چگونه اجتماعی-فاصله به امریکا باز می شود برگشت تا

A person taping off public restroom stalls
پزشک Asaf Bitton در مورد خطرات ناشی از معاشرت در داخل خانه مشکل از حمام و به همین دلیل پزشکان باید تغییر راه آنها فکر می کنم در مورد ماسک.منبع عکس جان Thys / خبرگزاری فرانسه / گتی

دو ماه پیش من مصاحبه Asaf Bitton اولیه-پزشک مراقبت و بهداشت عمومی محقق که هدایت Ariadne Labs در Brigham و بیمارستان زنان و هاروارد در دانشکده بهداشت عمومی در مورد دستورالعمل های او وارد شده در چگونه به بهترین عمل اجتماعی فاصله. این دستورالعمل منتشر شده در مارس 13, فقط به عنوان متحده شد صدور پناهگاه در محل سفارشات و آمریکایی بدونم چگونه باید انجام فعالیت های اساسی مانند پیاده روی روزانه و مواد غذایی اجرا می شود.

در حال حاضر با کسب و کار شروع به باز کردن و فعالیت های مجموعه برای افزایش صحبت کردم که از طریق تلفن با Bitton دوباره. من می خواستم به دانستن آنچه که دانشمندان تا به حال آموخته شده در طول چند ماه گذشته در مورد بهترین شیوه برای اجتماعی فاصله چه فعالیت های مردم باید احساس راحتی بیشتری انجام می دهند و جایی که مردم باید ورزش احتیاط بیشتر. در مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح مورد بحث ما چرا عمومی-مقامات بهداشت باید تغییر راه آنها فکر می کنم در مورد ماسک, خطرات ناشی از معاشرت در داخل خانه و مشکل از حمام عمومی.

آنچه ما آموخته شده در مورد بهترین های اجتماعی-فاصله شیوه در ده هفته ؟

من فکر می کنم که ما یاد گرفته ایم از تعدادی از مطالعات اجتماعی فاصله زمانی که تمرین یکهو و به طور مداوم در واقع می تواند کار برای رانندگی کردن نرخ رشد از موارد. این رفته از نظری اقتصادی-مدلسازی ادبیات را خیلی بهتر اپیدمیولوژیک داده است. این شیوه که کار واقعا شیوه های که باعث کاهش توانایی قطرات تنفسی به راحتی سفر برای افراد دیگر. به طوری که بدان معنی است که ما یاد گرفته ایم که آن را نه فقط در فاصله quotient یا معادله است. در واقع ما یاد گرفته ایم که عطسه و سرفه در واقع می تواند تقویت فراتر از شش پا, اما, در واقع, که ماسک واقعا موثر هستند. تهویه واقعا مهم است. و فاصله زمانی که جدا از مردم از دست زدن به اشیاء مهم است. بنابراین مطمئن شوید که ما نه فقط در شستن دست بلکه لمس کردن اشیاء به خصوص در محیط داخلی اشیاء مشخصه موثر فاصله استراتژی.

من شنیده ام مردم می گویند خوب شش فوت است نه لزوما دقیق فاصله. است وجود دارد یک بحث است که شما نیاز به فروش و اجتماعی فاصله به این که شش پا است که نوع دستی, مفید, راه تفکر در مورد آن ؟

من فکر می کنم آن را مفید اما نه به طور کامل کامل. این یک منحصر به فرد تاریخ است که می آید از هر دو ادبیات در گسترش مننژيت در میان کودکان در تگزاس کلاس درس در اوایل نوزده-هشتاد و برخی از مطالعات انجام شده توسط ارتش در عطسه و همچنین به عنوان چگونه مردم رو سارس از یک پرواز بین هنگ کنگ و پکن بیست سال پیش. من فکر می کنم مهم ترین چیزی که مردم نیاز به یاد داشته باشید که این ایده است که آن را حداقل شش فوت است. و آنچه که من در آن است وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که چیزی کمتر از شش فوت است و در همه امن است. و شواهدی وجود دارد که دوباره زمانی که افرادی که در حال کشف بزرگ سرفه یا عطسه آنها می توانند عطسه بیست یا بیشتر.

بنابراین کلید برای من پس از “شش پا” در حال حاضر در واژگان است نه به بحث شش یا هشت یا دوازده زمانی که علم واقعا کامل در مورد آن وجود دارد و بسیار فردی تنوع. بیایید حداقل برساند. و اجازه گسترش دانش ما با گفتن این حداقل شش فوت است. و پس از آن ممکن است بیشتر مراقب است که به خصوص در محیط داخلی. درک کنند که ماسک واقعا می تواند کمک کند من فکر می کنم خیلی بیشتر از ما درک در ابتدا با این وضعیت به دلیل مهار ظرفیت. و درک از برخی از این فوق العاده-پخش رویدادهای مانند گروه کر در واشنگتن و یا خدمات مذهبی در کالیفرنیا که حتی مردم آواز خواندن و یا صحبت کردن برای مدت زمان طولانی در یک فضای محصور می تواند مخاطره آمیز باشد. و پس از آن هر دو فاصله و تراکم و پس از آن زمان قرار گرفتن در معرض. پس از شش فوت یک نقطه شروع خوب است اما این پایان نیست, از بحث است.

ما در مورد صحبت نمی ماسک دو ماه پیش اما از آنچه که شما می گویید به نظر می رسد که آنها بسیار مفید عمدتا به دلیل آنها نگه داشتن مردم از گسترش به جای جلوگیری مردم از تنفس آن را در. این است که درست است ؟

دقیقا. ما من فکر می کنم راه بیش از حد متمرکز بر خواص حفاظتی خاص مواد در ماسک به عنوان ساخته شده و این که آیا آن را می توانید به محافظت از شما را هنگامی که شما وارد یک منطقه شناخته شده عفونت است. بنابراین ما فکر کردن در مورد ماسک واقعا در حد یک زمینه پزشکی. این ماسک به اندازه کافی امن برای مراقبت های بهداشتی کارگران و یا یکی از بستگان به گام به یک منطقه با کسی که یک عفونت است ؟

در حال حاضر که مهم مورد استفاده. اما در حال حاضر که ما وارونه فکر ما یا حداقل گسترش آن به فکر می کنم بیشتر از بهداشت عمومی و یا جامعه از دیدگاه ما در واقع یاد گرفته فکر می کنم از ماسک از داخل به خارج است. و این است که چرا حتی یک صد سال پیش آنها بسیار محبوب بودند و در واقع افزود: توصیه عمومی-مقامات بهداشتی در طول شیوع آنفولانزای. و بنابراین اگر هر کس با پوشیدن یک ماسک حتی اگر هر فرد ماسک سراخ ها شما باید که حفاظت از آنجا که ما در حال حاوی آن است. به طوری که یک پسوند اصلی ما تصور یا درک درستی از این پویا.

بنابراین من فرض کنید شما می گویند که همه ما باید با پوشیدن ماسک اگر ما چیزی مانند رفتن به ساحل و یا رفتن به یک پیاده روی دنباله حتی اگر ما شش پا جدا از همه در حالی که ما وجود دارد.

من انجام دهد. مردم عشق به تلمود در مورد این: “اگر من راه رفتن در جنگل و هیچ کس در اطراف من حتی یک خرس می تواند من را به ماسک کردن؟” و شما می دانید چه ؟ بله. خوب است. اگر شما نمی توانید فرد دیگری در اطراف شما و آن را در یک تهویه هوای منطقه خوب من فرض کنید که شما نمی نیاز به یک ماسک. اما اگر شما در حال رفتن به ساحل شلوغ, شلوغ پارک پیاده روی پایین خیابان که در آن مردم در حال صحبت کردن و تنفس و سرفه و عطسه شما باید پوشیدن ماسک.

خواهد به شما می گویند که عقل متعارف در چند ماه گذشته همانطور که شما اشاره کرده اند در حال حرکت است بیشتر نسبت به نگرانی در مورد مناطق داخلی و نگرانی کمتری در مورد فضاهای باز حتی با مردم ؟

بله. من فکر می کنم که آنچه را که آموخته ایم با درک برخی از این سوپر, پخش كردن, حوادث, اما همچنین دقت در نظارت بر آنچه اتفاق افتاده است به مراقبت های بهداشتی ما کارگر مردم است که تا کنون ریسک فعل و انفعالات اتفاق می افتد در پر بسته بندی فضاهای داخلی که در آن وجود دارد فقیر و گردش هوا در آن وجود دارد بیشتر از سطوح که در آینده در تماس با چند نفر. بنابراین دوچرخهسواری که پردان گذشته شما حتی اگر آنها زفیر—اگر شما در یک محیط با باد و هوا شما نیاز خاصی تراکم ذرات ویروسی را به طور موثر انتقال این بیماری است. و در حالی که یک فرد تنفس به شدت بر روی یک دوچرخه زوم گذشته شما ممکن است بازدم هوا بیشتر آنها در حال انجام آن بیش از یک فضای بزرگ و آنها در حال انجام آن را در راه است که بسیار گذرا است که بعید است به شما تاثیر می گذارد.

ما یاد گرفته ایم بیشتر در مورد سطوح و این واقعیت است که این می تواند اقامت در اطراف بر روی فلز و یا پلاستیک به مدت سه ساعت. و پس از آن هنوز هم احتمالا باعث می شود حس به صعود بیش از همه همان زمین بازی سازه هر چند که که در آن اکثریت انتقال اتفاق افتاده است. اکثریت انتقال اتفاق می افتد در داخل ضعیف تهویه مناسب محیط های مورد استفاده توسط چند نفر که در حال آمدن است در داخل و خارج. و من فکر می کنم که تمرکز ما انتقال کاهش می باید.

مردم در زندگی خود من به نظر می رسد بیش از تمایل به رفتن به یک پیاده روی دنباله دار و یا بسیار شلوغ ساحل و یا به پیاده روی پایین خیابان که در آن مردم وجود دارد اما آنها اغلب به نظر می رسد ناراحت کننده در مورد رفتن به کسی که حیاط خلوت نشسته و هشت پا از هم جدا. این است که گویا? چگونه می توانم به شما فکر می کنم در مورد چیزی شبیه به آن ؟

من قطعا مربوط به این سوال و باید در مورد آن فکر. من فکر می کنم که آن را به طور کامل حس را اگر شما در حال حفظ فاصله و یک ماسک بر روی صورت به نه قادر به خارج در حیاط پشت خود را به عنوان مخالف به خارج در یک پارک و یا در خیابان در همان سطح از راه دور. تنها پیچیدگی که من فکر می کنم که پشت حیاط ارائه می دهد این است: آیا شما نشستن در آن صندلی روی عرشه و یا قطعه ای از مبلمان است که یک دسته از مردم دیگر از خانواده یا از دیگر خانواده ها فقط نشسته و آیا کسی که فقط به عطسه کردن و از بین بردن دست خود را بر روی آن? بنابراین وجود دارد, مسلما, مجموعه ای از تمدید فرصت. اما شاید اگر شما واقعا مایل به امن است برای رفتن به کسی که حیاط خلوت و شاید نشستن روی چمن در صورتی که چمن و یا نمی نشستن در رایج مبلمان. اما من نمی بینم هر دلیل—به عنوان طولانی به عنوان شما در حال تجمع در سوپر متراکم مناطق که لازم نیست که تهویه خوب—که هر یک متفاوت از ملاقات با آنها را در خارج در هشت فوت است.

و در هر دو مورد شما فکر می کنم که ماسک ها لازم است ؟

من انجام دهد.

چه زمان به فکر کردن در مورد فعالیت های است که نمی خواهد به دنبال دستورالعمل های اجتماعی دور, اما که می تواند انجام شود با ماسک? من فکر چیزی شبیه به گرفتن کوتاه کردن مو که فرد برش مو خود را با پوشیدن یک ماسک و شما با پوشیدن یک ماسک و احتمالا شما دیدن صندلی در حال پاک کردن و هر چیز دیگری باید انجام شود. قیچی هستند آغشته به محلول ضد عفونی.

پاسخ این است که واقعا متنی و آنچه که من در آن است که تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آن را بی خطر به اندازه کافی برای انجام تمام این فعالیت های روزمره زندگی واقعا نیاز به قرار داده و به زمینه که در آن جامعه خود و دولت خود را در این دوره از بیماری همه گیر. بنابراین اگر شما در یک کشور مانند مونتانا با تعداد بسیار کمی از موارد گزارش روزانه و هیچ چشم انداز مثبت و شما باید بیمارستان-افزایش ظرفیت و شما باید کاهش تعداد افراد در بیمارستان بستری شده و شما باید خوب تست ظرفیت و نرخ پایین تست مثبت, پس از آن من فکر می کنم شما بیشتر طول قوس به سمت کامل تر بازگشایی. در آن صورت با ماسک و تمام کسانی که در اقدامات بهداشتی است که شما اشاره کردید, آن را حس برای در نظر گرفتن کوتاه کردن مو.

اما اگر شما در یک دولت است که در افزایش موارد یا سی و پنج درصد تست مثبت—که به معنی است که شما تست به اندازه کافی بنابراین شما واقعا نمی دانید که تعداد موارد خود را—و یا شما با داشتن صعودی اعداد در بیمارستان و پس از آن من می گویند که صدا مانند یک ایده واقعا خوب به باز کردن و آرایشگری که در آن با تعریف شما در حال برقراری ارتباط با مردم در عرض دو یا سه پا و تنفس در هر یک از دیگر.

چیزهایی وجود دارد که نمی اجازه داده شده در طول دو ماه گذشته است که شما را در حال حاضر احساس راحتی انجام می دهند ؟ و چه چیزی شما فکر می کنم دیگر مردم باید احساس راحتی انجام می دهند ؟

در ماساچوست [که وارد اولین مرحله از بازگشایی در روز شنبه, مارس 18] اولین مرحله بسیار محدود شده است. این واقعا در مورد ساخت و ساز و برخی از جامعه-سلامت و سرپايي-سلامت دهانه که به اعتقاد من همه ما فکر می کنم منطقی. این هفته پس از آن است که در آن سوال شما واقعا ممکن است دروغ. پس در هفته دوم کارواش و نظافت حیوان خانگی در حال رفتن به باز کردن. خرده فروشی می تواند باز کردن برای منظقه وانت و تحویل. من فکر می کنم کارواش و نظافت حیوان خانگی حس را به عنوان طولانی به عنوان حیوان خانگی groomers پوشیدن ماسک. شده اند وجود دارد گربه انتقالات مستند و C. D. C. میگه سگ ممکن است دریافت آن بیش از حد. واقعا مو سالن که احتمالا بازگشایی در این هفته بعدی که من یک کمی عصبی—دوباره از آنجا که کاهش فاصله بین مردم است.

ماساچوست گفت: به عنوان خوبی است که خانه عبادت می توانید بازگشایی تا چهل درصد قبلی خود ظرفیت. که من فکر می کنم من و تعدادی از بهداشت عمومی مردمی نگران است. در حال حاضر وجود دارد یک advisement که هر زمان ممکن است خانه عبادت باید نگه دارد خدمات خود را در خارج که فکر می کنم باعث می شود یک تن از حس به دلیل آن قطعا باعث کاهش خطر انتقال. اما با توجه به آنچه ما می دانیم درباره آواز و مدت زمان طولانی با هم حتی در شش فوت از هم جدا من عصبی هستم. و در واقع ما کنیسه است نه بازگشایی این آخر هفته, حتی اگر آن را از لحاظ فنی می تواند در بخشی به دلیل آن به نظر می رسد مانند یک کمی از یک پل خیلی دور در حال حاضر با تعدادی از موارد ما در ماساچوست است.

و برای شما شخصا ؟

آره یک چیز وجود دارد. من احساس می کنم که, کافی, اجتماعی, فاصله, من به دنبال به جلو به رفتن به ساحل.

وجود دارد یک مقاله بسیار جالب در واشنگتن پست روز شنبه, مارس 18th, گفت که یک مشکل برای کسب و کار که آیا آنها در حال تئاتر یا استادیوم یا رستوران است که مردم در حال رفتن به احساس راحتی با استفاده از حمام. و همه چیز را به شما گفته ام امروز با ترکیبی از هشدار در فضاهای محصور و سطوح باعث می شود من فکر می کنم که واقعا یک موضوع روی حیله و تزویر.

آره. من فکر می کنم حمام و سرویس بهداشتی یک بیت از یک معمای به خصوص در اطراف این موج از کسب و کار بازگشایی. اما من فکر می کنم یکی از چالش های خاردار است که مدارس بازگشایی. گوش دادن آن را بسیار روشن است که شما می توانید با ریختن coronavirus در مدفوع و احتمالا ادرار. و در واقع وجود دارد برخی از جامعه-نظارت اپیدمیولوژیک نظر سنجی که در حال نظارت بر گسترش coronavirus در جوامع با آزمایش آب فاضلاب است. بنابراین ما می دانیم که وجود دارد نظری انتقال وجود دارد. به علاوه این درست است که مرتب کردن بر اساس از فضای محصور شده است.

من اضافه کردن دو چیز بیشتر. در نر حمام و سرویس بهداشتی وجود دارد ادرار نزدیکی است که فوق العاده نزدیک و وجود نزول نزدیکی در حمام. به طوری که یک موضوع است. مسئله دوم این است که دست خشک کن. آنها کاملا گردش هوا ذرات در یک فضای محصور در سرعت های بالا و این که در مورد به عنوان به خوبی. یک چیز در مورد حمام و سرویس بهداشتی در خصوص حداقل—می توانید آنها را حرکت به عقب به حوله کاغذی برای در حال حاضر ؟ شما می توانید با قرار دادن نوار در سراسر هر ادرار و هر نزول ؟ حداقل چیزی به این قابل دفاع. من می دانم که در مقاله اشاره حمام مانیتور. اما آره, این است برای رفتن به یکی از thornier مسائل در باز کردن تا با خیال راحت.

شما گفت که به طور کلی تهویه خوب است که هوا خشک کن باد چیزهایی که در اطراف بد است. آیا ما باید هر حس از آنچه در بادی امر به معنای چیزی مانند coronavirus?

منظور شما باد خارج ؟

آره.

خوب مسئله این است که حجم فضایی که در آن جریان هوا اتفاق می افتد. پس خارج ذرات بسیار به طور گسترده ای گسترش بسیار سریع و دمیده شده دریافت در سراسر. هوا خشک کن می تواند انفجار در داخل یک مقدار tinier فضای حمام و سرویس بهداشتی اغلب لازم نیست بهترین تهویه. آنها می توانند انفجار یک سرفه یا عطسه و یا چیزی شبیه به آن در سراسر حمام. در حال حاضر دارم کلاس شواهد از این ؟ هیچ. این است که عمدتا حدس و نظری. اما این یکی از دلایلی است که چرا حمام و سرویس بهداشتی, من فکر می کنم ایجاد بهداشت عمومی مردمی کمی عصبی است.

آیا شما غذا خوردن در یک رستوران که در آن شما اعتماد مدیریت ؟

در یک جامعه مانند معدن که در آن ما را بالا مورد نرخ, من هنوز رتبهدهی نشده است وجود دارد برای رستوران ها. اما به عنوان موارد ادامه به سقوط من به شما بگویم آنچه که من می خواهم غذا خوردن در یک رستوران راه قبل از من غذا خوردن در یک محیط داخلی رستوران.

وجود دارد هر چیز دیگری که شما فکر شده ایم از نظر اجتماعی در فاصله چند ماه است ؟

مرتبط با ایده های استقامت و اعتماد است. اجتماعی فاصله سخت است و آن را فقط طول می کشد مردم خارج از منطقه راحتی خود را. این آزار دهنده است. ماسک ها آزار دهنده است. نیاز به فکر می کنم در مورد همه این چیزها خسته کننده است و من از مردم می خواهم به عقب بر گردیم به راه خود را از انجام کارها است. به منظور حفظ استقامت ما باید برای ساخت و حفظ اعتماد. و اعتماد است من فکر می کنم یکی از مواد تشکیل دهنده کلیدی برای درک اینکه آیا یا نه ما موفق خواهد بود به عنوان یک کشور و به عنوان یک دولت و به عنوان یک جامعه در انجام این کار است.

شده است وجود دارد یک دوگانگی کاذب بین مردم در کسب و کار-بازگشایی اردوگاه و مردم در اردوگاه. به عنوان اگر هر دو طرف نمی خواهند دیگر. آنچه من گفته اند دوستان من در کسب و کار و اقتصادی جوامع است که شما نیاز به اعتماد به منظور بازگشایی اقتصاد خود را. و فقط به خاطر شما خود را بازگشایی کسب و کار به این معنا نیست که آن را وجود دارد. شما نمی توانید اعلام, اعتماد توسط فیات. شما باید آن را ساخت. مردم باید به این معنا است که رفتن به محل خود از کسب و کار از سرگیری زندگی روزانه خود را نمی خواهد مستلزم بی طاقت فرسا خطر برای آنها و یا خانواده خود را. تنها راه برای انجام این کار این است که مناسب و معقول و نزدیک سیاست—که مردم به اندازه کافی حفظ ماسک های بهداشت فاصله گرفتن به آن را ممکن است برای ما به واقع رزومه اقتصادی ما زندگی می کند. بنابراین گفت و گو وجود دارد که واقعا مهم است.


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme