چگونه برای استراحت با یک شمع در حالی که کاملا زیر شمع-ایمنی پروتکل

How to Relax with a Candle While Thoroughly Following CandleSafety Protocol
عکس از نرم افزار Adobe سهام

آیا شما آماده برای کاملا استراحت با یک شمع ؟ نه ؟ بیایید آن را امتحان کنید به هر حال. نوازش با شعله پتو و یک آزمایشی صندلی چون شمع زمان استراحت! در اینجا مراحل برای شروع:

نوشتن یک نامه به خواهرزاده خود را فقط در مورد او تصمیم می گیرد به سفر می یابد و تنها توده ای از خاکستر. شما می توانید می گویند چیزی شبیه “من در تلاش بود برای استراحت با یکی از شمع. امیدواریم که شما به خوبی. لطفا مراقبت از جواهر مجموعه است.”

بررسی بسیاری از شمع های دوستان خود را به شما داده گسترش را روی میز آشپزخانه شما پوشش داده شده در گرد و غبار. تنظیم مجدد آنها را کمی. در حال حاضر شما یک گام نزدیک تر به خود نور شمع اول تمام توسط خودتان!

انتخاب کنید تا یک شمع و سعی کنید با خواندن برچسب. متاسفانه همه آن را می گوید “یاسمن و شکوفه پرتقال. موفق باشید و سعی کنید بهترین خود را. صمیمانه کالیفرنیا شمع.”

دریافت مستاجرها بیمه”. این ایده خوبی است به طور کلی در واقع. همه شما را در برخورد به مستاجرها بیمه ” چرا که شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی ممکن است. ارسال به دوستان خود پیام های متنی در مورد مستاجرها بیمه”. نوشتن یک لینک پست در مورد آن و سپس ایجاد یک Snapchat داستان در مورد مستاجرها بیمه برای افراد جوان است. همچنین ایجاد یک Infinite تصویری. فراموش نکنید که برای نوشتن یک کتاب است. کار بزرگ! شما همچنان به تاخیر روشنایی شمع خود را.

فکر می کنم در مورد چگونه شما می نور یک شمع اگر شما به نور یکی است. خوراکی انگشتان دست خود را است متاسفانه یک گزینه نیست. قرار دادن سبک شما خرید در دبیرستان به نگاه سرد. صرف بیست دقیقه تلاش به آن را به آتش. اذعان کرد که آن را واقعا قدیمی سبک تر و سزاوار به بازنشسته. بازدید از فروشگاه های سخت افزاری و نگاه برای مسابقات. جلو بروید و خرید جعبه بزرگ از مسابقات! هنگامی که شما کشف کردن که چگونه برای روشن کردن یک شمع شما احتمالا روشنایی آنها را در همه زمان ها.

هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی, پاک کردن همه چیز را از روی میز آشپزخانه. قرار داده و دور از همه, روزنامه های چوبی نمک و فلفل چرخ کیسه های خرید و جواهرات خود را. قرار دادن خود را انتخاب شمع در وسط میز و محل قوطی کبریت در کنار آن.

بارگذاری شمع به شمع جلد چرمی قرار دادن. اگر شما لازم نیست که یک شمع جلد چرمی قرار دادن, شما همچنین می توانید با استفاده از یک شمع مهار. هر دو از این ساده contraptions است که شما می توانید با باندهای لاستیکی, پیچ و تاب, روابط, نوار مجرای و آهن ربا.

امن شمع جلد چرمی قرار دادن و یا مهار به جدول به طوری که شمع کاملا نمی تواند بیش از نوک و حتی اگر شما به جست و خیز سنگریزه در شمع ،

ساخت آجر قلعه در اطراف شمع است. اگر شمع نمی بیش از نوک به نحوی خود را به رغم اقدامات آجر را به دام شعله های آتش شما را امن نگه دارید و حفاظت از جواهرات خود را. مطمئن شوید که به ترک باز در بالای قلعه به طوری که اکسیژن می تواند رسیدن به شمع و آتش نگه می دارد در حال سوختن است. به یاد داشته باشید هدف شما این است برای روشن کردن یک شعله به طوری که شما می توانید به آن نگاه کنید فکر می کنم در مورد ابدیت و شروع خود صد درصد بدون نگه می دارد-منع آرامش را تجربه کنند.

نور بازی. نه شما باید آن را انجام دهد چرا که هیچ کس دیگری است که در اینجا. آیا آن را به سرعت. در حال حاضر بیش از رسیدن به قلعه و دیوار نگه داشتن شعله به فتیله و نور است که فتیله. منفجر کردن بازی. انجام می شود! خود را پاک کردن عرق دست بر روی پیراهن خود را.

سهولت به صندلی خود را به آرامی دستان خود را در دامان خود و نشستن.

بدون شما نمی توانید نگاهی به گوشی خود را. فقط نشستن وجود دارد با پاهای خود را صاف بر روی زمین و ترجیحا دور از هر قسمت از جدول برای ایمنی اضافی. تصور کنید که شما در حال کوچک که شعله به آرامی کنگره و تلاش برای خارج شدن از صندلی خود را. جواب منفی نشستن به پایین.

تعداد به سی. شما روشن است که شمع و شما نشسته در سراسر از آن است. شما آن را انجام داد! احساس افتخار است که شما را فتح ترس خود را از آتش کوچک و روشن خود را برای اولین بار شمع خود را. گرفتن یک عکس از شمع خود را و ارسال آن را در Instagram.

دریافت یک تماس از شما و مادر را دیدم که خود را Instagram post. گوش دادن به او می گویند, “من می بینم که شما در حال استراحت با یک شمع. آیا شما می دانید که یک هزار و چهل و شش نفر در سال گذشته به دلیل آنها روشن یک شمع شمع افتاد و سپس آنها را در آتش ؟ شما می توانید تصمیم گیری خود را. که همه من می خواستم بگویم.”

منفجر کردن شمع است. احساس خود را شانه عضلات سازمان ملل متحد-زمان. یک نفس عمیق بکشید. در آخر شما واقعا می تواند استراحت.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>