چگونه Coronavirus همه گیر است در هم شکسته اسطوره کالج در امریکا

A college graduate jumping off a cliff with a mask parachute.
جوان مردم فکر می کنم از دانشگاه به عنوان یک سرمایه گذاری در آینده خود را. در حال حاضر که در آینده در حال تغییر است در راه آنها می تواند درک نمی.تصویر از فضل J. Kim

وعده کالج در امریکا وعده یک مسیر روشن به آینده از یک پاداش برای تمام محرومیت از خواب و روح-کشنده رقابت دبیرستان و بیشتر از همه از طریق مسنجر بزرگسالی است. این فوقالعاده انعطاف پذیر اسطوره است. از آن جان سالم به در بحران مالی 2007-08. آن را همچنان ادامه داشت و حتی به عنوان بیشتر و بیشتر در افراد جوان منتقل خانه پس از فارغ التحصیلی و هرگز به سمت چپ چرا که آنها نمی تواند به استطاعت. آن را در ادامه به اشاره نوجوانان حتی به عنوان بدهی دانشجو آمد به تسلط بر زندگی خود را خواهر و برادر بزرگتر و پدر و مادر. هر سال افراد بیشتری را به رقابت برای نقاط در کالج ها و دانشگاه ها در حال انتظار برای نامه های که وعده داده شده یک مسیر ثابت: ورود در دیزنی-قلعه گوتیک; هشت ترم یکی از آنها در خارج از کشور; دو یا سه کارآموزی تابستان; جشن اندازی سودآور یا حداقل امنیت شغلی. آنها انتظار بیش از حد برای جانشینی استادانه درست شده از جشن اتفاقاتی که پیش می آید کالج: ارشد, شوخی, senior skip day, مدل, سالنامه, فارغ التحصیلی, و بیشتر. به عنوان از آوریل سال 2020 هیچ کدام از آن اتفاق می افتد: نه جشن و نه برای بسیاری از کالج و مهم نیست بزرگسالی—حداقل نه به عنوان آنها آن را تصور است.

به عنوان استاد من دانش آموزان من در زوم در حال حاضر در کلاس و یا در طی چه در حال حاضر عبور برای ساعت. آنها معمولا نشستن بر تخت خود را در کودکی به اتاق خواب و یا در اتاق خوابگاه خود در بیشتر ترک دانشگاه. من می دانم که چرا برخی از آنها نمی توانستم به خانه: یک پدر و مادر تا به حال یک پیوند; یک خواهر و برادر به فیبروز کیستیک; خانواده لگد آنها را به بیرون آمدن ، من می دانم که برخی از نگرانی های خود را: یک دانش آموز بیمار شده است با COVID-19; یکی دیگر از دانشجویان بود زندگی خارج از دانشگاه و کار تمام وقت است اما در حال حاضر گذاشته شده است; یک دانش آموز باقی می ماند در کالج در حالی که دو تن از اعضای خانواده بیمار بودند; ترین کارآموزی تابستان و مطالعه برنامه ها لغو شده اند (و برخی از دانشگاه ها در حال صحبت کردن در مورد یک آنلاین-تنها ترم پاییز). به عنوان یک پدر و مادر من به اشتراک گذاری یک خانه با یک دانشجو و یک افزایش دانشجوی سال اول هیچ یک از آنها برنامه ریزی شده به زندگی با من در این بهار. به عنوان یک روزنامه نگار در هفته های اخیر من صحبت به بیش از یک دوجین افراد جوان که آینده و حال شده اند بلعیده در مه از این بیماری همه گیر.

Saminah حداد یک هفده ساله ارشد در ساحل, پلی تکنیک دبیرستان انتظار نیست که او در کالج ارائه می دهد تا بعد از آن در بهار: او آهنگ اجرا می شود و استخدام در نگاه فصل بهار, او به من گفت بیش از زوم. در این سال وجود خواهد داشت هیچ فصل بهار که برای حداد به معنی چهار سال ، او با توجه به طولانی, ساحل, کالج شهر است که به صورت رایگان برای ساکنان دولت. او همچنین خود را از دست داده کار در یک پارک تفریحی. همه از ارشد-سال نقاط عطف است که حداد منتظر شده بود لغو شده اند: مدل فارغ التحصیلی و یک رویداد به نام “پیگیری جوایز تعالی” که در آن او می شده اند به رسمیت شناخته شده برای حضور کامل. او نمی کند و در عین حال می دانم که اگر او را هنوز هم کار می شود در این تابستان برای پدرش که در مورد به باز کردن یک نوار آب در بروکلین.

در ضمن حداد مدرسه ارائه شده است برخی از آموزش آنلاین اما در مورد این دوره بار کاهش یافته است و فقط دو کلاس: A. P. ادبیات که در دیدار عملا و یک دولت که متشکل از تکالیف نوشته شده است که او دریافت از طریق پست الکترونیکی. او کلاس های دیگر که انتخابی, “واقعا انجام هر کاری است,” او گفت:. حداد در حال برنامه ریزی را به او A. P. آزمون هر چند او در می یابد آن را سخت به تصور کنید چه چهل و پنج دقیقه ای تلفن-phone-دوستانه نسخه از آزمون خواهد بود. هیچ کس نمی داند چه آینده نگر دانشکده ها را مشاهده آن ،

“کلاس های آنلاین خسته کننده هستند,” او گفت:. این توصیف او استفاده می شود شاید اغلب ما در گفتگو واقع شد “خسته کننده است.” زندگی شده خشک از مطالب و طرح از دست داده است. او متون با دوستان است. او استدلال می کند با مامان, مامان و دختر زیادی است. “این که ما را به یکدیگر نزدیکتر” او نیمی از شوخی. “اما آن را O. K.”

E. یک هجده ساله بارنارد دانشجوی سال اول است می ترسم نه حوصله. E. که nonbinary و نیست کردن به پدر و مادر خود بود به تصویب رسید و در سن ده همراه با دو خواهر و برادر; مادر بیولوژیکی خود را رها کرده بود و آنان بیولوژیکی پدر شد, مبارزه با اعتیاد است. در ابتدا بارنارد بود همه چیز E. مورد نیاز: پردیس زیبا, حس, جامعه, خدمات مشاوره, و از طریق دفتر ناتوانی خدمات علمی امکانات رفاهی که E. مورد نیاز است.

E. رفت خانه برای تعطیلات زمستانی اما تصمیم به بازگشت زود است چرا که آنها به من گفتند که بیش از زوم پدر و مادر خود را در حال عاطفی سوء استفاده. پیچیده بوروکراتیک روش در انتظار هر بارنارد دانشجویی که تلاش برای بازگشت به خوابگاه خود زمانی که در مدرسه است از جلسه پس E. ماند با یک alumna در بروکلین تا ترم بهار آغاز شد. در ماه مارس زمانی که کلمبیا که وابسته و در مجاورت بارنارد ناگهان خود را بسته پردیس پس از شناسایی یک عضو از جامعه که در معرض coronavirus E. بپرسید نیست به ماندن در دانشگاه و هرگز در نظر گرفته رفتن به پدر و مادر خود را به خانه. حتی اگر E. تامین مالی آموزش و پرورش خود را از طریق وام—E. پدر و مادر هیچ رابطه واقعی مالی و یا در غیر این صورت با مدرسه—e-mail در مورد پایان کلاس های حضوری و بسته شدن دانشگاه رفت و به همه پدر و مادر دانش آموزان. “ما در حال تلاش برای بدست آوردن دور از پدر و مادر ما, اما, متاسفانه, کالج سیستم واقعا اجازه می دهد وابستگی لغو,” ابراهيم به من گفت. “اگر پدر و مادر خود را در یک صد و پنجاه هزار دلار در سال است اما آنها در حال حاضر به کمک به شما پرداخت برای کالج وجود ندارد بسیاری از حساسیت به آن است.” E. پدر و مادر می خواستند بدانند چرا E. نبود آمدن به خانه و E. واقعا نمی توانست به آنها توضیح دهید که کالج قرار بود E. راه برای فرار از یک بار و برای همه پدر و مادر خود را ضد همجنس نظرات و ثابت صدا کردن از فاکس نیوز. “من می خواهم تلاش شده است برای رفتن به کالج به اندازه کافی دور است که آنها نمی خواهد من” E. گفت.

E. دارای یک اجاره-محل رایگان به ماندن با یک لزبین فعال در هارلم تا در تابستان. E. است که تقاضا برای کارآموزی و تلاش برای جمع آوری پول برای اجاره آپارتمان خود را; تابستان یکی دیگر از گزینه آنها در نظر گرفته بود به ماندن با پدر بیولوژیکی که احسان گفت: در حال حاضر تمیز و هوشیار است. تمرکز بر روی ترم و در عین حال دشوار است. همه E. چهار کلاس در حال حاضر در زوم با تکالیف اضافی و ضبط شده سخنرانی. E. نکرده اند قادر به پایان بسیاری از تکالیف. “من واقعا در تلاش برای شناور ماندن این ترم” E. گفت و همکلاسی های خود را. “من می دانم که بسیاری از مردم دچار مشکل تمرکز.” E. در نهایت برنامه ریزی یک زوم جلسه با ناتوانی خدمات بیش از یک ماه پس از در کلاس های حضوری به پایان رسید و کمتر از یک ماه قبل از پایان ترم.

بسیاری از کالج ها باید تنظیم دادخواست فرایند اجازه می دهد تا برخی از دانش آموزان به باقی می ماند در محوطه دانشگاه در طول shutdown: بین المللی, دانش آموزان, دانش آموزانی که شرایط بهداشتی یا که اعضای خانواده باید شرایط بهداشتی که مانع از سفر خود و دانش آموزان که در خانه موقعیت های مخاطره آمیز و یا نا امن. معافیت معمولا اعطا شده به دانشجویان که بخواهید به ماندن چرا که آنها یک شغل در نزدیکی محوطه دانشگاه. کسیدی شانون, نوزده ساله دانشجوی سال دوم در کالج امانوئل در بوستون تا به حال کار در یک برگر مشترک که همگام سازی به خوبی با برنامه کلاس. در حال حاضر او در خانه مادرش در Westbury, ماساچوست مشغول به کار به عنوان یک سرور در یک خانه بازنشستگی. “این خانه بازنشستگی است واقعا فانتزی” او به من توضیح داد بیش از زوم. ساکنان را به وعده های غذایی خود را در یک سالن ناهار خوری در خدمت دانش آموزان دبيرستانی; پس از همه گیر در زمان برگزاری کارکنان قدیمی “تا به حال برای جلوگیری از آنجا که پدر و مادر خود را نمی خواهید آنها را به کار وجود دارد” شانون گفت. در حال حاضر او یکی از تنها سه یا چهار نفر جوان که تحویل وعده های غذایی به ساکنان اتاق. شانون, مادر, معلم مهد کودک است هنوز کار— ارائه مراقبت از خدمات به اولین پاسخ دهندگان—و او هفده ساله, خواهر, a high-school تاریخ نگه داشته است کار خود را در Chick-fil-A.

دو تا از شانون کلاس ها در حال حاضر با توجه به از پیش ضبط شده سخنرانی در دسترس آنلاین, اما دو نفر دیگر دیدار توسط زوم در شش شب که بدان معنی است که او نمی تواند به عنوان بسیاری از تغییرات در صفحه اصلی بازنشستگی به عنوان او نیاز به. او تامین مالی آموزش و پرورش خود را از طریق وام های دانشجویی: او قرض بیست و دو هزار دلار برای سال اول و سیزده هزار دلار برای او هنگامی که او را کمک های مالی افزایش یافته بود به عنوان یک پاداش برای نمرات خوب. “من مانند یک فرد یادگیرنده” او گفت:. “من پرداخت این همه پول برای چیزی که نیست همین.”

این معلوم نیست چه شانون, دیگر, دانش آموزان و والدین آنها در واقع برای پرداخت. قرار داده راه دیگر دقیقا چهار سال در کالج ؟ “این صندوق که کلاس می آموزد به عنوان مالیات طفره رفتن” یک کاربر توییتر ارسال شده و پس از دانشگاه هاروارد اعلام کرد که در اواسط ماه آوریل بود که آن را برش حقوق و هزینه های دیگر وجود خود را وقف آن به بیش از چهل میلیارد دلار در سال 2019. “و آنها به سختی انجام ‘کلاس می آموزد’ بخشی دیگر در حال حاضر.”

البته اکثر کوچکتر دانشکده متوسط اوقاف و یا به سختی هر اوقاف در همه بستگی به درآمد حاصل از شهریه و هزینه های به نگه داشتن رفتن را از سال به سال. اتاق و هیئت مدیره هزینه ها را تشکیل می دهند و بزرگ و رو به رشد بخشی از سرمایه گذاری و درآمد. کالج امانوئل که در آن شانون مطالعات به تازگی پرده برداری از یک هجده داستان اقامت سالن که هزینه یک صد و چهل میلیون دلار برای ساخت و یا تقریبا معادل کالج کل اوقاف. اکثر دانشکده ها از جمله کسانی که استفاده می شود به عنوان شناخته شده رفت و آمد مدارس مانند مدرسه موسیقی منهتن در شهر نیویورک در حال حاضر نیاز به دانشجویان سال اول و اغلب رشته به زندگی در محوطه دانشگاه حتی اگر خانواده های خود زندگی می کنند در این نزدیکی هست. کالج ها ممکن است به نام صاحبخانه ندارم جز این که خوابگاه مستاجران ندارد و اجاره و می تواند اخراج خواهد شد. آن ممکن است دقیق تر بگویم که کالج ها در مهمان نوازی و پذیرایی کسب و کار جز این که یک هتل است که شما لگد کردن اتاق خود را و یا یک رستوران که لغو رزرو خود را انتظار می رود به بازپرداخت تمامیت خود را پرداخت. برخی از کالج ها باید مسترد اتاق و هیئت مدیره هزینه های بخش استفاده نشده از ترم دیگران استرداد بخشی از آن بخش و هنوز هم دیگران هنوز متعهد به استرداد هر گونه پول.

اکثر استادان و دانشجویان و مدیران نیست در واقع فکر می کنم از کالج ها به عنوان صندوق های تامینی یا مدیران هتل ها; آنها فکر می کنم نه که دانشگاه به اتهام دانش آموزان برای آموزش آنها. قبل از coronavirus همه گیر استادان خواهد باقرقره که دانش آموزان خود را در عمل مانند مشتریان که انتظار می رود هیات علمی به ارائه خدمات است. اما این غیر ممکن است به استدلال می کنند که آموزش آنلاین حتی زمانی که فوق العاده خوبی اجرا ارائه همان کیفیت آموزش و پرورش به عنوان فرد در آموزش. من خوش شانس بوده ام: همه دانش آموزان باید اینترنت با سرعت بالا دسترسی دارم نسبتا کوچک کلاس و دانش آموزان من تا به حال یک شانس برای رسیدن به یک دیگر در طول شش هفته اول ترم. (برخی از دوستان من که آموزش های مختلف در جدول زمانی ملاقات دانش آموزان خود را برای اولین بار آنلاین.) من انجام بهترین من برای جبران آنچه که دانش آموزان را از دست داده اند: یادگیری با بحث و گفتگو و تعامل با یکدیگر و با من در راه است که نمی توان به سادگی از تکرار آنلاین. هنوز هم آنها قطعا یادگیری به عنوان آنجا که آنها می تواند در فرد است.

دانش آموزان در برخی از دانشگاه ها شروع به سازماندهی به تقاضای بازپرداخت شهریه و بعضی از آنها شکایت کرد و ادعا کرد که کلاس های آنلاین نیست آنچه که آنها پرداخت می شود. در فوق العاده در گام, Southern New Hampshire University اعلام کرده full-شهریه و کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان سال اول ورودی—اما نه برای بازگشت دانش آموزان—و شصت و یک درصد شهریه برش شروع به 2021. بسیاری از کالج ها را از جمله گام های جدی و بسیاری را به سادگی نمی توانیم بدون تعمیرات اساسی کل مدل است. با نگرانی در مورد سقوط ثبت نام و درک رو به رشد که ترم پاییز اگر آن را در همه اتفاق می افتد به احتمال زیاد خواهد آموخت حداقل تا حدودی آنلاین کالج ها را به استدلال می کنند که آنچه آنها ارائه روی صفحه است که ارزش به اندازه آنچه که دانش آموزان دریافت کرده اند که در کلاس درس. این به نوبه خود ممکن است نیروی گفتگو در مورد آنچه کالج ها در واقع در حال فروش است. اگر چه خدمات آنها توسط آموزش و پرورش این محصول که آنها مسئول است و مدرک دانشگاهی—قطعه ای از کاغذ که وعده های دانشجویی را کسب هشتاد و چهار درصد بیشتر در طول عمر خود از اگر آنها تا به حال فقط دیپلم دبیرستان. این آمار مشابه چه اجازه می دهد تا بسیاری از دانشجویان به فکر وام های خود را نه به عنوان فصل بدهی اما به عنوان سرمایه گذاری در آینده خود را. در حال حاضر که در آینده در حال تغییر است در راه هیچ یک از ما واقعا می تواند درک.

کسانی که فارغ التحصیل این سال صورت بدترین بازار کار در نزدیک به یک قرن و آنها فارغ التحصیل احتمالا بدترین بازار کار در تاریخ ثبت شده است. امیلیا Decaudin بیست و یک ساله ارشد در CUNY‘s مکالی افتخارات دانشگاه و جوانترین-تا کنون عضو دموکرات کمیته امور خارجه از نیویورک به من گفت که او تا به حال برنامه ریزی برای شروع به دنبال کار در یک سازمان غیر انتفاعی در این ماه. اما سازمان های غیر انتفاعی نیست استخدام او گفت: بیش از زوم “و حتی اگر یکی بود چه نقطه از پیدا کردن یک شغل است که به احتمال زیاد به وجود نمی با تابستان؟”

کامرون رایت بیست و دو سال از ارشد در دانشگاه ییل است نادر دانشجو که اشتغال به نظر می رسد طرح در مسیر. او برنامه ریزی شده است برای شروع کار به عنوان یک حقوقی محقق در یک شرکت فناوری در نیویورک در این تابستان او برنامه ریزی شده به صرف یک سال وجود دارد قبل از رفتن به مدرسه قانون است. اما چشم انداز در واقع در حال حرکت به نیویورک رفته از دلهره آور به غیر قابل درک است. در حال حاضر رایت است که هنوز هم در New Haven, یکی از یازده افرادی که باقی می ماند در خوابگاه خود را خارج از حد معمول سه صد. او به ندرت جلب نظر هر یک از دیگران است. دو بار در روز او می رود به یک سالن ناهار خوری باز می ماند که در پردیس, اما تنها به انتخاب کنید تا گرفتن و رفتن وعده های غذایی. رایت خانه در روستایی کنتاکی با مادرش که دارای سابقه بیماری های ریوی. “من فقط نمی تواند ایستاده فکر چیزی اتفاق می افتد به مادرم” او به من گفت. در حالی که برای او در نظر گرفته اجاره ماشین و رانندگی به کنتاکی, اما او نمی تواند پیدا کردن یک محل که در آن او می تواند خود قرنطینه قبل از دیدن مادرش.

“من فکر زیادی در مورد عدم اطمینان از چیزهایی که” رایت به من گفت در تلفن اولین بار ما صحبت کرد. پدر او که یک دولت-دولت کارمند درگذشت وقتی رایت شد ده. پس از مرگ او رایت مادر رفت و برگشت به کار به عنوان یک معلم. “من لزوما مناسب در خانه کنتاکی” رایت گفت: در یک e-mail “و من نمی خواهم به دنبال سنتی راه فارغ التحصیلی دبیرستان حضور در دولت عمومی و سپس حرکت بازگشت به خانه.” ترکیبی از مادر خود را در حمایت, چند, خوب, معلمان, و, رایت قرار داده و آن را “فرصتی طبیعت پذیرش کالج” من او را به دانشگاه ییل با کامل شهریه مالی-بسته کمک. یک کار به عنوان یک مسکونی مشاور به دانشجویان سال اول پرداخت می شود برای خود اتاق و هیئت مدیره در این سال و در نیمه دوم ماه مارس و اوایل ماه آوریل رایت بود و هزینه های بسیاری از وقت خود را در تلاش برای روشن شدن ییل موقت درجه بندی سیاست های خود را برای advisees. برخی از کالج ها را حذف نامه نمرات به طور کامل در این بهار تعویض تمام دروس به تصویب شکست سیستم. دیگران داده اند دانش آموزان انتخاب بین نامه نمرات و عبور موفق نمرات; برخی از مدارس فارغ التحصیل مانند دانشکده پزشکی هاروارد شد, هشدار به متقاضیان آینده نگر است که با تصویب شکست نمرات می تواند بیطرفانه تنها از کالج ها که نهاد موقت جهانی عبور موفق سیستم. (Yale ساخته شده عبور موفق اختیاری و رایت و دیگر دانش آموزان لابی با موفقیت به سیاست جهانی است.)

رایت شد و اتمام پایان نامه ارشد, در اتحاد جماهیر شوروی مخالف Raisa Orlova. “این واقعا سخت به فکر می کنم در مورد تاریخچه زمانی که شما زندگی می کنند از طریق آن” او به من گفت. او در تلاش بود برای پیدا کردن یک اتصال به کارهای علمی خود را با فکر کردن در مورد تنهایی. ممکن است به تنهایی اعمال شده توسط pandemic کمک به او را درک تنهایی از کسی که جرأت به فکر می کنم متفاوت در یک جامعه توتالیتر?

هنگامی که ما از طریق پست الکترونیکی یک هفته و نیم بعد رایت در حال اتمام پایان نامه خود را دريافت كرده و خود نمره قبولی برای بهار. او هنوز هم در دانشگاه اما به فکر نقل مکان به یک آپارتمان خالی. از من خواسته رایت اگر او هنوز هم در حال برنامه ریزی برای رفتن به مدرسه قانون است. “یکی از چیزهایی که این بیماری همه گیر را ارائه می دهد که بیرحمانه ترین یادآوری است که هر چیزی امکان پذیر است” او از طریق پست الکترونیکی در پاسخ. او نوشت:

تمام زندگی خود را می تواند تبدیل وارونه مردم شما را صرف
چهار سال گذشته با می تواند به پاره دور در یک لحظه متوجه و
شما می توانید احساس می کنید ثابت پارانویا که شما مریض و یا دیگران را
بیمار. در سطح گسترده تر این سیستم سیاسی است که قرار است به
از ما حفاظت می شکست تمام منطق اقتصادی ما سیستم می توانید
برعکس مردم نشان می دهد هر دو خود را به بهترین و بدترین شویم. من
تلاش شاید بیهوده به چیزی خارج از این نیست. من باور دارم که
زندگی هرگز نمی تواند—و نباید—همان خواهد شد پس از این بحران است. من
این پیشامد حس که ما پدیدار خواهد شد از این و پیدا کردن
خودمان را در جهان در تلاش برای از نو خلق کردن status quo ante. حتی اگر
که در مورد من نمی توانم اجازه دهید که من شخصی خود پاسخ.

او رفت و به او گفت که سعی خواهد کرد به نوشتن بیشتر شاید سعی کنید به انتشار. “من می خواهم کار من به طور پی در پی در یادآوری دیگران از خود ما precarity,” او نوشت. و سپس او گفت: او احتمالا رفتن به مدرسه قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>