چگونه ما بازگشایی اقتصاد پس از Coronavirus بحران ؟

A closed restaurant
در ماه های آینده سیاستگذاران خواهد بود مجبور به اعتصاب دشوار تعادل بین حفاظت از سلامت مردم و حفاظت از معیشت خود را.عکس توسط هانا Yoon / بلومبرگ / گتی

روزانه coronavirus جلسات از اندی Beshear فرماندار کنتاکی استفاده می شود به متین امور. که تغییر در آوریل 15, هنگامی که معترضان شروع به جمع آوری به طور منظم در خارج از پنجره خود را در جلسه اتاق در ساختمان کاپیتول در فرانکفورت و تلاش برای رسیدگی به قطع. “باز کردن کنتاکی!” آنها شعار می دادند. “ما می خواهیم به کار!” وجود دارد و شاخ و سوت و نشانه هایی از جمله یکی که گفت: “قرنطینه است زمانی که شما محدود کردن جنبش از افراد بیمار! ظلم و ستم است زمانی که شما محدود کردن جنبش از افراد سالم!” یک فعال بود در کنگره مراحل و فریاد زد: “ما در حال شهروندان آزاد و ما نمی توان گفت ما نمی توانیم حمایت از خانواده های ما. ما نمی توان گفت که ما نمی توانیم کار می کنند. چگونه غیر اخلاقی است که در آن از رهبری ما را به گفتن “نه شما نمی توانید کار’? این زباله ها! اگر شما می خواهید برای باز کردن کسب و کار خود و رفتن خود را باز لعنت کسب و کار!”

Beshear یک دموکرات برنده باشند با کمی بیش از پنج هزار رای در ماه نوامبر گذشته. در اولین روز از اعتراضات او خود را متوقف توجیهی و خطاب به مردم در خارج از پنجره در تلاش برای تجدید نظر به عقلانیت. “مردمی که کشتن مردم است. که کاملا کشتن مردم,” او گفت:. “کار من نیست به محبوب تصمیم اما به تصمیم گیری درست و تصمیم گیری است که موجب صرفه جویی در زندگی مردم است.” به عنوان از آوریل 23rd, کنتاکی 3,481 مورد تأیید و یک صد و نود و یک مرگ و میر ناشی از COVID-19 که آن را نسبتا پایین در لیست تحت تاثیر متحده است. اما Beshear معضل همان است که به عنوان یکی رو رهبران در سراسر کشور است. بسیاری از آمریکایی ها طبعا می خواهید به بازگشت به کار. اما بازگشایی اقتصاد خواهد به احتمال زیاد سرعت بخشیدن به گسترش ویروس زور زدن نظام سلامت باعث مرگ و میر بیشتر و بیشتر باعث آسیب های اقتصادی. در ماه های آینده سیاستگذاران را مجبور به حرکت به رابطه پیچیده بین حفاظت از سلامت مردم و حفاظت از معیشت خود را.

هیچ مسیر روشنی را برای بازگشایی اقتصاد و گروه های مختلف شده اند صدور خود به خود رقابت برنامه. جمعه گذشته فرماندار مینه سوتا اعلام کرد که فعالیت در فضای باز مانند شکار و ماهیگیری می تواند به زودی از سر گرفته و گلف رانندگی محدوده می تواند بازگشایی حق دور. در تگزاس فروشگاه های خرده فروشی مجاز خواهد بود برای باز کردن back up برای منظقه خرید. اما فرماندار مریلند اعلام کرد که محدودیت های بسیاری را در برداشته تا زمانی که دسترسی بیشتری به آزمایش و بهبود فضای بیمارستان و تجهیزات و موثر تماس با ما-سیستم ردیابی. در کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom پیشنهاد کرد که مردم بازدید از رستوران ها در دولت خود را ممکن است به خود درجه حرارت گرفته شده و قبل از اینکه اجازه داد داخل. در مارس 13, رئیس جمهور تهمت به او پیشنهاد کرد که ممکن است نیروی متحده به بازگشایی اقتصاد خود اما اخیرا گفت که او را ترک سوال به فرمانداران. کاخ سفید نیز منتشر شده خود مجموعه ای از دستورالعمل نحوه حرکت رو به جلو به نام “باز کردن امریکا دوباره.” “من فکر می کنم آن را واقعا هرج و مرج,” Dean Baker از بنیانگذاران مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست به من گفت.

اکثر کارشناسان صرف نظر از جهت گیری سیاسی است, توافق در چند اصول در مورد بازیابی. برای اولین بار است که دیگر اقتصاد باقی می ماند در آن زمان دولت از خاموش شدن دیگر آن را به آن را دوباره و بیشتر طولانی رکود اقتصادی که به دنبال خواهد داشت. “دیگر ما در حال تعطیل بیشتر کسب و کار ما در حال رفتن به از دست دادن کسب و کار آن ها چه می گذرد به ایجاد تقاضا کار که خیس خواهد شد تا ما کارگران بیکار” مایکل فشار یک اقتصاددان آمریکایی برای سرمایه گذاری موسسه به من گفت. بیکر افزود: “برخی از کارگران قادر نخواهد بود به عقب می آیند. وجود خواهد داشت فوق العاده پیچیده حسابداری messes; تمام این لوایح نشده است پرداخت شده برای دو یا سه ماه. فقط گرفتن یک محل و در حال اجرا دوباره زمان طول می کشد.” دوم این است که در برنامه های نجات که کنگره با تصویب در ماه مارس می تواند در کاهش آسیب, اما تنها اگر به طور موثر اجرا و آنها هنوز هم نمی خواهد به اندازه کافی دور. (اولین مرحله از این برنامه در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک در حال حاضر از بودجه اجرا.) سوم این است که گسترده و قابل دسترس ویروس تست و موثر عفونت ردیابی مورد نیاز خواهد بود قبل از اینکه اکثر مردم احساس اعتماد به نفس و بازگشت به خود را قبل از همه گیر راه زندگی است. (دستورالعمل های منتشر شده توسط کاخ سفید ذکر است تست اما آدرس آن را تبدیل به بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است.)

به احتمال زیاد اقتصاد خواهد آمد آنلاین از طریق چه فشار به عنوان یک “صحنه بازگشایی” با بخش های مختلف تعویض در زمان های مختلف. “آنچه می خواهم که نگاه در داخل یک شهرستان؟” فشار گفت. “در ادامه به جلوگیری واقعا جمعیت زیادی شاید باز کردن کسب و کار کوچک برای اولین بار با داشتن تعداد کمتری از مردم در داخل یک فروشگاه در یک زمان. سپس شاید شما برای باز کردن رستوران ها اما مردم در حال گسترش است.” موسسات بزرگتر مانند فروشگاه های بزرگ, خواهد, دنبال, با خط زمان ایده آل رانده می شود توسط چه می شود تعیین می شود در مورد این ویروس را از طریق تهاجمی تست. امید است که بالاترین ظرفیت سالن های مانند استادیوم ها و سالن های کنسرت می تواند بازگشایی در تابستان. بسیاری از فرمانداران متعهد شده اند به کار در گروه های منطقه ای به بیمه گذار است که به عنوان صاف به عنوان امکان پذیر است (مانند برنامه در حال حاضر در راه: New York, New Jersey, کانکتیکات, پنسیلوانیا, رود آیلند و دلاور به تازگی پیوست و با هم به coördinate بازگشایی برنامه.) فشار نیز اشاره کرد که حتی یک صحنه بازگشایی تنها کار خواهد کرد اگر رهبران محلی می تواند زیرک در پاسخ به سرایت سطوح. “اگر ما قادر به انجام این کار به خوبی آنچه شما باید ببینید پمپ پدال گاز و سپس ضربه زدن به ترمز,” او گفت:. مدارس ممکن است بازگشایی در ماه سپتامبر برای مثال اگر virus گسترش می یابد بیش از حد به سرعت نزدیک دوباره به مدت دو هفته در ماه اکتبر. اجتماعی-دورى قوانین در رستوران ها ممکن است به طور مداوم قابل تنظیم است. “من فکر می کنم ما به احتمال زیاد برای دیدن این ویروس در پاسخ به این سطح از فعالیت های اقتصادی, و اگر پاسخ بیشتر از ما دوست داریم که ما در حال رفتن به نیاز به سرعت همه چیز را دوباره,” او گفت:. “اما من نمی دانم اگر سیستم ما از دولت این است که.”

یکی از طرح های پیشنهادی منتشر شده توسط چند تن از فشار همکارانش در آمریکا سرمایه گذاری موسسه به تشریح ممکن است فاز یک صحنه بازگشایی. این اولین بار است که یکی از ما در حال حاضر در هنگامی که تمرکز بر روی کاهش گسترش COVID-19 با بستن فضاهای عمومی و سفارش ساکنان به پناهگاه در خانه; فاز دوم رخ می دهد در یک دولت توسط دولت اساس “زمانی که آنها قادر به با خیال راحت تشخیص, درمان و منزوی COVID-19 موارد و مخاطبین خود است.” در این مرحله اسکات Gottlieb یک A. E. I. همکار و نویسندگان, نوشتن, “مدارس و کسب و کار می تواند بازگشایی و خیلی از زندگی عادی می توانید شروع به سر.” فیزیکی-فاصله اقدامات هنوز هم ممکن است در محل های آسیب پذیر افراد ممکن است هنوز هم می خواهید برای محدود کردن تماس خود را با دیگران; و خیلی دقیق تر عمومی-بهداشت اقدامات باید به تصویب رسید در مکان های عمومی. مرحله سوم نشان می دهد که فاصله فیزیکی و محدودیت های دیگر می تواند برداشته شود که بیماری گسترده ردیابی و درمان و واکسن در دسترس است. (واکسن آزمون در راه هستند, اما چیزی است که انتظار می رود برای حداقل یک سال.) پس از آن این گزارش نشان می دهد ما باید تمرکز بر آماده سازی برای آینده همه گیر. نویسندگان نوشتن “پس از ما با موفقیت شکست COVID-19 ما باید اطمینان حاصل شود که امریکا هرگز دوباره آماده به صورت یک بیماری عفونی جدید تهدید.”

حتی پس از محدودیت ها شروع به بلند بحران اقتصادی احتمالا بر خلاف هر چیزی که ایالات متحده دیده می شود در چند دهه. در آوریل 14, صندوق بین المللی پول با انتشار گزارش پیش بینی است که در دوره فعلی خواهد بود آغاز “بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ و به مراتب بدتر از بحران مالی جهانی است.” هایدی Shierholz اقتصاددان ارشد در موسسه سیاست اقتصادی گفت: در حالی که دولت ایالات متحده گرفته شده بود برخی از مراحل در جهت کاهش آسیب های آن انجام نشده نزدیک به اندازه کافی. او در مقایسه با واکنش رهبران آمریکایی به رهبران در دانمارک که سرعت اجرا در یک برنامه به جای کارگران حقوق از دست رفته به طوری که آنها می تواند باقی می ماند متصل به کارفرمایان خود را و می تواند احضار دوباره به راحتی هنگامی که آن را امن تلقی; ایالات متحده نسخه اضطراری وام صندوق به نام چک حفاظت از برنامه تا کنون بوده سرند با مشکلات پیاده سازی را ترک کرده است و بسیاری از کسب و کار است که نیاز جدی و بدون دسترسی به منابع مالی. “آنها در حال گرفتن آنچه آنها نیاز به زنده ماندن مستند” Shierholz گفت: با اشاره به کارگران در دانمارک. “بنابراین کارگران نیست در مواجهه با تروما از دست دادن شغل که تحقیقات نشان می دهد می تواند بسیار طولانی مدت می تواند اثرات آن بر کودکان و نوجوانان.” او در ادامه: “ما نمی, چه, دانمارک انجام داد. ما را انتخاب نکنید. بنابراین ما در حال رفتن به در یک موقعیت بدتر است و ما در حال رفتن به باید به عنوان سریع بهبود است.”

Pavlina Tcherneva استاد اقتصاد در کالج بارد و نویسنده “در مورد یک شغل تضمین” به من گفت که او معتقد است دولت باید گام با قوی مداخلات از جمله تهاجمی تر کمک به خانواده فرد و یک شغل تضمین از طریق عمومی-خدمات پروژه. “کوتاه ترین فاصله بین دو نقطه یک خط راست است, راست?” او گفت:. “دولت فدرال باید پرداخت. اگر مشکل این است که ما نیاز به مشاغل دولت باید آنها را ایجاد کنید. استخدام بیکاران. آن را بسیار ساده راه حل است.” او معتقد است که این بحران فرصتی است برای تأمل در سیاست های اقتصادی که در حال حاضر شکست ما—مانند عدم وجود مراقبت های بهداشتی جهانی و سازه های مالیاتی که به نفع ثروتمندان و به تصور یک دنیای جدید در طرف دیگر از بحران است. الهام بخش او پیشنهاد کرد به دنبال بازگشت به سال 1933 زمانی که فرانکلین D. روزولت در زمان کار میان رکود بزرگ و به سرعت گسترش نقش دولت در اقتصاد از جمله با ایجاد شغل برای کارگران بیکار. “در دو سال روزولت انجام کارهای فوق العاده ای” او گفت:. “نگاه کنید که در آن جهان از نوزده-سی سالگی: ما ندارد امنیت اجتماعی; ما نیست که حداقل دستمزد; ما نمی باید چهل ساعت کار در هفته است. F. D. R. در آمد و گفت: “به وضوح در بازار است و نه حل مشکل بیکاری; به وضوح دولت به در آمده و ارائه حمایت های اساسی به کارگران است.’ در دو سال ما بسیار است.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>