How to prepare for attending your first translation conference

هنگامی که شما ثبت نام برای شرکت در یک کنفرانس شما احتمالا احساس می کنید بسیار هیجان زده در مورد این فرصت برای یادگیری از و دیدار با دیگر مترجمان. اما آن را به عنوان تساوی نزدیک تر, شما ممکن است شروع به احساس کمی ضعف در مورد تمام گزینه های شما در حالی که شما وجود دارد. وجود دارد کنفرانس جلسات رسمی شبکه های حوادث غیر رسمی اجتماعی و خیلی بیشتر. بنابراین بهترین راه برای اطمینان از شما دریافت بیشتر از تجربه است ؟ با ایجاد یک برنامه ریزی دقیق که شما می توانید بنابراین شما از دست ندهید در هر چیزی مهم است.

جلسات کنفرانس

اگر شما چیزی مانند من چیزی که شما هیجان زده به اتمام است و جدول زمانی برای جلسات کنفرانس. شما در حال حاضر ممکن است آن را به عنوان به زودی به عنوان آن منتشر شد… در حال حاضر زمان برای رفتن از طریق آن بیشتر دقت اشاره کردن جزئیات هر جلسه است که شما می خواهم برای حضور در.

را توجه داشته باشید از هر گونه جلسات که:

  • به دادگاه تجدید نظر به شما فورا زمانی که شما به عنوان خوانده شده در برنامه.

  • برخی از ارتباط به کار خود به عنوان یک مترجم آزاد (خدمات تخصص ،

  • شما ممکن است علاقه مند به حضور شما در دسترس هستند که در آن زمان;

  • ارائه شده توسط سخنرانان شما می دانید و یا برخی از اتصال به.

مطمئن شوید که شما نوشتن تمام جزئیات شما نیاز به قادر به حضور در این جلسات از جمله, روز, زمان, سخنران, جلسه عنوان و محل سکونت و یا با استفاده از برنامه کنفرانس اگر یکی وجود دارد در دسترس است.

اجتماعی و شبکه های رویدادها

بعد از بالا نگاه اجتماعی و حوادث شبکه های سازماندهی شده در اطراف جلسات رسمی. شما ممکن است خرید یک بلیط برای شام هنگامی که شما ثبت شده اما آنچه در فرصت های دیگر شما باید برای دیدار با مردم ؟ سازمان کنفرانس اغلب در ساخت نوعی از خوش رویداد و همچنین استراحت کردن وقایع برای زبان خاص ترکیب و یا تخصص. شما حتی ممکن است پیدا کردن کلاس ورزش یا گشت و گذار سازماندهی شده برای شرکت کنندگان.

اگر شما در پیدا کردن شبکه یک چشم انداز دلهره آور سعی کنید برای پیدا کردن حداقل یک رویداد کوچک شما می توانید شرکت. که می تواند کمتر تهدید آمیز و تسهیل ملاقات با مردم, به عنوان هر کس می خواهد درگیر در مکالمه. شما هرگز نمی دانید—کسی که شما را ملاقات در یک رویداد کوچک نیز ممکن است حضور یک بزرگتر رویداد شما در حال رفتن به طوری که شما دیدن یک چهره آشنا.

دوباره یاد داشته باشید تمام جزئیات شما نیاز دارید (, روز, زمان, مکان, و غیره.) اگر شما تصمیم به شرکت در آن وقایع. به یاد داشته باشید که شبکه های رویدادها ممکن است در آغاز روز قبل از اصلی جلسات بنابراین مطمئن شوید که شما ساخت که به برنامه سفر خود را اگر شما می توانید.

سخنرانان

بعدی نگاهی به سخنرانان bios. شما را دیده اند نام هنگامی که شما نگاه از طریق لیستی از جلسات اما نگاهی به برخی از زمان در حال حاضر به نگاه سخنرانان با جزئیات بیشتر:

  • آیا شما ملاقات هر یک از آنها را قبل یا در یک قبلی کنفرانس و یا برخی دیگر از شبکه های رویداد ؟

  • شما اشتراک برای هر یک از وبلاگ ها و یا خبرنامه به ایمیل?

  • آیا شما خواندن هر یک از کتاب های خود را?

  • آیا شما متصل به هر یک از آنها را در رسانه های اجتماعی است ؟

توجه داشته باشید پایین هر کسی که شما باید برخی از نوع از اتصال به یک لحظه به دریافت خاص در مورد آنچه که اتصال است. اگر شما احساس می کنید شما را ملاقات کردم کسی قبل از انجام برخی تحقیقات به کجا که ممکن است.

چرا که نه در تماس با برخی از این سخنرانان قبل از کنفرانس? آمار پاسخ دفعه بعد که شما دریافت یک ایمیل از آنها و یا آنها را ارسال یک پیام کوتاه از طریق رسانه های اجتماعی. معرفی خود را جلوتر از زمان معنی است که شما می توانید رویکرد آنها را با اعتماد به نفس در کنفرانس است.

در حال حاضر از طریق همین روند برای دیگر شرکت کنندگان. وب سایت کنفرانس ممکن است به شما بگویم که چه کسی دیگری است ثبت نام برای حضور در, و یا شما می توانید سعی کنید به پیدا کردن از رسانه های اجتماعی. بررسی کنید که آیا Facebook رویداد برای کنفرانس و یا یک برچسب است که مردم با استفاده از توییتر.

کنار هم قرار دادن یک برنامه

هنگامی که شما نگاه در تمام این جزئیات از آن زمان به آنها را به یک برنامه است که شما را با شما به این کنفرانس است. این کمک خواهد کرد که شما در مسیر باقی بماند و مطمئن شوید که شما را از دست ندهید در هر چیزی که شما برنامه ریزی برای حضور در.

این که آیا شما انتخاب می کنید برای ارسال طرح های خود را با دست و یا تولید آن به صورت دیجیتالی باید آن را دقیق و به شما بگویم دقیقا همان جایی که شما نیاز به رفتن و در چه زمانی. برای هر روز شما باید شامل جلسات کنفرانس شما برنامه ای برای حضور در هر گونه حاشیه رویدادهای شما می خواهید برای رفتن به هر کسی که شما می خواهم به صحبت می کنند به شما اگر فرصت دریافت کنید.

سفر و اقامت

شما در حال حاضر ممکن است نهایی شدن برنامه سفر خود را, اما مطمئن شوید که شما روشن روی زمان برای سفر خود را و جزئیات که در آن شما اقامت. ایجاد یک برنامه سفر را برای خود و نگه داشتن آن را در جایی که شما می توانید آن را به راحتی در حالی که سفر.

آیا شما فکر کردن در مورد چگونه شما می توانید در اطراف در حالی که در این کنفرانس? اگر هتل خود را در محل برگزاری کنفرانس, سپس شما ممکن است بیشتر قادر به مدیریت با راه رفتن. اما چگونه شما را به هتل که به شما می رسد ؟ آیا شما نیاز به اجاره یک ماشین و یا حمل و نقل عمومی آسان به حرکت ؟ شما نیاز به تکیه بر روی تاکسی ها و یا بارگذاری و یا دیگر سوار-به اشتراک گذاری گزینه های موجود در آن شهر ؟

پیگیری که شما را ملاقات

آن را می پردازد به فکر می کنم در مورد چگونه شما به یاد داشته باشید مردم شما را ملاقات کند در این کنفرانس است. روش های مورد علاقه من است به راه اندازی یک سند ساده است که من کامل در پایان هر روز. که راه من می تواند رسیدن به مردم هنگامی که من خانه هستم اگر من می خواهم به و من باید توجه داشته باشید از آنچه که ما در مورد صحبت کردیم و آنچه انجام می دهند (زبان جفت تخصص و غیره.). دیگر صبر کنید و شما ممکن است فراموش کرده ام کسانی که در جزئیات.

می خواهم برخی از کمک های کنار هم قرار دادن کنفرانس خود برنامه ؟ در اینجا چگونه شما می توانید رایگان من کنفرانس آماده سازی ابزار.

Susie Jackson - profile photo.jpg

سوزی Jackson is a freelance translation project manager, اسپانیایی به فارسی, مترجم و علمی ویرایشگر کپی. او کمک می کند تا مترجمان آزاد تر در چگونه آنها را اجرا کسب و کار خود را با ارائه ابزار و منابع و راهنمایی از طریق وبلاگ خود و برنامه مشاوره. شما می توانید اتصال با او در Instagram (@the.organizedfreelancer) و یا توییتر (@jacksonsusie).

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی