چگونه یوتا تکنولوژی صنعت سعی در اخلال Coronavirus تست

یک بیماری همه گیر یک دکتر گفت: "زمان برای آماتور به یاد بگیرند."تصویر توسط بن WisemanFacebookتوییترایمیلنسخه ق

توسط NEWS-SINGLE در 24 خرداد 1399
A graph going through a testing site and coming out as a jumble.
یک بیماری همه گیر یک دکتر گفت: "زمان برای آماتور به یاد بگیرند."تصویر توسط بن Wiseman

در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در آوریل 23rd, مایک پنس ارائه آنچه او به عنوان "تشویق اخبار" در مورد COVID-19 تست. تجاری labs, او گفت:, شدند, پردازش یک صد هزار آزمون در هر روز تعدادی از کشورهای در حال توسعه "روش های است که آنها در حال استفاده به طور قابل توجهی افزایش تست." یکی از خاص در تلاش است که پنس مشخص شد آزمون آیووا یک مشارکت عمومی-خصوصی است که معاون رئیس جمهور گفت: خواهد "سه گانه تست ظرفیت" در دولت است. در این دوره از معرفی این ابتکار پنس ذکر دو شرکت پروژه: نام سلامت, بهداشت و درمان-مراقبت از راه اندازی و Domo ابر-نرم افزار شرکت. جاش جیمز بنیانگذار Domo نشئه. "شما رو به شوخی به من!!" او در توییتر نوشت. "بنابراین دامن زده است که من در تیم کار می کنند و تمام خود را تمام nighters می پرداخت."

آزمون آیووا بود و در واقع دومین ایالت تست ابتکار راه اندازی شده توسط یک گروه از یوتا شرکت های فن آوری که شامل نام, Domo و Qualtrics یک "تجربه مدیریت" شرکت. این پروژه تا به حال سرچشمه شش هفته قبل از آن در دولت خانه خود را به عنوان یک بشردوستانه تلاش برای پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. از آن زمان تا به حال تبدیل به یک چند حالته شرکت های تجاری. انجمن مدیران حال تهیه هزاران COVID-19 آزمون از یک شرکت محلی مرتب برای به کارگیری تلفن همراه, تست, سایت, استخدام یک ارتش کوچک از پرستاران به جمع آوری نمونه های همکاری با آزمایشگاه خود را در نزدیکی شرکت های مقر و امضا دو ماه قرارداد با ایالت یوتا به ارائه سه هزار آزمون در روز است. قرارداد خود را نیز شامل توسعه یک آنلاین-ابزار ارزیابی یک الگوریتم برای تعیین این که چه کسی می تواند یک آزمون و یک اطلاعات-ردیابی بحران مرکز فرماندهی.

مارک نیومن, سی و هفت ساله بنیانگذار Nomi و یکی از عمده رانندگان از این طرح آشکارا اعتراف کرد که "هیچ یک از ما می دانستند هیچ چیزی در مورد تست آزمایشگاه" در آغاز این تلاش است. اما نیومن بود با این حال با اعتماد به نفس است که ترکیبی از خلاقیت و اراده و نبوغ خود را به حال به او اجازه داد و یک تعداد انگشت شماری از دیگر تکنولوژی های مدیران در فقط چند هفته به upend تاسیس تشخیصی-تست میباشد. آن بود نیومن گفت: "همان داستان کلیتون کریستنسن و ابداعات." داشتن "قرار دادن با هم یک کم هزینه جایگزین که وقت ارائه دهندگان فقط خنده," او و همکارانش بودند "رفتن به تست بیش از ظرفیت و توان این چیزی است که وجود دارد برای حل این مشکل است." در علاوه بر این به یوتا و آیووا که تا به حال خریداری یک و نیم میلیون آزمایش این گروه در نهایت موافقت نامه های امضا شده با دولت در نبراسکا و تنسی. با هم چهار قرارداد به ارزش بیش از هشتاد میلیون دلار است.

با وجود این موفقیت ظاهری قابل توجهی سوال در مورد برنامه عملکرد شروع به نظر می رسد در مدت کوتاهی پس از پنس را در کنفرانس مطبوعاتی. در آوریل 24th, یک نویس, برای , آیووا, روزنامه اشاره کرد که TestUtah تا به حال انجام شده کمتر از سیزده هزار آزمایش در طول سه هفته اول از ماه حدود یک چهارم از آنچه در آن موافقت کرده و به دولت ارائه دهد. یک هفته بعد سالت لیک تریبیون منتشر رسیدگی به کیفیت TestUtah را COVID-19 آزمون. به نقل داخلی ایمیل ها از یک آزمایش نیروی کار بود که سازماندهی شده توسط یوتا وزارت بهداشت تریبیون گزارش داد که ابتکار عمل را در نتایج نشان داد نسبت پایین تر از تست مثبت از در دیگر labs در دولت است.

TestUtah برخی از اعضای نیروی کار ترسید ممکن است از دست رفته تعداد قابل توجهی از افرادی که بیمار با COVID-19. "ما شده اند به تماشای TestUtah را مثبت رای نزدیک و تا به حال چند بحث با آنها در مورد شیوه های مختلف است که ممکن است تأثیر خود را در نتایج تست" یک دولت رسمی نوشت: به همسالان خود در نیروی کار. یکی دیگر از اعضای نیروی برت Lopansri های عفونی-بیماری پزشک در بیمارستان های زنجیره ای به نام Intermountain Healthcare, بود, بیشتر, با لينک مستقيم. "این یک پتانسیل بهداشت عمومی فاجعه خواهد شد که با این واقعیت که آنها به طور مداوم ترویج خود را علنا" Lopansri نوشت. "آنچه آلارم من بیشتر این است که آنها در حال گسترش مجموعه و تست با این ناشناختهها در مورد چگونگی آزمون خود را انجام می دهد." یک بیماری همه گیر او گفت: "زمان برای آماتور به یاد بگیرند."

تلاش است که می تواند تبدیل به TestUtah به صورت جدی آغاز شد و در مارس 18. در زوم فعال مجازی "تاون هال" نیومن پیشنهاد یک طرح است که شامل به عنوان بسیاری از یک صد هزار تست "خرید جلو برای جامعه است." برای رسیدن به این نیومن گفت: سیلیکون دامنه های غیر انتفاعی است که به ترویج یوتا, فن آوری, صنعت, درخواست شد برای مدت پنج میلیون دلار کمک مالی "به طوری که ما می تواند به افزایش حجم آزمون های دسترسی به مراقبت و حمایت جامعه." آزمون خود را از شرکت-تشخیص کوچک publicly traded company based in Salt Lake City. قبل از همه گیر Co-تشخیص تا به حال به فروش می رسد آزمون برای استفاده در کشاورزی و پشه جلو گیری در ایالات متحده و آزمون های تشخيص بالينی در خارج از کشور; آن 2019 گزارش سالانه گفت که این شرکت نیست "پیش بینی ارائه آزمایش های ما در ایالات متحده در آینده نزدیک است." اما وخیم کمبود COVID-19 آزمون در ایالات متحده تا به حال باعث F. D. A. برای استراحت سیاست های خود را برای توزیع جدید تست های تشخیصی که بدان معنی است که برای اولین بار شرکت-تشخیص خواهد بود قادر به فروش تست برای استفاده بالینی در ایالات متحده است.

در شروع این بیماری همه گیر یوتا بوده است در بسیاری از جهات بهتر و مجهز تر از کشورهای دیگر برای مقابله با تست بحران است. علاوه بر آن در بهداشت عمومی آزمایشگاهی و آزمایشگاه که توسط Intermountain Healthcare آن خانه به ARUPیکی از بزرگترین کشور آزمایشگاه مرجع. در طول یک زوم جلسه در مارس 26, آنجلا دونن یوتا اپیدمیولوژی دولت گفت که دولت تا به حال بیش از دو برابر ظرفیت لازم برای تست هر کس با COVID-19 علائم. نیومن با این حال اختلاف نظر داشتند. "من خواهید بود به طور کامل بلانت و من حدس می زنم من های بیشتر از دیدگاه جامعه کسب و کار," او گفت:. "من فکر می کنم وضعیت ما تست و هیچ تقاضا برای آنها را "کامل است, B. S."

اعضای ارشد یوتا دولت احساس مشابه. "از خیلی زود در دفتر فرماندار به حال به جلو آمده و گفت که به منظور به طور موثر سرکوب منحنی ما نیاز به تست تا هفت هزار نفر در روز" رابین اتکینسون-دان بود که تا همین اواخر مدیر یوتا بهداشت عمومی آزمایشگاه به من گفت. "از آنجا که این احساس شد که آزمایشگاه جامعه انجام نمی دهد به اندازه کافی فرمانداری قرار داده و از این تماس به بگو هی هر کس فکر می کند که آنها می تواند به حل این مشکل آمده صحبت کردن با ما. و این زمانی است که سیلیکون دامنه بچه ها آمد."

در طی دو هفته tech مدیران توسعه یافته چه در نظر گرفته شده بود جامع ایالت تست زیرساخت ها است. در این برنامه راه اندازی رسمی در آوریل 2, یوتا فرماندار گری هربرت به نام TestUtah "اول از نوع خود دولتی و خصوصی مشارکت." معاون فرماندار اسپنسر کاکس که هربرت خواسته بود به صندلی دولت coronavirus نیروی کار و است که یک نامزد به جای هربرت در این سقوط فرمانداری انتخابات به نام برنامه "یک تعویض بازی." دو روز بعد بازیگر اشتون کوچر را بازتوییت کرد یک پست در مورد برنامه و افزود: "به نظر من ما باید رول این دولت با دولت است." نیومن برای خود تخمین زده است که TestUtah به زودی خواهد بود قادر به پردازش سه تا پنج هزار آزمایش در هر روز و افتخار است که آن را "رفتن به مرکز کاملا لگد زدن لب به لب در سراسر کشور است."

در یوتا با این حال نگرانی در مورد این طرح به وجود آمد تقریبا بلافاصله. یک سوال بود که چرا TestUtah را ارزیابی آنلاین کاربران پرسیده شد که آیا آنها نسبت به هیدروکسی کلروکین یک مالاریا و لوپوس دارویی است که مطرح شده و امیدوار است در اوایل ممکن است برای درمان COVID-19 و که اثرات در صورت عدم وجود شواهد زیادی رئيس جمهور تهمت به حال به عنوان ستایش "شبیه به یک معجزه است." از آغاز نیومن پیش بینی کرده بود درمان به عنوان یک ستون مرکزی از TestUtah تلاش همراه با ارزیابی و آزمایش است. در یک ایمیل او فرستاده بودم به همسالان خود در ایالت یوتا فن آوری صنعت در ماه مارس بود که برای اولین بار به دست آمده توسط سالت لیک تریبیون, نیومن گفت که او مذاکره دسترسی به بیست هزار "بسته های پزشکی" که شامل هیدروکسی کلروکین از طریق داروخانه های محلی زنجیره ای به نام Meds در حرکت است. زمان TestUtah راه اندازی, اما, نظر پزشکی آغاز شده بود به نوبه خود در برابر هیدروکسی کلروکین; یکی از برجسته یوتا پزشک هشدار داد مقامات دولتی در اواخر ماه مارس است که ساخت این دارو بدون نسخه پزشک در دسترس بودند که به بحث در مورد "می تواند یک قبر اشتباه پزشکی است." در آوریل 24th, این تریبون گزارش داد که نیومن در نشست هیئت مدیره Meds در حرکت است. داروخانه های زنجیره ای صاحب, پیش بینی اجرا در دارو خریداری کرده بود هجده صد پوند از هیدروکسی کلروکین که برخی از او به فروش می رسد به یوتا در افزایش قیمت قبل از دولت unwound قرارداد. در یک بیانیه Nomi, نیومن, راه اندازی, به من گفت که "هیچ تضاد منافع."

بیشتر نگرانی مداوم در مورد TestUtah شد کمک های مالی خود را. در, راه اندازی, Clint بتی مدیر اجرایی سیلیکون دامنه های وعده داده بود که "هیچ شرکت تکنولوژی را به هر گونه پول از این. ما در حال رفتن به مطمئن شوید که." چند ساعت بعد در یک زوم تماس با فرماندار ، معاون فرماندار و دیگران, Ryan Smith, که شرکت Qualtrics به حال طراحی شده ارزیابی آنلاین برای TestUtah گفت: "ما خوشحال هستیم برای کمک به. ما در حال انجام آن برای همه آزاد است." اسمیت که عینک ترد سفید hoodie و سیلیکون دامنه های توپ کلاه اذعان کرد که وجود دارد همیشه خواهد بود منتقدان اما گفت که "آنها باید در حال حاضر می دانیم که همه ما فقط در تلاش برای کمک به, چون خانواده های ما هستند در اینجا. وجود دارد هیچ چیز دیگری برای به عنوان خوانده شده. هیچ زاویه."

روز بعد اما TestUtah tech مدیران ارائه شد متفاوت عکس های مالی. در زوم تماس بگیرید که بعد از ظهر بتی خواسته نیومن به "بحث در مورد آنچه که ما با هیچ کس سود و یا روشن شدن و یا کمک به پاک کردن هر آنچه من گفته اند ممکن است." نیومن به او گفت: "بیایید روشن شود. وجود دارد هزینه ها در تسهیل همه از این: چادر, مولد گرما, برق, مردم, مخروط, امنیت, امنیت عمومی, تست سواب تست کیت استخراج کیت شما نام آن را." نیومن را کاملا وعده را به هر گونه سود. "وجود خواهد داشت هیچ احتکار," او گفت:. "اگر ما از رفتن به سعی کنید به پول ما می تونه این به همان سرعتی که ما می توانیم و رفتن فروش آن به نیویورک است." به عنوان تریبون بعدها گزارش شرکت های درگیر در TestUtah در حال حاضر خود مذاکره موافقت نامه به ارزش بیش از پنج میلیون دلار برای دو ماه از خدمات دولت است.

نیومن و دیگران در این گروه بوده است برگزاری زوم سالن های شهر برای پیگیری پیشرفت خود را طرح. روز بعد از TestUtah راه اندازی شد, او گفت که بیش از سی و پنج هزار نفر به اتمام دیجیتال و ارزیابی بیش از بیست و پنج صد نفر برنامه ریزی شده بود COVID-19 آزمون و بیش از هشت صد سفر کرده بود یکی از دو درایو-از طریق تست سایت به swabbed. "آن زمان هر دولت هفته و هفته به سطح شیب دار تا به این نوع از حجم" نیومن گفت. "ما انجام داده ایم این در بیست و چهار ساعت است."

در اوایل تماس نیومن تا به حال افتخار از ایجاد "یک منبع باز سیستم در سراسر زنجیره تامین: این سواب انتقال کیت استخراجی معرف تست کیت های آزمایشگاه و ماشین آلات آن را اجرا کنید." پشت صحنه, اما نه همه چیز در حال اجرا هموار به عنوان او پیشنهاد کرد. با توجه به Atkinson-دان در دولت lab, ابتکار عمل زد بی پروا به همان کمبود هر آزمایشگاه در کشور مواجه شد. "آنها نیاز سواب," او گفت:. "آنها یک توزیع کننده محلی در اینجا در ایالت یوتا گفت که او می تواند محصول از چین است. اما بعد از حدود یک هفته و یا تا محموله های خود را نمی شد در آینده از چین است. و بنابراین TestUtah به ما آمد و گفت: "هی ما خارج از مسائل است. ما در حال رفتن به خارج از کمیسیون. می تواند به شما کمک کند ما را؟' "(نام تایید کرد که آن را "قرض گرفته شده سواب در حالی که ما منتظر روی یکی از سفارشات ما در شروع این بیماری همه گیر.".)

در اوایل مدیران در حال اجرا TestUtah نیز شده بود غافل که R. N. A. استخراج کیت ها و مواد است که لازم است برای آماده سازی نمونه برای تجزیه و تحلیل شود که در تامین کوتاه مدت در سراسر کشور شدند و با شرکت در آزمون تشخیص. در یک نقطه نیومن اذعان کرد که آنها "در مجموع پیش بینی نیست" نیاز برای به دست آوردن این قطعات. قادر به تامین یک منبع قابل اعتماد از استخراج کیت TestUtah در نهایت خریداری نسبتا ناشناخته استخراج دستگاه به نام oKtopure. این ابزار یکی از اعضای گروه گفت: "اجازه می دهد ما را به انجام تا هشت هزار آزمون در روز است. ما در نظر گرفته بود بالاترین توان خصوصی عفونی-بیماری آزمایشگاه در کشور است." Josh Walker, C. O. O. از Nomi به من گفت که این یک مثال نخست از این طرح را "منبع باز" رویکرد. "بخشی از ارزش است که ما به عنوان یک گروه به ارمغان آورد به جدول" او گفت:, "است که با داشتن عمیق بهداشت و درمان-مراقبت از تخصص بلکه این متقابل گرده افشانی تیم است."

اتکینسون-دان به من گفت که او و سایر اعضای آزمایش نیروی کار نیز در مورد آزمایشگاه این گروه انتخاب کرده به فرآیند آزمون در Timpanogos بیمارستان منطقه ای در, Orem, Utah. پس از برنامه راه اندازی اتکینسون-دان و دیگری رسمی دولت رفت و برای یک دیدار است. وجود دارد هیچ پلاکاردی در درب به اتاق که در آن R. N. A. استخراج شد و در حال انجام و شبکه بندی می طبقه بود با چسب خطوط که در آن کاشی به حال کشیده شده است ، "ما را به یک اتاق که شبیه سازی گنجه" او به من گفت. "آنها تا به حال یک میز زهوار در رفته است که نگاه مانند آن را از نوزده-دهه هفتاد با oKtopure نشسته در بالای آن است."

یک اتاق کنفرانس نزدیک شده بود تبدیل به کمکی آزمایشگاه فضایی با polymerase chain-reaction ماشین آلات و آرام جریان, جعبه, پوشش دیوار در اطراف یک همایش بزرگ جدول. اتکینسون-دان گفت که او زده بود نه تنها با فرش کف—"فرش در آزمایشگاه توصیه نمی شود"—اما همچنین توسط این واقعیت است که این آزمایشگاه با استفاده از مطبوعاتی خوشحالم n مهر به نزدیک آن نمونه. "من به آنها گفت:" آیا شما انجام آزمون به مطمئن شوید که هر چه ممکن است که در مطبوعات n مهر و موم نشده است تداخل با آزمون خود را?' و گفتند: "چگونه خواهد COVID در مطبوعات n مهر?' "(سخنگوی MountainStar بهداشت و درمان که در عمل Timpanogos گفت که "در حالی که COVID-19 آزمایشگاه فضایی قطعا نمی مانند که ما استاندارد آزمایشگاه عملیات آن ملاقات تمام الزامات.")

در آوریل 21st, فرماندار آیووا, کیم رینولدز, راه اندازی, تست, Iowa. او آموخته بود در مورد TestUtah از کوچر آیووا بومی است. "این را در دسترس و پانصد و چهل هزار COVID آزمون به افزایش دولت را تست ظرفیت تا سه هزار و آزمون های اضافی در هر روز" رینولدز گفت. دولت هیچ پیشنهاد قرارداد پرداخت می شود سه شرکت در مجموع بیست و شش میلیون دلار برای یک سال از خدمات فن آوری و شش ماه از تست. نیومن, ظاهر شدن در فیلم گفت: فرماندار که "چه بود موفق برای یوتا شد بسیج بخش خصوصی و زنجیره تامین در پشت آن از غیر منابع آشکار." یوتا بود "بستر" برای مدل های جدید, او گفت:. "ما فوق العاده هیجان زده را به این در سراسر کشور."

در همان زمان سه شرکت نیز امضای هیچ پیشنهاد موافقت نامه با وزارت امور خارجه نبراسکا. مانند آیووا و نبراسکا پرداخت می شود بیست و شش میلیون دلار برای یک سال مورد ارزیابی و پیگیری و پنج صد و چهل هزار Co-تستهای. در هر یک از سه متحده شرکت شلاق برای نام تجاری خود را به دقت هماهنگ اجتماعی-رسانه مبارزات و نزدیک خود را coördination با فرمانداران' دفاتر به سرعت به آنها کمک کرد تا تبدیل به چهره عمومی از COVID-19 تست. اما این گروه همچنین گل نشسته مداوم سوال در مورد کیفیت تلاش های خود را.

در آیووا با توجه به داخلی ایمیل به دست آمده توسط نیویورکرمایکل Pentella مدیر ایالتی آیووا بهداشتی آزمایشگاه گفت که آزمایشگاه او بود مشکل اعتبار شرکت-تشخیص تست یک روش به معنای مطمئن شویم که آزمایشات دقیق هستند. "این تست بسیار کار فشرده" او نوشت در مارس 27th, e-mail "و بیشتر وجود دارد بالقوه برای خطا." بعد Pentella گفت که او "بسیار نگران" در بخشی به دلیل "شرکت است نه حمایت از این به عنوان آنها باید." در یک ایمیل مجزا که همان روز یک شنبه هشدار داد: "اگر این آزمون اعتبار است تکمیل شده توسط دوشنبه, آن می تواند تبدیل به یک کابوس است." رسمی با دفتر والی در پاسخ به Pentella نگرانی گذاشته یک طرح برای منحرف کردن آزمون آیووا نمونه به یک آزمایشگاه دیگر برای پردازش و در نهایت "به یوتا برای تست." (با توجه به نام این طرح هرگز به تصویب رسید و نمونه های باقی مانده در ایالت آیووا بهداشتی آزمایشگاه است.)

در ایالت یوتا نیز وجود دارد مشکلات. در هفته چند تن از اعضای یوتا coronavirus-تست نیروی کار شده بود نگران است که TestUtah از آزمون ممکن است بازگشت نتایج منفی برای افراد بیمار با COVID-19. "بزرگترین چیزی بود که در اوایل آنها سطح مثبت بودند که به طور قابل توجهی پایین تر" از کسانی که توسط دیگر labs در دولت, یکی از شرکت کنندگان به من گفت. از هجده هزار یا تست های انجام شده توسط TestUtah در آوریل تریبیون گزارش داد تنها در حدود دو درصد مثبت را در حالی که ARUP, Intermountain عمومی-بهداشت آزمایشگاه و آزمایشگاه در دولت بودند به طور متوسط یک رای مثبت از حداقل پنج درصد است. در نبراسکا وضعیت به نظر می رسید حتی بدتر است. اوماها (روباز انتخابی) جهانی هرالد گزارش داد که آزمون نبراسکا مثبت نرخ 3.4 درصد; در ضمن دیگر labs در دولت شاهد نتایج مثبت در نرخ نزدیک به هجده درصد است.

نام سلامت, آزمایشگاه در یوتا, آیووا و نبراسکا و Co-تشخیص بارها و بارها مورد مناقشه هر گونه پیشنهاد که وجود دارد مشکلات خود را به آزمون. این ایمیل ها از Pentella Fun! به من گفت در یک بیانیه "منعکس انتظار ناکامی مواجه شده در طول این فرایند اعتبار سنجی اما نکته اصلی مردم آیووا نمایندگان شان باید متمرکز بر این است که آیا یا نه به آزمایشگاه درستی است. آن است." این شرکت اشاره کرد که Pentella شد در نهایت قادر به اعتبار شرکت-تستهای هر چند که اعتبار نمی افتد تا دو هفته پس از Pentella هشدار. شرکت-تشخیص بیش از حد اذعان کرد که "ممکن است وجود ناکامی بیان" اما گفت که "این است که درک ما که آیووا آزمایشگاه راحت با Co-تشخیص تست." Pentella کاهش درخواست های متعدد برای مصاحبه اما از طریق یک سخنگو گفت که توانایی خود را در آزمایشگاه "به صورت تصاعدی گسترش آن تست قابلیت های از جمله اعتبار آزمون آیووا تجهیزات در طول بحران بهداشت عمومی صحبت می کند حجم در مورد رهبری آن کارکنان آن و حمایت و همکاری از رهبران دولت."

همانطور که برای مثبت شدن نرخ شرکت ها استدلال می کنند که اختلاف بودند ناشی از تفاوت در جمعیت مورد آزمایش قرار. "اگر شما تنها با دیدن این بیماران بدحال که بالاترین احتمال بیمار بودن البته مثبت خود را نرخ در حال رفتن به بالاتر" واکر از Nomi به من گفت. "ایالت یوتا خواسته است ما را به انجام یک چیز بسیار متفاوتی است که نه تنها تست در دسترس برای کسانی که در برگزاری نمایشگاه تمام علائم و نشانه ها. آنها همچنین به ما بسیار روشن جهت گسترش تست دسترسی به افرادی که بدون علامت هستند." فرماندار نبراسکا, آیووا, ارائه یک توضیح مشابه زمانی که فشار توسط یک خبرنگار برای اوماها (روباز انتخابی) جهانی هرالد. "اگر شما تست غیر علامتی مردم شانس خود را از گرفتن افرادی که تست مثبت است رفتن به پایین, راست?" Ricketts گفت.

چندین آزمایشگاه مدیران به من گفت که ممکن بود که جمعیت تفاوت نقش مهمی در مثبت نابرابری و شاید یکی از قابل توجه. اما به عنوان تریبون تحقیقات اشاره واگرایی در مثبت شدن نرخ باقی مانده آشکار حتی پس از کنترل برای بیماران بدون علامت. "ما می توانید ببینید همه آزمون ها" اتکینسون-دان به من گفت. "ما جدا از symptomatics و asymptomatics و آن را هنوز هم کمتر رای مثبت." در علاوه بر این به نمونه های ارائه شده توسط این ابتکار آزمایشگاه در Timpanogos بیمارستان منطقه ای نیز پردازش آزمون برای سایر بیمارستان ها توسط MountainStar در ایالت یوتا است. با توجه به اطلاعات به دست آمده توسط نیویورکرنمونه های جمع آوری شده توسط این بیمارستان ها در طول سه هفته اول ماه مارس پس از TestUtah تنظیم آن الگوریتم را شامل کمتر بدون علامت در بيماران نشان داد پایین مثبت نرخ از آزمون است که به کار گرفته شد توسط دیگر labs. توسط مه 9, نگرانی در مورد کیفیت TestUtah فرایندهای شد به اندازه کافی جدی است که آنها باعث شد تا دولت به درخواست این گروه برای ارسال آن نمونه به ARUP.

"این است که قطعا همه ما خاراندن سر ما کمی" برنت Satterfield افسر ارشد علمی از شرکت-تشخیص به من گفت که به تازگی. Satterfield اصرار داشت که خود شرکت در آزمون تا به حال به طور مداوم نشان داده شده است سطوح بالایی از حساسیت که اقدامات چگونه به خوبی یک آزمون میدارد واقعی مثبت و منفی که اقدامات چگونه به خوبی یک آزمون شناسایی واقعی منفی. اعتبار در ایالت آیووا بهداشتی آزمایشگاه او اشاره داشت و نود و پنج درصد حساسیت رای برای شرکت در تستهای این معنی که آنها به درستی شناسایی نوزده نفر از هر بیست حقیقی مثبت.

حساسيت و ويژگی مهم اقدامات از یک آزمون دقت, اما آنها نه تنها معیار که به قضاوت یک تست تشخیصی. حد تشخیص و یا L. O. D. توصیف غلظت یک هدف پاتوژن است که باید برای یک آزمون به طور مداوم به یک نتیجه مثبت است. یک تست با بالا L. O. D. ممکن است شناسایی افرادی که بشدت بیمار زمانی که آنها در حال حمل یک بار ویروسی اما تلاش برای شناسایی بیمارانی که در ابتدا یا انتهای بیماری خود را هنگامی که بار ویروسی پایین تر است. استیون Hinrichs, مدیر نبراسکا بهداشت عمومی آزمایشگاه به من گفت که برای یک بیماری مانند COVID-19 که به نظر می رسد به انجام خیلی از آن گسترش در حالی که مردم در حال presymptomatic مهم است که به آزمون است که می تواند به شناسایی افرادی که در مراحل اولیه عفونت به طوری که این افراد می تواند جدا شده و تماس های خود را پیش بینی کرد.

با توجه به شرکت-تشخیص خود گزارش ظ با F. D. A. شرکت در آزمون در یک L. O. D. از 4,290 نسخه در هر میلی لیتر. این است که از طیف وسیعی از تست های دیگر F. D. A. مجاز است, اما از آن است که در پایان بالا: L. O. D. برای یکی از COVID-19 آزمون طراحی و توسعه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که یک هزار نسخه در هر میلی لیتر و L. O. D. برای آزمون طراحی و توسعه توسط تلاش یک صد و سی و شش نسخه در هر میلی لیتر.

Satterfield رد نگرانی ها در مورد L. O. D. از Co-تشخیص تست. "من می خواهم به مقایسه آن با خودروهای," او گفت:. "زمانی که بیرون رفتن و خرید یک ماشین حداکثر سرعت که ماشین می تواند ضربه یک عامل مهم است. اگر آن را فقط می توانید انجام دهید سی مایل در ساعت آن را احتمالا نمی تواند بسیار مفید باشد ، اما وجود دارد یک نقطه خاص هنگامی که شما ضربه هفتاد یا هشتاد مایل در ساعت است که آن را انجام همه چیز را که شما در حال رفتن به نیاز به آن را انجام دهد." علامت الیور های عفونی-بیماری دکتر در ایالت یوتا است که در صحبت با Satterfield خود را در مورد شرکت در آزمون رد قیاس است. "باور خود بود 'به خوبی آن را به انتخاب کنید تا به همان تعداد از موارد به دلیل بار ویروسی که فردی بیماران باید همیشه بالاتر از یک آستانه خاص است.' من فقط باور نمی کنم که." به خصوص در بدون علامت یا presymptomatic موارد الیور گفت: "افرادی هستند که ممکن است ویروسی کم بارهای."

ويژگی و L. O. D. همه تحليلی اقدامات از یک آزمون عملکرد آنها مشخص با نمونه شناخته شده در دقت کنترل شده آزمایشگاه محیط زیست است. اما یک COVID-19 تست تشخیصی است نه یک لحظه روش آن است که یک فرایند است. بیمار باید swabbed این سواب باید حمل و نقل به یک آزمایشگاه یک نمونه باید استخراج و جدا شده از سواب و نمونه باید اجرا از طریق بسیاری از چرخه های pcr برای تعیین اگر coronavirus موجود است. Hinrichs گفت که جمع آوری و استخراج یک نمونه می توانید جلوه های دراماتیک در یک آزمایش بالینی حساسیت. تست طرح های مرتبط با TestUtah تا به حال مستند مسائل در هر دو جبهه.

در یک بیانیه ARUP گفت که آن را قادر به تست تقریبا ده درصد از نمونه TestUtah تا به حال ارائه شده در مارس 9th, به دلیل "حجم کافی نیست." از من خواسته Satterfield از Co-تشخیص اگر او می دانست چه چیزی باعث شده بود که مشکل است. "وجود نشت و یا چیزی از لوله های گفتگوی," او گفت: صحبت از لوله های جمع آوری که در آن سواب در حال انتقال به آزمایشگاه. "من صحبت با کسی از در بخش دیگری از Nomi سلامت کنگلومرا و آنها به من گفتند که مردم نمی پیچ درب در درستی آنها نشت. آنها در حال گرفتن پیچ درست در زمان جمع آوری." (با توجه به نام ، "TestUtah نمونه مانند نمونه مجموعه در آیووا و نبراسکا—تا به حال حجم کافی برای تست توسط آزمایشگاه ما شرکای سازگار با الزامات [Co-تشخیص] FDA مجاز آزمون.")

یکی دیگر از عوامل کمک به پایین مثبت نرخ ممکن است استخراج بخشی از فرایند آزمایش که Hinrichs توصیف به عنوان "یک معامله بزرگ است." این oKtopure extractor که TestUtah تا به حال افتخار می تواند انجام دهد تا به هشت هزار استخراج هر روز طراحی شده است برای کشاورزی نیست بالینی استفاده کنید. با توجه به شرکت تولید کننده آن LGC Biosearch—که همچنین تولید برخی از مواد به صورت Co-تشخیص' test—"این oKtopure ابزار بهینه شده است برای تحویل استخراج پروتکل های سراسر طیف گسترده ای از گونه های گیاهی و مناسب برای استخراج از برگ و دانه و آرد و یا ریشه است." در اصل وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا یک استخراج کننده ساخته شده برای استفاده با گیاه D. N. A. نمی تواند کار با ویروسی R. N. A. نمونه در انسان است. اما oKtopure شده است از طریق دقیق قبل از بررسی بازار روند که F. D. A. استفاده می کند تا تضمین کند که ابزار مورد استفاده در نمونه های انسانی در حال امن و موثر است.

با توجه به یک به اصطلاح پل مطالعه انجام شده توسط Timpanogos بیمارستان منطقه ای که اقدامات در حد تشخیص استفاده از oKtopure تا به حال یک اثر واقعی بر روی عملکرد شرکت-تشخیص تست. این مطالعه نشان داد که حد تشخیص برای تست استفاده می شود که با oKtopure استخراج شد و نزدیک به سیزده هزار نسخه در هر میلی لیتر سه بار L. O. D. گزارش در شرکت نرم افزار با F. D. A. Hinrichs به من گفت که از حد مجاز بالاتر از تشخیص به خوبی می تواند به این دلیل است که TestUtah آزمون آینده بودند با کاهش رای مثبت از کسانی که از دیگر labs. "اگر شما نمی توانید مقدار R. N. A. از نمونه," او گفت:, "شما برخورد کرده اید خودتان یک ضربه." Timpanogos مدعی است که بالاتر L. O. D. هیچ اهمیت بالینی, اما زمانی که من خواسته Satterfield اگر او فکر extractor می تواند برای برخی از اختلاف او مجاز "از آن می تواند بخشی از آن است."

همچنین به نظر می رسد که Timpanogos بود و نه مجاز به استفاده از oKtopure برای بسیاری از ماه آوریل است. هر چند F. D. A. آرام برخی از آن الزامات مورد نیاز برای COVID-19 آزمون با این وجود توصیه می کند روش های خاص برای تضمین تست و کیفیت. به استفاده از یک کامپوننت جدید مانند R. N. A. استخراج با آزمون آزمایشگاه باید تکمیل پل مطالعه فایل را به اورژانس مجوز و یا تکیه بر یک متمم به یک تولید کننده مجوز. زمانی که از من خواسته Satterfield چه Timpanogos انجام داده بود او در ابتدا به من گفت که او نمی دانست. "ما روشن ساخته است که LGC دستگاه بود بخشی" از Co-تشخیص', مجوز, او گفت:. "آنچه را که آنها با خود فرایند است که من با آن آشنا نیست." مایکل Baumann این افسر ارشد پزشکی در MountainStar گفت که Timpanogos بود "به دنبال F. D. A. روند." پس از اعتبار سنجی ابزار در مارس 9th, او گفت:, آزمایشگاه شروع به استفاده از آن به موجب اصلاحیه زمینه با آژانس همکاری تشخیص است. اما Timpanogos انجام آن پل مطالعه تا مارس 1st, و Co-تشخیص شرکت در نهایت به من گفت نه فایل اصلاح شده مجوز که شامل oKtopure تا مارس 8th, نزدیک به یک ماه پس از TestUtah شروع به استفاده از ابزار.

F. D. A. که کاهش یافته است به نظر روشن است که عدم پیروی از دستورالعمل آن جرم نیست. و در حالی که اصلاح مجوز هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است Timpanogos می گوید که آژانس است و نه اعتراض به استفاده از oKtopure. این شکست به درستی اجازه oKtopure یکی از نوزده جداگانه کاستی های شناسایی شده توسط تنظیم کننده فدرال در Timpanogos است. با توجه به بیست و هفت-صفحه گزارش بازرسی به دست آمده توسط نیویورکراین Timpanogos آزمایشگاه "موفق به ایجاد ویژگی حساسیت و محدودیت های تشخیص و گزارش محدوده COVID-19 تست قبل از انجام بیمار تست در آوریل 10, سال 2020 است."

گزارش بازرسی شناسایی مشکلات دیگر نیز هست: آزمایشگاه نیست به درستی پیگیری نمونه به آنها منتقل شده از طریق آزمایش فرآیند آن انجام آزمایش نشت نمونه آن را نتوانست به درستی حفظ oKtopure; و آن را ذخیره نمونه در دمای اتاق با وجود یک توصیه نامه از شرکت-تشخیص است که آنها ذخیره می شود در منفی بیست درجه سانتیگراد است. در این گزارش اشاره کرد که این آزمایشگاه در زمان هیچ اقدام اصلاحی پس از چند آزمون اجرا می شود نشان داد "اشتباهات است که می تواند . . . عملکرد نامعتبر است و یا نادرست نتایج آزمون." همچنین گسله آزمایشگاه مدیر بودن "در دسترس نیست به آزمایشگاه از حدود مارس 27 سال 2020 تا مارس 27 سال 2020"—که شامل تقریبا تمام ماه اول TestUtah عملیات و اجرای oKtopure—و آزمایشگاه عمومی سرپرستان برای عدم "به ارائه روز به روز نظارت تست پرسنل و گزارش از نتایج آزمون." در یک نامه تنظیم هشدار داد که اگر Timpanogos نیست درمان مشکلات آزمایشگاه می تواند در قبال تحریم هایی که شامل تعلیق صدور گواهینامه خود و یا مجازات بیش از شش هزار دلار در روز است.

از طریق یک سخنگوی MountainStar گفت که آزمایشگاه مدیر شد "در گروه پرخطر برای COVID-19 شده است و به دنبال دستورالعمل ها برای منزوی کردن در خانه" و "هیئت برای همه اعتبار و در آزمایشگاه نظارت در سراسر COVID-19 تست داده شد به طور موقت مدیر پزشکی." این سخنگو همچنین گفت که "اگر وجود دارد هر گونه نگرانی های عمده کشف شده در طول [بازرسی] آزمایشگاه شده اند که بلافاصله تعطیل. این مورد نیست." نام برای آن که تبلیغات مواد می گویند که این شرکت "مسئول تهیه و ارائه FDA مجاز آزمون" گفت: "به ما اعتماد شرکای ما در حال ارائه مراقبت با کیفیت در یک راه سازگار" و ادعا کرد که آن دسته از همکاران "نشان داده اند قابل شفافیت در اطراف سنجی از فرآیندهای خود را و کار کرده اند و از نزدیک با دولت فدرال و تنظیم کننده برای به اشتراک گذاشتن داده ها و نتایج."

در طول اوایل تاون هال برای TestUtah تلاش های مارک نیومن قرار دادن یک اسلاید که شمارش "وضع موجود" "سنت" و "جنگ های چمن" در میان "موانع" این گروه تا به حال برای غلبه بر. بسیاری از مردم هنوز هم در این است. "تا آنجا که به من مربوط می شود این جادوگر شکار" Satterfield گفت. "آنچه ما دیده ایم این است که بسیاری از مخالفان به فرمانداران که در حال حاضر"—که او به معنای هربرت و Cox—"آنهایی که بیشتر آوازی در مورد تبلیغ" انتقادات از TestUtah. (Cox را پاسخ نمی دهند به چندین درخواست مصاحبه.) باومن در MountainStar به من گفت که او مشکوک است که ARUP و Intermountain بهداشت مشغول به کار بودند با هم به اسکواش شرکت کننده در بازار است. "آنها کمی نگران است که آنها یک رقیب جدید در منطقه" او گفت:.

دیوید Hillyard پزشکی مدیر ARUP's مولکولی بیماری های عفونی و آزمایشگاهی و برت Lopansri از Intermountain هر دو اعتراض به آن خصوصیات. آنها ارائه تست نیروی کار ملاقات کرد که بیش از زوم سه بار در هفته و مکرر مبادلات تست لوازم میان آزمایشگاه های خود را به عنوان نمونه هایی از این نوع همکاری که تا به حال صورت گرفته در طول بیماری همه گیر. یکی دیگر از تست-وظیفه-نیروی شرکت کننده, که با این نسخهها کار در نه ARUP و نه Intermountain گفت: من همان چیزی که. "این دانشمندان است. آنها لازم نیست که آن را به صورت Co-تشخیص و یا [MountainStar]," فرد گفت. "آنها فقط سوال چیز است. آنها می خواهند خوب تست کردن وجود دارد."

از طریق یک سخنگوی جف برتون سرپرست یوتا وزارت بهداشت گفت که "حصول اطمینان از صحت نتایج آزمون از تمام تست مکان بسیار مهم است به ما پاسخ. ما ادامه خواهد داد برای کشف هر گونه بهبود فرآیند است که افزایش دقت COVID-19 تست در ایالت یوتا است." در مه 31, دولت تمدید TestUtah قرارداد یکی دیگر از چهل و پنج روز. از آن پس یوتا COVID-19 مورد تعداد دفعات مشاهده شده افزایش نگران کننده نرخ. قبل از ژوئن 1, دولت دیده بود یک روز با بیش از سه صد و پنجاه و موارد جدید. در ژوئن 5 وجود دارد و پانصد و چهل و شش مورد جدید با شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات و گوشت های بسته بندی کارخانه در شهرستان کش.

اتکینسون-دان به من گفت که افزایش تقاضا برای تست ایجاد شده بود جمع شدن در بهداشت عمومی آزمایشگاه. "ما ظرفیت یک هزار نمونه در روز و ما شده ایم گرفتن نزدیک به پانزده صد نمونه," او گفت:. در طول هفته از ماه ژوئن 1st, اتکینسون-دان چیده شده برای برخی از نمونه های در حال آمدن به آزمایشگاه برای آزمایش توسط Intermountain. که جمعه, اما روز بعد از تریبون اولین گزارش خلاصه ای از این تحقیقات در Timpanogos او مافوق در وزارت بهداشت پیشنهاد کرد که او offload برخی از نمونه ها به TestUtah آزمایشگاه. او خودداری کرد. "من نمی خواهد مسئولیت برای بهداشت عمومی اقدامات که از یک آزمایشگاه است که شواهدی وجود دارد که آنها به درستی اعتبار" او به من گفت. "من نمی خواهد ارسال نمونه به TestUtah تا زمانی که آنها نشان می دهد که آنها ثابت کرده اند مشکلات خود را."

صبح دوشنبه اتکینسون-دان مطلع شد او که مافوق او از دست دادن موقعیت خود به عنوان مدیر ایالتی یوتا آزمایشگاهی و خواهد بود reassigned در وزارت بهداشت. اتکینسون-دان رسمی پست الکترونیکی تایید شد, تعطیل, و کار تلفن بود اصلاح. "آنها reassigned من به یک موقعیت من حتی روت برای" او به من گفت. "آنها به من اختصاص داده بود و یک اپیدمیولوژی. من یک اپیدمیولوژی. این فقط یک راه برای آنها را به من از راه."

روز چهارشنبه سخنگوی وزارت یوتا بهداشت تایید کرد که اتکینسون-دان "شده است reassigned به عنوان مقاوم به چند دارو ارگانیسم متخصص در اداره اپیدمیولوژی" و گفت: "این موقعیت بهره مند خواهند شد از کسی که با یک پس زمینه آزمایشگاه." او همچنین اذعان کرد که او مطرح کرده بود "اتهامات جدی" و گفت: "ما به کسانی که اتهامات جدی است. یوتا دادستانی کل را به سرب در بررسی اتهامات او را." با این وجود سخنگوی تایید کرد که دولت رد اتکینسون-دان و ارسال نمونه از بهداشت عمومی آزمایشگاه به Timpanogos برای پردازش.

در گذشته سلامت-مقامات وزارت دفاع اند TestUtah به عنوان یک برنامه است که به سرعت توسعه یافته برای پاسخگویی به یک نیاز حیاتی. از من خواسته اتکینسون-دان چرا در زمینه یک بیماری همه گیر رانده شده توسط یک کمبود ملی تست ظرفیت نظارتی مسائل در Timpanogos خیلی مهم است. "بازی آن را" به او پیشنهاد شد. "من ممکن است بیمار می شود اما من می خواهم به دیدن مادر بزرگ من است که نود و پنج. بنابراین من به یک TestUtah سایت من و تست شده است. TestUtah به من می گوید من منفی است. من به دیدن مادر بزرگ و او بیمار می شود از من چون من نتیجه اشتباه بود چرا که TestUtah زد یک unvalidated تست." او در ادامه: "همه ما در آزمایشگاه جامعه آن را بسیار جدی است که پاسخ ما به مردم زمانی که ما تشخیص آنها را با یک بیماری معتبر هستند به طوری که فرد می تواند تصمیم گیری منطقی در مورد آنچه آنها نیاز به انجام است."


راهنمای Coronavirus

  • Coronavirus واکسن است در مسیر به سریع ترین تا کنون توسعه یافته است.
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • توصیه هایی برای حفظ اجتماعی فاصله سلماس بازگشایی از معاشرت و استفاده از حمام به پوشیدن ماسک.
  • چرا از راه دور کار بسیار سخت و چگونه می توان آن را ثابت شده است.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب