول به funnelled به اجرایی جوایز و سهامداران درآمد به جای کارگران حقوق. نیز وجود دارد یک خودسرانه مهلت تعیین شده برای ماه جولای 31st, که در آن نقطه برخی از مقررات منقضی خواهد شد. “عقب کشیدن در مقررات پس از آن زمانی که بیکاری به احتمال زیاد حداقل پانزده درصد است آجیل” Shierholz به من گفت. “این یک اشتباه بزرگ است.” او امیدوار است که در ماه های آینده دولت را بیشتر بلند پروازانه مراحل: در انگلستان و دانمارک برای مثال دولت شده است به طور مستقیم پرداخت برخی از کارگران به هشتاد و نود درصد از حقوق خود را به ترتیب. “من نمی گویم این همه اما در حال حاضر ما نمی باید به نگرانی در مورد کسری” Shierholz گفت. “ما بهتر خواهد بود اگر ما مطمئن شوید که مردم به اندازه کافی پول به رفتن به سلب حق اقامه دعوی و خود را وام خودرو.”

برخی از افراد جوان تر و با مسئولیت کمتر به نظر می رسید به مراتب O. K. Kyle McIntire, بیست و چهار ساله بازیگر و پیشخدمت به تازگی آواره از شهر نیویورک بوده است در خواب مادر خود را کوچ در Salisbury, Massachusetts. McIntire همراه خود را پس انداز و درآمد خود را از مزایای بیکاری و او در حال حاضر پول کافی برای نگه داشتن اجاره نامه خود را در آپارتمان خود در این شهرستان پرداخت اجاره به مادر خود و هنوز هم صرفه جویی در پول. “هنگامی که این به پایان می رسد, من امیدوارم که من قادر خواهید بود به صرف زمان بیشتر تستها به جای کار در رستوران,” او به من گفت.

یک تعداد انگشت شماری از مکان های که در آن تقاضا افزایش یافته اند استخدام شده است. در آوریل خارج, ایجاد هزار و دویست جدید کاردانی موقعیت و دریافت بیش از یک میلیون برنامه های کاربردی. در نوردن, کالیفرنیا, Dennis کر نوشته شده آنلاین است که او می خواهم خود را از دست داده کار در یک پیست اسکی و در زمان من رسیده او در اواسط ماه مارس او در بر داشت یک کار در یک فروشگاه مواد غذایی در رنو نوادا است.

اما بسیاری از مردم در حال مبارزه. نیکول فراری از یک مادر تنها چهار که صاحب تجاری و مسکونی تمیز کردن کسب و کار در Lancaster County Pennsylvania شد و روز خود را صرف اسکرول از طریق Facebook به دنبال راهنمایی در استفاده از بیکاری است. “شما گوش مردم صحبت کردن در مورد چگونه فیزیکی غم و اندوه است” فراری به من گفت. “من بسیار شلوغ است اما من خسته هستم.” فراری تا به حال کاربردی برای کسب و کار کوچک وام از طریق چک برنامه حفاظت و وام خواهد بود بخشایش اگر او از آن استفاده می شود به پرداخت خود را از طریق حقوق و دستمزد. به درخواست او تا به حال به رفتن را از طریق بانک اما او شعبه محلی بسته شد; زمان او در نهایت به یک مشتری-سرویس نماینده در توییتر او آموخته بود که برنامه وام از پول است. “این چیزی است که روت کریس و لرزش زیستن برای اعمال” او به من گفت. پنسیلوانیا بیکاری وب سایت تا به حال به دوباره طراحی را به جای فدرال بسط و هنگامی که آن را در نهایت مجددا در اواسط ماه آوریل سیستم نگهداری توفنده. زمانی که فراری رو آنلاین, انتخاب در منوی کشویی اجازه نمی دهد او را به انتخاب “خود اشتغالی.” او سهام کامپیوتر با پسرش که به آن نیاز دارد به حضور در مدرسه از راه دور و او در نهایت به. “من دیده ام آنلاین که بیکاری دفتر استخدام کارگران” او گفت:. “شاید من باید فقط اعمال می شود وجود دارد.” (وب سایت اشکالات را پس از تعمیر شده است و فراری ادعا می کنند در حال بررسی است.)

در سال گذشته ابی سیمونز که سی و نه سال از کالا manager for live-music اعمال صرف سه صد و شانزده روز در جاده ها در سال گذشته است. در اواسط ماه مارس او را در سفر با ناوشکن کانادا آخرالزمانی گروه پاپ وقتی COVID-19 باعث لغو ناگهانی از بقیه خود را نشان می دهد. او اعمال حق دور برای مزایای بیکاری در ایالت واشنگتن که در آن او زندگی می کند اما او ادعا رد شد به این دلیل که دولت به حساب نمی او مستقل دستمزد به عنوان درآمد از دست رفته. “من و بعد فورا رفت واز چهار نامه گفت: من واجد شرایط برای صفر دلار” او به من گفت. “حداقل آنها را در پست الکترونیکی.” او واجد شرایط برای کمک های فدرال اما پلت فرم است که دولت تعیین کرده بود نگه داشته توفنده. “من حتی قادر به گرفتن بر روی ورود به سیستم در صفحه” او گفت:. سیمونز امیدوار بود که دولت در تنظیم برخی از مرتب کردن بر اساس قرارداد جدید مشاغل برنامه به طوری که او می تواند انجام کاری مفید مثل N95 ماسک در یک کارخانه. او بر این باور است که صنعت مرده بود برای آینده قابل پیش بینی. “همه ما فکر می کنیم می خواهم کشته در تور در تیرباران های دسته جمعی” او گفت:. “من یک تورنیکه در کیف من, اما من هرگز فکر نمی کردم به پک یک ماسک و یک جفت دستکش لاستیکی.”

به عنوان هفته قرنطینه شمع کلی بیتس های مهربانتر آکادمی دستیار کارگردان به من گفت که او رشد در مشغول بودن و داشتن مشکل در حال سقوط نیست به ناامیدی. “این یک مبارزه روزانه برای ایجاد انگیزه خودم را از رختخواب او گفت:” در یک روز پر باد در اواخر ماه آوریل در خارج از ردیف خانه در کللینگدل. همسایه ها رفت و با پوشیدن ماسک و بیتس دست تکان داد سلام. دانیل پدر رابرت که دیگر با بیتس اما هنوز هم در Danielle زندگی از دست رفته بیش از حد به عنوان یک مسکونی مشاور در مواد مخدر و الکل نوتوانی مرکز. بیتس سپاسگزار است که تا کنون او شده است می خواهم ارسال او صد و پنجاه دلار به او به طور معمول می پردازد و هر ماه در حمایت از کودکان. پوشیدن دمپایی پوست گوسفند و یک جفت سبز sweatpants او نشسته در بالای بتن قدم از او جلو خم شدن. من ماندم در پایین برخی از بیست فوت دور. دانیل برخوردی خشن روبرو قرمز پلاستیکی ترکه را از طریق شکاف در درب و منفجر حباب های صابون که زیرفشار کردن مراحل و بیش از این خود را کوچک طرح بیش از حد رشد چمن.

چند بار در هفته بیتس رئیس مونیکا هرناندز بوده است رانندگی به مرکز مراقبت روزانه در آکسفورد دایره را انتخاب کنید تا کیسه های مواد غذایی و رها کردن آنها را برای خانواده ها و کارکنان که به آنها نیاز دارید. وقتی دیدم او بیتس شد برگزاری از مصرف مواد غذایی است. “ما در حال حفظ” او به من گفت. او امتناع به خودش اجازه فکر کردن در مورد آینده از نگرانی او در روز او بود. دیگر بحران ادامه داد: بیشتر احتمال دارد آن است که زنانی که مشغول به کار در کنار او در Kinder آکادمی نمی خواهد بود قادر به پرداخت هزینه به صبر کنید تا زمانی که شغل خود بازگشته است. آنها می خواهم به ترک مواضع و آموزش و پرورش کمک های مالی که با آنها برای کار در خارج. بیتس نمی خواهید را به یک کار است که افزایش شانس خود را از عفونت است. “اگر چیزی اتفاق می افتد به من آن را به طور خودکار ضربه زدن دختر من,” او گفت:. “قرار دادن خودم در معرض خطر یک گزینه نیست.”

او تا به حال متوقف تماشای اخبار و دور ماندن از رسانه های اجتماعی. “شما شنیدن داستان های بسیاری و بسیاری از قطعه های متضاد چیز” او به من گفت. “آن را به پایان خواهد رسید و در ماه مه و یا در حال حاضر آن را در ماه اوت,” او اضافه شده است. شایعات ساخته شده او نگرانی در مورد اینکه آیا مهربانتر آکادمی خواهد برای زنده ماندن. “من نمی باید یک کار برای رفتن به؟” “من احساس می کنم مثل این است که یک کابوس من از خواب بیدار نمی از. به نظر نمی رسد واقعی است. من از دست رفتن به محل کار. من از دست دیدن بچه ها من.” معلمان در Kinder آکادمی بودند هنوز هم در نشست هفتگی با زوم. “ما شلیک ایده ها به یکدیگر تا آنجا که به ماندن در تماس با بچه های ما و خانواده های ما به طوری که آنها می توانید به عقب می آیند زمانی که همه چیز باز” Bates گفت. او نگران بود در مورد کودکان. “آنها به دیدن استفاده می شود ما برای تقریبا دوازده ساعت و برخی وابسته ما برای سه وعده غذا در روز” او به من گفت.

وقتی روز-مراکز مراقبت از نزدیک آن را نیز تحت تاثیر خانواده است. قرنطینه با هم و جدا از جهان خارج بسیاری از خانواده ها در صورت افزایش خطر ابتلا به سوء استفاده. هرناندز شده است ارسال پیامک از خانواده هایی که با استفاده از مرکز این پرسش که “آیا شما در یک مکان امن?”—است که به طور کلی به اندازه کافی به درخواست هر دو ایمنی شخصی و همچنین به عنوان مسکن. خانواده ها را نیز از دست داده و دسترسی به برنامه تغذیه. قبل از همه گیر مارتا هاکت بازنشسته مددکار اجتماعی را بالا می برد که چهار فرزند می تواند تعداد آنها را خوردن حداقل یک وعده غذا در روز در مدرسه و یا در Kinder آکادمی. هاکت در حال حاضر شده است با تکیه بر یک برنامه نهار اسپانسر شده از طرف یک مسجد در نزدیکی اگر چه او نه مسلمان. “این چنین به کمک” او به من گفت.

عدم مراقبت از کودک نیز باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است برای کارگران ضروری است که والدین به خصوص مادران تنها به انجام شغل خود را. دومینیک نلسون یک معلم که ده سال معمولا حضور یک مهربانتر آکادمی مواظبت برنامه شده است در تلاش برای آموزش از راه دور با کودک خود در خانه. “چگونه شما انجام کار خود را و homeschool فرزند خود را در همان زمان؟” دیگر تنها پدر و مادر راشل لوگان یک پرستار روانی که با این نسخهها کار با زندانی بیماران در یک بیمارستان دولتی گفت که او مورد نیاز است به قبول برنامه ریزی شیفت و یا در معرض خطر بودن از کار اخراج شدند. او اغلب آثار دونفره از 11 P. M. 3:30 P. M. روز بعد. در طول همه گیر لوگان شده است ترک او دو فرزند کوچک یکی از آنها تشخیص داده شده است با اوتیسم با خواهر زاده بود که از دیدن او از جامائیکا و سرگردان در فیلادلفیا زمانی که مرزها بسته شده است. اما زمانی که این مرز بازگشایی و خواهر زاده او برگ بیتس مطمئن نیست که او چه می خواهید انجام دهید. او به من گفت, مراقبت از کودک “شما هرگز متوجه چقدر مهم آن این است که تا زمانی که شما آن را ندارید.” این احتمال وجود دارد که به عنوان shutdown میکشد در بسیاری از مهد ورشکسته اند; تحقیقات نشان می دهد که این را نامتناسب اقتصادی تاثیر در زنان است.

در پایان ماه آوریل پس از مراقبت با تصویب قانون لسلی اسپینا صاحب مهربانتر آکادمی برخی از خبر خوب: این مرکز دریافت وام های فدرال برای شش صد هزار دلار به پرداخت آن حقوق کارمندان. اسپینا تصمیم به بازگشایی این مراکز عملا: معلمان که می خواستم به بازگشت خواهد به صرف روز خود را آنلاین انجام آموزش. این مرکز را ارائه سی دقیقه در روز از مجازی تعامل برای کودکان پیش دبستانی و پانزده دقیقه در روز برای نوزادان و کودکان نوپا. (اسپینا احساس می کرد که بیشتر در زمان روی صفحه نمایش خواهد بود تکامل نامناسب است.) معلمان خواهد خواندن کتاب برای کودکان و صحبت کردن با آنها و خانواده خود را آنلاین. اسپینا خوشحال بود که او می تواند خود را ارائه کارکنان یک شانس برای بازگشت اما نگران است که زمانی که پول در دو ماه او را به وضع آنها را دوباره آنها خواهد بود در پایان صف های طولانی برای مزایای بیکاری.

با این نقطه بیتس را آغاز کرده بود برای دریافت پرداخت های بیکاری و ساخت دو صد دلار در هفته بیش از او به دست آورده در Kinder آکادمی قبل از خاموش کردن. هنوز هم او با شادی پذیرفته شده قدیمی خود را. در آخرین روز از ماه فروردین را جشن می گیرند و از او تشکر می کنم کارکنان اسپینا استخدام وراج برای آماده سازی takeout شام از baked ziti سالاد و کوکی ها قند و شکر برای دسر همراه با شیرینی تخم مرغ و بطری از شراب است. بیتس سوار به اسپینا را انتخاب کنید تا به شام برای خودش و دانیل که این دو با هم خوردند آرام در جشن. بیتس خوب بود با ساخت کمتر پول برای دیدن بچه ها و خانواده او با حتی تقریبا. “من فقط می خواهم به بازگشت به کار” او گفت:.


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>