چگونه سفید واکنش کنترل آمریکا پیشرفت

یک گروه از راهپیمایان معترض مدرسه-هیئت مدیره سیاست های ملاقات با counterprotesters در طول یک تظاهرات در ممفیس 31 اوت سال 1963.لایحه هادسون / AP

تیاو کلمه واکنش محبوبیت به دست اورد در تابستان سال 1963 هنگامی که پس از dallying در این موضوع برای دو سال اول ریاست جمهوری خود رئیس جمهور جان اف کندی پیشنهاد قابل توجهی مدنی-حقوق قانون. در پاسخ به این کلمه که تا به حال در درجه اول مشخص لگد از یک خط ماهیگیری بود repurposed معمولا به عنوان “سفید واکنش” برای اشاره به مخالفت با افزایش سرعت آفریقایی حقوق مدنی فعالیت و یا کندی (و پس از ترور او در نوامبر 1963 Lyndon B. Johnson) دولت قانونی طرح ها و اقدامات اجرایی و یا هر دو.

در سال 1966 یک مفسر صحبت از “گراند کلمه جدید واکنش” ادعا کرد که بدون اغراق که “فقط در مورد همه چیز است که اتفاق افتاده است می تواند (و شد) منسوب به نوعی از واکنش.” کلمه به موضع به صورت یک درهم و برهم شورش است که در آن مردم سفید با نسبی اجتماعی و قدرت درک خود را به عنوان قربانی آنچه آنها به عنوان بیش از حد تهاجمی آمریکایی های آفریقایی تبار خواستار حقوق برابر. واکنش به نیویورک تایمز مقاله نویس تام ترکه یا چوب کوتاه نوشت: “چیزی بیشتر و نه کمتر از سفید خشم سیاهان.”

حرکت فراتر از یک مخالف به حقوق مدنی, کلمه, واکنش—کمتر واجد شرایط به عنوان “سیاه و سفید”—به سرعت تبدیل به یک مترادف برای یک جدید و در حال رشد محافظه کار نیروی معنابخش تلخ counterreaction به همه شیوه ای از جنبش های اجتماعی و تحولات فرهنگی که تبدیل به مرکزی برای سیاست آمریکا است. در طول زمان ناظران اشاره کرد از این تظاهرات در واکنش به یک “جنوبی واکنش” یک “نر واکنش” یک “علاقمند به جنس مخالف, واکنش,” یک “مالیات بر ملک واکنش” و “واکنش در برابر محیط زیست.” فقط یک ماه پس از عبور از حقوق مدنی عمل یک روزنامه نگار توصیف ایالات متحده به عنوان در میان “بسیاری backlashes.” اما به عنوان یک مفسر با اشاره به “کلمه ای است که باعث به انواع دیگر ‘شلاق’ ابداع شد با اشاره به مخالفت Negro داشت.”

واکنش ممکن است پشت سر هم بر روی صحنه به عنوان “کلمه سال در سیاست آمریکا” در سال 1964 اما این توصیف یکی از قدیمی ترین و عمیق ترین الگوها در سیاست آمریکا است که یک بار دیگر بازی امروز در جناح راست مبارزه اجتماعی فاصله. Backlashes به نظر می رسد که ظاهر و سریال و گسسته حوادث—در برابر حقوق مدنی جنبش در دهه 1960 و یا جنبش زنان در دهه 70 یا گی-جنبش حقوق در ’90s. اما این ابهام فرو اساسی تداوم: این فرد backlashes همه موارد از یک ارتجاعی سنت است که عمیقا بافته شده را به آمریکا, سیاسی, فرهنگ و گسترش بازگشت به دوران بازسازی حداقل. و backlashes قدرتمند نه تنها برای خشم آنها را نمایندگی کند اما در ترس آنها القای رهبران سیاسی و حتی ترقی خواهان که دریغ به فشار همه چیز “بیش از حد است.”

در طول بازسازی مخالفان سیاه-آزادی مبارزه مستقر پیشگیرانه های آخرالزمانی لغزنده شيب استدلال که باقی مانده اند پایدار ویژگی های واکنش سیاست تا به امروز. رفتار آنها با حمایت دولت فدرال برای آمریکایی آفریقایی حقوق مدنی و اقتصادی و برابری اجتماعی—هرچند با تاخیر کردی با کمبود بودجه روبرو شده و ناقص آن را ممکن است به عنوان یک زمین شناسی افراطی و قاب آن به مراتب خطرناک تر از تهدید به آزادی از بی عدالتی در آن طراحی شده به آدرس. در سال 1867 حتی دو سال پس از تصویب متمم سیزدهم به بروکلین روزانه عقاب تقبیح قرار دادن قدرت سیاسی “در دست ملک کمتر و نادان کلاس از جمعیت” و تلفظ که “در انتظار بازسازی طرح باید رها شود.”

از آن پس چنین فریم انجام داده است بیش از صرفا شکل سیاست واکنش در ایالات متحده آمریکا; آن را نیز محدود putatively حمایت رهبران سیاسی که در ترس زندگی می کنند تنظیم کردن backlashes. در پاسخ به متوسط طرح به enfranchise تنها سیاه پوستان در لوئیزیانا در سال 1864 اتحادیه عمومی ناتانیل P. بانک ها هیچ گونه نگرانی در مورد پاسخ منفی از دولت سفیده بودند که با شکست در جنگ های داخلی گفت: “انقلاب که کنترل نمی شود و برگزار شد در محدوده های منطقی تولید ضد انقلاب است.” که سجده به شکست گروه در سال 1864 شد یک نسخه از یک الگوی کلی است که باقی مانده است یک مشخصه backlashes زمان: solicitousness به ترس.

برای بسیاری از سفید backlashers در دهه 1960 دوران چه مورخ C. Vann وودوارد به نام “دوم بازسازی” اولین بازسازی دوران باقی مانده یک مدل منفی. آنها مشاهده آن اصلاحات به عنوان بیش از حد سریع ء و احساس کردند که آن را foregrounded سیاه حقوق مدنی در هزینه های سفید مردم را به صلح از ذهن. آنها مربوط به حقوق مدنی فعالیت با آنچه محبوب مورخان و مفسران از این روز به نام “افراط” از بازسازی که توسط آنها به معنای ترکیبی از “مبارز” آمریکایی آفریقایی خواسته های اساسی برابری با سر مهاجم و شتابزده فدرال اقدام در حمایت از دموکراسی است. تورمن سنجش از کشورهای صنعتی شورای محافظه کار گروه کسب و کار توصیف مدنی-جنبش حقوق در سال 1966 به عنوان تلاش برای به زور “بازسازی آمریکایی و آداب و رسوم و” نشان درجه ای که پس از جنگ های داخلی مبارزه برای برابری نژادی باقی ماند مرکزی استعاره برای سفید backlashers. این روزنامه نگار در دسامبر سال 1963 که اشاره به قدرت سیاسی از کسانی که مخالف “Negro فشار برای فرصت های برابر و دولت فدرال به سرعت در حقوق مدنی جبهه” می تواند فقط به عنوان به راحتی شده اند توصیف ریشه های ضد انقلاب از 1870s.

وجود دارد, پس از آن هیچ چیز به خصوص رمان در مورد عناصر تشکیل دهنده سفید واکنش به حقوق مدنی جنبش: آن سوختن خشم خود را باور است که این جنبش شد ادامه “خیلی سریع” آن خواسته های عاطفی و روانی همدردی و جابه جایی آن از آمریکایی های آفریقایی تبار’ با مبارزات خود ادعا می کند از شکایت.

به خصوص قابل توجه است که واکنش در این مورد بود در محل قبل از عبور از حقوق مدنی عمل در ماه ژوئیه سال 1964. الگوی این است: آمریکا سیاست ارتجاعی است که تقریبا همیشه پیشگیرانه پیش بینی فاجعه و برجسته بالقوه دامنه لغزنده. “سفید واکنش” پس از همه نام خود را در سال 1963 تنها چند ماه پس از آمریکایی های آفریقایی تبار در بیرمنگام در معرض خطر حملات از سگ های پلیس و فشار شیلنگ آتش نشانی به منظور اجرای عدالت و بلافاصله پس از کندی مطرح ایده اساسی و قانون—هر دو حوادثی قبل از حقوق مدنی قانون قانون تبدیل شد. آنچه که یک خبرنگار به نام “سفید وحشت” رانده شد ترس از “تبعیض” و “امتیازات ویژه” برای آمریکایی های آفریقایی تبار—که “کارگران مجبور خواهد بود از شغل خود تا راه را برای سیاهان” را به عنوان یک مقاله قرار داده و آن را که در آن سال هنگامی که جیم کلاغ هنوز هم غالب شد. “بسیاری از مردم فکر می کنم سیاهان می خواهند به بیش از کشور” یک جمهوری خواه میانه سیاستمدار در وال استریت ژورنال مقاله چاپ شده در مارس 10 سال بعد هنوز ماه قبل از عمل گذشت. “آنها فکر می کنم وجود دارد چیزهایی که در این لایحه که فقط وجود ندارد, مانند, مجبور, خرید و فروش مسکن به سیاهان و چیزهای شبیه به آن.” سفید backlashers تصور اجبار آن وجود نداشت. آنها را در آغوش واژگان و وضعیت قربانی که hearkened بازگشت به دوران بازسازی و پیش بینی فریب خود pitying MAGA گفتمان است که همواره سیاست ارتجاعی در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا است.

Residents of Levittown, Penn., are shown during a rally to protest plans by William Myers, a black man, to move into a home in the all-white community of 60,000 persons, Aug. 17, 1957.  (Bill Ingraham / AP)
ساکنان لویتون پنسیلوانیا نشان داده شده در طول یک تظاهرات در اعتراض به طرح توسط ویلیام مایرز یک مرد سیاه و سفید به حرکت به یک خانه در تمام سفید در جامعه از 60 ، 000 مردم در 17 اوت سال 1957. (بیل Ingraham / AP)

Since بازسازی بسیاری از واکنش کمپین تحمیل سیاست, سفید, شکنندگی و سرخوردگی بر روی نژادی-برابری مبارزات. گزارش “نفرت رای” در شنبه شب پستدر اکتبر سال 1964 یک ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری بن H. Bagdikian برجسته “تان شدیدا احساسی, درگیری در درون هر یک از رای دهندگان” که او به معنای سفید مردم است. او اشاره کرد که backlashers “هستند نه در برابر یک زندگی بهتر برای Negro, اما آنها به شدت در برابر این حال زمانی در هزینه های سفید آرامش است.” ارتفاع از “آرامش” بیش از برابر عدالت برای همه مشخصه واکنش گفتمان که رتبه سفید احساسات بیش از سیاه و حقوق.

Backlashers درک حقوق مدنی به عنوان حاصل جمع صفر و در نتیجه درمان مبارزات برای آمریکایی های آفریقایی تبار برابری به عنوان یک غیر قابل توجیه تضعیف آنچه که آنها را دیدم که سزاوار سفید امتیازات و امتیازات. یک نیویورک تایمز نظرسنجی نشان داد در شیر تغلیظ شده فرم عاطفی چشم انداز سفید واکنش: “Northern سفید شهرنشینان هیچ همدردی با سیاهان را گرفتاری و بر این باورند که جنبش حقوق مدنی بیش از حد رفته در حالی که درصد قابل توجهی معتقد است که سیاهان” آیا درک آنچه که ما در حال انجام این کار برای آنها است.'” گسترش همدردی مانند بودن در حمایت از یک “زندگی بهتر برای Negro” بود و سپس مشروط بر شخصی به راحتی و به راحتی خارج شود. “به طور کلی افراد مصاحبه شد کمی به نفع بهتر از شکستن برای سیاهان—به عنوان طولانی به عنوان آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد و آنها را شخصا” خبرنگار دیو Allbaugh مشاهده شده در سال 1963.

“بیش از حد. بیش از حد سریع است.” اگر چه کندی پیشنهاد آمد بیش از 80 سال پس از آخرین قطعه مهم از حقوق مدنی قانون تصویب شد و در سال 1875 backlashers اغلب صحبت در این شرایط deputizing خود را به عنوان قضات از محدوده مناسب و سرعت تغییرات اجتماعی. در 23 فوریه سال 1964 در واشنگتن پستروزنامه نگار رابرت بیکر توصیف واکنش به سفید “خشم Negro تحریم و چشمگیر تظاهرات” که آنها تعیین می شود “نابخردانه و غیر منطقی” که پیشنهاد کرد که منتقدان باید تعیین استاندارد برای بهتر و منطقی اعتراض کنند. آنها متهم آمریکایی آفریقایی معترضان—که به دنبال پایان دادن به نزدیک به یک قرن از Jim Crow تبعیض مجازات و disfranchisement و همچنین به عنوان شغل و مسکن تبعیض—با حرکت “بیش از حد نظامی.” به backlashers پتانسیل عبور از حقوق مدنی قانون مشخص شده خطرناک شتاب از یک فرایند است که نیاز به ادامه مطلب عمدا به گفته خود برنامه و در خود نظر. “وجود توافق گسترده ای در کاپیتول هیل که انتخابات درست می گوید که اکثریت معتقد است که Negro است فشار بیش از حد, بیش از حد سریع و کندی دولت در تلاش است به انجام بیش از حد به کمک های سیاه پوست” چالمرز M. Roberts از این واشنگتن پست نوشت: در ماه اکتبر سال 1963 در اولین داستان از سه بخش گزارش “وضعیت فعلی نژادی مسئله در امریکا است.” چند ماه قبل از آن در “نامه ای از زندان بیرمنگام” مارتین لوتر کینگ جونیور انتقاد سفید میانه (“که هرگز احساس سوزش دارت تبعیض نژادی”) بر روی زمین است که هزینه های خود را بیش از حد عجله شد یک پوشش برای نژادپرستانه وضع موجود: “برای سال در حال حاضر من شنیده ام که کلمه” صبر کنید!’ آن حلقه در گوش هر نگرو با آشنایی. این ” صبر ” و “تقریبا همیشه به معنای” هرگز.’ ما باید برای دیدن با یکی از برجسته شیعه است که ” عدالت بیش از حد طولانی به تاخیر افتاد این است که عدالت را تکذیب کرد.'”

سفید backlashers نه تنها غوطه ور خود را در خشم و ترس و خشم. در پخش این احساسات به طور گسترده ای در آنها به شکل محدودیت های قابل قبول اصلاحات. توصیه “go-slow دوره” آنها می تواند گسترش همدردی یا نه و به دنبال تعیین زمانی که حقوق برابر عبور خط به “امتیازات ویژه.” یک خبرنگار اشاره کرد: “هراس از حومه پیدا کرده اند و دیگران در محله است که خود را از مناطق مسکونی را در صورت هجوم سیاهان.” در این جهان بینی سفیده ارائه شده خود را به عنوان قربانیان جنایات مرتکب شده علیه آنها توسط کمپین برای برابری بودند و اضطراب و ناراحتی و ترس است. قبل از عبور از حقوق مدنی عمل یک سیاستمدار گفت: پست‘s رابرتز در اکتبر سال 1963 “برای اولین بار من ایمیل از مردم سفید پوست گفت:” یک دقیقه صبر کنید, ما باید حقوق بیش از حد.'” “بیش از حد” بود به خصوص گفتن چون در آن زمان تعداد زیادی از آمریکایی های آفریقایی تبار هنوز فاقد فدرال برای حفاظت از اساسی مدنی و حق رای.

“سفید واکنش” نتیجه تولید یک سیاست جابجایی و تغییر تمرکز از آن محروم برابری در قانون و خواستار عدالت برای کسانی که تصور تهدید یا ناراحتی در امکان تغییر اجتماعی. در سپتامبر 1963 دیتون دیلی نیوز برجسته “شمالی سفیده که در حال رشد به طور فزاینده ای وحشت زده و عصبی به عنوان موج Negro اعتراض شوی خانه در آستان خود” و در نوامبر همان سال لس آنجلس تایمز اشاره کرد که “میان انبوه احساس بد ایجاد شده توسط Negro راهپیمایی و تحصن.” احساسات است که اهمیت بودند کسانی که از مردم سفید.

این گزارش در واکنش foregrounded سفید ترس و اضطراب در راه است که پوشش از آمریکایی های آفریقایی تبار به ندرت انجام داد. جری Landauer آوریل 1964 گزارش وال استریت ژورنال برجسته سفید مردم “احساسات مملو از مبارزه” اختصاص حتی کلمه مبارزه برای توصیف چالش های روانی برای سفید آمریکایی ها تنظیم به احتمال برابری نژادی. Landauer اشاره کرد: “شدت خشم از بلوک از سفید پوستان در شمال” بود که تقویت شده توسط این احتمال که حقوق مدنی عمل می کنند در واقع ممکن است تبدیل به قانون (که آن را در جولای). “به آنها این لایحه تبدیل به یک نماد ترس—ترس از دست دادن شغل به سیاهان; ترس که مدارس محله خواهد شد آب گرفتگی توسط Negro بچه ها bussed در’ از سراسر شهر; که از ترس صاحبخانه مجبور خواهد شد به فروش می رسانند در صورتی که مایل به فروش در تمام Negro تازه واردان است.” این ترس از عواقب آفریقایی برابری قاب به عنوان ناعادلانه قربانی.

سراسر آنچه که ما ممکن است تماس بگیرید “واکنش دوران” آمریکایی های آفریقایی تبار ارائه clear-eyed تجزیه و تحلیل و قوی نقد backlashes و سفید دفاع از آنها در نظر گرفتن آنها به عنوان سابق بیس بال ستاره و دیرین فعال جکی رابینسون قرار داده و آن را در سال 1966 نیویورک آمستردام اخبار مقاله “بزرگ مرد بهانه برای تعصب است.” در حالی که بسیاری از ناظران در اوایل 1960s برجسته تازگی از سفید واکنش مارتین لوتر کینگ جونیور با دقت بیشتری آن را به نام “یک نام جدید برای یک پدیده” که “همیشه وجود داشته زیر و گاهی اوقات در سطح زندگی در آمریکا است.” Langston Hughes یک شعر نوشتم “واکنش بلوز” که نینا سیمون بعد از آن به موسیقی تنظیم و ثبت شده است.

اعضای آرکانزاس مبتنی بر سفید-پراید, سازمان, سفید, انقلاب, اعتراض, on May 21, 2005. (David S. هالووی / گتی ایماژ)

شاید لورن Hansberry به طور مستقیم قرار دادن انگشت خود بر روی این موضوع در ماه ژوئن سال 1964 بحث با عنوان “سیاه و سفید, انقلاب سفید و واکنش” که او در شهر هال در شهر نیویورک است. او در طول یک رویداد سازمان یافته توسط انجمن هنرمندان برای آزادی یک گروه از هنرمندان آمریکایی آفریقایی و روشنفکران حدود دو هفته قبل از عبور از حقوق مدنی عمل می کنند. با اشاره به سابقه طولانی سیاه و سفید-آزادی مبارزه Hansberry گفت: “اتهام بی صبری است که به سادگی غیر قابل تحمل است.” درخواست خود را به “سفید لیبرال برای جلوگیری از یک لیبرال و برای تبدیل شدن به یک رادیکال” بود و تا حد زیادی یک تماس برای کسانی که لیبرال ها به رسمیت شناختن است که واقعی قربانیان نژادپرستی بودند رنجش سفید آمریکایی ها اما آمریکایی های آفریقایی تبار خواستار برابری.

در کوتاهمدت ویژه رسانه ها در واکنش از سال 1963-64 به نظر می رسد شده اند چشمگیری نابجا. جنبش ثابت می شود یک انتخابات شکست تقریبا بلافاصله نشان داده شده است در طرف اشتباه تاریخ است. نه تنها به حقوق مدنی قانون تصویب در سال 1964 اما بعد از آن که در سال لیندون جانسون برنده قاطع انتخابات پیروزی او منجر به حدس و گمان است که “frontlash” از حقوق مدنی حمایت به مراتب مهم تر از آنچه که او دارای برچسب “اصطلاح واکنش” رنج می برد که خرد کردن دو شکست که در آن سال. جانسون پیش بینی شده در کنوانسیون ملی دموکرات ها در شهر آتلانتیک است که “برای هر واکنش که دموکرات ها از دست ما انتخاب کنید تا سه frontlash [آرا]” و او shellacking Barry Goldwater در روز انتخابات به نظر می رسید به او ثابت کند درست است.

اما به عنوان جانسون نیز به خوبی آگاه نیروهای واکنش دور از را شکست داد. “من فکر می کنم ما فقط تحویل جنوب به حزب جمهوری خواه برای مدت زمان طولانی برای آمدن” LBJ گفت: Bill Moyers خود مطبوعات دستیار مدت کوتاهی پس از او امضا حقوق مدنی عمل می کنند. با این حقیقت که تاریخ ارائه می دهد ما می توانید ببینید که Goldwater انتخاباتی بود که کمتر نشانه ای از واکنش را vanquishing از یک منادی مدرن محافظه کاری. در سال 1966 با نفوذ روزنامه رولاند ایوانز و رابرت نواک به نام سفید backlashes “یکی از ویژگی های دائم از صحنه سیاسی” که در آن آنها باقی مانده اند آنجا.

با استفاده از همین عبارت است که به طور کلی بانک ها به حال استخدام یک قرن قبل از آن برای مقاصد مختلف نویس نوشت که راه مناسب برای درک سفید واکنش بود به عنوان “ضد انقلاب در برابر مرد است.” ضد انقلاب یک عبارت است که آمریکایی ها به ندرت استفاده برای توصیف ما سیاست است. اما از آن است که ناعادلانه و یا نادرست به درخواست این برچسب به رنگ سفید واکنش که صریح هدف این بود که به آهسته یا متوقف مدنی-حقوق انقلاب است.

این backlashers از دست تعدادی از کلید جنگ سیاسی در دهه 1960 دهه است که در آن آنها نام خود را. از بازسازی به برخورد با آنها شده بود مغلوب قبل از آنها بوده است را شکست داد و اخیرا هم در زمینه های گوناگون—LBGTQ حقوق, به عنوان مثال. اما هر دو قبل و پس از این سیاست پیشگیرانه از شکایت و ضد egalitarianism آنها دفاع و پشتیبانی موجب روانشناسی امتیاز طول می کشد در مرکز صحنه در حالی که نیازهای مظلوم مجبور به صبر در بال چپ است deforming و ارتجاعی اثر در فرهنگ سیاسی ما. آن را انجام داده است تا نه فقط با emboldening reactionaries اما با ایجاد ترس از تنظیم کردن backlashes استاندارد عنصر سیاسی گفتگو.

نئو نازی ها, اعضای alt سمت راست و سفید supremacists در بخشی از یک “متحد حق” تجمع در Charlottesville, Virginia در سال 2019. (ژاک D رابرتز / NurPhoto از طریق گتی ایماژ)

در نظر بگیرید به عنوان نمونه زمانی که در سال گذشته اقتصاددان لری سامرز توییتی در مورد خطرات ناشی از مالیات بر ثروت “بومرنگ” و دیوید بروکس هشدار در مورد “واکنش زشت” که به احتمال زیاد به دنبال یک استیضاح محاکمه. و یا در یک ورید مشابه زمانی که مقاله نویس راس Douthat نوشت که اگر دموکرات ها اتخاذ سبز جدید مقابله با آن “را توانمند سازی تغییر آب و هوا منتقدان تضعیف دست خواهد-بود compromisers در ایران” و “احتمالا کمک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در انتخابات مجدد.” در این روش, واکنش سیاست تبدیل شده است یک محدودیت در لیبرالیسم مدرن است.

واکنش دینامیک بازی کرده اند بارها و بارها از طریق نیمه دوم قرن 20 و 21. آنها به نظر می رسد در واکنش در برابر جنبش زنان—که به عنوان مری Wiegers نوشت: در سال 1970 با آن روبرو “ساخته شده است-در واکنش” قبل از آن حتی آغاز شده—به اوج خود رسید که در این کمپین موفق در برابر حقوق برابر متمم آن را به عنوان نزدیک به تبدیل شدن به قانون است. دینامیک چنین مرکزی باقی مانده به مبارزات در برابر مقررات اجتماعی مانند کمک به خانواده ها با فرزندان وابسته (AFDC) در سال 1980 و ’90s شده اند و منعکس شده در این ژانر از “عصبانی مرد سفید”, فیلم, از جمله سقوط و Gran Torino. اخیرا و بیشتر consequentially این نیروها کمک کرد انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که قاب مبارزات انتخاباتی خود ادامه می دهد و به درمان خود در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک واکنش در مقابل سلف خود, باراک اوباما اولین رئیس جمهور آمریکا است.

این backlashers شده اند را به زور در اخیر ضد اجتماعی-فاصله تظاهرات شده اند که توسط مردم سفید اعلام کرد که بهداشت عمومی اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در حال سرقت از آنها را از حق آزادی. ساخت اتصال به قبل از backlashes صریح برخی از معترضان دست تکان داد مؤتلفه پرچم برگزار شد Give me liberty or give me مرگ نشانه. در حالی که در برخی از راه های خنده دار, داده شکایت خود را در مورد اینکه قادر به کوتاه کردن مو و یا داشتن به “دو چای سرد در درایو را از طریق” برخی از معترضان نیز برانگیختن ترس با خود متکبر سلاح-دارای حق اعمال و تهدید به خشونت می گویند هیچ چیز از تمایل خود را به طور بالقوه آلوده دیگران با کوروناویروس. طراحی بر قالب backlashes از اوایل تاریخی, لحظات, این معترضان هم ترکیب پارانویا و ناامنی که به مدت طولانی تاب خورده فرهنگ سیاسی ما با acclamations آزادی برای برخی از هزینه آزادی برای همه است. به عنوان در طول بازسازی و دوران حقوق مدنی ما یک بار دیگر خطر که یک سیاست از آزادی و برابری ممکن است تحت الشعاع قرار روانشناسی سفید خشم.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme