چگونه به درک دولت خود را Coronavirus شماره

نیویورک یکی از بالاترین گزارش تعداد موارد در مراحل اولیه ایالات متحده شیوع.ادواردو Munoz / VIEWpress via Getty Images

هر قطعه از اطلاعات ما در حال حاضر در مورد رمان coronavirus ناقص است و ناقص.

تقریبا سه هفته پس از اولین مورد تایید شده از جامعه گسترش—یک بیمار که تا به حال سفر در هر نقطه با مورد شناخته شده و یا در حال تماس با هر کسی شناخته شده آلوده— مراکز کنترل بیماری و پیشگیری هنوز هم چاپ و نشر وزارت امور خارجه-سطح اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مردم شده اند تست شده برای ویروس.

به عنوان یک نتیجه از اقیانوس اطلس شده است حفظ Covid پیگیری پروژه تنها منبع دولتی در سطح تست داده ها از طریق زمان با همکاری دانشمند داده جف Hammerbacher و یک تیم از داوطلبان. که کار را به ما آموخت چگونه به خواندن انواع مختلفی از اعداد هستند که به trickling از محلی و ایالتی و فدرال. این پروژه شده است و قادر به ردیابی بیش از 8000 نفر تست شده در ایالات متحده, که در آن وجود دارد بیش از 1000 مورد از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. تعداد ما هم ناقص است, اما آن را اجازه می دهد تا ما را به درک بهتر مقیاس پاسخ این کشور به این بیماری همه گیر.

این اعداد اگر هر چیزی یک undercount به قدر آن ناشناخته است. بسیار محدود تست ظرفیت ایالات متحده همراه با محدود معیارهای تست شده محدود کردن تعداد افرادی که باید تست شود. چگونه نمایشی است undercount? یک تجزیه و تحلیل از Cedars-Sinai پیشنهاد کرد که 9000 نفر تا به حال این ویروس در حال حاضر در 1 مارس. در سیاتل به تنهایی و جداگانه تجزیه و تحلیل ژنوم ویروسی نشان می دهد که ممکن است وجود 600 نفر در مارس 1 در آن شهر به تنهایی قابل مقایسه با تعداد موارد در شهر ووهان چین احتمالي کانون بیماری همه گیر در تاریخ 1 ژانویه.

CDC است انتشار برخی از داده ها در آزمایش ویروس. آژانس می گوید که 11,079 نمونه های آزمایش شده اند. به عنوان یک قاعده کلی ما شنیده ایم از کارشناسان دو نمونه ممکن است آزمایش از یک بیمار که ممکن است در حال تغییر است. کافی است برای گفتن توسط CDC شماره 11,000 خواهد بود مطلق بالاترین محدود از مردم تست شده از طریق مارس 9, و ما می دانیم که تعداد زیادی از مردم تست شده است که در واقع پایین تر است. را دقیق بخوانید شیوع این بیماری را به شدت در سراسر ایالات متحده پزشکان احتمالا نیاز به تست دهها هزار نفر از مردم در روز است. به همین دلیل ما می گویند زمان سرعت تست شده است و بدون شک بیش از حد کم است.

بسیاری از کشورها در حال حاضر شناخته شده coronavirus موارد—دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه قابل اعتماد و سریع ردیاب را مستند کرده است در نوشتن به 1,323 در ایالات متحده آمریکا کلرادو در حال حاضر یک troublingly بالا تعداد موارد برای دولت آن اندازه; آیووا نیز دیده می شود موارد افزایش آن را به عنوان آورده تست آنلاین. حقیقت این است: coronavirus کشف خواهد شد در هر کشور در طول چند روز آینده.

همه که می گویند شما احتمالا باید چک کردن دولت خود را عمومی-سلامت-بخش وب سایت به زودی. اگر شما شده است به وضعیت بهداشت عمومی در وب سایت شما ممکن است متوجه است که آن را دشوار است به حرکت و اعداد آن را فراهم می کند سخت به تفسیر. این Covid پیگیری پروژه ساخته شده است یک دولت توسط دولت راهنمای ما شده اند که با استفاده از وارد کردن داده ها و ما به آن publicly.

اصلی ترین چیزی که به انجام است که جهت خود را بنابراین شما می دانید که در آن برای پیدا کردن اعداد. آن را متفاوت برای هر دولت است. اکثر پست یک جدول و برخی از نوشتن آنها را در متن و هنوز هم دیگران تولید PDF به عنوان ماساچوست می کند. ما در حال تشویق متحده به انتشار و به روز رسانی یک جدول داده ها را دیده اند و امیدوار کننده تغییرات از بسیاری از ایالت ها از جمله نیوجرسی لوئیزیانا و کلرادو است.

هنگامی که شما پیدا کرده ام داده, هر چند,شما نیاز به درک به طور کلی برخی از مهم نظر به تجزیه و تحلیل آنچه شما دنبال آن هستید.

  • یک “تایید مثبت” کسی است که یافت شده است مثبت توسط دولت lab که تا به حال این تست تایید شده توسط CDC.

  • یک “presumptive مثبت” کسی است که یافت شده است مثبت فقط در حالت تست. متحده باید خیلی بیشتر تست ظرفیت از CDC بنابراین شما در حال رفتن به دیدن خیلی بیشتر از این از تایید مثبت.

  • یک “فرد تحت بررسی” می تواند به معنای چیزهای مختلف اما بر روی اکثر وب سایت های مانند اوهایو این مردم هستند که مقامات دولتی تست شده اند و در انتظار نتایج از. اوکلاهما باعث می شود که صریح و روشن: “PUIs در انتظار نتایج.”

  • “نظارت” به این معنی است که مقامات بهداشتی دولت باید یک دلیل برای بررسی در با مردم و دیدن اگر آنها مریض است.

در حالی که ما کار مشترک در Covid پیگیری پروژه مفید است برای دیدن شیوع در سراسر کشور, ما تلاش کرده اند به شهرستان-توسط-شهرستان اعداد که شما را تنها در بهداشت عمومی-گروه وب سایت های.

برخی از ایالت ها و استان ها نیز گزارش موارد چگونه قرارداد شد. کسی که پرواز از ایتالیا و سپس به قرنطینه متفاوت است از یک “جامعه انتقال” مورد که در آن کسی برداشت coronavirus در سیاتل یا نیو راشل, New York. این مهم است زیرا اگر شما تعداد جامعه-انتقال موارد شما تقریبا قطعا از دیدن بسیاری از موارد به زودی. به عنوان شیوع گسترش می یابد و رشد می کند اعداد است که تمام سطوح دولت سهم بسیار مهم خواهد بود به درک خطرات coronavirus شمار به جوامع ما. این تصویر ناقص از ویروس های کنونی گسترش است بهترین زمان سنج از آنچه انتظار بعدی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>