چگونه Coronavirus همه گیر تشدید مبارزه با بیش از حق رای

People wait in line to vote in the presidential primary election.
وجود دارد یک منطقه است که در آن بیماری همه گیر کوروناویروس وجوش و با بخشی از رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در دستور کار است و حزب جمهوری خواه در برخی از ایالت ها: رای دهندگان سرکوب.عکس توسط Lynne Sladky / AP

بحران حتی وحشتناک آنهایی که مانند شرایطی که coronavirus بازدید کرده بر ما می توانید با اینحال ایجاد فرصت برای رهبران وظیفه با مرور آنها. سپتامبر 11th, حملات قدرت از جورج دبلیو بوش به دنبال بلند پروازانه (و wrongheaded) سیاست خارجی در دستور کار است که آن را در غیر این صورت تا به حال خیلی بیشتر دشواری تصویب. Subprime-بحران مسکن مجاز باراک اوباما و دموکرات کنگره برای تصویب اصلاحات مالی که بوده ام به شدت مخالف در دوره قبل از سقوط. و دو ماه در COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر با توجه مجارستانی نخست وزیر ویکتور وزیر پوشش او نیاز به eviscerate دموکراسی در کشور خود (اصل امر به هر دو رهبران دموکرات و authoritarians—و در مورد رئیس جمهور فعلی ایالات متحده یک مرد است که از لحاظ فنی سابق با ذهنیت دومی).

برای اکثر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای کراوات بحران به دیگر نقاط دستور کار خود شده اند و به عنوان دست و پا چلفتی و بی منطق به عنوان دولت در پاسخ به بحران خود را. در مارس 10th, او در توئیتر خود نوشت: “ما باید این دیوار بیشتر از همیشه!”—احتمالا برای جلوگیری از گسترش COVID-19 با وجود این واقعیت است که مسافرت هوایی اولیه بود که افراد آلوده بودند پس از رسیدن در ایالات متحده است. در یک, عجیب و غریب, گریز در یک نشست خبری آخرین چهارشنبه برگزار شد که گسترش این ویروس موجب تجدید تعهد به جنگ با مواد مخدر. وجود دارد, اما یک منطقه که در آن رمان-coronavirus همه گیر وجوش فوق العاده خوبی با بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن در دستور کار است و حزب جمهوری خواه در برخی از ایالت ها: رای دهندگان سرکوب. از همان ابتدا از مغلوب ساختن پیشی جستن در روابط خود اردک مانند خود ادعا می کنند که سه میلیون مردم رای دادند به طور غیر قانونی در انتخابات ریاست جمهوری 2016 شده اند استفاده می شود به تقویت تلاش برای رأی دادن سخت تر است. صحبت های “فاکس و دوستان” در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم جنبه از دو تریلیون دلاری بسته محرک است که به معنای ساحل تا رای دهندگان دسترسی به منظور جبران تاثیر این ویروس در انتخابات آینده است. به سر می برند رای گیری مکان و ساعت-انتظار طولانی برای رای دادن باید تبدیل به یک ویژگی استاندارد آمریکایی انتخابات—مشکل در زمان عادی و عمومی-بهداشت و سلامت خطر در آن جاری است. با اشاره به مقررات است که دموکرات ها تحت فشار قرار دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “چیزهایی که آنها تا به حال در وجود دارد ، آنها چیزهایی سطح رای گیری که اگر شما همیشه می خواهم به آن موافقت کردند شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

در میان این “دیوانه” چیزهایی که دموکرات ها پیشنهاد شد بودجه برای یک رای در سراسر کشور-توسط-mail گزینه برای انتخابات ریاست جمهوری تا مطمئن شویم که افراد به ویژه کسانی که در جمعیت های آسیب پذیر خواهد بود قادر به بازیگران در یک رای گیری حتی اگر coronavirus باقی می ماند قابل توجهی خطر سلامت در ماه نوامبر. (اورگان که انجام آن انتخابات ایالتی به طور کامل توسط پست الکترونیکی همواره در انتخابات از جمله در انتخابات اخیر که شاهد یک هشتاد درصد نرخ مشارکت.) این لایحه در نهایت شامل چهار صد میلیون دلار به صندوق رای گیری توسط پست مبلغ بسیار پایین تر از برآورد چقدر این امر در واقع هزینه برای راه اندازی یک برنامه ملی در این مقیاس پیش از انتخابات.

بخشی از این بیماری همه گیر اثر را بر میزان مشارکت به ماهیت مشکل خود را. این ویروس در حال حاضر باعث کمیته ملی حزب دموکرات برای به تعویق انداختن حزب ملی کنوانسیون توسط یک ماه تا ماه اوت و به توصیه رهبری پانزده متحده و یک قلمرو برای به تعویق انداختن خود ریاست جمهوری-انتخابات مقدماتی همراه با دیگر دولت و انتخابات محلی برگزار شد و در همان روز. نتیجه این است که نه تنها اصلی مسابقه بین جو بایدن و برنی ساندرز منجمد شده—ترک های مربوطه خود را نماینده شمارش به دنبال مانند نمره در یک بازی بیس بال است که باران به تعویق افتاد—اما همچنین که نامزد احتمالی را صرف حداقل دو ماه نخست مبارزات انتخاباتی زمان بدون اینکه قادر به به طور مستقیم درگیر با رای دهندگان او نیاز به ایجاد انگیزه.

بیشتر نگران پویا این است که دیده می شود در یک مورد که در آن انتخابات شده بود به تعویق افتاد. خواه به رهبری مجلس قانونگذاری ویسکانسین حاضر به تعویق انداختن اولیه از آن میله میله تاریخ سه شنبه, حتی اگر رفتن به رای دادن خواهد تضاد با جریان اقامت در خانه جهت است که فرماندار تونی Evers, یک دموکرات صادر کرده است. Evers انتقاد قانونگذاران برای وادار کردن مردم به “انتخاب بین سلامت خود و رای خود.” (قوه مقننه نیز خودداری کردند در Evers تماس به پست الکترونیکی رای گیری به سه میلیون رای دهندگان ثبت شده در منچستر.) روز دوشنبه او به صدور یک فرمان اجرایی تعلیق در شخص رای گیری و به تعویق انداختن انتخابات تا ماه ژوئن. خواهان ثبت یک حرکت با محافظه کار تحت سلطه ویسکانسین دیوان عالی کشور به بلوک نظم و دادگاه اعطا حرکت است. بن Wikler که ریاست حزب دموکرات ویسکانسین گفت: من در یک پتانسیل مفهوم از برگزاری یک رای گیری در وسط از همه گیر: جمهوری خواهان به علت در بخشی به ایمان خود را در تهمت که به عنوان تهدید COVID-19 برای هفته قبل و در طول شیوع در ایالات متحده هنوز هم کمتر به احتمال زیاد برای دیدن coronavirus به عنوان یک تهدید جدی است.

هفته گذشته گالوپ اشاره به بیست و هفت-نقطه تفاوت بین جمهوری خواهان و دموکرات ها بودند که “تا حدودی و یا بسیار نگران” در مورد اینکه در معرض ویروس. در تئوری حداقل که ممکن است در ترجمه به یک جمهوری خواه رای دهندگان است که کمتر با احتیاط از نشان دادن به حوزه های رأی گیری. G. O. P. رویکرد به مسائل مربوط به رای گیری را می توان بطور گسترده به عنوان تلاش به معاون کشیش بخش از رای دهندگان به نفع آن است. در ویسکانسین همه گیر ممکن است تسهیل و تقویت آن تلاش. همه این داده است که وزن اضافه شده توسط این واقعیت است که حفظ ویسکانسین است که کلید برای مغلوب ساختن پیشی جستن reëlection پیشنهاد. هر دو G. O. P. و دموکرات ها پخش شده است توجه نزدیک به یک دادگاه عالی ایالت مسابقه وجود دارد که در آن یک Dane County مدار قاضی دادگاه جیل Karofsky چالش برانگیز است محافظه کار عدالت و دانیل کلی برای یک صندلی در یک دادگاه است که به احتمال زیاد شنیدن مداوم مورد در مورد قانونی بودن تلاش برای پاکسازی بیش از دو صد هزار رای دهندگان از ویسکانسین رول جلوتر از نوامبر.

آن را دشوار است برای پیش بینی که چگونه همه این بازی در ماه نوامبر. بایدن تا به حال نسبتا دید کم در سه هفته گذشته هنوز او تناقض افزایش برتری خود را بر مغلوب ساختن پیشی جستن در پای صندوقهای رای است. از راه های دیگر هر چند اثر تجمعی از این بیماری همه گیر به نظر می رسد به نفع امتیازهای. مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد قدرت به تعویق انداختن انتخابات ریاست جمهوری خود را که قرار است در ماه نوامبر 3rd, و بعید است که کنگره این کار را انجام دهید. اما قانونگذاران ایالتی برگزاری یک معامله بزرگ از نوسان در چگونه فردی خود را در انتخابات در حال اجرا و بیست و نه از پنجاه مجالس قانونگذاری در این کشور را در کنترل جمهوری خواهان است که غالبا مخالف اقدامات مانند طول اولیه رای گیری دوره و رای گیری غایب (بسیار کمتر از رای دهندگان ثبت نام) آسان تر است. هر دو اقدامات را کاهش می دهد احتمال این که حوزه های رأی گیری تبدیل به شیوع مراکز. جفت شدن پست الکترونیکی-در رای گیری با طاقت فرسا رای دهندگان-I. D. شرایط مشابه (و به طور یکنواخت) کاهش رای دهندگان. (در ویسکانسین دولت حزب جمهوری خواه بوده و پیگرد شهرستان کارمندان برای جلوگیری از آنها را از اطلاع رسانی به رای دهندگان که به دلیل همه گیر و فرماندار اقامت در خانه سفارش آنها می تواند به استناد به یک “نامعلوم حبس” ارائه که آنها را از I. D. مورد نیاز است.)

مانند اپیدمیولوژیک سوالات است که باید دغدغه ما برای هفته های گذشته سیاسی پرسش مقابله با ما, مات, باز, و, به هیچ درجه کوچک ترسناک. نامرئی میکروب است نشان داده شده که بیش از هر زمان دیگر سریال افتضاحات از مغلوب ساختن پیشی جستن دوران بسیار زیاد خطرات ناشی از یک رئیس جمهور با مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت. این امکان وجود دارد که خود را بی پایان دست زدن به بحران خواهد تانک خود را reëlection شانس. اما آن را نیز با توجه به ارزش این احتمال که همان میکروسکوپی آنتاگونیست می تواند تسهیل جزر و مد از رای دهندگان سرکوب کمک خواهد کرد که او را به نگه داشتن شغل خود را حتی به عنوان او نشان می دهد که چگونه نا مناسب او بود آن را در وهله اول.


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های..
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>