How to Use Your Website to Build Trust with Your T&I Clients.png

شما می دانید من می گویم این بسیاری… اما مردم واقعا انجام کسب و کار با مردم آنها را می دانم و اعتماد است. از آنجا که بسیاری از ما اغلب نمی کنید برای دیدار با مشتریان چهره به چهره (حداقل در ابتدا), وب سایت ما اغلب تصور و یا تعامل با مشتریان خود را با ما. به همین دلیل ما مجبور به استفاده از وب سایت های استراتژیک به طوری که ما می تواند ایجاد اعتماد با آنها از زمین آنها را در صفحه ما.

پس چگونه ما استفاده از وب سایت خود را برای کمک به ساخت اعتماد کرد ؟ در اینجا شش راه برای ایجاد اعتماد است که شما می توانید شروع به اجرای حق دور.

نگه داشتن چیزهای ساده است. بله در اینجا خود را اجازه نمی بیرون بکشد تمام زنگ ها و سوت. شما لازم نیست به آنها نیاز دارید! و بازدید کنندگان سایت اغلب پیدا کردن آنها را منحرف. شما می خواهید مشتریان خود را به احساس آنچه آن را مانند به کار با شما به عنوان یک مترجم یا مترجم. بنابراین نگه داشتن طرح و ناوبری ساده و شهودی است.

خود را ناوبری آسان به مانور. چگونه چند بار شما بازدید از یک وب سایت کسب و کار و پیدا کردن خود را معلق در هوا بیش از هر گزینه منو ناوبری چرا که شما به دنبال چیزی خاص اما شما نمی توانید به نظر می رسد برای پیدا کردن آن ؟ آیا این کار را به چشم انداز خود و یا مشتریان!

همه چیز را آسان برای پیدا کردن و آن را آشکار در مورد جایی که آنها باید روی next کلیک کنید. اگر شما مطمئن نیستید که آیا سایت شما مسائل مربوط به ناوبری بپرسید کسی که برای نشستن به مدت 10 تا 20 دقیقه و از طریق کلیک کنید سایت خود را به عنوان اگر آنها یک مشتری. فقط مراقب آنچه آنها انجام و یادداشت ها که در آن آنها کلیک کنید از یک صفحه به بعد. هنگامی که آنها در پایان از آنها بخواهید که چرا آنها را به کلیک بر روی آیتم های خاص و یا لینک ها و آنچه که آنها فکر می کردند که باید انجام بعدی. این کمک خواهد کرد که شما را به تعیین اگر شما ناوبری گیج کننده است و اگر شما می تواند با استفاده از چند تماس به عمل است.

صحبت از تماس های به عمل شما نیاز به برخی از. افرادی مانند گفته می شود که به کجا برود. فکر می کنم در مورد آن مانند مرور یک محله شما هرگز قبل از. اگر شما مطمئن نیستید در مورد محیط اطراف خود را, شما ممکن است آتش تا سیستم GPS خود را یا از سیری. همان درست است برای وب سایت خود را. مردم بازدید از وب سایت شما نیاز جهت. بنابراین فکر می کنم در مورد آنچه در آن است که شما واقعا می خواهید آنها را به انجام و با دقت به راه رفتن آنها را از طریق آن. همین حالا آن را پیچیده ، فقط آن را آشکار است. اگر شما می خواهید کسی را به ثبت نام برای خبرنامه ایمیل خود را را ثبت نام جعبه برجسته و ساده به پر کردن. اگر شما می خواهید آنها را به شما تماس بگیرید برای نقل قول ایجاد یک جامد تماس به عمل (و یا بیشتر از یکی!) که آنها را تشویق به انجام این کار.

هدایت و روشنی از پاپ آپ و یا دیگر حواس او را پرت. آیا شما تا کنون شنیده ام کسی می گویند “من دوست دارم وب سایت خود را. پاپ آپ تبلیغات شگفت انگیز هستند!” آره هیچ. من شرط می بندم شما نمی. آنها در حال آزار دهنده و آنها ممکن است باعث شک و تردید در میان بازدید کنندگان سایت خود را. بنابراین اجتناب از آنها و دقیق در مورد تماس خود را به عمل است.

توجه به بار بار و نیشگون گرفتن و کشیدن مطالب خود را به سایت خود را بارگذاری سریع تر. من از شما در مورد تجربه خود را در این یکی. آیا شما تا کنون بازدید از یک وب سایت که به نظر می رسید برای همیشه به بار ؟ می تواند آن باشد که خود را از اینترنت فقط در زمان چرت زدن? یا سایت واقعا که clunky? جلوگیری از کند بار بار در وب سایت خود را با استفاده از مناسب اندازه و به حداقل رساندن تعدادی از چیزهایی است که می تواند آهسته آن را پایین. این مسئله ای است که آسان است برای حل با تحقیقات کمی در بخشی خود را. بنابراین حدود 20 دقیقه به تحقیق چگونه به بهبود وب سایت خود را بارگذاری و پیاده سازی برخی از راهنمایی. به یاد داشته باشید شما می خواهید آن را آسان برای مشتریان به حرکت به وب سایت شما.

سایت خود را از لحاظ بصری جذاب. بله درخواست تجدید نظر بصری فوق العاده مهم است در یک جامد کسب و کار وب سایت است. مهم نیست که شما ممکن است یک مترجم آزاد و کار به عنوان یک (wo) ، درست مثل اولین برداشت در فرد کلیدی برای گرفتن کار یا این که مشتری برای اولین بار جلسه خود را از سایت برداشت اول است که بسیاری از مشتریان از شما. پس, آن را خوب است! استفاده از تصاویر زیبا که یک داستان بگویم. اجتناب از بلند نفس پاراگراف و لیست مدارک و درجه است. آنها هستند مهم است اما آنها نه چه چشم انداز خود به دنبال زمانی که آنها وب سایت خود را. آنها می خواهند بدانند که اگر شما می توانید کمک به آنها در حل یک مشکل یا رسیدن به یک هدف است. آنها را نشان می دهد که!

مشتریان می گویند ممکن است آن را به صورت خود را, اما بسیاری از زمان آنها را انتخاب کنید یک مترجم آزاد یا مترجم بر اساس آنچه که آنها بر روی وب سایت خود را. شما می توانید تمام مدارک تحصیلی در جهان, اما اگر شما نمی دانید که چگونه به رله ارزش شما ارائه و ایجاد اعتماد از شروع و سپس شما ممکن است یکی از آنها را انتخاب کنید. از نظر ساخت به روز رسانی مانند این شروع به ساخت بیشتر اعتماد با مشتریان خود و چشم انداز.

اگر شما هم می خواهید برای ایجاد اعتماد میان خود را بالقوه و مشتریان کنونی خود را با وب سایت شما می توانید ثبت نام برای جلسه بعدی T&I سایت طرح درس. ثبت نام در حال حاضر باز برای ژانویه 2020 جلسه!

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htplinku.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی