من کلیک و هفت ساعت گذشت: Netflix بکشد “ببر پادشاه”

Joe Exotic poses with a tiger
Netflix بکشد نمایش “ببر پادشاه” به دنبال افزایش و کاهش غیر عادی وحش کارآفرین شناخته شده به عنوان جو عجیب و غریب داستان که امتداد حتی واضح ترین تخیل.عکس از Netflix

در اولین روز اجتماعی-فاصله, من سعی کردم به خودم منحرف کردن اذهان از اضطراب من با bingeing تلویزیون را نشان می دهد اما هیچ چیز چسبیده بود. من شروع به rewatch “grey’s Anatomy” اما بازیگران’ منبع ثابت از استریل ماسک پرسیده من خشم نهفته در مورد زمان عدم استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی برای پزشکان شاغل در خط مقدم از این بیماری همه گیر. (به اعتبار خود را از تولید کنندگان نشان می دهد به تازگی ارائه شده برای اهدای هر گونه بیش از حد لوازم پزشکی طولانی در خود فروشگاه). من فکر می کردم ممکن است نزول به بلانت ابتذال قدمت را نشان می دهد اما تماشای مسابقه پنجه در یکی دیگر از بدون دستکش تنها من پیچ و تاب خوردن. سپس روز جمعه گذشته یک مجموعه مستند به نام “ببر پادشاه” به نظر می رسد در Netflix بکشد. من کلیک و ناگهان هفت ساعت گذشته بود.

“ببر پادشاه” به دنبال ظهور و سقوط یک گریز از مرکز اوکلاهما, باغ وحش کارآفرین شناخته شده به عنوان جو عجیب و غریب داستان که امتداد حتی واضح ترین تخیل. جو (که متولد یوسف Schreibvogel, در مناطق روستایی, Kansas) یک گی, چندهمسری, اسلحه toting آزادیخواه با یک پلاتین-بور کفال که برای دو دهه عمل کوچک مستقل پارک وحش در Wynnewood اوکلاهما. در یک نقطه شانزده هکتار پارک افتخار بیش از صد ببر به عنوان به خوبی به عنوان شیر خرس, تمساح, شامپانزه ها و دیگر جانوران عجیب و غریب. مهمانان کردم دست به تجربه با حیات وحش از جمله ببر-توله نوازش جلسات. این گربه سانان احتکار مطرح hackles از حیوانات-فعال حقوق در فلوریدا به نام کارول Baskin یک dotty, hippie-ish, ورزش, که می پوشد تقریبا به طور انحصاری پلنگ چاپ لباس و تاج گل. بسکین که co-فرار عجیب و غریب-cat-مضمون bed-and-breakfast قبل از راه اندازی Big Cat Rescue, یک پناهگاه برای آزار حیوانات می شود hellbent در استفاده از انرژی خود را (و میلیون ها دلار از او به ارث برده از اواخر شوهر) را تعطیل عجیب و غریب در باغ وحش.

آنچه که آشکار از این سال های طولانی داد و بیداد بیش از حد خوشمزه را دور, اما آن را شامل بازیگران رنگارنگ oddballs زندگی در حاشیه جامعه از جمله اما نه محدود به: بزرگ-گربه سرمایه دار خیلی مهم که ممکن است یا ممکن است در حال اجرا یک ازدواج فرقه از اموال خود را; زنجیره ای سیگاری سابق شبکه-تلویزیون ایران را که حرکت می کند به عجیب و غریب در باغ وحش برای ایجاد یک محکوم واقعیت نشان می دهد; یک مرد قوی هیکل, بدون مرد باهم است که طول می کشد بیش از این باغ وحش در یک نامردان کودتای; یک زبر و خشن پسر پاییز که می شود یک راز خبرچین برای F. B. I.; و یک کارمند باغ وحش که بازگشت به کار و نه حتی دو هفته پس از یک ببر ریپ کردن بخشی از بازوی او. “ببر پادشاه” در معرض خزدار کوچک از جهان من هرگز شناخته شده در مورد, از جان گذشته مردم به دنبال سود حاصل از گونه های در معرض خطر. در پایان من احساس تهوع در من چی دیده بود اما این بار مطمئن پرواز کرده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>