چگونه به DipTrans گذشته مقالات برای دیپلم در ترجمه دکتر

مترجم آموزش

Image for the article “How to Get DipTrans Past Papers for the Diploma in Translation Exam”

وجود مکان های مختلف شما می توانید آنلاین به DipTrans گذشته مقالات برای IoLET دیپلم در ترجمه ،

در این مقاله شما پیدا کردن چگونه می توانید DipTrans گذشته مقالات برای IoLET دیپلم در ترجمه ،

شما می توانید رسمی DipTrans گذشته مقالات به صورت رایگان?

که یکی از اولین سوالات کارآموزان در ما DipTrans preparation course بپرسید. پاسخ این است که ، برخی از نمونه DipTrans آزمون مقالات در دسترس هستند به صورت رایگان در CIoL سایت. اما آنها در دسترس است فقط به زبان انگلیسی. بنابراین بدون استفاده از اگر شما در حال آماده شدن برای یک DipTrans آزمون که در آن شما باید به زبان انگلیسی ترجمه

DipTrans آزمون مقالات توسط کپی رایت محافظت شده. همین دلیل است که آن را دشوار است برای دریافت نگه دارید از آنها را به صورت رایگان بر روی اینترنت است. اما برخی از وبلاگ نویسان که نشسته DipTrans آزمون به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد مقالات.

مثلا کارآموزان از ما DipTrans البته به ما گفته اند در مورد مقالات آنها مواجه شده در هر سال در امتحانات. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد آنها در گزارش های مختلف در DipTrans:

– “DipTrans آزمون سال 2017 گزارش” توسط Gwenydd جونز

– “DipTrans آزمون 2018 گزارش” توسط Alexandra Mollyneaux

– “2019 DipTrans گزارش آزمون (اسپانیایی به فارسی)” توسط Gwenydd جونز

– “DipTrans آزمون 2020 گزارش” توسط Gwenydd جونز

شما ممکن است همچنین می خواهم برای دیدن این مقاله توسط گرگ شکار در سال 2010 exam papers

می خواهید برای پیدا کردن چگونه می توانید #DipTrans گذشته مقاله ؟ این به عنوان خوانده شده. #ترجمه کلیک کنید برای پرینت

رایگان مسخره اسپانیایی به فارسی DipTrans کلی مقاله با ترجمه

شما می توانید پیدا کردن یک مدل اسپانیایی به فارسی DipTrans کلی مقاله در وب سایت ما. این شامل یک نمونه ترجمه آن ضروری است. این است زیرا اگر شما در حال کار به تنهایی از آن تنها چیزی که شما باید برای مقایسه در برابر کار خود را.

خرید DipTrans آزمون مقالات و آزما گزارش از طریق CIoL سایت

اجاره موسسه زبان شناسان دو گزینه برای خرید IoLET DipTrans گذشته مقالات.

1. ثبت نام برای IoLET عضویت وابسته

IoLET عضویت وابسته را به شما دسترسی رایگان به چند گذشته مقالات و آزما ، این هزینه £25 سال و اجباری است اگر شما می خواهید به نشستن دیپلم در ترجمه ،

در زمان نوشتن شما می توانید اسپانیایی به فارسی DipTrans گذشته مقالات از سال 2009 ، 2010 و 2012 امتحانات, اما نه آزما گزارش. شما می توانید دانلود آزما گزارش از سه سال گذشته است. این است ایده آل نیست اگر شما در حال کار به تنهایی به عنوان شما لازم نیست که هر چیزی به بررسی ترجمه خود را در برابر. شما همچنین عدم بینش ارزشمند به کار خود که یک معلم خصوصی را فراهم می کند در یک DipTrans preparation course مثل من.

“یکی دیگر از راه برای گرفتن دست خود را در DipTrans گذشته مقالات است به ثبت نام برای یک DipTrans دوره آمادگی برای کمک به شما در آماده شدن برای امتحان.”

DipTrans امتحان متون نسخه های ویرایش شده از متون گرفته شده از دنیای واقعی به عنوان مثال از روزنامه ها. به عنوان یک IoLET عضو وابسته به, شما همچنین می توانید یک PDF لیست منبع از متون اخیر DipTrans امتحانات. برای اسپانیایی به انگلیسی, شما می توانید در حال حاضر دریافت عناوین و لینک برای امتحانات از سال 2013.

این لیست مفید است برای کمک به شما دیدن این نوع متن شما می توانید انتظار در دیپلم در ترجمه ، یک مشکل این است که این متون در قالب اصلی که بدان معنی است که آنها در اصل منتشر شده است. برخی از آنها فقط یک کمی طولانی تر از متون مورد استفاده در امتحان است. اما دیگران بسیار طولانی شد و به شدت ویرایش شده برای ایجاد DipTrans exam papers.

در نهایت شما همچنین می توانید PDF از سال 2008 اسپانیایی-به-زبان انگلیسی سمینار. این شامل یک کلی کاغذ و یک کسب و کار کاغذ را از سال 2007 دیپلم در ترجمه ، نیز وجود دارد یک تجزیه و تحلیل از هر یک. این همچنین شامل بسیاری از راهنمایی مفید برای نامزدها.

2. خرید DipTrans گذشته مقالات و آزما گزارش با استفاده از فرم سفارش

به سمت انتهای این صفحه از IoL سایت شما در پیدا کردن فرم سفارش برای DipTrans گذشته مقالات. آنها به شما اجازه سفارش DipTrans آزما گزارش و گذشته مقاله را بدون پرداخت پول برای عضویت وابسته. برای اسپانیایی به انگلیسی, شما می توانید در حال حاضر خرید آزما گزارش از 2015 و 2016. هر گزارش کامل هزینه £10 به علاوه هزینه پست. DipTrans گذشته مقالات در دسترس هستند از سال 2009 ، 2010 و 2012 در 10 پوند به علاوه هزینه پست.

گرفتن دیپلم در گذشته ترجمه مقالات از طریق یک DipTrans preparation course

یکی دیگر از راه برای گرفتن دست خود را در DipTrans گذشته مقالات است به ثبت نام برای یک DipTrans دوره آمادگی برای کمک به شما در آماده شدن برای امتحان. اکثر دوره های در حال اجرا توسط دانشگاه یا خصوصی آکادمی. فرمت معمول است که معلم به شما می دهد یک مقاله گذشته شما ترجمه آن و سپس ارسال آن به آنها را. آنها آن را علامت و انتقادات شما.

ما DipTrans preparation course for اسپانیایی به انگلیسی مترجمان بسیار جامع تر از آن است. این شامل انبوه مطالب در ترجمه تئوری و عمل در علاوه بر این به بخش کل اختصاص داده شده به آزمون استراتژی است. انتقادات و پیشنهادات خود را خواهد شد بسیار شخصی و بسیار دقیق است. شما همچنین می توانید یک به یک آموزش جایزه ویدئوها و دعوت به خصوصی ما, Facebook, گروه که در آن شما را تبدیل به بخشی از یک شبکه از اسپانیایی به انگلیسی مترجمان.

در بالا از آن شما می توانید یک نمونه ترجمه هر متنی بنابراین شما باید چیزی برای مقایسه کار خود را در برابر. وجود دارد حتی اضافی متون با ترجمه نمونه بنابراین شما می توانید مقدار زیادی از عمل است. ما همچنین به شما یک جایزه ماژول در شروع کار به عنوان یک مترجم آزاد برای کمک به شما را در پای خود را هنگامی که شما به پایان دوره. نگاهی به آنچه در گذشته کارآموزان نوشته شده در مورد این دوره در پروفایل LinkedIn (و چرا که نه ارتباط با من در حالی که شما وجود دارد؟).

بدانم که آیا شما باید از سطح به انجام اسپانیایی به فارسی DipTrans آزمون ؟ هیچ جای تعجب بیشتر, دریافت رایگان خود را در سطح آزمون و پیدا کردن!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>