چگونه این بیماری همه گیر سکوت ملت بزرگترین فرماندار مسابقه

کارولینای شمالی فرماندار Roy کوپر (جلو) یک دموکرات و جمهوری خواه رقیب معاون فرماندار دن جنگلجری بروم / AP / اطلس

تیاو محافظه کار رقابت به کارولینای شمالی در آینده فرماندار پیدا کرده است بعید است روح قوم و خویشی در حالی که در گیر مبارزات انتخاباتی در مکث.

“این احتمالا اولین بار, جو بایدن, و من تا به حال چیزی در مشترک” دن جنگل با خنده می گوید. جنگل کارولینای شمالی معاون فرماندار و دستگیری نامزد در برابر فرماندار دموکرات Roy کوپر در این پاییز. چهار سال پس از کوپر برنده توسط یک تیغ نازک حاشیه پیشنهاد خود را برای دور دوم است خیمه فرماندار نژاد در کشور در این سال — تنها یکی, کنار, از, New Hampshire در رخ عمده ریاست جمهوری نوسان دولت است. مانند دموکراتیک معاون سابق رئیس جمهور در جنگل در حال تلاش برای رسیدن به رای دهندگان از محدوده خانه خود را. او رو به یک وقت با یک بزرگتر کار عمیق تر قفسه سینه جنگ و بحران قرار می دهد که او در مقابل قفل-کردن ترکیبات تقریبا هر روز.

اما جنگل چالش در کارولینای شمالی است که به مراتب بیشتر از بایدن را در سراسر امریکا است. اگر چه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جستن در پای صندوق های رای در حال حاضر پژمرده کوپر است که با بهره گیری از قوی عمومی موافقت خود را برای دست زدن به از شیوع کروناویروس. به عنوان بسیاری از هفت در 10 رای دهندگان کارولینای شمالی تایید کوپر عملکرد و آنها به نظر می رسد به بازگشت هر دو تصمیم به تعطیل کارولینای شمالی اقتصاد در اواسط ماه مارس و کندتر محتاط تر رویکرد به بازگشایی که کوپر گرفته شده در مقایسه با فرمانداران جمهوریخواه در اطراف متحده از کارولینای جنوبی و جورجیا و تنسی. جنگل خود را در تراز وسط قرار دارد با کسانی که در ایران با رهبران و تحت فشار قرار دادند کوپر به لغو محدودیت سریعتر. “من فکر می کنم همه چیز باید باز باشد” او به من گفت: وقتی ما صحبت از طریق تلفن در هفته گذشته.

در عین حال جنگل به نظر می رسد در اقلیت در بازگشایی و با نظر سنجی های اخیر به کوپر دو رقمی سرب یک مسابقه هنگامی که انتظار می رود نزدیک است که به دنبال—به صورت لحظه ای—بیشتر شبیه به جیغ وداد بازی کردن.

“به عنوان آن می ایستد امروز من فکر می کنم همه می گویند کوپر است که به راحتی در رهبری” پاپ McCorkle یک دیرین دموکراتیک مشاور که در حال حاضر اجرا می شود دوک دانشگاه پلیس: مرکز سیاست به من گفت.

کوپر 62 به عنوان کارولینای شمالی دادستان کل برای 16 سال قبل از دقت شکست مذاکرات فرماندار پت McCrory در سال 2016. او برنده فقط 10 ، 000 رای; تهمت به اجرا درآمد دولت با 3.7 درصد همان سال است. کوپر حال بهره مند از مقاومت در برابر لایحه که McCrory امضا و جنگل را تحت فشار قرار دادند—برای جلوگیری از شهرها در کارولینای شمالی از ممنوعیت تبعیض بر اساس گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی. پس عجله به نوار کوپر قدرت اجرایی قبل از او در زمان دفتری دولت جمهوری خواه و سلطه قوه مقننه تا حد زیادی مسدود دستور کار خود در طول سال اول خود را در دفتر به طور منظم مهم کوپر وتو تا دموکرات ها را شکست هاشمی فمن در سال 2018 است. محروم از امضای دستاوردهای مانند گسترش مدیکید یا افزایش بزرگ برای معلمان کوپر برنامه ریزی شده بود به جای اجرا در بخش به عنوان یک بررسی در جمهوریخواه مجلس قانونگذاری. فرماندار “reined در دیوانه و reined در افراط گرایان” یک فرد نزدیک به کوپر به من گفت: جمعبندی زمین.

همه گیر اما به او داده یک فرصت برای حکومت با یک آزادتر دست اجازه می دهد رای دهندگان به او را به عنوان یک مدیر اجرایی پیشرو در دولت و نه صرفا یک مبارز در جنگ با قوه مقننه است. “کل انتخابات در حال رفتن به یک همه پرسی در کوپر را از دست داده و coronavirus” کارتر Wrenn جانباز ایران مشاور سیاسی در کارولینای شمالی به من گفت. “او یک مزیت بزرگ است که او یک میکروفون. جنگل است و هیچ چیز در مقایسه با آن است.”

کوپر با صدور اقامت در خانه نظم و بسته غیرضروری کسب و کار در 27 مارس ، دولت تا به حال حدود 21,000 موارد مثبت coronavirus و به عنوان روز پنج 716 مرگ و میر—اعداد است که نسبتا کمتر نسبت به کشورهای مشابه جمعیت. در مه 8, کوپر منتقل دولت به فاز یکی از بازگشایی اجازه می دهد اکثر کسب و کار خرده فروشی به کار در کاهش ظرفیت در حالی که نگه داشتن میله های سالن های ورزشی و آرایشگاه بسته شده است. او نگه داشته کلیساها بسته برای داخل ساختمان خدمات تا زمانی که یک دادگاه فدرال حکم داد که آنها باید اجازه داده شود برای باز کردن. امروز دولت را چه کوپر به عنوان یک “متوسط” مرحله دوم که در آن رستوران ها و سالن مو می تواند در ظرفیت محدود اما کافه ها و سالن های ورزشی باید بسته باقی می ماند.

کوپر محبوبیت اخیر است و قرار است در جنگل 52 ساله در دوره دوم خود به عنوان معاون فرماندار در ادامه با اتصال. خواه اصرار فرماندار به بازگشایی ترویج نیاز به رسیدن به “گله ایمنی” و نشان می دهد که این ویروس را از خطرات به همه اما افراد مسن و ضعف سيستم ايمنی اغراق شده است. “ما می دانیم که در آن ما نیاز به هدف قرار دادن و حفاظت از” جنگل به من گفت. اما او مورد حمایت خود را در انتقاد از کوپر تصمیم به تعطیل شده و مردد به حمله فرماندار بیش از حد به شدت. جنگل است و به طور مشابه تکرار احساسات از “آزادسازی” معترضان و طی یک زوم تماس با سازمان خود را تشویق می کردند تظاهرات در دولت کاپیتول. اما او همچنان فاصله خود را از لحاظ جسمی و سیاسی از تظاهرات خود را. “من اصلا مخالف با آنچه که آنها در حال انجام,” او گفت:. “اما ما درگیر در آن است.”

جنگل تلاش شده است به برجسته کردن تلاش های خود را برای کمک به مبارزه کسب و کارهای کوچک به او گفت: او اهدا $200,000 در بودجه مبارزه انتخاباتی. او همچنین در سفر به کارولینای جنوبی برای کمک به قربانیان گردباد با samaritan’s Purse مسیحی انسانی گروه اجرا شده توسط فرانکلین گراهام. دموکرات ها به انتقاد از این سفر گردش در جنگل که دیده می شود در تماس نزدیک با مردم در حالی که با پوشیدن ماسک. “این مضحک” جنگل پاسخ داد: زمانی که از من خواسته او را مورد انتقاد است. “که فقط احمق بحث چپ زمانی که مردم فکر می کنم که [باید] اجتماعی فاصله جلوتر از دلسوزی برای مردم است که در حال صدمه زدن به.

“من اهمیتی نمی دهند در مورد گرفتن یک ویروس” او ادامه داد. “من می توانم این درست مثل هر کس دیگری می توانید این. من می توانید دریافت عوارض, درست مثل هر کس دیگری. اما وقتی مردم وجود دارد صدمه زدن من قصد دارم به بیرون رفتن وجود دارد و به آنها کمک کند.”

بحث بر سر بازگشایی هر چیزی است اما فرضی حتی در یک انتخابات که بیش از پنج ماه دور. موج دوم از عفونت می تواند تاج پاییز امسال یا حتی سال آینده زمانی که فرماندار جنگل—اگر او برنده خواهد بود مسئول است. و در حالی که او با انتقاد کوپر تصمیم گیری در زمان, جنگل کمتر است روشن دقیقا آنچه که او انجام داده اند به جای آن و یا آنچه که او انجام می دهد اگر وجود دارد یکی دیگر از شیوع بیماری در سال آینده.

او به نفع توصیه هایی برای کسب و کار بیش از دولت مقرر. اجازه دهید کلیساها و رستوران ها و سالن های عروسی و آرایشگاه, بازگشایی, او می گوید, اما آنها “دستورالعمل” برای حفظ فاصله اجتماعی. “من فکر نمی کنم دولت باید منجر با یک چوب” جنگل به من گفت. “باید آن را با هویج و اجازه می دهد این صنایع به برخی از مسئولیت شخصی و آزادی است. اگر شما تا به حال برای برخی از دلیل کسی انجام شد چیزی فاحش و سپس شاید شما دوباره با یک چوب.”

اما وقتی که من پرسید که آیا جنگل اگر او بودند فرماندار در سال آینده خواهد بود مایل به تعطیل دولت اگر سلامتی خود را به مشاوران توصیه می شود یکی دیگر از “پناهگاه در محل” منظور او کمتر شرکت است. “این مانند در اختیار داشتن یک توپ کریستال” او پاسخ داد. “من می گویند در حال حاضر همه چیز در نظر گرفته و همه چیز برابرند و نگهداری از رفتن به جلو با دور دیگری من می گویند شما می خواهم به جلو آمده با توصیه های مانند ‘از خانه کار می کنند اگر شما می توانید.'”

کوپر است عمدتا نادیده گرفته جنگل در طول بحران و دفتر خود را کاهش یافته است او را در دسترس برای مصاحبه برای این مقاله. در یک تصویر چقدر دشوار است برای حزب جمهوری خواه برای شکستن از طریق خبرنگاران محلی شده اند تا با تمرکز بر این بیماری همه گیر است که معاون فرماندار انتقاد به ندرت آمده در فرمانداری جلسات کوپر مشاوران می گویند. “وجود دارد هیچ چیز او می تواند می گویند که مطبوعات را پوشش” Wrenn به من گفت.

دو مرد هرگز حاکم بر همکاران و جنگل به من گفت که کوپر به دوری خود را به کمک کند—نه این که او شگفت زده شد. “بدیهی است که من حریف خود را. او را برای رسیدن به من,” او گفت:.

خصوصی, کوپر دستیاران در حال بی اعتنا از جنگل است. آنها استناد خود underwhelming جمع آوری کمک های مالی—فرماندار تا به حال نزدیک به 10 میلیون دلار در مبارزات انتخاباتی خود در پایان سه ماهه اول در مقایسه با کمتر از $750,000 برای جنگل. “دن جنگل است که قطعا مهیب ترین نامزد” فرد نزدیک به فرماندار به من گفت.

عموم کوپر کمپین تلاش برای تگ جنگل به عنوان یک تندرو در گیر برجسته نظرات خود را کم اهمیت جلوه دادن خطر این ویروس را به افراد جوان و نشان می دهد که آن را به حال شده است اغراق آمیز توسط رسانه ها. “او گردند و تئوری های توطئه و تشویق این رادیکال معترضان به مارس در رالی با خود آر-15s و هر چیز دیگری” مورگان جکسون فرماندار بالا کمپین استراتژیست به من گفت. “که یک مرد که آماده شود. که یک پسر [ساخت] تلاش به نظر می رسد مرتبط است.”

به عنوان جنگل تماس ها اجازه دهید به, جوان با افراد سالم بازگشت به کار در حالی که حفاظت از سالمندان جکسون اشاره کرد که حداقل 4.5 میلیون کارولینای شمالی را 10 میلیون نفر تا به حال شرایط موجود. “اگر شما در حال رفتن به یک مقام انتخابی و شما تلاش می شود فرماندار کار خود را به نگاه پس از 10 میلیون نفر از این دولت بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها سازمان دیده بان فاکس نیوز” جکسون گفت. “اگر دن جنگل را صرف کمی زمان کمتر گرفتن مشاوره از پزشکان که MD در Facebook, او ممکن است به درک بهتر در مورد نحوه رسیدگی به این وضعیت است.”

جمهوریخواهان در کارولینای شمالی ابراز نگرانی در مورد عدم تطابق در جمع آوری کمک های مالی بین کوپر و جنگل. اما حزب اتحاد بزرگتر نگرانی از جنگل: دولت ارشد اوباما سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن فقط واگذار پست خود به عنوان رئیس کمیته اطلاعات میان رسیدگی به معاملات سهام در اوایل شیوع کروناویروس. کارولینای شمالی دیگر سناتور تام Tillis است در معرض خطر از دست دادن خود را از انتخاب مجدد پیشنهاد در ماه نوامبر و رئیس سابق دولت حزب جمهوری خواه است در کیفرخواست اتهامات رشوه خواری.

هنوز جنگل متحدان می گویند معاون فرماندار نباید دست کم گرفت. “او بسیار محبوب است با مردمی جمهوری خواه رای دهندگان” فیل برگر جمهوری خواه رئیس جمهور pro tem از کارولینای شمالی به من گفت. او اشاره کرد که جنگل را دو پیروزی در ایالت نژاد برای معاون فرماندار شد “شگفت انگیزی آسان است.” “آنها ظاهرا می دانم آنچه آنها در حال انجام,” او گفت:.

مقدار زیادی از عدم قطعیت نهفته در آینده برای کوپر بیش از حد. موارد تایید شده از coronavirus را افزایش خود ادامه داد و حتی به عنوان او به آرامی شروع به بازگشایی کارولینای شمالی به خصوص در خانه های سالمندان و زندان. دولت در حال انجام تست های بیشتر و کوپر گفته است که این است که هنوز جلسه آن معیار به صورت مرحله به مرحله بازگشایی. حتی بدون یک تجدید حیات در مورد این سقوط خرد اقتصاد را در برخواهد داشت خطر برای هر وقت فرماندار در انتخابات.

ایران نیز باید خود را در مسیر که در کارولینای شمالی طول می کشد. در روز سه شنبه کمیته ملی حزب جمهوری خواه با ارسال اهدا کنندگان رسمی دعوت به حزب نامزدی کنوانسیون در شارلوت در اواخر ماه اوت—آخرین نشانه آن است که رئیس جمهور می خواهد برای تشکیل هزاران نفر از مردم در این شهر به عنوان نمادی از کشور بازگشایی و بازیابی. سیاسی تاثیر هر کنوانسیون معمولا محو در یک ماده از هفته اما در وسط یک بیماری همه گیر میراث چنین رویداد—برای مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب او برای کوپر انتخاب مجدد چشم انداز و برای سلامت کل دولت می تواند از طریق گسترش نوامبر و فراتر از آن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme