چگونه برای اجرای یک انتخابات در یک بیماری همه گیر

Nana_studio / beeboys / Shutterstock / کتی مارتین / اطلس

سه روز از هم اکنون میلیون ها نفر از رای دهندگان در ایالت آریزونا آمریکا فلوریدا و اوهایو را درک همان دستگیره درب کشیدن انگشت خود را در سراسر همان صفحه نمایش لمسی رای گیری ماشین آلات و انتظار در صف های طولانی با ده ها تن از افراد دیگر است.

تمام چهار متحده گزارش داده اند که چند مورد از کروناویروس که باعث بیماری COVID-19. این یک خطر عمده سلامت “به افرادی که با هم در اعداد بزرگ در این زمان” کریستال واتسون ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت به من گفت. “زمانی که شما مردم را هم در مجاورت نزدیک برای مدت زمان طولانی است که در آن شما انفجار از بیماری است. آن را به سختی از هم جدا ماندن هنگامی که شما در حال ایستاده در خط” به رای او اضافه شده است.

و تهدید coronavirus می تواند—و به احتمال زیاد خواهد شد—ترکیب این مسائل در حال حاضر فاکتورها باعث ایجاد پلاک در امریکا سیستم انتخابات: Coronavirus ترس می تواند منجر به افسردگی مشارکت دیگر خطوط و سردرگمی برای رای دهندگان در روز انتخابات. “این ساختمان تا به یک سطح که در آن به وضوح می تواند باعث مشکلات واقعی” هشدار دیوید فلفل رئیس حزب دموکرات اوهایو.

هنگامی که عمل بسیار از رای گیری در فرد قرار می دهد و افراد در معرض خطر وجود ندارد, راه حل های آسان. لوئیزیانا است و به تأخیر انداختن آن ریاست جمهوری اولیه که برنامه ریزی شده بود برای 4 آوریل به مدت دو ماه بیش از نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس مقامات وجود دارد دیروز اعلام کرد. به تعویق انداختن “برای کمی در حالی که تا زمانی که ما یک دسته بهتر از آنچه که در” یک ایده خوب واتسون گفت.

اما به سادگی به اندازه کافی زمان برای ایالات متحده است که رای سهشنبه به تنظیمات اصلی و یا سوئیچ به یک رای-با-سیستم پست الکترونیکی انتخابات, کارشناسان می گویند.

دولت انتخابات در تلاش هستند تا بهترین ها را از یک وضعیت دشوار است. آنها به تشویق مردم به ارسال رای غیابی از طریق پست الکترونیکی. اما در چهار متحده که رای گیری روز سه شنبه آخرین مهلت برای درخواست یک غایب رای گیری در حال حاضر به تصویب رسید. بهترین گزینه آن است که برای مردم به رای اولیه در مکان های تعیین شده در برخی از نقطه قبل از شنبه, اگر چه اگر مردم به اندازه کافی نشان می دهد تا در اوایل این رای گیری سایت های که حمل خطرات بیش از حد. در حالی که اوایل رای گیری دوره به پایان رسیده است در آریزونا این است که هنوز هم یک گزینه برای افرادی که در ایلینوی اوهایو و فلوریدا.

انتخابات انتظار می رود که به طور منظم برخی از رای دهندگان را نمی خواهد نشان می دهد تا روز سه شنبه برای ترس از ابتلا به ویروس. اما آنها هنوز هم انتظار می رود که بسیاری از مردم—میلیون ها نفر از آنها رای خواهد داد در فرد است. و به همین دلیل تمرکز منتقل شده به پاکیزگی. مقامات در هر یک از چهار متحده در حال آماده سازی به بازوی رای گیری سایت با منابع بهداشت که در اکثر موارد به معنی فراهم آوردن دستکش برای نظرسنجی کارگران به سایش ضد عفونی کننده دست ایزوپروپیل الکل دستمال مرطوب برای تمیز کردن دستگاه رای گیری بین هر بار استفاده و Clorox دستمال مرطوب برای جداول و سطوح دیگر. مقامات در حال تشویق مردم به خود را قلم به پر کردن فرم ها و آموزش های نظرسنجی کارگران در تجهیزات مناسب-تمیز کردن و شستن دست.

صرف خطر ابتلا به کروناویروس در حال حاضر باعث اختلال. مقامات دولتی مجبور به رای گیری در مکان های با جمعیت بالا از افراد آسیب پذیر مانند خانه های سالمندان و دیگر امکانات مراقبت. فقط در هفته گذشته اوهایو توقیف بیش از 100 نظرسنجی مکان های انتخاباتی هنوز در حال کار برای پیدا کردن جایگزینی سایت های. “می تواند وجود دارد بسیاری از سردرگمی” در روز سه شنبه فلفل می گوید. “مردم استفاده می شود به رفتن به همان محل. آنها اغلب یک کارت پستال [هشدار آنها را به یک جابجایی] اما آنها نمی بینیم آن را به طوری که آنها رفتن به محل قدیمی.”

نظرسنجی کارگران بسیاری از آنها مسن هستند و در نتیجه بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس خواهد شد قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر اگر آنها نشان می دهد تا برای 12 یا 14-تغییر ساعت در روز انتخابات و بسیاری از آنها لغو گردد. “در حالت عادی انتخابات شما ممکن است یک 10 درصد نرخ خالی. ما آمار این تعداد در حال حاضر” جان Mirkovic معاون county clerk سیاست در Cook County, Illinois, به من گفت. “ما می تواند به طور بالقوه باید 20 یا 25 درصد به نام روز انتخابات. اگر به اندازه کافی نظرسنجی کارگران از یک انتخابات سایت تماس در بیمار و یا نشان نمی دهد تا در روز سه شنبه که در محل رای گیری می تواند مجبور به بستن. رای دهندگان باید خود را بررسی کنید county انتخابات-وب سایت هیئت مدیره قبل از رفتن به پای صندوق های رای Mirkovic گفت. “آنها ممکن است پیدا کردن که خود محلی رای گیری در محل تعطیل خواهد شد.”

یک نظرسنجی-کمبود کارگر نیز می تواند به معنای مردم کمتر کارگردانی رای دهندگان ترافیک و در حال اجرا در ماشین های رای گیری. “اگر [نظرسنجی کارگران] تصمیم می گیرند که این امر می تواند سخت به آنها را جایگزین” به روز می گوید: مایکل Hanmer پژوهشی و مدیر مرکز سیاست آمریکا و تابعیت در دانشگاه مریلند است. خطوط طولانی تر خواهد بود, او می گوید و بیشتر اشتباهات ساخته خواهد شد از جمله خطاهای چک کردن مردم و رای دهندگان واجد شرایط بودن تبدیل به دور.

سارا Eppnick یک زن 39 ساله که در حومه کلیولند یکی از بسیاری از نظرسنجی از کارگران سراسر کشور که خود را لغو برنامه ریزی شیفت جلوتر از شنبه. “من احساس وحشتناک” او به من گفت. “اما من فقط احساس می کنم که نشسته وجود دارد برای دو ساعت با یک جریان ثابت از ترافیک در آینده واقعا به نفع سلامت من و عزیزان من.” از سوی دیگر 68 ساله گیل آهوجا فقط امضا شده تا داوطلب با وجود تصدیق کرد که سن او موجود و مشکلات تنفسی را به ویژه آسیب پذیر به ویروس. “من نگران هستم; من آگاه هستم,” او گفت: “من مایل به گرفتن خطر است.”

انتخابات ریاست جمهوری افغانستان درخواست شده است جوان و سالم مردم به داوطلب و یا در رای گیری سایت به خصوص دانش آموزان که کلاس ها ممکن است لغو شده است در نور از شیوع کروناویروس. آن است که اغلب یک موقعیت پرداخت می شود و بسیاری از مقامات در حال آرامش بخش آموزش الزامات خارج از مطلق ضرورت Mirkovic گفت. Wahinya Njau یک 22 ساله دانشجو در دانشگاه ایالتی اوهایو است و برنامه ریزی برای داوطلب در یک رای گیری سایت در کلمبوس در حال حاضر که برنامه خود آزاد است ، “من فکر کردم من به معنای واقعی کلمه هیچ کاری انجام نمی سهشنبه,” Njau به من گفت با خنده. “چرا نه ؟

این مشکلات به احتمال زیاد تنها به بدتر به عنوان اصلی فصل می پوشد ، “ما در حال رفتن به بسیاری بیماری بیش از چند هفته آینده” واتسون گفت. “اگر رهبران می توانید با در نظر گرفتن روش های دیگر به رای و همچنین به تعویق انداختن این مقدماتی که قطعا با توجه به ارزش.” سناتور Ron Wyden از اورگان به تازگی معرفی قانونی که اجازه می دهد همه آمریکایی ها به رای دادن از طریق پست جلوتر از نسل انتخابات متحده رای گیری بعد از آن در بهار به انعطاف پذیری بیشتری را برای گسترش خود غایب-مهلت رای گیری و استراحت خود را در اوایل رای گیری قوانین. Hanmer و دیگر کارشناسان استدلال می کنند که هر دولتی باید از چند ماه آینده به راه اندازی اورژانس رای-با-سیستم پست الکترونیکی در زمان انتخابات عمومی در ماه نوامبر—مهم اصلاحات است که می تواند به از بین بردن بسیاری از چالش های کشورهای در صورت جلوتر از روز سه شنبه رای دادن.

اما برای میلیون ها نفر از آمریکایی های شرکت کننده در دموکراسی در روز سه شنبه خواهد آمد با یک مقدار مشخصی از خطر است. “این مهم ترین انتخابات از من عمر” آهوجا با 68 ساله نظرسنجی کارگر به من گفت. “کسی را به وجود دارد برای انجام این کار است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>