چگونه برای مبارزه با تغییرات آب و افسردگی

عکس توسط آیک Edeani برای نیویورکر

اگر وجود دارد برخی از نوع سنج برای اندازه گیری محیط غم من تصور سوزن در حال حاضر می تواند دوخته به انتهای قرمز است. برخی از ما در حال عزاداری و میر ناشی از آن ما را دوست داشت; بیشتر وحشت زده برای بیمار; هنوز هم بیشتر دروغ abed در تلاش برای کشف کردن که آیا کار خود را به آخرین ماه دیگر و یا چه چیزی را در مورد یکی از آنها فقط از دست داده است. این بار گزارش می دهد که این بیماری همه گیر تبدیل شده است به “گریم تقلا” برای نیروهای جدید است. حتی به دور از کانون های ثاقب عدم قطعیت سر مه که باعث می شود در آینده یکنواخت و خسته کننده به نظر می رسد.

اما در اینجا بدتر اخبار: حتی قبل از coronavirus تبار که جهان چگونه نگاه به موارد بسیاری از آمریکایی ها به خصوص آنهایی که جوان است. نسل هفتم با بازیافت کاغذ-حوله و لوازم خانگی-محصولات شرکت راه اندازی یک نظرسنجی منتشر شده در ماه آوریل است. آن نشان داد که هفتاد و یک درصد از نسل وای و شصت و هفت درصد از نسل Z احساس می کنید که تغییر آب و هوا تاثیر منفی بر سلامت روان خود را. چگونه ناراحت بودند ، چهار پنج نفر در هجده-به-بیست و سه گروه سنی “برنامه ریزی نیست و یا نمی خواهید به فرزندان خود به عنوان یک نتیجه از تغییر آب و هوا.” حتی اگر بررسی شد و با پنجاه درصد که هنوز تعداد شگفت آور.

من صرف مقدار زیادی از زمان با مردم و پیدا کردن من همان چیزی که آنها به مراتب آگاه تر از علم پشت تغییر آب و هوا از بزرگان خود هستند و آنها می دانند که آنچه در آن به معنی. آنها می دانند که اگر ما نمی توانیم بررسی افزایش درجه حرارت به زودی خواهیم یک سری مداوم از بحران. در واقع کسانی که در حال حاضر آغاز شده در بخش های بزرگی از جهان است. سال پس از سال در West Coast, تابستان, تبدیل شده است, فصل آتش سوزی دود طولانی برای هفته ها در هوا بالاتر از ما در شهرستانها عمده. ما همیشه به حال طوفان, اما آنها قطره باران بیشتر از ما تا کنون دیده ام قبل از. اگر شما پیش بینی شده است که زندگی خود را که قرار بود به مربوط توسط یکی از عمده حوادث پس از دیگری به شما می خواهد مشتاق به بچه ها ؟ آن را به ارزش به خاطر سپردن است که آخرین big رمان بیماری به ما ضربه نیمکره ها—Zika ویروس که ناشی از میکروسفالی در برخی از نوزادان—باعث سلامت وزرای کشورهای مختلف به اصرار زنان به چشم پوشیدن از بارداری برای یک سال یا بیشتر.

این خبر بد است و نه فقط به خاطر بچه ها فوق العاده هستند. جامعه ای که می شود این disconsolate یک جامعه است که می تواند veer آشفته و تقریبا در هر جهت. در عین حال این گروه از افراد جوان به دلیل اعتباری است که منجر به سازنده پاسخ به معضل ما: هشتاد و پنج درصد از millennials گزارش که آنها به طور فعال در مبارزه با تغییر آب و هوا. دوباره مربع که با آنچه که من بر روی زمین را ببینید, اما خود را دلسرد رشد خواهد کرد اگر بزرگان خود را همچنان به مخالفت با تغییر جدی است. همین دلیل است که جو بایدن نیازهای هر دو را به نفع خود در ماه نوامبر و پس از آن نشان می دهد که او را متعهد به اقدام آب و هوا تر از او به نظر می رسید تا کنون. (آن را تسکین بود برای دیدن او, پادکست با فرماندار واشنگتن و آب و هوا قهرمان جی Inslee در روز زمین و به فکر می کنم در مورد Inslee یا افرادی مانند او پر بعدی کابینه.)

تنها راه مبارزه با این نوع از افسردگی نیز ممکن است تنها راه برای مبارزه با افسردگی در حال حاضر تهدید اقتصاد ما: همه جانبه جامعه-تلاش گسترده ای برای ساخت انرژی های تجدید پذیر مقاوم سازی خانه ها و دفاتر برای بهره وری انرژی و حفاظت و پرورش ما باقی مانده کار اکوسیستم. اگر ما آن را انجام نمی, سریع, سپس دل تنگی از افراد جوان خواهد بود توجیه می شود—و آن را سخت به فکر می کنم قوی تر کیفرخواست از نسل های قدیمی تر از آن است. خود را childlessness نباید میراث ما.

عبور از میکروفن

من به دانستن جین Kleeb زمانی که ما با هم در شروع مبارزه با Keystone XL pipeline. او باقی می ماند به طور کلی در این نبرد اما او را نیز تبدیل به یک نیروی در انتخابات, سیاست, ریاست نبراسکا حزب دموکرات و خدمت به عنوان خزانه دار ما انقلاب ديدبان برنی ساندرز کمپین 2016. کتاب جدید او است “برداشت آرا: چگونه دموکرات ها برنده می تواند دوباره در روستایی امریکا است.”

“کیستون را در دست ساخت است.” “دادگاه فدرال متوقف می شود کیستون.” خط لوله رفتن ساخته شود و آنچه که مردم باید انجام دهید اگر آنها می خواهند به سرعت آن پایین ؟

نه یک اینچ از خطرناک Keystone XL pipeline همیشه ما را لمس زمین و آب در اینجا در نبراسکا به دلیل پرونده های حقوقی و مردمی اقدامات ما منجر شده است. در ده سال گذشته از مبارزه ما بوده است coaster غلتکی برای اتحاد بعید است از کشاورزان و دامداران و قبیله ای ملت و آب و هوا طرفداران که قهرمانان در توقف این خط لوله است. هر رای دهندگان بدون توجه به سیاسی خود را خط خطی باید درخواست داوطلبان از شهرستان تخته و شهرداران به قانونگذاران ایالتی و کنگره اگر آنها حمایت از ساخت خط لوله کیستون XL. اگر آنها سعی کنید برای متقاعد کردن آنها در غیر این صورت با گفتن آنها داستان ما در مورد اینکه چگونه این خط لوله لطمه می زند جوامع ما—یا رای برای شخص دیگری و یا اجرا برای دفتر خود را. مقامات منتخب در هر سطح می تواند اقدامات برای توقف خط لوله با انکار محلی مجوز ساخت و ساز تصویب ممنوعیت دامنه برجسته برای به دست آوردن خصوصی و تجلیل پیمان با قبایل سازمان ملل. اگر TC انرژی و رئیس جمهور تهمت سعی کنید به حافظه ram این خط لوله از طریق شکستن قوانین زیست محیطی پایمال بر حقوق مالکیت و نقض پیمان با قبایل ملت ما باید همه حمایت از ما بر روی زمین ما به عنوان جمعی قرار بدن ما در این خط برای حفاظت از زمین و آب است. جو بایدن ممکن است که در آن من می خواهم او را در تمام جنبه های آب و هوا طرح توجیهی, اما من می دانم این است: اگر او را انتخاب, او را لغو مغلوب ساختن پیشی جستن مجوز برای Keystone XL pipeline. ما به همه نیاز داریم “تمام” در انتخاب بایدن بنابراین ما می تواند به حفاظت از زمین و آب است. اگر ما اعتقاد داریم در عمل آب و هوا, پس از آن ما نمی تواند نگه داشتن ساختمان جدید خطوط لوله.

شما مسئول هستید از نبراسکا از حزب دموکرات است. چه خلق و خوی در میان فعالان در چمن زار به عنوان شما سر به حالت اولیه به خصوص بعد از به دنبال در شمال ویسکانسین در انتخابات در اوایل این ماه ؟

ما عصبی و ترسیده و نگران است که هیچ کس به دنبال ما. فرماندار [پیت] Ricketts نگه داشتن پای صندوق های رای باز در اینجا در مارس 12th, و ما هرگز تا به حال اقامت در خانه سفارش دهید. در یکی از جوامع ما با یک بزرگتر کارخانه بسته بندی گوشت می آمد حدود پنجاه درصد از افرادی که تست شده اند را تایید کرد به COVID-19. اما چون حزب دموکرات تا حد زیادی نادیده گرفته و جوامع روستایی برای سی سال گذشته ما به اندازه کافی ندارد دموکرات منتخب در سطح فدرال و ایالتی به صدای به مسائلی که بر جوامع روستایی. و این فقط در ادامه چرخه متقابل غفلت که در آن دموکرات ها چشم پوشی روستایی رای دهندگان و در روستایی رای دهندگان رای دهید برای دموکرات ها. طنز این است که مسائل جوامع روستایی صورت—بیمارستان بسته شدن خانواده مزارع خریداری شده توسط کشاورزی صنعتی هیچ پیشرفت واقعی در روستایی پهنای باند—آیا نان-و-کره مسائل برای دموکرات ها. حزب ما دارای سابقه افتخار ایستاده تا برای پسر کوچک در برابر شرکت های بزرگ. به نظر می رسد حزب ما توقف در مرز و خاک جاده ها از ما قرمز و روستایی متحده با داشتن داده تا بر ما دهه پیش.

چگونه بسیاری از آرا را از یمن خارج شدن از Cornhusker دولت ؟

نبراسکا و مین تنها دو کشور که تقسیم انتخاباتی خود رای توسط کنگره منطقه. در حالی که اکثر غیر Nebraskans خواهد جواب این سوال با صفر, برخی از صاحب نظران که به تماشای باراک اوباما تضمین یک انتخابات رای ما “نقطه آبی” اوماها دومین کنگره منطقه در سال 2008 می گویند ممکن است که برای دریافت یک انتخابات رای دوباره در سال 2020 است. من به طور کامل اعتماد به نفس ما می تواند به نفع هر دو C. D.-1 و C. D.-2 آرا برای بایدن در حالی که همچنین در حال ارسال اولین دموکراتیک زنان به کنگره از دولت ما. اما برای انجام این کار ما نیاز به یک صفحه از ما سازماندهی در Keystone XL pipeline و حفظ خط مقدم گروه در قلب تلاش های ما در زمینه سیاست های انتخاباتی است که بودجه و گوش دادن به دولت. ما می دانیم که داوطلبان مردمی طرفداران و مسائلی که ایجاد انگیزه رای دهندگان بهترین. بودجه مبارزان در خط مقدم است که همیشه جواب به پیروزی.

آب و هوا در مدرسه

جولیان پوپوف از آب و هوا بنیاد گذارد و از یک برنامه در بار مالی برای سبز بهبود اقتصادی. “سریع توزیع نقدی ضروری خواهد بود,” او می نویسد.

چگونه به آن را انجام دهد: محلی ایلینوی مقامات به نظر می رسد با استفاده از پوشش همه گیر به مجوز گسترده جدید حمل و نقل hub.

با توجه به مطالعه در مجله علم پیشرفت, fracking چاه در تگزاس و نیومکزیکو حوضه پرمین در حال تولید و حتی بیشتر متان از فدرال برآورد نشان داده بود: “این گاز به بیرون درز کرد و بادی از پرمين باعث می شود تقریبا همان کمک به گرم شدن کره زمین به عنوان دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای از تمام ایالات متحده خوابگاه.”

اقتصاددان به نظر می رسد مصرف این آب و هوا-مسائل مدرسه به معنای واقعی داشتن صادر اول از شش “مدارس دادخواستها” تغییر آب و هوا. مختصر تکل سیاست از این موضوع با این استدلال که چالش اصلی نهفته در “مذاکره راه رو به جلو است که می تواند به کلی به دست آوردن موافقت.” که به نظر می رسد ارزش A.

رتبه بندی

صحبت از معتبر فارسی مدارس و دانشگاه آکسفورد به توافق محروم از سوخت های فسیلی در هفته گذشته—در واقع, آنها وعده داده شده به ارتکاب به “net-صفر استراتژی های سرمایه گذاری” رفتن به جلو. آکسفورد عمل دنبال شد در عرض بیست و چهار ساعت با مراحل مشابه از دانشگاه آمریکایی در واشنگتن و توسط دانشگاه گوئلف انتاریو. در هر سه مورد چند نسل از دانش آموزان تا به حال تحت فشار قرار دادند برای این اقدام بوده است را رد کرد و دوباره و دوباره. در وسط تمام آن عمل دانشگاه هاروارد تصمیم گرفت که آن را ممکن است به نوعی محروم تا سال 2050. به عنوان ماساچوست مبتنی بر کاهش و توقف کریگ Altemose نوشت: در یک op-ed در دانشگاه هاروارد زرشکی “اگر شرکت فکر می کند این پیشنهاد را آرام خواستار سرمایه گذاری آنها بشدت در اشتباهند.” در ضمن در New Haven, جدید, فارغ التحصیلان گروه ییل به جلو نامزد سابق جی Inslee/الیزابت وارن آب و هوا کارمند مگی توماس به خدمت در دانشگاه حاکم بر شرکت; او را در حال اجرا در یک سرمایه گذاری پلت فرم.

شهر نیویورک حسابرسی اسکات استرینگر که مادرش را از دست داده به COVID-19 در اوایل این ماه خود را ادامه داد اجرا از مهم آب و هوا ابتکارات اعلام کرد که این شهر بازنشستگی صندوق های رای خواهند سهام خود را در برابر جی پی مورگان چیس پیشنهاد به reëlect سابق اکسون C. E. O. لی ریموند به این بانک در هیئت مدیره. به عنوان نوازنده قرار داده و آن را ریموند را “سابقه طولانی در سوخت فسیلی صنعت و بیش از حد تصرف در JP Morgan مدیره ارائه او را قادر به خود را به انجام برسانند وظیفه امانتی به عنوان یک نهاد مستقل دولتی و مدیر شرکت برای سرمایه گذاران بلند مدت.”

و در آنچه می گذرد برای اخبار خوب در این زمان محققان اعلام کرد که در حالی که زمین بر اساس حشرات در حال دیدن جمعیت کاهش از نه درصد از یک دهه است که رها کردن نیست به عنوان آخرالزمانی که پیشتر برآورد کرده بود پیش بینی شده است. و آب شیرین حشرات به نظر می رسد افزایش; “محققان معتقدند دلیل این است که از قانون است که تمیز کردن آلودگی رودخانه ها و دریاچه ها.”

گرم کردن

در شنبه شب من تا به حال لذت بردن از پیوستن مجازی شب موسیقی و بحث در صورتحساب یا لیست به عنوان “فضا برای اقدام: بازسازی یک جهان پایدار.” آن را برجسته آب و هوا فعال کشیش Mariama سفید-هاموند ماساچوست کنگره Ayanna Pressley و sui-generis نوازنده اسپرانزا Spalding. در اینجا او کوتاه عملکرد یک نسخه از آهنگ “رقص حیوانات” از آلبوم “12 کمی جادوها است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme