من استفاده می شود به اجرا یخ. ما نیاز به انتشار غیر خشونت آمیز بازداشت شدگان است.

کریس کارلسون / AP تصاویر

با بیش از 37,000 زندانیان از نزدیک امکانات محدود در سراسر کشور, مهاجرت و گمرک (ICE) بازداشتگاه بسیار مستعد ابتلا به شیوع بیماری های عفونی. طراحی این امکانات نیاز به زندانیان به ماندن در تماس نزدیک با یک دیگر مخالف اجتماعی فاصله در حال حاضر توصیه می شود برای متوقف کردن گسترش کشنده coronavirus.

به عنوان سابق سرپرست یخ تحت رئیس جمهور اوباما و من می دانم که جلوگیری از این ویروس از اینکه به معرفی این امکانات غیر ممکن است. این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که در آن نگرانی که این ویروس می تواند معرفی به مراکز بازداشت این امر تغییر در اجرای آن عملیات به تمرکز تنها بر مجرمان و افراد خطرناک است. این به این معنی است که آژانس دستگیری و محل بازداشت و فقط آن دسته از مهاجران مستند نشده که باید جدی محکومیت های کیفری. کسانی که بدون سابقه کیفری خواهد بود و مجاز به ماندن در خانه به عنوان آنها را از طریق روند اخراج. این است که لازم و حیاتی است اما دولت باید بیشتر به آن نیاز به انتشار هزاران بدون خشونت پایین-پرواز-خطر بازداشت شدگان در حال حاضر در بازداشت است.

یخ خوش شانس است که تهدید ناشی از این بازداشتگاه می تواند به کاهش و نه به راحتی. با انتشار از بازداشت هزاران نفر از بازداشت شدگان که مطرح تهدیدی برای امنیت عمومی و نه تشکیل یک unmanageable پرواز خطر یخ می تواند به کاهش ازدحام بیش از حد از آن بازداشتگاه و در نتیجه آنها را امن تر, در حالی که همچنین قرار دادن مردم کمتر در معرض خطر.

این به این معنا نیست که مجرمان خطرناک خواهد بود و راه رفتن در خیابان. کسانی که تهدید آمریکایی ها ایمنی می تواند و باید همچنان به بازداشت شده است. اما مهاجرت بازداشت سیستم طراحی شده است به بازداشت تنها کسانی که مرتکب جرائم جدی و یا در برخواهد داشت پرواز خطر است. در واقع تنها درصد کمی از کسانی که در یخ بازداشت شده اند محکوم به جرم و جنایت خشونت آمیز. بسیاری از آنها هرگز حتی به اتهام یک جرم جنایی. یخ می تواند به سرعت کاهش بازداشت جمعیت بدون به خطر انداختن جوامع ما.

در مقیاس بزرگ آزادی بازداشت شدگان به این معنا نیست که مهاجران مستند نشده باید یک پاس رایگان یا. کسانی که منتشر شده می تواند و باید همچنان به رفتن را از طریق روند اخراج. یخ می تواند نظارت الکترونیکی و ابزار های دیگر برای اطمینان از ظاهر خود را در دستور جلسات و حذف آنها را از این کشور در زمان مناسب.

هنگامی که شیوع COVID-19 رخ می دهد در یک یخ تسهیلات بازداشت شدگان نخواهد بود و تنها آنهایی که در معرض خطر است. شیوع خواهد افشای صدها نفر از یخ عوامل و افسران پرسنل پزشکی, قرارداد کارگران و دیگران که کار در این مراکز به ویروس. هنگامی که در معرض بسیاری از آنها را ندانسته به این ویروس در خانه به خانواده خود و جامعه است. علاوه بر این هنگامی که ویروس اشک از طریق یک مرکز بازداشت حیاتی و محدود منابع پزشکی نیاز به منحرف شود برای درمان افراد آلوده. یخ می تواند و باید کاهش خطر آن برای بسیاری از مردم و موثر ترین راه برای انجام این کار به شدت کاهش می دهد تعداد زیادی از مردم این است که در حال حاضر در حال برگزاری است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>