من یک بیماری همه گیر توله سگ و شما می توانید بیش از حد

کلر McAdams / Shutterstock / اطلس

حدود یک هفته را در قرنطینه من و همسرم نشسته بودند روی نیمکت زمانی که او تبدیل کامپیوتر خود را روی صفحه نمایش نشان می دهد من یک مقاله او در خواندن. وجود دارد یک عکس از یک سگ و یک تیتر که پیشنهاد راه رفتن یک سگ بود بهترین راه برای سالم ماندن در این قطعا دیوانه بار. من نورد چشمان من گرفت و به Instagram برای تمسخر او را برای تلاش برای استفاده از یک جهانی-بحران بهداشتی به بیشتر خود را به مدت طولانی در مبارزات انتخاباتی را به یک حیوان خانگی به زندگی ما. سه روز بعد ما به خانه آورد چهار ماهه توله سگ. نام او بری.

در حالی که ممکن است به نظر می رسد ضربه, شوهر من است ماهیگیری برای یک سگ برای حدود هشت سال—تقریبا تمام زمان ما شده ایم با هم. او به طور منظم می فرستد من عکس از مبارک به دنبال سگ داوطلبان به پیاده روی خانواده اش سگ حتی در وسط شیکاگو زمستان و شروع به پریدن کرد در هر فرصت به dogsit تلاش برای نه تنها قطع با چهار پا همدم بلکه به آرامی متقاعد کردن من چقدر فوق العاده آن را به استقبال رفیق خزدار به خانه ما. من به نوبه خود به او داده اند بسیاری از دلایل که چرا یک سگ نکرده حس برای ما: ما کار زیادی ما زیاد مسافرت (برای کسب و کار و لذت) ما مانند بیرون رفتن با دوستان ما برای صرف شام و نوشیدنی می باشد. من ارزش این آزادی و انعطاف پذیری ما لذت می برد به عنوان یک زوج بدون فرزند در یک شهر بزرگ و نگران بودم که یک سگ را غارت ما که زندگی قبل از من آماده بود.

این واقعیت که سگ بود سگ به طور مستمر کمک مورد من. هر نمونه از یک توله سگ بازدید کننده ادرار ما با نام تجاری جدید اتاق خواب فرش و خوردن نان من فقط پخته شده را پس از ربودن آن مقابله و یا پاره از هم جدا یک قطعه از Tupperware در تلاش برای دریافت در باقی مانده در داخل احساس مانند یک نقطه به نفع من. یک سگ بود فقط مشکل بیش از حد. سپس coronavirus به آسانی منحل زندگی ما است.

پس از دو هفته از پوشش افسرده اخبار با روزهای کاری و تعطیلات آخر هفته به سرعت خونریزی به هر یک از دیگر, من متوجه شدم که ما تا به حال چیزی جز زمان منزوی در خانه ما برای آینده قابل پیش بینی. اگر نه در حال حاضر ،

جای تعجب نیست, من و همسرم شد نه تنها در محاسبات ما که یک بیماری همه گیر موظف قرنطینه ممکن است بهترین زمان برای آوردن یک حیوان خانگی به زندگی ما. حیوانات خانگی نشان داده شده است برای کمک به کاهش احساس تنهایی و اضطراب و افسردگی—ساخت آنها به ظاهر ایده آل همراهان برای یک وضعیت اضطراری است که نیازمند جداسازی خودمان را از دوستان و خانواده و عادی ما روز به روز تعامل. حیوانات خانگی نیز می تواند به کاهش احساس انزوا و ما را وادار به کوچ هر چند ساعت صفات هستند که شاید حتی مهم تر در دوران اجتماعی فاصله می گوید: زن سبک و جلف بلوک رئیس جمهور و مدیر عامل جامعه انسانی ایالات متحده است. با توجه به PetPoint یک برنامه کاربردی است که جمع آوری داده ها از بیش از 1000 حیوان-رفاه سازمان در آمریکای شمالی در سه هفته گذشته نرخ تصویب باید به شدت متنوع در سراسر کشور در حالی که موارد پرورش افزایش یافته است به طور قابل توجهی در کل.

به عنوان stay-at-home سفارشات در سراسر کشور توصیه هایی برای نحوه مقابله هستند ناگهان در همه جا. وجود دارد پیشنهادات در مورد چگونه به پشتیبانی از مورد علاقه خود را به کسب و کارهای کوچک کمک مالی بودجه برای گذاشته شدن کارگران و درخواست را در حیوانات است که ممکن است در گیر پناهگاه بدون به اندازه کافی مراقبان یا بدتر. به عنوان قرنطينه تبدیل شده اند بیشتر و بیشتر محدود بهره در مالکیت حیوان خانگی است به ظاهر ballooned.

“تقاضا نمایی رشد کرده می گوید:” کهربا برتون بنیانگذار و مدیر دامپزشکی و عملیات نجات در ولف ترپ امداد و نجات حیوانات در ویرجینیا. او می گوید که قبل از همه گیر اگر گرگ به دام آورده در حدود 50 توله سگ و برگزار شد, تصویب, رویدادهای, در حدود سه هفته از آن می تواند انتظار می رود اکثریت کسانی که توله سگ به خانه. در حال حاضر این رشته به عنوان بسیاری از 150 تصویب برنامه های کاربردی در عرض 24 ساعت اول مجازی ملاقات و خوش آمد می گوید با یک گروه جدید از توله سگ. بلوک بیش از حد شنیدن از افزایش تقاضا در بسیاری از پناهگاه برای هر دو اتخاذ و پرورش.

موج جدید علاقه توله سگ آنقدر شدید است که می تواند توله سگ بزودی می توانید باد بکارگیری چندین بار و هنوز یک حیوان خانگی به خانه می برد. و در حالی که پرورش است که اغلب سریعتر گزینه, برای اولین بار, گرگ دام لیست انتظار—فقط به پرورش توله سگ—که امتداد به حدود 200 نفر است.

بدیهی است که من آن را دریافت کنید. هنگامی که شما تصور کنید ناگفته هفته از قدم زدن همان خانه و دیدن و صحبت کردن با همان تعداد محدودی از افراد و یا حتی فقط خود را انعکاس ایده زیبا و راحت همراه—یکی از شما می توانید حیوان خانگی را با پیاده روی و صحبت کردن (با سود اضافه شده از آنها صحبت نمی back)—به طور ناگهانی فوق العاده جذاب است.

و حقیقت این است که داشتن یک توله سگ کمک می کند. داشتن چیزی به تمرکز بر روی دیگر از خود من اضطراب و ترس خوب است. با یک توله سگ خانواده ما مجبور است به یک روال جدید—نوع برنامه و قوام است که کارشناسان می گویند بسیار مهم است در طول زمان آشفته. ما را از خواب بیدار به بری زود راه رفتن (خوب من شوهر است تا از خواب بیدار را بری زود راه رفتن); ما باید مطمئن شوید که بری خارج می شود به ورزش; ما باید اطمینان حاصل شود که او می خورد, وعده های غذایی در فواصل منظم. به علاوه او شایان ستایش است. بری ما کمک می کند تا دیدن شادی را در چیزهای کوچک مانند زمانی که او برای اولین بار با موفقیت آن را به پایین پله ها توسط خود عصبی جیغ مانندی کل زمان.

“پشتیبانی از تحقیقات که در اطراف ما سگ باعث می شود ما احساس خوب” می گوید: Phyllis آردمن استاد روانشناسی در دانشگاه ایالتی واشنگتن. ما جمعی همه گیر-توله سگ حاضر لزوما خوب برای سگ ، آردمن نگرانی در مورد آنچه که او خواستار “کریسمس-توله سگ سناریو.” “مردم در زمان حال و می خواهند به آغوش کردن خود به حیوانات,” او توضیح می دهد. “هنگامی که این است که بیش از افرادی که به تصویب رسید این حیوانات ممکن است پیدا کردن آنها لازم نیست که زمان برای آنها و یا آنها را نادیده گرفت.” و برای طولانی مدت رکود اقتصادی ناشی از کوروناویروس می تواند با داشتن یک حیوان خانگی از نظر مالی قابل دفاع و آنها را وادار به انتخاب های سخت در مورد اینکه آیا آنها می توانند به اندازه کافی برای مراقبت از حیوانات در دراز مدت. نیز وجود دارد این سوال که چقدر حمایت عاطفی ترس و اضطراب انسان باید انتظار حیوانات خانگی خود را قادر به آنها بدهد. آردمن اشاره می کند که برخی از حیوانات است که, شده اند نجات از موقعیت های بد یا که در پناهگاه برای مدت زمان طولانی ممکن است خود به خود اضطراب یا ضربه عاطفی و لایه بندی مالک در بالای آن است که می تواند ناسالم برای همه.

هنوز هم هر کس صحبت کردم با تأکید که به عنوان طولانی به عنوان صاحبان جدید عمل عمدا و با برنامه ریزی بلند مدت در ذهن کشش طولانی مدت از زمان در خانه ممکن است ارائه یک فرصت منحصر به فرد برای صاحبان اوراق قرضه با حیوانات خانگی جدید. (سلام Barry.) این دوره دشوار ممکن است به این معنی است که مردم بیشتر متصل و هماهنگ به حیوانات خانگی خود را از اگر آنها از دیدن حیوانات خود را برای تنها چند ساعت در روز که ممکن است کمک به آنها را از طریق موانع از مالکیت حیوان خانگی با کمی کمتر سرخوردگی.

تجربه من تا کنون نشان می دهد که چیزی وجود دارد احتمالا به این ایده. در حالی که housebreaking سخت بود و قطعا آن را چندان ایده آل نیست که بری تصمیم به پوست برای توجه بیشتر در حالی که من در تلاش برای یک سری از زوم جلسات ما توله سگ در حال ساخت ما نامعقول مبارک. در طول یک دوره طولانی از غم و اندوه و عدم اطمینان آن شده است مسهل به خنده در تصادفی چیزهای بری تصمیم گرفته است به ترس از سیاه کیسه های پلاستیکی, پارک, دوچرخه, کامیون های بزرگ پشت کوچه و پشته از جعبه های مقوایی به نام تنها چند. و ما پیاده روی ارائه یک حس از هدف و ساختار. داشتن یک توله سگ جدید نیز به ما کمک کرد ایجاد ارتباطات قوی تر با دوستان ما و خانواده ما همه چیزی به دیابت تماس FaceTime و متن مورد دیگر از بیماری و احساس وحشت و نگرانی.

بری به ما داده است ارزشمند هدیه از سبک سری و شادی در طول این فوق العاده بدبختی بحران است. من واقعا مطمئن نیستم که چگونه ما او را بازپرداخت اما ما باید مقدار زیادی از وقت و حق در اینجا و در صفحه اصلی آن را کشف کردن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>