من این طومار را امضا کرده و در حال حاضر من ناجور

در سال 2017 دانمارکی فلسطینی فیلمساز مهدی Fleifel خواسته شده بود به امضای یک طومار. به عنوان بخشی از یک بین المللی تور Radiohead برنامه ریزی شده بود به بازی در تل آویو و کازار و تحریم جنبش بود که اصرار جوانان فلسطینی در سراسر جهان در اعتراض به این کنسرت.

“به عنوان یک فیلمساز من هرگز خودم را به عنوان یک فعال, بنابراین من تردید” Fleifel به من گفت. “من باید یا باید من نمی امضای این طومار?” و اگر او Fleifel فکر “چه تفاوت کند آن را واقعا است؟”

او را امضا کرد. بلافاصله پس از هر چند Fleifel شروع به شک و تردید تصمیم خود را. او می شود در لیست سیاه توسط اسرائیل ؟ خواهد او بود اجازه ورود به کشور در آینده ؟ در وحشت او زنگ زد دوستش فارس یک همکار فلسطینی که زندگی در بریتانیا.

“شما در حال تلاش برای بیان که شما باید برخی از آژانس” فارس از طریق تلفن گفت: “در حالی که در واقعیت شما کاملا ناتوان است.”

مکالمه خود را که Fleifel ثبت اشکال پایه و اساس کوتاه مستند من طومار را امضا کردند. دوستان بحث اثربخشی و پیامدهای علنا حمایت از تحریم فرهنگی اسرائیل است. در نهایت خود را به اضطراب و نا امیدی و درد یک پنجره را به معنای فلسطینی هویت در جهان امروز است.

“[ما] مکالمه است که من تصور بسیاری از فلسطینی ها با داشتن میان خود” Fleifel به من گفت. “ممکن است برخی با آن موافق چه گفت و برخی ممکن نیست. در پایان این همه نظر شخصی من.”

برای Fleifel عمل ساخت فیلم خود بود مملو یکی. “من تا به حال به مقابله با خود من ترس که آیا من می توانم و باید سکوت در برابر بی عدالتی,” او گفت:. در حال حاضر پس از نمایش این فیلم در جشنواره های سراسر جهان Fleifel بنادر no regrets: “دیدن چگونه مردم را در پاسخ به فیلم داده است من امید بزرگ است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>