چگونه به رفع ما رای گیری قوانین قبل از نوامبر

کارل Iwasaki / زندگی تصاویر مجموعه / گتی

در سال 1979 NBA معرفی سه نقطه خط, ایجاد جدید ستاره های بزرگ است که می تواند ضربه های دوربرد بلوز. بزرگتر دراز مدت تاثیر تغییر هر چند برای افزایش اثربخشی بلندترین بازیکنان که بهره مند از کشیده دفاعی.

آنچه درست است از ورزش نیز درست از انتخابات—حتی تنظیمات جزئی به قوانین شیب می توانید بازی یا در برابر برخی بازیکنان و در نهایت تاثیر نتایج گاهی اوقات در راه های پیش بینی نشده.

بر اساس یک مطالعه جدید در سال 2016 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت 1.7 درصد دست انداز در کشورهای که در آن او ذکر شده بود برای اولین بار در هر انتخابات. در برخی از کشورهای که در آن او دریافت که بهره مند از جمله فلوریدا و میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین او برنده با کمتر از این مبلغ است.

یک مطالعه اخیر نشان داد که افزایش تعداد روز های اولیه در فرد رای گیری در خصوص افزایش مشارکت مردم در میان زنان و رای دهندگان در 20s خود را. با توجه به نویسندگان اگر هر دولت در سال 2016 ارائه شده بود 23 روز از رای گیری اولیه و هیلاری کلینتون را به دست آورد فلوریدا و میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین و ریاست جمهوری است.

این عدم قطعیت ناشی از COVID-19 led تعداد متحده به بررسی و تنظیم قوانین برای ماه نوامبر انتخابات است. تا کنون بسیاری از برنامه ریزی متمرکز است چگونه متحده را رسیدگی به تقاضای پیش بینی شده برای رای گیری از طریق پست. هیچ سوال وجود دارد که رای گیری از طریق پست است و بخش مهمی از راه حل است. آن را کاهش مشکلات از صف های طولانی و پرورش اجتماعی فاصله. اما قوانین خاص استفاده می شود برای اجرای رای توسط ایمیل ممکن است تعیین کند که رای شمارش است و که نیست.

تجربه های گذشته و نتایج انتخابات نشان می دهد که به منظور جلوگیری از رای دادن از طریق پست از سهوا محرومیت رای دهندگان متحده باید اتخاذ چهار کلید پادمان:

(1) هزینه پستی باید رایگان و یا اعتباری توسط دولت است.

(2) آراء شهریور یا قبل از روز انتخابات باید به دفعات مشاهده شده است.

(3) امضا-مطابق قوانین نیاز به اصلاح برای حفاظت از رای دهندگان

(4) سازمان های جامعه باید مجاز به کمک به جمع آوری و ارائه رای مهر و موم شده اند.

ما می دانیم که عدم پیش پرداخت هزینه پستی است که مانع به رای گیری برای بسیاری از افراد کم درآمد و جوان رای دهندگان و کارشناسان دریافته اند که نیاز به رای دهندگان به ایمیل دریافت برگه های رای در انتخابات بعد به جای به سادگی پست مشخص شده توسط روز انتخابات است مخربی بر اقلیت رای دهندگان. در سال 2016 تعیین که رای دهندگان رای-توسط-mail signature عدم مطابقت امضا در فایل رایج ترین دلیل برای رد یک رای. در نهایت تجربه نشان می دهد که قوانین است که جلوگیری از سازمان های جامعه از کمک به رای دهندگان با جمع آوری و تحویل رأی و مهر و موم شده به ایمیل آراء ضرر اقلیت رای دهندگان.

حفاظت رای توسط پست تنها بخشی از راه حل است. برخی از رای دهندگان—و به ویژه در بسیاری از اقلیت رای دهندگان—به شدت ترجیح می دهند رای گیری در فرد یا به دلیل تاریخی بی اعتمادی در رای گیری توسط سیستم پست الکترونیکی و یا به دلیل طبیعت بیانی در پای صندوقهای رای است. بر این اساس متحده باید ارائه دهندگان ترجیح می دهند که رای گیری حضوری امن و گزینه های موجود برای انجام این کار است.

در اینجا بیش از حد وجود دارد مراحل خاص متحده باید برای جلوگیری از به استثنای رای دهندگان.

اولین متحده باید تضمین کافی نیروی انسانی در انتخابات تبدیل به کارکنان در سازمان های دولتی و به دانش آموزان است. حتی در بهترین زمان استخدام آموزش و استقرار به اندازه کافی نظرسنجی کارگران برای فرد در رای گیری یک چالش است. در سال 2018, 68 درصد از نظرسنجی کارگران بیش از 60 سال و بیش از یک چهارم شد و بیش از 70. کارکنان دولت باید دریافت اضافه کاری پرداخت برای کار روز انتخابات و دانشجویان و دانش آموزان دبیرستان باید دریافت هر دو پرداخت و البته اعتباری برای تلاش های خود را.

دوم متحده باید گسترش منظقه رای گیری برای رای دهندگان در تمام سنین است. این اجازه می دهد رای دهندگان به درایو دریافت رای گیری و بازگشت آن به حساب میآید—همه بدون ترک خودرو خود را. بسیاری از کشورهای ارائه این خدمات برای افراد معلول یا سالمند رای دهندگان. باید آن را گسترش برای همه.

سوم متحده باید گسترش اولیه رای گیری شامل آخر هفته رای گیری. این امر به حداقل رساندن خطوط طولانی و تسهیل رای گیری برای کسانی که نمی توانند به پای صندوق های رای در روز انتخابات.

چهارم, همه دولت ها باید در اتخاذ رای-در هر نقطه از قوانین. رای دهندگان که نشان می دهد تا در محل رای گیری باید مجاز به رای یک رای گیری برای این دفاتر برای آنها که واجد شرایط هستند. برخی از ایالت ها در حال حاضر اجازه می دهد اما به دیگران زور این رای دهندگان به بازیگران موقت رای گیری که بیشتر از نه به حساب نمی کند.

در نهایت متحده باید توسعه سیستم اجازه می دهد که رای دهندگان به ثبت نام جهت رزرو وقت برای رأی دادن در خارج از ساعات اوج. مانند یک سیستم را کاهش می دهد خطوط incentivizing رای دهندگان به نشان می دهد تا در طول زمان غیر اوج بار.

هدف باید برای جلوگیری از اجازه دادن به قوانین دیکته کند که چه کسی برنده بر اساس که رای دهندگان می توانند شرکت کنند. تنها با در نظر گرفتن این مراحل می توانیم مطمئن باشید که قوانین انتخابات نمی ناعادلانه شیب زمین بازی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>