چگونه برای محافظت از آزادی های مدنی در یک بیماری همه گیر

اقیانوس اطلس

Last ماه دهها میلیون ها نفر از آمریکایی ها به طور ناگهانی پذیرفته قبلا غیر قابل تصور اعمال محدودیت بر آزادی به عنوان اساسی به عنوان خروج از خانه جمع آوری برای عبادت مونتاژ در مکان های عمومی, در حال اجرا کسب و کار و داشتن عمل جراحی انتخابی.

آنها را درک قربانی به فوری و موقت. Coronavirus پخش شد. دراماتیک لازم بود برای جلوگیری از بی شماری مرگ و میر. پس از آن زندگی به حالت عادی بازگردند. اما به عنوان هفته تصویب آرامش غرور است که این اورژانس است که محدود به زمان شروع به گل آلود آنجا که آن را روشن. اگر چه هیچ درمان موثر تا 2021? یا 2023? اگر چه بیشتر و بیشتر اعضای عمومی مخالفت از اجتماعی فاصله با گذشت هر هفته تا انطباق است و دیگر عمدتا داوطلبانه?

چشم انداز نافرمانی مدنی به نظر می رسید به رشد در هفته گذشته زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور خود را پیروان توییتر به “آزاد” چند متحده با فرمانداران دموکرات و مردمی تظاهرات شروع به ساختن عناوین در جوامع در سراسر کشور است. در یک صحنه اعتراض رانندگان در دنور بودند ملاقات با مراقبت های بهداشتی کارگران در سکوت مسدود کردن ترافیک. روز دوشنبه یک زن و شوهر هزار نفر جمع شده بودند برای یک ضد قرنطینه اعتراض در Harrisburg, Pennsylvania. مشابه گردهمایی برنامه ریزی شده در دیگر شهرستانها.

گریه می کند به “باز کردن این کشور” را منعکس نمی کند احساسات بیشتر آمریکایی است. یک نظرسنجی منتشر شد دوشنبه در بر داشت که 60 درصد از آمریکایی ها در مخالفت با تظاهرات در حالی که 22 درصد از آنها حمایت کنند. و نه معترضان مانند ذهن با برخی از کشور برجسته ترین آزادی خواهان و مدنی-آزادی سازمان.

UCLA پروفسور یوجین Volokh یک متمم اول قانون اساسی متخصص با یک اعتبار برای ارزش نهادن به آزادی های مدنی استدلال که به تازگی در حالی که آزادی حرکت و ارتباط بسیار مهم است “قضیه پشت این آزادی است که مردم با هم مونتاژ می توانید انتخاب کنید به ‘ارام و در نتیجه از لحاظ فیزیکی امن برای یکدیگر و برای تماشاگران.” برعکس COVID-19 “دارای خاصیت که من می تواند به سلامت و یا حتی کشتن شما با آن کاملا سهوا.” کسانی که آلوده می تواند پس از آسیب دیگران بودند که حتی در حال حاضر در جمع آوری اولیه.

“شرایط عادی که توجیه آزادی حرکت”—شرایط است که آن را سازگار با این فرض که ما حق را به انجام آنچه از نظر جسمی آسیب دیگران—”متاسفانه در حال حاضر نیست که هر یک از ما (با انتخاب آگاهانه ما بخش) است که به طور بالقوه بسیار کشنده به مردم در اطراف ما,” او به این نتیجه رسیدند. “اما ارام ما ممکن است در ما نیت ما مونتاژ فیزیکی تهدید. ما قضاوت در مورد آزادی من فکر می کنم نیاز به منعکس کننده که.”

من تعجب که چگونه coronavirus مؤثر است فکر کنم مدنی معتقدین به طور خاص سران سازمان که به طور معمول لغات کسب و کار تعطیلی و محدودیت های سفت و سخت در مجمع از جمله اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در این بنیاد مرز الکترونیک و دلیل و مجله. من در بر داشت که خود را “قضاوت در مورد آزادی” نیز در مقابل با کسانی که از معترضان—که نیازی به گفتن آنها نیست, عمیقا در مورد حال و آینده تخلفات.

تیاو ACLU هرگز در مواجهه با یک بحران کاملا مثل این یکی. زمانی که آنفلوآنزای اسپانیایی ویران کشور در سال 1918 the 100-year-old سازمان هنوز وجود ندارد. پس از 9/11 حملات تروریستی مقامات فدرال تغییر امنیت ملی و قوانین و ایجاد یک کل جدید رژیم مرموز دادگاه که ارائه شده نظارت گسترده تر و کمتر پاسخگو باشد. بسیاری از طاقت فرسا ترین مدنی-آزادی تخلفات شد با تمرکز بر مهاجران خارجی و عرب جوان مردان است. اقدامات انجام شده در پاسخ به COVID-19 “به طور بالقوه یک بحران برای آزادی های مدنی از همه آمریکایی” آنتونی رومرو, ACLU اجرایی, مدیر به من گفت. “ما باید مراقب باشید. ما در تمام جهان جدید است.”

رومرو شروع تصدی خود را روز قبل از 9/11. تقریبا 20 سال بعد او هنوز هم در برخورد با پیامدهای آن. در شرایط اضطراری او منعکس شده در یک مصاحبه در اوایل این ماه مقامات دولتی توجیه قدرت های جدید با اشاره به چالش های فوق العاده ای از لحظه ای. در عین حال پس از اورژانس عبور آنها تمایل به دفاع از کسانی که همان قدرت به عنوان اگر آنها طبیعی است.

در حال حاضر ترجمه شده است حاضر به قبول برخی از تاخت و تاز در حقوق اساسی که در آن مدافع سرسخت دفاع “اگر آنها محدود به زمان و اساس منطقی در علم” به دلیل پیامدهای گسترش COVID-19 او به من گفت. “اما همیشه وجود دارد پاتریوت عمل عامل است. ما هنوز litigating قدرت در سال 2020 شد که به تصویب رسید و در سال 2001. بنابراین ما یک تردید از نظر صرف اطمینان داد که چیزی است که محدود به زمان. شما باید برای ساخت در خود تخریبی را فشار دهید.”

در گذشته ACLU تقبیح آنچه در آن دیدم به عنوان دلیلی طاقت فرسا قرنطينه. در طول 2014 اپیدمی ابولا, مردی که سفر از غرب آفریقا به آمریکا آزمایش مثبت برای این بیماری زخم در دالاس بیمارستان و آلوده به دو مراقبت های بهداشتی کارگران بودند که با توجه کافی به آموزش و تجهیزات. های مختلف ایالات متحده واکنش نشان داد و با تحمیل برانگیز 21 روز در قرنطينه بدون علامت در آمریکا پزشکان و پرستاران به عنوان آنها به خانه بازگشت از ماموریت های خارج از کشور برای حفظ این بیماری همه گیر موجود است.

“نزدیک به 40 سال از برخورد با ویروس ابولا و یک اجماع قاطع در پزشکی و بهداشت عمومی جوامع—نشان داده اند که بیماران آلوده نیست انتقال این بیماری قبل از علائم ظاهر می شود” آیتالله سیستانی استدلال در 46 صفحه گزارش “و در نتیجه قرنطینه بود و نه مورد نیاز است برای جلوگیری از گسترش ابولا در ایالات متحده برای هر کسی که مایل و قادر به خود مانیتور علائم.” در این گزارش اشاره کرد که “هیچ یک از قرنطینه در ایالات متحده توسعه یافته ابولا و هیچ کس منتقل ابولا در خارج از محیط بیمارستان. چون ابولا در قرنطينه از 2014-2015 بودند از نظر پزشکی لازم است آنها نقض قانون اساسی ایالات متحده.”

COVID-19 می کند گسترش از طریق افراد بدون علامت با این حال–و شواهد نشان می دهد که پناهگاه در محل سفارشات ممکن است حداقل سرزده روش رتبهدهی نشده است شناخته شده برای دستگیری رشد نمایی در موارد و مرگ و میر. به همین دلیل آیتالله سیستانی اقامه دعوی کرده اند تا کنون به چالش کشیده فقط یک محلی خاموش کردن سیاست حکومت نظامی در پورتوریکو که زده آنها را به عنوان anomalously بیش از حد.

قرنطينه و اقامت در خانه سفارشات ممکن است “یک منطقه که در آن انگیزه های مقامات دولتی و ارزشهای مدنی و آزادی خواهان در چین در این است که این باید در زمان محدود است زیرا ما باید به مردم بازگشت به کار; ما به اقتصاد در حال اجرا” رومرو گفت. “عمران-آزادی منافع همزمان با دولت و منافع اقتصادی به سر حد از زندگی عادی به عنوان امکان پذیر است.”

آینده درگیری با بهداشت عمومی مقامات ممکن است هر چند. “برخی از متخصصان پزشکی در مورد بحث سهمیه بندی—برای مثال سهمیه بندی از هواکش در موارد که در آن وجود دارد کمبود به آنها اختصاص به COVID بیماران که دارای بالاترین شانس بقا” رومرو گفت. “که به معنای سالمند و برخی از افرادی که معلول هستند دریافت deprioritized در نهادهای دولتی بر خلاف تعدادی از قوانین فدرال که منع تبعیض بر اساس معلولیت یا سن. ما در حال روشن است که نه وضعیت ناتوانی و نه سن می تواند این اساس به انکار مراقبت و یا اختصاص یک اولویت پایین به تجهیزات پزشکی است.”

برخی از روش های برای بازگشایی جامعه ممکن است به تحریک درگیری بیش از حد. “برخی از رژیم های مورد بحث شامل تست برای آنتی بادی های” رومرو مشاهده شده است. “ما به توافق برسند که تنها راه شما در حال رفتن به قادر به باز کردن اقتصاد و مردم و بازگشت به کار برای تست به طور گسترده وجود دارد اما تلاش ها برای گفتن, برای کسانی که لازم نیست آنتی بادی آنها را به ماندن در خانه. که افزایش مدنی-آزادی سوال در مورد quarantining از افرادی که COVID منفی و در عین حال در حال حاضر پتانسیل بردار برای گسترش ویروس.”

ACLU موقعیت در تست آنتی بادی بستگی دارد که چگونه این رژیم در حال نورد از. آن را همچنان به اولویت بندی کنید آنچه در آن می بیند که بیشتر مسائل فوری مانند نازک شدن زندان جمعیت–آن را تخمین می زند که در آن وکالت منجر به اختیاری انتشار بیش از 10000 زندانیان پس از این بحران آغاز شد–به چالش کشیدن همه گیر محدودیت در دسترسی به سقط جنین و خواستار دسترسی آسان به پست الکترونیکی-در برگه های رای در مورد coronavirus هنوز در حال گسترش در ماه نوامبر.

تیاو Electronic Frontier Foundation تشکیل شده است از فن وکلا و فعالان متعهد به دفاع از آزادی های مدنی در دنیای دیجیتال. COVID-19 ارائه بسیاری از چالش های ساده. EFF مخالف دولت فدرال تعلیق در پاسخ به قانون آزادی اطلاعات درخواست در طول همه گیر می خواهد به حمایت و تشویق هر خبرچین که موارد نقض حقوق بشر در اورژانس و معتقد است که بیش از حد طاقت فرسا فکری-قوانین مالکیت هستند مانع بهداشت عمومی پاسخ.

تماس با ما-برنامه ردیابی در حال حاضر سختتر سوال برای سازمان است.

تصور کنید که هارون و موبایل و کامپیوتر و ایستاده در کنار یکدیگر در خط در یک سوپر مارکت داروخانه یا bodega. یک روز بعد هارون توسعه سرفه و تب بالا و تست مثبت برای COVID-19. قدیمی از مد افتاده قرارداد ردیابی ممکن است قادر به قرار دادن موبایل و کامپیوتر به طوری که او می تواند آزمایش و یا خود شده است. اما چه می شود اگر همه ما تا به حال یک coronavirus برنامه گوشی های هوشمند که به دنبال مکان های ما? سپس هارون می تواند علامت خود را به عنوان “مثبت” در برنامه راه اندازی یک هشدار بر روی موبایل و کامپیوتر و تلفن. بسیاری از توسعه دهندگان نرم افزار از جمله اپل و گوگل در حال توسعه تغییرات در آن ایده است.

EFF به مدت طولانی به دنبال متمم چهارم قانون اساسی برای حفاظت از داده های مکان. برای کمک به توسعه یک موقعیت در قرارداد-برنامه ردیابی در طول یک زمان محدود اورژانس داخلی نیروی کار توسعه سه بخش آزمون است.

سیندی Cohn سازمان, مدیر اجرایی گفت: من در مورد آن. “اولین سوال این است که آیا این احتمال وجود دارد موثر باشد,” او گفت:. “در اطراف من در EFF پس از 11 سپتامبر است. آنچه اجرا شد که اغلب بدون اتصال به اثر. بعد از آن ما می توانید ببینید که جمع آوری همه سوابق تلفن, و انجام یک-هاپ و هاپ ردیابی نمی کمک به جلوگیری از هر گونه حملات تروریستی است. بنابراین مطمئن شوید که آمدی اولین چیزی که ما فکر می کنم در مورد فوق العاده مهم است.”

سوال دوم: باید برخی از ابزارهای خارج از محدوده حتی اگر آنها موثر است ؟ “ما احساس می کنیم که در صورت به رسمیت شناختن فن آوری ها فقط بیش از حد پر” کوهن گفت. “نه این که اثربخشی آنها اثبات شده است اما اگر شما می تواند آن را اثبات کند با استفاده از تصاویر از مردم سعی کنید برای شناسایی افرادی که ممکن است در معرض COVID-19 است که هنوز هم فقط بیش از حد خطرناک است. تشخیص صورت است بیش از حد آسیب رساندن به چیزی مثل خود حکومت.”

سومین سوال این است: چه guardrails خواهد بود در محل ؟ جزئیات است که نگرانی EFF شامل خواهد قرارداد-ردیابی برنامه بود داوطلبانه و یا اجباری ؟ خواهد آن کاربران ارائه نامش فاش نشود ؟ خواهد برنامه جمع آوری داده های لازم برای این کار در دست ؟ که در آن داده ها زندگی می کنند ؟ چه مدت آنها حفظ شود? است که دسترسی به داده ؟ و باید تلاش ساخته شده است برای جلوگیری از سوء استفاده توسط کاربران برنامه?

Reason امریکا را برتر آزادیخواه مجله. در لحظات خوش بینی خود را, کارکنان امیدواریم که قوانین و مقررات بوده که به حالت تعلیق در طول همه گیر مانند موانع برای پزشکی از راه دور پزشکی و تمرین در سراسر خطوط دولت و به فروش رفتن کوکتل, در معرض خواهد شد به عنوان نیازی و لغو ، اغلب آنها نگران هستند که از طریق سوء استفاده یا بی کفایتی دولت را انجام بیش از آسیب خوب در حال حاضر اورژانس.

ویرایشگر مجله کاترین Mangu-بخش نگرانی که وزارت دادگستری خواهد سوء استفاده از بحران به تضعیف حقوق کیفری متهمان که مقامات محلی خواهد بود تبعیض آمیز در هنگام اجرای مستند اقدامات و تلاش در مرکزی برنامه ریزی اقتصادی مانند استناد به دفاع تولید عمل را از بین بردن حیاتی قیمت سیگنال های که کمک به بازارهای نیازهای انسان را تامین کند.

“در دلیلیک هسته بخشی از ماموریت ما این است که صحبت کردن در مورد راه هایی که پیشرفت و نوآوری آمده از مکان خارج و جدا از دولت و ماندن توجه به گاهی اوقات-هزینه های پنهان است که دولت های مختلف اقدامات و مقررات می تواند تحمیل” او به من گفت. “در حال حاضر در این بیماری همه گیر را دیده ایم افراد عطف زندگی خود را و یا کسب و کار خود را بر روی یک سکه برای ترویج مهم اجتماعی کالا. ما در مورد هر چیزی نگران است که در راه آن است.”

لیست خود را از نگرانی های است که بر این اساس طولانی و متنوع است.

در این مدت نزدیک به او نگرانی در مورد محدودیت های ممکن است در سفر بین ایالتی. “همه ما می دانیم که این اشتباه برای محدود کردن مردم از سفر در ایالات متحده-که بخشی از معامله ما در اینجا به عنوان یک کشور” او به تفصیل شرح داده. “اما جایی که دقیقا همان است که در قانون اساسی ؟ که یک سوال روی حیله و تزویر. چه خواهد شد نتایج و سوابق بود در صورتی که سوال مورد آزمایش قرار است در دادگاه به دلیل فرمانداران نیست قادر به رسیدن به هماهنگ تصمیم گیری در مورد زمانی که به راه اندازی مجدد عادی اقتصادی زندگی؟”

او همچنین نگرانی در مورد متمرکز بهداشت و درمان-مراقبت از سهمیه بندی. “این واقعا وحشتناک است که ما به عنوان یک ملت به طور بالقوه در مواجهه با هزاران مشکلات برقی. اما این اولین بار نیست که سازمان ملل و یا بیمارستان ها مجبور به تصمیم گیری در مورد نحوه استفاده از کمیاب نجات بخش منابع,” او گفت:. “من خودم یک فایده آزادیخواه و این برای من مهم است سعی کنید به حداکثر رساندن نتایج خوب. اما من تشخیص افراد دیگر اختلاف نظر دارند. بنابراین به نظر من این سوال باید پاسخ داده شود به عنوان محلی که ممکن است…مردم تصمیم گیری ایده آل باید به عنوان نزدیک که ممکن است به کسانی که رنج می برند آسیب زمانی که آنها نمی تواند منابع است. این باعث می شود من عصبی فکر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخت این تصمیمات برای کل ملت و راحت تر اجازه دادن به فرد پزشکان یا بیمارستان آنها را.”

یکی از طویل المدت ترس است که همه گیر می شود ایالات متحده برای محدود کردن تجارت پس از اورژانس عبور می کند. او می داند که چرا برخی از دیدن وقفه در جهانی زنجیره تامین به عنوان یک دلیل برای ایجاد حمایت برای برخی صنایع داخلی. “ما شاهد بسیاری از ادعا می کند که 80 درصد یا 90 درصد از مواد مخدر ایالات متحده سرچشمه در چین,” او گفت:. “اما این یک مثال از اطلاعات بد موثر بر اعتقادات مردم.” او معتقد است که تعرفه های ما را فقیر و کمتر امن است و ما نمی دانیم که آنچه ما باید در آینده شرایط اضطراری. “ما در زمان حال استراتژیک ذخایر هلیوم” او اشاره کرد. “همیشه وجود دارد گفتگو در مورد جراحی. ما صحبت های زیادی در مورد اصلی محصولات. در عین حال هیچ کدام از این ذخایر یا موانع تجاری شده اند مربوطه تا کنون در این بحران است. بنابراین من بسیار نگران هستم در مورد هزینه ها در شرایط درد و رنج انسان اگر ما سخت مرزهای کنید و سعی کنید به صفحه اصلی صنایع است که ما به خوبی به اجرا در اینجا زمانی که کشورهای دیگر می تواند آن را انجام دهد بهتر و ارزان تر و بهبود زندگی خود را در همان زمان.”

با توجه به دولت عملکرد ضعیف به, تاریخ, Mangu-بخش می خواهم برای دیدن آن مرحله از محدود کردن داوطلبانه رفتار از همه نوع و به جای تمرکز بر روی سرعت شناسایی سیاست هایی که در حال جلوگیری از خصوصی بازیگران از پله بالا است. و زمانی که کمک به خصوصی بازیگران شامل مخارج محرک او به طور کلی ترجیح می روش که قرار نیست دولت در موقعیت چیدن برندگان و بازندگان.

“وجود دارد یک آزادیخواه سنت علاقه پرداخت های مستقیم به افراد” او مشاهده شده است. “اما چیزی که من تلاش کرده ام با–اگر کسب و کار مبارزه را از طریق هیچ گسل از خود را اگر آنها موفق هستند زیرا از نظر قانونی مجاز به عملکرد این واقعیت است که نیروی دولت که در پشت بسته از کسانی که کسب و کار باعث می شود من می خواهم به نگاه از نزدیک در پاسخ به سوال از چه, اگر هر چیزی است که به آنها بدهکار و کسانی که مدیون آن است. زیرا در این نقطه آن را فرزندان و نوه های ما در قلاب به ما قرض گنده مبالغ غیر قابل تصور از آینده به ما نگه داشتن شناور در حال حاضر.”

Coronavirus بحران خواهد آخرین طولانی تر از شدید مستندات پایدار هستند. معقول نیست برای شهروندان به تقاضا پاسخ جامد بیشتر از هر که دریافت کرده اید و در مورد چه مدت مقامات بر این باورند که آنها می تواند به تحمیل شرایط اضطراری محدودیت و چگونه سخت آنها در حال کار برای از بین بردن هر گونه که نیازی. اما بسیاری از وجدان مدنی معتقدین به سادگی نمی بینم موقت خاموش شدن ناگهانی در طول یک بیماری همه گیر که ذاتا استبدادی و یا حتی بی دلیل.

یکی از نیاز به درک چه مقدار چند هفته می تواند موضوع را به یک کارگر و یا مبارزه صاحب کسب و کار کوچک به درک که حتی تنظیم خطرات مرگ و میر کنار پناهگاه در محل سفارشات هستند که دست کم از نگرانی ما. شش ماه از هم اکنون دسترسی به رای گیری خواهد شد ماده بیشتر برای دموکراسی از دقیق ظهر امروز خاموش شدن ناگهانی. یک سال از در حال حاضر وضعیت های مختلف برای افراد مختلف با آنتی بادی در خون خود ممکن است مطرح thornier سوال از هر ما هنوز مواجه است. دو سال از هم اکنون استقامت آزادی خواهد لولا بیشتر در گفتن چقدر ما اجازه می دهد COVID-19 به طور دائم افزایش میزان نظارت در جامعه نسبت به این که آیا یک ساحل محلی و یا دنباله پیاده روی بسته باقی می ماند–حتی دلیلی و ناموفق-برای یک ماه یا دو بیش از حد طولانی است.

در طول همه گیری آنفولانزای از سال 1918 یک لیگ populists مدنی و آزادی خواهان تشکیل اعتراض به سان فرانسیسکو فرمان که نیاز به پوشیدن ماسک باور آنها انجام بخشی خود را برای حفظ آزادی در آمریکا است. آنها موفق به گرفتن فرمان لغو شده است. سپس آنفولانزا موارد مشخصی. قانون ترمیم شد. در نهایت به عنوان همه گیر فروکش قانون لغو شد. در حقیقت آن را روشن است که هر دو عمران آزادی خواهان در حدود سال 1918 تا به حال تعداد زیادی از حال و آینده اعجوبههای ترسناکی به اخم در مورد–این فتنه عمل جاسوسی, قانون ممنوعیت, Jim Crow-و این رژیم مجبور ماسک پوشیده نیست در میان آنها صرف نظر از محاسن این مسئله در آن زمان است.

آن سخت است برای دیدن به وضوح در مه از یک بحران است. اما در حال حاضر من شک دارم که مدنی-آزادی سازمان هستند بیشتر متمرکز از populists معترضان بر این پرسش است که تعیین درجه که ما پس از این بحران به پایان می رسد.

سوالات خود را و افکار خود را در آزادی و حقوق مدنی و آزادی های مدنی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس تشویق می شوند. ایمیل [email protected] و توجه داشته باشید اگر شما می خواهید به ناشناس باقی می ماند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>