How to Decide What Type of Marketing is Right for Your Freelance Translation or Interpreting Business.png

وجود دارد مقدار زیادی از راه به بازار آزاد خود را ترجمه و یا تفسیر و کسب و کار. در واقع وجود دارد بسیاری از راه های می توان آن را واقعا طاقت فرسا در زمان.

نه تنها شما نیاز به یاد بگیرند که چگونه به بازار اما داشتن متنوع بازاریابی استراتژی کلیدی است.

وقتی می شنوم که مردم می گویند آنها در بازار نیست, من یک درد شدید و ناگهانی از اضطراب برای آنها. چرا که ؟ چون من شخصا کاهش یافت و به یک “من مشغول با کار من ندارد و زمان به بازار” دام خودم یک بار قبل از. و اگر من صادقانه آن به طول انجامید راه بیش از حد طولانی و آن را به عقب آمد تا مرا نیش می زنند. زمان بزرگ.

از تجربه خود من اجازه دهید فقط می گویند که پس از من راحت به نقطه ای از تفکر است که من لازم نیست به بازار خیلی بیش از یک دوره از چند سال تصمیم گرفتم که من تا به حال کار به اندازه کافی قادر به اجازه رفتن از یک مشتری است که من نمی مراقبت به کار کنه.

در اینجا ضربه زن ،

در همان زمان که من اجازه رفتن از که کمتر از ایده آل مشتری یکی از لنگر مشتریان به عنوان مثال یکی از سازگار ترین و به خوبی پرداخت مستقیم مشتریان خریداری شده توسط یک شرکت دیگر. نه تنها کار من آهسته برای حدود یک سال بود اما آهسته تر از آن تا کنون بوده است.

این است که یک موقعیت خوب را در. به من اعتماد کن.

پس از تجربه خود من من می توانم به شما بگویم که آن را خوب است برای همیشه بازاریابی در برخی از راه, حتی اگر شما می توانید بازار بیشتر در برخی از فصول سال از زندگی کسب و کار شما بیش از دیگران است.

چرا بسیاری از مترجمان و مفسران جلوگیری از بازاریابی خود را مستقل کسب و کار

چندین بلوک طرز فکر من در میان مستقل مترجمان و مفسران وقتی که می آید به بازاریابی کسب و کار خود را. انجام هر یک از این صدا مانند شما ؟

  • “من نفرت بازاریابی زیرا این احساس بی دست و پا و من می ترسم برای آمدن در سراسر به عنوان salesy یا بازور.”

  • “بازاریابی نیست ارزش وقت من دلیل آن را برای من کار می کرد در گذشته است.”

  • “من می دانم که من نیاز به بازار کسب و کار من است, اما من حتی نمی دانم که در آن برای شروع است.”

و من اینجا هستم تا به شما بگویم که این ها همه بهانه. وجود دارد مقدار زیادی از راه به بازار کسب و کار شما که نیست “salesy” یا بازور. این ایده که چیزی کار نمی کند در گذشته است به دلیل به اندازه کافی خوب به سعی کنید چیزی جدید و یا به سادگی به دوباره سعی کنید. و در نهایت هیچ کس در دنیا است دانستن که در آن برای شروع است.

تفاوت در این است که کسانی که آن را کشف کردن آنهایی که موفق می شوند

پس چگونه می توانم شما تصمیم می گیرید که چه نوع از بازاریابی است که حق را برای شما ترجمه و یا تفسیر کسب و کار ؟

پاسخ ساده به این سوال این است که “این نوع از بازاریابی شما می دانید شما می توانید چوب را.”

برای تلفن های موبایل بسیار ساده است ، اما این چیزی نیست. شما نمی خواهد می دانم آنچه شما می توانید به چوب و چه نتایج را تا زمانی که شما را از زمان به سعی کنید چیزی و آن زمان را به کار می کنند.

اگر شما سعی کردم به بازار خدمات خود را در گذشته و آن را همیشه احساس سخت و یا بی دست و پا و سپس شاید که فقط نبود استراتژی مناسب برای شما.

بنابراین در اینجا یک چالش برای شما.

راهنمایی برای پیدا کردن یک استراتژی بازاریابی است که شما می توانید به چوب

  • تصمیم به آزمایش دو استراتژی های بازاریابی در یک زمان.

    خودتان را به یک چهارم (که فقط 3 ماه کوتاه!) سعی کنید دو استراتژی های بازاریابی. در پایان سه ماه از خودتان بپرسید که استراتژی همیشه احساس سخت و یا خسته کننده است. از خودتان بپرسید که یک احساس آسان و لذت بخش آورده و نتایج. دلیلی برای تست دو استراتژی همزمان است که یک استراتژی ممکن است کار برای همیشه لطفا برای. به جای شروع کار بعد از یک استراتژی کار نمی کند, شما می توانید انرژی بیشتری به دیگری است که به شما می دهد نتایج بیشتر. اگر شما در این نگاه مانند یک شخصی (حرفه ای) چالش آن را به مراحل هیجان انگیز تر است. تست استراتژی است که احساس طبیعی به شما و یا مانند یک فرمت از شخصیت خود را. کسانی که معمولا آنهایی که بهترین کار! بیشتر در مورد که در نقطه بعدی.

  • به روند سرگرم کننده تست استراتژی است که شما در واقع ممکن است لذت ببرید.

    فکر می کنم در مورد آنچه شما خوب هستید, آنچه دیگران در مورد شما و چگونه شما می توانید حداکثر رساندن آن صفات به کار را به نفع خود. برای مثال شما یک خروجی شخص ؟ اگر پس شاید شما باید صحبت کردن در محلی نمايشگاه زیاد گروه های شبکه و یا شرکت در کنفرانس ها است که بازار هدف خود را حضور. آیا شما یک کمی بیشتر درونگرا اما شما یک استعداد برای نوشتن? شاید شما می توانید spiff تا مواد بازاریابی خود را با برخی از ستارگان کپی و سازماندهی یک ایمیل یا پست الکترونیکی مستقیم بازاریابی مبارزات انتخاباتی. یا شاید شما به کسی که شگفت انگیز مهارت های پژوهشی (بسیاری از مترجمان انجام دهید!). شاید شما می توانید ایجاد یک لیست از مشتریان بالقوه در تخصص خود را که شما می تواند رویکرد و ارسال آنها را گرم ایمیل بیش از چند ماه آینده. پژوهش و اطلاعات تماس خود را و برنامه زمان برای رسیدن به (و با پیگیری) هر یک از آنها برای ادامه مکالمه.

  • نگاهی به آنچه که دیگران انجام می دهند و انجام کاری متفاوت است.

اگر همه شما می دانید که بازار خدمات خود را به همان شیوه پس چگونه خواهد شد که به شما کمک کند ایستادگی کردن? در عوض نگاه کنید چه مستقل ارائه دهندگان سرویس در دیگر حرفه ها و اتخاذ برخی از استراتژی های خود را متناسب با آنچه شما می تواند ارائه دهد. این استراتژی واقعا به من کمک کرد کشف برخی از بهترین و طبیعی ترین احساس استراتژی های بازاریابی استفاده کنم امروز.

وقتی که می آید به بازاریابی شما می توانید اجتناب از آن و یا شما می توانید انجام کاری متفاوت و ببینید که اگر آن نتایج در کسب و کار بیشتر برای شما. البته اگر شما لازم نیست تست استراتژی های مختلف شما هرگز می دانم برای مطمئن شوید که چه با این نسخهها کار. مانند هر چیزی در کسب و کار بازاریابی, تکنیک ها به سادگی یک آزمون.

خودتان را به یک قاب زمان برای تست یک استراتژی در یک زمان اگر بیش از یک احساس بیش از حد طاقت فرسا است. در پایان آن دوره در نتایج نگاه کنید. اگر شما برداشت حتی یک یا دو مشتریان جدید پس از آن من می گویند استراتژی خود موفق بود. اگر استراتژی احساس طبیعی و یا آسان برای شما و کار و سپس شما می دانم که شما چیزی از ارزش انجام دوباره. هیچ دو نفر یکسان هستند پس چه کار می کند برای یک مترجم یا مترجم ممکن است برای شما کار نمی کند. البته شما نمی دانید تا زمانی که شما سعی می کنید!

چه نوع استراتژی بازاریابی احساس می کند برای شما مناسب است ؟ اگر شما نمی دانید که چگونه شما کشف راه های جدید به بازار کسب و کار شما در آینده چهارم/سال ؟

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی