چگونه ویرجینیا وولف نگه داشته و او را برادر زنده در نامه

برای ویرجینیا وولف مکاتبات شد راه به فراتر از آب و هوا از بیماری—به تصور یک آینده او نمی تواند ببیند.عکس از Alamy

ساعت پس از تماشای او بیست و شش ساله برادر مرگ ویرجینیا استفن در نامه ای به یکی از عزیزترین دوستان است. در آن نامه نوشته شده در 20 نوامبر سال 1906 او نمی گفتن یک کلمه در مورد او برادر مرگ او نیست تا آنجا که ذکر نام او. ویرجینیا بود بیست و چهار—شش سال از ازدواج و تبدیل شدن به ویرجینیا وولف نه سال از انتشار اولین رمان خود را. او و سه خواهر و برادر فقط در حال بازگشت از سفر به یونان و ترکیه که تا به حال به پایان رسید در فاجعه است. Thoby استفان ویرجینیا برادر بزرگتر بوده است مبتلا به حصبه.

نامه ویرجینیا نوشت: روز درگذشت او بود به بنفش دیکنسون که به همراه استفن در سفر خود را. او هم آمده بود خانه با حصبه. دو زن شده بود تبادل نامه ها پس از بازگشت به لندن و بسیاری از آنها با مشغول Thoby و بنفش سلامت. که ویرجینیا را نادیده گرفته و به ذکر او را در مرگ برادر به بنفش عجیب و غریب بود; غریبه بود هنوز حرف او فرستاده می شود دو روز پس از مرگ او. در این زمان او اشاره با او حرف منتقل تکان دهنده دروغ: “Thoby است به عنوان به خوبی به عنوان امکان پذیر است. ما نمی مضطرب است.”

ویرجینیا رفت و در دروغ گفتن به دوست خود را برای ماه بعد. در نوزده نامه ارسال بیش از این دوره از بیست و هشت روز او ساخته شده یک داستان زنده از Thoby را بازیابی. سه روز پس از مرگ او: “بیست سال خیلی تغییر دهید. او موقت است تا به 104 دوباره این بعد از ظهر اما در غیر این صورت پالس خود خوب است و او طول می کشد شیر هست.” پنج روز: “Thoby است که در پر زرق و برق.” نه روز: “عزیز Thoby است که هنوز هم در پشت خود را—اما موفق به مورد به عنوان کامل از زندگی در آن موقعیت به عنوان بسیاری از مردم بر روی پاهای عقبی خود.” دوازده روز: “او تساوی پرندگان در رختخواب است.” پس از دو هفته ویرجینیا تضعیف خودش را به روایت: “ما شروع به لاس زدن با ما پرستاران و آنها را “زن من” و آنها گره آبی کمرنگ روابط که به آنها وعده او اگر او خوب است.” و هنگامی که نزدیک به یک ماه گذشته بود از برادرش فوت کرده ویرجینیا پر بود از بحث در مورد آنچه باقی مانده: “او واقعا به خوبی و با ما صحبت از بلند شدن و رفتن به دور و آینده است.”

آینده است. از جایی که من نشسته است و نوشتن ویرجینیا تمایل به ترک آب و هوا از, بیماری, برای بلند شدن و رفتن به حمل و نقل به یک آینده کاملا می توانید ببینید—و که ممکن است وجود داشته باشد—احساس آشنا و شدید است. من می خواهم برای دریافت در ماشین و رانندگی; گاهی اوقات من خودم فکر کردم که اگر من درایو به اندازه کافی برای مدت طولانی به اندازه کافی من را پیدا کرده اند راه من نه تنها به یک محل متفاوت اما به زمان های مختلف منتشر شده که از امروز غم و اندوه و ترس است. این فانتزی در هم آمیخته با نگرانی: ما علاقه از آنچه صحبت می کنیم و پس از “این همه” است بیش از, ما, مانند, ویرجینیا, فریب یکدیگر و خودمان ؟ و یا ممکن است ما در آرزوی فرار از اتاق را برای دیگر امکانات انجمن ما می خواهیم به زندگی می کنند اما هنوز نمی تواند توصیف? می خواست راهی برای دانستن?

من پیدا کردم خودم کشیده شده به این اوایل وولف نامه—به خود نگران کننده ترکیبی از غم و اندوه و امید و از دست دادن میل—از آنجا که در آنها من یک نویسنده تجربه شدیدا با فانتزی تحول بالقوه است. به حدی تمام حروف این است: اگر من به شما نوشتن یک نامه امروز من کلمات را باید خوانا و به شما در روز از در حال حاضر. دوستی ما را به کشش به جای این asynchrony. هر چند زمان حال از من نامه ای وجود داشته باشد برای شما اما هیچ جا در آن صفحات دوخت با هم از در حال حاضر من با مال شما را بکشد ما هر دو از زندگی ما, اما به طور خلاصه و به اسمی اما وقت گذاشته شده. Asynchrony می شود در نامه نوشتن فرم خود را از صمیمیت.

در زمان ما از اجتماعی فاصله آن گاهی اوقات احساس می کند مانند تنها صمیمیت ما را ترک کرده اند. نگه داشته و به معنای واقعی کلمه از هم جدا کنیم متن و ایمیل و صدای جیر جیر و D. M. جایی که می توانید از آن ما منجر شود ؟ مکاتبات ممکن است به نظر می رسد مانند یک تار سایه حضور فیزیکی ما طلب اما آن را تا به پاداش خود را دارد. در نظر گرفتن آنچه در آن احساس شبیه به یک نامه دریافت خواهید کرد. در برخی از راه, نامه شرکت بیش از آنچه می توان دریافت در فرد است. اگر شما بازدید من شما می توانید هر زمان که شما لطفا. به من ارسال یک نامه هر چند این معدن تا زمانی که من می خواهم. امیلی دیکنسون—برای آنها بسیار اجتماعی بود epistolary—توصیف در شعر گسترده اثرات خواندن نامه. به تنهایی در اتاق او می تواند “به آرامی قفل را انتخاب کنید” از یک پاکت نامه و احساس خودش برداشته از زندگی خود را—به طور ناگهانی برخوردار از قدرت الهی. “چگونه مطالعه کردن بی نهایت من هستم” او gloats. چنین تحولات تبدیل به اعتیاد آور است. “لطفا هرگز متوقف نوشتن من نامه” الیزابت نوشت: اسقف به رابرت لوول: “آنها همیشه به من احساس مثل من در خود بالاتر است.”

زمان Thoby درگذشت ویرجینیا استفن و بنفش دیکینسون شده بود خبرنگاران برای نزدیک به پنج سال است. ویرجینیا نامه به بنفش (در میان صدها منتشر شده در جلد اول از وولف را جمع آوری نامه ها) آغاز شد زمانی که او بیست و پدر او به تازگی تشخیص داده شده است با سرطان است. بنفش بود و هفده سال بزرگتر و نزدیک به یک پا بلندتر از ویرجینیا است. “من آرزو می کنم شما یک کانگورو” ویرجینیا نوشت غرق در اضطراب و غم و اندوه در مورد پدرش کاهش “بود و یک کیف کوچک برای کانگوروها به خزش به.” در یک عکس از دو زن ایستاده در کنار هم در این دوره است که میل به مادری حفاظت قابل لمس است; ویرجینیا متمایل به بنفش و قفل دست او; او می خواهد به در نظر گرفته شود; او به نظر می رسد در دوربین به عنوان اینکه او می خواهد که تمایل به شناخته می شود.

نامه به زنان یکی دیگر از راه به در آغوش. در آنها ویرجینیا مراجعه کننده به خودش به عنوان بنفش را “Sparroy” (مشتق از “اسپارو”) ارائه خودش را به این زن به عنوان اینکه او بودند ظریف حیوان خانگی. به عنوان پدر او بهبود از یک عملیات ویرجینیا پرسید: بنفش, “آیا شما یک محبت واقعی برای Sparroy? او در برابر شما در پر اسلحه به طوری که شما ممکن است احساس کنید قلب در دنده.” نامه ای شد که ویرجینیا می تواند نه تنها اعلام تمایل اما آن را به عنوان عمل آن را: او خورده بنفش به او پر و سپس خورده ورق کاغذ بود که به مقصد بنفش دست. این مواد از نامه نوشتن—قلم و جوهر و کاغذ—دو برای ویرجینیا دور بدن: در نامه دیگری به او نوشت: “شما رعایت چه ضخامت جوهر می شود در این نقطه کاملا خود به خودی است.” ما نمی دانیم که آیا میل جنسی در بین این زنان تا به حال منتقل کردن این صفحه اما لحظاتی وجود دارد در این نامه که نشان می دهد به همان اندازه است. “من خواهد لیسیدن شما به نرمی” ویرجینیا وعده داده شده است.

در میان این مکاتبات دو سال قبل از Thoby درگذشت ویرجینیا از دست پدرش. او به نوشتن ادامه به بنفش از طریق بدترین آن. نامه های کوتاه تر تبدیل: به روز رسانی روزانه در دما و خلق و خوی او, پزشکان آخرین سرانجام. اما ما همچنین در میان است که وحشت ویرجینیا رسیدن به بنفش برای راحتی از یک نامه. تماشای پدرش رنج می برند در نزدیکی پایان ویرجینیا نوشت: “به نظر می رسد بسیار سخت است. زندگی من مطمئن هستم که هیچ لذت به او می شده اند خوشحالم که به مرگ یک هفته پیش—اما انگار هیچ کمک برای آن است. این خیلی سخت است که صبر کنید و ببینید او را به آرامی ضعیف تر روز به روز. اما این چیزهایی که یکی به رفتن را از طریق این حیوان از جهان ظاهرا.” و پس از آن اذعان کرد این وحشتناک حقیقت او در یک پست اسکریپت برای مومیایی که تنها یک نامه از بنفش می تواند ارائه. “به من بگو در مورد لباس های خود را,” او نوشت: “و پیروزی.”

ویرجینیا غرق در زیر غم و اندوه از مرگ پدرش. او غرق به آنچه که او را درک به عنوان یک فروپاشی عصبی. و او غرق در نهایت به بنفش اسلحه. ویرجینیا از آن بازیافت تفکیک در بنفش در Welwyn خارج از لندن است. او نمی نوشتن هر نامه در این دوره اما زمانی که پس از سه ماه او تلقی می شد به خوبی به اندازه کافی برای دوباره پیوستن به او و خواهر و برادر او نوشت: به بنفش: “من فکر می کنم خون واقعا وارد شدن به مغز من در گذشته است. آن است که عجیـب احساس به عنوان اینکه یک مرده بخشی از من بودند و به زندگی آینده.” بازگشت به زندگی برای ویرجینیا به معنای به دست آوردن توانایی به فکر می کنم. آنچه به دنبال نزدیک در پشت بود که مصر تمایل به نوشتن: “من اشتیاق برای شروع کار. من می دانم که من می نویسم و یکی از این روزها من معنی برای تولید یک کتاب خوب.”

نامه ویرجینیا نوشت: به بنفش در طول پدرش بیماری شهادت به قدرت مکاتبات برای ارائه شرکت و آسایش و حتی عشق. چیز دیگری است که در محل کار اگر چه در این نامه او نوشت: در پی Thoby مرگ و دو سال بعد. اگر دریافت کننده نامه است یک نوع از قدرت (قدرت به زندگی شخص دیگری را به جهان و به معطل شدن در آن) فرستنده یک نامه به یک نوع متفاوت فقط به عنوان رادیکال: قدرت به انجام; قدرت خودداری; قدرت حتی به فریب. آنچه در آن بود که درو ویرجینیا پس از مرگ به این جنبه از نامه نوشتن ؟

بنفش آموخته Thoby مرگ تنها به دلیل آن ذکر شده بود یک ماه پس از این واقعیت به عنوان یک کنار در یک مقاله مجله. ویرجینیا به او نوشت بلافاصله: “آیا شما نفرت من برای گفتن بسیاری نهفته است ؟ شما می دانید که ما تا به حال به آن را انجام دهد.” او تا به حال به دروغ ویرجینیا پیداست به منظور سپر بنفش بود که دوره نقاهت بعد از بیماری. بدون شک ویرجینیا آیا احساس نگرانی شدید برای بنفش; در Thoby او تا به حال یک مثال واضح دید در دست, چگونه خطرناک حصبه می شود. در سراسر نامه خود ویرجینیا در ارتباط با دو مورد. روز قبل از Thoby مرگ او عفونت کرده بود منجر به سوراخ شدن خود را روده و پريتونيت—ویرجینیا نوشته بود به بنفش: “من نمی دانم چه انواع لکه ها مال شما هستند. Thoby سوگند او ضربه خود را متوسط و ما کمی تکبر از دیکینسون حصبه در مقایسه با استفان حصبه.” این نوع از طنز تیره نقاب نه تنها شدت Thoby علائم بلکه ضرورت ویرجینیا نگرانی برای بنفش. در روزهای پس از آن بدون تصدیق مرگ ویرجینیا با استفاده از برادرش مورد به عنوان یک نقطه مرجع برای درک او از دوستان: “من فرض کنید شما و او در مورد در همان مرحله در حال حاضر فقط من فکر می کنم او تا به حال یک مقدار واضح تر حمله کند.” ده روز بعد ویرجینیا ventriloquized او را برادر مرده: “آیا شما اجازه جامدات در عین حال او می خواهد به دانستن است.” ویرجینیا epistolary رستاخیز Thoby به او یک راه برای بیان یک ملتهب آرزو می کنم که بنفش زنده ماندن و هست. “در حال حاضر من بنفش” او نوشت: نزدیک به یک ماه به او استادانه درست شده دروغ “مصرف دارو خود را و من فکر می کنم. ما باید همیشه دیدار دوباره؟”

ویرجینیا عملکرد نه تنها برای بنفش را به نفع هر چند. او همچنین یک راه از تظاهر برای خودش که برادر او در واقع جان سالم به در برد. در درخشان بیوگرافی وولف هرمیون لی می نویسد که این عجیب و غریب نامه “علامت آغاز او را نگه داشتن Thoby با تبدیل او به داستان است.” وولف خواهد بازگشت به این مرثیهای به نوبه خود از فکر بیش از سال های رسمی آن در رمان: نسخه Thoby می توان دوباره در “یعقوب اتاق” (1922) و “امواج” (1931) و نسخه های از پدر و مادر خود را در “به فانوس دریایی” (1927). در “یک طرح از گذشته” خاطرات آغاز کرده است در پایان زندگی خود وولف توضیح داد که ظرفیت خود را برای پاسخ به یک “شوک” ساخته شده بود او را به یک نویسنده:

آن است که تنها با قرار دادن [شوک] به کلمات است که من آن را به کل; این تمامیت بدان معنی است که آن را از دست داده و قدرت خود را به من صدمه دیده است; آن را به من می دهد شاید به این دلیل با انجام این کار من را دور درد یک لذت بزرگ برای قرار دادن قطع قطعات با هم. شاید این است که قوی ترین لذت به من شناخته شده است.

Thoby مرگ بدون شک یک “شوک” یکی که تهدید به لغو ، نوشتن نامه به بنفش شده و ویرجینیا وسیله ای برای نگه داشتن در تماس با برادر او در حال حاضر از دست داده و از برگزاری سریع به یک دوست است که از دست دادن او می ترسید.

در یکی از حس های نهفته می تواند موفق نیست. Thoby مرده بود و بنفش را به زودی به اندازه کافی می دانم که حقیقت است. اما با ارائه موقت کردند از اخبار او می خواهم به زودی به اندازه کافی باید به صورت ویرجینیا نهفته است—بی دست و پا, وحشت زده, رسوا شدند—اشاره به یک منبع امداد با دوام تر از دروغ خود را. نوشتن خواهد بود برای او یک راه برای زندگی است. حتی در صورت تکان دهنده از دست دادن نوشتن ممکن است به لذت است. و نامه نوشتن به طور خاص—قدرت خود را به احضار حضور از غیبت به پیچ و تاب عادی پیشرفت زمان—آن را ممکن است به سادگی برای ضبط اما به تحریک و تشجیع کردن گذشته او به رسم آن را به او در حال حاضر به اتاق را برای آن در آینده ارزش داشتن. که کار خواهد جذب او است. در میانه غم و اندوه خود را برای Thoby و او نهفته است به بنفش ویرجینیا ارائه این خود تشخیص در نامه ای به یکی دیگر از دوستان نلی سیسیل: “من نمی تواند کمک کند احساس که من بیشتر کار کنند و کمتر صحبت من بهتر—حداقل کمتر بد برای جهان در حال حاضر است.”

بار وجود دارد که من بیش از حد خواهد نه کار از بحث. این به نظر می رسد یکی از آن زمان است. نوشتن ارائه می دهد یک راه برای تعامل با این حال در حالی که همچنین به تعویق انداختن آن و گیرایی به آینده—شاید آینده ای که در آن یک احساس خواهد شد readier به باز کردن آنها. مکاتبات اعم از نامه یا D. M. s می توانید استطاعت اتاق و دقیق هزینه—از انجام این کار در روابط است. همه چیز من نوشتن یک نامه. هر نامه ای است خطاب به آینده است. توسط چه کسی خواهد من کلمات خوانده می شود و هنگامی که?

در دوره زمانی که ویرجینیا بود نگرانی تماشای پدر و مرگ او به بنفش است که او برنامه ریزی شده برای نگه داشتن حروف است که او می خواهم دریافت شده از او: “من هرگز نگه داشته و با یک حرف تمام زندگی من—اما این عاشقانه دوستی باید حفظ شود.” و در عین حال ویرجینیا نمی حفظ بنفش نامه; هیچ یک از آنها برای زنده ماندن. بنفش از سوی دیگر تولید مجموعه ای از typescript نسخه از ویرجینیا نامه به او و محدود آنها در چند جلد است. در سال 1936 سالها پس از دو حال بازم از هم جدا در چه هرمیون لی خواستار “عجیب و غریب لحظه از سرزنش و یا درخواست تجدید نظر” بنفش بازگشت نامه به ویرجینیا. ویرجینیا بود ناگهان توسط نسخه از خودش را که تا به حال حفظ شده وجود دارد. “آیا دوست دارید که ؟” او در نامه ای. “من مطمئن هستم که من انجام دهد.” ویرجینیا وولف در آن پنجاه و چهار ساله نویسنده هفت رمان التماس دوست او: “همه خواهش میکنم از شما این است که اصلا اجازه دهید هر کس دیگری خواندن آن نامه.”

احتمالا وولف شرمنده شد جوانی effusions که دختر; شاید او احساس شرم در مورد دروغ او تا به حال یافت لازم به گفتن. به میانسالی رسیده و به ناگهان مواجه با رکورد جوان effusive عشق است به صورت گیج کننده سوال در مورد که شما در مورد آنچه در رابطه با شما به کسی که شما یک بار بود—احضار هم بسیاری از انسانها وجود دارد که در طول زمان. بازخوانی نامه خود به بنفش ویرجینیا باید متوجه شدم که Thoby Stephen هرگز تا به حال فرصتی برای چنین ارزیابی.

چیزی تغییر در زندگی خود را هنگامی که او درگذشت. روز بعد از کریسمس در سال 1929 وولف نوشت: در خاطرات خود در مورد احساس خالی از سکنه شده توسط او: “Thoby فرم بافندگی پشت—که عجیب و غریب روح است.” و در عین حال, در همان زمان, او به نظر می رسد به دروغ جلوتر از او. او تصور او در حال انتظار برای او جایی در پایان زندگی او: “من فکر می کنم مرگ گاهی اوقات به عنوان پایان یک سفر تفریحی که من در رفت و هنگامی که او درگذشت. به عنوان اگر من باید می آیند و می گویند در اینجا شما هستند.” به عنوان اگر او در حال مرگ بود و قرار دادن او در مسیر خود مرگ است. به عنوان اگر او بودند و یک نامه Thoby دریافت کننده آن است. به عنوان اگر هر نسخه از خودش—حتی دختر در بیست و حتی زن مرده او را به زودی به اندازه کافی تبدیل—می تواند به نحوی حفظ شود زنده در آن برابر است. برای وجود او بود.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısıGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetRexbetVenusbetBetvoleredfoxbetFruit party oynaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaKamagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma istanbul escort