چگونه برای برنامه ریزی یک ماموریت فضایی

Mission Control at work in the Space Flight Operations Facility prior to Juno mission at Jet Propulsion Laboratory in...
هر تابستان آزمایشگاه پیشرانش جت در پاسادنا کالیفرنیا دارای یک سمینار طراحی شده برای تدریس به دانشمندان در زمینه های متفاوت چگونه برای برنامه ریزی ماموریت به دنیاهای دیگر.عکس از AP / شاتر

در اکتبر سال 2017, راب Weryk کشف یک interstellar شی در اتاق هتل خود را در ماریوت در Provo, Utah. Weryk یک ستاره شناس و همکار فوق دکترا در دانشگاه هاوایی در شهر بود به چهل و نهمین نشست انجمن نجوم آمریکا را در بخش علوم سیاره ای. یک روز صبح قبل از رفتن برای یک روز از سخنرانی او باز لپ تاپ خود را از طریق داده های او تا به حال دریافت شده از یک تلسکوپ به نام پاناستاراست که در واقع در Haleakala رصدخانه در مائوئی. پانوراما تلسکوپ خیره fixedly در زمینه های گسترده از آسمان شب در جستجوی تغییرات در طول زمان. نرم افزار ویژه پرچم هر چیزی که حرکت می کند برای بررسی.

Weryk متوجه شده است که در اکتبر 19th, چیزی جدید شده بود شناسایی شده است. بصری آن را uninterpretable—یک نقطه و یا شاید نویز در تصویر. هنوز هم هنگامی که جنبش خال خال شده بود ممکن بود برای رفتن به عقب در زمان و محل آن را در زمان قبل از کشف یا “precovery” داده. Weryk با استفاده از این مشاهدات قبلی برای بازسازی جسم مسیر پرواز. این رفتار عجیب: بر خلاف هر چیز دیگری در منظومه شمسی از گرد و غبار motes به مشتری آن را به نظر نمی رسد گرانشی افسار به خورشید است. به عنوان او به بررسی شگفت انگیز تصویر پدید آمده است. طولانی مدت ستاره های دنباله دار که فقط به سختی محدود به منظومه شمسی ما حرکت ممکن است در یک یا دو کیلومتر در هر ثانیه است. این شیء بود و رفت و آمد در بیست و شش.

او یک همکار در اروپا به نگاهی. او همچنین تماس ستاره شناسان در کانادا-فرانسه-هاوایی و تلسکوپ در جزیره بزرگ هاوایی که اضافه شده جسم coördinates به لیست اهداف تلسکوپ باید مشاهده شده است ، او نوشت: به فردی مدیران دیگر تلسکوپ توضیح داد که چرا جسم merited مشاهده زمان. یک تیم و یک اجماع بزرگ شده, با دانشمندان در سراسر جهان با استفاده از تلسکوپ به مطالعه آنچه که در حال حاضر تقریبا به طور قطع اولین interstellar جسم مشاهده می شود ورود به سیستم خورشیدی ما است. آنها نام آن را ‘Oumuamua—هاوایی به معنی کلمه “طلایه دار.”

دو سال بعد در آزمایشگاه پیشرانش جت در پاسادنا کالیفرنیا یک فضانوردان مهندس به نام Randii Wessen ایستاده بود قبل از یک دیوار به اندازه تخته سفید در یک اتاق به نام میدان را ترک کرد. به او مواجه شد هجده محققان—سیاره دانشمندان اخترفیزیکدانان مهندسان—اکثر در اواسط دهه بیست سالگی همه دانش آموزان فارغ التحصیل یا دانشجویان مقطع فوق دکترا. طاس ریشو و تر و تمیز در شصت و یک, Wessen مشغول به کار در ویجر و کاسینی فضاپیمای. او در حال حاضر سرب مطالعه معمار J. P. L. به اصطلاح یک-تیم—یک گروه مسئول اوایل فضا-ماموریت مفهوم برنامه ریزی در آزمایشگاه نوآوری ریخته گری. (تیم است نام هر دو برای نظم و انضباط از ماموریت معماری و نوزده-دهه هشتاد نشان می دهد تلویزیون مورد یک تیم ترک از انجام gooding مزدوران است.) هیچ دو نفر از صدها نفر از هزاران نفر از شناسایی اشیاء در منظومه شمسی دقیقا یکسان هستند; هر یک باید مورد بررسی قرار گیرد با توجه به ویژگی های خاص خود. ماموریت موفقیت آمیز از این رو ظهور از نقطه ای که در آن ثابت و فوق العاده از وسط قطع کردن. بهترین راه برای کشف Io مشتری آتشفشانی ماه می تواند یک مدارگرد اما آن را نیز می تواند یک قایق گدازه. اغلب اینها دیوانه-آنها-ممکن است-راه حل آغاز Wessen را وایت برد های هوشمند.

این پژوهشگران جوان وجود دارد به عنوان بخشی از این سازمان سالانه علوم سیاره ای تابستان سمینار—یک برنامه طراحی شده برای تدریس به دانشمندان در زمینه های متفاوت چگونه با هم کار کنند برای برنامه ریزی ماموریت به دنیاهای دیگر. قبل از ورود در پاسادنا آنها تا به حال با حضور یازده هفتگی teleconferences آموزش داده شده توسط کارشناسان در هر جنبه ای از ماموریت توسعه است. در شل و بیش از تلفن آنها تا به حال بحث های مختلف اهداف فرضی اکتشاف. آنها تا به حال حل و فصل در نهایت بر اساس این ایده از متوقف کردن و بازرسی از یک Oumuamua مانند interstellar شی—یک ماموریت بر خلاف هر ناسا تلاش کرده بودند. در پاسادنا در طول سمینار نهایی جلسات آنها امیدوار به طراحی یک فضاپیما قادر به تعیین که در آن مانند یک شی از آمد و اینکه آیا آن شامل اجزای اصلی زندگی است. آنها پس از آن در حال حاضر ماموریت خود را طرح و فضاپیما طراحی به نقد و بررسی پنل فضا-اکتشاف جانبازان شارژ با آن پاره از هم جدا.

“بنابراین شما در واقع رفتن به سعی کنید به کشف کردن که سیستم این چیزی که آمد؟” Wessen خواسته این گروه است. در هیئت مدیره به او نوشت: از این سوال: “کدام ستاره یا منطقه تشکیل ستاره را جسم سرچشمه گرفته است؟” او gawked نمایشی در آنچه که او تا به حال نوشته شده است. “من حتی نمی دانم چگونه شما را انجام دهد که” او گفت:.

“با سه ایزوتوپ های مختلف اندازه گیری و مسیر اطلاعات و metallicity” جسی Tarnas یک نامزد دکترا در سیاره ای علوم از دانشگاه براون گفت. “من فکر می کنم این امکان پذیر است به طور بالقوه محدود هسته خوشه که آن را ممکن است ما آمده است.”

“چهار میلیارد سال پیش است؟” Wessen پرسید. “و شما فکر می کنم آن رفت و در یک خط مستقیم پس از پس از آن؟”

“نه” Tarnas گفت. “اما نگاه شما مشخص سه حالت مختلف ترکیب ایزوتوپی. . . .” او برشمرد استراتژی: استفاده از تلسکوپ به استنباط از نور منعکس شده و جذب شده توسط جسم فلزات که آن را از ساخته شده بود; و مطابقت آن با مشاهدات ستاره در طول مسیر آن; تحصیل را حدس می زنم در مورد سیستم خود را از مبدا.

از پشت در اتاق یکی دیگر از اعضای تیم—یکی از ده ناظران—او ابراز شک و تردید. “این واقعا می تواند سخت به انجام این کار است,” او گفت:. “و اگر شما به ناسا و می گویند که وجود دارد و کسی در exoplanet جامعه وجود دارد و آنها در حال رفتن به شما بگویم که هدف این است که به کار نمی رود.” پس از آغاز این سمینار کارشناسان در J. P. L. شده بود توضیح به محققان چقدر دشوار ماموریت خود خواهد بود. پیدا کردن یک هدف بود و اولین چالش: حتی با فرض خوش بینانه, کشف یک interstellar شی در هر سال, این تیم ممکن است باید صبر کنید بیست سال برای یک نامزد با سرعت مناسب و مسیر. آن را غیر ممکن خواهد بود علاوه بر این به در پیشبرد دانم چه جسم بود و یا چگونه آن را ممکن است رفتار کنند. آن می تواند بی اثر پوسته سرعت از طریق فضا; متناوبا منجمد و ستاره دنباله دار-مانند آن ممکن است بیدار با گرما از خورشید خارج می گردند گاز و گرد و غبار و یخ و دانه های کشنده به هر حال نزدیک شدن کاوشگر. پس از کشف هدف و ماموریت و برنامه ریزان می خواهم که فقط چند هفته به تصمیم می گیرید که آیا برای راه اندازی.

در سمت چپ میدان, Wessen و محققان مشغول به کار راه خود را از طریق این پیچیدگی و دیگران. هشت ساعت بعد از بزرگ whiteboard—پنجاه فوت عرض و کشش از سقف به کف پر شده بود با خشک پاک کردن نشانگر. روز بعد شش نورد وایت برد های هوشمند تحت پوشش قرار گرفتند ،

سیارهای علوم تابستان سمینار وجود دارد چرا که ناسا‘s بودجه کوچک است نسبت به هزینه های اکتشاف فضا. به عنوان یک نتیجه, آژانس هیچ اکتشاف تصمیم گیری های یک جانبه آن جمعیت-منابع ایده های خود را از سیاره ای-علم جامعه است. زمانی که بودجه اجازه آن مسائل “اطلاعیه ها از فرصت” به آمریکا, آزمایشگاه های دانشگاه ها و شرکت های درخواست برای ایده های خود را. ارسال موسسات راه اندازی خود را در مسابقات داخلی; بهترین پیشنهادی که می رسند ناسا ستاد توسط ده ها تن پس از آن “رقابت” در برابر هر یک از دیگر “downselected” به یک تعداد انگشت شماری برای توسعه بیشتر و تنگ نهایی دو برای سر به سر مسابقه. اگر یک سفینه فضایی و ماموریت انتخاب شده و صدها میلیون دلار خواهد شد و جریان به تیم برنده و مشاغل و زندگی تبدیل خواهد شد. بسیاری از دانشمندان سیاره ای صرف چندین دهه تلاش برای به دست آوردن چیزی از زمین و بیشتر موفق به انجام این کار.

ماموریت واقعی طرح هزاران صفحه را اجرا کنید; یکی در حال توسعه نیاز به سالها کار و تحقیقات قابل توجهی در بودجه. دانش آموزان در این سمینار تجربه روند در مینیاتور. آنها به ایجاد یک “علم ردیابی ماتریکس”—یک سند نشان میدهد که چگونه یک ماموریت و اهداف و فرضیه ابزار و مسیر مناسب با هم به عنوان یک کل بدون درز. در طراحی فضاپیمای خود را, آنها با استفاده از همان نرم افزار و روش های که شاغل هستند در چند میلیارد دلاری پروژه های پرواز. در پایان آنها ارائه ارائه خود را به برخی از همان تصمیم گیرندگان که ارزیابی در مقیاس کامل طرح های پیشنهادی. در حالی که تابستان-سمینار ماموریت را ندارد, پرواز, آنها کمک به آهسته پالایش مفاهیم در سراسر دهه. این کار به طور منظم بازده مقالات منتشر شده در مجلات مورد بررسی و مربيان اغلب در حال توسعه ماموریت های خود را. (کارل میچل که می آموزد در تابستان مدرسه نیز پروژه دانشمند در عصای سه دندانه تریتون ماموریت در حال حاضر در رقابت برای ناسا انتخاب شده است.)

هنگامی که شرکت کنندگان می رسند J. P. L. دانشگاه آنها می یابند که آن را متشکل از حدود صد ساختمان های بزرگ و کوچک و خوشه در طول سن گابریل کوه. در کاورنو بالا خلیج فضاپیمای ساخته شده است; در هوای مریخ حیاط rovers در حال آزمایش بر روی شبیه سازی شده مریخ زمین. این کاوشگر فضایی است که مرکز کنترل ماموریت برای فضاپیما در سراسر منظومه شمسی; آن را دریافت مسیر و علم داده ها از دور پروب می فرستد و دستورالعمل بازگشت. مهندسین تماس با آن مرکز جهان است.

ساختمان 301 که در آن نوآوری ریخته گری واقع شده است که بیشتر در وصف ناپذیر. این شامل اتاقهای کنفرانس, اتاق های کولرهای آبی و دفاتر برنامه ریزی-تمرکز تیم و گروه دیگر تیم X که دارای تخصص در فضاپیما طراحی شده است. در Wessen یک جهان از ماه نشسته در نزدیکی یک پلاستیک بیگانه جمجمه; یک کپی از “ده ویژه فرمان برای یک می تواند سیاره شکارچی” امضا شده توسط نویسنده آن Clyde Tombaugh کاشف پلوتو آویزان بر روی دیوار در نزدیکی یک امضا مقاله علمی توسط Jan Oort که فرض وجود یک ابر ستاره های دنباله دار و دیگر فضایی باقی مانده در اطراف منظومه شمسی است. از پشت میز خود, Wessen توضیح داد که برنده ماموریت تایید است و نه صرفا علمی تلاش است. بسیاری از کسانی که متهم به قضاوت ماموریت پیشنهادات فاقد هر گونه زمینه های علمی; آنها سیاسی انتصاب حسابداران و مدیران و مهندسین. برنامه ریزان نمی تواند توجیه گنجاندن حرارتی مادون قرمز طیف سنج بر اساس آن قابل توجه طول موج محدوده تنهایی; آنها همچنین باید توضیح دهد که به یک حسابدار چرا دستگاه مقرون به صرفه است. در نهایت Wessen گفت: تنها راه فروش بسیار فنی ماموریت به ذینفعان با متنوع اغلب غیر فنی پس زمینه است برای گفتن یک داستان است. در تابستان سمینار و او به نقل داستان سرایی مدل استفاده شده توسط این فیلم استودیو پیکسار که قصه ها مفهوم از طریق یک فرایند شش مرحله:

1. یک بار پس از یک زمان وجود دارد . . .
2. در هر روز است . . .
3. یک روز است . . .
4. از آنجا که . . .
5. و از آنجا که . . .
6. تا در نهایت . . .

در این سمینار Wessen کمک می کند تا محققان تصحیح داستان های خود را. فضاپیما طراحی بعدی است. کلی در مورد این نوآوری ریخته گری مفهوم دفتر رهبری با من پایین سالن و به تیم X پروژه طراحی مرکز. بور و bespectacled, مورد, است که تقریبا به طور کامل ناشناخته در خارج از J. P. L. یکی از با نفوذ ترین رهبران در آمریکا اکتشاف فضا. به عنوان آزمایشگاه “مفهوم طراحی روش رئیس” کار او این است که برای کمک به اصلاح و بهبود پیشنهاد فضاپیما طرح است. تیم او کار کرده است در “cubesats” (اتومبیل-اندازه ماهواره ها هستند که کوچک به موارد), rovers ساخته شده برای کشف قمری تونل و پروب وظیفه جستجو برای زندگی در plumes از انسلادوس به ماه زحل گرفته شده است که انفجار آن در داخل اقیانوس ها به فضا است. در 2019, NASA‘s مریخ مکعب یکی cubesats تصور در نوآوری ریخته گری ثابت انقلابی که در طول یک سری از دقت بالا مریخ flybys آنها رله داده ها بازگشت به زمین در حالی که بینش کاوشگر بود لمس کردن در این سیاره است. این پروژه پیشرفت در کوچک سازی می تواند در آینده عمیق-ماموریت های فضایی منظور از قدر کمتر گران است. در سال 2022 نوآوری ریخته گری راه اندازی خواهد شد بعد از آن عمده فضاپیما که کشف فلز سیارک روان اعتقاد به توان هسته باستان محو protoplanet.

این طرح گرد هم می آیند در آنچه به نظر می رسد مانند یک دبیرستان کامپیوتر-علوم درس. وایت برد های هوشمند نصب شده در بالا شلوغ ردیف از کامپیوتر های ایستگاه های کاری; ثبت نام کوچک در بالای هر یک از نظارت بر تعیین یک ماموریت خاص عنصر—”فرمان و سیستم های اطلاعات,” “حرارتی” “مکانیکی” “قدرت” “هزینه” “مخابرات” “نیروی محرکه” و غیره. در مقابل اتاق های کوچک نشانه تشریح الیزابت Kübler-راس پنج مرحله از غم و اندوه. طراحی یک فضاپیما زیرسیستم مورد توضیح داده شده همچنین شامل انکار و خشم و چانه زنی افسردگی و پذیرش. تجارت آف در حال دردناک است. حمل بیش از حد بسیاری از ابزار علمی و شما تخلیه قدرت; اضافه کردن بیش از حد حفاظت حرارتی و شما محدود راه اندازی ظرفیت; جمع آوری داده های بیش از حد و شما هیچ راهی برای آن را ذخیره و یا بازگشت آن به زمین است. پول یک محدودیت بیش از حد: جاه طلبی باید وزن برابر صرفه جویی. “شما نمی خواهید به تخت سنجاب” مورد گفت. “این سنجاب که نمی تواند تصمیم گیری کند.” تجارت آف باید ملاحظه قاطعانه و منسجم.

در یک اتاق کنفرانس در ماریوت حیاط در مرکز شهر پاسادنا این سمینار شرکت کنندگان مقابله با این پیچیدگی است. پس از دو روز از جلسات با Wessen و تیم کیمبرلی مور دکترای خود را در علوم سیاره ای در دانشگاه هاروارد و رهبر ماموریت خود را آغاز کرده بود درخواست خودش که آیا یک قرار ملاقات گذاشتن با یک interstellar جسم بود و حتی ممکن است. شد 10:45 P. M. مور و دیگر محققان در سراسر جهان در پیوند جداول آشغال با خروش محافظ بطری های آبجو و قهوه فنجان که در لپ تاپ خود را کشیدن تا مقاله در طولانی مدت ستاره های دنباله دار که نوسان نزدیک به زمین یک بار در هر چند قرن ها. مسلما مانند یک ستاره دنباله دار خواهد بود آهسته تر و قابل پیش بینی تر از یک interstellar شی یا I. S. O. آن بهتر خواهد بود برای رفتن پس از یکی از آن ؟ آیا واقعا ممکن است به اندازه کافی پاسخ به این سوال که آیا I. S. O. موجود در ترکیبات آلی?

“این برای من روشن نیست که ما می تواند پیشنهاد یک ماموریت به یک interstellar شی و ارزش علم با فن آوری وضعیت که ما در حال حاضر” مور گفت. “حتی اگر I. S. O. s در حال زرق و برق دار, من نمی خواهم به جلو بروید با یک ماموریت است که دارای نیمه پخته و ضعیف یک پیشنهاد است.”

شاید اثبات implausibility از I. S. O. رهگیری شد و ارزشمند را در خود دارد. “یک null نتیجه است که هنوز هم مهم” الکساندر Thelen یک مو, جو, شیمیدان, اشاره کرد. “این باعث می شود تا مردم مجبور به اختراع دوباره چرخ است.”

Wringing موفقیت را از شکست چیزی از سنت در اکتشاف فضا. در سال 1989 فقط پس از گالیله کاوشگر فضایی به حال سمت چپ زمین و شروع سفر خود را به مشتری های بالا دست آوردن آنتن در سمت خود موفق به باز کردن آن به طور کامل شانزده-قطر. بدون آن هیچ اطلاعات می تواند فرستاده می شود. مهندسین در J. P. L. در بر داشت یک راه برای استفاده از آن در قهوه می تواند به اندازه کم به دست آوردن آنتن به جای; بیش از سیزده سال گالیله کشف یک میدان مغناطیسی در Ganymede—تنها قمر شناخته شده دارای یک—تایید وجود آب شور اقیانوس داخل اروپا و تماشای یک ستاره دنباله دار Shoemaker-Levy 9, شیرجه رفتن به Jovian جو است.

“Oh shit” کسی گفت از پایین جدول. یک بطری آب شده بود زدم و تخلیه خود را به صفحه کلید از مور لپ تاپ. مور آن را برداشت و کج آن را به طوری که جریان آب از سمت. او تبدیل به Kristie للرا یک محقق در موسسه تحقیقات جنوب غربی و از او خواست در مورد بزرگ همديد بررسی تلسکوپ در شیلی و چگونه آن را ممکن است قادر ماموریت آنها در تلاش بودند برای به دست آوردن زمین.

صبح این تیم تصمیم گرفته بود به چوب با interstellar-هدف طرح است. حتی رباتیک ماموریت های انسانی شرکت; محققان می خواستم برای انجام کاری هیجان انگیز و هیچ کس تا به حال ره I. S. O. قبل از. آنها وارد تیم X طراحی مرکز در حدود نه. مور و ساموئل Courville این متخصص ژئو فیزیك خواهد بود که منجر به طراحی فاز نشسته در یک میز در جلوی اتاق دیگر محققان نشسته در ایستگاه های کاری تعیین شده هر یک در کنار یک تیم X مهندس.

مور ایستاده بود و با استفاده از پاورپوینت, راه می رفت این گروه را از طریق ماموریت که آنها به نام پل به ستاره. هدف آنها این بود که برای رهگیری حرکت سریع بین ستاره ای شی و کاوشگر آن است. با انجام این کار آنها امیدوار بود برای تعیین اینکه آیا بلوک های ساختمان از زندگی بودند پراکنده در میان ستاره های مختلف سیستم که آیا سیستم های دیگر بودند و از نظر شیمیایی شبیه به خود ما و اینکه آیا آنها شکل گرفته بود در همان راه به عنوان ما. پس از تشخیص یک interstellar, بازدید کننده, آنها می خواهم ارزیابی آن به سرعت پس از آن راه اندازی ظرف شش ماه ساخت تماس با جایی بین کمربند سیارک و خورشید است. فضاپیمای خود را به نوبه خود پس از آن راه اندازی یک “impactor”—ویژه طراحی شده پرتابه—وظیفه فوق العاده به هدف و انفجار قطعات کوچک از آن به فضا است. (اعضای تیم موافقت کرده بود در این جنبه از طرح تنها پس از یک بحث طولانی.) این فضاپیما خواهد نقطه آن ابزار در ejecta مطالعه ترکیب آن جستجو برای مواد تشکیل دهنده لازم برای زندگی است. با توجه به سرعت درگیر نامشخص طبیعت از جسم خود و خطر ناشی از باقی مانده به یک فضاپیما طرح بلند پروازانه بود. اما مور به این نتیجه رسیدند که علم صدا بود. نقطه ضعف بود impactor. “ما در این مورد صحبت شب گذشته” مور گفت. “تنها راه برای این کار این است که با یک ضربه. ما باز به هر چیزی. ما فقط می خواهم به ضربه زدن به هدف.”

آلفرد نش سرب مهندس از تیم X در نگاه از پشت عینک و یک نعل اسب سبیل. او شروع پیشرو تیم از طریق بحث در مورد مشکلات فنی. “چرا وجود دارد بهتر از حتی شانس آن را نمی خواهد کار کند؟”

“هدف قرار دادن مواضع” چارلز Budney تجربی-فضاپیما مهندس و یکی از این سمینار دو دائم مدرسان پاسخ داد. “این سخت است برای ما کافی برای مانور به موقعیت بدون—”

“ببخشید” نش گفت: ایجاد وقفه. “من فقط به حال یک فکر است. چرا ما فقط انجام آنچه انجام می دهند در نیروی هوایی و رنگ آن با لیزر و استفاده از هدف قرار دادن تکنولوژی؟” در سال 2005 یک ماموریت به نام تاثیر عمیق نیز طراحی شده توسط J. P. L. حال استفاده از این سیستم برای راه اندازی یک شبیه impactor در یک سیارک.

“اما عمیق و تاثیر جسم ده برابر بزرگتر و ده برابر کندتر” مور گفت.

نش راننده سرشونو تکون دادن unfazed. “ما سه صد و پنجاه و پنج دقیقه کیفیت,” او گفت:. “من می دانم که شما همه به این کار است.”

در این پروژه طراحی مرکز تصمیم گیری جریان به بیرون از اتاق. یک انتخاب ساخته شده توسط محقق اصلی—مور در این مورد با Courville به عنوان مدیریت پروژه و “جذب سرب”—سفر اول به “هزینه” ایستگاه به ایستگاه به نمایندگی از تمام اجزای دیگر این فضاپیما است. تمام ایستگاه های تداخل می کنند. نیروی محرکه مذاکرات به قدرت حرارتی مذاکره با ابزار و راهنمایی با هزینه. هزینه تیم را می یابد پول آن نیاز به تنظیم معاملات و در میان ایستگاه دیگر می باشد. اتاق سوزان; هوا-تهویه کار نمی کند. به عنوان هزینه و توده نوسان طراحی مرکز به دست آورد و پر سر و صدا, تاکید کردن فضای یک طبقه تجاری.

در اتاق مجاور نوح هموند یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در علوم سیاره ای ایستاده بود با استفان Krach, یک تیم X مهندس. آنها مشغول به کار بود در یک مدل کامپیوتری از فضاپیما و تا به حال مواجه می شوند خاردار مشکل است. به دلیل خطر که یک قطعه از ejecta می تواند معدوم کردن خود پروب این تیم تصمیم گرفته بود آن را به کار گیرند در آنچه آنها به نام “خم لوله” حالت: به جای ذخیره داده ها و بازگشت آن را همه در یک بار پس از قرار ملاقات گذاشتن اطلاعات می تواند جریان بازگشت به زمین آن را به عنوان در آمد. برای این کار این فضاپیما را از آنتن خواهد نیاز به ثابت بر روی زمین در تمام زمانها. در ضمن این ابزار را به صورت جسم و پانل های خورشیدی را به صورت خورشید است. آنتن بنابراین می باید قادر به نوبه خود در هر جهت چرخش از طریق سیصد و شصت درجه آزادی در یک محور با اضافه شدن قدرت مانور در یک حلقه.

مجموعه طراحی حال رشد سخت به تجسم و دستکاری بر روی صفحه نمایش کامپیوتر و بنابراین هموند و Krach حال عقب نشینی به لگو ذخیره کردن در اتاق بعدی. هاموند فرو دست خود را به روشنی بن پلاستیکی اهدای کردن بلوک که او شروع خوراکی با هم. به آرامی از آبی و قرمز و سفید و زرد بلوک های او ساخته شده است این آنتن; رونق مونتاژ و مربع شکل اصلی بدن خود را با پانل های خورشیدی, بوستر و دوربین. در حالی که او پرواز این فضاپیما در اطراف برای دیدن چگونه آنتن ممکن است به تنظیم های مختلف مدار. سپس او انجام آن را به عقب به اتاق اصلی و برگزار شد ،

“این است که ما فضاپیما!” اعلام کرد. سوزان در میز خود مهندسان و محققان تحسین.

گروه دیگری شده بود کشتی را با یک چالش متفاوت است. این ماموریت بود که توسعه یافته برای دیدار با الزامات از ناسا برنامه ای به نام مرزهای جدید—اکتشافی ابتکار است که در آن آژانس راه اندازی فضاپیمای رباتیک هزینه بین پانصد میلیون و یک میلیارد دلار در هر. قوانین جدید مرزهای ماموریت پیشنهاد صلب تعریف شده; یکی از آنها این است که طراحان آن باید به یقین علمی آن اهداف خواهد شد. این مشکل را مطرح کرد. می تواند این تیم واقعا تضمین کند که خود را impactor نمی خواهد از دست دادهاید ؟ امکان شکست خواهد تعداد برابر آنها هنگامی که این ماموریت بود مورد بررسی قرار گرفت.

نش شده بود با توجه به این مسئله در حالی که برای. در نهایت یک ایده آمد به او. “Bwahahaha!” او گفت:. او رفت به مور و Courville. قوانین جدید مرزهای او توضیح داد که شامل یک “علم افزایش گزینه” بند. در علاوه بر این به کلید علم و اهداف و طرح های پیشنهادی می تواند توصیف داده های اضافی است که ممکن است اتفاق می افتد به دست آمده در یک ماموریت به عنوان یک نوع فرصت طلب پاداش.

“پس” او گفت:, “اگر شما می توانید توجیه وجود impactor بدون آن داشتن به تاثیر—یعنی در آن طول می کشد یک عکس با وضوح یا چیز دیگری—و سپس شما می توانید یک “علم افزایش گزینه’ به تجزیه و تحلیل داده ها است که در آن آمده در مورد آن بازدید کنند.” بر اساس این طرح جدید ، impactor نمی خواهد رسما یک impactor; در عوض, آن می تواند یک ماموریت-دوربین ضروری. “این یک نزدیکی شناسایی وسیله نقلیه است که ممکن است تبدیل به یک impactor,” نش رفت. “آنها نمی توانند امتیاز در برابر آن است. شما با استفاده از قواعد بازی را به نفع خود! شما در حال گرفتن خود را حداقل دفاع از چیزی و حرکت آن را به خود دفاع فضایی.”

هدف از این تیم X فرایند است که به “نزدیک” طراحی یک ماموریت. بیش از ناهار نش توضیح داد که هر طراحی می تواند به عنوان بسته که این خود سازگار است: “با این نسخهها کار ب کار با C کار می کند با D.” او برگزار شد تا او بطری آب برای در نظر گرفتن و اشاره به آن عناصر مختلف است. “آن را به چهار یا پنج بخش است. نه همه آنها با یکدیگر تداخل می کنند اما برخی از آنها را انجام دهد. این رابطه متناسب در کلاه. . . .” نه هر فضاپیما که عبور از آستانه از تیم X پروژه مرکز طراحی بسته; اتاق دیده می شود بسیاری از تخت سنجاب. اما ظهر روز بعد I. S. O. فضاپیما بسته شده بود و یا اجزای آن در هماهنگی با اهداف آن اهداف خود را در خط با قوانین طراحی آن تحت جرم و بودجه.

در آخرین روز از این سمینار مور ایستاده بود در اتاق C از تیم X امن منطقه ارائه ماموریت به هفت نفر هیئت بررسی بود ، سه دقیقه به صحبت های او, او توضیح داد که چگونه ستاره شناسان ممکن است انتظار می رود به شناسایی یکی interstellar شی در هر سال با استفاده از زمان تلسکوپ. “با تکنولوژی آینده این تعداد ممکن است افزایش یابد به دو در هر سال,” او گفت:.

“بنابراین ما تنها شناسایی یکی پرسید:” لوئیس Prockter مدیر Lunar and Planetary موسسه—یکی از برتر کشور مراکز تحقیقاتی اختصاص داده شده به سیاره علم است.

“ما فقط شناسایی شده است که ما قطعا می تواند ثابت کند در یک مسیر خارج از منظومه شمسی ما” مور گفت.

“پس چرا شما فرض کنید که ما در حال رفتن به تشخیص بیشتر است؟”

مور کارگردانی این سوال به پیتر Buhler یک postdoc از J. P. L.. “وجود دارد بسیاری از مدلهای نظری,” Buhler گفت. “تشخیص آهنگ است که ما انتظار می رود برای دیدن از این مدل است که در مورد هر سه تا پنج سال است.”

کوتاه و مختصر Niebur برنامه دانشمند از مرزهای جدید, interjected. “شما می گویند آن را هر سه تا پنج سال اما کیمبرلی گفت: یک زن و شوهر در هر سال است.” هر مرزهای جدید پیشنهاد اراضی Niebur میز در ناسا; یکی از مشاغل است که برای جدا کردن علم از داستان های علمی تخیلی. “نگرانی من در مورد این است که شما باید یک مشاهده کمپین به هدف خود را پیدا کنید,” او گفت:. “پول نمی خرید راه خود را بر روی هابل.”

مور شد و هنوز هم در اسلاید یکی از چهل و پنج اما Prockter و Neibur در حال حاضر شناسایی یک مرکزی ضعف در ماموریت مفهوم است. این ماموریت را به عهده گرفت که سایر موسسات را حفظ نامحدود زمین مبتنی بر مبارزات انتخاباتی برای پیدا کردن interstellar اشیاء. اما ناسا را کنترل نمی کند و جهان تلسکوپ; حتی گرفتن ناسامتعلق به تلسکوپ فضایی هابل به کمک در جستجو خواهد نیاز به تایید از یک پانل از دانشمندان و بخشنامه از رئیس آژانس علم را بدست آورد. “این نظم بلند اما پس از آن بدتر می شود” Niebur گفت. “از آنجا که ناسا را کنترل نمی کند و پاناستار و جمینی—کسانی که بنیاد ملی علوم تامین می شود. درس من می خواهم همه شما می توانید در اینجا است که بسیاری از اینرسی برای غلبه بر.” Niebur ادامه داد: “شما باید به کار بسیار سخت برای به دست آوردن دیگر مردم در سرمایه گذاری آنچه شما در حال تلاش برای انجام. در یک محیط رقابتی, اگر شما بروید با یک پیشنهاد با بیانیه ای که “آنها در حال حاضر انجام این علم بنابراین ما لازم نیست به نگرانی در مورد آن’ شما در حال رفتن به خرد. . . . کشیدن با هم بزرگ میشوند این است که عبور از اختلافات در ناساکه صلیب آژانس نیز آن را یک چالش و شما رو به منعکس کننده که چالش در طرح خود را.”

ارائه که برنامه ریزی شده بود به نود دقیقه به این نتیجه رسیدند پس از یک صد و شصت و دو. دانشجویان منتشر شد و اعضا ملاقات به تنهایی به بحث در مورد آنچه آنها می خواهم دیده می شود.

“من شده است که در بسیاری از این” کیم ری, معاون مدیر J. P. L. خورشیدی سیستم ماموریت اکتشاف گفت. “آنها در جواب هر سوال و آنها تا به حال یک یا دو لایه زیر چه چیزی صحبت کردن در مورد آنها به ارائه یک منطق. و آنها مشغول به کار به عنوان یک تیم است.” او نتیجه گرفت: “من مطمئن هستم که آنها در جواب این سوال که چرا این ماموریت و به همین دلیل در حال حاضر؟”

جولی Castillo یک دانشمند محقق در آزمایشگاه مشکل شد با فرض شيوع interstellar اشیاء در منظومه شمسی است. “من فکر می کنم بسیاری از مسائل با برآورد خود,” او گفت:.

“من فکر می کنم این امر می تواند کاملا نوع پیشگامانه برای آنها را آماده برای راه اندازی در شش ماه” Prockter گفت. “وجود دارد هیچ راه عملی را که اتفاق می افتد.” اعضا خندید. (Prockter که محقق اصلی Trident ماموریت پیشنهاد شده است سیاره ای علوم فصل تابستان سمینار تحصیلات تکمیلی خودش.)

“بیایید می گویند, ‘تشخیص و راه اندازی و ماموریت بلند پروازانه به نظر می رسد در آن جدول زمانی و فرضیات’ ” دیگر روزنامه نگار گفت.

“این بسیار بهتر از راه تعبیر آن” Prockter گفت.

هنگامی که دانش آموزان در بازگشت از اعضا آغاز شد و با ماموریت نقاط قوت به خصوص با توجه به محدودیت زمان. از سه ماه از teleconferences و با تنها چهار فرد روز با هم, آنها تا به حال ساخته شده است یک پیشنهاد جدی. (این کار خواهد بود حتی سخت تر در این سال در میان coronavirus گیر این سمینار جلسه به طور کامل بیش از ویدئو کنفرانس.) Castillo به نام ماموریت “شجاع”; Prockter توصیف آن به عنوان “واقعا میان رشته ای است.” ارائه شده بود و حرفه ای, تیم منسجم.

شیدا Herrera, J. P. L. معاون مدیر پروژه-مهندسی سیستم و تدوین شد و برای اولین بار به ارائه خبر بد. “چیزی که من در تلاش بود با زمانی که من برای اولین بار نشسته بود چه شد و ماموریت خود را به انجام?” او گفت:. “اگر من می خواهم که خلاصه آن شده اند مانند: تشخیص I. S. O.; جلو این فضاپیما را از ذخیره سازی; راه اندازی فضاپیمای; رسیدن به یک نقطه که شما می توانید راه اندازی impactor; مشاهده تاثیر و اندازه گیری است.” اما چه شد آن همه چیز در مورد ؟ این تیم نیاز اولیه و پایه—یک داستان یک علت وجودی—برای ایجاد حس فوق العاده ای خود را برنامه ریزی.

که شب گروه رفت برای نوشیدنی به مناسبت هفته ارائه ماموریت و یکی دیگر. سیاره ای علم تو رفتگی در دیوار زمینه و تنها تعداد کمی از مدارس در کشور به بخش اختصاص داده شده به آن; تجمعات خاص هستند. مور نمی تواند اقامت طولانی او بسته بندی شده بود که صبح امروز برای پرواز به یک عروسی در سراسر کشور است. هنوز در ماه های پس از آن محققان باقی مانده در نوشتن مقاله و دادن مذاکرات در مورد کار خود را. یک عضو تیم سیرا فرگوسن یک دانشجوی دکترا در دانشکده علوم زمین و اکتشاف فضا در دانشگاه ایالتی آریزونا اتفاق افتاد به بیش از رفتن او یادداشت زمانی که او در بر داشت یک پاسخ به Herrera را از سخن گفتن در مورد این ماموریت را از دست رفته داستان. او تا به حال نوشته شده از یک نسخه از آن در روز اول این سمینار که Randii Wessen توضیح داده شده بود که پیکسار روش. و آن را دنبال فرمول. “روزی روزگاری” را آغاز کرد

. . . وجود دارد یک بازدید کننده از دیگر منظومه شمسی که به سلام. هر روز دانشمندان بر روی زمین اشاره کرد و تلسکوپ خود را به سوی آسمان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازدید کننده. آن را مانند خود ما در منظومه شمسی ؟ چگونه متفاوت است ؟ سپس یک روز دانشمندان تصمیم گرفت که به یادگیری بیشتر در مورد این جسم آنها می خواهم نیاز به بازدید از آن از نزدیک در فضا است. از آنجا که یک گروه از دانشمندان با طراحی یک فضاپیما است. . . . و از آنجا که یک ماموریت مانند پل راه اندازی شد. . . .

خشن بود, اما وجود خواهد داشت مقدار زیادی از زمان برای پالایش.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısıGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetRexbetVenusbetBetvoleredfoxbetFruit party oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort