چگونه ویکتور وزیر با استفاده از Coronavirus برای به دست گرفتن قدرت بیشتر

Viktor Orban delivers a speech in the House of Parliament.
هفته گذشته در مجارستان نخست وزیر ویکتور وزیر مورد استفاده حزب پارلمانی فمن به فشار از طریق یک لایحه تمدید وضعیت اضطراری کشور.عکس توسط Tamas Kovacs / سازمان حفاظت محیط زیست-EFE / شاتر

آخرین پنج شنبه, مجارستانی نخست وزیر ویکتور وزیر رفت به جلسه عمومی پارلمان این کشور به تصویب “پیش نویس قانون حفاظت در برابر Coronavirus.” دو هفته قبل از آن در مارس 11, زمانی که رسمی تعداد COVID-19 موارد در مجارستان بود در سیزده شصت و نه نفر در قرنطینه این کشور اعلام کرده بود وضعیت اضطراری که ممنوع ورودی, سفر, از, چین, کره جنوبی و ایتالیا و ایران و محدود داخل سالن اجتماعات به کمتر از صد نفر است. پیشنهاد جدید به دنبال تمدید وضعیت اضطراری و شامل تعدادی از اقدامات جدید است که نخست وزیر در حال حاضر لازم: گسترش “تحریف حقایق” یا شکستن انزوا سفارشات خواهد بود با مجازات زندان زمان; نخست وزیر می تواند تعلیق هر گونه قوانین موجود و یا ایجاد هر گونه جدید که مورد نظر; و هر یک از این قوانین جدید تا زمانی که آنها تصویب شد در حالی که اورژانس در محل, خواهد دریافت بالفعل تصویب مجلس. با وجود شدید مطالبات این لایحه حتی به طور معمول با احتیاط مخالف به نظر می رسد مایل به رای دادن به آن—به عنوان طولانی به عنوان آن را به حال یک تاریخ انقضا. “همه آنها اصرار بود که این نود روز است که یک مدت زمان طولانی به حکومت فرمان” کیم خط Scheppele استاد جامعه شناسی در دانشگاه پرینستون به من گفت. اما وزیر که قاطعانه بود که گسترش بود نامحدود خودداری کرد. “او نمی خواهد خم که در واقع او بیشتر مصر در آن نقطه” Scheppele گفت. “بنابراین این طراحی شده است برای کوتاه مدت.”

Scheppele یکی از چند اكتفا که می تواند هر دو خواندن و حرکت این کشور در نظام حقوقی. او شناخته شده وزیر از اوایل نوزده-نود زمانی که به عنوان یک جوان دانشگاهی او در مجارستان برای چندین سال تحقیق در مورد سیستم دادگاه در اتحاد جماهیر شوروی ملت است. در آن زمان وزیر بود یک جوان عضو جدید پارلمان مجارستان و او می خواهم اجازه دهید Scheppele برچسب همراه به عنوان یک ناظر در برخی از قدیمیترین رویدادهای سیاسی. پس وزیر شد, نخست وزیر, در سال 2010 Scheppele اختصاص داده است که برخی از اوقات فراغت خود را برای پیگیری حقوقی خود را حرکت می کند که تمایل به هر دو باهوش و حیله گری: او به دنبال کار خود را به عنوان او بسته بندی شده دادگاه gerrymandered پارلمانی مناطق تغییر قانون اساسی و کمک متحدان ثروتمند در خرید رسانه ها ادعا کنترل جریان اطلاعات عمومی. او همچنین مستحکم خود را درک دو سوم فمن در پارلمان بدست آوردن نام مستعار Viktator. هفته گذشته او استفاده می شود که فمن به فشار از طریق لایحه تمدید وضعیت اضطراری. در شب آن گذشت Scheppele و من در صحبت زوم جلسه. از خانه اش خارج پرینستون نیوجرسی او به من گفت: “هنگامی که شما یاد بگیرند که خط خود را چگونه به رسمیت شناختن قانونی خود کاردست شما می توانید ببینید که این قطعا یک وزیر چیزی. تنها بخش شما می توانید احساس به عنوان اگر شما با یک وکیل نیست دو تا از تغییرات به قانون جنایی. او تقریبا همیشه این—او قرار می دهد تا طعمه.”

این تغییرات به این قانون که Scheppele با اشاره به هنوز هم نگران کننده است. هر کسی که publicizes یک “دروغ” است که “مانع یا مانع موفق حفاظت” از این بیماری را می توان با تا پنج سال در زندان است. هر کسی که تداخل با “اجرای اپیدمیولوژیک انزوا” ممکن است زمین در زندان به مدت پنج سال و احتمالا هشت اگر یک فرد می میرد به عنوان یک نتیجه. کمیته حمایت از روزنامه نگاران را محکوم کرد حرکت است و در حال حاضر نگرانی در میان مجارستان مطبوعات که اندازه گیری خواهد شد که یک اثر سرما بر پزشکان است. وجود دارد گزارش می دهد که کارکنان بیمارستان از ترس به صحبت می کنند با مجارستان روزنامه نگاران در صرف انتظار تصویب این لایحه.

اما Scheppele معتقد است که خطرناک است که این تغییرات ممکن است بیشتر محرمانه بخش هایی از این قانون ممکن است بدتر است. “آن زمان من یک مقدار زیادی از ارجاعات متقابل تلاش برای کشف کردن آنچه که در اثر انجام این کار که دیگر چیزی که” او گفت:. بخش وجود دارد که می گوید: اصولا هر چیزی که وزیر انجام داده و ادامه خواهد داد به انجام کار در حالت اضطراری به طور خودکار مندرج در قانون و بدون عادی غروب بند. “وجود دارد سی و یک حکم است که وزیر صادر کرده است که مجلس در حال حاضر با توجه به آن دائمی تصویب به” Scheppele گفت. برای مثال وزیر حکومت است که تنها مردم بیش از سن شصت و پنج ممکن است در فروشگاه های مواد غذایی بین 9 صبح و ظهر که همه رستوران ها باید تعلیق نشسته و خدمات که شرکت های کوچک باید اجاره بها را منجمد و پرداخت وام به حالت تعلیق درآمد. این همه در بسیاری از راه های معقول اقدامات دولت را در طول یک بیماری همه گیر. اما ناظران نگران هستند که بیشتر شدیدی تغییرات ممکن است بعد. در این میان طبیعی مجلس رویه ادامه خواهد داد. در هفته گذشته مجلس تصویب کرده است و اقدامات آن را غیر قانونی برای تغییر جنسیت افراد تغییر تولد خود را ثبت و طبقه بندی اطلاعات در مورد چینی بودجه برای راه آهن سراسری.

در طول ده سال گذشته وزیر اتحاد و پشتیبانی یک مفهوم است که او خواستار “دمکراسی غیر لیبرال” که او توسعه یافته در طول یک پست-2008 دوره اصلاحات در واکنش به افراط لیبرال سیستم مالی و اقتصادی. او همچنین به مفهوم خود را یک فرهنگی روکش. با استعداد مشتاق برای خواندن این لحظه وزیر اظهار داشت که لیبرالیسم بود بی رحمانه سیستم و نسخه خود را از دموکراسی اولویت بندی خوب از جامعه و پس از یک موج ورود پناهندگان در سال 2015 “اروپا” فرهنگ آن جامعه است. با توجه به لیبرال منتقدان وزیر اختراع نوع جدیدی از سیستم استبدادی است که حفظ ظاهر دموکراسی در حالی که توقف به عنوان یکی. زمانی که پیش نویس قانون تصویب دوشنبه گذشته بسیاری اعلام کرد که رایشستاگ لحظه وارد شده بود.

اما این نوع فرمولاسیون ممکن است مبهم تر موذی طبیعت از آنچه که وزیر است ، “من به طور کلی پیدا کردن ‘دیکتاتوری’ طول می کشد هر دو اشتباه و سودمند,” Zselyke Csaky پژوهشی مدیر برای اروپا و اوراسیا در خانه آزادی به من گفت. “من نگران هستم در مورد آنچه که در دراز مدت تاثیر این خواهد شد که پیامدهای فوری.” Csaky نگرانی که وزیر در حالی که ظاهر می شود به آدرس بهداشت عمومی بحران ادامه خواهد داد برای به راه انداختن جنگ علیه رسانه های مستقل رسانه ها و احزاب مخالف مخفیانه. “آن دشوار خواهد بود به منظور بالا بردن زنگ زمانی که تغییرات واقعی صورت گیرد و به ناچار اتفاق خواهد افتاد اگر بحران میکشد,” او گفت:. مجارستان بیمارستان سیستم است که به شدت با کمبود بودجه روبرو شده و ضعیف و ناتوان و فاقد هر دو پزشکی و غير پزشکی منابع به همین دلیل است که جورج سوروس با وجود اینکه شرور و اهریمن توسط وزیر است اهدا یک میلیون یورو به این بیماری همه گیر پاسخ خود را در خانه کشور است. “اگر همه چیز بد اگر سیستم مراقبت های بهداشتی می شود, غرق, من می توانید ببینید این رفتن هر دو راه” Csaky گفت. “آنها می توانید خرید به صورت واقعی سرکوب و یا چیزهایی می تواند مارپیچی خارج از کنترل است و می توان آن را دشوار است برای آنها را به اجتناب از سرزنش کنه. پس از همه آنها نظارت کامل تخریب نظام سلامت است.”

Balázs Hidvéghi سابق سخنگوی وزیر را از حزب فیدز و یک عضو پارلمان اروپا را رد کرد انتقاد از رسانه های بین المللی و اعضای E. U. مجارستان پاسخ به بحران خواهد بستگی دارد نه تنها در دولت آماده سازی وی گفت: همچنین در مجارستان به درک وخامت اوضاع و تامین امنیت خود را coöperation به سرعت. “در این وضعیت می خواهم—و واقعا جهانی شده است در یک وضعیت شبیه به این برای مدت زمان طولانی—اقدام قاطع و اقدام قاطع در زمان و اجرای تصمیمات بسیار مهم است” Hidvéghi به من گفت که از طریق تلفن از بوداپست. “یکی از چیزهایی است که حوادث وحشتناک در ایتالیا نشان می دهد که اگر دولت در اواخر سپس این وضعیت می تواند به سرعت از کنترل خارج شود.” Hidvéghi انکار کرد که پیش نویس قانون باز endedness مشکل ساز شد. “چه کسی قادر است که امروز در جهان به اطمینان بگویم که این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید؟” “هنگامی که وضعیت را در یک نقطه ای که زندگی می تواند به عقب بر گردیم به حالت عادی بلافاصله و یا گام به گام؟” مجلس او با اشاره به باقی می ماند در جلسه. “و در هر زمان که آن را می بیند مناسب آن می تواند پایان دادن به این وضعیت است.”

Scheppele معتقد است که این لایحه نشان می دهد که وزیر است می ترسم. در هفته های اخیر او نمایش داده می شود یک کارهایی قطعیت اعلام کرد که شهرداران خواهد بود محروم از قدرت خود را و پس از آن تغییر ذهن خود را. نیاز به قدرت در سال 2010 پس از دولت قبلی بود delegitimized با یک فاجعه اقتصادی او به خوبی آگاه از خطرات ناشی از حاکم در طول بحران. در حال حاضر مجارستان رسمی COVID-19 مورد تعداد غرفه در نهصد و هشتاد و با شصت و شش مورد مرگ و میر و هر چند هر دو شماره به احتمال زیاد اهمیت جلوه درصد از مرگ و میر است که در حال حاضر بالا است. “این تگرگ مری عبور” Scheppele گفت. “آنها فکر می کنم آنها نمی توانند قطع با استفاده از روش های آنها در حال حاضر استفاده می شود.” (این لایحه همچنین تعلیق همه “انتخابات” است که فرد با توجه به این که هیچ انتخابات برنامه ریزی شده در مجارستان تا 2022 مگر اینکه شما در نظر بگیرید یک سناریو به عنوان اتفاق افتاده است در سال 2015 که در آن مرگ و خروج از اعضای مجلس را شکست و ناتوانی در شناسایی پیکر دو سوم فمن در مجلس.)

به عنوان دولت ها در سراسر جهان قرعه کشی در اورژانس قدرت Scheppele هشدار داد در برابر ساخت شتابزده مقایسه; مجارستان یک کشور کوچک با یک بسیار خاص در تاریخ و حتی در میان شوروی سابق متحده است. “من فکر می کنم این است یک, به این معنا که وزیر شده است, شاخص های این,” او گفت:. “این سخت است به این کشش مگر اینکه شما در حال حاضر یک سیستم متمرکز.” در مقابل بزرگترین قدرت آمریکا قانون اساسی سیستم او پیشنهاد کرد که آن موضعی, طبیعت و رقابت قدرت از فرمانداران و شهرداران. “هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:” ما در حال رفتن به قرنطینه نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات,’ اندرو کومو می شود وجود دارد و می گوید: “من نمی کنی.’ “اما در مورد وزیر قبلا چند بار و برای سال های بسیاری از داستان احتیاطی. “این یک دلیل برای دریافت بیشتر ناراحت در مورد ضبط دادگاه های فدرال توسط افرادی که بیشتر اختصاص داده شده به یک حزب و یک ایدئولوژی نسبت به قانونی بودن” Scheppele گفت. “این خطرناک است هنگامی که شما یک حزب سیاسی نیست که دفاع از امتیازات آن نهاد اما سقوط در خط با رئیس جمهور است.” Scheppele افزود: “در زمان ستمگر را نشان می دهد چهره خود را, آن را خیلی دیر است.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>