چگونه شما می دانید که شما از آن ساخته شده توسط شهر

A man on his bike in front of the Portland skyline.
عکس از گتی

لس آنجلس

شما زندگی می کنند در داخل علامت هالیوود با شش نجات Chihuahuas که تنها نوشیدن Essentia آب یونیزه و خوردن فراتر از گوشت. همه چیز در خانه شما, مینیمال اما با آشغال جایزه مجسمه. شما در حال راه رفتن, صحبت کردن, Pilates-انجام Instagram هدف است. اما شما خروج از برنامه خوب برای تمرکز بر “انسانیت” هر چه معناست.

پورتلند

شما تا به حال یک cameo در “Portlandia” و خود یک دوچرخه یک یک چرخه و دوچرخه. شما را حفظ خوبی روغن ریش و دقیقا می دانند که فروشگاه doughnut برای رفتن به (که نه یکی). شما را به یک وگان صبحانه burrito که خیلی خوشمزه و پر از بسیار غنی ریبوفلاوین است که به سختی می توان طعم شرم شما احساس می کنید برای کار در تبلیغات.

میامی

شما دباغی اما در بسیاری غیرممکن حتی راه شما هنوز هم به نوعی نگاه جوان به اندازه کافی زده در Enterprise Rent-A-Car. شما را به سفر به باهاما فقط برای ‘گرم و سپس پرواز همان روز به مهمانی در یک باشگاه شب که لی لی نام دارد, Rocco. شما رانندگی یک کرجی در همه جا (که خود را خصوصی هواپیما در وام به DJ Khaled).

کلیولند

شما زندگی می کنند در کلیولند. شما نمی آن ساخته شده است.

سان فرانسیسکو

شما فقط بسته پنج-صد-و-یک-میلیارد-دلار سری K دور از سرمایه گذاری-بودجه سرمایه برای خود cryptocurrency راه اندازی DoucheCoin. هجوم پول نقد اجازه داده است تا شما را به تبدیل شدن به افتخار مالک جدید از دو صد و پنجاه فوت مربع آپارتمان استودیو در قلنبه که تنها شما را به مجموعه از سه میلیارد دلار است. شما رانندگی یک سال 2007 تویوتا پریوس. (این بخشی از خود-ساخته شده افسانه.)

نشویل

خود را جایگزین-عامیانه-کشور-فیوژن گروه انجام شده در هر محل برگزاری موسیقی در شهر است. مردم می دانند که شما به این خواننده و ترانه سرا به ساقه ویسکی با قبل از پایان دادن به در یک مرغ مشترک. خود را کلاه کابوی است که به عنوان بزرگ و سفید به عنوان ماه است که چرا شما نیاز به حمل و نقل آن در مسطح از وانت کامیون خود را. شما خود را یک کشور ژامبون امضا شده توسط Kings of Leon.

شیکاگو

شما یک ستاره عضو اصلی سه مرحله تریک تیم دوم شهر و iO تئاتر و شما به عنوان در تماس سرگرمی برای بهترین عمیق-ظرف استقرار در شهر (نه این که یکی یا دیگری). منبع اصلی خود را از درآمد حاصل است خنده و بزرگترین هزینه سوسیس اما اگر شما تا به حال نیاز به برخی از پول اضافی شما می دانید که شما همیشه می توانید تبدیل به یک placekicker برای “da خرس.” شما در حال شیکاگو از طریق و از طریق حتی اگر شما از لحاظ فنی رشد در اوانستون.

لاس وگاس

شما قانع کننده ترین الویس در شهر و احساس کاملا شاد با زندگی خود را با وجود اینکه در چهارم خود ازدواج. دیوید کاپرفیلد و کریس انجل در حال رقابت برای بهترین دوست شما.

Austin

این معلوم نیست چه “ساخت و آن را” در آستین به نظر می رسد پس از آن را هنوز gentrified توسط Silicon Valley burnouts و تشکرها.

نیویورک

پس از گذراندن فقط به اندازه کافی زمان ساخت فیلم کوتاه با حمایت دوستان و خانواده خود را از کلیولند در حالی که زندگی در یک اجاره-کنترل آپارتمان به طور مستقیم در بالای یک تکه فروشگاه که در آن هر کس می داند نام خود را اما تماس های شما “رئیس” به هر حال شما هیچ چاره ای جز حرکت به لس آنجلس و تبدیل شدن به غنی و Instagram اهداف هر آنچه که بدان معنی است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>